Krym a “sprawa Polska” cz. 5

 

049135bb356984d21278a7cf44282713,14,0

Rys. 1 Europejska Nibylandia czyli Państwo Lecha (Lachów – Polska)
o jakim na lekcjach historii za żadne skarby nie usłyszycie.
(http://argo.neon24.pl/post/105099,jeszcze-o-granicach)

Link do części pierwszej

– – – – – – – – – – – – –

3. Opowieść o Lachu co wypatroszył bestię yahwe – ciąg dalszy

UWAGA: Tekst 3 stronicowy, na dole tekstu możliwość zmiany stron.

– – – – – – – – – – – – –

Jak się spojrzy w „polską wiki” to wszyscy przedmieszkowi królowie dziwną przypadłością obdarzeni są zawsze przy swoim opisie takim wielgachnym napisem LEGENDARNY. Słowo to specjalnie jest dawane bo legenda to inaczej także bajka a od bajki do bujdy droga bardzo szybka. Dlatego też wszelkie dzieje, wszelkie nasze dzieje, jakie przeczą „oficjalnej” pronazistowskiej myśli historycznej są niszczone bądź fałszowane. Bo celem, głównym celem DRANG NACH SLAVE są potomkowie POLAN czyli my POLACY.

Poprzednią część zakończyliśmy na „mitycznej”, bo jakże by inaczej, Wandzie co się jak głupia szara polska gęś, nie chciała skusić na wdzięki przystojnego, mądrego i zapewnie nieziemsko bogatego i obdarzonego przez „naturystów” Niemca. Tak mówi „legenda”, legenda przez wieki pieszczona i dogładzana przez progermańskich kanoników którzy spisywali Polski dzieje tak by nie było w nich nic „pogańskiego” a co mogłoby wywlec na światło dzienne rzeczoną Wandę z mroków dziejów. Legenda jest więc miałka, nijaka i na wskroś LEGENDARNA.

To nie pierwsza i nie ostatnia nasza legenda jaka została sumptem „ojców kościoła” dopasowana do aktualnie panującego zapotrzebowania wywodzenia wszelkiego „świętego” od satanistycznego cielca watykańskiego. Wiele naszych legend zostało wygumkowanych z pogańskich cech, by dzięki temu mogły „nabrać” nowej „świetlistszej” barwy objawiennej, dzięki czemu zyskiwały magiczny przydomek „Watykan i Bonn Approved” dzięki czemu zawierających je księgom nie groziło dłużej przykładne spalenie na stosie wraz z zbyt dociekliwym przedmieszkowej historii Polski niepobożnym autorem.

Oczywiście ta walka w cenzurowanie mała także swoich rycerzy jacy starali się ukradkiem, półsłówkami czy zamieszczaniem irracjonalnych przekazów przemycać prawdę no bo w jakim duchu należy czytać cytowane już wcześniej:

Samon, także Samo (zm. 658) – kupiec frankijski (noszący najprawdopodobniej imię pochodzenia celtyckiego), pochodzący prawdopodobnie z Sens, który został władcą pierwszego zanotowanego przez źródła pisane państwa słowiańskiego zwanego państwem Samona.

W roku 623/624 przybył razem z karawaną na tereny Czech i Moraw, gdzie wziął udział w wielkim powstaniu Słowian przeciwko Awarom. Po zwycięstwie został obwołany wojewodą.

Popadł w konflikt z królestwem frankijskim i w 631 roku musiał odeprzeć najazd króla Dagoberta I. Zwyciężył w bitwie pod Wogastisburgiem, a podlegli mu Słowianie wykonali odwetowe rajdy na Turyngię.

Państwo Samona pozbawione było typowego aparatu władzy, administracja była bardzo słabo rozwinięta, a sam władca nie zadbał o sprawy dotyczące dziedziczności tronu i po jego śmierci ok. 658 (lub 661) roku państwo rozpadło się.

Z dwunastu słowiańskich żon miał mieć dwudziestu dwóch synów i piętnaście córek. (http://pl.wikipedia.org/wiki/Samon)

Jak należy odbierać władcę który w przeciągu 36 letnich rządów doprowadził do osiągnięcia wymienionych w cytacie wyników z potomstwie – 37 sztuk nie licząc ciąż kończonych poronieniem.

Z PRZYMRÓŻENIEM OKA bo nikt nie jest w stanie być aż takim ogierem no może poza biblijnymi żydami co to potomków mieli na tysiące a każdy z nich był protoplastą, co najmniej, nowego gatunku.

Skoro zatem to nie jest prawda co do płodności, gdyż taki wynik w rozmnażaniu Samona spowodowałby nie tylko brak problemów w sukcesji (w oryginale nie było przecież KOMU PO NIM RZĄDZIĆ) ale wręcz wywołałoby to walki o tę sukcesję tronu, walki o to który z tych 22 synów objąłby tron po nim a tego przecież ani jednego ani drugiego nie było, więc informację „Samon – frankijski kupiec” można spokojnie włożyć pomiędzy Gebelssa i inne NAZISTOWSKO-SATANISTYCZNE ANTYPOLSKIE BUJDOPISARSTWO mające nas, poprzez okłamywanie, trzymać w niewiedzy o przodkach i ich chwale.

Jak zatem należy prawidłowo czytać przemycony w takim zdaniu szyfr. Wiemy z „Kronik Prokosza” iż dawni Słowianie mieli system rządów oparty na 12 Wojewodach spośród których wybierano szefa szefów Kagana i jego prawą rękę Kagan-beka (funkcje te to odpowiedniki Czecha i Lecha z rozważań z 2 odcinka).

Skoro ŻONY to WOJEWODOWIE – ich królestwa (zakładając federacyjny system rządów jak to miał miejsce później przykładowo chociażby w Związku Wieleckim), to

SYNOWIE to władcy, terytoria plemienne, w dziedziczeniu rodów słowiańskich, a

CÓRKI to terytoria albo lenne albo sojusznicze związane więzami małżeńskimi (dynastycznymi).

Rys. 20 Schemat organizacyjny Imperium Lecha czyli Polski
sprzed „osiągnięć” terytorialnych Mieszka I

Wtedy też, po rozmieszczeniu plemion słowiańskich i ich wzajemnych zależnościach, w tym opisanego u Kadłubka „rozmiaru państwa Leszka III”, można dojść do tego jakie krainy wchodziły w skład państwa Samona ale nie „Samona kupca frankijskiego” jak głosi germańskie „urban legend” a „króla Lachów zwanego przez franków Samonem” (bo u nas mógł mieć inne imię) jak to opisano u Prokosza.

I wtedy też, w takim z pozoru irracjonalnym opisie seksualnych możliwości Samona, otrzymujemy, ukradkiem przemyconą poprzez kościelną, yahwistyczną, cenzurę, informację o jego państwie, jego strukturze i pośrednio jego wielkości. Wszystko to szyfrem by watykańskie święte inkwizycjum nie kazało spalić takiej kroniki wraz z autorem za przemycanie nielegalnych treści pogańskich w „bibliach nowych czasów” czyli ocenzurowanych, zjudaizowanych, „kronikach żywotów” właściwie zindokrynowanych królów zarządzających słowiańskimi gojami i wyrywających z nich torturami i prawem „wdowie grosiki” na świętopietrze dla swojego „yes … MASTER ….” z …. Watykanu.

Jest wiele kronik opisujących dzieje Polski. Kronik pisanych już przez kanoników i opisujących dzieje z uwzględnieniem „świętej” roli Kościoła w dziejach jej córki – Polski. Kronik pisanych w religijnym stylu, rojących się od świętych, aniołów, natchnień i tym podobnych miłych Watykanowi ozdobników.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, historia, marduk i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

159 odpowiedzi na „Krym a “sprawa Polska” cz. 5

 1. Ktoś pisze:

  „Wedłóg obecnych samozwańców władców z Kijowa, okazuje się, że miasto Dniepropietrowsk to NIE miasto słowiańskie lecz STOLICA ŻYDOWSKIEGO „Kaganatu Chazarskiego” , to znaczy żydów, którzy tam założą następne „państwo izraelskie”.

  Po 1991 roku, czyli po rozpadzie ZSRR w Dniepropietrowsku oraz nad całym tamtym obwodem przejeli władzę ŻYDZI, którzy tam stanową 0.4% (12 tyś. żydów) całej statystycznej populacji.

  Żydzi w Dniepropietrowsku i Doniecku generalnie rzecz biorąc w trakcie tzw. „przemiany ustrojowej” z komunizmu na kapitalizm przywłaszczyli sobie, czyli „SPRYWATYZOWALI” po 1991 roku dla SIEBIA nieomal CAŁY były majątek państwowy czyli przedsiębiorstwa i najbardziej intratną ziemię, stając się tam KASTĄ RZĄDZĄCĄ i KASTĄ najbogatszą z dnia na dzień. Ruskich i ukrainców oni traktują bardzo przedmiotowo jako parobków lub niewolników w swojej KOLONII.

  Ta rządząca tam żydowska KASTA przerodziła się w krwawą OLIGARCHIĘ, która się czuje tam panem życia i śmierci wobec okradniętych, obrabowanych skolonizowanych tubylców.

  To złodziestwo żydowskie stałą się ważną częścią tam wygenerowanego bardzo poważnego KONFLIKTU społecznego. W Polsce te sprawy NIE są znane przeciętnemu obywatelowi, który jest OSZUKIWONY przez żydo-niemieckie media zainstalowane w III RP.

  W 2012 roku do tych miast zaproszono prezydenta Izraela, aby jemu pokazac na miejscu jak SPRYTNIE się żydzi „urządzili” żydzi zamieszkali w Dnieprotrowsku i Doniecku, wręcz otwarcie się chwalili, że tam oni będą organizować ponownie Kaganat Chazarski, który wcześniej na tamtej ziemi sfabrykował judaizm i żydowską torę.

