Przedwieczne zniewolenie.

bitwa1

Mam tyle do przekazania ,iż zdecydowałam się napisać zamiast komentarza odrębny tekst.
Wczoraj dostałam informację ….Kościół Koptyjski…
Nigdy się nim nie interesowałam ,mimo ,że wiedziałam o jego powiązaniu z Egiptem .
Zobaczyłam następnie o co chodzi.
Mianowicie ,tak jak Watykan jest powszechnie uważany za serce całego KK na całym Świecie ,tak…Kościół Koptyjski jest sercem Watykanu.
Zobaczyłam ,jak podziemnymi tunelami jego czarne macki docierają do Watykanu ,stelii na placu Św. Piotra ,do najróżniejszych miejsc kultu maryjnego ,a przede wszystkim najsilniejsza macka docierała do Matki Boskiej z Lourdes.
Zrozumiałam mechanizm.
Stella w Watykanie ,jak wiemy pochodzi z Egiptu,była ona łącznikiem – antena nadawczo – odbiorczą ,pomiędzy zwierzchnikami k.koptyjskiego ,a hierarchami KK.
Ciekawostka,nie mogę pisać w skrócie obydwu nazw,co przyspiesza pisanie ,bowiem obydwie nazwy to KK.
Podzieliłam się tą informacją z Panem Z.
Po niespełna 10 minutach od mojej rozmowy z Panem Z. zadzwoniła do mnie Pani Y ,której przekazałam tą informacje ,na co Ona mi opowiedziała o swoich wielokrotnych pobytach w Egipcie i Kairze ,jak również w okolicach K. Koptyjskiego.
Powiedziała ,że będąc w ich pobliżu widziała jak spod ziemi ,z wielkiego miasta podziemnego wyłażą na powierzchnię różnego rodzaju gady ,jaszczury i inne zmiennokształtne.
Na co ja ,aż jęknęłam ,,ponieważ nie dość ,iż w tym momencie ukazał mi się ten obraz to na dodatek zrozumiałam przekaz ,który dostałam informując Pana Z. o tym fakcie.
Było mi powiedziane ,że należy tam bardzo uważać ,gdyż mogą udawać Istoty Światła,że są zmiennokształtne.
W tym momencie zrozumiałam powagę sytuacji…tak jakby do tej pory było inaczej…. 🙂
Zrozumiałam również wytyczne odnośnie zadań ,które przekazywałam Panu Z.
Wcześniej zajmował się oczyszczaniem wirów ,portali i pieczar znajdujących się pod Watykanem,pod Opactwem Westminsterskim, i kilkoma innymi.
Należało zrobić sobie przedpole.
Na domiar wszystkiego usłyszałam ,że Watykan ,Kościół Koptyjski ,muzułmanie i Rabini maja tajne porozumienie ,to unia wszystkich religii ,oprócz buddyzmu ,które maja jednego zwierzchnika …czyli jaszczury ,reptilian.
Te najgroźniejsze i najbardziej niebezpieczne byty demoniczne w naszym Wszechświecie opanowały przed eonami lat Ziemie i zawładnęły nią całkowicie.
O tym fakcie wielu z nas wie od dawna ,jednak niewielu wiedziało w jaki konkretny sposób zostało to wprowadzone w życie.
Za czym stoją jaszczury – to wiemy.
Teraz opiszę co zrobiły z nami.

piramidy

Te zmiennokształtna gadzina,wiedząc jak ludzie kochają Stwórcę ,wiedząc ,że za wszelką cenę starają się naśladować działania Stwórcy chcąc przez to zbliżyć się do Niego wymyśliła różnego rodzaju rytuały i misteria ,dzięki którym ludzie zostali przyciągani przed ołtarze w celu jednoczenia się z Bogiem.
W tym sprytnym posunięciu złowili niezliczone ilości Dusz ,pokornie zasilających energetycznie ich panowanie na Ziemi.
Na przestrzeni dziejów wykształciła się dosyć spora ilość hierarchów takich obrzędów nazwanych kapłanami.
Jak wielokrotnie pisałam ,posiedli niezaprzeczalnie ogromne moce sprawcze ,wręcz potęgę .
Zawsze zastanawiałam się ,jak to jest możliwe ,że wykorzystują moce sprawcze Stwórcy w niecnych celach ,przekierowując tym samy niezliczona ilość energii wiernych na swoje partykularne cele.
Zastanawiałam się …jak to jest możliwe ,że Bóg ,tego nie ukróci ?
Nie rozumiałam mechanizmu ,mimo jego pozornej prostoty.
Eureka…wiem już na pewno..zobaczymy na jak długo,czy aby za jakiś czas nie przyjdą do mnie jeszcze inne informacje ? 🙂
Jaszczury ,które zawładnęły Ziemia tak pokierowały umysłami kapłanów i wybranych przez nich ludzi ,że Ci stworzyli rytuały ,hasła ,kody ,które zawarli w misteriach poświęconych Bogu.
Każde słowo ,rytuał posiada niezliczoną ilość kodów ,które powodują ,że ludzie dobrowolnie biorąc udział w misteriach odbierali sobie swoją wolność ,Wolną Wolę ustanowioną przez Stwórcę dla Ludzi,a tym samym podporządkowywali się i składali siebie w ofierze wiecznego poddaństwa w służbie dla Reptilian.
Ludzie tym samym dobrowolnie zrezygnowali z połączenia z Bogiem co Stwórca uszanował …bowiem to był jego zamysł ,by nam podarować jedyny w swoim rodzaju dar.

Wprawdzie nie patrzył na to bezczynnie ,starał się naprowadzić ludzi na właściwą drogę podsyłając nam do pomocy niezliczone ilości Istoty Światła ,praworządnych pracujących zgodnie z Prawem Boskim,ale…ludzie nie słuchali….
Wielu ze strachu ,który został w nich silnie zakodowany i był bronią przeciw wyłamywaniu się z poddańczego szeregu Bestii.

Swoje apogeum twórczości antyboskiej osiągnęli na Atlantydzie,doprowadzając do zagłady swoimi wysoce energetycznymi ,spektakularnymi osiągnięciami w zakresie fizyki kwantowej zwanej energiami.
Z wiadomych względów ,większość kapłanów zdołała się uratować z Atlantydy.
Jak już pisałam ,udali się w 2 kierunkach.
Przedostali się na tereny Ameryki południowej i do Egiptu.
I tutaj..zaczyna się kolejny potworny okres zniewolenia ludzi ,który trwał do dziś .
Mając pamięc ,jak również zwierzchników – reptilian, potworzyli kolejne religie ,oddające hołd szatanowi.
Opanowali Ziemie wzdłuż i wszerz.
Przedostali się na tereny Abisyni ,stamtąd popłynęli dalej ,zasiedlili wszystkie kluczowe energetycznie miejsca ,czerpiąc z nich dodatkowa moc.
Tak powstał K. Koptyjski.
Już wczoraj słyszałam,że jeden z moich znajomych ,którego byłam przedwieczną ofiarą ,maczał w tym palce ,ale z wiadomych względów nie miałam czasu szukać informacji na ten temat.
Tak ,dzisiaj mam potwierdzenie…znalazłam w necie:

„Koptyjski Kościół Ortodoksyjny, Kościół koptyjski – jeden z autokefalicznych przedchalcedońskich Kościołów wschodnich związany swoją działalnością głównie z Egiptem i skupiający rdzenną ludność tego kraju – Koptów. Historycznie głównym ośrodkiem religijnym wspólnoty jest Aleksandria, gdzie znajduje się najważniejszy kościół koptyjski – katedra św. Marka. Od wielu dziesięcioleci jednak zwierzchnik Kościoła tytułujący się Papieżem Aleksandrii i Patriarchą Stolicy św. Marka przebywa stale w Kairze, a jego rezydencja mieści się przy katedrze św. Marka w dzielnicy Abbasja. …
Kościół egipski odegrał czołową rolę w kształtowaniu się pierwotnej chrześcijańskiej teologii. W Egipcie działali m.in: Atanazy Wielki, Cyryl z Aleksandrii, Orygenes. W Egipcie narodził się chrześcijański: anachoretyzm, cenobityzm i monastycyzm. „

Kto jest tym człowiekiem ? O kogo mi chodzi ?
Znalazłam .. to Cyryl z Aleksandrii…już od kilku miesięcy wiem ,kto był Cyrylem z Aleksandrii.
Nawet się nie zdziwiłam ,widząc zapis w Wikipedii,wiedziałam ,bo mi powiedziano ,a to jedynie pisemne potwierdzenie.

Taki oprawca jak Cyryl..zwykły rzezimieszek ,morderca zostaje Świętym!!!
Jednym z pierwszych KK.
Od dawna zachodziłam w głowę ,jak to zrobić ,by rzesze tzw, świętych KK ,którzy są mordercami i oprawcami wyeliminować z gry .
By ludzie swoimi modlitwami nie zasilali ich energii,ponieważ modląc się do nich ,zasilają ich obecne reinkarnacje ,które są zaprzedane Szatanowi.

Dzisiaj ,chciano ustanowić kolejnego mordercę i jego mniej znaczącego w tej chwili kolesia Świętymi.
Napisałam mniej znaczącego ,ponieważ jeszcze nie odkryłam kim w poprzednich wcieleniach był J XXIII .
Jeden z moich przekazów brzmi był Janem Chrzcicielem ,ma potężną moc ,ale nie znam w tej chwili większej ilości danych w tym temacie.
Kim w obecnym wcieleniu był JP II ,wiemy wszyscy .
Jak również wiemy ,jakich bezeceństw w noce poprzedzające kanonizację dopuszczali się i dopuścili , zarówno Franciszek I ,jak i Benedykt XVI wespół z księciami KK ,biskupami i arcybiskupami.
Tego nie muszę przypominać ,ponieważ mam potwierdzające informacje od wielu z Was z Waszych wizji ,za co bardzo dziękuję .

Wracam do powiązań macek z Kairu.

Tytaniczna praca wielu z Was ,przyniosła oczekiwany przez wielu efekt.
Gadoidy zostały nieźle spacyfikowane ,większość ich gniazd zostało mocno wyczyszczonych.
Mieli bardzo silne podłączenie z piątym …czyli następcą FR.I .
Tzw. JP III ,jak i JP II byli bardzo trudni .
Co rusz się odradzali.
Pan Z. mocno się nad nimi namęczył.
Mieli zaczepy tych macek na dłoniach i w ciele.
Wojna energetyczna pomiędzy bytami ciemności a Wojownikami Światła trwała ostatnich kilka dni.

Ta noc była dla wielu trudna ,pracowita i ciężka.
Wszyscy ,którzy zaangażowali się w wojnę o wyzwolenie z panowania Wszetecznego Zła, dostawali na bieżąco informacje o skali ,o zaawansowaniu bitwy ,o celach ,strukturach o raz możliwościach użycia konkretnej broni.
Każdy dostawał zadania na miarę swoich możliwości .
Wszyscy jak jeden mąż stanęli do walki bez mrugnięcia okiem .
Wielu, a właściwie z tego co wiem – wszystkim ..ciało fizyczne i energetyczne odmawiało posłuszeństwa ,wyczerpane pracą .
Każdy otrzymał pomoc .
Można rzecz ..banda straceńców……garstka ,w walce o swoją wolność ,o wolność ,tych którzy chcą się wyzwolić z mocy piekieł.
Dziękuje Wszystkim i każdemu z osobna za odwagę ,za brak strachu ,za determinację ,za waleczność.
Dziękuje Stwórcy ,że nas prowadził ,że nas oświecił ,że dał nam wskazówki ,że nas ochraniał ,że dał nam Istoty Światła praworządne ,pracujące zgodnie z Prawem Boskim do pomocy.
Dziękuję całej rzeszy Istot Światła ,za to ,że pomogły nam w walce o wyzwolenie.

Jednak…na tym nie koniec…Brama została otwarta…jest jeszcze wiele do zrobienia.
Niemniej,dzięki tej wygranej bitwie ,zyskaliśmy przewagę ,ta przewagą jest odzyskiwanie naszych Dusz, naszej mocy, co dam nam zwiększoną percepcję ,otworzy parazmysły ,częstotliwości po których możemy się poruszać ,i wiele innych.
Zostały nam zabrane częstotliwości ,stworzono matryce zmieniające nasze częstotliwości na niższe,nie współgrające z dźwiękiem Wszechświata.

Dlaczego napisałam …odzyskiwanie naszych Dusz?
Na przestrzeni dziejów ,kapłani mieli wybrane dla siebie swoje główne ofiary ,które na bieżąco zaopatrywały ich w moc i siłę .
Jednak te kanalie wymyśliły kolejny patencik.
Nie wystarczały im ofiary ,które zniewolili bezpośrednio, potrzebowali coraz więcej „pokarmu”
,na coraz bardziej wymyślne swoje inauguracje.
W ten sposób stworzyli tzw. „otchłanie niewiniątek”.
Były to różnego rodzaju pieczary i miejsca ,w których zapieczętowali Dusze swoich wielu ofiar .

Pierwsza taka pieczarę odkryłyśmy z Panią X przeszło miesiąc temu w Samarkandzie ,o czym chyba wspominałam .Utworzyłyśmy szczelny tunel Światła ,postawiłyśmy tam Praworządne Istoty Światła ,pościągałyśmy z tej pieczary wszystkie pieczęcie i kody ,które zamknęły na wieki te Dusze i uwolniłyśmy je.
Odesłałyśmy te umęczone ,cierpiące ,czasami zbuntowane ,najczęściej jednak mocno wyczerpane i zdezorientowane Dusze do transformacji do Światła Stwórcy.
Dosyć sprawnie to poszło.
Min. W tej pieczarze były zapieczętowane cząstki mojej Duszy o Pani X.
Nie sądziłam wówczas ,jaki skutek przyniesie uwolnienie tej cząstki mojej Duszy.
Robiłam to wieczorem ,przed pójściem spać .
Następnego ranka ,wstałam …i czułam się jakoś inaczej.
Miałam więcej energii, miałam jaśniejsze myślenie ,czułam się jak gdyby – większa ,mocniejsza ,silniejsza.
Oczywiście nie pokojarzyłam tego od razu.
Ta myśl…przyszła do mnie w ciągu dnia ,kiedy byłam zdziwiona swoja percepcja .
Podzieliłam się z tymi spostrzeżeniami wieczorem z Panią X i….w całości potwierdziła u siebie takowe doznania.
Taki impuls ,by wyzwolić całą rzeszę zapieczętowanych Dusz ,dostałam na początku tygodnia ,chyba w poniedziałek wielkanocny.
Ta myśl kiełkowała we mnie już od piątku ,kiedy przeczytałam w ogłoszeniach parafialnych lokalnej parafii, że w Wielki piątek zaprasza się na święcenie krzyży dla zmarłych ,które są do odebrania ,a ich poświecenie odbędzie się …w kaplicy św. Barbary…o 15-tej.
Jak wiecie…cały czas obserwuje znaki.
Mało co uchodzi mojej uwadze 🙂
W związku z tym we wtorek zrobiłam wielki portal Światła dla wszystkich Dusz uwięzionych w niecny i podstępny sposób.
Nie wiedziałam bowiem ,gdzie dokładnie są takie miejsca.
Zaczęłam mówić „cmentarze”, ale usłyszałam tylko, by nazwać to miejscami pochówku.
Jednak ,jak zrobiłam ten portal i odesłałam wszystkie te Dusze do transformacji – usłyszałam …JEDEN..
acha…nie wiem co to znaczy…?
Jeden..kojarzyło mi się …zrobiłam jeden portal…ale nie wiedziałam co dalej ?
Dlaczego miałabym robić kolejny?
Czyżby ten nie wyczerpywał intencji?
Nie rozumiałam .
Dowiedziałam się od Pani X ,kolejny zupełnie należy zrobić dla Dusz umieszczonych w przestrzeni miedzywymiarowej Ziemi- dlatego hasło –wszystkie Dusze uwięzione na Ziemi….
nie działało..
a poza tym …zapieczętowano je tam specjalnymi symbolami o potężnej mocy…symbolami mającymi około 10 tyś .lat.
To symbole przywiezione z Atlantydy ,były obecne w Egipcie i stamtąd zapożyczono je do zapieczętowania Dusz na obszarze Chin.

W związku z tym ,że wiedziałam od razu ,kto maczał w tym paluszki, kto uwielbia Chiny po dziś dzień ,kto był piątym synem cesarza ,kim ja byłam dla tej osoby .,wiedziałam ,że i moja cząstka Duszy zostałą tam uwięziona.

Jak by tego było mało ,zadzwoniła do mnie Pani Y ,opowiadając historie o wizji ,kiedy była utopiona w Amazonii( majowie się kłaniają ) i jak zobaczyła podwodne miasto do którego została po utonięciu zaprowadzona.
Wówczas zrozumiałam słowo Jeden…tak …musiałam zrobić drugi portal dla przestrzeni międzywymiarowej i trzeci dla podwodnego miasta Dusz- wszystkich topielców rytualnych.
Oczywiście ,portale zrobiłam w środę wieczorem…
Sami widzicie jaki spływ informacji mam od czwartku.
To jest to o czym napisałam.
Nasze uwięzione cząstki Duszy przez Wszeteczne zło na przestrzeni dziejów ,za każdym razem nas osłabiało.
Odbierało nam naszą godność ,siłę ,moc.
Teraz ją odzyskujemy.
Mam nadzieje ,że wielu z Was ,którzy dzisiaj czytają ten tekst zastanowi się nad swoim samopoczuciem w zeszłym tygodniu ,a tym jakie ma np. dziś .
Oczywiście …zadziało się coś jeszcze…robiąc ten pierwszy portal dowiedziałam się ,że nie wszystkie Dusze poszły ,że jeszcze trochę zostało ,że są jeszcze niegotowe i dopiero w obecna niedziele zostaną uwolnione.
Zastanawiałam się dlaczego?
Czyżby dostały za mało mocy Stwórcy ,w co każdą Duszę wyposażam ,by miała siłę iść do transformacji??
już wiem…wiele osób mi dzisiaj o tym mówiło !!!!
Te Dusze zostały zapieczętowane w strasznych rytuałach w Watykanie .
Pan Z .wparował wczoraj do pieczary w podziemiach Watykanu, niesamowicie skomplikowanej w zabezpieczenia symbole i pieczęcie, powyrywał wszystko spalił ,a Dusze uwolnił ,dzisiaj robił to samo przy …Matce Boskiej z Lurdes, i innych sanktuariach maryjnych ,o których wiele słyszę od wczoraj ,ale nie wiedziałam ,ze o to chodzi.
Wielu z was mówiło mi dzisiaj ,jak widzi ogromne ilości Dusz ,które „wypływają „ z Watykanu ,unoszą się i są odprowadzane do..Światła…
Zaraz ,jak skończę pisać ,spojrzę czy już wszystkie są uwolnione.
Właśnie o tym miałam napisać ,ale czekałam do niedzieli, do dziś ,bo ciągle nie było to wszystko uwolnione.
Odzyskujemy siebie…to nasze zbawienie zyskując siebie odradzamy swoja moc ,a ta pozwoli nam zobaczyć z czego jeszcze mamy się uwolnić .
Do tej pory byliśmy jak tresowane małpki pod kontrolą ,tylko tyle nam wolno było co ”brudu za paznokciem”

Ktoś

Ozyrys.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, historia, miłość, rytuały, zmiany wewnątrz nas i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

245 odpowiedzi na „Przedwieczne zniewolenie.

 1. Ktoś pisze:

  „czakra kreatywności – Piramidy egipskie w Gizie”

  – dlatego ją obsiadły jak i pozostałe by czerpać soki planety do szkodzenia jej samej.

 2. Ktoś pisze:

  „EGREGORY

  Egregory to formy na gęstościach od trzeciej do piątej, które są kolebkami wszelkiego istnienia. Wszechświat jest zorganizowany w taki sposób, że każde bardziej skomplikowane życie bierze swój początek w jakimś egregorze. Egregor jest kosmiczną koniecznością.”

  całość
  http://boguslawleszczynski.blogspot.com/2014/03/egregory.html

  • Ktoś pisze:

   Egregory narzucają swoim członkom praktyki je zasilające. Są to wszelkiego rodzaju kulty, obchody, uroczystości, rocznice. Człowiek biorący w nich udział często dostaje od wspólnoty więcej niż jej daje. Daje nieco wysiłku a otrzymuje w zamian oparcie, pomoc i uzyskuje siłę wspólnoty. Warto, więc pracować nad tym, aby wspólnota rosa w siłę, bo jej udziałowcem będzie również jej członek. Każdy z członków dysponuje siłą całego egregoru. Mówię oczywiście o sytuacji prawidłowej, harmonijnej a nie o patologicznym jej wypaczeniu. Nader często, bowiem dochodzi do sytuacji, w której silny egregor wystawia swojego lidera wraz z grupą wspomagającą i zasila go całą swoją mocą. Powstaje wtedy potężna siła, która potrafi zmieść z powierzchni ziemi całe wielkie organizacje. Jeżeli są to działania z niskiego poziomu to efekt jest opłakany. Wielokrotnie już obserwowaliśmy w naszej historii tego rodzaju sytuacje. Ideologie nazistowskie i totalitarne, które zdobyły tak ogromny wpływ na rzeczywistość, są tego przykładem.”

   (jw)

   Taki własnie egregor zowie się yahwe i co stworzył?.

   Najbardziej sadystyczną i rasistowską religię na świecie zwaną judaizmem (wraz z całym obłudnym wianuszkiem kato i islamo-klonów). Dokładnie jak w artykule. Może on kiedyś i był dobry ale nienawiść jego wiernych pokładana w ich modlitwach uczyniła resztę, ponad 6 tysięcy lat codziennych modlitw o holokaust gojów właśnie skutkuje światem z ciągłymi światowymi wojnami.

   Ku chwale rzeczonego egregora yahwe. I ku jegojeszcze sprawniejszemu zasilaniu by mógł powodować jeszcze straszliwsze konflikty ku zadowoleniu swoich już obłąkanych rządzą krwii, władzy czy bogactw wyznawców.

   Dlatego na świecie nie będzie pokoju jeśli się nie zlikwiduje tego rasistowskiego kultu bo wystarczy choć „jeden wierny, by podtrzymać choc jeden łeb tej Bestii, tej pradawnej hydry by się ona z całą mocą ponownie odrodziła jak to wielokrotnie robiła w przeszłości. Wszystko bo zawsze na świecie znajdował się jakiś psychopatyczny wierny mszczący się taką „modlitwą” ( w zasadzie to klatwą) za urojone krzywdy jakie „otrzymał od świata”.

   Kiedyś królowie po prostu wyganiali problem (egregora) wraz z jego wiernymi jak powodował problem w ich Królestwie. W obecnym zglobalizowanym świecie albo się ich nawróci albo świat wyginie w jądrowej apokalipsie. To jest PRZYSZŁOŚĆ generowana reszcie poprzez obłąkanych… judaizmem.

 3. Ozyrys pisze:

  Ela Grad napisałam rano na Fb:
  „..Dziś utrzymajmy CISZĘ W SERCACH I UMYSŁACH
  .Są siły by ten dzień wykorzystać dla swoich poczytań i jedne siły targają pamięć zmarłych.Inne wynoszą Go pod niebiosa.
  Wytwarza się przez to ……OLBRZYMI WIR…………….każdy w przeciwną stronę.
  Tych wirów w dniu dzisiejszym jest bardzo dużo, tworzą one olbrzymi potęcjał energetyczny.
  NWo też przykłada do tego się chcąc wykorzystać TĄ SIŁĘ dla siebie.
  Postacie obu Papieży są wykorzystywane w różny sposób by zagarnąć dla siebie ten potencjał.
  Grają swoje role istoty ludzkie posiadające wewnętrzną duszę i nie posiadające duszy.
  I co dziwne to właśnie te bez duszy, puste z wsadem energetycznym bez połączeń…właśnie zarządzają tymi z duszą,dlatego,że są bardziej ufne i naiwne.
  Dziwne to współżycie i dziwne to życie.
  Bez entuzjazmu i jako obserwator zachowasz tą energię dla siebie i swój rozwój.
  Kiedy się emocjonujesz jakim wydarzeniem rozpraszasz swoją energię i jest ona przechwytywana przez bezduszne dla samoładowania swojego ,,wsadu,, mającego ograniczony czas działania.Utrzymajmy ciszę w sobie i ten wir niech posłuży rozwojowi naszemu”

  Jakie trafne doznanie ,spostrzeżenie ,w związku z wydarzeniami ,które opisałam 🙂

 4. Ktoś pisze:

  „Tyle się naczytałem i nasłuchałem, że kryzys finansowy w 2008r został zaprojektowany przez eskimosów, jak ich tam dowciapnie nazywa Spiritus – tymczasem coś tu nie halo. Czyżby się przeliczyli? Czyżby nie przewidzieli, że może powstać alternatywa w postaci BRICS.

  Obawiam się, że polecą po bandzie. Ale to skończyłoby się zagładą wszystkich. A według Biblii, konkurentem Chrystusa, a zarazem dyktatorem świata ma zostać Żyd. Proszę zwrócić uwagę i na to, że właśnie Słowo Żywego Boga, 2tys. lat temu zapowiedziało na kartach Biblii pieniądz elektroniczny i czipowanie ludzi. I to się sprawdza. Także zapowiedziana jest w Biblii depopulacja, jaką zaplanowali przywódzcy NWO. I do tego doprowadzą, ponieważ usta Boże to wyrzekły. Będzie zrabowany i zniszczony cudzołożny Kościł, ale przeżyją wierni uczniowie Jezusa, bo tak przepowiedział Bóg na kartach Pisma Świętego.

  Wobec powyższego wygląda na to, że banksterzy Rotshyld & spólka poradzą sobie z BRICS.”

  (http://zbigniew1108.neon24.pl/post/103129,czy-zsynchronizowana-akcja-chin-i-rosji-przeciw-amerykanskim-obligacjom-niesie-niebezpieczenstwo-konfliktu-zbrojnego)

  Ciekawe czy on nim jest ….

  • Ktoś pisze:

   „No i właśnie przed chwilą trafiłam na tekst, który zamieszczam poniżej, a który jest częścią tego, co napisałam poprzednio. Niby przypadek, ale ja wiem, że nie.

   Pieczęć czyli jak ukraść człowiekowi duszę
   Niektóre praktyki religijne z punktu widzenia magii

   Jest siedem sakramentów tzw. kościoła apostolskiego (są obecnie dwie denominacje kościoła posiadającego rzekomo tzw. sukcesję apostolską: kościół katolicki oraz prawosławny): chrzest, bierzmowanie, komunia, pokuta, małżeństwo, kapłaństwo oraz namaszczenie chorych (zwane również ostatnim namaszczeniem). Nauka o sakramentach zdaniem kapłanów kościelnych została przekazana w całości przez samego Jezusa, co jest historycznie rzecz ujmując nieprawdziwym twierdzeniem i nieuprawnioną nadinterpretacją, gdyż na przykład sakrament małżeństwa, jako odrębny rytuał ukształtował się dopiero w XI wieku. Przedtem uznawano po prostu lokalne tradycje ożenku, nie przypisując im charakteru sakramentalnego. Bywały okresy, gdy do sakramentów zaliczano pogrzeb oraz postrzyżyny zakonne.

