Przepowiednia Indian Hopi

HopiStarożytna przepowiednia Plemienia Hopi mówi:

Kiedy na niebie pojawi się Niebieska Gwiazda Kachina, rozpocznie się piąty świat. To będzie dzień oczyszczenia. Nadejdzie, gdy Saquasohuh (Niebieska Gwiazda) zatańczy na placu i zdejmie swoją maskę.

W końcu dni spojrzymy w nasze niebo i zobaczymy dwóch braci, którzy pomogli stworzyć ten świat w czasie narodzin. Poganghoya jest strażnikiem naszego bieguna północnego, a jego brat Palongawhoya jest strażnikiem bieguna południowego.

W końcu dni Niebieska Gwiazda Kachina nadejdzie, aby być ze swoimi kuzynami i przywrócą oni Ziemi jej naturalną rotację, z godną z ruchem wskazówek zegara… Te fakty są udokumentowane w petraglyfach (wykryta w skalnych rysunkach), które mówią o Zodiaku a także u Majów i w egipskich piramidach.

Rotacja Ziemi została zmanipulowana przez nie bardzo nam przyjazne gwiezdne istoty. Bliźniacy będą widoczni na naszym północno-zachodnim niebie. Przybędą, żeby sprawdzić, kto wciąż pamięta pierwotne nauki, lecąc w swoich latających tarczach (powłokach). Wraz z nimi przybędzie dużo z ich gwiezdnej rodziny, w tych dniach ostatnich.

Powrót Niebieskiej Gwiazdy Kachina, która jest także znana jako Na Ga Sohu, będzie alarmem dla nas mówiącym nam jak żyć i że nowy świat nadchodzi. Tak się zaczną zmiany. Rozpalą w nas ogień. Będą nas palić nasze pragnienia i nasze konflikty, jeśli nie zapamiętamy pierwotnych nauk i nie powrócimy do życia w pokoju.

Zaraz po bliźniakach przybędzie ten, który będzie Oczyszczał. Czerwona Kachina, z którą przyjdzie Dzień Oczyszczenia. W tym dniu Ziemia, jej stworzenia i całe życie, które znamy zmieni się na zawsze. A przed nią będzie postępował posłaniec i będą zostawiane znaki tym na Ziemi, którzy pamiętają stare dni.

Wiadomość zostanie znaleziona w żyjących kamieniach, w świętych nasionach i nawet w wodzie (kręgi były już tworzone nawet w lodzie). Od tego co Oczyszcza wyjdzie wielkie czerwone światło. Wszystkie rzeczy się odmienią w swym sposobie istnienia. Każda żywa istota otrzyma szansę na zmianę – od najmniejszej do największej istoty.

Ci którzy powrócą do życia wg. pierwotnych nauk i ci co będą żyć naturalnym życiem – nie będą tknięci przez tego co Oczyszcza. Oni się uratują i zbudują nowy świat. Tylko poprzez pierwotne nauki będą mieli możność zrozumienia przekazu, który zostanie znaleziony.

Ważne aby rozumieć, że te przekazy będą znajdowane we wszystkim co żyje, nawet w naszych ciałach i kroplach naszej krwi. Wszystkie formy życia otrzymają przekazy od bliźniaków… te co latają, kwiaty i nawet zajączek. Pojawienie się bliźniaków rozpocznie okres 7 lat, który będzie naszą ostatnią szansą na zmianę.

Wszystko czego doświadczamy jest kwestią naszych wyborów. Okaże się, że wielu straci swe dusze w dniach ostatecznych. Tak intensywne okażą się zmiany, że słabi w swej świadomości ducha oszaleją, ponieważ jesteśmy niczym bez ducha. Oni znikną, ponieważ okażą się tylko pustymi, bezużytecznymi ciałami. Tylko ci, którzy powrócą do starych wartości będą w stanie odnaleźć spokój umysłu. W ziemi odnajdziemy ukojenie od szaleństwa dookoła nas.

