Nie dajcie się zwieść!!!

 To co obecnie się dzieje perfekcyjnie związane jest z agendą NASA – czyli przekonaniem świata, że teoria ewolucji jest prawdziwa, że powstaliśmy dzięki wielkiemu wybuchowi, Ziemia i wszechświat mają miliardy lat, kosmos jest szeroki na miliardy lat świetlnych i ciągle się poszerza jednak pozostaje pytanie skąd oni to wiedzą? Jak to udowodnili, skoro nawet wycieczki na Księżyc można uznać za nie do końca udane. Ich zadanie polega przede wszystkim na wyrzuceniu z naszego życia Stwórcy i zastąpienia tej wyrwy wymyślonymi dogmatami, religiami i fałszywą rzeczywistością.

Tak, NASA posiada własną duchową agendę, nie tylko tą pseudo-naukową. NASA została założona przez specjalnie do tego celu „przechwyconych” nazistowskich naukowców (operacja Paperclip). Naukowcy ci działali już wcześniej dla agendy obcych, którzy nie tylko dyrygowali Hitlerem ale również pchali jego naukowców do najohydniejszych eksperymentów medycznych przeprowadzanych na ludziach!

Eksperymenty skupiające się na genetyce których misją było ulepszenie genów czystej krwi, według nich potomków rasy aryjskiej – białego bractwa – nordyckich bogów. Eksperymenty te kryły za sobą inne cele, potrzebowali własnej armii na czas Bitwy Armagedonu. Musieli wzmocnić swoje siły gdyż nie mogą się duplikować. Potrzebowali ludzkich hybryd, z najsilniejszych spośród ludzi, po to by stworzyć najlepszych z możliwych żołnierzy gotowych na ostatnią bitwę. Hybryd bez własnego zdania, bez sumienia kierowanych i sterowanych. Czasem najgorszych psychopatów.

Porywanie ludzi i poddawanie ich eksperymentom stało się czymś zwyczajnym…i tu odpowiedzmy sobie na pytanie gdzie podziewają się zaginieni ludzie? Znikają? W jaki sposób?

Głównym celem było przygotowanie świata dla planu objawienia się upadłych aniołów jako „kosmitów”. Sprzedawano nam idee bezkresności i wielkości kosmosu, Ziemia stała się malutka, nieważna, a życie na niej jest wynikiem przypadku. Wysyłane w przestrzeń rakiety kosmiczne i wmawianie nam, że odpowiedzi trzeba szukać w mrocznym i pustym wszechświecie, tworzy się „wirtualne” obrazy cudów wszechświata – wszystko to, tak piękne i niesamowite, w połączeniu z propagandą, że „nie jesteśmy sami” przygotować nas miało na kontakt z naszymi „kosmicznymi braćmi”. Czyżby mieli przybyć w całym swoim splendorze by dać nam nowy cel w życiu oraz opisać historię naszego stworzenia? Teatrzyk cudów dla ludzkości…

Powyższe historie dla oszołomów są wspierane i finansowane przez ONZ. Nie wierzysz? Wstukaj w Google: Benjamin Creme. Zobacz: Agenda New Age

ONZ koordynuje i finansuje masę organizacji New Age i grupy channelerów twierdzących, że ich „kosmiczni bracia” przybywają wyzwolić nas od Illuminati i całego zła. Tylko totalni głupcy lub tchórze nabierają się na tak idiotyczne kłamstwa.

Wszyscy „kosmiczni bracia” obserwują nas i już, już mają nas wyzwolić… przylecą w celu przyniesienia nam „oświecenia”, tak byśmy osiągnęli ich poziom – oświeconych – będących w kontakcie ze swym „wewnętrznym bogiem”. Mają nam nawet zmienić nasze DNA, tak by przypominało ich „gwiezdne” DNA. Cała ta ściema z galaktyczną federacja trwa i trwa. Kim zatem są? Przecież obserwacje ufo trwają od lat, a rozwój techniki w ostatnim wieku mówi sam za siebie.

Są upadłymi aniołami, archonami i innymi niedoskonałymi istotami, które podążyły za przywódcą zła.

Stoczą oni walkę z aniołami Stwórcy lecz im nie podołają. Mimo wiedzy, że są za słabi, wciąż próbują oszukać ludzkość i zniewolić ją pod rządami Antychrysta. Chcą pociągnąć ze sobą znienawidzonych ludzi.

” Poza tą rozpadliną ujrzałem miejsce, które nie miało nad sobą ani firmamentu nieba, ani pod sobą fundamentu ziemi. Nie było tam ani wody, ani ptaków. Była to pustynia. Ujrzałem tam straszną rzecz – siedem gwiazd podobnych do wielkich płonących gór. Kiedy o nie zapytałem, anioł powiedział mi:

„To jest miejsce krańca nieba i ziemi. To jest więzienie gwiazd nieba i zastępów niebieskich. Gwiazdy, które cwałują na ogniu to te, które przekroczyły przykazanie Pana od początku ich powstania, albowiem nie wyszły w swoich czasach.

[Pan] rozgniewał się na nie, związał je aż do czasu dopełnienia się ich grzechu w określonym czasie – Księga Henocha 18: 12-16

Następnie udałem się na miejsce, w którym nie było nic. Ujrzałem tam rzecz straszną – nie było tam ani wysokiego nieba, ani utwierdzonej ziemi, ale przygotowane pustynne i straszne miejsce.

Ujrzałem tam siedem gwiazd nieba związanych razem jak wielkie góry, które płonęły jak ogień.

Następnie powiedziałem: „Za jaki grzech związano je i dlaczego je tam wrzucono?”

Uriel, jeden ze świętych aniołów, który był ze mną i mnie prowadził i który był wśród nich przywódcą, zwracając się do mnie rzekł: „Henochu! O kogo pytasz? O kogo tak troskliwie rozpytujesz?

Są to gwiazdy, które przekroczyły przykazanie Pana Najwyższego. Zostały związane [do czasu], aż spełni się dziesięć tysięcy wieków liczby, [czyli liczba] dni ich grzechu”.

Stamtąd poszedłem na inne, okropniejsze miejsce. Ujrzałem rzecz straszną: wielki ogień, który się palił i wydawał płomienie, a miejsce to miało szczelinę sięgającą otchłani, pełną wielkich kolumn ognia, które tam wpadały. Nie mogłem dojrzeć ani ich wymiarów, ani rozmiarów, ani też nie mogłem dojrzeć ich źródła.

Wtedy powiedziałem: „Jak straszne jest to miejsce i jak bolesny to widok!”

Następnie Uriel, jeden ze świętych aniołów, który był ze mną, odpowiadając rzekł do mnie: „Henochu! Dlaczego tak się boisz i lękasz z powodu tego strasznego miejsca, z powodu tego cierpienia?”

powiedział do mnie: „Miejsce to jest więzieniem aniołów. Będą tu trzymani na wieki – Księga Henocha 19: 1-10

„Miejsce to jest więzieniem aniołów” skoro Henoch widział ich więzienia należy zadać pytanie jak to jest możliwe, że są tu i możemy odczuwać ich wpływ i działanie? Czyż nie kryje się coś więcej za tym niż możemy sobie wyobrazić? Czy światem nie rządzą symbole i znaki?

nie dajcie

Skąd najpierw nawracanie ludzi przemocą na „wiarę” a obecnie wpajanie niemal na siłę, że wszyscy jesteśmy częścią „świadomości chrystusowej”, że musimy stać się istotami takimi jak oni czyli oświeconymi, lub nawet bogami?

Federacja galaktyki udaje tych dobrych, aniołów światła, które wraz ze swoim szefem są tutaj po to by uratować ludzkość przed kosmitami typu 2, czyli tymi mniej zaawansowanymi technologicznie „szarakami” (Strażnicy) i „reptilianami” (hinduskie Naga)… ORAZ obcymi typu 4 czyli… Bogiem i jego aniołami, które przybędą tu po to by uratować ludzi i wymierzyć karę tym którzy zaczęli niszczyć Boskie Stworzenie.

Czy czasem nie była planowana wojna z szarakami aby udowodnić ludziom ich wspaniałą rolę wyzwolicieli? I czy czasem oświeceni mistrzowie którzy pojawiali się na ziemi nie zwodzili ludzkości i wiedli po pokrętnych ścieżkach?

To wszystko daje nam mniej więcej pogląd na to co było planowane i czy zostaną porwani kolejni ludzie? Jeżeli tak to będzie musiało być dane wytłumaczenie czy może ono brzmieć np. tak:

Muszą ewakuować Ziemię zanim ta zostanie zniszczona przez katastrofy naturalne, reptilian/dracos (typ 2) lub anioły Boga (typ 4). Ewakuacja przebiega w etapach a to były właśnie pierwsze miliony ewakuowanych ludzi. Jest to bardzo możliwe biorąc pod uwagę „proroctwa” typu potop!!!

Zauważyliście, że ciągle mówią o „ŚWIADOMOŚCI CHRYSTUSOWEJ”? Cały czas naśladują i kombinują, mataczą. Wszystko jest zwodnicze i fałszywe!!!