   Nie będę się rozwodził zbytnio nad tymi kwestiami i zanim przejdę do meritum, wspomnę tylko o rytuałach, które pochodzą z samego Nowego Testamentu aby czytelniej zobrazować problem.

   Pierwszym jest chrzest przez zanurzenie w wodzie. W ten sposób chrzcił Jan Chrzciciel i uczniowie Jezusa. Ten obrzęd ma wymowną symbolikę – jest symboliczną śmiercią, powrotem do świata akwatycznego (prapoczątku) – i powrotem w odmienionej świadomości. Jest to klasyczny obrzęd przejścia. Drugim obrzędem opisanym w NT było przekazanie mocy Ducha Świętego przez nałożenie rąk na głowę adepta. Trzecim opisanym rytuałem jest nakładanie rąk na chorego i namaszczanie go olejem oraz zanoszenie zań modłów w intencji uzdrowienia. Czwartym jest obrzęd rytualnego posiłku z użyciem chleba oraz wina na pamiątkę śmierci Jezusa.

   Obecnie kościół sprawuje siedem sakramentów, które nie mają nic wspólnego z nowotestamentowymi rytuałami żydowskiej sekty uczniów Jezusa. Mało tego, chrześcijaństwo ma w ogóle niewiele wspólnego z Jezusem gdyż założona przez jego bezpośrednich uczniów gmina jerozolimska, której przewodził rodzony brat Jezusa – Jakub zwany Sprawiedliwym, przestała istnieć w 70 roku n.e. gdy Żydów pogromili Rzymianie. Wtedy to kościół jerozolimski przestał definitywnie istnieć a prawdziwa sukcesja apostolska została przerwana i bezpowrotnie utracona.

   Całe znane nam chrześcijaństwo instytucjonalne wywodzi się od Szawła z Tarsu, zwanego Pawłem, który pierwej będąc oprawcą chrześcijan, nawrócił się niespodziewanie podczas rzekomej wizji Jezusa i zaczął głosić jakoby jego naukę (nawet dla niewtajemniczonych nowotestamentowe pisma Pawła, pełne jurydyzmu, mizoginizmu, homofobii, jak i w ogóle fobii wszelakich, pozostają w jawnej sprzeczności z ewangelicznymi naukami Jezusa). Paweł pozostawał w permanentnym sporze z uczniami Jezusa i jego apostolstwo było samozwańcze i nigdy nie uznane przez gminę jerozolimską.

   Obecnie kościół katolicki jest organizacją sprawującą magiczną kontrolę nad duszami swoich wiernych. Wierni są tylko owcami które się regularnie strzyże.
   Jedynym celem tej struktury jest gromadzenie (kradzież) energii i oddawanie się praktykom pieczętowania ludzi.
   Czynione jest tak od 1700 lat. Sobór nicejski w 325 roku był momentem ostatecznego zawarcia przez kościół paktu z diabłem, poprzez przyjęcie we władanie całej ekumeny, którą oddał kościołowi cesarz Konstantyn. Ta siła której oparł się Jezus, przemogła biskupów i patriarchów czyniąc ich swymi wasalami. (Mat 4.8-9: Jeszcze raz wziął go [Jezusa] diabeł na bardzo wysoką górę, pokazał mu wszystkie królestwa świata oraz ich przepych i rzekł do niego: Dam ci to wszystko, jeśli upadniesz i oddasz mi pokłon. ) Tak oto chrześcijaństwo stało się swym cieniem.

   Od wieków trwa pieczętowanie ludzi. Odbywa się to poprzez czarnomagiczne rytuały zwane sakramentami.
   System ten działa tak, że już nowonarodzone dziecko rodzice dobrowolnie przynoszą kapłanom aby ci dokonali pierwszego rytuału – chrztu.
   Jednak nie ma on nic wspólnego z obrzędem opisanym w Ewangeliach. Przede wszystkim nie jest aktem świadomym, dobrowolnym, pomijając inne kwestie. W czasie chrztu polewa się głowę niemowlęcia, przedtem wzywając szatana…
   Tak, szatana – już tłumaczę. Przed obrzędem chrztu następuje egzorcyzm, który ma sprawić aby szatan i inne demony opuściły dane dziecko. Ale dlaczego domniemywa się że to dziecko jest już nawiedzone przez szatana?! Skąd taki pogląd?… Magia działa tak, że jeśli coś wzywasz po imieniu to to przychodzi. Kontekst inwokacji jest wtórny. Jeśli cos wypędzasz, a tam tego czegoś w rzeczywistości nie ma, to to przyjdzie, bo usłyszy swe imię. Egzorcyzm przed chrztem jest wskazaniem demonicznym siłom, gdzie mają swoją nową ofiarę. Po egzorcyzmie, inwokacji szatana, kapłan namaszcza dziecko tzw. olejem katechumenów, następnie polewa dziecku wierzch głowy wodą i namaszcza ją tzw. świętym krzyżmem (specjalnym, poświęconym olejem) kreśląc na niej znak krzyża.

   W starych tradycjach uznaje się, że na czubku głowy znajduje się ujście centralnego kanału energii, znanego jako czakram sahasrara. Przez ten czakram dusza opuszcza ciało w momencie śmierci lub też w momencie oświecenia przezeń następuje łączność z światem duchowym. Znam świadectwo pewnej osoby, która poddała się regresji hipnotycznej – kiedy doszła do momentu chrztu miała wizję zalewającej ją czarnej, śmierdzącej smoły, która wpływała weń przez czubek głowy…

   Według mojego rozeznania kapłani w momencie chrztu kradną duszę dziecka, pieczętują ciało poprzez wykonanie wspomnianych czynności magicznych tak, aby ta dusza nie mogła swobodnie do ciała powrócić.
   Pisząc dusza mam na myśli szamańską wykładnię tego terminu. Zgodnie z szamańskimi doświadczeniami mamy wiele dusz, w tym jedną najważniejszą, którą można utracić i wtedy trzeba ją odzyskiwać. Po chrzcie człowiek nie ma kontaktu z najważniejszą częścią siebie, pozostając przez resztę życia tworem niekompletnym, niezintegrowanym i pokawałkowanym.
   Nie ma kontaktu z Jaźnią i jest praktycznie rzecz biorąc martwą istotą. Zdarza się że wskutek różnych doświadczeń życiowych, determinacji, owa pieczęć się poluźnia i można odzyskać częściową łączność ze swą duszą. Ale są to przypadki sporadyczne. Aby w pełni odzyskać duszę i sprowadzić ją do ciała konieczne jest podjęcie trudnego procesu.

   Następnym sakramentem, wykonywanym w Polsce ok. 15-16 życia jest bierzmowanie. W starym rycie formuła tego obrzędu wyglądała tak: biskup czynił palcem umoczonym w św. krzyżmie znak krzyża na czole adepta, wypowiadając formułę: pieczęć daru ducha świętego, uderzał adepta w policzek i dmuchał nań. W nowym rycie formuła brzmi: przyjmij znamię daru ducha świętego i biskup dotyka symbolicznie policzka delikwenta. W kościele prawosławnym bierzmuje się zaraz po chrzcie pieczętując czoło, dłonie, pierś, stopy św. krzyżem, wypowiadając formułę: pieczęć daru ducha świętego.

   Pomiędzy brwiami znajduje się wg starych tradycji tzw. trzecie oko, zwane czakramem adżnia. Jest to wewnętrzny, duchowy narząd percepcji pozazmysłowej.

   Aktywny umożliwia przeżycie wizji, iluminacji, jasnowidzenie itd. Kapłani zamykają to trzecie oko, przystawiając na nim swą pieczęć, aby adept nie był zdolny do samodzielnego doświadczania wizji. Jedyna wersja ich doktryny jest przekazywana intelektualnie przez urząd nauczycielski kościoła.
   Nikt nie ma prawa samodzielnie poznawać tamtej strony. Wszyscy mistycy, którzy widzieli tamtą stronę, np. Ojciec Pio, byli szykanowani i dręczeni przez kościelnych funkcjonariuszy bezpieczeństwa. Jeśli udało się tym mistykom otworzyć trzecie oko działo się to wbrew polityce kościoła i oznaczało zwykle wielkie problemy dla widzącego. Kilka przypadków oficjalnego uznania wizji i objawień, np. we Fatimie, było w praktyce wymuszone przez miliony wiernych i zostawały one uznawane chociażby z tego powodu, że ich uznanie oznaczało kolosalne wpływy do kościelnej kasy.

   Zdolność doświadczania wizji jest tym, co odróżnia nas od reszty ożywionej materii. Świadomość człowieka jest tak skonstruowana, że jest ona polem wizyjnym. Umysł człowieka to ocean możliwości. Jeśli adept ma dostęp do swego umysłu, swej Jaźni, jest wolną istotą. Jeśli traci prawo dostępu tam, jest jak martwa maszyna… Jest niekreatywną masą mięsa i ścięgien, zaprzęgniętą do niewolniczej pracy na rzecz systemu i zasilania go swą energią. Taka osoba jest pokawałkowanym tworem policentrycznym – nie ma w nim centrum, nie ma duszy, nie masz nic oprócz tego co zwie się ego, które jest jedynie płytkim i nietrwałym wrażeniem transcendencji swego istnienia, nieustannie zagrożonym możliwością dezintegracji.

   Kapłani karmią adepta ciałem i krwią zbawiciela. Rytualny posiłek, zamieniono w kolejny obrzęd magiczny. Najpierw mówią adeptowi że jest winny, że w mistyczny sposób brał udział w mordzie na Mesjaszu. Każą mu jeść jego ciało i pić jego krew. W ten sposób łamane jest tabu kanibalizmu. Eucharystia chrześcijańska, z konsumpcją ciała i krwi Jezusa, ma te same cechy, co rytualny kanibalizm, mimo że została przeniesiona do sfery symbolicznej.
   W magii coś jest tym, za co to coś uznajesz. Jeśli uznasz, że kawałek chleba jest ciałem Jezusa to w magiczny sposób on się nim staje. Działa to do tego stopnia, że odnotowano udokumentowane i zweryfikowane naukowo wypadki, że konsekrowana hostia zamieniała się w ustach adepta w kawałek skrwawionego, ludzkiego mięsa. [Tzw. Cud w Dubnej, Polska, rok 1867; Cud w Stich, Niemcy, rok 1970. Jedno z ostatnich tego rodzaju zdarzeń odnotowano w 1984 r. w Watykanie w czasie komunii , której Jan Paweł II udzielał w swej prywatnej kaplicy grupie pielgrzymów z Azji. Gdy Komunię przyjmowała pewna Koreanka, hostia stała się kawałkiem ciała ludzkiego. Znane są 132 udokumentowane przypadki podobnych wydarzeń. przyp. autora].

   W ten sposób w miejsce własnej duszy, przyjmuje się jej substytut w postaci swoistego egregora. Mówiąc bardziej obrazowo instalowany jest w ciele i świadomości obcy byt o naturze metafizycznego wirusa, który potrafi przejąć stopniowo władzę nad całym człowiekiem. Egregor ten nie ma nic wspólnego z nowotestamentowym Jezusem, poza tym że nazwano go podobnym imieniem. Jego macki obejmują wszystkich uczestniczących w łamaniu tabu kanibalizmu podczas przyjmowania chleba i wina zmienionym poprzez dokonanie na nich magicznych operacji.

   Kolejne sakramenty to: spowiedź i pokuta, zwana sakramentem pojednania, małżeństwo i kapłaństwo, których w tym tekście szerzej nie opiszę tylko nadmienię, że pokuta związana jest utrzymywaniem adepta w poczuciu winy aby kontrolować jego poczynania.
   Z kolei małżeństwo i kapłaństwo związane są po pierwsze z kontrolą nad popędem płciowym ale też pilnują ważnej w patriarchalnym społeczeństwie systemu dziedziczenia.
   Kapłan zachowuje celibat aby zgromadzony przez niego majątek kościelny nie był przez nikogo dziedziczony. Kontrola energii seksualnej daje kościelnemu egregorowi potężną moc. Małżonkowie katoliccy powinni uprawiać seks tylko w dniach niepłodnych kobiety.
   Wstrzemięźliwość seksualna powoduje że gromadzi się w ciele i świadomości potężna energia, którą karmi się zainstalowany egregor. Brak kontroli urodzin powoduje niekontrolowane płodzenie dzieci – nowych ofiar egregora, nowych źródeł energii.

   Ostatnim sakramentem jest tzw. ostatnie namaszczenie, którego pierwowzorem było uzdrawianie przez nakładanie rąk. Dzisiaj nie ma nic wspólnego z uzdrawianiem, wykonuje się je głównie na człowieku w stanie agonii.
   Kapłan w czasie tego rytuału w praktyce zamyka umierającemu czakrę u podstawy kręgosłupa, gdzie drzemie najsilniejsza z mocy, zwana w sanskrycie jako kundalini.
   Jest to chtoniczna moc witalności, siły, oświecenia. W prawidłowym procesie w chwili śmierci kundalini powinna się przebudzić i wędrować wzdłuż kręgosłupa aż do czakry korony, na czubku głowy, i doprowadzić adepta do iluminacji. Ale adept ma zapieczętowaną czakrę korony, zapieczętowaną czakrę podstawy i kundalini zostaje przejęta przez kapłana i rytualnie przekazana egregorowi.

   W ten sposób od wieków trwa proceder rabowania dusz niczego nie podejrzewającym ludziom.
   Pozostają one uwięzione i zasilają kościelną organizację, która nieprzerwanie przez 1700 lat pozostaje silna i niezłomna. Opiera się wszystkim wiatrom historii. Gromadzi bogactwa Ziemi i ludów, mając jednocześnie wszystko w pogardzie. Nie boi się ani bogów ani demonów. Ani królów ani rewolucji. Mało kto odważył się podnieść rękę na kościół. Kiedy rozmawiam z ludźmi wielu z nich przyznaje mi rację ale nigdy nie mieliby odwagi otwarcie się do tego przyznać. Podejrzewam, że niektórzy czytelnicy tego tekstu, o ile dotrą do tego miejsca, wyrażą swoje głębokie oburzenie na fakt targnięcia się na świętości. Im większa ich złość, tym silniej zainstalowany u nich ów egregor, o którym wspominałem. Im silniejszy protest, tym większa pewność, że mam rację. Im żarliwiej będą protestować, tym bardziej potrzebują pomocy.

   Wielu przed nami poszło na zatracenie, wielu bezpowrotnie zaginęło w czeluściach mrocznych przestrzeni kościelnego egregora.
   Wielu już nie da się uratować.
   Kościół działa jak koń trojański – ludzie biorą go za coś, czym w rzeczywistości nie jest.
   Myślą, że spotkają tam Jezusa, miłość, przebaczenie i taki jest zewnętrzny pozór. W rzeczywistości jest to jedna z najniebezpieczniejszych organizacji, jakie kiedykolwiek nosiła ziemia. Jedynym sposobem na jej zlikwidowanie jest pozbawienie jej dopływu energii poprzez zaprzestanie chrzczenia ludzi i żerowania na ich energii.

   Powyższy tekst jest wynikiem moich kilkuletnich obserwacji oraz przeprowadzonych działań. Zdaję sobie sprawę z tego, że dotykam tutaj materii bardzo delikatnej i (zwłaszcza w naszym kraju) moje poglądy mogą być bardzo kontrowersyjne, z czego zdaję sobie sprawę i na co jestem przygotowany, w tym na ewentualne ataki, ale uważam, że poznawszy ten problem nie mam prawa dłużej milczeć. Z uwagi na sytuację w naszym kraju, który stoi na krawędzi systemu państwa wyznaniowego, publikuję ten tekst anonimowo.

   Alhean

   https://nexxblog.wordpress.com/2014/01/06/psychomanipulacja-kosciola-katolickiego-cz-iii-sakramenty/

 5. siola pisze:

  Papież wczoraj przez pomylkę zrobil wszystkich Jasow świetymi .

  • Ozyrys pisze:

   Siola ,nie ma pomyłki ,nic w KK nie jest pomyłką .
   Zajrzałam wczoraj na chwilkę do Tv ,na te obrzędy.
   akurat trafiłam na moment ,kiedy wybrane osoby czytały intencje…każda z tych intencji kończyła się słowami na ..chwałę Jezusa …czy jakoś tak..
   ale było użyte słowo Jezusa ,a nie Jezusa Chrystusa .
   To nie była żadna pomyłka ,to był specjalny hołd i potwierdzenie zaprzedania całego rytuału szatanowi.

 6. Ozyrys pisze:

  Dla mnie to tak oczywiste ,że nie wyjaśniłam ,dlaczego święcenie krzyży dla zmarłych było dla mnie impulsem.
  Tak jak w Wielki Czwartek urządzono wielki rytuał dla wszystkich kapłanów ,którzy zbierali się w katedrach diecezjalnych ,by odnowić swoje przymierze ,by odnowić swoje siły i moc,tym bowiem jest misterium trwające prawie 3 godziny,w intencji poświęcenia olei krzyżmowych z odnowieniem przysiąg kapłańskich.
  Następnego dnia w Wielki piątek ,święcą krzyże dla zmarłych.
  Co to jest ?
  To jest powtórzenie .rok do roku ,obrzędu pieczętującego kolejne Dusze ,by w żaden sposób nie mogły umknąć i wyrwać sie do Boga.
  Nie wszyscy zmarli są bowiem namaszczani olejem krzyżmowym przed śmiercią .
  Wiele osób nawet nie życzy sobie pogrzebu kościelnego ,ale cóż…..usłużna rodzinka ,nabędzie taki krzyż ,który jest obłożony kodami i pieczęciami i …żarełko energetyczne dla klechów ,po wsze czasy …jest już zagwarantowane w „spiżarni ”

  Jak do tego doszłam?
  Jak już pisałam ,przeszło miesiąc wcześniej dowiedziałam się o takiej pieczarze w Samarkandzie ,która powstała mniej więcej w okresie panowania Chingis Chana.
  Na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy ,a pracuję nad KK ,od października zeszłego roku, wiem ,że klechy nie robią nic bez powodu.
  Bez problemu ustaliłam ,a następnie utwierdziłam się w tym,ze w KK żaden rytuał nie jest tym czym wydaje się być .

  W Wielką sobotę w wielu parafiach był święcony i można było kupić tzw. „chleb miłości.”
  Czy myślicie ,że kapłani ,którzy w najróżniejszy sposób założyli na przestrzeni dziejów różnorakie pułapki na nas,tym razem ten „chleb miłości” jest wyrazem ich miłości do bliźniego,by miłość ,która jest największą bariera ochronną przed złem zagościła w Waszych domach czy sercach???
  O..nic bardziej mylnego…jak zwykle …kody ,pieczecie ..klątwy…
  Tak chlebek miłości poświęcony w Wielką sobotę ,jest kolejnym ‚prezentem’ .
  Jego zadaniem jest odebranie wszelkich aspektów miłości ,czy to miłości partnerskiej ,miłości rodziców ,do dzieci ,,dzieci do rodziców ,poczucia miłości do wszystkiego co nas otacza ,czyli poczucia szczęścia ,spełnienia ,zadowolenia .
  Zostaje odebrany każdy rodzaj miłości w Waszym życiu.
  Nie są to moje czcze słowa.
  Jeżeli ktokolwiek ,kiedykolwiek kupił taki chlebek ,oczywiście ,że w dobrej wierze ,przecież nikomu z nas nie śni się ,że klechy robią nam takie bezeceństwa,niech prześledzi swoje życie od tego momentu.
  mam kilka takich osób i wszystkie stwierdziły ,że faktycznie ,coś jest na rzeczy …wszelkiego rodzaju obfitości zaczęły się od nich oddalać .
  Chleb…to tez obfitość materialna ,poczucie zabezpieczenia jedzenia i picia.

  Zauważcie od kiedy Wasi bliscy chorują na raka,prześledźcie choroby nowotworowe u osób ,które regularnie chodzą do KK ,a u osób ,które w żaden sposób nie biorą udziału w życiu KK.
  Następnie mamy niedziele Wielkanocna ,która w rytuale mszalnym całkowicie odbiera juz wszystkim miłość .
  Jest to prawdziwa niedziela Miłosierdzia Bożego,o czym juz pisałam w komentarzach do:
  https://mistykabb.wordpress.com/2014/04/19/radujmy-sie/
  https://mistykabb.wordpress.com/2014/04/08/modlitwy-medytacje/

  • Ozyrys pisze:

   Cały czas dokonywana jest odpowiednią gradacją obrządków liturgicznych mających na celu zakodowanie naszych ciał i umysłów ,w najprzeróżniejszy sposób.
   Zapętlenie jest ogromne.
   Od rana słyszę ..szykują wielki atak w święto Maryjne.
   Wiemy ,kim jest maryjkowy demon.
   Matka Boska jest JEDNA ,jest prawdziwa i nie ma nic wspólnego z demonem tzw. Maryja.
   Przed chwilą dzwoniła do mnie Free pytając sie o święto Walpurgii.
   Popatrzcie ,nie ma zbiegów okoliczności ,w momencie ,kiedy zaczęłam pisać komentarz o atakau w miesiącu maryjnym ,.dzwoni Free z przekazem,który słyszy od kilku dni.
   cytat z Wiki.

   „Noc Walpurgii (Walpurga, Walpurgis, Walpurgisnacht, gł. Wałpora, dł. Hoparga[1]) – u dawnych Germanów noc zmarłych, złych duchów. W Europie najczęściej kojarzona jest jako sabat czarownic odbywający się na górze Brocken w noc z 30 kwietnia na 1 maja, którego obchodom przewodziła bogini śmierci Hel.

   Nazwa tego święta pochodzi od św. Walburgi, która była zakonnicą w Devon – pomagała potem św. Bonifacemu, który nawracał Niemcy na chrześcijaństwo i zmarła w 777.”

   Cały czas są kolejne święta ,które maja nas odciąć i zniewolić .
   w zeszłym tygodniu,kilka razy spojrzałam na intencje mszalne znanej mi parafii,mój wzrok lądował ciągle na :
   „17.45 -Procesja o urodzaje ku czci św. Marka.” piątek 25 .04.
   Bladego pojęcia nie miałam co to znowu znaczy ?
   nie miałam czasu sie tym zająć ,bo od czwartku mamy polkę -galopkę .
   Szukając wczoraj w necie inf. na temat K. Koptyjskiego,zwróciłam uwagę na zapis:

   „Historycznie głównym ośrodkiem religijnym wspólnoty jest Aleksandria, gdzie znajduje się najważniejszy kościół koptyjski – katedra św. Marka.”
   „Kościół koptyjski wywodzi się z pierwotnego Kościoła egipskiego, którego założycielem według tradycji miał być św. Marek Ewangelista.”

   Św. Marek jest patronem tego wszetecznego zła.
   Pytam się w takim razie ,o jakie urodzaje sa procesje ?
   kiedy te procesje przyniosły komukolwiek z wiernych jakąkolwiek obfitość i urodzaje ?
   przecież chodzi również o urodzaj obfitości w życiu codziennym ,a nie tylko o plony.
   Komu tak naprawdę jest poświęcona ta procesja?
   następnie mamy wielki obrządek zniewolenia wszystkich dusz ,jakim była wczorajsza kanonizacja .
   Za 2 dni …zaczyna się miesiąc maryjny ,którego inauguracja następuje w noc Walpurgii.
   No po prostu…rewelacja !!!

   • Ozyrys pisze:

    Podaję link do parafii ,którą obserwuje od dłuższego czasu i która „uczy” mnie liturgii KK.
    Podaje ,go dlatego ,że własnym oczom nie wierzę w to co zobaczyłam na zdjęciu umieszczonym na stronie głównej.Weszłam tam przed chwila by znaleźć intencje dotycząca św. Marka sami zobaczcie postacie umieszczone po bokach obrazu JP II ,a zwróćcie szczególnie uwagę na głowę postaci ,która jest umieszczona nad tym obrazem:
    co światło zrobiło ,jak to wygląda:
    http://www.trynek.gliwice.opoka.org.pl/

   • Ozyrys pisze:

    Włóżcie uniformy Rady Galaktycznej ,są dla was naszykowane ,to specjalna konstrukcja ,prezent dla was ,dla wszystkich uczestniczących w tym wielkim dziele.
    te uniformy sa dla was naszykowane ,ochronią Was przed żmijowiskiem i atakami gadoidów.
    Poproście o nie ,
    Każdy wówczas dostanie ,zostanie mu nałożony taki uniform w tej walce Galaktycznej.
    Uniformy!!!
    Bądźcie spokojni ,nie dajcie się zwieść podszeptom złego.
    Nie zniechęcajcie się ,wszystko idzie dobrze.
    Wypatrujcie znaków na Niebie
    .”

    tak teraz usłyszałam na ogrodzie…aż sie popłakałam ze wzruszenia,to poważna sprawa, podziękowałam Im.
    Zróbcie o co proszą ,bo Istoty Światła Praworządne ,pracujące zgodnie z Prawem Boskim maja wgląd w to wszystko.

  • Ktoś pisze:

   Ludzie ufają księżom bo tak maja wpojone, ufają im bo przecież ksiądz to namiestnik boga na ziemi.
   Mało kto z ludzi wie a tym bardziej odbiera księdza jak śmiertelnie niebezpieczną bestie w owczej skórze.
   Jak takie „myszy co zjadły Popiela” węszące i szukające wszystkiego co mogliby „na wiare ukraść” czy obłożyć klątwami (jak te 3 wiszące nad Polakami których nawet jan pedofil 2 nie zdjął).
   I to jest błąd, ta zbytnia ufność w stosunku do nieznajomego tylko dlatego iż sam nieznajomy, sama pradawna Bestia mówi iż „nic przekąsce z jej strony nie grozi”.
   Krokodyl też płacze jak pożre ofiarę. Płacze z żalu, że skłamał ,czy ze śmiechu, że wydutkał kolejnego frajera?

  • barbarzyńca pisze:

   W tym roku poraz pierwszy unikałem jak ognia sporzycia poświęconych przez Batmana z Watykanu pokarmów. Podświadomie czułem, że z KRK jest coś nie tak i lepiej Batmanom nie ufać. Teraz wiem dlaczego.

 7. Ktoś pisze:

  „Niebawem obrączkowe zaćmienie Słońca

  Do nietypowego, obrączkowego zaćmienia Słońca dojdzie 29 kwietnia. Zjawisko niestety nie będzie widoczne z terenu Polski – poinformował dr hab. Arkadiusz Olech z Centrum Astronomicznego PAN w Warszawie. ”

  – zaślubiny?