To będą ciężkie czasy dla kobiet z dziećmi, które się będą ukrywać i wiele z tych dzieci, w tych czasach, nie będzie naturalnych. niektóre będą z gwiazd, niektóre z minionych światów, a niektóre zrodzone nienaturalnie i będą bez duszy. (In vitro???) Wielu ludzi w tych czasach będzie bez duszy i będą mieli Sampacu. Nie będzie iskry życia w ich oczach.

Podczas, gdy czas przyjścia tego co Oczyszcza się zbliża, przybędzie też ten, który będzie jak duch przechodził przez miasta i kaniony zbudowane przez człowieka w jego sztucznych górach. Ten, który będzie przechodził, będzie miał ciężki krok. Każdy jego krok będzie bolesny, ponieważ oni nie będą połączeni z Duchem Ziemi.

Po nadejściu bliźniaków będą oni znikać przed twoimi oczami jak dym. Inni będą zdeformowani w ciele i w duchu. Będą też tacy – mający ciała nie z tej rzeczywistości, przyjdą z wielu otwartych wrót, które niegdyś były strzeżone. I będzie wielkie pomieszanie pomiędzy płcią męską i żeńską, dziećmi i innymi rzeczami.

Życie będzie bardzo perwersyjne i nie będzie porządku. Wielu będzie chciało skończyć ze swoim życiem, aby przestać cierpieć. Wielu jednak pozostanie nie ruszonych tym, co się stanie. Ci co pamiętali pierwotne nauki i połączyli znowu swoje serca i dusze. Ci co pamiętali, kim jest ich matka i ojciec Pahana, który żył w górach i w lesie.

Kiedy ten co Oczyszcza nadejdzie, zobaczymy go jako małą Czerwoną Gwiazdę, która się bardzo zbliży i będzie z bliska nas obserwować, patrzyć, jak pamiętaliśmy święte nauki. Ten co Oczyszcza sprawi wiele cudów na naszym niebie. W ten sposób dowiemy się, że stwórca nie jest tylko snem. Nawet Ci, którzy nie połączyli się z duchem ujrzą jego twarz na niebie, a rzeczy które nie będą widzialne, będą mocno odczuwalne.

Wiele rzeczy nie będziemy w stanie zrozumieć, kiedy rzeczywistość będzie się cofać. Otrzymamy wiele ostrzeżeń pozwalających nam na zmianę, tak z pod ziemi jak i z powietrza. Wtedy jednego ranka przebudzimy się o czerwonym brzasku. Niebo będzie miało kolor krwi i wtedy zaczną dziać się rzeczy, których natury jeszcze nie znamy, ale wiemy, że rzeczywistość już nie będzie taka jak teraz.

Będzie wiele dziwnych stworzeń (zwierząt) na Ziemi w tych dniach, niektóre z przeszłości i też takie, których nigdy nie widzieliśmy. Natura człowieka będzie wydawać się dziwna w tych dniach, kiedy to będziemy przemieszczać się pomiędzy światami i gościć duchy, nawet w naszych ciałach.

Po jakimś czasie będziemy znów spacerować z naszymi gwiezdnymi braćmi i odbudujemy tę ziemię, ale nie wcześniej niż ten co Oczyszcza, odciśnie swoje piętno w tym świecie. Dotknie to każdą żywą istotę na ziemi i na niebie.

Jest powiedziane, że drogę przez te czasy odnajdziemy tylko w naszych sercach i w ponownym złączeniu się z naszą duchowością. W prostym życiu, w powrocie do życia w zgodzie z naturą i w harmonii ze wszystkim co żyje. Pamiętając, że jesteśmy opiekunami i strażnikami ognia naszych dusz. Nasi krewni przybędą z gwiazd, aby zobaczyć jak dobrze przebyliśmy naszą podróż przez życie.