Czym jest channeling moim zdaniem niczym innym jak opętaniem, to przecież w czyimś ciele przebywa ktoś inny!!! To niedopuszczalne!!!

Przykłady przekazów od „galaktycznego bractwa” czy „federacji galaktyki”:

„Przybywamy od najwyższej prawdy”, „nigdy nie opuściliśmy bożego serca”

Ten przekaz ich ujawnia – są upadłymi aniołami, B’nai Elhoim, synami i gwiazdami porannymi, demonami które OPUŚCIŁY „Boże Serce” – dlaczego chcą byśmy byli jak oni, niczym bogowie, Ci którzy zwracają się przeciwko Bogu, dlaczego nie powiedzą nam by zwrócić się w kierunku Boga Stwórcy wszystkiego co istnieje, Źródła i jedynej prawdy i Jemu zaufać – taki powinien być przekaz prawdziwych aniołów, nie dajcie się zwieść!!!

nie dajcie się

Dziecko Stwórcy !

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

63 odpowiedzi na „Nie dajcie się zwieść!!!

 1. Ktoś pisze:

  a) „siedem gwiazd nieba związanych razem jak wielkie góry, które płonęły jak ogień.” – Orion? Ma 7 bardzo jasnych gwiazd plus kilka drugorzędnych w swoim składzie.

  b) „Plejady (w katalogu Messiera M45 lub Messier 45; inne nazwy: Baby, Kurczęta, Kokoszki, Siedem Sióstr, Kościół Masoński)” – świat jest „mały” a rola wciąż ta sama. ;p

  c) a Archanioł Uriel, jego wizerunek jest chociażby tu:
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Plik:COA_of_Kyiv_Kurovskyi.svg
  http://universalminibuilders.wikia.com/wiki/Commonwealth_Kingdom_of_Poland

  …ale cii bo to antysemicka tajemnica.

  Nasze godło to emblemat Uriela (czerwony feniks na białym tle (strzegący Ładu i Bożego Porządku) nim go zażydzono na koronacji nazisty Bolesława Chrobrego „białym gołębiem opłakującym trupy” (czerwone to pobojowisko)). ;p

  Zresztą każde z przedstawionych w 2 linku wyobrażeń to URIEL, Archanioł Uriel – prawdziwy patron Polski (a nie jacyś nazistowscy święci katoobłudniczego żydokościoła satanistycznego z Watykanu).

  Tu leży „chrześcijaństwo pogrzebane”. W wyparciu się katoli uważających znamię żydowskiej Bestii za emblemat boży.

  • Ozyrys pisze:

   Kiedyś wyczytałam ,że Uriel ma siedzibę w …Tatrach !
   To jedno ,a drugie:
   „Jego imię oznacza: „Ogień Boga” lub Światło Boga.
   W dniu sądu ostatecznego Uriel otworzy bramy do Podziemi,pozwoli powstać zmarłym,aby nimi kierować i ich osądzić .
   Uriel jest karzącą ręką Boga.,stoi z płomiennym mieczem u wrót do Raju i sprawdza czystość Dusz..
   Poddaje próbie naszą siłę : czy pozwalamy jej na swobodny przepływ i wyrządzamy za jej pośrednictwem szkody,używamy jej przeciwko życiu i boskości czy może oddajemy ją w służbie miłości i Pokoju na Ziemi.
   Uriel działa wg motta:
   „Będą go poznawać nie po jego słowach ,a po jego czynach. ”

   zaczerpnięte z : „Wielka księga Aniołów „- J. Ruland.

   • Ktoś pisze:

    „Uriel ma siedzibę w …Tatrach”

    – ta i pewnie POD GIEWONTEM. ;p

    • Ozyrys pisze:

     Tego nie wiem ,a tej książki w której to było napisane już nie mam…pożyczyłam -nie wróciła ,kupiłam drugą – nie wróciła ,wcześniej pokserowałam – pożyczyłam – nie wróciła .
     Więcej już nie kupiłam !

   • Free pisze:

    Mnie osobiście kojarzy się tak jak ostatnio napisałaś z Kapitanem. Ludzie figę o Nim wiedzą jak do tej pory. Ktosiu ma rację.

    • Ktoś pisze:

     Uriel jak dobrze kojarzę Archanioła to
     1) został wskrzeszony bo poległ w walce
     2) przysiągł zemstę i dożywotne, po wsze czasy tępienie żydów i innych sodomitów

     W jakimś linku na wiki tak było. A oni się do niego modlą i żeby było jeszcze zabawniej:

     „Winni Pana, Boga Izraela, niech Michał stanie po mojej prawicy, Gabriel po lewicy, Uriel przede mną, Rafael za mną, a ponad głową przebywa obecność Boga”.

     jest to KLASYCZNY KRZYŻ SOLARNY – ATRYBUT TYCH WSTRĘTNYCH I TĘPIONYCH SŁOWIAŃSKICH POGAN. 😉

     Tacy z nich ZŁODZIEJE NASZEJ RODZIMEJ KULTURY. Kradną i wrzeszczą i tupią, ze to ich co nam na bezczela ukradli.

   • Ozyrys pisze:

    Ktosiu,przepisując ręcznie te słowa z w/w książki …pomyślałam sobie…przecież o tym cały czas tutaj piszemy…!

  • Ozyrys pisze:

   każdy widzi to co ma zobaczyć ,lub co chcą by zobaczyć .
   Tak to jest z iluzją i ułudą wszetecznego zła.

 2. Ozyrys pisze:

  Dziękuję Dziecku Stwórcy za ten bardzo mądry i pełen wyjątkowych wniosków – tekst 🙂
  Bardzo dziękujemy ,za pracę i wnikliwość.

 3. Ozyrys pisze:

  zaintrygował mnie ten piktogram:

  3 mniejsze kółka /jedno większe w środku ,ale wszystko w …kole…piasta 🙂

 4. Michał pisze:

  Kochani wybaczcie, że tutaj (w sensie, że tworze mały offtop), ale potrzebuję pomocy – jakiś czas temu, ktoś (nie mylić z Ktosiem – choć to mógł być on; nie pamiętam) zamieścił bardzo ciekawy cytat o pewnym mnichu/mędrcu, gromadzącym przez całe życie wiedzę, która ciążyła mu jak kamienie (teraz dokłądnie już teg onie pamiętam) a następnie ją odrzucił i zyskał lekkość – obiecałem komuś, że odnajdę ten text (bo uważam za bardzo inetresujący) i podziele się tą widzą z tą osobą.. już od 20 minut wpisuje w google rożne frazy aby go odnaleźć, ale nic nie wyskakuje… pomocy 🙂

 5. Korneliusz pisze:

  Nie martwcie sie -zacznijcie myslec o wlasnej przyszlosc a idzie wielkie zlo na POLSKE.
  Poczutajcie PRAWDE o tym co sie zbliza w Kefirku- koment .korneliusza http://kefir2010.wordpress.com/2014/05/24/ukraina-rzadzona-przez-neonazistow-jaceniuka-jest-juz-panstwem-upadlym/

  • Free pisze:

   Korneliuszu widzisz plan który może ulec zmianie, lub paść całkowicie czyli na łąkę. Słyszeliście o pasmach keplera?

  • Ozyrys pisze:

   Korneliuszu o co mamy się nie martwić ?
   Nie mam zamiaru kreować wielkiego zła w mojej przyszłości ,bo robię wszystko ,by go nie było.
   Ktosiu od początku pisał czym i kim jest cały ten Majdan i Jaceniuk,co takiego „dobrego „zrobił Sikorski.
   Korneliuszu ,musimy wziąć te sprawy w swoje ręce ,ale epatowanie się tym ,że przyjdzie zło,to nic dobrego,koniecznie…chociażby codziennie o dowolnej porze,niech każdy tylko wyda jedną intencję w sprawie pokojowego oczyszczenia Ukrainy z wpływów i energii żydowskich , z energii i istot wszetecznego zła ,a zobaczycie jaki to przyniesie efekt za kilkanaście dni.
   Koniec straszenia nas wojnami i nieszczęściami.
   Odzyskaliśmy swoja anielską moc ,i siłę . Samy od tej sekundy kreujemy swoja rzeczywistość.
   Pamiętajcie …jeszcze trwa to spotkanie w Kopenhadze,stąd wczoraj tyle osób miało złe samopoczucie,działy się różne mało przyjemne rzeczy.
   Od wczorajszego popołudnia jest to cały czas robione ,powinno dzisiaj zelżeć,jednak…dobrze by było ,gdyby każdy kto chce ,włączył się do palenia Ogniem Stwórcy wszystkich ustaleń ,postanowień ustnych czy pisemnych zawieranych tam ,a te wszystkie bilderbergowskie postaci – to samo.
   To jest nasza codzienność,to jest nasza praca,wystarczy już biernego przyglądania się ,tylko mamy spektakularne narzędzie – wiarę ,siłę, ,moc i energie.

 6. Ozyrys pisze:

  Wczoraj wieczorem Free mi podesłała :
  http://porozmawiajmy.tv/o-odprogramowywaniu-programow-barbara-grzabkowiak-wolski/
  zobaczcie ,podobnymi słowami co my ,mówi o tym samym.
  Nie akceptuję tylko zastosowania kolorów ,Kolor tylko biały ,albo złoty.
  Nie akceptuję również oczyszczania czakr ,bo nie powinno ich po prostu być wcale ,oczyścić – tak z transponderów i innych i…zamknąć – na zawsze !