  (http://ciekawe.onet.pl/aktualnosci/niebawem-obraczkowe-zacmienie-slonca,1,5634009,artykul.html)

  • Ktoś pisze:

   Czemu teraz bestie na króla swiata swięcono
   – bo energie Wielkanocne
   – bo czerwony Księżyc
   – bo
   „Będzie wojna, Przed wybuchem II wojny światowej też było takie zaćmienie”

   wszystko sobie przygotowali w najdrobniejszych szczególikach by jak największą moc rytuału zgromadzić…..

   „Wyświęcony cichcem 5 miał poprowadzić wojska Bestii na wojne …..

   RYTUAŁ ŚWIATEŁ bis by miał jak zyd hitler BESTIĘ W SOBIE. BESTIĘ GOTOWĄ POŻREĆ RESZTKI CHRZEŚCIJAŃSKIEGO ŚWIATA.

 8. Free pisze:

  Naomi Klein napisała książkę „Doktryna Szoku”, Oczywiście druga lektura która powinna być niejako przy okazji przysposobiona to Friedman .
  „Wolny wybór”, i „Doktryna Szoku”. I można być w szoku. Pani Klein w jednej części pod tytułem „Dwóch doktorów szok” raczyła połączyć „neoliberalizm” Friedmana i praktyki prania mózgu przez CIA (Część 1, Rozdziały 1 i 2), najwyższy czas powiedzieć stop intelektualnemu terroryzmowi,
  Piszząc „książkę o szokach, o tym jak kraje poddawane są wstrząsom – wojnom, atakom terrorystycznym, zamachom stanu i katastrofom naturalnym” nic nie napisała o szoku, jakiemu poddawani są codziennie mieszkańcy Kuby czy Korei Północnej? Może dlatego, że tam dyktatorzy nie sięgnęli po recepty Friedman ?
  Mozemy poczytać w „Doktrynie szoku” o tym jak „Rosja wybrała opcję Pinocheta” i wkroczyła w „epokę brutalnego rynku”!!!. Gazprom stał się „koncernem rynkowym”, realizującym światowy spisek „neoliberalny
  I o co chodzi? Ano o to ze syjo-lichwiarska finansjera oczywiście chciałaby nie mieć żadnych kosztów,strat i nie placić podatków,by robili to tylko niewolnicy.Stąd cala Jewropa i USrael robi na kastę oligarchów stojących ponad prawem czyli żyjąc zgodnie z ichnim prawem , prawem manipulowania i wyzysku na wszystkie możliwe sposoby .Niewolnictwo,to dla elity płacenie podatków, spójrzmy – kto u nas nie płaci podatków. Odpowiedź jest prosta. Doktryna szoku” nie jest odpowiedzią na pytania z zakresu kapitalizmu, liberalizmu,…izmu. Jest zbiorem pytań, z których jedno wydaje się być dość ważnym: „A co, jeśli ZAWSZE jedna grupa społeczna będzie żyła kosztem drugiej???? Bo napewno taki „zamiar” istnieje. Jak chcą ten zamiar zrealizować, bo zaczyna się „coś” sypać , przynajmniej tak mi się wydaje….czy to jest to coś co robi z nas ograniczonych w prawidłowym postrzeganiu rzeczywistości??? OBY.

  Zamieszczam filmik , który trochę rozjaśnia ale nie do końca rozświetla, warte przemyślenia.

  • Ktoś pisze:

   „CZY WIESZ…
   1. Że każdego roku polski rząd oddaje zagranicznym bankom 50 miliardów złotych z tytułu spłaty samych odsetek od zaciągniętych kredytów?
   2. Że coroczna spłata 50 miliardów odsetek nie obejmuje spłaty kapitału od zaciągniętych przez rząd kredytów?
   3. Że za owe 50 miliardów złotych, które oddajemy każdego roku można wybudować 150 tysięcy dwupokojowych mieszkań w Warszawie?
   4. Że za owe 50 miliardów można wybudować 2 tys. km autostrad.
   5. Że polski rząd sprzedał 70 % udziałów w największej na świecie kopalni srebra jaką jest KGHM, która pozyskuje każdego roku 1200 Ton srebra o wartości około 8 miliardów złotych? ”

   (http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wsj-rosja-coraz-wiekszym-zagrozeniem-dla-pokoju-w-europie/dh3de)

  • Ktoś pisze:

   „Wydarzenia z lutego 2014 r. w Kijowie rzeczywiście przypominają Monachium. Tyle że z czasów tzw. puczu piwnego sławetnego Adolfa. Mieliśmy przecież w Kijowie wypisz-wymaluj pucz monachijski dokonany przez ludzi tejże proweniencji. Miejmy nadzieję, że będzie on miał taki koniec, jak w wypadku nieudanej próby przewrotu, dokonanego przez Hitlera z brunatną kompanią w listopadzie 1923 r. we wspomnianym Monachium, a ci, którzy przewrotu dokonali – skrajni nacjonaliści i zdeklarowani faszyści, odwołujący się do Bandery i ideologii OUN-UPA, do filozofii Dmytro Doncowa – trafią na śmietnik historii. Wraz ze swymi sponsorami z Ukrainy i Unii Europejskiej.

   Jasne się przecież stało, że ukraińska »opozycja demokratyczna«, nawet przy szczodrym wsparciu finansowym UE/USA oraz miejscowych prounijnych oligarchów, bez tamtejszych skrajnych nacjonalistów i faszystów nie jest w stanie wręcz niczego dokonać – podobnie jak w Rosji. Pozostaje pytanie, ile ta pomoc będzie wszystkich kosztowała i jak się dzisiejsze demokratyczne rządy wytłumaczą przed wyborcami za finansowanie w Europie jawnie faszystowskich bojówek?

   Można wywijać dowolne językowe hołubce – ale pucz monachijski, jego powtórka dokonana w tym roku w Kijowie spierdziała się. I zmasowane masowanie opinii publicznej, jak to robi Michnik czy Komorowski, tego nie zmieni.”

   (http://wiadomosci.onet.pl/swiat/wsj-rosja-coraz-wiekszym-zagrozeniem-dla-pokoju-w-europie/dh3de)

   • Free pisze:

    Finansowanie, finansowanie i raz jeszcze finansowanie tym razem donka.

    http://wiadomosci.onet.pl/kraj/wprost-cdu-finansowala-kongres-liberalno-demokratyczny/6mv82

   • barbarzyńca pisze:

    @Ktoś:
    „Pozostaje pytanie, ile ta pomoc będzie wszystkich kosztowała i jak się dzisiejsze demokratyczne rządy wytłumaczą przed wyborcami za finansowanie w Europie jawnie faszystowskich bojówek?”
    Przecież oczywiste jest, że wszystkiemu winni są Polacy.

    • Ktoś pisze:

     Licza iż:
     – wkrótce wybuchnie straszliwa wojna
     – oni uciekną na zachód z kradzionym
     – Rosja/ prawosławie tę wojnę przegra
     – my Polacy w tej wojnie ostatecznie wyginiemy znikając z powierzchni ziemi ku radości bestii yahwe.

     Nie sadzę iż obecnie myślą nad konsekwencjami jak wydaje im się iż już wygrali wszystko i są Panami Świata.

 9. Ozyrys pisze:

  Dostałam informacje ,od naszej czytelniczki ,która prosiła bym zwróciła wszystkim uwagę na zasady BHP ,w trakcie różnego rodzaju walk i prac energetycznych,ten przekaz dostała dzisiaj rano i zaraz mnie o tym poinformowała ,ponieważ od rana mam wieści ,że wielu z Was po przeczytaniu tego artykułu ,również chce w jakiś sposób przyczynić się do wyzwolenia siebie.
  Otóż:
  – wyeliminować strach ,on tylko przyciąga swoją wibracja ciemne byty,
  – wszystko co widzicie mając otwarte oczy czy zamknięte,jest prawdą nie należy się bać
  – zacząć batalię od oczyszczenia sie ,i ochrony,jeżeli ktoś nie jest pewny czy ochrona zadziałała ,niech po prostu spuści na siebie ochraniającą kolumnę Światła Stwórcy Wszystkiego co Istniej- jak ktoś jej nie zobaczy to nie szkodzi ,wystarczy że wyda akces ,a zadzieje się,
  – to na co wydacie akces -zadzieje sie ,wezwijcie sobie do ochrony dodatkowo Istoty Światła praworządne ,pracujące zgodnie z Prawem Boski- tak to musi być sformułowane – bardzo precyzyjnie ,by w wasze pole nie dostały sie fałszywe Istoty Światła.
  – jeżeli ktokolwiek już widzi i obserwuje działania ,ma to robić beznamiętnie ,bez emocji,obserwować po wydaniu akcesu rozwój sytuacji i wzywać do pomocy Istoty Światła P .
  i tak krok po kroku,jeżeli ktokolwiek nie czuje się na siłach ,niech tylko wysyła intencja do Stwórcy prośbę o zsyłanie Światła Stwórcy spalającego wszeteczne zło – to bardzo dużo znaczy.

 10. Free pisze:

  ciekawy artykół, choć nie ze wszystkim można się zgodzić, warte uwagi.

  „Dlaczego Jan Paweł II nigdy nie wziął w obronę Polaków, w ciągu ostat­nich 20 lat nikczemnie poniewieranych przez syjonizm za rzekomy „antyse­mityzm wyssany z mlekiem matki”; za Jedwabne, za „pogrom kielecki” zorganizowany przez Żydów z NKWD-UB?

  I dlaczego uległ presji „krasnoludków” w sprawie usunięcia karmelita­nek z obrzeży obozu oświęcimskiego, wysyłając do nich list z „prośbą”, by się stamtąd wyniosły?

  Nigdy tego nie uczynił publicznie, w majestacie swego pasterskiego urzędu, tak publicznie, jak publicznie, na skalę światową znęcają się nad nami syjoniści pod wodzą Bńai Brith – ADL.

  W jakim więc stopniu papież Jan Paweł II, syn Polaka Karola Wojtyły, pozostał papieżem – Polakiem, a w jakim stopniu poddał się podmuchom ta­jemniczego „zewu krwi”?…”
  całość:
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/papieska-apoteoza-masonerii-zydowskiej-henryk-pajak-2014-04

 11. Ktoś pisze:

  Siola, ważne pytanie

  jak ma na imię, skąd pochodzi i gdzie się wychował twój ojciec.

 12. Free pisze:

  Ozyrys „Zobaczyłam ,jak podziemnymi tunelami jego czarne macki docierają do Watykanu ,stelii na placu Św. Piotra ,do najróżniejszych miejsc kultu maryjnego ,a przede wszystkim najsilniejsza macka docierała do Matki Boskiej z Lourdes.”

  Ozyrys , zgadnijcie gdzie odbyła się ostatnia pielgrzymka JP2?
  Ano nie gdzie indziej tylko do Lourdes, ciekawe nie?

  http://www.janpawel2.pl/jan-pawe-ii/pielgrzymki1

 13. siola pisze:

  Hubert Theodor Dabrowka Mala dzielnica Katowic ale nazwisko przyniusl z malego drewnianego kosciulka pod Lublincem Kolo Gliwic pisane bylo po morawsku albo serbo-luzycku,wiem ze nie pochodzili ze Slaska ..Nigdy nie pilem z nim wodki na wieksza skale ale pamietam jak jechalismy na cwiczenia WOP do Wisly na Czantorie i Cieszyna bylem z kolega u Ojca lecial akurat film o Ksiazentach Pszczynskich wyciagnal wtedy 5 albo 6 butelek Zubrowki jak trafilem do lozka nie wiem a na Czantori mialem kaca jak nie wiem co.Do picia w Wisle mieli tylko Tonik myslalem ze umre z pragnienia.Jutro o 10.00 mam byc w szpitalu w Detmold beda udrazniac doplyw krwi do nog dlatego te bole w nogach im wiecej sportu tym bylo gorzej.A mysleli lekarze ze udaje.Oj i ta noc czyzby znowu latanie na miotle.

 14. Ktoś pisze:

  „Wielu z was mówiło mi dzisiaj ,jak widzi ogromne ilości Dusz ,które „wypływają „ z Watykanu ,unoszą się i są odprowadzane do..Światła…”

  – znowu płyną, tym razem strumieniem.

  Aż i ja mam ciarki. 😀

 15. Ktoś pisze:

  Kartka z kalendarza sponsorowanej z zachodu i z watykanu martyrologii Narodu Polskiego,

  1. „Bilans Powstania Warszawskiego – 18 000 zabitych powstańców , 250 tys. zabitych cywili, zniszczone miasto. Straty Niemców 1800 zabitych”

  2. „Miasto i tak miało być zniszczone – już na początku lat 40 większość historycznych budynków została zaminowana (w Zamku do dziś pokazują otwory pod ładunki). Nie wysadzono ich właśnie ze względu na obawę, że wywoła to powstanie, które trzeba będzie spacyfikować. W planach nazistów powojenna Warszawa miała się stać maleńkim miasteczkiem prowincjonalnej guberni. Większość ludność cywilna Polski miała zostać zabita. Wybrany milion młodych i zdrowych Polaków miał zostać przy życiu, ale wysterylizowany – mieli budować autostrady na wschód, do nowych niemieckich ziem. Takie były plany (m.in. plan Pabsta). Być może, gdyby mieszkańcy Warszawy o nich wiedzieli to pewnie zginęłoby 250 tyś powstańców i 18 tyś cywili. Nie wiadomo jaka jest szansa na to, że Niemcy wycofując się w przegrywanej wojnie i tak nie zniszczyliby i nie wyrżnęli znienawidzonej przez nich Warszawy. ”

  3. „PW – żenujący przykład bezmyślności polityków, za ktorą zapłaciła ludność cywilna I stracone piekne miasto. Polecam lekture książki Mirona Bialoszewskiego „Pamiętnik z Powstania Warszawskiego”, zwłaszcza fragmenty dotyczące rejonu Bednarska-Miodowa. Wreszcie czas na opuszczenie kurtyny nad tym żałosnym epizodem polskiej historii oraz niedopuszczenie do tego, by znowu jacyś „politycy” dla własnych korzyści nie wmanewrowali tego nieszczęsnego kraju w podobne lub gorsze nieszczęście. ”

  (http://wiadomosci.onet.pl/forum/prawdziwy-obraz-powstania-warszawskiego-w-kinach-o,0,1151966,0,czytaj.html)

  • Ktoś pisze:

   „Jeżeli dobrze przyjrzeć się temu co w Polsce dzieje się od końca drugiej wojny światowej, nigdy tak naprawdę nie byliśmy suwerenni – zawsze po instrukcje ktoś jechał do Moskwy, teraz do Brukseli.

   Musi zaistnieć coś co taką swołocz sprzedajną odsunie od koryta.

   Jak to mówi Stanisław Michalkiewicz – z góry przepraszam jak coś przeinaczę – bezpieka w innych krajach dba o swoją ojczyznę, natomiast nasza swołocz od ABWery do WSI patrzy tylko komu ma – poza granicą – służyć, gdy w kraju nad Wisłą zmieniają się ustroje i nierządy.

   Gdyby wyżej wymieniona ABWera Wies razem z pobocznymi klonami co szpiegują była PRO POLSKA – żaden sprzedajny sk…….n z żadnej partii nie doszedł by do władzy, tylko byłby wyrugowany z kraju albo użyźniałby ziemię.


   (http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/pierwsza-partia-donalda-tuska-powstala-za-niemieckie-pieniadze#comment-195442)

   Do Całopalnej Rzezi Kabalistycznej dla yahwe zwanej nie wiedzieć czemu Powstaniem Warszawskim też by nie dopuszczono by by zdradziecki Rząd Londyński w całości wystrzelali. Ale że są kundle na pasku z zachodu …. to i oni niedługo zachodowi przestaną być potrzebni i staną się sami ofiarami przemian.

  • barbarzyńca pisze:

   4. Józef Retinger( doradca Sikorskiego, inicjator Grupy Bilderberg, maczał palce w powstaniu UE ) gościł w PL jako cichociemny przed wybuchem powstania.

 16. Ktoś pisze:

  SEKRECIK czemu TYCH 2 kanonizowano:

  ” Witający Papieża w Yad Vashem premier Izraela powiedział: „Uczyniłeś o wiele więcej niż ktokolwiek, by doprowadzić do historycznej zmiany w postawie Kościoła wobec narodu żydowskiego, zapoczątkowanej przez dobrego papieża Jana XXIII, i aby przewiązać otwarte rany, które ropiały od wielu gorzkich wieków.

  Ekumenizm czyli oddanie katolików we wyłączne władanie żydowskiej magii ich rabich.

 17. Ktoś pisze:

  „Szwecja: dla „dobra wspólnego” zabrać domy Szwedom i oddać imigrantom
  Władze samorządowe powinny zacząć odbierać domy Szwedom i oddawać je imigrantom. Domaga się tego pracownik społeczny Anders Wilhelmsson z Halmstad. Według niego nie wystarcza, że Szwedzi żyjący w wynajmowanych mieszkaniach są eksmitowani, aby mogli się tam wprowadzić imigranci – twierdzi Wilhelmsson, który na co dzień pomaga imigrantom z trzeciego świata w odnalezieniu się w Szwecji i zdobyciu pracy.”

  całość
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/szwecja-dobra-wspolnego-zabrac-domy-szwedom-oddac-imigrantom-2014-04

  Każde kłamstwo dobre w wydziedziczaniu gojów z majątku, kiedyś to czyniono z okazji Krucjat napadając na zamki gdy jego właściciel był pod Jerozolimą. Teraz na „murzynków” bo na „żydka” już nie idzie.

  • Free pisze:

   Czy ktoś mógłby wyjaśnić słowo „święty” ? Bo jakby ostatnio było źle rozumiane ….czy cuś?

   • Ktoś pisze:

    To proste:

    spotykasz osobę jaka jest:
    – nieziemsko bogata
    – niezwykle piękna
    – niesamowicie mądra …

    i

    możesz iść w jej ślady i pracować nad własnymi słabościami (ale to nudne i nudne i długotrwałe….

    albo możesz iść drogą pobożnego żyda i mu to WSZYSTKO UKRAŚĆ.

    Bóg zabronił pewnych postępowań więc wymyślono YAHWE i jego nakazy by tak OBEJŚĆ zakazy Stwórcy. Po prostu WYMYŚLONO bożka jakim przykryto Boga by w ten sposób zagłuszyć sumienie.

    To był krok pierwszy – wola.

    Teraz krok drugi – czyn.

    Zabrać można siłowo napadając w kilkudziesięciu i się zwyczajnie pastwiąc nad ofiarą – patrz obecne dokonania gestapowców w KL Strefa Gazy.
    Sztuczka idealna na kobiety i starców.
    Ale co z robić z takimi co mogą boleśnie oddać?

    Wymyślono iż zostaną oni zbałamuceni tak BY SAMI ODDAWALI TO CO IM ŻYDY CHCIAŁY UKRAŚĆ – wymyślono religię podobną do wyznawanej przez ofiarę ,ale ze zmodyfikowanym przesłaniem tak, by ofiara sama sie pogrążała oddając swoje dobra swoim ciemiężycielom w ramach tej „sfałszowanej wiary”.
    Tak powstał katoobłudyzm niepodzielnie mamiący frajerów „zbawieniem” jednocześnie ssący z tych frajerów co się da.

    Metoda ta ma jedną wadę, może upaść w obliczu konkurencyjnej. Co robić, co robić, wrzeszczały pustynne liski chytruski.

    WYMYŚLONO KULT ŚWIĘTYCH.
    Nie- oni wcale nie są „święci” jako pobożni, religijni, przykładnie żyjący etc…..

    Oni są tak „święci” jak „ikony mody” w modzie.
    Mają tłumowi WSKAZYWAĆ OCZEKIWANY SPOSÓB BYCIA z punktu widzenia pasożydów.
    Mają PROMOWAĆ OKREŚLONE WZORCE ZACHOWAŃ, wprogramowywać je w ofiary.
    Stanowić punkt oporu przed samodzielnym myśleniem.
    Przytłaczać i wpędzać w kompleksy wyłamujących się wiernych na zasadzie – CO NIE CHCESZ POSTĘPOWAĆ JAK ŚWIĘTY KOŚCIOŁA?
    WYŁAMUJESZ SIĘ Z BOŻYCH PRAW? (tak to wszystko techniki mind control i wpędzania w samopogardę).

    W dzisiejszym świecie w polityce rolę „świętych” pełnią DORADCY na takiej samej zasadzie iż „to co doradca powie to SWIĘTOŚĆ” nawet jak gada totalne kretynizmy.
    Ale wytknięcie tego „doradcy” złamałoby kult i co za tym idzie politycy mogliby stwierdzić iż nie potrzebują „doradców” (żmij sączących im doradczy jad) do samodzielnego rządzenia.
    A przecież samodzielny polityk mógłby się zerwać z uwięzi i zamiast paść żmije ,mógłby je wybić czyniąć kolejne … nieboże dzieła.

    A żeby tego nie uczynił, ma KULT ŚWIĘTYCH, mamiących go właściwym,”prawym” zachowaniem.
    By pasożyd miał zawsze jak w raju.
    Proste i jak skuteczne.
    Wykorzystanie instynktu stadnego przeciwko samym baranom… tfu … bożym, kościelnym owieczkom… BEEEEEE….

    • Free pisze:

     taaaaaaaa 🙂

    • Ktoś pisze:

     „przecież judaizm i kościół katolicki to dwie strony tego samego fałszywego medalu. Jezus głosił Prawdę. Nie dało się tego zakrzyczeć, więc zrobiono z tego nową wiarę i owieczki poszły stadnym pędem w kierunku wyznaczonym przez pasterzy. Opornych bestialsko torturowano i mordowano, reszta chcąc żyć zgadzała się na kościelne prawdy. Wystarczy tylko pomyśleć, dlaczego kościół katolicki „walczący z komuną” przygotował pole żydom do rabunku naszego kraju. Naszą Ojczyznę oni podzielili między sobą. Należy to zrozumieć.”

     (http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/04/26/kosciol-w-sluzbie-syjonizmu-wielki-tydzien-w-wenezueli-pod-znakiem-modlitw-o-upadek-socjalizmu/)

    • Ktoś pisze:

     Kartka z kalendarza kłamst o historii

     „komuna, komunizm, po co straszyć tymi słowami, przerobionymi na straszak?
     Rosję chciał rozwalić Zachód I. wojną światową.
     Gdy się nie udało, wysłano na tyły, do Rosji, bandytów z kasą.
     Lenin kasę oddał z nawiązką tym, co go sponsorowali, ale sytuacja się zmieniła i Zachód Rosji przejąć nie był w stanie.
     Mordowanie Rosjan przeprowadzały bojówki – także zagraniczne, praktycznie wszystkie państwa pchały tam swoich morderców w nadziei na udział przy podziale łupów – Rosji.
     Ale ducha w Narodzie Rosyjskim nie złamali.
     Zachód przyczepiał różne nazwy różnym okolicznościom w zależności od potrzeb zachodniej propagandy i nie inaczej jest obecnie.
     Po Leninie Rosję miał dobić Trocki, ale się rozchorował, więc Stalin szansę swoją wykorzystał i to dobrze. Dowód? – kraj się rozwinął, populacja zwiększyła. Stalin zmuszony był kupować na Zachodzie technologie – w wyniku wymordowania przez zachodnie bojówki rosyjskiej inteligencji i zniszczenia kraju – i Zachód mu je sprzedawał, z tym, że za zboże. Zboża Zachód nie potrzebował, liczył jednak na to, że Rosję nawiedzi klęska nieurodzaju i tak też się zdarzyło. Stalin chciał płacić złotem, ale Zachód chciał tylko zboża – pewnie w nadziei, że złoto to sobie potem sam weźmie. Bez względu na koszty Stalin unowocześniał i elektryfikował ZSRR, bowiem wiedział, że spokój długo trwać nie będzie.
     Zachód nie dawał za wygraną i w dwadzieścia lat potem zrobił II. wojnę zwaną światową. Stalin nie był jeszcze przygotowany i początkowo poniósł klęskę. Zachód dobrze był zorientowany w możliwościach ZSRR i szedł na pewniaka. Przeliczył się jednak, bowiem nie wziął pod uwagę Ducha Słowian – ludzi bohaterskich i zdolnych do maksymalnych poświęceń.
     Stalin wojnę wygrał, ale nie sam, bo ci, którzy ją sfinansowali i sprowokowali nagle ubrali się w szaty „aliantów”, ludzie chcieli żyć i należało szukać kompromisów, nawet z zachodnim demonem.
     Zachód nie ruszył do wojny by Niemców pokonać, lecz by ich ratować. Gdyby Zachód chciał Niemców pokonać, zrobiłby to na samym początku wojny. Ale jak mógłby Zachód wystąpić przeciw Niemcom, jeżeli Niemcy mieli za zadanie wykonać brudną robotę i przygotować ZSRR pod kolonizację dla Anglików, Francuzów czy Amerykanów? Dopiero, gdy się okazało, że demoni plan nie wypalił, to przystąpili do wony żeby Stalin nie doszedł do Paryża jak niegdyś Kozacy.

     Cała znana nam historia pisana jest przez Zachód albo pod dyktando Zachodu. Ludzie nie wyciągają wniosków z faktów – których w nawet najbardziej zakłamanej historii nie da się uniknąć, lecz poddają się ocenie tychże faktów, prokurowanej przez sprytnych socjotechników z Zachodu.

     Czym jest dziś sytuacja na Ukrainie? Kto jest agresorem? Agresorem jest Zachód i płatni pachołcy Zachodu, którzy usunęli legalnie wybranego prezydenta Janukowycza i przejęli na Ukrainie władzę zgodnie z wytycznymi państw zachodnich.

     Co robi Rosja dziś? Rosja za wszelką cenę stara się kanałami dyplomatycznymi sytuację rozładować i pokój na świecie ustabilizować.
     Co robi Zachód dziś?
     To samo, co przed wybuchem I. wojny światowej – podżega i prze do wojny.

     To samo co przed wybuchem tzw. Rewolucji Październikowej – wysyła bojówki i kasę w celu zdestabilizowania kraju. Do Rosji nie może, no to działa w ramach możliwości na Ukrainie – którą w większości zamieszkują Rosjanie.

     To samo, co przed II. wojną światowa – Zachód wywołuje kryzys finansowy, destabilizuje rynki światowe i kraje zajęte naprawą gospodarki i naciskom banków międzynarodowych (powiedzmy) nie mają szans na sprzeciwianie się nowej wojnie.

     Rosjanie jak widać to wszystko przewidzieli. Nauczyli się, że przyjaciół na Zachodzie nie mieli, nie mają i mieć nie będą. I dążą do samowystarczalności w każdej dziedzinie.
     Niemcy jak widać nie chcą być kolejny raz narzędziem dla parchatej międzynarodówki do wywołania III. wojny światowej, ale nie wiadomo, jak długo będzie się mogła Merkel naciskom opierać.