Hopi mówi, że dopóki widzimy bliźniaków na niebie, kometę tam w górze, z dwoma ogonami (Hale-Bopp), będziemy mieli czas na zmianę siebie i naszego życia. A kiedy nie będziemy już ich widzieć, będzie to znakiem, że pozostało nam bardzo mało czasu, może 18 miesięcy, a może mniej do powrotu tego co Oczyszcza. Ten co Oczyszcza pojawi się jako Czerwona Kachina, może to oznaczać, że będzie widziana na czerwono w teleskopach używanych przez uczonych. Będzie trwała długo w jednym miejscu, jak obserwujące nas oko.”

przetłumaczone dzięki Pani E.

Kometa Hale’a-Boppa lub C/1995 O1  kometa długookresowa, którą można było obserwować gołym okiem od maja 1996 do grudnia 1997 roku, dwa razy dłużej niż poprzednią rekordzistkę, Wielką Kometę z 1811.

Kometa została odkryta jeszcze na długo przed swym przejściem przez peryhelium, tj. 23 lipca 1995 r. przez Alana Hale’az Nowego Meksyku i Thomasa Boppa z Arizony w Stanach Zjednoczonych. Już wtedy przypuszczano, że może się ona okazać bardzo jasnym ciałem niebieskim. Prognoza ta spełniła się; 1 kwietnia 1997 roku kometa przeszła przez peryhelium, stając się najjaśniejszym tego typu obiektem od całych dziesięcioleci. Została okrzyknięta Wielką Kometą z 1997 roku.

Choć Kometa Hale’a-Boppa ukazała się oczom ludzkości pod koniec XX wieku, to wielu ludzi sądziło, iż jej pokazanie się zwiastuje nieszczęścia i zapowiadać może wojny lub choroby, a nawet koniec świata.

Sekta Heaven’s Gate, dla której pojawienie się tej komety stało się przyczyną popełnienia zbiorowego samobójstwa, wierzyła, że śmierć przeniesie jej wyznawców dostatku kosmicznego znajdującego się rzekomo za kometą.

CZYLI TO MAMY JUŻ ZA SOBĄ……CZAS NA ZMIANY SIĘ SKOŃCZYŁ

ALE, może chodziło i inną bo Indianie HOPI nie znali nazwy komety, która została odkryta w 1997r naszej ERY!!!

I znalazłam inną dwuogoniastą:

Sonda NASA, wspierająca program obserwacji nieba Pan-STARRS, zarejstrowała olśniewającą kometę, która 20 maja 2014 r. przemknęła w przestrzeni kosmicznej.

Kometa nosi nazwę C/2012 K1. Została odkryta kilka lat temu przez program systematycznej i ciągłej obserwacji nieba o nazwie Pan-STARRS (Panoramic Survey Telescope And Rapid Response System). Zdjęcia zbliżającego się obiektu wykonała sonda NEOWISE,
należąca do amerykańskiej agencji kosmicznej NASA.

Długa podróż

Ta nowa seria zdjęć została przechwycona 20 maja 2014 roku, kiedy kometa była oddalona od Ziemi o 230 mln kilometrów. C/2012 K1 znalazła się w gwiazdozbiorze Wielkiej Niedźwiedzicy. Wędrowała przez tysiące lat po opuszczeniu Obłoku Oorta, który jest pozostałością pyłu i małych planetoid po formowaniu się Układu Słonecznego.

Kometa ma dwa ogony: większy, który łatwiej zobaczyć (najprawdopodobniej składa się z mniejszych cząstek i gazu) oraz mniejszy, złożony z rozproszonych ziaren pyłu. Rozciągają się na długość niemal 10 średnic Księżyca.

Mogliśmy ją zobaczyć

C/2012 K1 5 marca 2013 roku była na tyle jasna, że mieszkańcy Ziemi mogli dostrzec ją gołym okiem. Znalazła się wtedy w odległości 164 mln km od nas.

