Kod Leonardo da Vinci

LdV

Dzięki usłużnym podpowiadaczom ,zajęłam się kilka dni temu razem z Free ,odkodowaniem informacji zawartej w słowach Kod Leonardo da Vinci i kodeks Vindobonensis.

Jednakże dopiero dzisiaj miałam wystarczająco dużo czasu ,by w zrozumiały sposób przełożyć na tekst te informacje .

Przyniosło nam to zaskakujące rezultaty ,tym bardziej ,że nigdy nie interesowała mnie dogłębnie sprawa działalności niejakiego Da Vinci.
Jednak zaskakującym jest dla mnie fakt ,że moje pierwsze odczucia w obecnym czasie na temat jego prac ,które to opinie po wielokroć omawiałam,potwierdziły w sposób bardzo spektakularny zaświadczając czym tak naprawdę  była działalność tego uznanego artysty.

Już jakis czas temu na tym forum, zastanawiałam się jak jest mozliwym ,by normalny człowiek 500 lat temu ,opracował tyle badań naukowych ,malował ,rysował ,rzeźbił , opracowywał wynalazki techniczne i wiele innych.

Każdej innej osobie zajęłoby to kilka wcieleń ,a ten…co rusz to epokowe dzieło,a każde w innej dziedzinie.
Istna alfa i omega.

A teraz po kolei wg moich zapisków .
Wszystko jest w nazwie ,a śmiem twierdzić ,że tego wszystkiego taka osoba jak Leonardo da Vinci nie stworzył ,było to wspólne dzieło kilku grup „ludzi” pod kryptonimem ni mniej ni więcej jak…Leonardo da Vinci.

Zaczynamy:
Kod Leonarda da Vinci = kod Vin = Rozkodowanie jest możliwe online z pomocą dekodera numerów VIN!
Umożliwia sprawdzenie pojazdu ,czyli sztucznie wytworzonego człowieka ,inaczej mówiąc klona,na podstawie numeru VIN.
Daje dostęp do parametrów technicznych, wyposażenia, zdjęć i historii tego tworu.

LdV – takim skrótem będę się posługiwała ,opracował min. kod dla klonów ,czyli sztucznych pojazdów ,który to kod zastępuje znany nam i dany nam od Stwórcy kod DNA.
Jako sztuczne twory nie mają możliwości posiadania kodu DNA ,należało więc opracować zastępczy.

Ci = Ciągła integracja (CI) jest praktyką, w inżynierii oprogramowania , łączące wszystkie kopie robocze programistów ze wspólną Mainline kilka razy dziennie. Po raz pierwszy został nazwany i proponowany w ramach Extreme Programming (XP). Jego głównym celem jest, unikniecie problemów z integracją, określany jako „piekło” na początku integracji opisów XP.
CI może być postrzegane jako intensyfikacji praktyk okresowych integracji zalecanych przez wcześniej opublikowanych metod bieżących i integracyjnego rozwoju oprogramowania .

Mówiąc po naszemu :jest to cały projekt  zsynchronizowany za pomocą głównego komputera ,którego oprogramowanie jest na bieżąco śledzone i modyfikowane.
W innym przypadku ,kiedy nastąpi niespodziewana awaria ,nie usunięta w miarę szybko następuje unicestwienie takiego biorobota,- idzie do piekła 🙂

Projekt LdV = opracował po prostu całe oprogramowanie służące do mobilizacji i stworzenia bardzo doskonałych klonów ludzkich.Wszystkie jego prace szczególnie te poświęcone anatomi ludzkiego ciała ,jego liczne autopsje i eksperymenty robione na ludziach ,miały za zadanie opracować w najdrobniejszych szczegółach jak najbardziej doskonały pojazd ludzki na potrzeby Matuzalemów i innych bytów demonicznych .
Nie tylko klonowanie człowieka była podstawą jego badań ,lecz zarówno wygląd jak i zharmonizowanie podstaw biologicznych nie budzących ani zastrzeżeń , ani tym bardziej podejrzeń.

Co = to symbol tlenku węgla ,co oznacza ,że te klony nie potrzebują do życia tlenu.
W tym momencie stała się zrozumiała ich wieloletnia „praca” nad wycinką drzew i niszczeniem wszelakiej roślinności ,gdyż jest to sprzeczne z ich naturą „sztucznej inteligencji” jak to nazywamy powstałej na bazie krzemu.