     Gdyby Polacy stanęli po właściwej stronie, po stronie Wschodu, to co prawda w pierwszym rzucie nieco by się nam pogorszyło, ale zaraz potem moglibyśmy nasz kraj przejąć we własne, polskie ręce, emigranci wrócili by choć częściowo do Polski – ponieważ kraj nasz zaczął by się restaurować i wszystko przybrało by właściwe proporcje.

     Musimy jednak przedtem przestać kłaniać się tym, co nas napadli i chcieli wymordować w pień, a powinniśmy czcić tych, którzy krwią własną wywalczyli dla nas naszą obecną, piękną Polskę.

     Zajęcie wschodnich terenów Polski po wybuchu II. wojny było posunięciem taktycznym, koniecznym by się oprzeć agresji z Zachodu. Gdyby Niemcy Polski nie napadli ZSRR nigdy by do nas nie wkraczał, bo nie byłoby po co. Deportując Polaków za Ural Stalin wielu tym sposobem uratował życie. Polacy powinni wyłączyć choć na moment emocje i rozważyć tę kwestię racjonalnie. Piłsudski swoim zachowaniem i wojenkami przygotowywał grunt pod obecne opinie Polaków na temat „agresji ZSRR”. W wojnie II.RP z ZSRR trupy były po obu stronach. ZSRR się bronił, a napadali Polacy. Po co to oni robili? Kraj był biedny, bezrobocie masowe, a Piłsudski zamiast dążyć do odbudowy Polski wysyłał kwiat młodzieży na śmierć. Czy za to właśnie stawiane są Piłsudskiemu obecnie pomniki na odwiecznie słowiańskim Pomorzu Zachodnim?

     Demony z Zachodu maja niewiele polotu i jak widać od wieków ten sam cel: napaść i skolonizować Rosję.
     Udział Polaków po stronie zachodnich demonów będzie miał dla Polaków decydujące znaczenie, bowiem będzie to „rozwiązanie ostateczne kwestii polskiej” rozpoczętej przez Hyclera na zlecenie Zachodu: przestaniemy istnieć jako Naród i to na zawsze. Będzie to cena, jaką zapłacimy za zdradę naszych Braci Słowian, za bezczeszczenie Ich grobów i pomników, za wystąpienie przeciw własnej krwi razem z zachodnimi demonami i w interesie zachodnich demonów.

     (jw)

    • Ktoś pisze:

     „Zajęcie wschodnich terenów Polski po wybuchu II. wojny było posunięciem taktycznym, koniecznym by się oprzeć agresji z Zachodu. ”

     – nie tylko taktycznym. Począwszy od 3 września polskojęzyczne żydostwo, to jakie witało hitlerowców kwiatami i solą, pertraktowało z żydem hitlerem i braćmi z NSDAP o powołaniu na ziemiach polskich ich wymażonej od tysiącleci JUDEOPOLONII. Stalin wkraczając na „wschód” pokrzyżował te plany dzięki czemu nie mamy „palestyny” w Polsce. Przynajmniej do tej pory.

     Jest w internecie dostępna książka „Spotwarzona Przeszłość” – Kafla gdzie zdrada i knucie żydostwa przeciwko 2 Rzeczpospolitej jest z bibliografią szczegółowo opisane. Żydowską bibliografią jak sami wyznają swoją zdradę.

   • Ktoś pisze:

    „Należy uzmysłowić sobie jedną rzecz – kapłani nie są pośrednikami między Bogiem a człowiekiem, a wręcz przeciwnie stoją między człowiekiem a Bogiem uzurpując sobie prawo do Niego i wmawiając ludziom, że bez kapłanów Bóg ich nie zrozumie ani nie wysłucha – to samo dotyczy świętych, żaden człowiek nie potrzebuje protekcji u Boga, ani jakiegokolwiek pośrednictwa. Czyż dziecko idzie do sąsiada żeby poprzez niego porozmawiać ze swoim ojcem?
    Czy ojciec lepiej zrozumie swoje dziecko gdy ktoś inny będzie za nie przemawiał?
    Kapłani i święci to dwie główne linie oddzielające ludzi od Boga, to oszustwo, zasłona dymna, która nie pozwala dzieciom rozmawiać ze swym ojcem bez pośredników, to element manipulacji jakiej jesteśmy poddani.

    Od tysięcy lat kapłani dla własnych interesów, ale zawsze w imię Boga (i nie ma tu znaczenia jak go nazwiemy) wysyłali ludzi by mordowali innych ludzi.
    Tak naprawdę zawłaszczyli sobie wiedzę by móc manipulować mniej wiedzącymi od siebie, dlatego z taką zaciętością niszczono Słowian, bo ich wiedza dorównywała, a nawet przewyższała wiedzę kapłanów – bali się nas wtedy i boją się dziś, bo wiedzą, że ich władza jest krucha i oparta o brak wiedzy maluczkich, dlatego zawsze będą prześladować tych, którzy znają prawdę i ze wszelkich sił będą przeszkadzać w dojściu do tej wiedzy innym.

    Bóg nie ma tajemnic i to jest największa tajemnica, którą mamią nas kapłani,
    to od nas zależy jaką ścieżką powędrujemy i nasz wybór będzie naszą odpowiedzialnością – możemy iść w kierunku dobra i się rozwijać, albo wręcz przeciwnie.
    Święci nie są święci, to kapłani wygodnych sobie zmarłych ogłaszają świętymi, aby tworzyć złudzenie i oszukiwać ludzi.

    Brak wiedzy powoduje, że zamiast szukać dobra w sobie dajemy sobie wmówić, że ten czy ów święty czy nie zrobi to za nas, to nas usprawiedliwia i usprawiedliwia nasze lenistwo.
    Słowianie nie mieli tego problemu, dlatego nigdy nie było wojen religijnych, nikt nikomu niczego nie próbował narzucić ponieważ wiedzieli, że do prawdy każdy musi dojść sam.
    Jeśli istnieje jakaś prawda objawiona, to objawia się ona każdemu z nas indywidualnie lecz musimy do niej dojść sami – podążając za kapłanami będziemy błądzić.
    Słowianie nasi przodkowie rozumieli otaczający nas świat dlatego szanowali naturę pod wszelkimi postaciami, ich wiedza została albo zniszczona albo zawłaszczona i ukryta, a dostęp do niej mają dziś nieliczni – bo wiedza to władza.
    Dziś ze strzępów informacji musimy składać to co zostało zniszczone bądź ukradzione. Gdy zaczniemy zdrapywać tą otoczkę zobaczymy jak chrześcijaństwo (w tym przypadku) podszywało się pod słowiańskie zwyczaje i wierzenia – ujrzymy co zostało zawłaszczone, zmieniło nazwę bądź zostało wypaczone na potrzeby kapłanów. Wiedza natomiast została zniszczona bądź ukryta – część z niej przetrwało w przekazach ustnych, ale jest ona fragmentaryczna i niepełna i bardzo trudno będzie poskładać to wszystko w całość, wierzę jednak, że uda się nam to zrobić i Słowiańszczyzna odrodzi się dla dobra całej ludzkości i naszej Matki Ziemi. ”

    (http://opolczykpl.wordpress.com/2014/04/27/swieta-slowianszczyzna/#comment-79172)

    • Ozyrys pisze:

     Bardzo precyzyjnie napisany komentarz.Cieszy mnie to ,że wszyscy dochodzimy do takich samych wniosków.
     Stwierdzenie ,które wielokrotnie i u nas padały.
     Są niezmiernie ważne i wytłuściłam je ,by …rzucały się w oczy.

 18. Ozyrys pisze:

  Ela Grad:
  „Wiele osób,będę ich teraz nazywać,: jednorazowych i wielorazowych.Jednorazowe to najstarsi mieszkańcy ziemi żyjący na 3-ch dolnych,majacych zapewnić przetrwanie, zgromadzenie zapasów,zdobycie wyżywienia.
  Tak działaja do tej pory..gromadzą wszystko co się da.
  Spotykamy takich zbieraczy wszędzie,nieraz gromadzą takie ilości ,,,śmieci,, i przechowują na trudne czasy,inni zbierają by potem je zamienić na to co potrzebne do życia i przeżycia.Nasza ustawa śmieciowa jest ustawiona od takich ,,,ZBIERACZY,,i zbieracze ją stworzyli by zamienić na …mamonę… .Mam cząstkę zbieracz, bo lubię zbierać grzyby.
  Zbieractwo leśne zamieniło się na zbieractwo miejskie taki sam las tylko ludzki.Ten ,,las ludzki,, wytwarza niezliczoną ilość odpadów.
  To tyeż jednorazowi.Tacy też nie wierzą w Boga i w nic bo nie potrafią wierzyć są za to fanatykami jakiejś sprawy idei.Nawet można im wmówić ciężkie życie, w trudach pokorze,cierpieniu,poddaństwie za …obiecanie lepszego życia póżniej,gdzieś w jakimś niebie.I wyrażają zgodę ta takie życie.
  Do głowy im nie przychodzi ,że są dojeni przez wytwarzanie emocji, poddaństwa i cierpienia dla zasilania przywódcy stada też jednorazowego.
  Tak jak w świecie zwierząt.O wielorazowych ,może innym razem.”

  • Ozyrys pisze:

   cd. Ela Grad :

   Ela Grad Zgadza się ,BRAMA OTWORZONA
   Dwoje z pentagramu,jego wewnętrza odchylili zasłonę o wychodzą z zamkniętego matriksa.po naszemu ,,wajcha przełożona,, na prawidłowy tor.
   Ci co do tej pory wyzyskiwali,i oszukiwali zaczynają ,żyć w strachu.
   Jeszcze dzisiejszy dzień trochę kołowaty ale tylko dlatego,że zmienia się położenie nachylenia.
   Narody słowiańskie dostały potężną pomoc i ochronę.
   Zachód i usia cofają się przerażone.
   Wraz z nimi dotychczasowi potakiwacze /jednorazówki/Młyny Niebiańskie dokładnie już mielą o oddzielają plewy i ziarno.”

 19. Ktoś pisze:

  Żeby nie zginęło bo może być ważne:

  Żydomason Bergoglio zapowiada szybkie spotkanie z demonami

  Judeochrześcijańska sekta soborowa przygotowuje ludzi na spotkanie z demonami. Bergoglio zapowiada szybkie spotkanie z „kosmitami”.

  W swoim kazaniu w dniu 13 kwietnia 2014 roku na Placu Św. Piotra Bergoglio-Franciszek, z wielką lekkością, oświadczył: „Drodzy bracia, chciałem powiedzieć wam wszystkim, że my nie jesteśmy sami we Wszechświecie. Nauka już poczyniła bardzo znaczące postępy i, najprawdopodobniej, w najbliższej przyszłości dowiemy się o istnieniu naszych nowych braci i sióstr z którymi wymienimy się znakami pokoju. Ten dzień będzie zdumiewający i pamiętajcie, że Bóg jest jeden i zawsze czuwa nad każdym z nas”-donosi http://www.anno3000.altervista.org

  „Rewelacja” zwierzchnika judeochrześcijańskiej sekty soborowej zaskoczyła i oszołomiła ludzki tłum zgromadzony na Placu Św. Piotra. Ale słowa Bergoglio kryją w sobie coś więcej. On nie tylko chciał doprecyzować, że postęp jest bardzo ważny ale że powinniśmy mieć zawsze otwarty umysł na nowe i nawet najbardziej zdumiewające, zgodnie ze zdrowym rozsądkiem, pisze źródło. Wcześniej donoszono, że astronomowie Watykanu mówią teraz, że kosmici wkrótce przybędą na Ziemię i Watykan zamierza „ochrzcić” ich w swojej judeochrześcijańskiej wierze.”

  (http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zydomason-bergoglio-zapowiada-szybkie-spotkanie-demonami-2014-04)

  • Ktoś pisze:

   „A co do Karola Wojtyły to już teraz są świadkowie i dokumenty co wyciekły z Watykanu wskazujące, że są zamieszani w handel dziećmi, rytualne morderstwa i że każdy papież musiał w tym uczestniczyć by zająć stanowisko. Moi rodzy, są dowody, że nawet nasz Karol nie był wcale święty. Watykan to ubrany w ładne szaty szatański urząd. Są dowody i w Bruxeli doszło do wydania wyroku skazującego i każdy trzeźwo myślący i uczeń nauk Jezusa może i ma prawo odejść z tego „czegoś”:)

   (http://niezaleznatelewizja.pl/2014/04/alternews-24-04-2014/comment-page-1/#comment-25439)

   • Ozyrys pisze:

    Tak ,dokumenty są ,ale priorytety jaszczurów ,które zawładnęły przedstawicielami KK ,to drugie.
    Te hydry ,jaszczury ,żmije ,naprawdę istnieją ,nie jest to wymysł ,jak to niektóre osoby twierdzą jakiegoś ego ,czy tego co jest w Tobie nie halo.
    To jest pokrętne odwracanie głowy w przeciwną stronę ,.
    Takie stanowisko jest wręcz szkodliwe ,bowiem daje sygnał ,że nie ma czegoś takiego jak gadoidy ,daje sygnał ,że jest to wytwór chorej wyobraźni ,która jest w Tobie .
    Tym samym ,taka osoba przestaje wierzyć w to co widzi i o to chodzi.
    Niestety wywalić z siebie jaszczura to jeden aspekt i uśmiechanie się do niego ,by przestał się Tobą zajmować w żadnym przypadku nie zadziała ,chyba ,że to uśmiechanie to sygnał…koleś …jestem z Tobą ,przecież znamy się …nie poznajesz??
    Wracam do Watykanu i Wojtyły.
    To bezbożny pasożyt ,który sprzeniewierzył wszystkie świętości istniejące na Ziemi.
    To absolutna prawda – to co na przestrzeni kilku ostatnich dni zobaczyliśmy w kilka osób .
    To co zaczęło „wypływać ‚ z Watykanu i jego okolic,ilości uwięzionych Dusz ,ilości cierpienia ,ilości robali i żmij ,hydr i innych stworów ,które są uznawane za postaci z bajek,jest wprost niewyobrażalna.
    Dobrze ,że są dokumenty na to co te wyuzdane klechy robiły na przestrzeni dziejów,że ktoś odważył się te dokumenty w jakiś sposób wykraść i przekazać dalej,
    Potwierdzamy …widzieliśmy…handel dziećmi ,rytualne gwałty i obrzędy z wykorzystywaniem dzieci ,tzw, czarne msze odprawiane w porach nocnych przez starych ,obleśnych obrzezanych klechów.
    Wszyscy kapłani kościoła katolickiego w pewnym momencie dokonują na sobie rytualnego obrzezania.
    Zastanawiałam sie dlaczego.
    Dostałam odpowiedź .
    w tym rytuale nawiązuje się więź z demonem- maryjką .
    W zamian za napletek ,który symbolizuje energię seksualną i siłę ,otrzymują władzę i pieniądze.
    obrazowo mówiąc – włączają swoja wtyczkę do kontaktu.
    Stąd w KK i innych religiach tyle pedofilskich gwałtów i mordów na ołtarzach w czarnomagicznych mszach.
    Te czarne suknie noszone przez kapłanów ,to pieczęć ,zawsze wiedziałam że z tym coś nie gra ,skąd ten kolor.
    Chore sukinsyny.
    Bez możliwości resocjalizacji,nie dlatego że nie chcę ,ale dlatego ,że się nie da nawrócić gada .

    • barbarzyńca pisze:

     A może wypływanie tych dokumentów to nie przypadek, tylko celowe działanie, realizacja planu?

     „Planowana III Wojna Światowa, to wojna religijna.
     Celem jest zniszczenie wszystkich religii – głównie Judaizmu, Chrześcijaństwa oraz Islamu.
     Dla przypomnienia, wojna ta była planowana wraz z obiema wojnami światowymi już w roku 1871.
     Oto szatański plan.

     „Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.
     W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.
     Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.
     Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.
     To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie.”

     Utworzenie Izraela w Palestynie oraz jego zbrodnie popełniane na Palestyńczykach doprowadzają kraje arabskie do szału, Także bezgraniczne wsparcie całego świata również powoduje coraz bardziej gwałtowne reakcje krajów arabskich. Konflikt stopniowo się rozjątrza i jest systematycznie podsycany przez wszystkie strony, z Watykanem włącznie.

     Celem konfliktu jest wybicie tak Mahometan jak i Żydów. Nie chodzi tutaj o Syjonistów poza granicami Izraela ale chodzi głównie o Żydów ortodoksyjnych zachowujących Słowo Boże, ponieważ są oni przeciwnikami Syjonizmu i oraz wielu zbrodni Syjonistów.
     Ponadto ortodoksyjni Żydzi wierząc w Boga Starego Testamentu, odrzucają tym samym Talmud oraz doktrynę lucyferiańską.

     Druga część tego planu mówi o podziale narodów w kwestii Izraela oraz Palestyny. Nie tyle chodzi o podział pomiędzy przywódcami, ale chodzi o podział opinii publicznej odnośnie sprawy Palestyny okupowanej przez Izrael. Musimy się zgodzić, że podziały są jawne i jest wiele dyskusji na ten temat, dyskusji bardzo zaciętych.

     Szczytem owych dyskusji jest ostry antysemityzm tych, którzy potępiają zbrodnie Izraela na Palestyńczykach. Istnieje także wielki problem Holokaustu, który przez wielu jest uznawany za wielkie oszustwo. Prawa wielu krajów zabraniają jakichkolwiek dociekań w tej kwestii, co także podsyca ogień antysemityzmu.

     Ta sama część planu także omawia zupełne wyczerpanie ekonomiczne. Czyli obecny kryzys jest świadomie wywołany przez Iluminatów. Ludzie, którzy doprowadzili do niego są wynagradzani, jak bankierzy upadłych banków czy szef Banku Federalnego, bezpośredni orkiestrator kryzysu w USA Ben Bernanke, Żyd – syjonista, którego magazyn Time ogłosił człowiekiem roku 2009!”

     http://abelikain.blogspot.com/2014/03/na-drodze-do-ustanowienia-nowego.html

    • Ktoś pisze:

     „~Oświecony

     Jeśli ktoś z obecnych tu piszących bulwersuje się faktem nieprzychylnych opinii na temat żydów to niech zainteresuje się historią ale nie tylko tą podręcznikową bo tam wszystkiego nie piszą , i niech odpowie mi dlaczego ? :

     pieniądze z Wall Street i organizacji Rockefellera zasiliły przed wojną hitlerowskie niemcy ? , Dlaczego sam Bank J.P. Morgana udzielił hitlerowcom przed wojną pozyczek na kwotę ponad 150 mln dol. ? , dlaczego USA po wypowiedzeniu wojny handlowała w najlepsze z nazistami paliwem lotniczym i patentami ? ,

     co to jest pojęcie syjonizmu i czy nie jest czasem tak , że za grzechy syjonistów zapłaciła życiem żydowska biedota w obozach ?

     dlaczego nie zrobiono nic kiedy Karski narażając życie pokazał Rooseveltowi dokumenty świadczące o istnieniu obozu Auschwitz ?

     Dlaczego już w 39 zaczęła się w Hollywood kampania przeciwko Polsce ? ,

     dlaczego wraz a armia czerwoną wkroczyli do Polski żydzi w mundurach NKWD i prześladowali i katowali polaków ? , dlaczego po wojnie wyzmieniali nazwiska i do dzisiaj ukrywają swe korzenie kandydując do sejmu i władz III RP ? ,

     dlaczego niszczą i „przejmują ” kontrolę nad systemem monetarnym na całym świecie ? Dlaczego cały niemal sektor bankowy skupiony jest w ich rękach co pozwala wywoływać kryzysy , wpływać i naciskać na rządy poszczególnych państw ( Grecja ) a nawet generować i prowokować konflikty ?

     I w końcu – dlaczego działają na szkodę państwa w którym żyją rujnując sprytnie jego kulturę , przekłamując historię i promując demoralizację ?!

     Zanim ktoś uzna że tzw. antysemityzm to propaganda i sama nienawiść niech się pokusi o publiczną odpowiedź na te pytania !! Myślę , że wielu czeka na odpowiedź !?”

     (http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-ukraina-ciezko-ranny-mer-charkowa-przewieziony-na-leczenie-d,nId,1417009)

  • Free pisze:

   walpurgia????

 20. Ozyrys pisze:

  No tak …zostały nam jeszcze poddanki ,klechów ,które zdeptane do poziomu zerowego ,muszą pokazać swoje pazury:
  „W 2011 r. s. Bernadetta (Agnieszka F.) została prawomocnie skazana na dwa lata więzienia. Powód: bicie podopiecznych i przyzwalanie na przemoc, także seksualną, między wychowankami. Dochodziło do tego w Specjalnym Ośrodku Wychowawczym Zgromadzenia Sióstr Boromeuszek w Zabrzu, którego s. Bernadetta była dyrektorką latach 1991-2007.
  Po wyroku za kratki jednak nie poszła. Od trzech lat z walczy o zawieszenie kary – m.in. z powodu podeszłego wieku (59 lat), stanu zdrowia i rzekomej pozytywnej przemiany, bo opiekuje się starszymi siostrami. Nigdy nie okazała skruchy. W ostatnich dniach sąd zdecydował, że karę ma jednak odbyć. Decyzja jest nieprawomocna. Zakonnica najprawdopodobniej złoży odwołanie.”
  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/pawel-moczydlowski-jeszcze-sie-okaze-ze-siostry-wydy-wymiar-sprawiedliwosci/1lr60

  Podeszły wiek ??
  Nigdy nie okazała skruchy…to demonica !!!
  Ja naprawdę nie wiem ….wierzyć się nie chce ,że ta cała religia i każda inna to taka demoniczna ściema.
  Gdybym tego wszystkiego nie zobaczyła ,a następnie mam potwierdzenia od innych osób ,później wpadają w ręce tego typu artykuły…to jest wstrząsające.
  Tak jak rozmawiałam z Ktosiem…powiedział:
  pole minowe…gdzie się nie ruszysz ,tam mina.

  Beatko …tak jak słyszysz…oczyścić do zera…
  Tak będziemy robić …wyzerować ich!!!

 21. Ktoś pisze:

  Znaki na niebie i ziemi:

  „Ponad 100 dziwacznych stworzeń głębinowych wyłowiono w pobliżu Japonii

  Japońscy rybacy z okolicy Kouchi mieli niedawno bardzo dziwny połów. W sieciach wyciągniętych w okolicy Cape Muroto znaleziono 105 ryb początkowo niezidentyfikowanego gatunku.

  Ze słów rybaków wynika, że ryby wydobyto z głębokości około 70 metrów i przynajmniej jedna z nich żyła po wyciągnięciu połowu na pokład. Wszystkie osobniki miały po kilkadziesiąt centymetrów długości ciała i były zupełnie czarne oraz pozbawione oczu.

  całość
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/ponad-100-dziwacznych-stworzen-glebinowych-wylowiono-w-poblizu-japonii

  Czyści się …..

 22. Ktoś pisze:

  „Reforma Kurii Rzymskiej w 2015 roku

  Wielka, przygotowywana przez papieża i jego doradców reforma Kurii Rzymskiej zostanie zrealizowana w przyszłym roku – tak watykaniści interpretują przedstawiony we wtorek komunikat na temat prac Rady Kardynałów po kolejnym dniu ich obrad z udziałem Franciszka.”

  ( całość

  http://fakty.interia.pl/raport-nowy-papiez/aktualnosci/news-reforma-kurii-rzymskiej-w-2015-roku,nId,1417581)

  Ściema, na pokaz czy początek gadania „ludzkim głosem”?

  Ciekawe ….

  Czyżby go DUCH BOŻY natchnął do obalenia Nierządnicy?

  • Ktoś pisze:

   „Następne posiedzenie Rady Kardynałów, zwanej „G8″, odbędzie się – jak ogłosił Watykan – w dniach od 1 do 4 lipca.”

   Karuzela ?

  • Ozyrys pisze:

   ściema ,na razie dygocze ze strachu i stara się oszukać ,zyskać przychylność.by się więcej nad nim nie pastwić .

   • Ktoś pisze:

    Ten papież, wedle Malacharza, miał umrzeć za grzechy Kościoła – watykańskiej nierządnicy. Wydawałoby się iż jego dzisiejsze postanowienia to początek przywracania kultu Stwórcy do KK … ale ok, niech się dzieje Wola Boża …

    • Ozyrys pisze:

     no to już chyba na amen umarł ? 🙂
     tak coś to widzę ,bo jego już wcale nie widzę 😀

    • Ktoś pisze:

     Widać się dzisiejszymi zapowiedziami wyłamał i go kumple skanibalizowali.

     W niedziele miał szansę zostać prawdziwym męczennikiem Kościoła jakby wyznał to co było pisane ….

     … stchórzył i tak tylko yahwe pożarł kolejnego zacyrografowanego jaki go zawiódł czy zdradził.

    • Ozyrys pisze:

     hahaha 😀
     no….

 23. Ktoś pisze:

  Z filmiku „Prawda o satanizmie w Watykanie.mp4” (YT)

  „Pośród organizacji lucyferiańskich znane jest proroctwo,
  że jeżeli uda im się dostać do Cytadeli jak nazywają Watykan
  to będą mieć władzę przez TYSIĄC LAT

  Jak są blisko? Bardzo blisko, bardzo blisko”

  bo JP2, ten tak wielbiony w polszewii „święty”, nie tylko
  uchylił im drzwi, JP2 dla satanistów obalił watykańskie mury

  i to była ta KUMULACJA
  – WielkaNOC
  – obchody wraz z Prawosławiem
  – Czerwony Księżyc
  – obrączkowe zaćmienie Słońca
  – podwójna kanonizacja (podwójna energia z nieba)
  – podwójna celebracja (dopełnienie do swastyki)

  i ten jakiego chciano za kulisami niedzielnego show w Rytuale Świateł podobnym temu urządzonemu żydowi Hitlerowi w Monachium wyświęcić na BESTIĘ, władcę NWO. O to była ta walka w „samo się zrobi”.

  Czy wygrana? Się okaże…….

  • Ozyrys pisze:

   w tej chwili wygląda dobrze.Jak wiesz na tym nie koniec.
   po pewnej rozmowie olśniło mnie .
   Jutro walpurgia ,a pojutrze zaczyna się miesiąc maryjny,oddawanie wszelkiego rodzaju hołdu w procesjach i pielgrzymkach.
   Tylko że to ma kolejne dno.
   Walpurgia to dzień dziękczynienia ,składania w związku z tym ofiar,z krwi i kości ,z dzieci i dorosłych ,na całym świecie.
   Ołtarze są już przygotowane.
   Spalic Światłem wszystkie przygotowania ,popalić Światłem wszystkie ołtarze,popalić Światłem wszystkie energie ,które przygotowują do tego ,na koniec ,cała powstała energia i popioły maja być odesłane do Stwórcy w celu transformacji .
   zaczynają już dzisiaj.
   Całe rzesze Istot Światła nam pomaga ,a raczej to my im pomagamy w wyzwoleniu nas.
   Uniformy doskonale chronią .