  Żądzacy żydzi w tych miastach wybudowali potężne synagogi oraz całe ośrodki do rozwijania żydowskiej władzy, społeczności oraz JUDAIZACJI całego tam zamieszkałego społeczeństwa birac wskazówki i przykład tak jak zrobili żydzi w USA, podporządkowując interesy pozostałej społczenosci TYLKO interesowi żydowskiemu.

  W trakcie przyjmowania prezydenta Izraela w Dniepropietrowsku i Doniecku, lokalni władzcy żydowscy składali publiczne OŚWIADZCENIA, że ukraina jako kraj geograficzny będzie w PIERWSZEJ kolejności SŁUŻYĆ interesom żydowskim i Izraelowi, co można usłyszeć i zobaczyć na poniższej relacji filmowej, która jest BULWERSUJĄCA jak żydzi z obywatelstwem tej geograficznej krainy „ukraina” czują sie bezkarni, są BESZCZELNI w swoich KRADZIEŻACH byłego mienia państwowego, panoszeniu się po ziemi, którą sobie PRZYWŁASZCZYLI złodzejskimi metodami … itp.

  (http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/04/24/prawdziwy-cel-destabilizacji-ukrainy/)

  Trochę odwołania do bieżących czasów

 2. Free pisze:

  Lądowanie amerykańskich żołnierzy 173. Brygady Powietrznodesantowej w zachodniopomorskim Świdninie zaalarmował wiele europejskich stolic, w tym Moskwę.

  – Oceniamy obecność wojsk amerykańskich w Polsce jako agresję – stwierdził na antenie Rossija24 szef rosyjskiej dyplomacji Siergiej Ławrow. – Nasz sztab właśnie analizuje, jakie siły możemy zaangażować do obrony Polaków.

  Reakcja Rosjan może oznaczać otwarcie nowego rozdziału w relacjach z Polską. Jeszcze niedawno Kreml oskarżał nas o szkolenie snajperów na Majdanie, dziś zmienił kurs o 180 stopni.

  – Takie są wymogi geopolityki – tłumaczył Ławrow. – Wolna i niezależna Polska jest gwarantem stabilności w regionie.

  http://aszdziennik.wordpress.com/2014/04/23/lawrow-obecnosc-wojsk-amerykanskich-w-polsce-to-inwazja-bedziemy-bronic-polakow/

  • Ktoś pisze:

   „Wolna i niezależna Polska jest gwarantem stabilności w regionie.”

   – wreście to zajarzyli iż POLSKA WOLNA OD ŻYDOSTWA TO PODSTWA BEZPIECZEŃSTWA ŚWIATOWEGO.

   No brawo….

 3. Free pisze:

  Wykańczanie kolejnej branzy tym razem na Śląsku. Ale tu się plany zawalą,

  http://wiadomosci.onet.pl/slask/gornicza-manifestacja-w-katowicach-zdjecia-premiera-oblano-czerwona-ciecza/5c7nc

  Tysiące górników manifestowały we wtorek na ulicach Katowic, domagając się od rządu planu ratunkowego dla branży, która ich zdaniem jest w katastrofalnej sytuacji. Chcą m.in. zahamowania nadmiernego importu węgla i nowej strategii dla górnictwa.

  Szef Solidarności Piotr Duda podczas demonstracji zarzucił rządowi, że doprowadził do zapaści kraju. Nawoływał wszystkich do wyjścia na ulice, by – jak się wyraził – skończyć z „liberalną zarazą”.

  Była to najliczniejsza manifestacja na Śląsku w ostatnich latach. Według organizatorów wzięło w niej udział ponad 12 tys. górników. Policja szacuje, że w zgromadzeniu wzięło udział ok. 10 tys. osób.

  Demonstranci zgromadzili się na placu przed Śląskim Urzędem Wojewódzkim. Mieli związkowe flagi i transparenty z nazwami zakładów pracy. Protestujący przyjechali z całego Śląska i spoza regionu, m.in. z Bełchatowa. Na schodach do budynku rozlali wyglądającą jak krew ciecz i rzucili na nią zdjęcia premiera Donalda Tuska i odpowiedzialnego za sprawy górnictwa wiceministra gospodarki Tomasza Tomczykiewicza. „Złodzieje!” „J…ć Tuska” – krzyczeli.

  • Free pisze:

   Maryś , u nas to nie jest źle, ludzie źle się odżywiają bo często są zmuszeni kupować tanie jedzenie niewiele warte, ale to się zmieni, wkrótce….

 4. Free pisze:

  Ktoś moze powiedzieć _ górnictwo jest nierentowne_ nie wierzcie, to gówno prawda, w Polsce to co Polskie jest zrzynane z pełna premedytacją.
  Ku rozjaśnieniu….

  http://zzkadra-halembawirek.cba.pl/wp-content/uploads/2012/11/Podatki-w-g%C3%B3rnictwie.pdf

 5. Free pisze:

  W Polsce od długiego czasu protestują rolnicy. Polska ziemia w polskich rękach!!!
  Cichcem wykupywana jest nasza ziemia przez najeźdźców .
  Popierajmy rolników!!!

  http://protestrolnikow.pl/
  https://www.facebook.com/pages/Protest-Rolnik%C3%B3w/481084125275233?fref=ts

 6. Free pisze:

  Dokładnie 1 maja 2004 roku Polska weszła do Wspólnot Europejskich. Zależność od Moskwy zastąpiono zależnością od Brukseli. W mediach głównego nurtu panuje festiwal hipokryzji i przekonuje się Polaków, że przynależność do powstałej 1 grudnia 2009r. Unii Europejskiej to coś bezdyskusyjnie cudownego. Jak jednak jest naprawdę?
  Wstąpienie do Wspólnot Europejskich (w 2004 roku nie istniała jeszcze formalnie Unia Europejska, która została powołana przez Traktat Lizboński) było poprzedzone skandaliczną kampanią propagandową. Prawie nie dopuszczono w debacie przeciwników wstąpienia naszego kraju w struktury tego biurokratycznego molocha. Referendum odbywało się przez dwa dni, bo mimo wszystko obawiano się, że ciemny lud się pomyli.
  Po 10 latach można już postarać się o pierwszy bilans naszego członkostwa w tej strukturze politycznej. Oczywiście wygląda on zupełnie inaczej niż jest to przedstawiane w mediach. Rzekomy strumień pieniędzy z UE jest tak naprawdę w większości finansowany z naszych podatków. W zależności od tego jak liczymy jesteśmy płatnikiem netto, lub tylko trochę więcej dostajemy niż wpłacamy.

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/mija-10-lat-czasu-gdy-polska-zostala-skolonizowana-przez-ue

  • koliberek pisze:

   Kilka refleksji z okazji 10. rocznicy przyłączenia Polski do UE
   Cywilizacja istnieje dzięki kumulacji doświadczeń i wyborze tych, które stabilizują życie, oraz służą dalszemu rozwojowi.
   Z drugiej strony stawiane są zjawiska negatywne, których normalni ludzie omijają.
   Wypada jednak zapytać w tym momencie: kim są normalni ludzie?
   To osoby rozumiejące, bądź intuicyjnie kierowane aksjomatami cywilizacji – co w przeszłości nazywano „dziełem stwórcy”.
   Jeżeli stworzymy metaforyczną koncepcję stałego postępu cywilizacyjnego, to przyznać też musimy, że były momenty – gdy cywilizacja cofała się wstecz.
   Taka diagnoza jest bardzo trudna w ocenie, bo zależy od punktu widzenia i wymaga wielkiej pokory wobec logiki.
   Możemy jednak postawić tezę, że totalitaryzmy dwudziestego wieku były cywilizacyjną katastrofą. ………………………………………………….
   http://zaprasza.net/a.php?article_id=32581

 7. Free pisze:

  No i plany się walą na łeb na szyję, ludzie otwierają oczy i koniec robienia z nich durniów przez okupantów żydowskich.
  Banderowcy wysyłają wojsko przeciwko narodowi, oni już wiedzą, że niedługo będą musieli pryskać do swoich upowskich dziadków w Kanadzie.

  https://cyklista.wordpress.com/2014/05/02/banderowcy-wysylaja-wojsko-przeciwko-narodowi-oni-juz-wiedza-ze-niedlugo-beda-musieli-pryskac-do-swoich-upowskich-dziadkow-w-kanadzie/

 8. Free pisze:

  „CZŁONKOWIE „PRAWEGO SEKTORA” to UKRAIŃSCY ŻYDZI, którzy MIESZKALI w IZRAELU, OTRZYMALI OBYWATELSTWO, PRZESZLI SZKOLENIE WOJSKOWE w ARMII IZRAELSKIEJ (CAHAL), a następnie WRÓCILI na UKRAINĘ.” !!!

  http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/03/04/ukrajina-pravy-sektor-jsou-zide/

 9. Free pisze:

  A tymczasem banderowcy zasmakowali krwi i pławią się w poczuciu bezkarności. Będzie ciąg dalszy, chyba że, po pierwsze i mniej prawdopodobne – oszalały Zachód przestanie wspierać bandziorów i rzezimieszków udających rząd Ukrainy, lub, po drugie, zareaguje Rosja.

  http://marucha.wordpress.com/2014/05/04/eskalacja-chaosu-na-ukrainie/

 10. Ktoś pisze:

  „„…ale tam swoje paluszki wsadza Rosja a obok tego nie można już stać spokojnie bo w ten sposób ośmiela się ją do dalszych niczym nie uzasadnionych agresji.”

  Dziwi mnie ten komentarz ponieważ nie ma w nim słowa na temat NATO.
  Tzn rozumiem że ingerowania jednego państwa w sprawy drugiego państwa jest złe
  ale dlaczego ingerencje NATO są niewidzialne lub dobre?

  Przecież to co robi NATO na świecie ze swoimi „pokojowymi misjami”
  to jest powtórka z inkwizycji.

  Najemnicy krążą po świecie i tłuką wszystkich którzy chcą być od nich niezależni
  ale tłuką sposobem,czyli tak jak kiedyś straszono satanistami,tak teraz straszy się terrorystami.
  Terroryści podobnie jak dawni sataniści,robią coś na konto tych których chcą się pozbyć.
  Następnie pokazują swoje dokonania i tłumaczą że to są ci źli których trzeba się pozbyć
  i my(krzyżowcy/NATO) wam pomożemy.