Przykładem niech będzie nacja azjatycka ,która potrzebuje mało snu albo wcale,jest na każde skinienie swojego szefa ,działają jak automaty.Ze względu na gabaryty ,posiadają w swoim społeczeństwie ogromną ilość klonów,ponieważ koszt wyprodukowania chudego  biorobota o maks. wysokości 150 jest zdecydowanie tańsze niż przeciętnego europejczyka, gdzie wzrost waha się pomiędzy 160 ,a 200 cm.

Ich głównym pożywieniem są ryby,to było najbliższe konstruktorom projektu LdV ,ze względu na podłączenie do tych maszyn generatorów zawiadujących nimi czyli gadziorów ,sterującymi ich instynktami ,ponieważ jako sztuczne twory ich nie posiadają .
Gadziory jako osobniki z krwi i kości mają zachowane w swojej strukturze podstawowe instynkty służące przetrwaniu.Ich genom to – znane nam doskonale RNA – kwas RYBOnukleinowy.
I to jest w zupełności wystarczające do przetrwania na podstawowym poziomie tych wszystkich biorobotów.
Na dodatek czyste powietrze ,zaopatrzone w odpowiednią ilość tlenu ,jest im zupełnie niepotrzebne ,gdyż głównym zewnętrznym paliwem napędowym dla tych struktur jest wspomniany CO – czyli tlenek węgla.
Nie wiem czy LdV ,nie potrafił wyprodukować klona oddychającego czystym ,naszym powietrzem ,czy jest to wynik dalekosiężnych planów całkowitego zurbanizowania Ziemi ,czego efektem jest nikła ilość tlenu w powietrzu.
Skłaniam się do tej drugiej opcji.

Jako sztuczne twory ,nie posiadają pamięci .Cóż to mają pamiętać ?!
Natomiast my posiadamy pamięć ,która została nam zablokowana  ,jednak dzięki Sercu i Duszy ,w większym lub mniejszym stopniu jesteśmy w stanie nawiązać połączenie z Niebiosami wówczas otrzymujemy informacje .

Wiedząc o tym stworzono projekty indukcji naszych kanałów informacyjnych ,by w ten sposób zakłócić odbiór stosownych fal .

LdV – nie poprzestał tylko na tym by stworzyć idealnego robota lecz opracował wymyślną technologię w celu całkowitego spacyfikowania naszych ciał ,abyśmy zostali pozbawieni nie tylko pamięci dzięki ,której bylibyśmy w stanie się wyzwolić pamiętając wszystko ,a więc i sposoby naszej okupacji przez hebronidów .
Pamięć ,która została zablokowana posiada w sobie wszelkie niezbędne informacje o wykorzystaniu odpowiednich czynników w celu pozbycia się pasożytów.

Pod kierownictwem tzw. LdV został opracowany zespół NCI ,który jest ni mniej ni więcej tylko znanym nam rakiem inaczej mówiąc nowotworem.

Jest kilka sposobów na wymuszanie na ludziach infekcji nowotworowych.
No i…miało to miejsce 500 lat temu.
Pomysł ten był wdrażany powolutku mniej więcej od 3 pokoleń,aż doczekał się w naszym wykonaniu epidemii.

LdV opracował również w swoich laboratoriach wirusy ,bakterie i broń biologiczna ,która sprowadzano sukcesywnie ze znanych im rejonów kosmosu ,w których przechodziły inkubacje .
Metodą wielu prób opracowano najlepsze i najskuteczniejsze bronie biologiczne i chemiczne wykorzystywane z powodzeniem szczególnie na przełomie wieków.

Wszystkie epidemie toczące Ziemię od kilku setek lat są nam zupełnie obce ,gdyż w naszej enklawie tego typu bakterie i wirusy nigdy wcześniej nie występowały.
Zostały one sztucznie zainkludowane .

Jednym słowem Kode Leonarda da Vinci to zespół opracowujący metody zagłady naturalnej struktury Matki Ziemi i jej prawowitych mieszkańców.
Opracowali – KOD ZAGŁADY – tym jest właśnie Kode Leonarda da Vinci.