POSZUKAM MOŻE INNE DWUOGONIASTE ZNAJDE ALE NA PEWNO NIE SA JUŻ WIDOCZNE ,WIĘC „PO KWIOTACH”

Ozyrys z tłumaczeń  Pani E. 🙂

 


Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, Anunnaki i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

44 odpowiedzi na „Przepowiednia Indian Hopi

 1. Ozyrys pisze:

  Eluś ,to nie my mamy po kwiotkach ,tylko Oni ,bo nie posłuchali ostrzeżeń ,ani stawianego im ostatnio ultimatum.
  Niebieska Kachina to Nibru .
  Czerwona Kachina to Niszczyciel ,którego się obawiają – podręczna Otchłań 🙂

  • Pani E pisze:

   Wiesz ja sie cieszę, że „po kwiotach” bo ze smutkiem parę lat temu zauwazyłam, ze w takiej formie ten świat i cywilizajca jak teraz nie może istnieć i smutno mi było, że urodziłam dzieci i bedą one miały gorzej niż ja…zostawie ich w piekle na ziemi. To były moje przemyslenia sprzed paru lat. Teraz mam „światło w tunelu” że tak się nie stanie. A niech przyjdzie ta Kachina i wypali dziadostwo bo samo się nie wypleni a roboty jest wg mnie za dużo aby garstka osób mimo najszczerszych checi i pracy sobie ze wszystkim poradzila.

 2. Free pisze:

  I pomyśleć Indianie Hopi „trochę” wcześniej mówili o tym co będzie a my to samo tyle tylko ze co jest no i podajemy więcej szczegółów. „Więc po kwiotkach” 😀 😀 😀

 3. Ozyrys pisze:

  ” Rasa biała, Strażnik Ognia, udała się na północ.
  Thomas Benyaka mówił:
  Jeśli biali spojrzą w sam środek różnych rzeczy, które stworzyli, odnajdą w nich ogień – jest w żarówkach, w samochodzie, samolocie i pociągu.
  Ogień pochłania i porusza się.
  To dlatego białe siostry i biali bracia wędrują po całej planecie i to dlatego za ich sprawą znów się wszyscy zbierzemy i znów stworzymy jedną wielką rodzinę. ”
  http://www.gwiazdy.com.pl/component/content/article/157-01/5197/4026-wielka-przepowiednia-indian-hopi

  ze wszystkich tekstów umieszczonych w sieci ( nomen omen- sieć ),tylko w tym jednym znalazłam fragment godny uwagi.
  Reszta ,jak dla mnie ,to beblanie o niczym ,z którego nic sensownego nie wynika.

  Ogień – to jest nasza broń – Pol- Anie – pisaliśmy już o tym 🙂
  Wiedzieli o tym ,lecz nie potrafili tego nazwać .

 4. adelo pisze:

  „To będą ciężkie czasy dla kobiet z dziećmi, które się będą ukrywać i wiele z tych dzieci, w tych czasach, nie będzie naturalnych. niektóre będą z gwiazd, niektóre z minionych światów, a niektóre zrodzone nienaturalnie i będą bez duszy.”
  „Życie będzie bardzo perwersyjne i nie będzie porządku. Wielu będzie chciało skończyć ze swoim życiem, aby przestać cierpieć.”

  Czyli anarichia na full wypasie( morduj, kradnij, gwałć ) + post-nuklearne mutanty. Miodzio.