 7. Ozyrys pisze:

  Pisaliśmy tutaj niejednokrotnie ,że te wszystkie kalendarze ,a wczoraj usłyszałam kosmogramy ,są o dupe roztrzaś .
  One tylko gmatwają to co wygląda zupełnie inaczej.Kolejna pułapka mająca nas zniewolić .
  A to co napisał Muki ,tylko to potwierdza :
  „To co uważają i przypisują jako czy też za kalendarz Majów to totalne wyssane z palca bezzasadne bzdury.
  Jeden po drugim powiela bezrozumnie – jego – kolegi naukowca brednie i wspiera się na nich i ich podwalinach, i tak ciągnie się i powiela smród tysiącleci.

  Nie sposób potem naprawić zła jakie uczynili, bo pławi się ono w swej bezdennej głupocie niczym koło ratunkowe ciągle unoszące się na powierzchni swych wyznawców.

  Odsłuchałem to:
  Straszny szmelc, przeplatany koszmarnymi tworami i kitem jakich mało.
  Jedno pytanie dla tej napuszonej pani i wskazanie 4 Majańskich znaków rozkłada na czynniki pierwsze jej kit i picowanie.
  Ani ona sama ani jej „”urojeni strażniucy”” bladego pojęcia nie maja co bajają.
  chrzani takie dyrdymały o roku platońskim i bzdurach energetycznych o oddechu i splatania dłoni – tak że :.
  Głupcy mogą się zachwycać.
  To nowa kreacja Sitchina w damskim wydaniu…….szkoda na to czasu. ale słuchajcie jakimi bzdetami was karmi i jej klakierzy karmią…………”
  http://muki.salon24.pl/580985,wiec-niechaj-sie-stanie-ahura-mazda-2-i-henoch#comment_9081782

  • Ozyrys pisze:

   Muki :
   „Widzicie tę fotkę z dnia 29.05 z godzi: 22:31.
   To ma być kalendarz? To kalendarz błaznów,

   Patrzy na was a może jednak to Wy sami patrzycie na doskonale przedstawione skupisko gwiezdne w szczegółach i ci do szczegółu. W zespoleniu Unii i kast czy związków dogwiezdnych.
   Jak może relief kamienny przedstawiający połączenie w jakiś nie znanych nam kastach czy klanach skupiska gwiezdne i ich zależności interpretować jako gwiezdny czy dowolnie inny kalendarz, Trzeba być naprawdę durniem do kwadratu.
   To co patrzy na Was jedną fotką można udokumentować.I nawet nie fotografią naukową ale amatorską w co lepszym zestawie narzędzi optycznych.

   Nawet nie wyobrażacie sobie ile jest oszustwa i zmyślonej „””PRAWDY””przeobrażonej z fałszu w niewyobrażalność mądrość.”
   http://muki.salon24.pl/580985,wiec-niechaj-sie-stanie-ahura-mazda-2-i-henoch#comment_9082492

 8. Ktoś pisze:

  Się nie da albo i da, ona tez była” ponad wszystko” i pękła od nadwagi:

  Rozbłysk gamma tuż pod naszym nosem

  Satelita Swift należący do amerykańskiej agencji kosmicznej NASA zaobserwował gigantyczną eksplozję w sąsiadującej z Drogą Mleczną galaktyce Andromedy – donosi PhysOrg. Co było jej powodem?

  Czytaj więcej na http://nt.interia.pl/raport-kosmos/astronomia/news-rozblysk-gamma-tuz-pod-naszym-nosem,nId,1433694

 9. Ozyrys pisze:

  Przez przeszło tysiąc lat mamiono tym ludzi :

  ” Nowa książka kontrowersyjnego włoskiego pisarza,opierając się na dosłownych cytatach ze Starego Testamentu tworzy szokującą wizję antycznego przekazu i stawia pod znakiem zapytania dotychczasowe przekonania natury religijnej.
  Odkryjemy w niej że biblijny Elohim, którego przyzwyczailiśmy się utożsamiać z postacią spirytualną Boga, był jednym z wielu Elohim stąpających po Ziemi.
  Przebywał on wśród ludzi, brudził się i myl tak jak ludzie (Rdz 18), chorował i umierał (Ps 82,7). Innym szokującym odkryciem jest wynikający z przekazu fakt, ze ojcem Chrystusa był El(ohim), ale z pewnocią nie ten opisany w Starym Testamencie.
  Spojrzymy innymi oczami na znaczenie dziesięciu przykazań, które to stanowią podstawę nauk religijnych całego chrześcijańskiego świata .
  Będziemy mogli zobaczyć z innej perspektywy proces tworzenia ludzkości i dowiemy się ze Adam i Ewa nie byli pierwszymi istotami ludzkimi na Ziemi i że nie oni są naszymi protoplastami.
  Dowiemy się co możne się kryć pod postacią biblijnego węza kusiciela i ze koncepcja grzechu pierworodnego jest fikcyjna.
  Poznamy też całkiem inną historię potopu. Odkryjemy tajemnice długowieczności biblijnych patriarchów oraz szokujący fakt że wszystkie opisane cuda są logicznie wytłumaczalne. Odnajdziemy wiele analogi Starego Testamentu z tekstami sumeryjsko akadyjskimi oraz z grecką i skandynawską mitologia jak też z dziełami Platona.
  Dowiemy się wiele o faktach opisanych w Starym Testamencie a co najważniejsze o tym, że z tekstu biblijnego wynika jasno ze biblia nie mówi o stworzeniu świata ani tym bardziej o Bogu.
  Autor twierdzi ze jeżeli uznać biblię w wersji oryginalnej za tekst wiarygodny i prawdziwy, to trzeba zgodzić się z tym że mówi on o czym zupełnie innym niż to co jest ludzkości wpajane od X wieku począwszy. Jesli natomiast traktować ją jako zbiór fantazyjnych opowieści, to okaże się że największe religie światowe opierają się na czystej fantazji.”

  Może zagorzali katolicy i wyznawcy innych religii ,w końcu zrozumieją ,że są jak najbardziej naukowe i rzeczowe podstawy naszych ,pisanych tutaj stwierdzeń ,
  Cały KK to totalna ściema w celu zniewolenia.

 10. Ozyrys pisze:


  Ta chmura …jeżeli jest to oczywiście faktyczne zdjęcie z tej opisywanej erupcji,jest niesamowite!
  Nie dość ,że ten biały pierścień —wygląda ,jakby jakaś pieczęć została zerwana ,to jeszcze w tej chmurze z pyłu widzę mnóstwo ludzkich i dziecięcych twarzy i sylwetek.!!!
  http://losyziemi.pl/indonezja-duza-erupcja-wulkanu-sangeang-api-chmura-popiolu-poleciala-na-3-km

 11. Ozyrys pisze:

  http://www.niedziela.pl/artykul/9706/Ponad-3-tys-podpisow-lekarzy-pod
  http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,16067578,__Deklaracja_wiary_lekarzy_ogranicza_prawa_pacjenta_.html
  http://www.gazetawroclawska.pl/artykul/3447159,lekarze-nie-przepisza-tabletek-antykoncepcyjnych-a-co-z-prawami-pacjenta,id,t.html?cookie=1
  dostałam to dzisiaj od Pani E. z takim komentarzem:
  „….czytałas ze lekarze podpisują katolską deklarację wiary?…..brak słow
  mam nadzieje ze wsród tych zmian … Stwórca tez z tym zrobi porządek……najlepiej zeby przeczyścił szeregi tych bogobojnych medykow…….. brak słów
  zobacz jak czarna banda znów próbuje sie umacniac w Polsce……”

  dobra jest …podoba mi się 🙂

  • Ktoś pisze:

   Oficjalnie „nie przepisują” ale za kasiorę, w prywatnym gabinecie wypisują aż pióra furczą….

   ot… dwulicowa moralność..

  • Ozyrys pisze:

   Dalsza część korespondencji z Panią E. 🙂

   „Kilka takich luźnych przemyśleń na temat deklaracji wiary podpisywanej przez lekarzy….żeby ktoś nie myślał ze demonizuję—a po przeczytaniu należy się rozejrzeć się wokoło czy to są rzeczywiście „marginalne” przypadki….