Istota stojąca na czele tego projektu ,zwana potocznie LdV ,żyła do tej pory.
Wszyscy decydenci wszeteczników z Hebronu są długowieczni,ze względu na metodę wydłużająca ich życie opracowaną na terenach podbitej planety Ziemia.
Z tego powodu ,od setek tysięcy lat napadali i buszowali w kosmosie ,szukając odpowiedniego źródła modyfikującego ich krótkie życie.
Jak już wspominałam – Hebron to planeta z zupełnie innego  Wszechświata.

Nie należą do naszej społeczności ich problemy oraz upodobania są nam całkowicie obce.
Z tego powodu jesteśmy narażeni na czyhające z ich strony niebezpieczeństwo ,gdyż wszeteczne pomysły klujące się w ich chorych głowach są nam całkowicie obce,a z powodu braku pamięci nie byliśmy w stanie odpowiednio zareagować .

Wracając do LdV .superkomputer zmodyfikowany na ich użytek ,pod nazwą Pistis Sophia ,rozdzielał odpowiednie role do wykonania pomiędzy wszystkich ludzi i klonów na Ziemi.
Teraz ,pisząc ten tekst zrozumiałam ,dlaczego wszystkie osoby ,które oczyszczałam ,miały nie tylko gadziory w sobie i najbliższej okolicy ,lecz jak pamiętają wszystkie gadziory były podłączone najpierw do ogromnej ilości wszelkiej maści kabli ,a te kończyły się ogromnymi generatorami ,transformatorami ,sensorami i innymi.

Każda z tych osób odczuła wielka ulgę i większy spokój w sobie po wyciągnięciu tych badziewi.
I tu mam odpowiedź na pytanie ,które zadawałam sobie od 3 lat .
A mianowicie: skąd w Bibliotece Liści Palmowych w Indiach wiedzą o życiorysach ludzi ?
Przytoczę fragment informacji z internetu :

„ Biblioteka Lisci Palmowych
‚Już przed tysiącami lat indyjscy mędrcy ryli na mających 6cm szerokości i 48cm długości liściach palmowych życiorysy ludzi dziś żyjących, także Europejczyków, którzy nigdy wcześniej w Indiach nie byli. Każdy – poza kilkoma wyjątkami – może udać się do takiej biblioteki, zapytać o swoje liście i poprosić o odczytanie swoich losów.

Liście te nie zawierają jednak życiorysów wszystkich ludzi z całego świata, lecz tylko tych, którzy pewnego dnia rzeczywiście pojawią sie w takiej bibliotece.

Ku swemu zdziwieniu przybysz dowiaduje sie wszystkiego o życiu swoim, swoich rodziców, rodzeństwa, swojej żony i dzieci. Obok informacji o wykonywanym zawodzie znajdują sie też wskazówki na temat cech szczególnych. Rzeczą niepojętą jest że nazwisko wyryte na liściach zawsze odpowiada rzeczywistości oraz wymienieni są wszyscy jego żyjący w dniu narodzin krewni. Niejednokrotnie podany jest też dzień w którym osoba odwiedzi bibliotekę, oraz nazwisko tego który ją tam wprowadzi.

Dla każdego przeznaczone są dwa liście. Z jednego pochodzą informacje na temat aktualnych danych przybysza i jego historii. Z drugiego dowiedzieć sie można o swoich przyszłych losach.’
Trzeba się umawiać na kilka miesięcy wcześniej telefonicznie można po angielsku oczywiście. Odbiera też Pani Murthy i syn, który później przejmie „interes” po Panu Murthy.
Inne prawdziwe są gdzieś w Mumbayu i w Karnace, nie znam jednak adresów. „
http://www.goldenline.pl/grupy/Miasta_regiony/indie/biblioteka-lisci-palmowych,384730/
W tym momencie potwierdza się informacja o pisaniu naszych życiorysów i ról  przez archiwistów Projektu Pistis Sophia.

Jak wiemy prace LdV ,to nie tylko opisy i zgłębianie anatomii ,opracowywanie pojazdów i maszyn latających ,czy wiele innych wynalazków użytecznych dla swojej grupy klanowej. To również przekazy i informacje zawarte min. we wszystkich jego pracach.
Bardzo istotne informacje zostały zawarte w obrazie pt. „Dama z łasiczką” czy „Mona Lisa”.
Przedstawiam fakty ,które zostaną poparte filmami  ,z trudem odszukanymi w sieci i na YT.