  Ludzie zastraszeni diabłami zaczęli wykańczać samych siebie a kościół dziś mówi że przecież to nie oni mordowali tylko źli l udzie nierozumiejący pisma.

  Nie ważne że nie mordowali Oni,ale inspirowali wiec są odpowiedzialni pośrednio.
  Cóż z tego że Watykan przeprasza jeśli wszystko co robi to gadanie?
  Gdyby im było przykro,to oddaliby to co zabrali,odbudowali to co zniszczyli.

  Teraz jest podobnie,na Ukrainie Słowianie strzelają do Słowian ,inspiratorzy są bezpieczni.

  PS.Mój komentarz nie jest na temat Putina 🙂
  Metody jakich używa USA w swojej polityce,są identyczne z opisami biblijnymi.
  Najpierw wysyłamy dobrego policjanta/misjonarza z prośbą o uległość i poddaństwo
  potem gdy naród nie jest głupi wysyłamy złego policjanta/krucjata i niszczymy opornych
  a kiedy ludzie postanowią że wolą żyć niż ginąć za idee,zdobywamy teren
  i od teraz to my jesteśmy BRACIA!

  Księga Powtórzonego Prawa 20:10-16

  10. Jeśli podejdziesz pod miasto, by z nim prowadzić wojnę, najpierw ofiarujesz mu pokój,
  11. a ono ci odpowie pokojowo i bramy ci otworzy, niech cały lud, który się w nim znajduje,
  zejdzie do rzędu robotników pracujących przymusowo, i będą ci służyli. – Unia Eropejska

  12. Jeśli ci nie odpowie pokojowo i zacznie z tobą wojować, oblegniesz je.
  13. Skoro ci je Pan, Bóg twój, odda w ręce – wszystkich mężczyzn wytniesz ostrzem miecza.
  14. Tylko kobiety, dzieci, trzody i wszystko, co jest w mieście, cały łup zabierzesz i będziesz korzystał z łupu twoich wrogów, których ci dał Pan, Bóg twój.

  15. Tak postąpisz ze wszystkimi miastami daleko od ciebie położonymi, nie będącymi własnością pobliskich narodów.
  16. Tylko w miastach należących do narodów, które ci daje Pan, twój Bóg, jako dziedzictwo, niczego nie zostawisz przy życiu. -Irak,Iran,Syria,Ukraina,Wietnam,Hiroszima,Indianie itd itd”

  (http://bialczynski.wordpress.com/2014/05/03/iluminacki-plan-realizuje-sie-na-ukrainie-rafal-orlicki-od-niewoli-do-radoslawi/#comment-67543)

 11. Ktoś pisze:

  http://wolnemedia.net/polityka/ukrainskie-pole-bitwy-kompleksowe-podsumowanie/

  Ukraina od podszewki czyli kto z kim o co tam naprawdę walczy nasyłając idiotów z bronią i napalmem wzajemnie na siebie.

 12. Ozyrys pisze:

  ” Imponująca, wszechstronna analiza zamachu stanu na Ukrainie z lutego 2014 z punktu widzenia wybitnego rosyjskiego naukowca.
  Fursow przedstawia interesy i powiązania głównych ukraińskich graczy – oligarchicznych klanów, których wielu przywódców ma podwójne obywatelstwo – wraz z mało znanymi, szokującymi szczegółami.
  Ujawnia rażącą hipokryzję i podwójne standardy zachodnich sponsorów zamachu i ich rosyjskich/ ukraińskich zdrajców z ’5 kolumny”.
  Zamach i udane przyłączenie przez Rosję Krymu postrzega jako ważne wydarzenia, zmieniające stan toczącej się gry, gdzie powojenne zachodnie machinacje, którym przewodzi USA, zmierzają do podporządkowania Rosji ich własnym planom.
  Fursow sugeruje również, jak Rosja powinna reagować.”

  http://pracownia4.wordpress.com/2014/05/09/ukrainskie-pole-bitwy-kompleksowe-podsumowanie/#more-8217

 13. mały budda pisze:

  Moim zdaniem Polacy nie powinni, iść głosować na kandydatów do parlamentu europejskiego a tym samym w 2015r. do parlamentu Polskiego czyli Sejmu i Senatu.
  Bardzo trudno nie doświadczyć na każdym kroku zmasowanego ataku kandydatów do europarlamentu.
  Przykre odczucia mam od wszystkich kandydatów do europarlamentu. Wibracje ich są czarne jak smoła, gdyż pieniądze i prestiż to ich domena.
  Jeśli Polacy myślą ,iż kandydaci coś zrobią dla Polaków i Polski. To są posłuszni systemowi programowania przez środki przekazu medialnego. Tworzone obrazy dla Tłumu.
  Być może unii zależy aby mieć posłusznych polskich europosłów aby nimi sterować. Dając im mnóstwo pieniędzy.
  Nie idę głosować ani na wybory do europarlamentu i do parlamentu Polskiego, Sejmu i Senatu.
  Nie będę zasilał czarnej smolistej energii w systemie pseudodemokracji..
  W końcu pękną od chciwości, zepsucia, oszukiwania.

  • Free pisze:

   MB ja jestem innego zdania, nie można pozwolić aby ktoś decydował za nas i ta ciemna smoła nas zalewała ! Ludzie zaczynają myśleć i chcą zmienić nasz Kraj róbmy to z nimi. Ja głosuję przeciw temu co mamy obecnie!!!
   Posłuchajmy, czy ten człowiek nie ma racji?

   • siola pisze:

    Partie-kupy rozbujnikow kture zwiazaly sie w jedna Gruppe w celach rabunkowych-dzis nie jest inaczej zwiazki grup ludzi o jednakowych interesach przewarznie o nastawieniu pasorzytniczm .Moze by tak zrobic by karzda wioska osedle wybieraly swojego przedtawiciela w wladzach gminy z tych ludzi wybrac przedstawiciela do reprezentowania w powiecie z tychrze do wojewodztwa i w koncu panstwa nad iloscia bym sie zastanowil ale byl bym za tym by liczba przedstawicieli byla jak najmniejsza a odpowiedzialnosc byla bezposrednia przed wyborcami kturzy mieli by prawo odwolania przedstawiciela w Referendum.Jedno jest pewne im wiecej pasorzytow tym gorzej jest ludziom uczciwie pracujacym utrzymac wzrastajacom liczbe pasorzytow co grozi upadkiem gospodarki wczesniej czy pozniej.

    • Free pisze:

     masz rację to tzw. społeczeństwa fraktalne, możemy to zrobić, zmiany są blisko

   • barbarzynca pisze:

    Program wyborczy, którego twarzą jest JKM, to dobry program. Problemem jest sam JKM i to nie dla tego, że często zdarza mu się rżnąć głupa. Więcej tu: http://argo.neon24.pl/post/108968,agentura-zwiera-szyki

    Z pośród polskich partii politycznych, nie ma w czym wybierać. Powód? Kierownictwo to polskie marionetki albo koczownicy z polskimi paszportami. Jak pojawi się ktoś sensowny to ABWera lub Polskie Gladio organizuje takiej osobie śmierć polityczną albo spotkanie z seryjnym samobójcą.

    Co myślicie o tej akcji? Faceta próbowano wrobić w pedofilie, siedział w areszczie wydobywczym( dla niepoznaki zwnaym aresztem śledczym ) kilka lat, okradziono go na kilka milionów, to tak w skrócie.
    https://www.facebook.com/pierydolefiskusa.stonoga

    • Free pisze:

     Barbarzyńco, JKM nie jest problemem, problemy wokół jego osoby się stwarza i śmiem twierdzić że pomówienia będą przybierać na sile, bo obecnie jest realnym zagrożeniem dla obecnej bandy, swoich poglądów nie zmienia od jakiś 20 lat, ale dopiero teraz ludzie zaczynają słyszeć. Na dzień dzisiejszy skromnie szacuję poparcie dla KNP na około 15 procent, jest jeszcze parę ugrupowań oderwanych od zawszeńców wystarczy poszukać. Stonoga ma ponoć niezłe papiery, zobaczymy, czas pokaże co POKARZE bo na razie nic nie potrafi ruszyć pijawek. Te wypociny na temat JKM to pic na wodę fotomontaż i tyle.

    • Ktoś pisze:

     JKM zawsze był agentem, jest jednym z uczestników Nocnej Zmiany. To, że go teraz wykorzystują do walki z tuskowszczyzna znaczy iż żydostwo czające się w cieniu i przebierającą nogami za urządzeniem z Polski KL Pollin już tuska i jego bandy nie potrzebuje a JKM ma zrobić kolejną Grubą Kreskę.

     Tusk to frakcja niemiecka a walczy z nim frakcja kijowsko-izraelska, jedni i drudzy maja dziadków z mundurem gestapo w szafie ….
     .. jedni i drudzy mają za nic Polaków i najchętniej by ich wymordowali w całości.

     JKM miał wystarczająco wiele czasu i wystarczająco wiele okazji by zabłysnąć jako polityk a nie jako ciota do marnowania „społecznego oburzenia”…. pozostawiając zawsze swoich wyborców tuż przed wyborami na pastwę losu.

    • Free pisze:

     Ktosiu, niestety nie miał szans na nic więcej…i tylko dlatego egzystuje że był brany za dziwaka, wierz mi.

    • Ktoś pisze:

     Spoko, ja mu już nigdy nie zaufam bo jest niewiarygodny. Jest mnóstwo „ruchów prawicowych” mających jedynie za zadanie skanalizować niezadowolony tłum za jakimś podstawionym im a udającym patriotę i to polskiego żydem. JKM wpisuje się w ten trend od ponad 20 lat…

     udział w jewrogeropejskich wyborach zresztą nobilituje jUdE jako władzę okupacyjną w Polsce. Dla mnie to nazistowska narośl więc nie mam zamiaru nikogo legitymować i dawać mu „nadziei na koryto po 50 tys miesięcznie”…. niech walczy o to w Polsce ze swoimi kolesiami.