   Nic nie dzieje się bez powodu.
   Olśniło mnie dlaczego miesiąc maj jest przeznaczony na czczenie demona.
   Maj jest miesiącem miłości.
   Miesiąc zakochanych.
   Budzi się przyroda ,budzą się instynkty,budzi się życie do..życia…
   Ludzie wyjeżdżają w plener ,korzystają czy młodzi ,czy starsi z powiewu energii Słońca.
   Kochają się ,przytulają ,szepczą sobie miłosne słowa…
   To wszystko jest – było tak zakodowane ,ze cała ta tworząca się energia miłości ,te paki kwiatów pomiędzy ludźmi ,energia seksualna -została przekierowane na zasilanie demona.
   Ludzie zostawali okradzeni z tego co najpiękniejsze.
   Z tego co dał im Stwórca ,co wiąże dwoje partnerów co jest najsilniejszymi energiami: energia miłości i energia seksualna.

 24. Ozyrys pisze:

  Mam kolejne inf. dotyczące naszych prac.
  Otóż … całe tabuny Dusz zmarłych ,uwalnianych przez wiele osób , idzie portalami światła do Stwórcy ,w celu transformacji .Jest ich tak pełno,ze te tunele się zapychają .
  Na obrzeżach tuneli czekają z zamiarem wyłowienia pokarmu stada żmij ,hydr i jaszczurów.
  Tunel jest szczelny ,nie potrafią się przebić .
  W związku z tym ,że tunele się zapychają ,został utworzony wir,który już wysysa te Dusze.
  Idzie sprawniej.
  Proces ten trwa cały czas,nieprzerwanie.To niesamowite co się podziało.

  Ruszył Nowy Jork.
  Statua Wolności Ktosiu ,też jest zarobaczona ,ale mniej niż Jezusik w Rio.

  Ruszyło w krajach muzułmańskich.
  Ubierzcie uniformy ,wszyscy.Kto pracuje i ten kto tylko czyta.
  Ataki mogą być poważne i są .ale one doskonale chronią .
  Kamień w mekce!!
  to jest nie lada wyzwanie.
  serce Watykanu to Kopci,mózg KK to Jerosolima.
  Dzięki Beatko za wieści.

  Gadoidy wykorzystały nienależne im miejsce mocy i zawłaszczyły sobie je .
  Ten ss..n JP2 o wszystkim wiedział ,dlatego go tak nosiło po świecie ,by zarażać tymi czarnymi mackami wszystkich w imię Boga ,którego ludzie poszukiwali ,a których ten krwiopijca najnormalniej oszukał.
  Czemu krwiopijca??
  Był ciężko chory ,nie mógł brać już udziału w obrzędach satanistycznych z wyrywaniem serc dzieci ,piciu ich krwi ,to przywożono mu krew dzieci do picia w czasie jego pobytu w klinice.
  Zapewne pozyskana również w satanistycznych obrzędach.
  (Informacja pozyskana ,opisana u opolczyka.)

  Mamy cały czas mieć podzielną uwagę ,odzyskując swoje fragmenty Duszy ,odzyskujemy moc ,dlatego to powinno być coraz bardziej proste.
  Otóż ,w trakcie codziennej pracy i zajęć ,wiadomo ,że nie każdy z nas może całe dnie poświęcać medytacji,należy mieć cały czas uwagę przekierowana na intencje oczyszczania Ziemi z tego badziewia.
  Np. gotuje obiad…myślę i widzę jak dusze odchodzą do Nieba,widzę zator…przepycham go.
  Jadę autem…spuszczam Snopy Światła Stwórcy ,które spalają wszystkie demony i całe zło- każdy sobie może nazwać jak chce.
  Jedziemy windą ,wysyłamy intencje ,aby bomby neutronowe skaładające się ze Swiatła Stwórcy ,spadły np. na Jerosolime i w potężnym wybuchu energia stwórcy ,by spaliła wszeteczne zło ,a powstała energia ,by została odesłana do Stwórcy wszystkiego co istnieje w celu dalszej transformacji.
  Cele każdy może wybrać sobie sam ,jak go natchnie.Jest jeszcze wiele do zrobienia,bardzo wiele ,ale świat się zbudził!!!

 25. Ozyrys pisze:

  Daje jako przykład jak inni pracują ,nie zdradzę kto to napisał ,ale list dostałam dzisiaj rano:

  …Od niedzieli wieczorem po cały poniedziałek, bardzo bolała mnie głowa i ogólnie czułam zmęczenie całego ciała, kiepsko spałam z niedzieli na poniedziałek.
  Pozabezpieczałam się jak tylko mogłam, ale po tej kanonizacji czułam, że ,,czarne,, nie chce tak wszystkiego odpuścić.
  Wieczorem wczoraj juz było OK więc Twoja pomoc była bardzo skuteczna, moja nocna medytacja tez była bardzo dobra, szybko mogłam połaczyc się z moją duszą.
  …, ja na tym placu w Watykanie porobiłam takie świetliste Boskie kapsuły, do których wchodziły dusze, które zbierałam. Do pierwszej wchodziły dzieci, weszło ich mnóstwo, zamnknełam i zabezpieczyłam, i powędrowały do Światła Stwórcy.
  Otworzyłam następną, wchodziły i dzieci , i ludzie, ale nie wszystkie dusze chciały wejść, kiedy próbowałam niemal na siłę je zaciągnąć do tej kapsuły, niektóre tak się szarpały, że dałam sobie spokój.
  Kiedy kapsuła była pełna, zamknęłam i zabezpieczyłam, powędrowała do nieba. Trzecią otworzyłam już po ceremonii, żeby jeszcze te niedobitki, które się zastanawiały miały szansę wejść i weszło naprawdę dużo dusz, Ktoś pisał, że płynie mnóstwo.
  Ja tą trzecią zamknęłam późnym wieczorem i po zamknięciu, chyba zaczęły się ataki bo ja nagle opadłam z sił, zaczęła mnie bardzo boleć głowa,Bolało mnie serce, nie brałam tabletek, ale noc była ciężka. ..
  Dziękuję za pomoc i Uniform, czy ja takie uniformy galaktyczne mogę pozakładać mojej rodzinie?”

  tak wszystkim ,których kochamy i są nam bliscy ,a wiemy ,ze sami tego nie zrobią .

 26. Free pisze:

  Dziwne chmury? U nas też takie były porobiłam zdjęcia…..jakoś bez strachu
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/w-rosji-zaobserwowano-anomalne-chmury

 27. Free pisze:

  Czy nie macie wrażenia że panuje straszne zamieszanie ???

  • Ozyrys pisze:

   tak…lecą bomby…wściekłam się 🙂
   Pomagam Ktosiowi na Dalekim Wschodzie -zahaczyłam o Poznań -żmijowisko ,Egipt ,Watykan !!!
   Nauczyłam się walczyć ,nie tylko wydawać komendy:)
   wojownicy

  • Ktoś pisze:

   Nie, wcale. Ja tylko czuję uciekające do Nieba niewolone od dawna dusze.

   Opisz swoje wrażenia.

   • Free pisze:

    podziemna powódź ???

   • Ozyrys pisze:

    Lecą torpedy ,juz nie pojedyńcze bomby ,ale Poleciłam Istotom Światła robic regularne naloty.
    Leci jedna za druga ,nieprzerwanie .
    To są bomby neutronowe ze Światła Stwórcy -spalające wszeteczne zło,tak usłyszałam wczoraj rano.
    zapewne tak mi podpowiedzieli ,byśmy mogli lepiej wyobrazić sobie energię -fale ,która rozprzestrzeniając się ,spala to wszystko.
    Od razu potworzyłam wiry ,które wysysają powstałe zgliszcza ,czyli energię do transformacji do Światła ,następnie ..zaraz po transformacji ,ta energia schodzi do Matki Ziemi -aha …zapomniałam wcześniej o tym napisać …wg. moich odczuć i doniesień ,prawdziwa Matka Boska jest nam objawiona jako Matka Ziemia .
    Matka Ziemia dzięki tej przetransformowanej energii ,ma się wzmocnić ,podnieść swoje wibracje ,dzięki którym niskie nergie zaczną się dusic ,umierac ,czyli zacznie się otrzepywanie z gadów.
    Cały naddatek energii,która jej zostanie ,poprosiłam ,by przesyłałą ludziom dobrej woli wg ich predyspozycji.
    Jeden potrzebuje więcej ,a ktoś na początku drogi ,gdyby dostał za dużo takiej wysokiej energii,mógłby nie znieść tego w ciele fizycznym .
    Będąc nad Egiptem ..odczułam ,że dzisiaj nie jest to najwazniejsze ,wprawdzie zrobiłam kanonadę ,ale tylko po to by przewietrzyć i owtworzyc drogę .
    Poniosło mnie do Poznania ,po dzisiejszej rozmowie z pewna osoba .
    Juz wiem dlaczego Poznań to finansowa stolica Polski.
    Tam Żydzi pokodowali mnóstwo miejsc,by wysysać energię pieniężna z ludzi ,tam powstały wiry finansowe.
    Ludzie całkowicie zamotani .
    Zydki na obrazkach przynoszące obfitość …etc..
    to kolejny aspekt wyzysku ludzi ,tym razem z energii pieniężnej ,energii dobrobytu ,obfitości.
    Poniosło mnie w pewne miejsce ,trafiłam na bezwględnego wyzyskiwacza,nagle zaczęła z niego wyłazić nawet nie wiem jak to opisać ,jakiś olbrzym czarny ,wyglądał jak wieloryb ale z sierścią ,bez płetwy tylnej tylko na końcu takie ostre haki.
    …było naprawdę groźnie ,tego sie nie spodziewałam ,ale przypomniałam sobie ,że jestem w uniformie ,odcięłam łeb ,reszta odwłoka zaczęła mnie straszyć zalewaniem krwią ,ale…wytransportowałam paląc Światłem do Stwórcy ,potem powyłaziła reszta z niego.
    Potem odwiedziłam pewne mieszkanie ,które oczyściłam kulami światła …wyciągnęłam z kobiety jeszcze trochę czarnego drobiazgu i wielkiego czarnego węża podłączonego do czakry podstawy,który był długi i długi….i udawał jasnego,ale nie dałam mu szans.
    Potem odwiedziłam Watykan i zobaczyłam jak czarne ,udające światło ,zrobiły krąg wokół grobu JP2 i tańczyły.
    Nie dałam się zwieść i pogoniłam towarzystwo ,w tym momencie ukazał mi się szkielet JP2 ,który rozpuściłam na proch i odesłałam do Stwórcy.
    Mnóstwo wirów,mnóstwo ,wszystko jest wysysane do Stwórcy .Idę dalej pracować.

 28. Ktoś pisze:

  „„Siedza u nas Niemcy,Francuzi,Wlosi …. ” – to nieprawda ,bo to sa SZMULE z paszportami tych krajów .
  Przeciez ta wsiarnia i psiarnia rozlazla się po całym swiecie i Putin dobrze wie kto jest kto bedac wcześniej szkolony pod tym względem .

  GOJ PRODUKUJE SZMUL HANDLUJE !!!

  I co adminie myślisz,ze Putin o tym nie wie,czyje jest jabłko choćby polskie czy ryz Chinczyka a kto mu go chce sprzedac i za ile ?

  Przeciez dzisiaj JEDYNYM SPOSOBEM NA SZMULA JEST ZAPRZESTANIE Z NIM WSZELKIEGO HANDLU oraz WSZELKIEJ z NIM WSPOLPRACY/DZIALALNOSCI
  i SZMUL PADA NA PYSK !

  Chcesz Szmula zalatwic nie idz także do jego banku ani nie wyznaj wiary przez niego rozpowszechnianej/ustanawianej !

  I tu nie ma dyskusji pod tym względem jedynie powiedzieć :
  WON SZMULU Z TWYM TOWAREM,BANKIEM , RELIGIA/SWIETOSCIAMI i WSZELKA TWA „DOBROCIA” !!!

  Przestancie macic glowy ludziom pisanymi/kopiowanymi artykułami na zamówienie,wystarczy tych co czynia takie portale jak „gajowka czy monitor podly” z nadania agenturalnego .

  PISZCIE PROSTYM JEZYKIEM POLSKIM DO „prostaczkow” ,WASZYM JEZYKIEM,bo to jest JEZYK ,który trafia do glow ludzi bez dyplomow wyższych uczelni.
  Uczone wywody zostawcia dla siebie,we własnych gronach,nie silcie się na piękne ,wyuczone,filozoficzne określenia .
  Chleb winien być chlebem,maslo masłem ,a mieso mięsem a nie podrobemm upiekszonym i pięknie zapakowanym .
  Dyplomy uniwersyteckie odlozcie do swych skrytek i rozmawiajcie/dyskutujcie jak POLAK z POLAKIEM bez wzorcow wam narzuconych i wiadomo skad plynacych.

  DZISIAJ SZMUL NIE OBAWIA SIE UCZONYCH,BO TYCH JUZ DAWNO KUPIL LUB SPRZEDAL ,
  SZMUL i SZWAB MA STRACHA PRZED LUDZMI PROSTYMI i PRACOWITYMI,UCZCIWYMI i SPRAWIEDLIWYMI dla których szykuje niewole !
  Uczonych caly czas prowadzi na swej smyczy !
  Maja również i na prostaczkow metody ujarzmien,wiedza do czego goj jest zdolny,lakomy , na co go nabrać i TAK CZYNIA.
  Wiedza jakie sa slabosci calych narodow i na tym jada ,kto lubi hare a kto prochy,co zre i co pije ,czy lubi to czy tamto ,a przy tym jeszcze jak „karmic jego dusze” i na co nabierać .

  Czy wiecie dlaczego w Polsce jest najwięcej banków szmuli i szwabow ?

  BO WIEDZA ,ZE POLAK TO CZLOWIEK OSZCZEDNY ,nawet na emeryturze czy rencie i kase do ich banków niesie,malo tego szmule już sobie załatwili aby listonosz kasy staruszkom nie niosl ,i ta jest przekazana/przelewana nie do skarpety dziadka ale do SZMULOWEGO BANKU !

  Nie pisze to do WASZYCH UCZONYCH GLOW ale pisze to do naiwnych PROSTAKOW,ktorzy tu czasem zabladza i wnuczek czy corka/syn z internetu im poczyta co my PROSTYM JEZYKIEM wlasnie PROSTAKOM winnismy klasc do glowy,
  co ZYD Z GOJEM WYPRAWIA.
  Nas nie trzeba pod tym względem doksztalcac nam starcza doswiadczen życiowych nie tylko w Polsce ale tych z wedrowek po swiecie gdzie szmul już dawno przerobil/przetestowal/wprowadzil a teraz nabiera durni polskich.
  Sa ludzie ,którym do mozgow informacje docierają tylko z telewizora lub z ambony a raczej z mównicy przed ołtarzem du..a księdza do Pana Boga w kosciolku wiejskim czy miejskim.

  Tylko jeszcze jezyk prosty może „leniwcom” trafic do przekonania/glowy i zawrocic ich ze zlej drogi na która caly czas kieruje ich szmul i szwab w każdym przebraniu i przyjętym obywatelstwie i nazwisku narodowym.
  Ludzie dzisiaj naprawdę nie wiedza „kto jest kto”,
  MADRY CZLOWIEK POTRAFI ROZPOZNAC OBCA KREW !

  (http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/04/24/prawdziwy-cel-destabilizacji-ukrainy/)

  • Ktoś pisze:

   „Adm, nie ma Pan racji w tym, że my nie mamy technologii. Mamy. I mamy doskonałych naukowców. Problem polega na tym, że jesteśmy totalnie spacyfikowani jako państwo i Naród, i cokolwiek wymyślimy/stworzymy lepszego niż ma Zachód, to oni natychmiast to sobie przywłaszczają. Przykład? – grafen.

   Co do wydajności i produkcji, to należy zastanowić się nad takim drobiazgiem: po co komu zwiększona wydajność, jeżeli ludzie stają się coraz biedniejsi a hałdy śmieci stają się coraz większe???

   Pan, jako rzemieślnik, produkował dobre, solidne rzeczy. Te nastukane maszynowo śmieci mają za zadanie zniewolić ludzi i zdewastować naturalne środowisko.

   W Polsce, w dobrym, przyjaznym ludziom PRLu, produkowano tworzywa sztuczne ze skrobi. A tak! Mam do dziś jeszcze taki talerzyk, pochodzący sprzed 1969r.

   A co zrobił „ucywilizowany Zachód”? Ten zgniły i śmierdzący Zachód zaczął produkować wszelki plastyk z ropy naftowej, namawiał ludzi do kupna samochodu (ulice tam są zawalone złomem, a ludzie i tak jeżdżą masowymi środkami lokomocji, bo potem trudno znaleźć parking w pobliżu; złom więc stoi na ulicy i rdzewieje) i ichnie media wmawiają kobietom, że muszą one wciąż kupować nowe buty i te bidasie mają ich po sto par a i tak nie mają w czym chodzić, bo to co mają do chodzenia się nie nadaje – i taki jest tego cel.

   My, Polacy, mamy błędne pojęcie o postępie i nowoczesności.
   Postęp i nowoczesność to nie wyścig szczurów, to nie pracowanie nawet w niedziele, nie posiadanie w każdym pomieszczeniu telewizora…

   Postęp i nowoczesność to dobre, wygodne życie i zapas czasu dla siebie, na przeczytanie książki czy naukę czegoś, co człowiekowi bywa przydatne.
   Zachód zrobił z ludzi bioroboty. Ludzie są tam durni. wiem o czym piszę. Zainteresowania mają tam żadne. Nawet tzw. klasa średnia, bo ci z kolei to chcą koniecznie być przynależni do jakiegoś kółka wzajemnej adoracji i tak się nawzajem w swojej „wyjątkowości” czy „uprzywilejowaniu” utwierdzają gardząc rzecz jasna tymi usytuowanymi przez nich samych niżej.

   Zachód zasiedlają nędzne kreatury. Kreatury te akceptują wypociny jako literaturę a maszkary jako rzeźby.
   Zachód to dno, to degeneraci i prostaki.

   Gdyby tak nie było, to przecież Zachód nie miałby powodu pchać się na Wschód, wciąż okradać i rabować kraje uprzednio podbite. Zachód byłby zadowolony ze swoich osiągnięć i stylu życia i nie miałby powodu zajmować się czym innym.

   Ale sami na własne oczy widzimy, co to takiego jest ten „Zachód”: ciągłe wojny, podboje kolonialne, „rewolucje”, eksport dewiacji i miernoty.

   Przed występami tzw. gwiazd popu nie mówi się nic na temat tychże „gwiazd” nowych „dzieł” „muzycznych”, lecz główną informację stanowi to, ile ton „sprzętu” taki „artysta” ze sobą przywiózł. „Sprzęt” ten służy nie do przekazywania muzyki – bo takiej Zachód nie zna – lecz do ogłuszania ludzi. I co najdziwniejsze, ludzie dobrowolnie, na bazie pędu stadnego, płacą pieniądze za to, by móc być ogłuszonymi. Takie muzyczne występy nie mają ze sztuką nic wspólnego. Ale wystarczy, że są „modne”. A o tym, co jest „modne” decydują ludzie, których nie znamy i nigdy nie poznamy, bo siedzą oni za kurtyną i pociągając za sznurki robią z ludzi idiotów wypierających się dobrego smaku i wyrzekających się rozsądku.

   Zachód nigdy i nikomu nie przyniósł nic dobrego.
   Wszelkie wynalazki pochodzą ze Wschodu.
   Wszystkie przyprawy pochodzą ze Wschodu.
   Pismo, proch, jedwab, druk itd. pochodzą ze Wschodu.

   Zachód dlatego napadał na kraje Wschodu, ponieważ nie ma on potencjału duchowego, pozwalającego na dokonywanie odkryć czy robienie wynalazków. Prostak i złodziej z łatwością może kogoś napaść i pozbawić dobytku. I tak od wieków robił i robi obecnie Zachód.

   Zaś na ZSRR, a obecnie Rosji, Zachód mści się, ponieważ Słowianie potrafili przekształcić nawet rewolucję zrobioną im na tyłach w czasie wojny w 1917r w stabilną budowę i unowocześnianie kraju, a w 1945 Zachód dostał baty za agresję na Europę Wschodnią. Socjalistyczny Blok Wschodni kształcił młodych ludzi pochodzących z Afryki (także innych kontynentów, ale Afryka jest tu znamienna) – w Polsce studiowało tysiące „murzynów”, by potem, po powrocie do ojczyzny mogli pracować dla dobra i rozwoju własnego kraju. To spowodowało, że kraje zachodnie zmuszone były zrezygnować ze „swoich” kolonii, państwa afrykańskie się podnosiły z biedy i stabilizowały. I wówczas zgniły i śmierdzący Zachód eksportował do Afryki rewolucje osadzając swoich kacyków. Dziś Afryka jest jedną, wielką nędzą. Jest obszarem głodu i wielkim śmietnikiem dla krajów „rozwiniętych, czyli Niemiec, Francji czy Brytfannów. Przykład? proszę bardzo! do Afryki spryciarze zachodni transportują setki tysięcy starych i zepsutych komputerów i telewizorów. Tam Afrykanie z tego śmiecia odzyskują tzw. platynę przez palenie całych urządzeń. Setki hektarów wypalonej ziemi, usłanej resztkami wytworów „zachodniej cywilizacji” śmierdzi i zatrute jest na wieki.

   Zanim zachodni kolonizatorzy podbili Afrykę, nie znano w niej głodu. Ziem urodzajnych tam mnóstwo (przecież uprawia się tam kawę czy kakao na monstrualnych monokulturach, na ziemiach wyłudzonych od tubylców) i siać oraz zbierać plony można tam na okrągło. By nie było to możliwe, Zachód robi tam wciąż przewroty wojskowe albo wojny międzyplemienne. W Afryce jest ponoć więcej min przeciw piechotnych niż mieszkańców tego kontynentu. Dobrzy panowie z Zachodu dostarczają nie tylko min. O nie! dobrzy panowie z Zachodu sprzedają również protezy ofiarom tych min. I zarobek mają ciągły.

   Zachód to demony, posługujące się materializmem w celu ogłupienia i zniewolenia ludzi.
   Nie ma takiej dziedziny, czy takiego miejsca na Ziemi, którego by nie spaskudził zgniły i śmierdzący oraz zakłamany i złodziejski Zachód.
   Ich domy i pałace budowali niewolnicy za pieniądze zrabowane w Ameryce Płn, w Afryce czy Azji.

   Jak do tej pory, to tylko Rosja, czyli Wschód, był w stanie się im oprzeć, choć nie zawsze do razu skutecznie.
   Zachód fałszuje dane, ustanawia tzw. standardy mające mu służyć i wmawia ludziom swoją przewagę nad wszystkimi innymi. Ale jest dokładnie odwrotnie!

   Babuszka, mająca drewniany domek na Syberii, posiadająca własny, warzywny ogródek, krowę dającą smaczne mleko i 100 rubli renty jest bogatsza od Amerykanina, mieszkającego w domu z kanciaka obitego dyktą – kupionego na kredyt spłacany do końca życia, pracującego 360 dni w roku – reszta to urlop! :))))) – i żywiącego się śmieciem z supermarketów.

   Ale nam się wmawia, że to Amerykanin jest tym wybrańcem losu. On jest losu co najwyżej ofiarą.
   Patrzeć i rozumieć musimy się nauczyć. Zatkać uszy, żeby kłamstwa nam mówione nie wchodziły do naszych głów, i patrzeć co jest. Oczu nie daje się tak łatwo oszukać jak uszy. Oczy widzą to, co jest. Uszom można mówić dowolne rzeczy nie oparte na niczym konkretnym.

   Rosja ma potencjał duchowy i dlatego będzie przewodzić światu. Zachód jest już skończony i dlatego chce na koniec naniszczyć i nadewastować, naszkodzić i namordować ile się da.
   Na szczęście my, Słowianie, nie musimy w tym demonim tańcu uczestniczyć.

   (jw)

   • Free pisze:

    Kilka lat temu no może z 4-5 byłam w Anglii, Londyn naprawdę ładne miasto, muzea, wystawy, galerie można naprawdę dużo zobaczyć. Ale poza tym wszystkim atmosfera dla mnie nie do przyjęcia, duszna, ludzie wyglądali jak „zaczarowani”, u nas tego nie było…. na prawdę, pojawiło się później… Miałam „okazję” pojechać z moja znajomą odwiedzić babcię jej męża angola. Przeżyłam szok. starsi ludzie wsadzeni do domów opieki no i ok może i tak ktoś chce…. ale to co przybiło mój wzrok- w osobach które siedziały jak roślinki bo niestety „demencja” i alzheimer to ponoć tam jest na porządku dziennym, więc to co było przerażające, Strach i przerażenie w ich oczach, to tak jakby ten strach ich całkowicie sparaliżował powodując że nie mieli kontroli nad własnym ciałem, nad sobą….i nie mogli go nazwać i wypowiedzieć. Dbajmy o siebie , o swoje zdrowie, o swoich najbliższych aby uśmiech i radość były na co dzień , nie wyobrażam sobie ujrzeć takiego przerażenia u kogokolwiek z moich bliskich i jakże drogich memu sercu . Niestety „zachód” to szybkie, drogie i byle jakie życie promowane przez wielkich tego świata.

   • Ozyrys pisze:

    Jesteśmy prawdziwymi Aniołami ,odcięto nam skrzydła ,wmówiono ,że anioły są gdzie indziej ,zaplątano nas w sieci ,byśmy szukali tych aniołów wszędzie tylko nie w sobie.
    To my byliśmy celem ,przez prawdziwą boskość ,którą reprezentujemy.
    Wszystko nam odebrano ,nawet Boga.
    Myśleli ,że sobie nie przypomnimy ,że nie odzyskamy wzroku i słuchu ,nie odzyskamy czucia ,- intuicji,która była nasza bronią przed złem.

 29. Free pisze:

  Łazik Curiosity, który został wysłany na Marsa przez NASA, uchwycił coś, co jest uważane, za sztuczne światło emanujące na powierzchni planety. Amerykańska agencja kosmiczna na razie nie wydała w tej sprawie oficjalnego oświadczenia.

  http://losyziemi.pl/swiatlo-na-marsie

 30. Ktoś pisze:

  POOCZYSZCZAJCIE SIĘ BARDZO SOLIDNIE PO DZISIEJSZEJ NOCY

  • Ozyrys pisze:

   wyłażą nawet przez komputery i monitory.
   zabezpieczcie ,wszystkie telefony i resztę sprzętu audio.
   Wchodzą do domów.po oczyszczeniu ,zabezpieczcie się solidnie.

 31. Free pisze:

  Czarna materia i owszem jest wysyłana , ale nie przez dyski.