  • Pani E pisze:

   Kochana, tak JUZ JEST w wielu krajach, patrz ostatnie wpisy dot, Iraku czy Paletyny, a czystki etniczne w Afryce od ponad 20 lat. A Polska?? Nie wierzysz to idź na policję np. zgłosić, że mąż cię bije…… to będziesz wiedziała, ze to wszystko JUZ się dzieje

 5. Free pisze:

  Elu, dzięki za przetłumaczenie, tekst naprawdę super 🙂

  • Pani E pisze:

   Przynajmniej do czegoś konstruktywnego się przyczynię 🙂
   Jak go znalazłam to wiele fragmentów powielało mi się z tym co mówicie tylko używacie innych słów, zauważcie ze Indianie opisywali to wszystko „swoim współczesnym językiem” a i tak byli niezwykle celni- „zycie będzie perwersyjne”, ludzie „bez duszy”, ludzie „bez iskry w oczach”, „pomieszanie między płcia żeńską a męską”- przeciez to wszystko już jest….co mnie smuci i Was pewnie też dlatego robicie co robicie.

   • Ozyrys pisze:

    Super Eluś – jeszcze raz dziękuję . Tekst świetnie przetłumaczony.
    Potwierdzam LOKACJĘ 🙂
    Powiedziałam Ci o niej ,zanim przesłałaś mi ten tekst 🙂
    A tam jak byk stoi 🙂

 6. Ktoś pisze:

  Może ktoś przetłumaczyć to co mówią w tym filmiku, data zwłaszcza mnie szczególnie interesuje. Data kiedy to się wydarzyło.

  Filmik dodano 17.08.
  http://areazone51ufos.blogspot.be/2014/08/angleterre-incroyable-ange-apparait-au.html

  • Ktoś pisze:

   http://innemedium.pl/wiadomosc/anielska-postac-uchwycona-nad-londynem

   Coś niecoś o tym „aniele na niebie” po polsku.

   Sprawa jest o tyle ciekawa iz jeśli to miało miejsce 16-17 to ostatnie wezwaie do ratowania „Matki Niebieskiej” ma nieiracjonalne podstawy do swojego istnienia. Potrzeby zaistnienia tego wezwania spowodowanego właśnie tamtym „aniołem” i jej kłamliwą uzurpatorską rolą.

  • veronika pisze:

   witam serdecznie ponownie 🙂
   chetnie potlumacze.
   Niestety data tego zjawiska nie sjest podana w filmiku 😦
   Reszta to:
   – To niezwykle zdjecie zostalo zrobione przez mieszkanca Londynu.
   Jest to rowniez mnejsce (odnosnie do Londynu) w ktorym urodzili sie pilkaze footboolu B.M i J.T. Mieszkanka Londynu M.B 38 lat zrobila to zdjecie ze swojego ogrodu w domu gdzie byla z przyjaciolmi. Spojrzala w nocne niebo i zobaczyla ksiezyc otoczony czterema gwiazdami, pomyslala ze zrobi zdjecie i poszla do domu po telefon z kamera. Kiedy wszyscy zobaczyli fotografie byli zdumieni. Pomyslala, ze to moze byc cos podobnego do golebia, ale wszyscy mowili, ze wyglada jak aniol. Dwa dni przed zrobieniem zdjecia ich syn opowiadal o bardzo jasnych swiatlach ktore widzial z okna swojej sypialni nad ich domem. Lokalny kosciol katolicki wypowiada sie na temat zdjec ze warto o nich pomyslec. –

   Prosze bardzo, mam nadzieje, ze sie przyda. Troche niespojny tekst, bo chyba bylo tlumaczone z jakiegos innego jezyka na jezyk angielski.

   • Ktoś pisze:

    Thx,

    na innych mediach pisali iż to Rumunka jest. Szkoda iż nie ma w tym tekście najwaznjeszego „DATY” ale załóżmy iz taka sensacja to nówka (z daty dodania na YT) czyli jest fajnie. ;D

    Swoją drogą to co na zdjęciu, czyli ten anioł, to przypomina to co w mitologii zwą Nagami. Nagi wbrew temu co się na ich temach „mówi” to strażnicy i strażniczki Dharmy Buddów. I nie są powiązane z „reptylianami” no chyba, że poprzez krew tych ostatnich na swoich mieczach.