     A jak mu tu mało to Madagaskar da mu miliony za wierną służbę nazizmowi.

    • barbarzynca pisze:

     Pierwszy atak miał miejsce z jakieś 20 lat temu( wedłóg samego JKM ), wtedy to świat usłyszał o Ozjaszu Goldbergu. Blog argo.neon24.pl jest prowadzony przez autora tekstu o werwolfie( http://werwolfcompl.blogspot.com/ ) a MPS wydaje mi się bardziej wiarygodny niż JKM.

     „jest jeszcze parę ugrupowań oderwanych od zawszeńców wystarczy poszukać”
     Przyznaję się bez bicia, że nie szukałem.

   • barbarzynca pisze:

    @Ozyrys:
    Moje komentarze chyba wpadły w filtr antyspamowy. Usuń ten pierwszy. Jeżeli w kolejce do akceptacji czeka tylko jeden komentarz to ten komentarz uznaj za nie ważny.

  • Ozyrys pisze:

   MB – to odprowadź te smoliste energie tam gdzie trzeba ,masz pole do popisu:)

 14. siola pisze:

  Oj ,oj znowu te same bledy ,nalezy myslec jak ziemianin nie schlachter .Po pierwsze Lisowczycy oddzialy najemne walczace za pieniadze ,nie gra roli kto ma racje ale kto wiecej zaplaci.Ta banda kiedys skazana na banicje chyba nie za dzialanie dla dobra Ojczyzny.Dla Lisowczykow mial bym nazwe ktura bardziej do nich pasuje i oddaje sedno sprawy GWARDIA SZWAJCARSKA.Kto zabija dla pieniedzy nie odruznia swojego t cudzego dla niego istnieje tylko ten kto wiecej zaplaci a kogo stac by dobrze zaplacic i to do tego dlugoterminowo.Zastanawialem sie dlugo dlaczego takie osoby jak Bialczynski niby slowianin dziela Slazakow na niemieckich polskich ,czeskich i morawskich i nalatywanie na ziemianstwo slaskie.Moze nie byli lepsi od schlachter polskiego ale moze jest inny powod tej nienawisci ,moze to tylko wyrzuty sumienia bo sie dobrze wie ze jest sie na nie swoim i ze na slasku nie stalo sie inaczej jak kilkanascie lat pozniej w Jugoslawi co dzialo sie z przyklaskiem calej przekupniej rzadnej wladzy bandy politykow europejskich.Teraz mamy Ukraine i nagle nie chca ja dzielic jak Jugoslawie dlaczego ,dlatego ze wola narodu nie ma znaczenia u dzisiejszych wladcow i to nie tylko wola narodu ukrainskiego ale i wola wlasnych poddanych nie gra tu roli, sa tak traktowani jak potencjalni przestepcy a nie jak normalni obywatele kraju ale jak to mowi stare przyslowie ,karzdy sadzi po sobie ,jak tu mmiec zaufanie do wlasnych obywateli ot i cala Europa.Zastanawialem sie skad ,pojawila sie ta cala niezgoda miedzy ziemianstwem slaskim ,i tu dzieki Ozyrys i Ktos ta zmora pojawila sie u nas po listopadzie wraz z obdartusami z Kongresowki dlatego te nazwiska Urban ,Urbanski, Urbanek, Chmiel ,Chmielnicki ,Dzida,Swoboda,Podstawski Kosytorz ,Kostyra;Rutkowski ,Russek itd wszystko nazwiska kture mialy cos wspolnego z spadkiem po God Ulla i ciotce Klarze .Jak bylem jeszcze w Polsce to bylem dla tej bany gebels teraz ONI to niemcy a ja to polok chociarz co niekturzy z tej bandy porzadnie po niemiecku nie umia .Tu Ktosiu ma racje ta bandda czuje juz swoj koniec i wynosi swe dupy na zachod ale jak Ktos radzil bym do lemurow na Madagaskar bo tam ich miejsce.Kazde z tej bandy na pierwszy rzut oka to chodzacy swieci na powitanie i porzegnanie jak i w rozmowie ciagle slowo Bog pytanie tylko jaki.Dla polskiej policji to nie mial bym zbytnio zaufania ,radzili mi zebym ja zlorzyl zeznanie spadkowe po Ojcu i podpisal je mysla ze wezne na swoj leb milion euro w Banku BPH na jagielonskiej w gliwicach kturych nawet nie widzialem a o kturych dyrektorka banku sklamala mowiac ze Ojciec nie mial konta w tym banku a ja trzymalem w rekach kartke z adresem banku zostawiona przez Ojca Po drugie to pracownica banku po okazaniu aktu zgonu Ojca powiedziala do mnie ze w tej sprawie nie moze nic powiedziec ,i musze rozmawiac z dyrektorka ,jak tu teraz miec zaufanie do bankow to tylko chyba urzdowi zlodzieje.Jezeli polski urzad skarbowy ma chec odzyskac swoj nalezny podatek skarbowy od spadku niech zapyta Bozene Marie Nieszwiec alias Nieschwitz z domu Chmiel i jej syn skad maja Konta w banku PKO SA na Wyszynskiego i czy przelew nie nastapil z banku BPH na Jagielonskiej po smierci Ojca.Dobrze pomyslane miec Konto w polsce pod innym nazwiskiem niz w niemczech mozna obejsc niemiecki urzad podatkowy a corka zyc z zasilku chociarz mamusia ma dosc na koncie od banda zlodzieji .Ozyrysku po liscie do prokuratury i rozmowie na policji w Gliwicach stracilem zaufanie do urzedow w Polsce ,ale musze was pocieszyc w niemczech jest nie lepiej jesli mowisz prawde to potraktuja cie jak zlodzieja a jak dobrze klamiesz to zyjesz jak paczek w masle.Nadszedl juz czas na dresz den i oby jak najszybciej sie pozbyc klamcow, mordercow i zlodzieji ale nie tych kturzy kradna z przymusu ale tych kturzy kradna chociarz Maja pelne kieszenie .Trzeba z tym skonczyc by za ukradzenie bulki z glodu odcinano rece a za kradzenie milionow chociarz ma sie juz dosc na kilkanascie rzyc dostawalo sie lepsze stanowisko i pochwale.Na ziemi sa tylko dwie rasy ja bym je nazwal p ludzie i k ludziska .Na koniec jeszcze raz bardzo dziekuje Ozyrysku za to co zrobilas ,moze da Ojciec i Matka ze podziekuje osobiscie za wszystko narazie czeka mnie duze ciecie ,zobaczymy jak z tego wyjde, mam nadzieje ze dobrze czekam na Termin z OP:

  • Ktoś pisze:

   „ŻYDOM DOBRZE jest w KRAJU SŁOWIAŃSKIM, gdzie LUDZIE są BARDZO DŁUGO NAIWNI, dopiero jak SŁOWIANINA ZABIJĄ to ci WPADAJĄ we WŚCIEKŁOŚĆ. Więc ŻYDOSTWO DOZUJE ZACISKANIE tej PĘTLI tak, żeby SŁOWIANIE nie WPADLI w ZŁOŚĆ, i nie patrząc na skutki, nie zrobili ŻYDOSTWU POGROMÓW.

   Pięknie scharakteryzował naszą ojczyznę Polskę – angielski profesor historii, gdy odpowiedział na pytanie jednego z uczestników towarzyskiego spotkania w British-Polish Society pod koniec 1941 roku. Widać, że z odległości można więcej zauważyć niż będąc u siebie w kraju Pytanie brzmiało – dlaczego jest wielbicielem polskiej historii? Profesor ów powiedział tak: – Tadeusz Modelski, Byłem szefem wywiadu u naczelnego wodza. Wydawnictwo Bellona, Warszawa 2009, Str. 283/284

   „Kocham historię waszego kraju i bardzo ją szanuje, albowiem w tysiącletniej historii nie mieliście w swojej kulturze: szafotów, toporów, gilotyn, egzekucji, tortur lub też wynaturzonych zachowań ludzkich. Nie wiecie, co oznaczała wieża Tower, Bastylia, «camera obscura» lub też rosyjskie fortece i więzienia. Nawet nie macie pojęcia, jaki horror miał miejsce w czasie hiszpańskich i rzymskich inkwizycji, albowiem w Polsce prawo zatwierdzone w 1552 i 1562 roku zabraniało tego rodzaju zachowań.

   Nie znacie również hipokryzji purytanizmu Cromwella i jego przymusowej «piety religijnej», u was nigdy nie miało miejsca prześladowanie ludzi nauki, palenie ksiąg naukowych.

   Jedną z waszych podstawowych wartości była tolerancja religijna. W waszym prawie nigdy nie było takiego absurdu jak: «cuius regio eius religio», tzw. błędów Augsburga z 1555 roku, praw westfalskich z 1648 roku; swobody indywidualne były najświętsze w waszej Republice.

   Wasze granice były zawsze gościnnie otwarte dla wszystkich prześladowanych w ich własnych krajach. W waszym kraju nigdy nie miały miejsca żadne polowania na czarownice, które były niczym innym jak owocem psychopatii czasów średniowiecznych, w naszym kraju nawet Cromwell był w nie zaangażowany.

   W Europie Zachodniej w dziesiątkach małych księstw niemieckich wielu tzw. «wysoko urodzonych» książąt żyło przede wszystkim z rabunku na drogach. W waszym kraju mężowie nigdy nie porzucali żon, jak to miało miejsce u nas na skutek oszukańczych oskarżeń, kiedy po torturach biedne żony przyznawały się do wyimaginowanych przestępstw. W Europie Zachodniej we wczesnym średniowieczu za owe wyimaginowane przestępstwa kobiety były palone lub też głodzone na śmierć. Wszystko co tu wymieniłem, nie miało miejsca w waszym kraju, a więcej, w ostatnich latach, kiedy wasze dzieci bawiły się spokojnie w sielskich wsiach, nasze dzieci pracowały w kopalniach od 4 nad ranem, przyprowadzane do nich przez ich płaczące matki, albo też czyściły kominy. Ci zaś, którzy protestowali i występowali przeciwko takiemu traktowaniu, byli karani przez obłąkanych sędziów śmiercią lub deportacją do kolonii.