  Naukowcy z Harvard University, Lisa Randall i Matthew Reece sugerują, że w naszej Galaktyce muszą istnieć strefy ciemnej materii. Ich zdaniem może ona wystrzelić w stronę Ziemi, jak z procy dużo ciał niebieskich, co prowadziłoby do globalnej katastrofy jak ta z czasów dinozaurów.

  Czym jest ciemna materia? Jest pojęciem astronomicznym wprowadzonym, aby cokolwiek pasowało w równaniach grawitacji. Po prostu konwencjonalnej materii jest zbyt mało, aby wywierała obserwowane efekty grawitacyjne. Przyjęto zatem, że około 27% wszechświata to ciemna materia nieemitująca promieniowania elektromagnetycznego, czyli na przykład światła.

  Całkiem niedawno zaproponowano istnienie cienkich dysków ciemnej materii o grubości około 35 lat świetlnych, które mogą się znajdować w centralnej płaszczyźnie Drogi Mlecznej. Zdaniem uczonych gwiazdy przechodzą przez ten pas i wtedy mogą się odbywać oddziaływania. Słońce jest jedną z takich gwiazd.

  Naukowcy sugerują, że dysk ciemnej materii może mieć wpływ na orbity komet w zewnętrznym Układzie Słonecznym. Po prostu są wyrzucane w kierunku centrum. To z kolei może znacznie podwyższyć ryzyko zderzenia asteroidy z Ziemią.

  http://tylkoastronomia.pl/wiadomosc/ciemna-materia-moze-wywolac-katastrofalny-deszcz-meteorow-ziemi

 32. Free pisze:

  Wszyscy tworzymy naszą historię a niestety tej historii większość z nas nie zna. Czym były wyprawy krzyżowe? Ano niczym innym jak już opisywał Ktoś jak najgorszym bestialstwem, ludobójstwem i ludożerstwem tak ludożerstwem. To te wyprawy i szerzenie judo chrześcijaństwa cofnęło nas w rozwoju. Światły zachód europy żył i żyje nienawiścią i rabunkiem bo to ma we krwi.
  posłuchajmy:

 33. Ktoś pisze:

  Coś się dzieje, że tu takie pustki?

  Boicie się iż oberwecie „wzrastającą świadomością”?

  Spokojnie, już po walce. Nawet Vojnicz wymięka w spotkaniu z potęgą IDDQD.

  Możecie już powyłazić z szaf czy spod łóżek. Reptylianie odlecieli. ;p

  • Free pisze:

   Ktoś niezwyciężony 🙂
   mała strawa dla ducha na dobranoc

  • A58 pisze:

   Nie wiedziałem Ktosiu ,że Vojnicz jeszcze żyje.Ja tam nigdzie się nie chowałem a dziś byłem pod zamkiem gdzie odbywa się święto kwiatów.Ludzi jak „mrówków.”Nie widać żeby się jakoś specjalne bali.

   • Ozyrys pisze:

    I chwała Bogu ,że się niczego nie bali 🙂
    Andrzeju ,dzisiaj coś słyszę, cały czas ,że to wszystko co teraz się dzieje jest opisane w centuriach ,
    słyszę : Centurie – wszystko zostało opisane
    jednak ,nie mam sił ,czasu i ochoty przeszukiwać tych pism.
    Co wiesz na ten temat ?

    • A58 pisze:

     Centurie Ozyrysku , to informacje ,ale tekst tylko trochę zakamuflowany , ale łatwy do zrozumienia zawarty jest w np w liście do Cezara..To istotny fragment.:

     „O ile można wyrokować na podstawie obserwacji nieba, zdarzy się to jeszcze raz, gdy znajdziemy się w liczbie siedmiu tysięcy i gdy spełni się cała liczba tysiąc, i zbliżymy się do ósmej – gdzie znajduje się firmament ósmej sfery, który rozciągnie się na szerokość. Tu jednak pojawi się wieczny Bóg i zakończy obieg. Wtedy to niebiańskie obrazy zaczną się cofać i powrócą do początku swoich ruchów. Ten ruch w wyższym świecie ponownie ustabilizuje i umocni Ziemię: nie zostanie z biegiem stuleci przesunięta na inny tor. Musi się stać tak, że wola Boga zostanie spełniona i nic poza tym, jeżeli nawet przez sprzeczną opinię na pierwszy plan wysunie się panowanie naturalnego rozumu i, przede wszystkim, znajdzie wsparcie w rozmyślaniach Mahometa.
     Bóg Stwórca, dzięki swoim ognistym posłańcom z ich ognistym pismem, pozwala uwidocznić się przed naszymi oczami i zmysłami przyczynom przepowiedni, w ich znaczeniu dla przyszłych zdarzeń, które objawić się muszą temu, który przepowiada przyszłość. Tak więc przepowiednia, która ma swój początek w zewnętrznych, widocznych światłach, będzie w takim przypadku bezbłędna. Posługiwać się będzie jako pośrednikiem zewnętrznymi, widocznymi światłami niebiańskimi; tak jak widoczna część, którą – jak wydaje się jasnowidzowi – zgłębił dzięki sile postrzegania, nie jest niczym innym jak uszkodzeniem zmysłu twórczego. Poza tym dla rozumu jest całkowicie jasne, że przepowiednie wkładane są do serca wieszczącego człowieka przez tchnienie boskiego majestatu przy pomocy ducha aniołów. Ten namaszcza go darem proroczym, oświeca proroka poprzez wielorakość nocnych zjawisk dodaje jego fantazji siły i wzmacnia w nim wieszczą pewność, znajdującą się pod kontrolą astronomii, ściśle związaną z biblijną przepowiednią przyszłości przez najświętszy Kościół. Prawdę mówiąc, nic innego nie może być brane pod uwagę.”

 34. Ozyrys pisze:

  Ktoś ,kilka dni temu wypatroszył już jezusika z Rio ,z potężnych i sporej drobnicy robali ,zmij i innego robactwa.
  Nasz JP2 na Jasnej górze to samo…widziałam ,że to problem z tym pomnikiem już w styczniu ,wszystko zostało zaflegmione wszystkie obrazeczki ,krzyżyki ,medaliony, figurki ,pomniki ,-wszystko !!!!
  To jest straszne ,w jaki sposób zachowują się ludzie z takimi ‚poświęconymi ‚
  artefaktami .które są w ich posiadaniu.
  Nic do nich nie dociera- po to właśnie one są .
  Na kolejnym poziomie oddzielają i zarażają robactwem.
  To robactwo ,było całkiem realne.
  Juz następuje odwrót.
  Zaraz „posłucham” i może podam nowe wiesci.
  Teraz słyszę ,że kazdy powinien pozbyć się tego rodzaju przedmiotów – czyli macek łączących ich z gadziną .Obrazki popalić ,złote zawieszki z poświęconymi krzyżykami i medalionami przetopić i zrobić z tego chociażby coś takiego,2 dni temu zobaczyłam taki wzór przed oczami:


  w środku cyrkonia ,albo rubin,najlepiej jak by to był diamencik ,ale cóż ,na razie na nie stac ,bo nas ograbili ze wszystkiego ,nawet z dostępu do pieniędzy.
  Święto Pracy – dzisiejszy dzień jest poświęcony pracy…bysmy harowali na nich ,jak niewolnicy,bez możliwości oddechu ,którą daje godziwa praca i zarobki.To dzisiaj świetujemy…swoje poddaństwo i wyzysk w pracy ,tak zupełnie na poziomie fizycznym.

  • Ozyrys pisze:

   Maryś nie chodzi o biżuterię ,jako taka tylko o wszelkiego rodzaju krzyżyki i medaliki wyświecane w trakcie różnych uroczystości kościelnych .np. medaliki z MB lub jezusikiem ,różnego rodzaju zawieszki z symbolami egipskimi.
   Złoto samo w sobie jest dla nas bardzo korzystne ,powinniśmy nosić ,ponieważ drobinki złota ,które przedostają się przez skórę uzdrawiają nas.
   S tego tez powodu ,tyle ton złota jest eksportowanych i przygotowanych do transferu na inne planety.
   Ktoś już o tym pisał i chyba Muki.
   Należy wyciągnąć wszystkie zastawy srebrne i sztućce .
   Należy jeść tymi sztućcami i pić z filiżanek i kubków ze złotą obręczą ,to jest ten szlachetny metal ,który wnikając do naszych komórek układa cząsteczki w Boskim porządku.
   Nie trzymać na zaś ,głęboko w szufladach czy komodach ,bo to ‚zaś ‚ jest teraz.
   Przecież Muki pisał o srebrze koliodalnym ,jak ważne jest jego picie ,oczywiście z umiarem ,a nie butelka na kilka dni ,po kilka kropli dziennie- wystarczy.
   To samo dotyczy złota koloidalnego ,ale po co kupować ,jak w szufladach są srebrne zastawy? 🙂
   Materia Marysiu ,też powinna być wspomagana ,po to te skarby zostały nam umieszczone na Ziemi.Tylko…wszystko z umiarem.

 35. Ktoś pisze:

  „Sposób na skorumpowanych polityków!

  Polacy nabijali na pal, Brazylijczycy ….

  http://pokazywarka.pl/w4l1nd/

  przywiązują do słupa…”

 36. Ktoś pisze:


  Żyjemy szybko, aby zdobyć, jak najwięcej. Pędzimy za karierą, pieniędzmi, uznaniem, podczas gdy na końcu tej drogi czeka na nas jedynie przejmująca samotność. Kątem Ucha odwiedziła krainę Tajów, którzy prostotą swojego życia udowadniają, że do szczęścia wcale nie potrzeba tak wiele.

  ……

  To, co najbardziej urzekło mnie w spotkanych przez nas Tajach, to ich wdzięczność. Najdrobniejszy napiwek, najmniejszy uśmiech, najciszej wypowiedziane słowo „dziękuję” wywoływało w nich więcej radości, niż można by się tego było spodziewać. Brakowało nam tego w miejscowościach turystycznych, których mieszkańcy nastawieni na wyzysk przyjeżdżających zwykli traktować podstawowe zasady grzeczności jako zbytek łaski. Prawdziwa życzliwość zaczyna się wraz z opuszczeniem granic popularnych kurortów.

  ….
  Tajscy ludzie żywią się prostymi reczami. Żywią się uśmiechem, radością, spontanicznym zachowaniem. Żywią sie bliskością innego człowieka, chwilą spędzoną na wspólnej rozmowie, możliwości pomocy. Na początku czułam się niezręcznie i nie rozumiałam, dlaczego siedzący na schodach ochroniarz hotelu, matka jadąca z dzieckiem na skuterze, czy starsze małżeństwo w sklepie uśmiecha się do mnie bez powodu. Po jakimś czasie zrozumiałam, że to naprawdę element ich kultury. Uśmiech. Życzliwość. Sympatia. Nie doznajesz tego w swoim kraju, przechodząc obok nabumurszonego, jak perszing ochroniarza, obok matki, która jest wiecznie zatroskana o to, by jej dziecko nie dotknęło przypadkiem czegoś brudnego, czy obok starszych ludzi, dla których to, co dobre już dawno przeminęło.

  Tam liczy się chwila. Spotkanie. Doświadczenie czegoś pozytywnego.

  ….

  Choć to biedny kraj, pieniądze nie liczą się na tyle, aby zapominać, że najważniejszy jest człowiek. Dostajesz coś w prezencie od losu i dzielisz się tym dalej. Wiesz, że kiedyś to do ciebie wróci. Dajesz z siebie więcej, niż powinieneś, bo jesteś świadomy, że tym sposobem uszczęśliwiasz drugiego człowieka. Uszczęśliwiasz też siebie, bo na tym polega sens twojego człowieczeństwa.

  Dzielić się dobrem, które krąży, mnoży się i wraca.

  NAUKA ŻYCIA (nie funkcjonowania w społeczeństwie) ZAWSZE JEST NAJTRUDNIEJSZA.

  całość
  http://interia360.pl/swiat/azja/artykul/naucz-sie-cieszyc-z-drobnych-rzeczy,67797

 37. Ktoś pisze:

  „Gregory , Lichen to pierwotnie Licho ,w miejscu tym jak sama nazwa mówi miejscowym zazwyczaj przytrafiało się licho i uważano to miejsce za przeklęte ,podobnym miejscem jeszcze jest Medjugorie tysiace ludzi doznało tam wszczepień programów zazwyczaj negatywnych i bardzo mocnych ,te kwintesencje scenariuszy to zwyczajne opcje ewentualnych zdarzeń i w tym przypadku najbardziej drastyczne ,
  na miliony wszczepionych programów dziesiątki tysiecy to katastrofalne skutki w życiorysach ludzkich ,prosperujących w kręgu rodzin nawet znajomych ,
  jest i było takich miejsc dużo np Kibeho w Afryce najpierw wszczepianie programów z wizja pogromu ,następnie realizacja mysloksztaltow no i pogrom , znamy wojnę na bakanach podobny scenariusz , kraje latynoskie, krwawe wojny i rewolucje, zagłady niemal całych narodów czy nie jest to wymowne ?
  Czy nie wisi nad światem wizja apokalipsy o globalnym zasięgu ?tak sprytnie ulokowana w religiach aby ja ciągle energetyzować ?

  Budowle sakralne każdy szczegół ,jest nieprzypadkowy
  są tam zawarte czyste technologie ,niesamowita wiedza o energiach które z powodzeniem wykonają spodziewany i oczekiwany efekt ,brak albo ograniczona swiadomosc ,daje wymierny efekt każda przynęta to jakiś rarytas należy zwrócić uwagę do czego się stosuje przynęty ,Pozdrawiam

  (http://niezaleznatelewizja.pl/2014/04/alternews-29-04-2014/comment-page-1/#comment-25803)

  • Free pisze:

   Z mich obserwacji wynika iż grupa arogantów tzw, wielkich naukowców mająch ogromny wpływ na na naszą naukę, politykę i życie wielu istnień ciągnie za sobą rzeszę równie uczonych naśladowców wykorzystujących utarte dogmaty i stwierdzenia jednocześnie pilnujących aby czasem coś nowego nie ujrzało światła dziennego i zostało wzięte pod rozwagę. Nowe sposoby spojrzenia na świat czy życie duszone jest w zarodku, wyśmiewane i obalane, I tak tkwimy, w zawęrzonym spektrum tego co jest, co było i będzie .
   Z reguły wszystkie teorie próbuje się udowodnić matematycznie, jeżeli mamy zatem do czynienia ze świadomością tzn, że z naukowego punktu widzenia jest ona tylko wytworem naszego wszechświata i nie istnieje w światach nie-fizycznych, i idąc dalej tym torem naukowego myślenia światy nie-fizyczne po prostu nie istnieją. Dla mnie jest to stwierdzenie, które umieszcza ostatni gwóźdź w wierze wszechobecnego Boga Stwórcy Wszechrzeczy., jednocześnie umacnia się wiara elit naukowych, że Bóg jest fizyczny.Zarozumiałość w propagowaniu niedorzecznych hipotez powoduje spór wyznawców ewolucjonistów z kreacjonalistami a odkrytą wiedzę serwuje się ludziom w szkołach i kościołach. Ludzie pod wpływem tej wiedzy wierzą w Stwórcę jako dziadka który za złe ukarze druga zaś ich część nie wierzy już w nic.
   Całkowicie pomijana jest wiedza starożytnych, której najważniejszym przekazem jest to iż całą wiedzę nosimy w sobie. No ale cóz małpy wiedzy nie miały…. Podkreslić chciałam iż moja praprababcia małpą nie była. Część wiedzy spisanej jest skrywana i wykorzystywana niejednokrotnie w złych celach, przeciw całemu stworzeniu.
   Tworzy się coraz nowe przepowiednie dotyczące zagłady naszego świata. Jednak pozostaje pytanie czy jakaś przepowiednia może się tak naprawdę spełnić? Nikt, nikt nie jest w stanie przewidzieć w 100 % przyszłości, która się zmienia niesamowicie szybko z upływem każdej nanosekundy. Można jednak mieć zamiar i próbować wpłynąć na to ci się może zdarzyć i przewidzieć prawdopodobny rezultat.
   Np. z życia wzięty bardzo prosty przykład :ktoś ma zamiar usiąść na krześle którego rezultatem będzie jego tyłek na tym krześle posadzony. Czy może przewidzieć to w 100 %? Oczywiście że nie, bo w tym samym czasie jego kolega dla żartu przesunął krzesło nieco w tył i dupsko kumpla zamiast na krześle spoczęło na podłodze z hukiem.
   Czy ziemi grozi potop lub inna globalna katastrofa ? Taka katastrofa może być spowodowana wg mnie albo na samej Ziemi, albo pojawić się jako zagrożenie z kosmosu. Czy czeka nas potop? Uważam że z punktu widzenia zagrożeń na Ziemi nie, nie ma tyle wody która zatopiła by cały świat. Z punktu widzenia kosmosu , kto wie co doprowadziło by do takiego stanu rzeczy. Taka sytuacja mogłaby być spowodowana gdyby duży obiekt lodowy trafił w pobliże naszej planety i jego rozpadające się cząsteczki zaczęły krążyć wokół ziemi, jest również możliwe że utworzyły by się pierścienie podobne jak te które obserwujemy wokół Saturna tzw dysk akrecyjny , które następnie ściągane przez zewnętrzne warstwy Ziemi spowodowały by bardzo duże opady deszczu i powodzie na skalę globalną. To oczywiście dotyczy sytuacji bardzo, bardzo hipoteycznej, i nawet jak coś by się zbliżało zawsze ktoś może odsunąć krzesło. Czyli jakiś zamiar a rezultatu brak.
   Na co dzień mamy do czynienia z wieloma katastrofami ekologicznymi. Należymy do natury, jesteśmy nią . Czy czasem idąc gdzieś , w jakieś miejsce czy też spotykając się z niektórymi ludźmi czujemy jakieś napięcie czy uzasadniony niepokój? Tak jak my odbieramy emocje przestrzeni tak Ziemia odbiera emocje wszystkich istot. Ogromna energia kondensuje się w wnętrzu Ziemi, płyty kontynentalne napierają na siebie i energia wybucha w sposób dosłowny. Napięcie się równoważy wraca spokój i harmonia. Znajomość subtelnego świata energii daje możliwość manipulowania pogodą tą którą oglądamy za oknem ale przede wszystkim pogodą naszego ducha.
   Pamiętajmy zatem że obudzenie najgłębszych pragnień przynosi uzdrowienie a nadzieja to więcej niż pozytywne pragnienie. Nadzieja , że na czas krzesło zostanie odsunięte. Wszystko dzieje się dobrze.

 38. Ozyrys pisze:

  Dopiszę jeszcze informację dla fanów Matki Boskiej z Lourdes.
  Tak jak obiecałam ,chociaż większość już wie co to miejsce „święte ” oznaczało.
  Zostało w tej figurce założone gniazdo .Poprowadziła mnie do niego informacja ,która dotyczyła koptów.
  Z tamtąd powędrowałam za mackami ,które były rozmieszczone na całej Ziemi .
  Jedna z największych podłączeń – macek ,była ta dochodząca do Lourdes.
  Wówczas ukazał mi się cały mechanizm .
  Opisywałam go wprawdzie we wrześniu ub.r. na poprzedniej stronie ,bo tak to wówczas czułam i widziałam .
  Jednak teraz ,już bardzo wyraźnie ,dostałam potwierdzenie wcześniejszych doniesień.
  Wygląda to tak ,KK dostaje wytyczne co do tzw, miejsca świętego ,poparte pewnymi okolicznościami ,które zostały skonstruowane przez jaszczurze byty.
  Ogłaszają to miejsce naznaczone cudami i…dzieje się .
  Następuje kolejny spęd wszystkich ,którzy cierpią ,chorują ,którzy chcą pomóc innym ,itd.
  zadziewają się cuda ,niesamowite uzdrowienia ,które KK z „bólem ” akceptuje,w skrytości zacierając ręce ,że haczyk zadziałał.

  Wierni zjeżdżają z całego świata ,zasilają i kasę KK ,bo fizycznie dają datki na te cele ,ale najważniejsze zasilają energia to miejsce ,która jest przechwytywana przez centrum zarządzania czyli poprzez Watykan ,do K. Kopt.

  Uzdrowienia te są pozorne.
  Owszem – lekarz potwierdzi ,choroba się cofnęła ,czasami śladu po niej nie ma ,jednakże to uzdrowienie jest uzdrowieniem demonicznym, anie poprzez Stwórcę .
  Powoduje to ,ze taki uzdrowiony otrzymuje za pomocą tego uzdrowienia kajdanki na całą swoją Duszę ,od tej pory jest już naznaczony piętnem ,z którego właściwie normalnymi sposobami nie jest w stanie się wyrwać .
  Jest zapętlony ,na kolejne wcielenia .Jego cząstka Duszy została sprzedana szatanowi,kapłanom mroku i ciemności za iluzję uzdrowienia .
  Pieczęć została nadana.

  Dotarłam tam już kilka dni temu.Wyrwałam czarne serce fałszywej uzdrowicielce. Było trudno .Było ogromnie duże ,bardzo twarde i bardzo czarne.
  Po kilku godzinach – dowiedziałam sie tego w następnym dniu,dotarł tam Ktoś – jak wparował to zobaczył ,że w środku jest to gniazdo ,o którym wspomniałam .
  No…walka była ostra. Demonica została całkowicie obrócona w proch i pył.

  Tyle nam po takich cudownych uzdrowieniach .
  A ludzie tego potrzebują ,a tu kolejna pułapka.
  Tak zostało obsiane nasze życie i Tu i Teraz i na przestrzeni dziejów ,po wsze czasy .
  Dlatego…nie ma litości.Wyzerujemy najeźdżców.
  Wszystkie kulty maryjne to zwykłe oszustwo.
  Nie ma potrzeby istnienia żadnych fałszywych pośredników z wymyślonymi dogmatami na potrzeby sponiewieranych ( jakimi byliśmy) aniołów ,jakimi jesteśmy..

  • Ozyrys pisze:

   http://wiadomosci.onet.pl/kraj/wlodzimierz-szomanski-zginal-w-wypadku/mm0bl
   Spirituals Singers Band miał wystąpić w Sanktuarium Św. Józefa w Siedlcach z koncertem-misterium pt. „Santo Subito Litania do polskich Świętych”.

   • Ktoś pisze:

    On to po pierwsze wygląda jak reptoid, po drugie im pod koła „pies znikąd wybiegł”. O taki znak na ziemi by zerwać z diabolicznymi kultami odżydowskimi wszelki kontakt.

  • Ktoś pisze:

   W medycynie jest taki zespół chorobowy iż się komuś wydaje iż po nim robale łażą. W świetle tego co widać i słychać ostatnio to nie „urojenia” jak wmawiają słudzy demona (wiadomo kto opracował psychiatrię) a zwyczajna nadczułość zmysłów delikwenta nie dość zmamionych magią iluzji zasianej mu w głowie, że czarne to białe, robaczywe to anielskie i vice versa.

  • Ozyrys pisze:

   Maryś ,mylisz naszą moc z mocą o której napisałam.
   To są dwie różne sprawy ,ja też uzdrawiam i to z dobrym skutkiem, i co jak co na pewno nie mam podłączeń ,ani wszczepień demonicznych .
   Napisałam ,Marysiu, o takich miejscach ,które doskonale opisał czytelnik NTV
   https://mistykabb.wordpress.com/2014/04/27/bitwywojny-a-misteria/comment-page-1/#comment-3987
   To prawda ,tak działa myśl ,szczególnie ich ,bo znają i mają wtajemniczenia o jakich innym się nie śni.
   Nic w KK nie jest przypadkowe,cały czas o tym piszę ….cały czas Marysiu.

   • simon pisze:

    A co z Panem Keshe? Nie jest on czasem szykowany na antychrysta? Jego fundacja ma główną siedzibe we Włoszech == blisko do papcia Gandalfa ;).

  • simon pisze:

   A co z kompleksami Projektu Riese?

   • Ktoś pisze:

    A co „ma z nimi być”?

    • simon pisze:

     Niemcy bawili się tam w okultyzm.

    • Ktoś pisze:

     A kto się „nie bawił”. Każdej sekcie marzy się władza nad światem a Bestia ma ubaw obiecując przyszłym nosicielom „wybraństwo” i wpychając ich we wzajemne walki o władzę i ELIMINUJĄC ich w ten sposób. Zadanie to ukręcić łeb hydrze a nie jakimś karaluchom. Z Riese ważni są ci „psiogłowi”. Umiesz ich namierzyć i dopaść?

   • Ozyrys pisze:

    Simonie ,wszystko jest czyszczone.Jeżeli chcesz się dołączyć ,a masz pytania napisz na pocztę mistyki- adres z boku na prawym pasku .
    Ktoś cię poprowadzi.

 39. Ozyrys pisze:

  Dla pokrzepienia Dusz – jak Anioły ,które znamy ,widzą świat i… jak Świat widzi te Anioły 😀
  Ten list dostałam przedwczoraj wieczorem , doszłam do wnioski ,że tak pięknych słów nie mogę zostawić tylko u siebie 🙂

  „Dzisiaj po południu sadziłam georginie do ziemi . U mnie glina wiec to ciężka praca i jak zwykle natychmiast przyleciały moje ptaszki-Robiny, to bardzo terytorialne ptaki, przez wiele lat potrafią zamieszkiwać to samo miejsce.
  Poprzednio pisałam , jak przy kopaniu pani Robin zbierała mech i resztki włókna kokosowego na gniazdko.
  Dzisiaj przyleciała do mnie para, czekały aż im coś podrzucę, pogadałam sobie zwyczajowo z nimi, pogwizdałam, siadały mi oboje na łopacie, tuż przy nogach , prawie na rękach.
  Rzucałam im robaczki i jaki cudny moment, pan Robin rozrywał robaczki na kawałki i przynosił samiczce, która siedziała obok mnie, wkładał jej te kawałeczki do dziobka, rzucałam im następnego robaczka i było to samo, no coś niesamowitego. Basiu, ja w takich momentach aż mam łzy w oczach, to są dla mnie prawdziwe cuda i widzę, jak dobry Stwórca cały czas mi je podrzuca. No i gdzie on jest?
  pytają ludzie, gdzie ten twój Bóg.
  A ja go widzę we wszystkim co mnie otacza, w pięknie przyrody, w każdej roślince, w każdym zwierzęciu, w każdej żywej istocie.”

  czyż nie cudny opis?
  przepełniony miłością do otaczającego życia ?
  do Boga ,którego czyste serce widzi wszędzie ?
  Tak wygląda zbawienie …miłość w każdej cząsteczce..

  • NICOŚĆ pisze:

   Witam.

   „Tak wygląda zbawienie …miłość w każdej cząsteczce..”

   Nawet w rzucanych i rozrywanych robaczkach…

   • Ozyrys pisze:

    Wytłumacz ptaszkowi ,że nie powinien jeść robaczków ,a na pewno nie rozrywać ich na kawałki.