    Jest taki słynny posąg Buddy jakiego od deszczu ochrania Naga o 7 głowach i abstrachując od oficjalnych tłumaczeń mając w pamięci wygląd głów tej nagi z posągu i pomniki modnych w czasach komunizmu pionierów lotnictwa czy kosmonautyki można z pewną dozą ufności załozyć iż głowa Nagi symbolizuje to co inni zwą NOL. Wtedy Naga i jej głowy symbolizują albo 7 statków chroniących Budde przed żydowskim i katoobłudnym nazizmem (7 głow to 7 Bodhisattwów czy 7 pomocników Marduka w jego walce z Tiamat (żydami)) albo … kurde z tej emocji zapomniałem … jak sobie przypomne to uzupełnie posta.

    • Ktoś pisze:

     Cokolwiek chciałem wczesniej napisać to w nawiązaniu do Raju i jabłek tam zjedzonych – NAGA, NAGI to GOŁY znaczy w innym ujeciu WYZBYTY WSTYDU – jednej z wielu cech jakiej się buddysta pozbywa w trakcie swojej praktyki. Z tego samego powodu hinduistyczne posągi są „gołe”. Nie dla seksu ale dla akceptacji siebie takim jakim się jest. Bez pruderi.

    • Serwetka pisze:

     W każdym razie wezwanie do ratowania „Matki Niebieskiej” wydaje mi się dobrze odczytane. Ja widzę uwolnioną istotę, która promieniuje niesamowicie pozytywną energią.
     Do takich aniołków na niebie to jakoś mam dystans.

    • Ktoś pisze:

     Bo „ratowanie” miało miejce kilka dni wcześniej i dotyczyło zupełnie innego bytu.

     Ponieważ te „wezwania” się nałożyły na inne działania niejako je zapętlając powstał mały galimatias właśnie wyjaśniany ale reasumijąc chwilowe ustalenia ta co miała być „ratowana” jest uratowana, ta „bluźniercza” ubita a aniołek jak aniołek „wyszedł na zdjęciu jak wyszedł”. Niefotogenczny widać jakiś. A może to wina „krzywego obiektywu”. ;D

    • Serwetka pisze:

     Jasne 🙂

    • Ktoś pisze:

     Ojej, jak nie wierzysz zapytaj o to sama Ozyrys.

    • Serwetka pisze:

     Ależ Ktosiu napisałam w skrócie „jasne” tzn,. że zrozumiałam. W sensie pozytywnym.

    • Ktoś pisze:

     Oki, oki, ot tych emocji nie myślę zbyt logicznie.;)

    • Ozyrys pisze:

     Serwetko – Prawdziwa Matka Boska -Matka Niebieska i wszystkie jej emanacje ,zostały odkodowane jak i jej wszystkie tytuły i nazwy,które odpowiadały za to że modlitwy i jakiekolwiek prośby kierowane do niej ,automatycznie wędrowały do demonicy i jej wszystkich klonów.
     Pamiętajcie – te wszeteczne gnoje wszystko kodują .
     Z tego powodu ,by się z czymkolwiek uporać ,najpierw trzeba pościągać wszystkie kody,pieczecie ,blokady ,znaki ,symbole inskrypcje ,klątwy ,zaklęcia ,czary i wszystkie ichniejsze zabezpieczenia.
     Wtedy dopiero z łatwościa pójdzie Wam pozbycie się niechcianego inkluda ,szczura ,gada ,programu czy przekonania.
     Powodzenia 😀

   • veronika pisze:

    He,he.. w filmiku nie jest nic powiedziane, ze to jest Rumunka. Ale ludzie zawsze dodaja.

    • Ktoś pisze:

     „Baca” w komentarzu na innemedia pisał iż to Rumunka jest. Nie zmienia to faktu iż to co dodano jako tekst do filmu to jakiś koszmar jaki opowiada o wszystkim tylko nie tym ważnym „dacie tego widzenia”.