   To dopiero prawo o kopalnictwie (Mining Act) z 1842 roku, ustanowione przez wielkiego humanistę lorda Shaftesbury, zabroniło kobietom oraz chłopcom poniżej lat 10 pracy podziemnej w kopalniach.

   Dlatego też chylę czoła przed waszym narodem, szczególnie teraz, kiedy jesteście w opresji «odious apparatus» faszystów. Pozostawieni sami sobie przez waszych przyjaciół w Europie w obliczu brutalnej agresji; kiedy jako pierwsi l września 1939 roku heroicznie stawiliście czoła machinie wojennej, filozofii obłędu. Dlatego też chcę wznieść toast za Wasz szczególny naród i kraj! „Niech żyje Polska!”

   Nic tu nie można dodać. Są to słowa rzetelnej prawdy wypowiedziane przez uczciwego człowieka i naukowca. Dlatego należałoby tu postawić proste, ale bardzo ważne pytanie, wiedząc, że Żydzi prowadzili od wieków wrogą politykę przeciwko Polsce – to świat wie.

   Ale dlaczego wielu Polaków, za parę judaszowych srebrników, jest po stronie Żydów i robią wszystko, żeby otumanić swój naród i pomóc Żydom ujarzmić Polskę. Kieruję to pytanie do tych wszystkich dziennikarzy i pseudo polityków, którzy nie wiedzą gdzie, dlaczego i po co żyją.

   Dla tych dziennikarzy idiotów proponuję obejrzenie fotografii z pogrzebu Piłsudskiego na Wawelu. Dlaczego to Hitler po zajęciu Krakowa przez Niemców w 1939 roku nakazał pełnić wartę honorową przy trumnie Piłsudskiego. Tu nawet idiota może sobie sam odpowiedzieć.”

   całość
   https://cyklista.wordpress.com/2014/05/12/zydowski-problem-w-polsce/

 15. siola pisze:

  Dzis chcialem posluchac alternius pana Zagorskiego ,ale tego nie dalo sie sluchac bylo w tej audycji tyle ekania ze uszy bolaly ,prawie jak w panstwoej telewizji.Mialem nauczycielke z jezyka polskiego,mowila jak masz ekac to juz lepiej nic nie mow ,bo to znaczy ze nie masz nic do powiedzenia i prubujesz oszukac. Pytam sie moze bylo by lepiej jakby Moskwa po natowsku sposcila pare bombek na Kijow jak to Ci sprawiedliwi zrobili z Belgradem coz tam zginalo tylko pare cywilow czy to gra role dla terorystow.Nie popieram przemocy ale nie popieram takrze teroru bombowego na cywilach ,czy problemy trzeba rozwiazywac zrzucajac bomby na niewinnych a moze chodzi o opruznienie magazynow ,mam nadzieje ze winnym klamstw i zbrodni wyjdzie to za niedlugo bokiem.

  • siola pisze:

   I takie ekanie to slowianskie granie raczej obce spiewanie ,az wstyd za ich umieszczanie na swiatowym ekranie takie jest zebraka zdanie.

 16. Ozyrys pisze:

  Podesłane od Free…niestety prawda :
  ” „członek sekty Chabad, Wadim Rabinowicz, odlał ze złota, o wadze 700 kilogramów, żydowski świecznik „menora” dla Trzeciej Świątyni w Jerozolimie w której żydzi będą koronować Antychrysta /1/.
  Obecnie ta menora znajduje się przy Ścianie Płaczu.
  Za pieniądze Chabadu promowano żydówkę Julię Tymoszenko (nazwisko dziadka ze strony ojca to Kapitelman).
  Za pieniądze żyda Kołomojskiego rozbudowywano partię WO „Swoboda”, finansowano Majdan i „Prawy Sektor”.
  On także finansuje batalion „Dniepr-1″, który jest podporządkowany osobiście jemu i który brał udział w operacji „Ola” w dniu 2 maja w Odessie.
  W Odessie, w Domu Związków Zawodowych, Chabad dokonał rytualnego mordu mieszkańców Odessy.
  Ta główna część operacji nosiła kryptonim „Ola”, od wyrażenia „mizbah a-ola”, co w przekładzie z języka hebrajskiego oznacza „Ołtarz całopalenia”.
  Za każdego zabitego mieszkańca Odessy żyd Kołomojskij ustanowił nagrodę w wysokości 5 tysięcy dolarów USA .
  Celem junty jest terroryzowanie i zmuszenie do ucieczki 4/5 (cztery piąte) populacji Ukrainy i tym samym dokonać oczyszczenia Ukrainy z Ukraińców i zwolnienia terytorium Ukrainy dla utworzenia Nowej Chazarii „

 17. Free pisze:

  bez komentarza….
  Glenn Greenwald to obecnie prześladowany przez amerykańskie i brytyjskie służby dziennikarz, który jako jeden z niewielu uzyskał przywilej dostępu do danych wyniesionych przez Snowdena z NSA (chociaż niewiele brakowałoby, a historia ta przeszłaby mu koło nosa, ponieważ nie potrafił obsługiwać GPG). Właśnie wydał książkę pt. No Place to Hide, w której opisuje niepublikowane dotąd informacje wykradzione z NSA. Oprócz książki Greenwald udostępnił też bardzo interesujący PDF, zawierający surowe materiały przekazane mu przez Snowdena.
  Polska współpracowała z NSA…

  Nas, Polaków, najbardziej zainteresuje strona 106:

  http://www.wykop.pl/ramka/1993858/polski-rzad-pomagal-nsa-a-nsa-podsluchiwalo-miliony-polakow-dziennie/

  • Free pisze:

   Maryś, wiedzieć to znaczy rozumieć, rozumieć to znaczy móc, zero emocji , myśl , słowo, intencja – a niech kontrolują i zgłupieją do reszty od tego, pozostaje ważne pytanie, czego tak się boją??? Czyżby ndchodził Sąd Boży? Przecież temu nikt i nic nie zapobiegnie.

   • siola pisze:

    Free Dresden- Dresz Den-Dzien oczyszczenia

    • Free pisze:

     Tak 🙂 Z przesłaniem dla wszystkich których kochamy 🙂

    • Free pisze:

     Królowie świata żyją na szczycie
     Mają najpiękniejszy widok lecz jest jeden problem
     Nie wiedzą zupełnie co myśli się o nich na dole
     Nie wiedzą, że tutaj my jesteśmy królami

     Królowie Świata robią co chcą
     Mimo że maja świat dookoła to są samotni
     W swoich zamkach na górze, nudzą się
     Podczas gdy na dole tańczymy całą noc

     [Ref.]
     My przeżywamy życie kochając się
     Dzień w dzień, noc w noc
     Po cóż żyć na ziemi
     Gdy mamy żyć na klęczkach??
     Wiemy, że czas jest jak wiatr
     Ważne jest tylko by żyć
     Nie dbamy o moralność
     Wiemy dobrze, że nie robimy nic złego

     Królowie świata boją się wszystkiego
     Gdyż nie potrafią odróżnić psów od wilków
     Robią pułapki w które kiedyś sami wpadną
     Chronią się przed wszystkimi, nawet przed miłością

     Królowie świata walczą ze sobą
     Bo jest miejsce ale nie ma dla dwóch
     A my na dole ich wojny nie mamy zamiaru toczyć
     Nawet nie wiemy po co to wszystko
     To są gry królów

     [Ref.]
     My przeżywamy życie kochając się
     Dzień w dzień, noc w noc
     Po cóż żyć na ziemi
     Gdy mamy żyć na klęczkach??
     Wiemy, że czas jest jak wiatr
     Ważne jest tylko by żyć
     Nie dbamy o moralność
     Wiemy dobrze, że nie robimy nic złego

    • siola pisze:

     Dlatego krolewicz i zebrak poznaj zycie swego narodu jako ten ostatnI wtedy sie duzo nauczysz i poznasz zycie ludzi.A propo cud jak pisalem o snie nie moim ikonka zelona ciekawe.

    • Ozyrys pisze:

     ikonka zielona,sprawdziłam..bo zmieniłeś pewnie przez przypadek ,jedną literkę w swoim adresie internetowym

 18. siola pisze:

  Kto jeszcze pamieta ile osob umarlo w Hamburgu z powodu zarazenia sie bakteriami Coli .
  Kto zwrócil uwage na odpowiedz polskiego przedstawiciela rzadu na pytanie zadane przez reportera”Panie P co pan sadzi o przypadkach z bakteriami Coli w niemczech ” odpowiedz”Niemcy sa glupie bo nie wiedza skad sie biora bakterie COLI „:To sie nazywa wspólną Europą i nawet nikt nie zauważyl bo niemcy to wrog .Bakterie Coli i to niebezpieczne dla czlowieka mieszkaja w krowach baranach i kozach panie P a nie jak chcial pewien detektyw udowodnic ze bakterie Coli powstaly z trupow kur i tak znalazly sie w studni na farmie kur w podwroclawskiej miejscowosci.
  Truja ludzi krowim gownem i powinni skonczyc jak krowie gowno ,nawiez ziemie by w przyszlosci lepiej rodzila i nie musiala dzwigac tego zdradzieckiego dla ludzkosci gowna .
  Z czym sie kojarzy Hamburg wolowina Coli amoniak .
  Dzieki panie D za uswiadomienie.

  • Ozyrys pisze:

   Tak ,to Siolu było chyba 2 lata temu.
   To straszne.

   • siola pisze:

    Coś sie stalo na ziemi ,mialo nastapic gwaltowne ochlodzenie ,ludzie zbierali sie w punktach zbornych .Kobieta miala na nogach spilki i zwrócila sie do corki by pojechala z nia po buty bez obcasu i bardziej trwale .
    Powiedziala ze przecier po gorach nie bedzie latac w szpielkach.Pytanie co spowodowalo tak nagle oziebienie wulkan czy to swinstwo co rozpylaja jak w bajce o krolowej sniegu .
    Đrugie pytanie bylo to w przeszlosci czy widziala przyszlosc.