    Wiesz czym karmią się ptaki ?
    Muchy ,komary larwy robaków to są zmaterializownane myślokształty ,dzięki strukturom demonicznym .
    Kiedyś o tym czytałam lub słyszałam na jakimś wykładzie ,teraz to ‚zobaczyłam’
    Te ptaszki uwalniają nas od zmaterializowanych energii zła.

 40. Ktoś pisze:

  „ale za to maja …potężnego Jezusa nad soba….co za ironia losu………i dlaczego tam Jezus nie zwyciezyl?”

  ależ przecież „jezus zwyciężył’ I DLATEGO MAJĄ BIEDĘ.

  na tym polegają kulty demoniczne tak polecane gojom przez żydów

  NA MAMIENIU LUDZI CUKIERKIEM (spełnieniem potrzeby)
  I ZABIERANIEM, ZA PLECAMI TAKIEMU DELIKWENTOWI DOMU
  DAJĄC MU ZAMIAST CUKIERKA PAPIEREK PO NIM …

  BY JEZUSIK MÓGŁ „KRÓLOWAĆ” NA BIEDAKAMI …..
  WIECZNIE PASTWIĆ SIĘ NAD NIMI ….

 41. Ktoś pisze:

  Nieznany kwiatek ż zyciorysa „świętego „….

  Wojtyla pracowal w firmie IG Farben jako salesman i sprzedawal cyklon b do uwczesnych istniejacych przed wojna obozow koncentracyjnych. A jakie to byly to juz sam powienienes wiedziec. Nie ma czasu na rozwijanie tematu. Swiat sachodni czyli osoby takie jak my tylko wychowane bez klapek na oczetach maja prawdzxiwe spojzenie na ten dziwny punk zwany Wojtyla.
  Zreszta gurale do dziasiaj wola byc mniej zalezni od pajacowa z wiejskiej. Ale do rzeczy:
  http://himavanti.wordpress.com/jan-pawel-ii/
  http://www.remnantofgod.org/johnpaul2cyn.htm
  http://www.unexplained-mysteries.com/forum/index.php?showtopic=38340
  http://vaticanassassinsarchive.com/THE_SALESMAN_AND_A_CHEMIST_WHO_BECAME_POPE.pdf
  http://www.vaticancrimes.us/2011/05/pope-john-paul-ii-sold-cyanide-gas-to.html
  http://forums.catholic.com/showthread.php?t=563828
  http://msgboard.snopes.com/cgi-bin/ultimatebb.cgi?ubb=print_topic;f=89;t=000538
  http://sommers-sonntag.de/?p=2386
  http://framingbusiness.net/archives/59
  http://theboard.byu.edu/questions/57569/
  http://nexusilluminati.blogspot.co.uk/2010/01/involvment-of-pope-john-paul-ii-and.html

  „Nazi Machine” tak go nazywaja w Brytani np.
  To sa fakty i tyle z mojej strony to byl „swiety” przestepca bardziej grozny niz Stalin Obama Lenin Putin i wielu innych. Watykanska firma sciemy i falszywego boga zniszczyla wiele swiatow i robi po dzien dzisiejszy. Cala Ameryka poludniowa zdewastowana kompletnie przez watykanska firme zniewalania i zabijania w imie zlotego kryszcu. Mozny by tak gadac do rana ale musze juz konczyc bo mam fajowy filmik o ciekawych artefaktach. Pozdrawiam watykanska zchize. papa i do zobaczenia szlachetni opetani na oltarzu prawdy kosmosu

  (http://niezaleznatelewizja.pl/2014/04/alternews-28-04-2014/comment-page-1/#comment-25782)

 42. Ktoś pisze:

  „Rzeka wyrzuciła na brzeg prawdziwego potwora

  Znalezisko na brzegach rzeki Connecticut sprawiło, że mieszkańcy zastanawiają się, co naprawdę żyje w jej głębinach. Wyrzucona na brzeg ryba miała około 2 metrów długości, jej gatunek przetrwał na Ziemi 60 milionów lat.”

  (film)

  http://ciekawe.onet.pl/filmy/rzeka-wyrzucila-na-brzeg-prawdziwego-potwora,1,5635012,artykul.html#autoplay

 43. Free pisze:

  Zarejestrowano kolejną serię impulsów elektromagnetycznych nieznanego pochodzenia, źródło może być poza naszą galaktyką
  Sygnał ten wyróżnia się nieco od kosmicznego szumu, bo jest w zasadzie serią silnych sygnałów – każda trwa zaledwie kilka tysięcznych części sekundy. Problem był w tym, że wykryto go (choć kilkukrotnie) tylko w Parks Observatory, a astronomowie do tego nie mogli dojść do konsensusu na temat jego pochodzenia. Niektórzy sądzili, że jest on pochodzenia ziemskiego, a według niektórych teorii sygnał miał być generowany przez sam wadliwy radioteleskop – w końcu nie udawało się go wykryć z pomocą żadnego innego sprzętu, a w grę wchodziło naprawdę duże odkrycie – na skalę porównywalną z wykryciem rozbłysków gamma.

  http://losyziemi.pl/zarejestrowano-kolejna-serie-impulsow-elektromagnetycznych-nieznanego-pochodzenia-zrodlo-moze-byc-poza-nasza-galaktyka#more-29190

 44. Ozyrys pisze:

  zadano pytanie -stwierdzenie : „ludzie powinni uciec na inne planety bo na planecie ziemia źle się dzieje ”
  Nie to nie ludzie mają uciec – to okupanci naszej planety i nas ,mają zakaz wstępu na naszą planetę i robimy wszystko ,by w końcu Planeta Ziemia należała tylko do nas.
  Wszystko co złe na Ziemi, to za sprawą Reptilian – gadoidziego pomiotu.

 45. Ozyrys pisze:

  Tak Marysiu bardzo dużo się dzieje,praca energetyczna ,którą wykonuje kilka osób ,odzwierciedla się w wymiarze fizycznym.
  Znaki..czasu.
  Część żyje dalej iluzją ,która została im wszczepiona na przestrzeni dziejów.
  Mając moc ,nie korzystają z niej …z powodu iluzji,są wyeliminowani z pracy oswobodzenia Ziemi z okupanta.
  Wielu tak ma.
  Najbardziej ubolewam jednak nad osobami ,które mogłyby pomóc w zakresie do którego zostali powołani,ale…Oni śpią .

 46. Ktoś pisze:

  Ciekawe co to za …..

  „Tajemnicze szczeliny wulkaniczne w kształcie „kwiatów” odnaleziono na dnie Zatoki Meksykańskiej. Naukowcy nie znają podobnych i nie wiedzą, co to jest i czy mogą być one niebezpieczne dla środowiska.

  „Kwiaty” emitują nieznaną czarną ciecz. Cały depozyt takich gigantycznych kolonii znaleziono na dnie Zatoki Meksykańskiej. Zdjęcia dokumentujące stan dna wykonał podwodny robot Rover. Naukowcy uważają, spod morskiego dna wypychany jest rodzaj „asfaltu” lub innej podobnej mu mazi i to dlatego powstało takie dziwne zjawisko.

  całość
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/dziwne-wulkaniczne-kwiaty-znalezione-dnie-zatoki-meksykanskiej

  • Free pisze:

   Jak to nazwał MB energie smoliste?

   • Ktoś pisze:

    https://mistykabb.wordpress.com/2014/04/21/rekopis-vojnicha-muki/comment-page-1/#comment-4113

    Ludzie tworząc bogów przyczynili się do stworzenia ciemnych energii smolistych.

    • Free pisze:

     Ciekawe miejsce noatak national monument…

    • mały budda pisze:

     Mam małą prośbę. Proszę o wklejenie zdjęcia Lwa.
     Wyjaśnię znaczenie symbolu Lwa.

    • mały budda pisze:

     Dziękuje.
     Lew ma aurę w postaci grzywy. Jego grzywa jest taka sama jak wstęgi w postaci nici energetycznych na Słońcu.
     Lew jako Król zwierząt został wybrany na strażnika wiedzy i mądrości.
     Sfinks jest tym królem strzegącym wiedzy piramid w Gizie.
     Sfinks ma ludzką twarz aury człowieka i jest równa aurze energetycznej grzywy Lwa. Sfinks ma łapy Lwa.
     Twarz ludzka to złote świetliste światło twórcy piramid w Gizie. To jest Król Słońce, który siedział na Tronie na Matce Ziemi. Niektórzy mogą stwierdzić, że to słoneczny emanujący blask złotego światła w postaci istoty ludzkiej ale mega energetycznej jak energia na słońcu.
     Łapy Lwa to siła pazurów które mówią śmierć lub obłęd, szaleństwo dla tych którzy chcą moc wykorzystać w złym celu.
     Król Słońce powróci na matkę ziemię przybędzie wraz z rodziną.

    • Free pisze:

     MB a wiesz może o co chodziło z tymi wyczynami pod piramidą cheopsa?

    • mały budda pisze:

     Dodam, iż Sfinks miał obok siebie dwa smukłe kotki.
     Z lewej strony kotek po środku Sfinks a z prawej strony kotek.

    • Free pisze:

     to dzieci Słońca…

    • mały budda pisze:

     Wielkie słowa Free. Religie zawsze składały ofiary z ludzi i zwierząt.

    • mały budda pisze:

     Projekt cheops miał na celu przejęcie wiedzy oraz mocy aby zdobyć energię dla ciemnych smolistych głupich ludzi. Wykorzystując ludzi próbowali zdobyć Tron dla pana ciemności.
     Wiedzieli, że grają o dużą sprawę. Dlatego bardzo się pospieszyli i popełnili same błędy.
     Nie dziwię się, jak niektórzy doświadczyli energetycznego obłędu- szaleństwa.
     Znając życie wysysali energię ludzi aby zdobyć moc do odczytu wiedzy z piramid.

    • Free pisze:

     straszne….czy sądzisz że niejako przy okazji chcieli kogoś nie związanego z nimi zabić???

    • siola pisze:

     Oj staraly sie diabelki chcialy zdarzyc przed noca switojanska i dokopac sie do wejscia ale przedobrzyli i bums nie wyszlo .Jedno w tym wszystkim jest wesole ze przez tyle tysiacleci nie nauczyli sie poszanowania dla przeciwnika i nie lekcewarzenia jego inteligencji.A teraz juz za niedlugo bedzie palic zdrowo palic .

    • barbarzynca pisze:

     Pod pierwszym linkiem można przeczytać kilka cytatów z książki Barbary Marciniak „Zwiastuni Świtu”:
     Strona 50 i 51
     „Pierwsi Projektanci Ziemi byli członkami Świetlanej Rodziny, istotami, które pracowały i były związane z aspektem świadomości nazywanym światłem…..Ziemia miała być kosmiczną biblioteką, miejscem o niezwyklej piękności, gdzie badano by jak można przechowywać informację za pomocą wibracji i procesów genetycznych………Powołano do życia różne energie. jakieś 500 tysięcy lat temu istniały na Ziemi gatunki ludzkie, które stworzyły bardzo wysoko rozwiniętą cywilizację. Nie mówimy o cywilizacjach, które nazywacie Lemurią czy Atlantydą: dla nas te cywilizacje są młode. Mówimy o cywilizacjach starożytnych, cywilizacjach, które leżą pogrzebane pod czapami lodowymi na dalekim południowym kontynencie Antarktydy. Projekt żywej Biblioteki na Ziemi został w końcu przeforsowany. Wyglądał dostatecznie kusząco, aby ktoś go sobie przywłaszczył. We wczesnej historii Ziemi toczono wojny w przestrzeni o władanie nad tą planetą…………”

     Strona 52 i 53.
     „Doszło do walk i Ziemia stała się miejscem konfliktu. Przybylo kilku bogów stwórców, którzy mieli prawo robić, co chcieli, – ponieważ Ziemia jest strefą wolnej woli – i przejęli władzę. Nazywamy to „Najazdem” na Ziemię. Było to jak zbiorowy najazd na Wall Street. Bogowie stwórcy najechali Ziemię mniej więcej 300 tysięcy lat temu – w okresie, historycznie rzecz biorąc, który nazywacie początkiem ludzkiej cywilizacji. Uczą was teraz, że ten okres był początkiem cywilizacji. W rzeczywistości był tylko początkiem późniejszej fazy, fazy współczesnej ludzkości…………..
     „Nowi bogowie stwórcy, będący nowymi właścicielami, byli także mistrzami genetyki. Wiedzieli jak tworzyć życie i chcieli tego terytorium do swoich własnych celów. Pewne energie tworzą i utrzymują terytoria z wielu powodów, z których jednym jest fakt, że wszystko tam posiada świadomość. Świadomość bezustannie się komunikuje. Świadomość wibruje, lub można ją skłonić do wibracji. W pewnych elektromagnetycznych częstotliwościach. Na elektromagnetyczne energie świadomości można wpływać, aby wibrowały w pewien określony sposób tworząc źródło pożywienia…………
     Nowi właściciele planety mieli odmienny apetyt i inne preferencje niż poprzedni posiadacz. Odżywiali się chaosem i strachem. To uczucia odżywiały ich stymulowały i dawały im moc.
     Ci nowi posiadacze, którzy przybyli tu 300 tysięcy lat temu, są to potężne istoty, o których mówi wam Biblia, babilońskie i sumeryjskie tabliczki i różne teksty na całym świecie. Przybyły na ziemię i przekształciły rdzenne gatunki ludzkie. Przemodelowały wasze DNA, abyście nadawali w zakresie pewnego ograniczonego pasma częstotliwości wibracji, która to częstotliwość mogła ich żywić i utrzymywać w mocy.”

     Strona 54
     „Planeta została otoczona progiem częstotliwości wibracji, czymś w rodzaju ogrodzenia elektrycznego, w celu kontrolowania, ile wibracji ludzkich można modulować i zmieniać.”

     Strona 56
     „Projektanci zamierzają zmienić częstotliwość Ziemi na wibracje miłości. Źródło pożywienia obecnych posiadaczy Ziemi, jakim jest strach, niepokój, chaos, głód i przygnębienie muszą zostać usunięte. Zgadnijcie, kto usunie to źródło pożywienia? Wy. Jako członkowie Świetlanej Rodziny jesteście buntownikami……”

     Strona 87
     „Niektórzy z tych bogów będą sprawiać wrażenie, jakby potrafili uratować wasz świat. Tu właśnie będzie bardzo łatwo zgubić większy obraz. Będzie wyglądało jakby przyszli umocnić i uratować wasz świat, podczas gdy w rzeczywistości będą po prostu budować inną formę władzy i kontroli. Twierdzimy, że ludzie nałożą na te istoty swój system wierzeń i swój paradygmat. Zostanie ustanowiony wielki program marketingowy, dotyczący „sprzedania” wam przybycia tych istot. program ten już wchodzi w życie.

    • mały budda pisze:

     Klucz do piramid był darem Gwiazd. Dlatego sercem trzeba było kierować się do Gwiazd.
     He,he, he drugie Słońce o tym wie.

    • Ozyrys pisze:

     MB i co z tym kluczem zrobiłeś ?
     Jaką informację uzyskałeś ?
     Czy taką ,która uwolni ludzkość od panowania Gadów i innych Asurów na Ziemi ?

    • mały budda pisze:

     Ktoś wie. Poznałem Ktoś przy przekazaniu informacji znaków Buddów.

  • JMM53 pisze:

   Już niedługo lato nad Bałtykiem. Posłuchajmy więc tej mało znanej przed ostatnimi latami piosenki;

   Pozdro..

   • Ozyrys pisze:

    Piękne 🙂
    a dzisiaj ,u nas na Śląsku porywisty zimny ,chyba arktyczny wiatr,chociaż było czasami słonecznie.

    • siola pisze:

     11 Maja jest pewne swieto i tu mial bym prosbe do Ozyrys ,czy moglas bys zrobic sobie w tym dniu wycieczke do Rud Wielkich .Tam znajduje sie na cmentarzu grob matki bedzie nazwisko Nieszwiec Lucja .Grob znajduje sie zaraz przy bocznym wejsciu na cmentarz tym przy drodze z Gliwic na Raciborz .Przy tym wejsciu mozna tez zaparkowac .Grob znajduje sie na prawej stronie od wejscia w 4 rzedzie bedzie zlamany pomnik chyba ze ktos to poprawil po 2012 ja wtedy w listopadzie nie mialem za co .Teraz najwarzniejsza prosba 11 Maja jest u nas dzien Matki moglas bys w moim imieniu zapalic swieczke na grobie .Z gory bardzo dziekuje ,nawet jezeli nie bylo by to mozliwe .Moze sprawy sie jakos ureguluja i bedzie mnie stac na przyjazd samemu w niedlugim czasie na Slask ale narazie nie wyglada zbyd dobrze.

    • Ozyrys pisze:

     Ok 🙂
     zapisze sobie namiary,mam dosyć blisko ,podjadę ,dam znać 🙂
     wyczyszczę wszystko 🙂

    • Ozyrys pisze:

     Rudy Wielkie – czy Rudy Raciborskie?

    • siola pisze:

     Rudy Wielkie cmentarz przy kosciele Mari Magdaleny wlasciwie jezeli zyje kolerzanka Matki to grob powinien byc czysty zawsze go sprzatala bez zaplaty próbowalem jej to wynagrodzić, ale nie chciala przyjac pieniedzy ,wtedy sie przekonalem ze istnieja ludzie z sercem i sumieniem .Moze powstanie legenda ze sama moja Matka z grobu zaplacila za opieke nad grobem .Jeszcze raz wielkie dzieki Ozyrysku.

   • JMM53 pisze:

    Pierwszy raz Bałtyk zobaczyłam jako dziecko właśnie w Mielnie-Unieście. Przyjechał do nas wujek, który nie mógł przebywać nad samym morzem kiedy była duża fala bo cały czas mu się siku chciało. hi, hi

    • Minerałek pisze:

     Plaża krótsza i bardzo, bardzo dużo ludzi. Mario , a ja całe swoje dzieciństwo i bycie nastolatką w czasie wakacji letnich i zimowych spędziłam własnie w Mielnie i Koszalinie.

    • JMM53 pisze:

     Może w tym roku namówię rodzinkę aby właśnie do Mielna pojechać, Ostatnimi laty jeździliśmy nad zatokę Gdańską.. Mam jeszcze jedno utrwalone wspomnienie z tej plaży. w Uniestach. Zrobił się jakiś dziwny ruch mężczyzn w jednym kierunku..tam i z powrotem. Mój tata też. Poszłam z mamą za rękę za tatą. Patrzymy, a opala się kobieta w słomkowym kapeluszu i amarantowym kostiumie. Szok mojej mamy bo ona była w tak skąpym opalaczu, że niemal wszystko było na wierzchu – tak jak współcześnie młode dziewczyny w kostiumach plażują. Jakiś facet w ciemnych gaciach do kolan splunął stojąc i gapiąc się w pobliżu – cieemniak zamiast się cieszyć z widoku .:). W tamtych czasach kobiety nosiły.mocno kryjące opalacze.
     „Kobieta z przyszłości?”,,. żartuję, prawdopodobnie odważna wyemancypowana Niemka lub Szwedka. .

 47. Minerałek pisze:

  Marysiu, na Placu Gwiaździstym, czyli chyba same centrum,tam mieszkała siostra mojej mamy, bardzo zdolna kobietka, dużo sie od niej nauczyłam praktycznych umiejetności, takich, które sa niezbędne w codziennym życiu.

 48. JMM53 pisze:

  Mario, ja nie bez kozery napisałam o tym facecie w gaciach do kolan (z materiału jak kiedyś szyto fartuchy szkolne), co spluwał koło tej kobiety. Wiąże się to także z inną plażą nad Bałtykiem. Tu nie będę opisywać bo nie chcę Wam mieszać w tematach.. Napiszę maila do A58 bo on jest dobry w rozwiązywaniu pewnych zagadek.

  • JMM53 pisze:

   Mario, nie pamietam, czy to było przy wyjściu z plaży. Pamiętam natomiast, że panie wtedy nosiły gatki prawie pod pępek szyte, zwykle z grubszego kretonu i głębokie przeważnie pikowane staniki. Pamiętam, ze kostium tej pani był dziwaczny ha, ha i nie wykluczone, że robiony szydełkiem takie chyba półsłupki. ale numer………:)

 49. Minerałek pisze:

  No Marysiu, może Ty jakas część mnie, bo na mnie mówione tak samo i dodatkowo, ta mała cyganeczka, bo włosy prawie czarne i mocno oliwkowa skóra,a strój tez sama sobie szyłam,żeby był modniejszy, oj te dawne czasy, jest co wspominać.

 50. Ktoś pisze:

  „Homo Sapiens myli się.

  To nie sa istoty z innego wymiaru, lecz z naszej planety-Ziemi.

  Zamieszkują jej wnętrze a wcześniej zamieszkiwały nasze cywilizacje na zewnątrz.

  Kolonizują również niektóre pobliskie planety układu słonecznego oraz niektóre ich księżyce, gdzie mają swoje bazy.

  Te istoty to biblijne „upadłe anioły, lecz biblia kłamie w przedmiocie ich „duchowości”.

  Anioły i te dobre, i te upadłe to istoty materialne z krwi i kości posiadające jedynie władzę nad materią, czyli mogą się dematerializować stając się „duchami” ale nimi nie są, gdyż nadal posiadają energię wyrażoną algorytmem masy.

  Bogomilcy mają częściowo rację… Wszechświat jednak został stworzony przez Boska Inteligencję.

  Aniołowie zostali stworzeni do administracji Wszechświata, lecz stworzenie przez jednych z nich człowieka na polecenie Boga spowodowało rozłam i bunt.

  Sprowadzeni na manowce ludzie sprzeniewierzywszy się woli Stwórców ( naruszanie praw autorskich Projektantów Zycia – manipulacja genami), zostalli oddani pod panowanie tych upadłych, stąd wierzenia bogomilców sa bliskie prawdy.

  To one sa odpowiedzialne za ludzkie armagedony od czasu opuszczenia Edenu.

  Hodują nas dla naszej niesmiertelnej cząstki Boga, w która zostalismy wyposażeni ( duszę niesmiertelną)

  Aby jednak utrzymać swoją niesmiertelnośc muszą ludzką dusze upodlić, by nie mogła przejść przez filtr Dobra do źródła, czyli umysłu Boga..

  Dlatego są wojny, ludobójstwa i pomory ludzkości, bo w tych zdarzeniach wyzwalają się upodlające nas emocje, czyny i świadomość..

  Oni krążą nad każdym pobojowiskiem w swoich statkach i wyłapują te dusze, które sa upodlone. Zywiąc sie nimi podtrzymują swoja niesmiertelność. ( na starozytnych i średniowiecznych malowidłach obrazujących traumatyczne wydarzenia widnieja ich sylwetki i symbole)

  Wiedzę tą zdradził serial stargate atlantis, gdzie te istoty zostały opisane jako „Wraith”. (Nalezy bowiem miec świadomość, że Holywood to gniazdo illuminatów i wysoko umocowanych mistrzów-reżyserów i aktorów posiadających dużą wiedzę o kulisach rządzących elit i trendów apokaliptycznych)

  Znaki i sygnały o statkach „Obcych” są niczym innym jak zbliżającymi się obfitymi „żniwami”
  „(http://zmianynaziemi.pl/wideo/krwawe-starcia-poludniu-ukrainy-ponad-40-zabitych-w-odessie#comment-196877)

  i z wiki

  Widma (Wraith) – fikcyjna pozaziemska rasa z serialu Gwiezdne wrota: Atlantydy). Posiadają oni zdolności telepatyczne i żywią się siłą życiową ludzi. Na początku serialu stanowią dominującą siłę w galaktyce Pegaza. W pierwszym sezonie serialu stanowią główne zagrożenie dla ekspedycji Atlantyda, która skupia się na odparciu nadchodzącego ataku Widm.

  Widma są kluczowymi postaciami w serialu. Są to inteligentne humanoidy genetycznie zbliżone do owadów, chociaż w znacznej mierze są ludźmi. Wyewoluowali w galaktyce Pegaza, kiedy owad zwany „robakiem Iratusa” (the Iratus bug), posiadający zdolność regeneracji poprzez wysysanie siły życiowej, zaczął żywić się populacją ludzi rozsianą przez Pradawnych. Żywiąc się owady zaadoptowały część ludzkiego DNA dając początek Widmom. Wraith także żywią się ludźmi, których traktują jak zwierzęta hodowlane.”

  (http://pl.wikipedia.org/wiki/Widma_(Gwiezdne_wrota) )

  Wraihty są a przynajmniej mogą być na pieczęciach Sumerów

 51. siola pisze:

  Ktos to jest wszystko opisane w wedach ,Serial gwiezdne wrota to opis dawnych wydarzen .

  • Ktoś pisze:

   Może jakieś streszczenie zamiast kolejnej spychotechniki?

   Nie mam czasu teraz na czytanie kilkudziesięciu tysięcy stron w poszukiwaniu ważnej – JEDNEJ.

   • siola pisze:

    Ktos ja ich tez nie czytalem ale wiem ze masz je tez wszedzie wokol siebie w bajkach legendach ludowych ,zawsze mnie dziwilo jak mowiono o napadach na zwierzeta i wypijaniu krwi to nasze stare zmory z legend ,jak myslisz do kogo te opisy pasuja .Jak widzialem pierwszy raz Serial z widmami to skojarzylem to z nasza zmora .Jak widac drzwi jaskin byly zamykane od srodka tak by nikt z zewnatrz ich nie otworzyl.Zmore mozna zobatrzyc w swietle ksiezyca daj swiatlo ksiezyca do pokoju leko niebieskawe biale swiatlo led.Musisz byc czysty jak dziecko i ciekawy jak ono ale sie uczysz czasami sie poparzsz ale tak sie uczysz i stajesz sie odporniejszy ,nie daj sie sprowokowac i palac nienawiscia czy zazdroscia ale przede wszystkim nie mniej strachu bo to najgorszy doradca.Mysle ze tej waznej jednej i tak juz chyba nie znajdziemy ale podswiadomie mam nadzieje ze Ona jest zapisana w nas samych.

    • Ktoś pisze:

     Ok. a teraz sposób na ich zabijanie poproszę.

    • siola pisze:

     Ktos to najtrudniejsze ,ludzie musza przestac klamac i pozbyc sie strachu pozatym czyste sumienie odciac ich od pokarmu .Ten nasz grzech pierworodny ktury usiluje sie ludziom na chama wpoic mysle ze to jest jeden ze sposobow odciecia od pokarmu.

    • Ktoś pisze:

     W przypadku żydów (reptylian) to martwa droga. Popatrz sobie na zdjęcia z Odessy gdzie się w „sławnym” Domu Związkowym zabawiali polewaniem głów ofiar napalmem by je później podpalać i patrzeć jak „płonie kacapska choinka”. To nie jest zachowanie „człowieka” tylko czegoś człekokształtnego co jest opętanie wścieklizną, bestialską wścieklizną, religijnie tresowaną i podtrzymywaną przy życiu bestialską wścieklizną. Zwyrodnieniem podtrzymywanym wirusem nazizmu zawartym w torze i pielęgnowanym w niej przez tysiąclecia.