„Dama z Łasiczką”,jeżeli ktokolwiek z Was – czytelników potrafi się posługiwać sztuczkami internetowymi jak modyfikacja obrazu czy obracanie obrazu- ja nie umiem ,ja to tylko „widzę” 🙂
To niech sam się pobawi.
Otóż powyższa dama- po złożeniu jej twarzy ,widoczny staje się gadzior i inne ciekawostki.
Natomiast Mona Lisa – nawet nazwa tego obrazu zawiera przekaz.
Mo = jak zainstalować dyskietkę oprogramowania w ciele fizycznym dla tzw. uszytych czyli klonów.
SA = instruktaż czerpania energii z Prawdziwych Ludzi.
Nal – informacja jak i przez kogo stworzono pierwsze klony,
– jak i  pudełka w które włożono ludzi,odebrano nam pamięć
Jest również przekaz o tym ,że są Oni rasą obcą na Ziemi
Jest to bardzo dokładnie pokazane na obrazie pod tym tytułem .
Wskazane są miejsca największej mocy ludzi czyli Serce i Dusza ,która jest motorem naszej nieśmiertelności oraz łono kobiece ,które ,jak wiadomo generuje olbrzymią moc jaka jest energia seksualną ,o czym już pisałam .
Poza tym mamy tam wizerunek tego ,który tym wszystkim steruje ,przekaz komu i w jaki sposób jest to podległe ,jak również zamieszczone są wytyczne  instruktaż tworzenia pudełek.

LdV – ogłosił się głównym architektem nowego porządku świata .
Zyskał ten status poprzez opracowanie nowych plików ,ich aranżacji i możliwości wgrywania.
Został „naszym lekarzem” dzieki opracowaniu i ujawnieniu tajników i możliwożci zastosowania nowych transponderów.
Transportu technicznego naszych świadomości.
Głównym założeniem jest odbieranie nam świadomości w najwymyślniejszy i najprzeróżniejszy sposób ,by tym samym spowodować całkowitą bezwolność w celu destrukcyjnego podebrania najistotniejszej części naszego jestestwa jaka jest Dusza,gdyż tylko posiadacze Duszy są NIEŚMIERTELNI.

„Nie ma Duszy bez Ognia”
Ta informacje przed chwilą usłyszała Free.

A to z kolei oznacza ,ze wezwanie ,które kiedyś usłyszałam i Wam przekazałam w celu ochrony ma wszelkie podstawy bytu.
Mianowicie – „ Pokaż mi swoje Światło”
Żaden hebrończyk ,żaden ich pobratymiec z kosmosu,żaden  klon ,nie posiada Duszy- czyli Ognia ,więc w żaden sposób nie jest możliwe by z jego poziomu serca wypłynęło Światło wyzwolone przez Ogień Duszy.
Napisałam poziomu ,gdyż te stwory nie posiadają żadnej czakry powyżej trzeciej .
Mają tylko otwór podstawowy ,popędu płciowego i otwór  splotu słonecznego,nie rozumiem tylko po co im ten ostatni otwór,bo czakrą tego nazwać nie można.

Ldv – opracowując plany podebrania nam nieśmiertelności ,jak już wspomniałam wynalazł komórki rakowe,mało kto wie o tym czym tak naprawdę jest rak dla ciała energetycznego .
Większość ludzi wie czym w organizmie fizycznym jest nowotwór lecz …czym jest dla naszej Duszy???energetyki ???

Rak jest zalążkiem  ICH energii ,ma za zadanie zabrać  nam świadomość .
Te komórki nawet po wycięciu funkcjonują dalej .Są niesamowicie trudne do unicestwienia .
Spalanie w piecu martenowskim nic nie daje ,gdyż mimo iż zewnątrz skorupa jest spalona ,wewnątrz pozostają żywe zalążki.

Te i inne „cudowne „ wynalazki zaprojektował LdV ,ku naszym cierpieniom i udręce.

Grupa ta pod kryptonimem Leonardo da Vinci ,zaprogramowała wszystko od początku do końca.
Zastosowała sztuczki z przekazami podprogowymi ,mającymi na celu sterowanie naszą świadomością ,czyli wciągniecie opornych w sen Chaszuma.a swoim dał bardzo konkretne wytyczne i wskazówki również zawarte we wszystkich swoich pracach i malowidłach.
Przekazy podprogowe użyte przez LdV w swoich obrazach ,zostały powielone z powodzeniem w obecnych czasach ,są wszechobecne..