    • siola pisze:

     Kolo czasu poczatek i koniec pi ast-os kolodziej -kola dziejow -nowy poczatek Alfa.

    • JMM53 pisze:

     ciekawie brzmiący zwiastun filmu;

    • mineralek pisze:

     Widziałąm ten film 2 m-ce temu, piekny, całe przesłanie to miłośc i co ona jest w stanie zdziałac z ludźmi i światem, wydaje się, że jest dla dzieci, ale powinien go obejrzec dorosły.

    • Ozyrys pisze:

     Siola to sen ? czy co?

    • siola pisze:

     Sen tej co pracuje za Ojca przy dzbanie bo on ma urlop.

    • Free pisze:

     „Kolo czasu poczatek i koniec pi ast-os kolodziej -kola dziejow -nowy poczatek Alfa.”

     narysuj kolovrat, trzy linie przesinające się w jednym punkcie, stanowią 4 wymiar , następnie połączyć należy po dwa punkty leżce obok siebie i co wyjdzie? Energia – to przesłanie. 4 wymiar czas łącznik przeszłości z przyszłością, jednak ta linia czasu w rzeczywistości znajduje się w wyższym wymiarze , tzn. obserwując upływ czasu znajdujemy się w 5-tym wymiarze świadczy o tym możliwość podejmowania decyzji mających wpływ na przyszłość-powrót do drzewa życia.

    • siola pisze:

     A jak narysujemy 4 linnie ,dzwon ,lewo ,walka z wiatrakami -zjawy cienie ,syzyfowa praca.Skaczaca gwiazdw w strzlcu luk

    • siola pisze:

     Super wulkan moze sie budzi woda w jezirze 60 -70 stopni C,potem moze byc ochlodzenie ciekawa teoria ,do Altaju trza jechac chyba.

    • Free pisze:

     Siola, poznając działania i myśli wroga poznajesz swoje możliwości. Opisze swoje ostanie przemyślenia, a tak na marginesie chłopy w ukropie… oszołomienie i zwątpienie.

     „Problemem naszego wieku nie jest bomba atomowa, lecz serce ludzkie.”
     Autor: Albert Einstein

    • Ozyrys pisze:

     Widziałam Free…nie wiedzą co się dzieje 🙂
     Jestem po 2 dniach wykładów ,jutro się odezwę 🙂

  • Free pisze:

   Niechaj się stanie…

 19. Free pisze:

  Jak wygląda manipulowanie z dziwnym akcentem:)

 20. Free pisze:

  Przebudzenie…:)
  Gdy w jakimś kraju uciśniona ludność protestuje przeciwko rządowi i domaga się jego odejścia, pojawia się wtedy światowy żandarm, obrońca demokracji i sprawiedliwości, czyli Stany Zjednoczone, które popierają demonstracje, nakładają sankcje na kraj, wzywają do pokojowych rozmów a wszystkie media trąbią o tym nieustannie. Jednak co zrobić, gdy protesty odbywają się właśnie w USA?

  zmianynaziemi.pl/wiadomosc/amerykanska-wiosna-demonstranci-domagali-sie-odejscia-baracka-obamy

 21. Ktoś pisze:

  „To przemówienie [ wysłany do gazety] Menachema Mendla Schneersona, rabina Chabad Lubawicz, opublikował dziennik z Wołogdy – “Slawianin” N-4 (32) w 2001 roku w Rosji.

  Po publikacji sąd nie mógł oskarżyć redaktora naczelnego, W F Popowa, pod wymyślonymi zarzutami z Art. 282, ponieważ posłużył się on faktami, i broniło go kilku rosyjskich naukowców, m.in. akademik J K Begunow i doktor prawa O G Korotajew.

  Przemówienie to wygłosił ten czciciel diabła w 1994 roku. Jest dużo dyskusji odnośnie jego prawdziwości, tak jak kiedyś spierano się o autentyczność “Protokołów mędrców Syjonu”, ale bezsporny jest fakt, że prawie wszystkie cele, wyłożone przez Schneersona, już zrealizowano.

  ‚ Główne ostrze walki skierujemy na Słowian

  1.
  Naszą specjalną taktyką walki z czerwono-brązowymi (i wszystkimi Słowianami – czerwono-brązowymi) jest tajna wiedza. Główne ostrze walki skierujemy na Słowian, z wyjątkiem renegatów, “ożenionych” z Żydami wspólnymi interesami. Co prawda, wszyscy ci “ożenieni z nami” zostaną usunięci z naszego społeczeństwa, kiedy już wykorzystamy ich do naszych celów.
  Słowianie, podobnie jak Rosjanie, są najbardziej niesubordynowanymi narodami świata. Niesubordynowani – ponieważ na skutek ich możliwości mentalnych i intelektualnych, przekazywanych przez wiele pokoleń przodków, genów które nie są podatne na zmiany,. Słowian i Rosjan można zniszczyć, ale nigdy nie można ich podbić. To dlatego to nasienie jest przedmiotem likwidacji, ale najpierw chodzi o zmniejszenie ich liczby.

  2.
  Nasza metoda podboju nie będzie w ogóle wojskowa, lecz ideologiczna i ekonomiczna, z wykorzystaniem struktur władzy, uzbrojonej w najnowocześniejszy typ broni do fizycznego tłumienia buntu, z jeszcze większą brutalnością, niż to zrobiono w 1993 roku przy wystrzelaniu Najwyższego Sowietu Rosji.

  Najpierw rozczłonkujemy narody słowiańskie – dziel i podbijaj.

  Po pierwsze, podzielimy narody słowiańskie (z 300 milionów połowę stanowią Rosjanie) na małe kraje o słabych i luźnych związkach. W tym celu spróbujemy ustawić te kraje przeciwko sobie. Pogrążymy je w wojnach domowych wzajemnego zniszczenia. Ukrainiec będzie myślał, że walczy z ekspansjonistyczną Rosją i o swoją niezależność, i będzie wierzył, że w końcu dostał swoją wolność, podczas gdy zostanie całkowicie pokonany przez nas.
  To samo będą myśleć Rosjanie, jakby bronili własnych interesów o powrót ich ziem, “nielegalnie” im odebranych itd.

  To wszystko zrobimy pod pozorami różnych walk o suwerenność, o ich ideały narodowe, ale żadnej ze stron nie pozwolimy na samookreślenie oparte o wartości i tradycje narodowe.
  W tej wojnie głupców, słowiańskie stado kretynów będzie osłabiało siebie i wzmacniało nas, głównych reżyserów chaosu.
  W tej wojnie głupców osłabimy słowiańskie bydło i wzmocnimy siebie, głównych dyrygentów tego całego buntu, udając że stoimy z boku i nie tylko nie uczestniczymy w krwawych wydarzeniach, ale nawet nie bierzemy w nich udziału.

  Najbardziej niebezpiecznym słowem stanie sie “antysemita”. Wyraz “Żyd” będzie wymawiany szeptem. Ponadto będziemy pod całkowitą ochroną. W świadomości słowiańskiego profana (niewtajemniczeni) zainstalujemy takie myślenie, żeby najstraszniejszym wyrazem był “antysemita”.
  Tak bardzo ich wystraszymy, że z żadnej żydowskiej głowy nie spadnie ani jeden włos, podczas gdy Słowianie będą rozstrzeliwani masowo, niszczeni w tysiącach.
  Kilkoma sprawami sądowymi (takimi jak proces antysemity Ostaszwili, i później jego zniszczenie) i innymi metodami (radio, telewizja – przerażające filmy, takie jak zemsta szpiegów izraelskiego Mosadu za zabicie Żydów), tak bardzo wystraszymy bydło, że z głowy Żyda nie spadnie nawet jeden włos, podczas gdy Słowianie będą rozstrzeliwani w grupach, niszczeni w tysiącach – na granicach, gdzie Żydzi nie służą w siłach pokojowych, aktami terroryzmu, i kryminalnymi i profesjonalnymi zabójstwami. [takimi aktami terrorystycznymi jak w szkole w Bieslanie, który pochłonął setki ofiar, w moskiewskim metrze itp.]

  Ci głupi Słowianie nie rozumieją tego, że najgorszymi faszystami są ci, którzy nigdy nie mówią tego głośno.

  3.
  Głupia słowiańska grupa etniczna nie zdaje sobie sprawy z tego, że najgorszymi faszystami są ci, którzy nigdy i nigdzie nawet nie mówią tego głośno, a zamiast tego, organizują to wszystko rzekomo zgodnie z najbardziej demokratycznymi standardami (takimi jak wybory prezydenckie w marcu).
  Wręcz przeciwnie, z wyrazu “faszysta” zrobimy brudny wyraz. Każdy komu przykleimy tę łatkę będzie przerażony.
  Bardzo dobrze wiemy, że nacjonalizm wzmacnia naród, czyni go silnym. Slogan “internacjonalizm” jest przeżytkiem i już nie działa jak wcześniej, zastąpimy go “uniwersalnymi wartościami ludzkimi”, oznaczającymi to samo.
  Te ruchy nacjonalistyczne, które próbują wyprowadzić swoje narody spod naszego dyktatu, zniszczymy ogniem i mieczem. Nie pozwolimy na pojawienie się ani jednego pojedynczego nacjonalisty, a te ruchy nacjonalistyczne, które chcą wyprowadzić ludzi spod naszego dyktatu, zniszczymy ogniem i mieczem, jak zrobiono w Gruzji, Armenii i Serbii.

  Zapewnimy pełny rozkwit naszego nacjonalizmu – żydowskiego superfaszyzmu.