   Zapisując się na studia medyczne –dobrowolnie- wiedzieli z czym wiąże się zawód lekarza, za nasze pieniądze- podatników- się wykształcili a teraz będą się wymigiwać sumieniem odmawiając świadczeń pacjentom; nadmieniam iż podatnikiem są nierzadko osoby nie-katolickie

   proponuję, aby lekarz który podpisał taką deklarację wyraźnie na gabinecie miał zapisaną informację o tym fakcie- jak czułaby się pacjentka, która poszła prywatnie do ginekologa, który skasował 100zł za wizytę i …odmówił jej wypisania recepty na leki antykoncepcyjne??

   teraz wyobraźcie sobie, że lekarz jest świadkiem Jehowy, przywożą was do szpitala po wypadku a on np. odmawia transfuzji krwi lub przeszczepu…bo to niezgodne z jego wiarą…..

   w Anglii obecnie „poradzono sobie” z problemem takich deklaracji- lekarzy którzy podpisują tego typu deklaracje nie dopuszcza się do specjalizacji, szczególnie ginekologiczno-położnych, hematologii, transplantologii itd. NIKT NIKOGO NIE ZMUSZAŁ DO ZAWODU LEKARZA!!! Jak chcą niech idą na teologię

   W przysiędze składanej przez lekarza jest m.in. zapis, iż nie mogą szkodzić, podejmować wszelkie działania na rzecz dobra pacjenta- a co jeśli dla pacjentki jedyną –z punktu widzenia wiedzy medycznej, nie duchowości- jest usunięcie ciąży?

   co z usuwaniem ciąży dzieciom zgwałconym lub zgwałconym kobietom? Ależ nie powie taki lekarz- „Bóg tak chciał…żeby się Pani rozmnażała.” i pokropi wodą święconą…..

   przychodzi na porodówkę kobieta rozwiedziona, lub rodząca dziecko z nieślubnego związku….położna mówi, że nie odbierze dziecka bo ta –zgodnie z punktem deklaracji „użyła organów swoich niezgodnie z przeznaczeniem” i nie w związku sakramentalnym zatem niezgodnie z wiarą położnej…..

   Oprócz podpisania deklaracji wiary lekarz powinien dodatkowo –jako ze gorliwy Katolik- napisać: NIE BIORĘ ŁAPÓWEK,
   W GABINECIE PRYWATNYM MAM KASĘ FISKALNĄ,
   NIE TRAKTUJĘ PACJENTA PRZEDMIOTOWO,
   WIZYTA U MNIE TRWA DŁUŻEJ NIŻ 15 MIN,
   PŁACĘ PODATKI,
   PRACUJĘ TYLKO NA JEDNYM ETACIE

   można pisać długo.. ale na tym poprzestanę, każdy sam sobie powinien odpowiedzieć na te pytania, ale tak uczciwie……

 12. Ozyrys pisze:

  „Tysiące dzieci padło ofiarą molestowania przez księży, co skrzętnie ukrywali dostojnicy kościoła katolickiego. Dopiero w roku 2010 spadła zasłona milczenia. Dzieci molestowane niegdyś w mrocznych zaułkach kościoła są dziś dorosłe. Oskarżają o ten skandal sam Watykan, który stara się zatuszować skandal, lecz sprawą zajęli się najlepsi prawnicy. Byłe ofiary zmusiły papieża do zajęcia stanowiska w tej sprawie. Dla kościoła katolickiego zaczęło się piekło na ziemi…”
  http://vod.pl/kosciol-za-zamknietymi-drzwiami,99063,w.html
  a katoobłudnicy i tak będą ich usprawiedliwiać …bo sami tego nie przeszli.

 13. Ktoś pisze:

  1 „WOJNA W EUROPIE DECYZJE ZAPADŁY – NATO WCHODZI NA UKRAINĘ 15- 20 CZERWIEC !!!”

  http://miziaforum.wordpress.com/2014/06/02/wojna-w-europie-decyzje-zapadly-nato-wchodzi-na-ukraine-15-20-czerwiec/

  2 „WOJENNE szczucie słowian na słowian już za 2 dni Polska namaszczona na herszta !!”

  http://miziaforum.wordpress.com/2014/06/02/szczucie-slowian-na-slowian-juz-za-2-dni-polska-namaszczona-na-herszta/

  „WYDARZENIA NIE BEZ ZNACZENIA CO JE ŁĄCZY …. AMERYKAŃSKA CHĘĆ UPOKORZENIA ROSJI , OCZYWIŚCIE NIE SWOIMI RĘKAMI , JAK ZWYKLE CHĘTNYCH ZNAJDZIE. DONALD TUSK AŻ SIĘ TRZĘSIE NA MYŚL ŻE ZOSTANIE CHOĆBY NA CHWILĘ DOWÓDCĄ WROGIEJ AKCJI W EUROPIE ŚRODKOWO WSCHODNIEJ ….

  PYTANIE W JAKI SPOSÓB ZA TO ZAPŁACIMY I ILE BĘDZIE TO KOSZTOWAŁO POLAKÓW …..

  ŻE SPRAWA JEST POWAŻNA ŚWIADCZĄ TE WYDARZENIA CHRONOLOGICZNIE UŁOŻONE ………..”

  żydonazizm kontratakuje

 14. Free pisze:

  Astronomowie odkryli kolejną planetę pozasłoneczną, tym razem nowego, nieznanego wcześniej typu. To skalista mega-Ziemia, aż 17 razy bardziej masywna, niż nasza planeta. Do tej pory wydawało się, że planety o tak dużej masie muszą być gazowymi olbrzymami. Wygląda jednak na to, że jest inaczej. Poinformowano o tym podczas konferencji prasowej American Astronomical Society (AAS).

  http://losyziemi.pl/astronomowie-odkryli-planete-pozasloneczna-nowego-nieznanego-wczesniej-typu-mega-ziemia-jest-az-17-razy-bardziej-masywna-niz-nasza-planeta#more-29956

 15. Ktoś pisze:

  „Niniejszy artykuł został opublikowany w oparciu o wywiad, którego udzielił Kevin Annett z Międzynarodowego Trybunału ds. Zbrodni Kościoła i Państwa w trakcie postępowania sądowego w Brukseli w Międzynarodowym Trybunale Sprawiedliwości, który jest głównym organem sądowym Organizacji Narodów Zjednoczonych [Cour Internationale de Justice (CIJ)].
  ….
  Pięciu sędziów i 27 członków jury z sześciu krajów, w tym USA, zbadało przedstawione im dokumenty dotyczące ponad 50.000 zaginionych w Kanadzie, USA, Argentynie i w Europie dzieci, które padły najwidoczniej ofiarą międzynarodowego, satanistycznego kultu o nazwie The Ninth Circle (Dziewiąty Krąg). [Dante musiał coś dowiedzieć się na ten temat, ponieważ jego Piekło podzielone jest właśnie na dziewięć kręgów].

  Dwie kobiety zeznały, że papież Franciszek zgwałcił je podczas rytuału składania ofiary z dzieci.
  Ośmiu dalszych świadków potwierdziło te zarzuty, które przedstawione zostały w tym tygodniu wraz z dowodami Międzynarodowemu Trybunałowi Sprawiedliwości. Te satanistyczne rytuały w trakcie których członkowie Dziewiątego Kręgu składali w ofierze dzieci odbyły się wiosną 2009 i 2010 roku w Holandii i Belgii.

  Papież Franciszek brał również udział w satanistycznych obrzędach składania ofiary z dzieci gdy był jeszcze księdzem, a potem argentyńskim biskupem – jak wynika z materiałów uzyskanych z watykańskiego archiwum. Wysokiej rangi watykański urzędnik, były pracownik Kurii uzyskał opieczętowane dokumenty w celu przedłożenia ich Trybunałowi. To nie pierwszy raz – jak podała do wiadomości amerykańska stacja telewizyjna ABC news – że w Watykanie odprawiane są satanistyczne rytuały. Takie informacje docierały już w przeszłości do dziennikarzy.

  http://abcnews.go.com/Travel/chief-exorcist-rev-gabriele-amorth-devil-vatican/story?id=10073040

  Inny świadek zeznał, że był obecny podczas spotkań papieża Franciszka z członkami argentyńskiej junty wojskowej podczas brudnej wojny w 1970 roku. Z zeznań tego świadka wynika, że papież Franciszek brał udział w handlu dziećmi zaginionych więźniów politycznych. Dzieci te dostarczał międzynarodowym kręgom satanistycznym, które potrzebują ich jako ofiary. Te transakcje prowadzone są przez specjalny urząd w Watykanie. Dowody na ten stan rzeczy przedstawił w sądzie prokurator generalny. Pochodzą one z jezuickiego dokumentu o nazwie “Magisterial Privilege” (Uprzywilejowani Arbitrzy”. Zapis z dnia 25 grudnia 1967 wskazuje na fakt, iż każdy nowo wybrany papież był zobowiązany do brania udziału w szatańskich rytuałach loży Dziewiątego Kręgu, podczas których składano ofiary z nowo narodzonych dzieci i picia ich krwi.
  ….
  Z przedstawionych sądowi dokumentów pochodzących z tajnego Archiwum Watykańskiego niedwuznacznie wynika, że ​​jezuici przez stulecia z premedytacją dokonują rytualnych mordów na porwanych noworodkach i piją ich krew – stwierdził prokurator generalny w swej mowie przed Trybunałem. – Ten plan narodził się z chorej idei czerpania duchowej mocy z żywej krwi niewinnych, co ma zapewnić w ten sposób stabilność polityczną papiestwa w Rzymie. Mowa tu nie tylko o ludobójstwie, ale o zinstytucjonalizowanym systemie. Ten proceder jest uprawiany co najmniej od 1773 roku i wygląda na to, że był realizowany przez kościół katolicki, jezuitów i każdego papieża.”