Znam  osobę,bliskiego mi Anunnaki ,którego „wyrwałam„ po czterech latach ze snu Chaszuma ,i ku mojemu zdziwieniu,że to spostrzega , zaczął mi opowiadać o stop- klatkach ,które widzi wklejone np. reklamach…
Jaka była jego reakcja ,gdy mu wyjaśniłam ten proceder  i jego cele ,możecie się zapewne domyślić 🙂

Wszystkie dzieła LdV to zakodowane przekazy podprogowe dla ludzi i bardzo wyraźne informacje dla swoich.

PS.- post skriptum

tu jest  –Si krzem ( już pisałam ,że są nacją zbudowaną na podstawie krzemu.- Dolina Krzemowa,dlatego ją opanowali,potrzebują tego jak tlenu ! )

obraz jest kłamswem

to gadzior

Ozyrys.   Wszystkie prawa zastrzeżone.

O Kodeksie  Vindobonensis w następnym odcinku 🙂

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

27 odpowiedzi na „Kod Leonardo da Vinci

 1. Free pisze:

  Jest takie powiedzenie ” rób co uważasz ale uważaj co robisz:” nie uważali wystarczająco – na szczęście dla nas 😀 😀 😀

  • Ktoś pisze:

   „Przywódcy, organizatorzy, podżegacze i wspólnicy uczestniczący w formułowaniu albo realizacji wspólnego planu, albo zmowy w celu popełnienia zbrodni wojennych, są odpowiedzialni za wszystkie czyny dokonane przez każdą osobę w realizacji takiego planu” (Norymberga Charter)

   Tak zakończy swoje przodkowanie BRUNATNY, ZGNIŁY POMIDOR. ZDEPTANIEM.

 2. Ktoś pisze:

  Leonardo jest traktowany w me(n)diach jako „zbawiciel”

  ale jego inne wcielenie to ten osobnik,
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Albert_Pike

  ten sam jakiego program WYMORDOWYWANIA ŚWIATA w 3 Wojnach jest właśnie przez różnego rodzaju kabalistyczno-masońskie zjeby realizowany.

 3. Ktoś pisze:

  Leonardo da Vinci – (to całkowicie irracjonalne tłumaczenie)

  Leo nardo da Vinci – lew w chwale da sławe (podążąjącym za nim).

  jakby nie to iż się biedakowi okrutnie gwałtownie zdechło. Pewnie nie ta dieta. 😀

 4. Serwetka pisze:

  Wszystko co łączy się z nazwą Leonardo da Vinci spalone 🙂

  • Ozyrys pisze:

   Super 😀
   Dzięki Serwetko 🙂
   To jest min. ta sieć ,jedna z wielu ,którą stworzył LdV i oplotła ona całą Europę ,a następnie świat :
   „Nathan Rothschild (1777-1836) powiedział:

   „Nie obchodzi mnie, kto jest umieszczony jako marionetka na tronie Anglii. Kto kontroluje podaż pieniądza w Wielkiej Brytanii kontroluje Imperium Brytyjskie”
   

   (…)Rothschildowie byli odpowiedzialni za kolonizację i okupację Indii , są właścicielami British Petroleum (BP) i mają przyznane nieograniczone prawa do wszystkich wydobytych dóbr indyjskich, aktualne do dziś.
   Te dynastie są odpowiedzialne za bezprawne stworzenie Banku Rezerw Federalnych (FED) w 1913 roku, nie było by to możliwe bez pomocy wysokiego stopnia masonów reprezentujących interesy bankierów: Prezydenta Theodore Roosevelt, Paul Warburg (przedstawiciel Rothschildów), Woodrow Wilson – prezydent USA który podpisał wprowadzenie ustawy, Nelson W. Aldrich (przedstawiciel Rockefellerów), Benjamin Strong (przedstawiciel Rockefellerów), Frank A. Vanderlip (przedstawiciel Rockefellerów), John D. Rockefeller, Henry Davison (przedstawiciela JP Morgana), Charles Norton (przedstawiciela JP Morgana).
   (…)Protoplastą rodu Rothschild był Isaac Rothschild mieszkający od 1530 roku w żydowskiej dzielnicy Frankfurtu nad Menem.”

   a teraz porównanie dat :