  Zamiast tego, zapewnimy pełny sukces naszemu nacjonalizmowi – syjonizmowi, a bardziej precyzyjnie: żydowskiemu faszyzmowi, który w swojej tajemniczości i potędze jest superfaszyzmem.
  Z ONZ zrobimy broń dla naszych celów przejęcia kontroli nad “wszystkimi królestwami i narodami”.
  To nie na darmo Zgromadzenie Ogólne ONZ w 1975 roku przyjęło rezolucję, która określiła syjonizm jako najbardziej rażącą “formę rasizmu i dyskryminacji rasowej”, ale z powodu naszego marszu triumfalnego przez planetę w roku 1992, rezolucję uchylono. Z tego ciała międzynarodowego zrobiliśmy broń naszych aspiracji żeby przejąć włądzę nad “wszystkimi królestwami i państwami”.

  Narody słowiańskie pozbawimy elity narodowej.

  4.
  Duże narody słowiańskie pozbawimy elity narodowej, która jest tym co określa rozwój i postęp kraju. I w końcu cały bieg historii. Żeby to zrobić, obniżymy poziom ich edukacji – w następnych 5 latach zamkniemy połowę ich uniwersytetów, a w drugiej połowie będziemy sie kształcić my. Wpuścimy tam Ormian, Czeczenów, Romów i innych. Będziemy tak działać, żeby zapewnić, by w rządach słowiańskich krajów było tak mało tubylczych osób, jak to możliwe, zastępują je naszą elitą żydowską.

  Z masmediów stopniowo będziemy wypychać osoby o poglądach narodowych.

  Z masmediów – radia, telewizji, prasy, sztuki, literatury, teatru i kina, w końcu stopniowo będziemy wypychać pracowników narodowych i zastępować ich naszymi, lub w skrajnych przypadkach, kosmopolitycznymi.
  Dokonamy humanizacji edukacji, w wyniku której wszystkie dyscypliny wiążące się ze strukturyzacją procesu myślowego lewej i prawej półkuli mózgu zostaną zmniejszone i zmienione
  а) Język i literatura
  b) Fizyka i matematyka.
  Stadu dostarczymy nasz własny osąd historii, i pokażemy, że cała historia ludzkości prowadziła do uznania wybranej przez boga rasy jako panów całego świata.

  Nie da się nic powiedzieć w kwestii historii. Bydłu damy takie spojrzenie na historię, żeby pokazać mu, iż cała ewolucja ludzka szła w kierunku uznania wybranego przez boga narodu Żydów, by byli panami całego świata. Zamiast wartości narodowych damy wam bałałajkowy patriotyzm i pijane łzy. Tutaj naszym celem jest zastąpienie czerwono-brązowej elity naszą.
  W tych krajach nie pozwolimy na rozwój nauki. Ośrodek naukowy (Akademia Nauk) będzie składać się z naszych ludzi. Nie pozwolimy na żaden przemysł wysokiej technologii, co doprowadzi do całkowitego upadku przemysłu, który zawężymy do produkcji podstawowych rzeczy przez ograniczony kontyngent niewolników, produkujących dla nas surowców.

  Wśród obywateli jest tam wielu inżynierów, wykwalifikowanych robotników i nauczycieli. Dla nich stworzymy takie warunki przetrwania (żadnej pracy, wysoki czynsz, ceny za narzędzia, transport), że sami będą uciekać, tak jak teraz Rosjanie uciekają z krajów WNP, do dalekich wiosek na północy, gdzie będą myśleć będzie łatwiej żyć, co w rzeczywistości będzie także oszustwem.
  Zepsuj młodzież i zrób z niej zboczeńców, a zdobędziesz naród, takie jest nasze motto. Społeczeństwo pozbawimy młodych ludzi, upodlimy je seksem, muzyką rockową, przemocą, alkoholem, paleniem, narkotykami, tzn. pozbawimy społeczeństwo przyszłości.

  Uderzymy w rodzinę, zniszczymy ją, zmniejszymy rozrodczość.
  Hitler był głupim chłopcem. Działał bezpośrednio i otwarcie. I musiał wykonywać wyjątkowo trudną robotę – palić, strzelać, grzebać miliony itp. Pozostawił po sobie krwawe ślady. My działamy sprytniej: nie będzie żadnych śladów. Zmniejszmy rozrodczość co najmniej o połowę – i zniszczymy 2-3 miliony Rosjan w ciągu jednego roku bez żadnego wysiłku fizycznego. Nie ma potrzeby na piece, amunicję, groby. I nie ma żadnych śladów.
  Nie urodzony – nie ma winnego.

  Stworzymy lepsze warunki życiowe dla kryminalistów, niż dla pracującego bydła, z więzień będziemy wypuszczać kryminalistów, po to żeby zwiększyć liczbę mordów, rabunków i niestabilność. Amnestia będzie dotyczyć tylko złodziei i morderców, krótko mówiąc, wszystkich oprócz skazanych z artykułu o “podżeganiu do nienawiści etnicznej”, który zastąpi istniejące prawo dotyczące antysemityzmu.
  Wśród ludzi zasiejemy strach. Strach o życie, które nie będzie nic warte. Będziemy rządzić strachem.

  Już 85 procent kontynentu na Oceanie Arktycznym jest w naszych rękach

  5.
  Te wspaniałe cele będziemy realizować w kilku etapach. Już 85% kontynentu na Oceanie Arktycznym jest w naszych rękach (opinia publiczna jeszcze o tym nie wie), dzięki mylącym umowom niewyjaśnionym narodowi, kontrakty podpisano za Gorbaczowa i Jelcyna.
  W celu dokonania oszustwa ogłosimy republikę armeńską w Kubaniu*, a potem, po wypędzeniu Kozaków, zrobimy z niej Chazarię – Izrael. Już na południowych terytoriach Rosji mieszka pół miliona Ormian – to nasz przyczółek.Pomoże nam to, że Kozacy są ciągle pijani, kochają siłę i są gotowi do walki między sobą . Ale tam nadal funkcjonuje organizacja – prawosławne duchowieństwo. Tam wyślemy członków naszego żydowskiego duchowieństwa, którzy maja pozwolenie od Talmudu dokonywania rytuałów w innych religiach, zachowując swoją wiarę – judaizm.
  A wszystkich innych przekupimy i zepsujemy. Tych którzy się nie poddadzą – zniszczymy. Rosjanie już nie maja żadnej bardziej lub mniej zorganizowanych struktur, i bydło nie zjednoczy się by je ustanowić, gdyż rosyjskie bydło już stało się pijackie i zdegradowane, i nie jest w stanie niczego zbudować.
  Odetniemy Rosjan od Wschodu Wielkim Łukiem Wschodnim. Wszystkich zamieszkujących w górskich regionach wypędzimy tam gdzie powinni żyć – wysoko w górach. Jednocześnie odetniemy Rosjan od Wschodu Wielkim Łukiem Wschodnim.

  Zostanie utworzona konfederacja wolnych ludzi “Itil-Ural”, która odetnie Ural i Syberię od środkowej Rosji (Komi, Komi-Perm republika Udmurdii, wielki Tatarstan, Baszkortostan i Niemiecka Republika Wołgi utworzona przez tajne porozumienie z Niemcami). I wtedy łuk będzie biegł przez dolną Kałmucję, Dagiestan, Azerbejdżan, i będzie zamknięta z Turcją. A poza Uralem – wszystko jest łatwiejsze: Suweren, rzekomo wyzwolony spod jarzma Rosji, Sacha Czukotka, Buriacja. . .
  I tam stworzymy taką nie do zniesienia sytuację, że mniejszości poproszą “społeczeństwo zachodnie” o ochronę przed krwawymi kolonizatorami rosyjskimi.

  Podczas gdy w ubiegłym stuleciu Stany Zjednoczone kupiły od Rosji Alaskę, to w XXI wieku kupią całą Syberię. Będzie to obszar Syberii między Jenisejem na zachodzie, oceanem Arktycznym na północy, Pacyfikiem na wschodzie, i granicą z Chinami, Mongolią i Koreą Północną na południu.
  Te obszary są dwa razy większe nić same Stany Zjednoczone. Akr ziemi [4.040 m. kw.] będzie można kupić za $1.000. Za całą Syberię będziemy musieli zapłacić $3 tryliony w ciągu 20 lat. Roczna spłata będzie wynosić $200 milionów, połowa której pójdzie na zakup towarów w USA.
  Syberyjczycy nie będą mogli nic zrobić żeby uniknąć faktu, że będą musieli ulec jakimś zagranicznym wpływom, a Stany Zjednoczone wyglądają lepiej, niż ich azjatyccy sąsiedzi. W końcu z Władywostoku jest bliżej do Los Angeles niż do Moskwy. . .

  6.
  Dla wszystkich tych najważniejszych dla nas działań, pod pozorem “transformacji demokratycznej” słowiańskiemu bydłu damy monarchię. Każda będzie miała marionetkowego prezydenta. I więcej blasku, hałasu i pompy! Monarchizm jest dobry po to, żeby cała energia mas poszła w gwizdek.To odwróci uwagę od naszej tajnej i aktywnej pracy budowania społeczeństwa w sposób, który jest potrzebny nam.

  Prezydent jest zasłoną, rzekomo wybieraną przez cały naród.

  Prezydent jest zasłoną, jakby był wybierany powszechnie (i sfałszujemy procedury wyborcze, żeby wszystko wydawało się legalne), w wyniku czego będziemy kontrolować wszystkie niezbędne procesy. Prezydent będzie posiadał nieograniczoną władzę. Poprzez rearanżację na wyższych stanowiskach struktury władzy, na jej szczyty szef będzie mianował naszych ludzi. Armia, Ministerstwo Spraw Wewnetrznych, FSB i wszystkie rodzaje sił specjalnych będą bezpośrednio podległe prezydentowi. A to znaczy – nam.
  Podbój wszystkich narodów i królestw, i ich podległość naszym super-ludziom, wybranym przez boga Izraela. W naszych rękach będziemy mieć tylko sznurki podłączone do rąk prezydenta. I my będziemy za nie pociągać w taki sposób, jak będzie konieczne do wprowadzenia wspaniałego planu podbicia wszystkich plemion i królestw, i poddanie ich naszym super-ludziom, wybranym przez boga Izraela.