  (całość z fotografiami
  http://innemedium.pl/wiadomosc/cela#comment-75180)

  • Ktoś pisze:

   A potem się ludzie dziwują iż ich ukochany „papież” klęka i całuje rabich jak to ten sam kult „szlachtowania chrześcijańskich dzieci na mace”.

  • Ozyrys pisze:

   Ktosiu- Bingo z tym art. !!!
   Wiesz co to jest???
   Watykan się zawali !
   Sekunda po sekundzie…jeden atom !!!!!
   Skurwysyny !
   a nasi czytelnicy ,pewnie myśleli ,że nam odbiło ,kiedy czytali o tym co widzimy ,co się dzieje w KK i w Watykanie.

  • Ktoś pisze:

   http://wiadomosci.onet.pl/wielka-brytania-i-irlandia/irlandia-odnaleziono-blisko-800-szkieletow-malych-dzieci/dj53m

   „Irlandia: odnaleziono blisko 800 szkieletów małych dzieci

   Władze Irlandii rozważają wszczęcie śledztwa w sprawie masowego grobu, w którym mogą się znajdować szczątki blisko ośmiuset małych dzieci. Kościół katolicki jest zszokowany tym znaleziskiem.

   Kościół katolicki w Irlandii jest zszokowany odnalezieniem świadectw zgonu wskazujących, że blisko 800 szkieletów noworodków i małych dzieci spoczywa niedaleko nieistniejącego już domu dla niezamężnych matek z dziećmi w mieście Tuam w Irlandii.

   Kościół nakazał zgromadzeniu Sióstr Dobrej Pomocy Matki Boskiej Wspomożycielki, które niegdyś prowadziło dom, współpracę w ewentualnym dochodzeniu w sprawie.”

   Cywilizacja jp2. On, jak prawdziwy żydokatolik kazałby się wypierać odpowiedzialności za mordy na tych dzieciach zrzucając je na „pogan”.

   • Ktoś pisze:

    „Dom w Tuamie działał od 1925 r.; zamknięto go w 1961 r., a potem zburzono, obecnie jest tam osiedle mieszkaniowe. Szkielety dzieci znalazło według „Daily Mail” w latach 70. dwóch nastolatków, którzy odsunęli betonową pokrywę zbiornika i je zobaczyli. Na miejsce zbiorowego pochówku przyszedł ksiądz i je pobłogosławił. Historia o cmentarzu małych dzieci była znana w okolicy, ale nie podjęto żadnych działań.

    – jakie to typowe dla żydokatoli nawijających z ambon o miłosierdziu i podobnych faryzeuszowskich ckliwościach.

    • Ktoś pisze:

     „Dom w Tuamie był jedną z kilku takich instytucji w Irlandii, prowadzonych zarówno przez katolickie zgromadzenia, jak i protestantów. We wszystkich śmiertelność była bardzo wysoka; śmiertelność noworodków w Irlandii w pierwszej połowie XX wieku należała do najwyższych w Europie. Ale według Corless śmiertelność dzieci w instytucji dobroczynnej w Tuamie była 4-5 razy wyższa od ogólnej – podał brytyjski dziennik „Guardian”.”

     – ta, wtedy „wychowywani” dzieci gwałtami i katorżnicza praca bo przecież „cierpienie uszlachetnia” jak nauczają sataniści z bluźnic. „Siostry Magdalenki” przykładem żydokatolickich dogmatów biblijnych wprowadzanych w bezbronnych religijnym przymusem i stręczycielskim prokatolickim prawem.

     Takich „domów” w zachodniej Europie są tysiące….

 16. Ktoś pisze:

  „zanieczyszczają arktykę a nas co innego

  Tajne depesze dyplomatyczne ujawnione przez Wikileaks dostarczają dowodów na to, czego intuicyjnie od dawna się domyślaliśmy: kwestia GMO jest obiektem manipulacji i stałych nacisków ze strony USA, które domagają się wprowadzenia żywności modyfikowanej.

  Francja i UE

  Dyplomaci amerykańscy na całym świecie przedstawiają wprowadzanie genetycznie modyfikowanych upraw (GMO), jako strategicznego i komercyjnego imperatywu. Przykładowo, w odpowiedzi na francuski zakaz upraw GMO, ambasador USA w Paryżu – Craig Stapleton – doradza administracji w Waszyngtonie rozpoczęcie wojny handlowej w stylu militarnym z każdym krajem Unii Europejskiej, który sprzeciwia się uprawom GMO (depesza z 14.12.2007).

  Craig Satapleton prosi administrację amerykańską o ukaranie całej Unii Europejskiej, a szczególnie krajów, które nie wspierają upraw GMO: „Zespół roboczy ‚Paris’ rekomenduje utworzenie listy sankcji odwetowych, które będą bolesne w całej Unii Europejskiej, zgodnie z zasadą zbiorowej odpowiedzialności, ale przy jednoczesnym nacisku na najgorszych ‚winowajców’. Sankcje muszą być raczej wyważone, niż złośliwe, ale muszą być długoterminowe, jako że nie powinniśmy oczekiwać szybkiego zwycięstwa. Podjęcie takich kroków odwetowych pokaże Europie, że obecna polityka – przeciwna GMO – będzie oznaczać realne koszty dla interesów Unii Europejskiej. Działania takie pomogą także wzmocnić zwolenników biotechnologii w Europie” – dodaje ambasador Stapleton. Co ciekawe, ambasador raportuje, że wprowadzenie sankcji zasugerowali mu… francuscy zwolennicy biotechnologii, uznając to za jedyny sposób na odwrócenie obecnych tendencji anty-GMO we Francji.

  Ambasador Stapleton przekazuje też w depeszy swoje obawy, że zakaz upraw genetycznie modyfikowanych może być pierwszym krokiem do ograniczenia lub nawet zakazu importu GMO przez Francję. Uważa, że Europa „cofa się” w kwestii GMO, w czym przoduje Francja razem z Austrią i Włochami, a nawet sama… Komisja Europejska. Uznaje jednak, że USA nie powinny myśleć o wycofaniu się z upraw GMO ze względu na znaczące interesy swojego przemysłu nasiennego w Europie.

  Watykan i Kościół Katolicki

  Kolejna depesza pochodzi z Watykanu i obszernie analizuje stosunek Stolicy Apostolskiej oraz hierarchii kościelnej do kwestii GMO. Przedstawiciele USA uznają, że papież, po nieustannym lobbingu doradców Watykanu wysokiego szczebla, jest zasadniczo przychylny technologii GMO. Ubolewają jednak, że papież dotychczas tej przychylności jasno nie wyraził. Narzekają też, że kiedy pojedynczy przedstawiciele Kościoła Katolickiego, czy to z powodów ideologicznych, czy też „wskutek ignorancji”, wypowiadają się przeciwko GMO, Watykan, jak dotąd, nie poczuwa się do obowiązku przywołania ich do porządku. „Będziemy kontynuować lobbing, aby Watykan przemówił w obronie GMO, z nadzieją, że głośniejszy sygnał z Rzymu zachęci przywódców Kościoła, aby zrewidowali swoje negatywne stanowisko.”

  Jak się okazuje, wykpiwanie tak zwanej spiskowej teorii dziejów jest jak najbardziej na rękę nikomu innemu, lecz twórcom i uczestnikom spiskowej PRAKTYKI dziejów.
  Nic zatem dziwnego, że rząd USA wypowiedział wojnę Wikileaks…

  Nie dajmy się więc zwariować. Jak mówią twórcy Wikileaks – tylko dostęp całych społeczeństw do rzetelnej wiedzy o tym, co wyprawiają rządzący i co rzeczywiście się dzieje wokół nas, daje szanse na reformy obecnych systemów politycznych i realną zmianę na lepsze.

  (http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/tworzywa-sztuczne-powaznie-zanieczyszczaja-arktyke#comment-203683)

 17. Ozyrys pisze:

  chyba z tymi modlitwami nie zdążyli:
  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/watykan-przywodcy-izraela-i-palestynczykow-przybyli-do-papieza/gg13e
  W Watykanie odbyło się z inicjatywy Franciszka niemające precedensu modlitewne spotkanie w intencji pokoju na Bliskim Wschodzie i na świecie. Papież zaprosił na nie prezydentów Izraela Szimona Peresa i Autonomii Palestyńskiej Mahmuda Abbasa.