   ” Leonardo da Vinci, właściwie Leonardo di ser Piero da Vinci i (ur. 15 kwietnia 1452 w Anchiano niedaleko Vinci we Włoszech, zm. 2 maja 1519 w Clos Lucé we Francji) – włoski renesansowy malarz, architekt, filozof, muzyk, pisarz, odkrywca, matematyk, mechanik, anatom, wynalazca, geolog.”

   jak widać mamy zniszczone wszystko do czego przyłozył paluszki :
   malarstwo,architekturę ,specjalne kody ,filozofia- Nauki NWO i filozofie w o wzniesieniu np.wg kolorów czakr ,matematyka -zdupczona,mechanika i anatomia – do budowy klonów ,a nam zabierania Duszy i świadomości,geolog- konstrukcje z odwiertami w głębi Matki Ziemi i zmiana naszego prawidłowego funkcjonowania we Wszechświecie.

   • Ozyrys pisze:

    ” Rothschild (pl. Rotszyld) – międzynarodowa rodzina niemieckich Żydów, związana z bankowością i finansami, posiadająca silną pozycję w Europie z nadanymi tytułami szlacheckimi przez rządy Austrii i Wielkiej Brytanii.
    Nazwisko Rothschild jest nazwiskiem niemieckim, wywodzącym się od określenia domu z czerwonym szyldem .
    Rodzina pochodzi z tak oznaczonego domu w dzielnicy żydowskiej we Frankfurcie nad Menem. Jej protoplastą był Isaac Rothschild,
    który osiedlił się w tym mieście w 1530 roku
    (…)
    Rodzina wspomagała powstanie państwa Izrael.
    Edmond James de Rothschild jest patronem pierwszego osiedla w Palestynie w Riszon le-Cijjon, m.in. w 1887
    http://pl.wikipedia.org/wiki/Rothschildowie
    ciekawy ten herb:

   • Ktoś pisze:

    „Protoplastą rodu Rothschild był Isaac Rothschild mieszkający od 1530 roku w żydowskiej dzielnicy Frankfurtu nad Menem.””

    • że to potomek tego drania leonarda?

    Ciekawe w takim razie ilu jeszcze „liniom” generatów dał swoja spermę.

    • Ozyrys pisze:

     Zastanawiam się czy to nie sam LdV ,jak wiem te dranie to jak wiesz : Matuzalemy,czyli zyjacy …dość długo.
     Jednak moją pierwsza myślą,była ,że ten Isaac to osoba wyznaczona przez tej projekt do wdrożenia w życie tego co Ldv napłodził .
     Przeszukałam net i nie znalazłam daty urodzenia tego Isaaca,jest tylko napisane ,
     że „od roku 1530 mieszkający we Frankfurcie „,ale …pytanie …kiedy się urodził ?
     Kiedy zmarł ?
     Kim byli jego rodzice ?
     skąd się wziął?
     Po napisaniu tego powyższego komentarza ,pomyślałam właśnie o tym ,że to sam Leonardo…
     Jak wiemy ,historia napisana jest pod ich dyktando i ich potrzeby.
     Z Prawdziwą Prawdą ma tyle wspólnego co nic.

    • Ktoś pisze:

     „The first member of the family who was known to use the name „Rothschild” was Izaak Elchanan Rothschild, born in 1577.”

     en wiki

    • Ozyrys pisze:

     urodził się ???
     po raz kolejny ???
     a to dlaczego napisano ,ze mieszkał od 1530 ? 🙂

    • Ktoś pisze:

     „”The family name “Rothschild” was apparently not just a random name that Mayer Amschel Bauer took out of thin air and used as his new surname. The name has been there in his ancestry long before he was born, which goes all the way back to the 1500′s”.

     „Apparently it is common in the Jewish ghetto, the Judengasse, to take up a family name based on the street they live in. Izaak (or Isaak) Elchanan Rothschild was the son of Elchanan Feibisch who died in 1550. Isaak Elchanan himself, who was the first to use the name “Rothschild” because of the house he had built in the street which name he used as his surname, died in 1585. Below is the “Rothschild Pedigree”.”

     http://rosaleen-thewhistler.blogspot.it/2011/12/are-these-men-related.html

     i dla odmiany


     The Rothschild „Stammhaus,” Frankfort-on-the-Main.(From a photograph.)