     W Odessie wedle najnowszych rachunków zginęło ponad 215 osób (nie polecam oglądania zdjęć choć są dostępne), zakatowanych czy WYREZANYCH z mściwą satysfakcją bo judeopolonia, bo pollin, bo IV rzesza nazistowska, bo chazaria bis, bo wielki izrael a teraz ty się postaw w skórze przywódcy czy Boga i się „módl” patrząc na kolejne bestialskie mordy mając spokojne „czyste” sumienie mimo iż cierpią z twojego zaniechania ….

     Fajnie się patrzy na „pikselle” i wali smętne kawałki, gorzej jak w raz nimi czujesz emocje ….

    • siola pisze:

     Wiesz dobrze ze te widma po obu stronach podsycaja te emocje ,bedziesz chcial dobrze i tak Cie ktos sprzeda .Znowu widma wygraja a w dodatku zdrowo sie posila a glodne dziadostwo jest juz bardzo szczegulnie w okregu chmielnickim i na kuhzjawach.No cuz sprubuje jeszcze raz zlorzyc ognista piaste ale nie obiecuje wiele moze sie uda nawiazac kontakt .Sam mam obawy oby nie przylecieli za puzno.Kto zlamal przymierze na gorze juz i tak wiedza,jak i o mordercach piastow.

    • Free pisze:

     To dobry znak…
     Mieszkańcy stolicy Chińskiego Tybetańskiego Regionu Autonomicznego, Lhasy, mieli okazję zaobserwować interesujące zjawisko atmosferyczne, halo słoneczne.

     http://zmianynaziemi.pl/wideo/pelne-halo-sloneczne-widziane-nad-tybetem

 52. JMM53 pisze:

  Przepiękne to halo, w środku ma jakby szprychy. Szkoda, że nie jest ich więcej (szprych). Zastanawia mnie tylko, ze nie ma na yt żadnego filmiku ze znakami chińskimi i dlaczego niektórzy ludzie chodzą w maskach. Czy jest jakieś zagrożenie grypą lub inną infekcją w tamtym rejonie?
  Może to fejk?

 53. mały budda pisze:

  Koło historii ludzkości dobiega końca.
  Znak czasu daje znać.
  Znawcy historii wiedzą, iż Kongres Wiedeński w Wiedniu w 1814r. Był jak cyrk z małpkami tzw. bal intryg, zepsucia etycznego – moralnego.
  Pięknie ustawiono przedstawienie aby facet zrobiony na kobietę wygrał konkurs.
  Austria znów zagrała bal Wiedeński w końcowym czasie jaki dobiega końca zrealizowania Sądu na Matce Ziemi.
  Przesadą i pogardą jest podszywanie pod ducha Matki Ziemi oraz oszukiwanie innych aby oszukać drugie przybywające Słońce.
  Kto łamie prawa Wszechświata musi ulec w końcowym czasie. Zagładzie w drodze kurczenia się Wszechświata. Początek i Koniec.

 54. Ktoś pisze:

  „„Oprócz potomków faryzeuszy nikt raczej nie twierdzi, że biblia była tworem politycznym.”

  „Nie tylko żydowski archeolog prof. Z.Hertzog potwierdza, ze ST jest MITOLOGIA,
  Wcześniej zrobili to profesorowie archeologii, jak:
  J.Stragnell i J.Allegro, którzy tłumaczyli DSS (Dead Sea Scrolls – Zwoje Morza Martwego) znalezione po 1946r w Qumran.

  Oczywiście Watykan zakazał ujawniania szczegółów znalezionych zwojów, ponieważ zwoje podważały autentyczność ST
  (żydowskiego Piecioksiagu), którym ogłupiane były kościelne owieczki i barany przez 17 stuleci – ST wchodzi w skład “biblii”,
  która nosi miano “pisma świętego”.

  Ponieważ zwoje dowodziły, ze żydowskie wierzenia judaizmu to jeden wielki STEK BZDUR
  upodobniony do religii,profesorowie archeologii Strugnell i Allegro zostali oskarżeni o antysemityzm
  i usunięci z renomowanych uniwersytetów”.

  http://rodzimowierca.wordpress.com/biblia-zydowska-ksiega-zbrodni-wyssana-z-palca/

  Wiesz już dlaczego tak wielu boi się mówić?”

  ()http://bialczynski.wordpress.com/2014/05/03/iluminacki-plan-realizuje-sie-na-ukrainie-rafal-orlicki-od-niewoli-do-radoslawi/#comment-67491

 55. Ozyrys pisze:

  coś o klechach:
  http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/ks-wojciech-lemanski-dla-onetu-postawic-tame-homolobby-w-kosciele/g1d6v

  „- Jeśli homoseksualizm jest ścieżką kariery w Kościele, a geje tak się usadowili w Stolicy Apostolskiej, że kupują sobie za pieniądze wiernych gejowską łaźnię, to uważam to za zgrozę. Trzeba temu postawić tamę – mówi Jackowi Gądkowi ks. Wojciech Lemański. Oto druga część rozmowy.

  • Ktoś pisze:

   Klechy klechami ale co powiesz na to:

   Agencja dla zoofili bezkarnie działa w stolicy.!

   Agencja towarzyska w centrum Warszawy oferująca swoim klientom seks ze zwierzętami – to nie scenariusz filmu grozy, tylko rzeczywistość. Taki przybytek odkryli w ostatnich dniach miłośnicy zwierząt zrzeszeni na jednym z internetowych forów.

   Przypadki seksualnego wykorzystywania zwierząt są w Polsce codziennością, a amatorzy takiej “zabawy” wymieniają się doświadczeniami w internecie. Nie kryją się, bo prawo w Polsce nie przewiduje wysokich kar za zoofilię.

   “Oferuję na sprzedaż szczenięta jak i odchowane dalmatyńczyki (…), z którymi nie będzie problemu jeśli chodzi o animal-seks” – takie ogłoszenie znaleźliśmy w sieci. Jest też mnóstwo innych – najwięcej takich, w których zoofile szukają partnerów do wspólnych zabaw.
   Mogą to robić, bo polskie prawo jest bezsilne wobec takich praktyk. Żeby ukarać zoofila, trzeba udowodnić, że zwierzęciu stała się krzywda. Mogą to ocenić biegli – ci jednak takimi sprawami nie chcą się zajmować. Sprawy kończą się najczęściej grzywną za nieobyczajne zachowanie.

   (całość
   http://www.apocalypse2012.fora.pl/wydarzenia-i-polityka,18/agencja-dla-zoofili,135.html#678)

   widać iż zydzi się zjeżdzają do warsiafki inwestując w swoje ulubione branże.

 56. Free pisze:

  PYTANIE DLA KOGO???
  W zeszłym roku holenderscy uczeni stworzyli w laboratorium pierwsze na świecie „sztuczne mięso”, które zostało następnie spożyte w Londynie przez specjalistę ds. żywienia. Laboratoryjny twór smakował podobno niczym naturalne mięso i tak jak można było się spodziewać, naukowcy idą o krok dalej w produkcji sztucznego mięsa, które miałoby zaspokoić światową populację.
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/naukowcy-proponuja-budowe-urzadzenia-produkcji-sztuczngo-miesa

 57. Free pisze:

  Pilnujcie swoich dzieci!!!

  Niedawno w „DUŻYM FORMACIE” Gazety Wyborczej ukazał się ciekawy artykuł autorstwa Macieja Fabijańskiego pokazujący kolejne dziwne zjawisko w naszym rodzimym Kościele Katolickim. „Rytuał” do złudzenia przypomina mroczne praktyki niczym ze starożytnych pogańskich czasów. I tak jak z tańca z Feretronami – możemy się po prostu pośmiać tak praktyki opisane przez dziennikarza GW mogą być dość przerażające.

  http://www.paranormalne.pl/topic/37890-spoczynek-w-duchu-swietym/

  • Ktoś pisze:

   Takie same sztuczki ten muzyn baptysta we warszawie na narodowym pokazywał.

   Ja to w sumiem mam pytanie „te dzieciaki od artykułu nadal maja własne dusze”?

   Moze ktos to sprawdzić?

   • Ozyrys pisze:

    szczątkowo,to zależy od ilości takich transów, od siły duszy i od mocy w takim jednym seansie przechwytywania Duszy przez klechę
    Na to składa się wiele czynników.

  • Ktoś pisze:

   Z linka by nie zaginęło

   „Temat ‚upadku’ czy też ‚spoczynku’ w Duchu św. bardzo lubi co jakiś czas wracać na forum (przy innych okazjach już się na ten temat wypowiadałem)…

   Początki „spoczynku w Duchu Świętym” są ściśle związane z protestantyzmem, a właściwie z jego odłamem – ruchem zielonoświątkowców. A już żeby być całkowicie poprawnym – początki „spoczęcia” sięgają starożytnych form hipnozy i sztuk uprawianych przez m. in. szamanów. Po kolei, historia w pigułce:

   Dawni szamani i kapłani religii pogańskich praktykowali coś co dziś nazwalibyśmy „terapiami grupowymi” używając podczas nich znane sobie techniki autosugestii, hipnozy, psychodramy dzięki czemu potrafili wprowadzać zebranych w trans, omdlenia i różne zachowania, które świadomie potrafili u nich wywoływać.

   Dobre kilka stuleci później ta wiedza szamanów została ponownie odkryta i opracowana w XVIII w. przez Niemca Franza Antona Mesmer’a, który wprowadził innowacyjne jak na tamte czasy hipnotyczne terapie pacjentów (słynne już sesje uzdrawiające). Podczas nich ludzie zachowywali się podobnie jak współcześni wierni „upadający w Duchu”. Te zachowania były wzbudzane poprzez silne sugestie i kontakt (pośredni lub bezpośredni) z danym obiektem – wtedy był to hipnotyzer i jego akcesoria teraz w kościołach jest to ksiądz, szata, monstrancja, święta relikwia, itp.

   Sto lat później na dorobku Mesmer’a zbudowała swój ruch zielonoświątkowy Maria Woodworth-Etter. W swych kontaktach z wiernymi stosowała formy hipnozy i sugestii o co byłą nieraz oskarżana. Wprowadzała ona odkryte przez Mesmera „uzdrawianie wiarą” podczas swoich transowych nabożeństw w trakcie których ludzie padali jak muchy i nie tylko – zachowywali się co najmniej dziwnie.

   Popularność charyzmatycznych technik Woodworth-Etter przeniknęła poprzez członków jej ruchu i innych wiernych do amerykańskich oraz kanadyjskich odłamów protestantyzmu. Stąd dziwne zachowania wiernych łatwo już przeszło na większość chrześcijańskich Kościołów, w tym katolicyzm – gdzie transowe zachowania w kontakcie z charyzmatycznymi obrzędami stało się całkiem popularne. W latach 90’ ubiegłego wieku Kościół z obawą patrzył na szerzące się wśród wiernych histeryczne trendy i mody.

   Teraz kluczowa sprawa, a więc podejście katolicyzmu do całej tej sprawy. Kościół zabrania używania nazwy „spoczynek w Duchu Świętym”, zastępując ją samym „spoczynkiem” lub „upadkiem”. Paradoksalnie część chrześcijan uważa nawet, że za „spoczynkiem” kryje się działalność szatana i demonów mających za zadanie skupienie uwagi na rzeczach, które tak czy inaczej łączą się z szeroko rozumianym okultyzmem – tak bardzo potępianym przez Kościół. Sam Kościół katolicki – i wbrew pozorom znaczna część księży, tych co bardziej rozgarniętych – mają raczej obojętny (a często nawet krytyczny) stosunek do „upadków” w trakcie mszy, uznając ich głęboko psychologiczne i autosugestywne podłoże; z tego względu nie musi być woli ze strony hipnotyzera/księdza – wystarczy, że pacjent/wierny, poprzez kontakt z charyzmatem, sam wprowadzi się w stan uniesienia, transu bądź omdlenia.

 58. Ozyrys pisze:

  Czy ktokolwiek może podać informacje ze starych ksiąg ,co np. Nostradamus mówi o wybuchu Wezuwiusza ?

 59. Ozyrys pisze:

  Ktosiu…zaczęło się od małej dziurki !
  Mówiłam ,że to na początku jest niedostrzegalne.Nie widać .Sama jestem ciekawa czy to sie sprawdzi…sinkhole ?
  http://zmianynaziemi.pl/wideo/w-stanie-tennessee-dziesieciotysiecznym-stadionie-utworzylo-sie-potezne-zapadlisko

  • Ozyrys pisze:

   a mówiłaś !!!! i to kilka dni temu!!!!

   A teraz na pocieszenie:
   Ela Grad:
   „Od 6 05 14 wszystkie plany dotyczące niszczenia, zostały odciete od żródła zasilania,prowadzenia,realizowania starej energii , nienawiści,,i wywyższania się ,,egoizmu,,, ponad ,ponad, rodzącą się nową idee pogardy i poniżenia.
   Wszyscy zostali odcięci od tego typu energii nawet ,,planiści destrukcji,,
   Nasze myśli i czyny skierowane są na doskonałość ,radość, ,pokój życie..
   Omijamy starannie podpowiadane nam myślenie karmiące ,,,nienawiść,,, do pracy myślący „

   • Ktoś pisze:

    „Wszyscy zostali odcięci od tego typu energii nawet ,,planiści destrukcji,,”

    – ups

    czy raczej

    niach, niach, niach. ;p

    • Ozyrys pisze:

     wiedziałam ,że Ci się to spodoba 🙂

    • Ktoś pisze:

     W sumie po tylu tygodniach bezsennych nocy nawet nie ma innego wyjścia. ;p

     Ha, zobaczyłem twoję prawdziwe JA a ty mojego nie. bzzz ;D

    • Ozyrys pisze:

     moje Ja zobaczyłeś ??? o tym napisałeś ?czy o czymś innym ?

    • Ktoś pisze:

     si, transcendentalne ciało

    • Free pisze:

     y ahora nos despedimos czyli fora ze dwora

    • Ozyrys pisze:

     oj…fora ze dwora…hihihi 🙂
     tylko…gdzie Free ? 🙂
     łudzą się ,że tam się schronią ???
     daremne żale próżny trud !!!!

    • Free pisze:

     Ktosiu mówił że miejsca wystarczy w piekle,,,

    • Ozyrys pisze:

     Ostatnio powiedział ,że mu piekło strajkuje ,już jest chyba przepełnione!
     No to cóż…trzeba stworzyć nowe 🙂

    • Ktoś pisze:

     Widać zam miekki jestem dla nich, za ojcowski. Powinienem chyba wprowadzić nowoczesne jewropejskie metody zarzadzania tam i zaordynowaćdiabełkom demokratyczny wariant czyli 48h/24h/7 dzień pracy.

    • Adrian pisze:

     Niach, niach, niach? 🙂 Czy przypadkiem nie piszesz na innym medium pod pseudonimem Zenek?

    • Ktoś pisze:

     Tam pisuje wiele Zenków,sponsorowany fanklub.

 60. Ozyrys pisze:

  Ela Grad :
  „Moi kochani,spotkałam wczoraj młoda osobę,która skarżyła się,że w życiu jej nic nie wychodzi.Siedzę i tak słucham jej biadolenia, na trudności w związku,utrzymaniem się w życiu i takie trele-morele.
  Słucham i co jakiś czas Świruje mi w uchu jakaś energia niemocy i zastoju..Rozbieram ten dzwięk na części i zaczynam rozumieć co ona kreuje w swoim życiu.Powtarza…………NIE–CHCĘ… żyć w takiej Polsce. zakłamanej..itd…..NIE–CHCĘ mieć takiego życia jak do tej pory….NIE –CHCĘ…trwać w tak idiotycznym związku,…NIE–CHCĘ takiej pracy………..Nie wytrzymałam,przerwałam to użalanie się……….i spytałam co znaczy wyraz,,,,nie,,,???? a ,,,chcę,,,??? te wyrazy wzajemnie się znoszą i wprowadzają stagnację,letarg.A kiedy spytałam co by chciała???? odpowiedziała nastepną sentencją znoszącą się wzajemnie…
  NIE—-WIEM. No i pomyślcie ile osób tak się posługuje i kreuje swoje życie takimi ,,,sentencjami,,,a kiedy dojdzie jeszcze ,,poczucie winy,,,i powtarzanie co tydzień ,,,,,moja wina,,,,3 x i dodanie,,,,moja wielka wina,,, to jak można ruszyć do przodu???
  To wtrynione jakięś paskudne ,,,drony myślowe,,,powtarzane jak mantra.A przecież powtarzanie ,MANTR ma co innego kreować ,życie inne.To jak my ….nie—chcemy…nie–wiemy i dodajemy poczucie winy w stosunku do siebie i wpadamy w depresje i jeszcze pojadamy jakieś paskudztwa zachodnie widzimasy,i ,,,żremy,,piguły,pijemy trutki,i myśli zabagniamy ………….to………… Mamy nie tylko ,,chcieć,,, otrzymywać, daj nam chleba…..to wszystko lenistwo umysłowe,życie na łatwiżnie,bezżycie,masa.
  Ale jeśli stwierdzisz…,,,OTWIERAM SIĘ NA ZMIANY……..to wyrażasz już intencję,że
  TO TY INICJUJESZ ŚWIADOMIE ŻYCIE
  właściwe dla ciebie i wchodzisz świadomie na swoją ścieżkę życiową,i się realizujesz bo dostałaś/łeś prezent od Najwyższego wyposażenie,narzędzia pracy by tego dokonać, czego się podjęła TWOJA DUSZA na twój tutaj pobyt.
  Ciała,, bez duszy nie mają tego problemu,poruszane siłą ducha, są w swoim żywiole i zarządzają materia ,kreują ją a te z duszą duszą się w materii,Tak czy siak kończą się eksperymenty z ciałami bez duszy ,po 15 05 20014 zaczyna się wielkie ,,,mycie,szororowanie i oglądanie wszystkich,segregacja nabiera większego tempa i przyspieszenia.MYŚL–my właściwie w czasie TERAZ. Powodzenia.”

  bardzo trafne !!!!dokładnie tak !

 61. Blue pisze:

  Witam serdecznie.

  Jestem tu po raz pierwszy, jakoś tak przypadkiem odkryła się przede mną ta strona, ten blog i choć jestem sceptyczką co do kościoła, prawd alternatywnych etc, to materiały które tu znajduję nieco mnie przerażają, bo okazuje się że nie ma dna, nadal jest tyle rzeczy o których nie mamy pojęcia, przez które popełniamy tyle nieświadomych błędów…
  To moźe przybić, aczkolwiek mnie to już raczej nie grozi, najgorszy szok prawdy mam już chyba za sobą…tak myślę.
  Przerażające jest to co się kryje pod fasadzie kościoła i to że wierni nie są niczego świadomi.
  Ale mam pytanie, byłabym wdzięczna gdybyś Ozyrysie mogła się ustosunkować albo może ktoś z innych użytkowników, ponieważ pomimo iż w życiu kieruję się głównie intuicją, to wiem że może być zwodzona a chciałabym unikać takich zwodzeń na ile się da.
  Otóż co sądzicie o uzdrawianie rekonektywnym, jest najwyższa energia która uzdrawia, wynosi nas na wyższe poziomy. Jeszcze niedawno na youtobie dostępny był film w polskiej wersji językowej: ” Żyjąca matryca”, niestety w tej chwili chyba jest niedostępny, jedynie oryginał w wersji angielskiej.
  Więc jeśli mogę prosić, to chciałabym się dowiedzieć skąd faktycznie ta energia pochodzi, od Boga czy przeciwnie. Dodam iż byłam na spotkaniu z jedną panią, która takie uzdrowienia przeprowadza i niejako dane nam było zaznać spotkani z tą energią, którą wyraźnie wyczytałam pomiędzy dłońmi jak faluje, wyjaśnienie jest niejako powiązane z fizyką kwantową.
  Mam nadzieje, że uda mi się otrzymać dobre nowiny:)

  Serdeczne pozdrowienia

  • Free pisze:

   Przeżyłaś to co przeżyłaś, bo możesz nieżle jeszcze „narozrabiać” 🙂
   A teraz zrób tak przez dokładnie 5 minut pocieraj dłonią o dłoń zgodnie z ruchem wskazówek zegara, następnie odsuń dłonie na 10-15 cm od siebie i spróbuj je złączyć… co czujesz???
   To była twoja energia , wyjaśnienie – to twoja moc i siła którą chętnie by Ci ktoś podpieprzył…
   Nie martw się znów zobaczysz swoje śmiejące się oczy , takie jak były kiedyś 🙂

   • Blue pisze:

    Free dziękuję za tak szybką odpowiedź 🙂
    Muszę wyłączyć domyślny słownik w tablecie, bo widzę że gdzieniegdzie błędy się trafiają, pomiędzy moimi dłońmi poczułam energię a nie „wyczytałam” oczywiście.
    Free, albo ja nie jestem zbyt lotna, albo piszecie zaawansowanie i skrótowo, bo nie do końca zrozumiałam Twojego posta. Co znaczy, „że mogę jeszcze nieźle narozrabia攂 , w jakim kontekście? No i ostatnie zdanie…”znów zobaczę moje śmiejące się oczy, tak jak kiedyś”? Co to oznacza i dlaczego tak?
    A czy wiadomo Ci cokolwiek o tej energii w uzdrawianiu rekonektywnym, bo słyszę i czytam niesamowite rzeczy, na stronie jednej kobietki, która się tym zajmuje, jest opis wybranych sesji, w których ktoś mocno otwarty i widzący, stwierdził iż istoty światła które pojawiają się przy tych sesjach, to rzekomo Allurowie (czy jakoś tak), ktorzy są wysłannikami, aby pomagać ludziom.
    Nurtuje mnie ten temat, gdyż miałam udaną sesję na mojej mamie, której uśmierzyłam ból nie dotykając jej, w sposób w jaki nam pokazano.
    Bardzo proszę o ew. odpowiedź, czy ta energia pochodzi istotnie z dobrego najwyższego Boskiego źródła? Czy to istotnie najwyższa Boska energia?
    Tak napisałam, jestem tu nowa, niektóre rzeczy są mi jeszcze obce, więc czytam to wszystko, co strona zawiera.
    Proszę zatem o wyrozumiałość 🙂

    • Free pisze:

     Masz niezwykle silną osobowość i determinację…odpowiedzi szukaj w sobie, wtedy masz pewność:) do tej dotyczących oczu możesz użyć lustra.

    • Free pisze:

     i jeszcze jedno jesteśmy na odpowiednim poziomie nigdzie nie musimy się wznosić i opadać no chyba że chodzi o lot samolotem ale to zupełnie inna sprawa 🙂

    • Blue pisze:

     Czyli widzisz więcej i głębiej niż inni, odbierasz ludzi na poziomie energetycznym?
     Tak czy inaczej, dziękuję za odp. myślę że zrozumiałam 🙂
     Pozdrówki

 62. Ktoś pisze:

  „Naiwniaku Ghandi wyrzucił Anglików z Indii bo znal tajemnice, ze potomkowie ich pierwszych rządzących to ludzie ,którzy żyją w Polsce.Hindusi odkryli coś na Wawelu co potwierdziło ich poszukiwania.Gral i czakram to są kamienie.

  Piastowie maja prawo do tronu Anglii przed królową.

  Kazdy Szwed zamieszkały w Uk jest WŁASNOŚCIĄ KRÓLOWEJ !”

  (http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/panstwo-polskie-istnieje-jedynie-teoretycznie-twierdzi-minister-spraw-wewnetrznych-bartlom#comment-205595)

 63. Kamil R pisze:

  Witam.Ja byłem na takim czymś,jak byłem w gimnazjum to byłem na pielgrzymce,no i tam szaman katolicki ludziom to robił. Bałem się iść na to bo widziałem że mniej więcej połowa ludzi padła jak muchy, leżeli na ziemi.Jednak podszedłem,szaman położył łapska na moją głowę i coś tam gadał,nie zemdlałem, normalnie odszedłem. Teraz jak czytam o tych satanistycznych rytuałach w kościele katolickim,to boję się czy mi czegoś nie zrobili.Choć może na mnie te ich rytuały są za słabe,do kk należę już tylko na papierze, nie byłem tam już z dziesięć lat.O tym że kościół katolicki kradnie dusze przeczytałem kilka lat temu,wydaje mi się że to prawda.Pozdrawiam 🙂

  • BasiaB. pisze:

   Twoje wewnętrzne wiedzenie – jest Twoją INTUICJĄ !
   Ten rytuał KK może był za słaby na Twoje ciało fizyczne, lecz energetycznie powstała więź, łączność z tych ich bytem.
   Spróbuj ją namierzyć i zniszczyć swoją RODową Radiacją, rób tak ze wszystkim na co się natkniesz u siebie. O tej Radiacji masz w tych art.:
   https://mistykabb.wordpress.com/2016/11/28/czym-jest-zrodlo/
   https://mistykabb.wordpress.com/2016/11/29/swiateczne-porzadki/
   https://mistykabb.wordpress.com/2016/12/15/generatory-konwersyjne/

   Pozdrawiam ❤

   • Ktoś pisze:

    Mnie w nocy jakaś wielka energetyczna osa próbowała udziabać odwłokiem ale oberwałem jej skrzydełka i „ogłuchła” jak w kawale o ruskich i muszę. ;D

    A klerycy robią ludziom to samo co taki murzyński „pastor” bashoba…. wysysają z nich życie by pokazać swoją „moc ducha”. Fajnie jest zaszokować takiego typka wcześniej się osłaniając w kokon z luster albo sobie pomyśleć iż mu „oddajecie co on daje z odpowiednim na przykład miliardowym mnożnikiem. I jak będzie chciał „poszpanować” swoją DEMONością to go zetnie na kilka tygodni. I to jego własna „pobożność”.;p

   • Kamil R pisze:

    Dziękuję Basiu 🙂 Narazie jestem zielony w tym temacie,zaraz przeczytam te linki.
    Teraz ufam mojej intuicji,a ona podpowiada mi że na tym blogu piszecie PRAWDĘ,pozdrawiam Wszystkich 🙂 Nie wiem jak zrobić serce 🙂

    • BasiaB. pisze:

     Kamilu dajesz spację po ostatniej napisanej literce, potem znak< i zaraz przy tym stawiasz 3 teraz nie wyszło, bo Ci to opisałam, ale wygląda to tak < 3 tylko bez spacji, więc tak ❤
     Cieszę się, że zaczynasz myśleć o sobie 🙂

 64. Kamil R pisze:

  Dziękuję Basiu ❤
  Muszę jeszcze przestudiować tę ściągę do przebudzenia.Do tej pory tylko czytałem artykuły z tego bloga, ale już nadszedł czas żeby się wyzwolić 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s