 18. Ozyrys pisze:

  Ela Grad :
  ” Ojeja,ludzie świetliści są jeszcze przez siły ,,o niskiej wibracji,, zauważani i wyszukiwani.
  Są łatwą zdobyczą i ich ciała są zasiedlane przez rózne ,,pasozyty,, ,które chcą ujarzmić te ciała świetliste przez wykorzystanie do podjadania ich energii.
  Zachowują się wtedy inaczej,sa żli, i słowa wyskakują z nich jak kule z karabinu, raniąc osoby nawet bliskie.Wiedz wtedy ,że to nie to prawdziwe ciało ,swietliste tylko intruz.Jak to zrozumiesz to nie wejdziesz w rezonans.
  Wspomóż dobrą myslą by dała sobie radę z ty6m niechcianym intruzem.Kiedy staniemy się przezroczyści,lejącym kryształerm,nie bedziemy już tak atakowani.
  Ludzie swietliści są definitywnie nie p[odatni na manipulację,,żadną nawet ezoteryczną bo do tej pory ulegano rozmaitym nauczycielom .I oni odłączeni bo za dużo kasy pobierali za swoje nauczanie,ci co rwALI TAK KASĘ będą sukcesywnie pozbawiani klijentów,Ta wiedza nie zawsze była ich, powtarzali po innych.w/g tego a tego.
  Ciekawe to było i dobre wtedy ale nie teraz.Czytaj, słuchaj i wyciągaj wnioski,bo uczyczymy się żyć w nowych warunkach .
  Podawane kierunki ale wybór drogi osobisty ”

  • Ozyrys pisze:

   Ktosiu ,opowiadałeś mi ,że robiłeś coś takiego parę dni temu,….widać Ela to widziała ,a i sama pracowała 🙂
   Ela Grad :
   „UWAGA……………przed chwilką około 13 19 4,o6 2014 serca kazdej osoby maj,acej jasną duszę a nie zbudowanego ciała z ,,prochu,,zostało uwolnione z klatki.Klatka ta została sztucznie stworzona byśmy nie mogli kochać i miłować się wzajemnie.
   Powodowało to wzajemną kłótliwość o miłość.
   Serce w klatce bolało i czuło się niedosyt uczuć,to błaganie dzieci o miłośc matki i ojca i odwrotnie.Klatka ta pękła bo została jakby przedobrzona w swojej konstrukcji wzmacniania.Materiał ten został jakby rozsadzony od środka i wyparował.
   To co sztucznie zostało złączone zostało rozłączone.
   Serca dostały WOLNOŚC,PRZESTRZEŃ,I POTĘŻNIEJĄ.ciało staje się lekkie i przybiera postać lejącego kryształu w cielesnośc materii.

   • Ozyrys pisze:

    no, znalazłam w końcu :)Ktosiu to dla Ciebie :
    ” Ela Grad :
    wczoraj po energetycznej polsce
    ,,KTOŚ,, z podkaszarką.
    Dziś już jezdziła kosiarka i kosiła grubsze trawy.po poludniu z jakiejś maszyny to co skoszono było utylizowane.,,
    KTOŚ nam pomaga i tej energii dziękuję za pomoc w trudnym dla NAS CZASIE.
    Jakieś 10 lat temu miałam informację, ,że wielkie sprawy będą siędziały wtedy,,,kiedy będą kosić,ale nie zboże,i ,,,,ciemność będzie szła przez Polskę.”

    to jest ten tekst Ktosiu…wtedy to robiłeś 🙂

 19. Ktoś pisze:

  „Psychomanipulacja. Profilaktyka manipulacji psychiką.Cechy charakterystyczne zachowania się lidera manipulacyjnego (Z książki Eugeniusza Fajdysza pt Kosmos Mistyczny).

  „Co ma robić człowiek żyjący we współczesnym społeczeństwie ,aby zorientować się w mnóstwie religii sekt szkół i tradycji,w morzu literatury na ten temat? Jak odróżnić prawdziwą tradycję duchową od falsyfikatu?
  Chociaż jest to trudne to jednak na szczęście możliwe. Jeden ze sposobów odróżnienia opiera się na analizie rzeczywistego a nie deklarowanego systemu wartości i motywów liderów odpowiedniej tradycji. Naturalnie na poziomie deklaracji nawet najbardziej destrukcyjni liderzy zwykle mówią bardzo dobre rzeczy,jednak ich rzeczywiste zachowanie świadczy o czymś zupełnie przeciwnym.

  Postawą proponowanego systemu kryteriów są pojęcia „nekrofilii” i „biofilii”, używane prze Ericha Fromma. Termin „biofil” oznacza jasny,duchowy pierwiastek, a „nekrofil”ciemny niszczycielski.

  Istotą biofila jest miłość do życia,kocha on je we wszelkich możliwych przejawach, rozmaitościach form,różnorodności,woli zawsze dynamikę procesu życiowego bardziej niż statyczność. We wszystkich przejawach natury widzi nierozłączną całość a nie mechaniczną sumę poszczególnych części.

  Nekrofilia oznacza miłość do martwoty, marazmu, stagnacji, zastoju, monotonii. Przy takiej orientacji życiowej,najbardziej pociągające jest to co mechaniczne. Nekrofila przeraża to co nieoczekiwane, nowe, nieprzewidywalne, nietypowe, urozmaicone,inne.

  Nekrofil boi się życia, żywej wiary innych ludzi, dąży do zniszczenia wszystkiego czego nie rozumie, tego czym inni różnią się od niego.
  Dąży do przekształcenia ludzi w bioroboty, „myślące”to samo, lubiące to samo, robiące to samo, wierzące w to samo, tak samo, nienawidzące tego samego, „kochające”tylko siebie/swoich.

  Naturalnie, nigdy nie spotyka się biofilów czy nekrofilów w czystej postaci W każdym człowieku jest trochę jednego i drugiego. Typ osobowości określa się według tego co w niej dominuje. Z tego punktu widzenia zadaniem duchowego rozwoju jest stłumienie cech nekrofilii i aktywizacja duchowego pierwiastka, cech biofilii.

  Jedną z głównych cech charakterystycznych nekrofila jest ogromna różnica pomiędzy jego zachowaniem deklarowanym a rzeczywistym. Można się tu zetknąć z bardzo wyrafinowaną demagogią,pozwalającą na usprawiedliwienie każdego najbardziej nikczemnego zachowania „ważnymi”motywami i celami”.

  „Taki system mitów tworzy swoistą skorupę skrywającą prawdziwe cele zachowania się lidera destrukcyjnego zarówno przed innymi ale często też przed samym sobą.

  Nekrofilia może się przejawiać zarówno na poziomie zachowania się, jak też na poziomie bioenergetycznym,aż do opętania (channeling) gdy duchowe aspekty naszej osobowości praktycznie tracą kontrolę nad swym ciałem i znajduje się ono we władzy innego ducha który je zamieszkał.

  Przykładem mogą być szkoły uzdrawiania energetycznego mające wyraźną strukturę piramidalną, zbierające niewspółmiernie duże pieniądze od neofitów za „inicjacje”. Mówią oni że pieniądze są formą ofiary dla sił kosmicznych służących dobru ludzkości”.

  „Należy zaznaczyć że właśnie zniszczeniu systemu mitów (zasłony maji) nadaje się pierwszoplanowe znaczenie we wschodniej tradycji.

  Właśnie one (mity/dogmaty) poprzez zafałszowanie percepcji rzeczywistości czynią człowieka igraszką ślepych instynktów.

  Taki system mitologiczny składa się z dwóch komponentów:
  1. mitów fałszujących obraz rzeczywistości
  2. mitów pozwalających interpretować własne uczynki w korzystny dla siebie sposób (maska), Gdy tylko trafimy do sfery wpływu lidera manipulacyjnego, natychmiast próbuje on narzucić wam swój system mitów. Z reguły robi to w sposób niejawny i dość misternie.

  Manipulanci dążą do skrajnie schematycznego widzenia rzeczywistości (czarno-biały obraz świata) nie dopuszcza się przy tym do ŻADNYCH alternatywnych poglądów na świat,zawsze deklarowany jest jedyny i „najbardziej prawidłowy” punkt widzenia”.

  „Jednowymiarowe myślenie rodzi skrajnie autorytarną osobowość, która nie znosi żadnych sprzeciwów i tłumi odmienne myślenie. Może się to odbywać zarówno pod przymusem co jest charakterystyczne dla reżimów totalitarnych,albo drogą wszechwładnej reklamy. Propagandy przenikającej wszystkie sfery życia od dzieciństwa,co jest charakterystyczne dla społeczeństwa konsumpcyjnego.

  Bardzo ważnym instrumentem mitologizacji mechanizmów percepcji jest formowanie tak zwanych „matryc poznawczych”. Dzięki nim nie próbuje się zrozumieć istoty tego co się dzieje lecz po prostu używa”etykietki”z posiadanego asortymentu.

  Tak postrzega świat członek sekty manipulacyjnej. Dla niego istnieje tylko jedna najbardziej właściwa religia i ci którzy w nią wierzą, pozostali to słudzy diabła,agenci służb specjalnych, masoni itp.Im mniej takich „etykietek” tym silniejsze i trwalsze jest posługiwanie się schematami.
  Schemat asortymentu matryc kształtowany jest od wczesnego dzieciństwa i podtrzymywany jest przez środowisko w którym żyje człowiek”.

  II wiek — Święty Klemens z Aleksandrii pisał, „Każda kobieta powinna być przepełniona wstydem przez samo tylko myślenie, że jest kobietą”.
  — Rzymski filozof Celsus poświadcza fałszowanie pism chrześcijańskich, mówiąc o rewizjonistach: „przerabiali Pisma Święte z ich pierwotnej postaci i usunęli wszystko, co pozwalało im na odparcie skierowanych przeciwko nim zarzutów”. Pomimo zakazania przez Kościół prowadzenia jakichkolwiek dalszych badań dotyczących pochodzenia Ewangelii, uczeni wykazali, że wszystkie cztery uznane przez Kościół Ewangelie zostały przerobione i poprawione. Pod koniec II wieku wyznawcy chrystianizmu zaczynają głosić nauki o wieczystym dziewictwie Maryi. Wcześniej nikt tego nie twierdził. Ewangelia Mateusza informuje, iż Józef „nie zbliżał się do Maryi, aż porodziła Syna”. („Zbliżenie się” oznacza w Biblii małżeńskie współżycie.)