     The earliest notice of a member of the family, given in the burial records of Frankfort, is that of Moses Rothschild (b. c. 1550), whose daughter Esther died in 1608.

     The first Rothschild of any prominence was one Amschel Moses Rothschild, a small merchant and money-changer at Frankfort-on-the-Main”

     http://www.jewishencyclopedia.com/articles/12909-rothschild

     Ich geneaologia wymienia tego drugiego jako „założyciela”.

     Ktokolwiek z tych 2 by nim był „rotszyldom” się we łbach jebie iż myślą iż pochodzą od Piastów (zstępni od Marduka) bo taką KRADZIONĄ emblematyke próbują wykorzystywać w swojej „geneaologii”.

     I zapewne prawdziwy potomek piastowskiej linii jest solą w oku różnych zjebów od masonów, różokrzyży, sekt żydosatanonazizmu bo tylko on po prawdzie może się posługiwać (prawo do tytułów) tym wszystkim co sobie poprzywałaszczały rózne samozwańcze mendy. Podobno, tak piszą na forach geneaologów, prostym badaniem porównawczym DNA za 1000 funtów jest w stanie pozbawić tronów wszelkich możnych na świecie własnie poprzez swoją „krew”. I dlatego nas Polaków, potomków Piastów trzymają pustynni naziści w takiej niepamięci jednoczesnie badając krew dzieci na okoliczność posiadania przez nich „właściwego” niebezpiecznego dla nich DNA. Dla tych bandytów co kiedys spustoszyli Krym kradnąc i przewłaszczając w końcowym rezultacie tytulature Piastów. I to było dokonane rękami siepaczy bolesława chrobrego ostateczne ukrzyżowanie Chrystysa.

    • Ozyrys pisze:

     ” Ciekawe w takim razie ilu jeszcze „liniom” generatów dał swoja spermę.”
     Wszystkim !

 5. Krzysztof_Tarasiewicz pisze:
 6. A58 pisze:

  Jako podpowiadacz ze wstępu pozwólcie ,że zapytam- o cytat z końca artykułu
  „O Kodeksie Vindobonensis w następnym odcinku :)”
  Co Basia ma do powiedzenia na temat tego kodeksu zwanego czasem kodeksem królów.Jakoś nie znalazłem tego artykułu.

  • BasiaB pisze:

   Już nic nie mam do powiedzenia w tym temacie,bo czas tego kodu minął bezpowrotnie i całe szczęście 😀
   Nie mam zamiaru powielać spreparowanych głupot ciemiężycieli,tylko dla ich własnej radości,by postawić tym samym kropkę nad i…

   • BasiaB pisze:

    ” Bądź ostrożny, gdy mówisz.
    Słowami tworzysz świat wokół siebie.”

    • Navajo
   • A58 pisze:

    A szkoda , bo ten przekaz jest bardzo optymistyczny co do przyszłości dla wszystkich.Ty jednak wolisz stwarzać atmosferę zagrożenia ze strony wydumanych „ciemiężycieli”.Kto jest kim dopiero się okaże.Uważaj bo stracisz szansę do siedzenie cicho.

    • BasiaB pisze:

     ” Uważaj bo stracisz szansę do siedzenie cicho.”

     I znowu straszysz ?
     Nie ….nie mam zamiaru siedzieć cicho, o czym doskonale wiesz.

     ” Kto jest kim dopiero się okaże.”
     Ja już to wiem i to nie moja bajka.

     ” … ten przekaz jest bardzo optymistyczny co do przyszłości dla wszystkich.”

     ciemiężycieli – zapomniałeś dodać !

    • Marcin pisze:

     A już myślałem, że biorobociki o nas zapomniały 🙂

 7. A58 pisze:

  „Nie ….nie mam zamiaru siedzieć cicho, o czym doskonale wiesz.”
  Twoja sprawa .Nieodpowiedzialnym zachowaniem sama pakujesz się w bagno .Nie straszę a dobrze Ci radzę Barbaro .Nawet Leonardo Ci nie będzie mógł pomóc .A ta wypowiedź Marcina pod spodem twojego wpisu , to wynik głupot jakie wmawiasz użytkownikom.Na tym kończę , krótką wizytę na Twoim blogu.