    • veronika pisze:

     Chcialam sie z wami podzielic dobra wiadomoscia. moj sobowtor zostal ubity tydzien temu.
     Zajelo to dwie noce ale poszlo 🙂
     Jestem bardzo zadowolona chociaz mam zle dni bo schodzi ze mnie teraz troche tego syfu, ale to juz najmniejszy problem.
     🙂 🙂 🙂 🙂

    • Serwetka pisze:

     Gratulacje 🙂 Resztę trzeba przetrzymać, a później będzie już tylko lepiej.

    • Ozyrys pisze:

     Bo widzisz ,pisałam Veroniko ,że koniec robienie z siebie ofiary ,tylko wziąć na klatę te wszystkie paskudztwa i spalić .
     Doskonale Veroniko- pamiętaj o codziennym bardzo dokładnym oczyszczaniu i ochronie.
     Osoby ,chcące odzyskać wolność w jakikolwiek sposób ,zaczynają widzieć i wiedzieć więcej.
     Nazywam to zwiększaniem percepcji.
     Z tego powodu może się Wam wydawać ,iż zadziewa się więcej niż wcześniej ,ale to ułuda ,którą tez palcie trójgraniastymi Ogniami.
     Jakieś szczury się nam odgrażają ,ale to „pobożne” życzenia ciemnej strony.
     Fora ze Dwora.

    • veronika pisze:

     dziekuje za dobre slowo 🙂
     Mam pytanko.
     Gdzie podzialo sie kompendium? przeciez bez tego to ani rusz.

    • Serwetka pisze:

     https://mistykabb.wordpress.com/2014/05/27/kompendium-sciaga-do-wyzwolenia/
     Jak Ci zniknie z pola widzenia to szukaj w artykułach z maja 🙂

    • veronika pisze:

     Dzieki Serwetka. 🙂

  • Serwetka pisze:

   Jak się kliknie na drugi link to jest tam 2012.

 7. Serwetka pisze:

  Trudno powiedzieć czy można to skojarzyć z datą wydarzenia.

 8. Ktoś pisze:

  „A do 9 punktu:

  „Twórca zła wszelkiego począwszy od roku Świętej Liturgii,

  Ukryje swoją postać w górach śnieżnej Azji,

  Potwór okrutny i bezlitosny modły będzie odprawiał w nocy przy świetle półksiężyca, Aż wszystkich wrogów swoich wytraci od broni zdobycznej na swoich współbraciach. ” Nie jest nowością to, że broń państwa Islamskiego jest zdobyczna

  Hmmmm

  całość
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/islamskie-panstwo-moze-zagrozic-mieszkancom-wielkiej-brytanii-ostrzega-david-cameron#comment-216025

  • Pani E pisze:

   Ja tam myślę że i Cameron i Skandynawia „przespali” już czas kiedy mogli działać… Turbany ich opanowały od wewnątrz i stanowią zagrożenie nie do wyplenienia. o Szwecji i rzezaniu dziewczynek juz pisaliście; są dzielnice w duzych miastach skandynawi [np. Malmo] do których się rodowici Szwedzi boją nawet przychodzić a co dopiero mieszkać; po Londynie krażą „kolorowi” którzy napastują nawet turystów „ubranych nie tak jak nalezy” według ich chorych umyslów, chyba rok temu ci sami oszołomi ścieli głowę maczetą brytyjskiemu żołnierzowi w centrum miasta w biały dzień- pamiętacie co Cameron wtedy mówił??? „Zalecał brytyjskim zołnierzom nie-chodzenie w mundurach po mieście…” bez komentarza. Mają co sobie nawarzyli niestety- tolerancja wobec multi-kulti wg mnie zawsze nieuchronnie prowadzi do anarchii…

  • Pani E pisze:

   Nie dość że islamiści to problem to zobaczcie co sobie jeszcze za bicz kręcą:
   http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/w-wielkiej-brytanii-beda-powstawac-embriony-ludzkie-posiadajace-trojke-rodzicow

   PS a trzecim rodzicem Conchita Wurst, żeby ułatwić adopcję

  • Ktoś pisze:

   Ukryje swoją postać w górach śnieżnej Azji,
   Potwór okrutny i bezlitosny modły będzie odprawiał w nocy przy świetle półksiężyca

   „Relikt —– Czytaj artykuły ze zrozumieniem. Pan Marek nie pisał, że wojna z Rosją jest konieczna i że mamy do niej dążyć. Tu jest wyraźnie podane jak na tacy, ze w budowaniu światowego nierządu dużą role odgrywa Rosja. Poszukajcie w necie i na you toube materiałów dotyczących Astany w Kazachstanie. To stolica Kazachstanu, ale pierwotnie miała zupełnie inną nazwę. Nowa nazwa stolicy bardzo zakamuflowana ASTANA – SATANA.

   I oczywiście przypominam wywiad ze Svali, byłą Illuminatką, szkoloną przez nich w ich ośrodkach, która w swoim wywiadzie już dawno dostarczyła ciekawych informacji na temat Rosji i jej roli w budowaniu NWO. Od początku czułam, że kobieta mówi prawdę, choc jej nie znam rzecz jasna osobiście. Jednak pewne rzeczy, jezeli szczególnie się zna mnóstwo szczegółów, można odebrać na poziomie intuicji.
   (http://www.monitor-polski.pl/brics-narzedziem-do-stworzenia-nwo/comment-page-2/#comment-171744)

   • hmmmm?

   Kazachstan jest islamski i tam jest jeszcze jedna Demonia Świątynia zwana pieszczotliwie – „EKUMENICZNA”.

 9. Niecierpliwy pisze:

  „Wtedy jednego ranka przebudzimy się o czerwonym brzasku. Niebo będzie miało kolor krwi i wtedy zaczną dziać się rzeczy, których natury jeszcze nie znamy, ale wiemy, że rzeczywistość już nie będzie taka jak teraz.”

  Dziś w nocy we śnie to widziałem bardzo wyraźnie, chciałem nawet zrobić zdjęcie(było to zjawiskowe, nie zwykłe) ale nie było czasu(nie wiem dlaczego). Dodatkowo 2 miesiące wcześniej również we śnie ktoś zapytał mnie czy mam czas 28.05 i sprawdziłem to na telefonie w swoim kalendarzu i dokładnie wiedziałem jaki to dzień tygodnia choć w ogóle się tym nie interesowałem i kiedy wstałem postanowiłem to zbadać dokładniej i trafiłem na to:

  Jeremiasz 33:9
  A będzie mi to sławą, weselem, chwałą, i ozdobą przed wszystkiemi narodami ziemi, które usłyszą o wszystkiem dobrem, które Ja im czynię, i ulękną się, a zatrwożą się nad wszystkiem dobrem i nad wszystkim pokojem, który Ja im sposobię.

  Być może to nie ma związku ale wewnętrznie czuję niepokój co do tej daty

  • BasiaB pisze:

   Powiem delikatnie – jest duże prawdopodobieństwo, ale nie po to dostajemy sygnały o nadchodzącym zagrożeniu, by w panice nic nie robić tylko emocjonalnie się nakręcać podkręcając energetycznie ich moce.
   Nic z tych rzeczy, a każdy stały czytelnik Mistyki, wie jak reagować na takie „przepowiednie”.
   Dziękuję Niecierpliwy, dziś rano miałam inf. o wizjach sennych, z których wyłaniał się powód kataklizmu. Osobę znam, i znam jej tok myślenia oraz sny.
   Rano napisałam, że to ważne ostrzeżenie.

 10. Pingback: Wejście w Erę Wodnika-Lwa/zarys | Mistyka

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s