  „Kościół Rzymski nigdy nie pobłądził i po wszystkie czasy w żaden błąd nie popadnie”. „Dictatus Papae” papieża Grzegorza VII (1073-1086).

  1493 r. – Bulla papieska uprawomocniła deklarację wojny przeciwko wszystkim narodom w Ameryce Południowej, które odmówiły przyjęcia chrześcijaństwa. W praktyce kobiety i mężczyzn szczuto psami karmionymi ludzkim mięsem i ćwiartowanymi żywcem indiańskimi niemowlętami. Wbijano ciężarne kobiety na pale, przywiązywano ofiary do luf armatnich i puszczano je z dymem. Mordowano, gwałcono, ucinano ręce, nosy, wargi, piersi. Gdy katoliccy „misjonarze” zawitali do Meksyku, żyło tam około 11 milionów Indian, a po stu latach już tylko półtora miliona. Szacuje się, że w ciągu 150 lat zabito co najmniej 30 milionów Indian.

  1542 r. – Papież Paweł III wzmacnia pozycję Inkwizycji. Inkwizycja otrzymuje nad całym katolickim terytorium taką samą władzę, jaką wcześniej cieszyła się w Hiszpanii. Źródło: http://sj-media.eu.org/dogmaty.php

  Nekrofil
  „Charakterystyki termodynamiczne:system konserwatywny,zamknięty,tendencje do narastania entropii(chaosu).
  Zachowanie się i percepcja wg pewnego wzorca,język maksymalnie uproszczony i ujednolicony.

  Cechy charakterystyczne postrzegania świata: Mitologiczność percepcji- „widzę tylko to co należy”.
  1 Imitator, dążenie do tego aby nie Być lecz Wydawać Się.
  2 Jednowymiarowy obraz świata, czarno-biała percepcja.
  3 Powielanie wzorców, dążenie aby Określić a nie Rozumieć.
  4 Zamkniecie się na krytykę
  5 Ukrywanie prawdziwych motywów swoich postępków przed innymi.
  6 Ukrywanie prawdziwych motywów swoich postępków przed samym sobą (najpierw coś robi a potem stosownie to tłumaczy).

  Zachowanie wewnętrzne:samouspokajanie się, brak motywacji, orientacja na uzyskanie przyjemności z konsumpcji.

  1 Zachowanie zewnętrzne
  Egocentryzm:
  a) Ja-centrum świata,wszystko jest dla mnie,pancerz,sztywna granica pomiędzy sobą a innymi.
  b) „doskonałość”-postrzeganie siebie statystycznie,jako istoty idealnej wymagającej tylko drobnego dopracowania.
  c) brak wątpliwości co do własnej słuszności,maksymalna surowość dla innych jednocześnie pobłażliwość dla siebie.

  2 Strach
  a) natrętny strach o własne zdrowie i życie
  b) bojaźń i nienawiść do tego co nowe i niezrozumiałe
  c) strach przed różnorodnością,dążenie do monopolizmu,do jednego standardowego punktu widzenia.

  3 Głód
  Pragnienie władzy,dążenie do robienia zapasów,gromadzenia energii życiowej gdzie tylko można i za wszelką cenę.
  Skłonność do technik dających władze i siłę.
  Wampiryzm,pasożytowanie na energii życiowej innych ludzi(system wsysania,gromadzenia energii życiowej).

  Pragnienie władzy,gotowość na wszystko aby tylko władzy nie stracić,przedkładanie władzy autorytarnej nad władzę liberalną.
  Schlebianie tłumowi,gra na jego niskich instynktach i emocjach.
  Upojenie pochlebstwami,służalczością.

  4. Matryca Zachowania.
  Mit o własnym mesjanizmie,poczucie misji. Zezwolenie na wszystko w imię”wielkich celów”. „Jeśli nie ja to i tak będzie ktoś inny i jeszcze gorszy”
  Nienawiść do tych których krzywdził lub wobec których jest w jakiś sposób zobowiązany. (Słynny proces templariuszy, oskarżonych o satanizm i zabitych, ponieważ trzeba im było oddać pożyczone wcześniej pieniądze). „Silniejszy ma zawsze rację”. Szydzenie z ideałów ogólnoludzkich,wszystkiego co nie jest związane z bezpośrednią korzyścią materialną. Absolutyzowanie ideałów klanowych (partyjnych, narodowościowo-etnicznych itd) i wartości moralnych. Wiara w natychmiastowe nastąpienie cudu. Podejście nihilistyczne: zniszczyć „zło”(definiowane wg własnych wygód) a „dobro”(definiowane wg własnych wygód) samo przyjdzie”.

  Jeszcze jedną bardzo ważną cechą destrukcyjnej osobowości jest pragnienie aby wyglądać w określony sposób w oczach otoczenia
  i właśnie Wyglądać,robić tylko wrażenie zamiast być tym na kogo się wygląda. Jeśli jednak niepożądane informacje przedzierają się przez filtry mitologiczne,zaczynają działać specjalne mechanizmy blokujące.
  Są to: zawężanie uwagi które czyni niewidocznymi rzeczy wprost rzucające się w oczy i fałszywa percepcja nadająca diametralnie przeciwny sens zupełnie oczywistym sytuacjom. Oczywiście również „zapominanie”, działania omyłkowe i inne przejawy nieświadomych wypartych pragnień.

  Wszystko to fałszuje percepcję na tyle że zarówno manipulator jak i jego ofiara stają się ślepi i głusi,podobni do konia z klapkami na oczach który widzi tylko wąskie pasmo przed swoim nosem”.

  Wielu,wydawałoby się,wykształconych ludzi (a może bardziej szkolonych w mówieniu tego co im się każe?) wypowiadało „uczone” komentarza na temat religii innych ludzi.

  Wielu z nich potępia nas ponieważ są zaślepieni przez swoją własną wiarę i nie potrafią dostrzec innego punktu widzenia niż własny. Przeświadczenie o swej nieomylności jest oznaką pychy. Megalomania i narcyzm to choroby psychiczne które się leczy!

  Megalomania – Pojęciem tym określa się potocznie zawyżoną nieprawidłową samoocenę, ale także system urojeń, tzw. urojenia wielkościowe w zaburzeniach o charakterze psychotycznym

  Osobowość narcystyczna – zaburzenie osobowości, w którym występuje wzorzec zachowań zdominowany nastawieniem wielkościowym (w wyobraźni lub na jawie), potrzebą bycia podziwianym, brakiem empatii i niezdolnością do przyjęcia perspektywy innych osób.

  Kryteria diagnostyczne DSM-IV

  * pretensjonalne poczucie własnego znaczenia (np. wyolbrzymianie osiągnięć i talentów, oczekiwanie bycia uznanym za lepszego bez współmiernych osiągnięć)
  * zaabsorbowanie fantazjami o nieograniczonych sukcesach, władzy, błyskotliwości, pięknie lub idealnej miłości
  * wiara, że jest się kimś „szczególnym” oraz wyjątkowym i że można być w pełni zrozumianym tylko przez innych „szczególnych” ludzi
  * przekonanie, że powinno się zadawać jedynie z ludźmi czy instytucjami o szczególnym bądź wysokim statusie
  * wymaganie nadmiernego podziwu
  * poczucie wyjątkowych uprawnień (entitlement), czyli wygórowane oczekiwania co do szczególnie przychylnego traktowania lub automatycznego podporządkowania się przez innych narzucanym im oczekiwaniom

  „Ale choćbyśmy nawet my albo anioł z nieba zwiastował wam ewangelię odmienną od tej, którą myśmy wam zwiastowali, niech będzie przeklęty!”-List do Galicjan 1:8

  * eksploatowanie innych, czyli wykorzystywanie ich do osiągnięcia swych celów
  * brak empatii: niechęć do honorowania lub utożsamiania się z uczuciami i potrzebami innych
  * częsta zazdrość o innych lub przekonanie, że inni są zazdrośni o nas lub zazdroszczą nam
  * okazywanie arogancji i wyniosłych zachowań lub postaw.

  Papież ‚św’. Pius X:”Nie ma prawdziwej cywilizacji bez cywilizacji moralnej i nie ma prawdziwej cywilizacji moralnej bez prawdziwej Religii”
  (List do biskupów francuskich, z dn. 28 sierpnia 1910r. w sprawie “Le Sillon”).

  „Z tego wniosek jasny jak słońce, że nie może być prawdziwej cywilizacji, jak tylko taka, która jest owocem i rezultatem prawdziwej religii”

  Psychoanaliza podchodzi do tego zagadnienia szerzej, mówiąc, że jest to stan psychiczny, polegający na skierowaniu libido do wewnątrz, wówczas ego staje się obiektem seksualnym.