  • BasiaB pisze:

   ” Na tym kończę , krótką wizytę na Twoim blogu.” Nie wchodzi się 2 x do tej samej rzeki.
   Bardzo mnie ta konkluzja satysfakcjonuje 🙂

   ” Nawet Leonardo Ci nie będzie mógł pomóc ”
   Nie sądzisz chyba,że oczekuje pomocy od ciemiężyciela ?
   To kim jest to całe LdV chyba dosyć wyraźnie opisałam ?

   ” Nieodpowiedzialnym zachowaniem sama pakujesz się w bagno .”
   Co Ty o tym możesz wiedzieć. Ten tekst o prowokatorach umieszczony przez Bonię,jakoś mi tak bardzo pasuje do Ciebie 😀

   A swoje rady zastosuj wobec siebie i swoich bliskich. Dobrze Ci radzę,bo zawsze zaczynamy od siebie,jeżeli umknęła Ci jedna z moich bezcennych rad.

 8. Rokkita lisia ruda kita pisze:

  Droga do nieba.

  Podstawiona ARA lwa udaje i na koniec by uciec przed wroblami sama do klatki wchodzi by ja za klamstwa kumle nie oskubaly.Przeklenstwo laczy ale tez wykonczy.Tak juz jest jak glupota jest cnota .Coz niekturzy cnotliwi sprzedali swe cnoty za pare kartofli.Dzis jej szukaja, ale depy drogi nie znaja, bo przeklenstwo i klamstwo tak im samym zaszkodzilo ze juz nie wiedza co siedzi za miedza.

  • BasiaB pisze:

   Alojzku,Twoje wierszyki wykluły się w Twojej głowie,świadczą o Tobie i Tobie pokrewnych,wiesz jak to jest,wielokrotnie Ci pisałam wierny giermku A58- każdy sądzi po sobie,bo to program,który specjalnie dla niego został napisany i sprzymierzony z jego wibracjami i częstotliwościami 🙂
   Pozdrawiam serdecznie

   „A Twoja odpowiedź pod wpisem A58 , to wynik głupot jakie wmawiacie użytkownikom.”

   Zostaliście zamknięci w programie,od roku nic nie ruszyliście do przodu,bujacie się jak smród po gaciach ciągle wokół takich samych frazesów.Gratuluję braku pomysłów na napisanie i odkrycie nowego lub właściwej informacji 😀
   Zamknięci na stałe.
   Czytaj każde słowo,napisane przeze mnie uważnie,obydwaj bowiem macie tendencje do czytania moich tekstów bez zrozumienia.No cóż takie tylko macie mozliwości.Program zamknięty.

 9. Rokkita lisia kita pisze:

  Coz sumienie ma sie jedno wiec kombinowac jak kon pod gorke nie trzeba.A na owsiki dobry jest sok z kiszonej kapusty.Mozliwosci jest wiele ale droga jest tylko jedna i tego nie zmieni zadna nowa Twoja brednia.Ale bys nie plakala zycze szczescia w okradaniu bliznich.Coz dla mnie klamca to klamca zlodziej to zlodziej morderca jest morderca i nie ma roznicy czy bialy ,czarny albo i czerwony bo ludzi co sumienie Maja kolor skury nie rozni.Pasozyd to pasozyd ale szukaj dalej drogi a wibratora mnie nie trzeba bo wole nature.Popatrz na diabelki Kolo Klodnicy na Zwyciestwa ulicy a moze jednak wpadnie cos nowego do palicy.

  • BasiaB pisze:

   Siola nic na to nie poradzę,że ciągle pisujesz o sobie.Widzę tym samym jak wielki masz problem sam ze sobą ,ale to nie moja bajka,bo coś pisał rok temu,pisujesz i teraz.
   Kto stoi w miejscu ten się cofa.
   Baj,baj.
   Nic Cię nie nauczyło zbanowanie na kilka miesięcy,bowiem cham pozostanie chamem,taka jego natura i żadna wiedza pokrętna na nic się nie zdaje,bo szydło wychodzi z wora za każdym razem 😀
   Poza tym nie zauważyłam nic w Twojej treści co by się trzymało tematu głównego czyli Kodu LdV.Oprócz tego nie wiem czy zauważyłeś ,ale ten temat został napisany rok temu,teraz przerabiamy zupełnie inne paradygmaty i teksty Zosi Piepiórki,którą właśnie takimi tekstami jak teraz tu prezentujecie ze swoim kolesiem pogoniliście ze swojej strony.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s