  (http://nnka.wordpress.com/2014/06/01/jogin-w-kosciele-katolickim-ks-joseph-pereira/#comment-29231)

  • Ktoś pisze:

   „10. Religijne pseudo-usługi

   Egzorcyzmy[*36] – Funkcjonariusz religijny najpierw doprowadza osobę wrażliwą do obłędu a potem bierze pieniądze by ją rzekomo uwolnić od diabła. Wystarczy pokazać kto na tym robi kasę a winny się znajdzie.

   Wypędzanie diabłów – Nadal zwłaszcza ludzi prostych udaje się bałamucić strachami w domach czy miejscach. Ci ludzie kompletnie ogłupieni i bez wsparcia ze strony nauki są gotowi zapłacić funkcjonariuszom religii by tam przyszli. Obecnie wiemy dzięki kamerom że strachów nie ma natomiast nadal są naiwni którzy w strachy wierzą.

   Wzywanie funkcjonariusza religii do umierającego czy zmarłego. Funkcjonuje zwłaszcza wśród ludzi prostych. Religie nauczyły funkcjonariuszy że od umierającego łatwo wydrzeć pieniądze obiecując mu niebo. Czyli nadużywanie osoby osłabionej lub niesprawnie psychicznie dla własnego interesu. Takie przekazanie pieniędzy powinno być uznane prawnie za wyłudzenie a religia której funkcjonariusz się tego dopuścił likwidowana.

   Coroczne przejście funkcjonariusza religii po domach w czasie Nowego roku. To zbiórka haraczu i organizowanie nienawiści mieszkańców do tego kto haraczu nie chce płacić. Dobrze wiemy czym jest haracz i jak wierzący potrafią nękać niewierzących. Samo zapukanie czy przyjmuje zbierającego haracz powinno być uznane jako przestępstwo a religia która to praktykuje likwidowana.
   To klasyka religijna nie mająca żadnego uzasadnienia.

   http://polskosc.wordpress.com/2013/02/15/terror-rzymskiej-religii/

   (jw)

 20. Ktoś pisze:

  „Odkodowywanie języka

  Język polski zawiera w sobie ukrytą wiedzę, stąd próby zaśmiecania go i zmieniania gramatyki, a także promowania i usprawiedliwiania niegramatyczności pisowni, zmiany znaczenia słów.

  Rozebranie słów na czynniki słowotwórcze, okazuje nam prawdę.
  „Prawda” Pra/weda, czyli pierwsza wiedza, wiedza ze źródła.
  Tym właśnie jest prawda.
  Docieranie do prawdy jest możliwe, za pomocą prawdziwego rozumienia języka, jakim się posługujemy.

  Weźmy pod uwagę słowo „gawiedź” oznaczające we współczesności bezrozumny rozdziawiający japy tłum.

  „Ga” to rdzeń słów oznaczający ga/dkę, ga/wędzenie, ga/danie

  Gawiedź Ga/wiedź = gadająca/gawędząca wiedź(wiedza)
  zgromadzenie gawiedzi to zgromadzenie mówiacych/dzielących się wiedzą

  Ga- ga/danie
  Gaw- gaw/ędzenie = ga/wiedzenie
  Gaw-ęda – gadana wiedza
  Ga/wron (gadający wron- ptak z gatunku wronowatych)

  Inne słowa, wypowiadane bardzo często, a zawierające w sobie szokująca prawde- pra/wedę, to słowa „kościół katolicki”

  Słowo „katolicki” składa się z dwóch słów- kat i lico.
  kato/licki czyli o obliczu kata.
  Bedąc kato/likiem, jesteśmy człowiekiem o licu=obliczu=twarzy kata.

  Słowo „kosciół” składa się z dwóch słów- kość i ściół
  co oznacza kością wyścielony.

  Określenie „kościół katolicki” oznacza więc wg pra/wedy, wiedzy źródłowej, miejsce wyścielone kośćmi, w których sprawiają swoje obrzędy ludzie o obliczu kata.

  Ciekawe, prawda?”

  (http://kodczasu.pl/viewtopic.php?p=69729&sid=0c673449715583983488fc91e6492a15#69729)

 21. Krzysztof_Tarasiewicz pisze:

  Moim zdanie wszystkie channelingi to trik technologiczny. Dlaczego pomimo moich „podróży” ani razy nie miałem kontaktu z jakąkolwiek istotą, aby móc się chwalić że mam takie doznania ? Dlaczego nie miałem żadnych channelingów ? Miałem jedynie raz potwierdzenie obecności istoty w moim pobliżu i dyskretnie porozumiała się ze mną jedynie błyskami po moimi powiekami. Tyle. Bez nawiązywania kontaktu czy przekazu. Uważam to za uczciwe, czyste i prawdziwe, ponieważ w żaden sposób nie usiłowała wykorzystać tego momentu do ofiarowania mi czegokolwiek, aby się uważać za wyjątkowego. Myślę, że nie rezonujęz oszustwem i oszustami i takich zostawiają już swojej brygadzie hien i galaktycznych durniów pt „M.Control i aranżowania stawania głupców na mojej drodze”. Mataczyli przez pół mojego życia, i nie dają rady. Czemu ? Nie wiem. Ale pokazano mi czym są repty i archonci w stosunku do nas. Cwaniakami, którym trudno jest nas oszukać i którym trudno przebywa się w naszym pobliżu. Stąd strategie ze szarakami i innymi prymitywami na niższych poziomach.
  Dla przypomnienie. Byłem tam, poza jako coś niewidzialnego, bez ciała i imienia, a granice mojego bycia nie były określone. Widziałem ziemię i poczułem wyraźnie „udało się…” z jednoczesnym uczuciem radości, jakiej na ziemii nie zaznałem. To mi wystarczyło, aby przestać się potem lękać o nasz los. Nie mógłby mi być dany taki wgląd przypadkiem. A wszelkie cywilizacje trzymały się ode mnie lub ja od nich z daleka. Tylko widziałem, co nie oznacza, że są kimś więcej niż my. W hali reptylian otrzymałem rolę świadka i mundur z emblematem, który był symbolem tego, abym był rozpoznawalny jako świadek z uprawnieniami do wglądu na to, co się tam dzieje. Otrzymałem te uprawnienia pod jednym warunkiem – nie odezwę się ani słowem. Nie skomentuję niczego, nie ocenię na głos, nie zapytam o nic. W przeciwnym razie nie będę mógł opuścić tego miejsca. Uznaję zatem, że jest coś o czym nie wiem nt siebie samego tam. Jeszcze nie czas. Przeglądając ten blog, strzelają kolejne kłódki, czyję to. Kolejne wyzwalacze dekoderó od czasu do czasu dają znać o sobie gdzieś we mnie. Gdzieś głęboko we mnie coś się porusza, budzi,.. To nie jest na opis. To się czuje.
  Cokolwiek kontaktuje się z nami a przybiera postać obcych istot niby z wyższysch poziomów, a do tego gdy jeszcze rzucają przekazami, jest to dla mnie podejrzane. Nie tak wyglądają prawdziwe kontakty z naszym poziomem. Nie wiem jak, ale nie tak. Takie jest moje zdanie. Gdyby mieli wylądować tu Plejadianie czy Andromedanie, to jedynie ich „udawacze”. Ważne, że „udało się…” 😉

  • BasiaB pisze:

   Mam takie samo odczucie,channeling to kanał,ale czyj ?
   W pewien sposób potwierdzasz nasze opisy, tutaj odnoszę się do tych słów :

   ” ...pokazano mi czym są repty i archonci w stosunku do nas. Cwaniakami, którym trudno jest nas oszukać i którym trudno przebywa się w naszym pobliżu. Stąd strategie ze szarakami i innymi prymitywami na niższych poziomach…

   Potwierdzasz tym samym,moje apele o uwalnianie się od wszystkiego,każda zależność to rodzaj zniewolenia.
   Kiedy uzyskujemy status niezależności Duchowej od wszystkich i wszystkiego,wówczas najprawdopodobniej również nasze Serca są wolne.
   To oznacza,że odzyskaliśmy swój status quo,jesteśmy Panami sytuacji dzięki czemu samostanowimy o sobie samym.
   Nie ma to oznaczać rozwalanie rodzin czy małżeństw lecz nabranie takiej samodzielności we wszystkim,by partner był naszym czułym towarzyszem,a nie ostatnią deską ratunku czy oprawcą.

   Odzyskując dostęp do wszystkich naszych możliwości odzyskujemy moc,stajemy się creatorami,nie mylić z kreaturami,których jak nadźgał w okolicy 🙂
   Odzyskując moc,nasi Gwiezdni bracia są na wyciągnięcie ręki czy słuchu,a jaszczury,szczury z Jowisza i inne gadziory idą się paść,wolałabym by nie było to: gdzie indziej,ale na łąkę przygotowaną specjalnie dla nich 🙂

   Krzysztofie jak wyglądał ten emblemat ?
   Co w tej hali się odbywało ?

   ” Cokolwiek kontaktuje się z nami a przybiera postać obcych istot niby z wyższych poziomów, a do tego gdy jeszcze rzucają przekazami, jest to dla mnie podejrzane. Nie tak wyglądają prawdziwe kontakty z naszym poziomem.”

   Też tak to oceniam.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s