  7.
  Ale najważniejsze – pieniądze. Oni zrobią wszystko. Oni mają władzę. Oni są siłą. Kto ma pieniądze ten ma broń. Ultranowoczesną broń. Armia najemników. Pieniądze władają mediami, bałamucą miliardy ludzkiego bydła. Kupujemy ludzi nam potrzebnych. Usuwamy buntowników. Odpornych na bomby fanatyków – Irakijczyków, Serbów, i w dłuższej perspektywie – Rosjan.
  Tu chodzi o kapitał i przejęcie władzy. Akumulację kapitału i przejmowanie władzy praktykujemy od ponad 3.000 lat, i nikt w tej kwestii nie może z nami konkurować.
  Nie macie żadnych własnych pieniędzy. Ani władzy. Ich nie macie i nie będziecie mieć! Nie damy wam ich. Nienawidzimy was bezgranicznie!

  Ta nienawiść daje nam siłę by ładnie się do was uśmiechać, zdobywać wasze zaufanie i prowadzić was okazując wam “troskę” o was i wasze dzieci, przyszłe wnuki i prawnuki, którzy w rzeczywistości sie nie pokażą.
  Jesteście straceni. I dopóki nie zrozumiecie tej prostej prawdy, tak długo jak będziecie się szarpać, będziecie bici bardziej niż trzeba. Jeśli będziecie posłuszni – pozostanie was 65-70 milionów, w przeciwnym wypadku 40-45.
  Główną rzeczą jest utrzymanie was w tym uchwycie przez co najmniej 2-3 lata. Później nie będzie już żadnego rodzaju problemów dla nas w tym kraju. Stworzymy takie środki ochronne, że żaden z was nie będzie mógł wykonać żadnego ruchu. I to wszystko się wydarzy, wiemy o tym, i to jest potajemnie kontrolowane i wykonywane.
  Nasze aspiracje skierowane są teraz na Rosję i mają podwójny cel: pierwszy – eliminację najpotężniejszego i niezależnego imperium. Drugi – przejęcie jej bogactw.’

  ——————————-

  Ten czarny scenariusz dotyczy naszych braci Rosjan. Ale wszyscy Słowianie, są braćmi, bez względu na to, jak starają się nas skłócić ! Tak samo robią w Polsce !! Nie możemy do tego dopuścić ! Propagujcie ten list wśród znajomych i rodzin ! Niech jak najwięcej ludzi wie, kto chce nami rządzić i dlaczego w Polsce jest tak, jak jest. A tak jest, bo to jest celowe, zamierzone działanie, żeby pozbyć się nas a tych, którzy zostaną, zniewolić i upodlić…

  (http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rosja-nie-wyklucza-aneksji-obwodow-donieckiego-luganskiego#comment-200895)

  • Free pisze:

   No i z planów nici mogą sie je wsadzić do życi !!!

   • Ozyrys pisze:

    Free a co powiesz na to ? bo ja powiem ..skurwysyny !

    • Ozyrys pisze:

     Ela Grad tak to skomentowała :
     ” TO PROGRAM ….uwaga nie dajmy się wkrecić w ten strach.,bo o to chodzi byśmy go poczuli i przyzwolILI na coś takiego.
     Marzyć to mogą bo gdyby już to mogli zrealizować to by już było po nas.
     My jesteśmy ,,,CHWASTY MLECZE, PERZE,PODAGRYCZNIKI. ITD.
     NIE TAK ŁATWO.
     Zniewalają nas na różne sposoby przez tysiące lat,to inwazja robotów zaprogramowanych.Jezus kuszony odpowiedział:::ODEJDŻ SZATANIE i my też mówimy……………odejdz,,,odmawiam protestuję by inwazja była naszym moim kosztem.Te robotry działają na rozkaz,więc i my im rozkażmy… …ZDEMONTUJ SIĘ DO OSTATNIEJ ŚRUBKI….-WYKONAĆ !!!!!!!!!!!!!!!!! ”
     Bardzo trafnie ,tylko niech się nikt nie zdziwi ,kiedy jeden po drugim wyzioną transponder ,jak te śrubki się wykręcą.

 22. Ktoś pisze:

  No i wyszło szydło z cienia czyli prawda o kijowskim zamachu oczami wyrolowanych i wkręconych w Odeską masakrę majdanowych frajerów z Prawego Sektora….

  za
  http://gazetawarszawska.com/2014/05/20/odeski-prawy-sektor-faktycznie-oglosil-jarosza-wrogiem-narodu/

  Odeski „Prawy Sektor” faktycznie ogłosił Jarosza „wrogiem narodu”

  http://www.pravda-tv.ru/2014/03/27/45971

  Opublikowano / 27.03.2014 /

  USA obiecały dać Julii Tymoszenko poważne wsparcie finansowe i polityczne. Co prawda, obiecać – jeszcze nie znaczy się ożenić. Dzień wcześniej rozpoczęła ona swoją kampanię prezydencką od “wrzutki” swojej słynnej już rozmowy telefonicznej ze skrajnie radykalnymi wypowiedziami.

  Wraz z głośną PR- kampanią rozpoczęło się oczyszczanie “Prawego Sektora”, co pozwoliło pokazać publiczności brudna bieliznę i poufną zawartość wnętrza kuchni projektu “Prawy Sektor”. Osądźcie Państwo sami. Przepraszamy za styl i antysemickie poglądy autora, ale materiał w środku jest niezwykle ważny dla zrozumienia sytuacji.

  Odeski “Prawy Sektor” faktycznie ogłosił Jarosza “wrogiem narodu”. Cytujemy ich odezwę w całości.

  ODEZWA BOJOWNIKÓW BIAŁEGO MŁOTA, PRAWEGO SEKTORA I CZĘŚCI SAMOOBRONY

  Dzisiaj jest 23.03.2014. Na Ukrainie rzekomo zmieniła się władza. Ale my jesteśmy jeszcze daleko od prawdziwego zwycięstwa.

  Tatarski klan Achmetowa odszedł do regionów wschodnich, można o nich zapomnieć na pewien czas, poczekają oni kilka lat, przybliżając ten czas, kiedy opozycja żydowska upadnie znów ekonomicznie, tak jak to było przy Juszczence i ludzie, wspominający dawnych pastuchów, zaczną znów wołać, aby powrócili, ponownie obracając błędne koło.

  Tymczasowy rząd Ukrainy, który jest protegowany przez Zachód, szczuje nas na Putina i Rosję, ale – NASZYM PRAWDZIWYM WROGIEM JEST OBECNA WŁADZA ŻYDOWSKICH PROAMERYKAŃSKICH OLIGARCHÓW I ICH PROTEGOWANYCH, są oni o wiele gorsi, i bardziej niebezpieczni. Wiemy, że Putin – to wróg narodu Ukraińskiego i Rosyjskiego i w żadnym wypadku tego nie ukrywamy.

  Rosjanie – to nasi bracia, i należymy wraz z nimi do jednego Plemienia Słowiańskiego!

  Nasz wróg stworzył dla nas tysiące ideologii, religii i innych sztucznych rzeczy, myjąc i czesząc nasze głowy swoją obrzydliwą polityką niezgody.

  My – żołnierze Białego Młota, Prawego Sektora i Samoobrony (ros. бойцы Белого Молота, Правого Сектора и Самообороны) przelewaliśmy swą krew nie za to, aby jeden klan żydowskich oligarchów został zastąpiony przez drugi.

  Reżim, jakim był, takim i pozostał. Tylko teraz rządzi nie Achmetow -głowa Donieckiego – Tatarskiego Klanu, a Kołomojski – głowa Dniepropietrowskiego Żydowskiego Klanu Chabbadzkiego.

  Jednym słowem do prawdziwego zwycięstwa narodu Słowian jeszcze bardzo daleko, a nasz obecny wróg teraz jest o wiele bardziej podstępny.

  Aby skierować powstałą siłę na prawdziwą obronę naszej i waszej ziemi, powinniśmy wiedzieć o piątej kolumnie, którą wrogowie urządzili nam wewnątrz.

  Poznajcie prawdę: samoobrona Majdanu jest kontrolowana głównie głowami żydowskimi.

  Dmitrij Jarosz, wspólnie z władzami żydowskimi prowadzi oczyszczanie w Prawym Sektorze.

  Po pierwsze, czyszczą najbardziej zdrowo myślące ugrupowania typu Biały Młot (ros. Biełyj Mołot).

  Aresztowali oni lidera Młota Gorana i oskarżyli go o potrójne morderstwo.

  Dziś została utworzona partia “PRAWY SEKTOR”. Ale zapewniam was, Gorana wsadzono po to, aby nie miał on żadnych praw do udziału w niej. Za to do partii biorą Żydów, Murzynów i innych …

  Najpierw wyeliminują “PRAWY SEKTOR”, następnie “PATRIOTĘ UKRAINY”, a potem również „UNSO”. Wtedy otwarcie powłażą tam Żydzi i będzie jeszcze jedna żydowska przekładka typu partii :SWOBODA”. Wybierając na prezydenta Dmitrija Jarosza – OTRZYMAMY KONTROLOWANĄ PRZEZ ŻYDÓW RUSOFOBSKĄ WŁADZĘ, ALE WALCZĄCĄ O PRAWA MNIEJSZOŚCI NARODOWYCH!

  Dlaczego tłumią teraz właśnie „BIAŁY MŁOT” ?

  Ponieważ dzisiaj tylko ta jedna, ideologia Białego Młota, może pociągnąć za sobą naród siostrzanej nam Rosji, co jest nie do przyjęcia dla żydostwa światowego. Zjednoczone w walce ze swym wspólnym wrogiem, bratnie narody Rosji i Ukrainy – to i jest początek nowej EUROPY – RUSI!

  Żydzi początkowo wcisnęli na lidera w „PRAWYM SEKTORZE” Dmitrija Jarosza i jego biuro “TRÓJZĄB” (ros. „ТРИЗУБ”), aby nadać rewolucji charakter antyrosyjski i nie pozwolić jej, aby się przerzuciła na siostrzaną, okupowaną przez Żydów, Rosję…

  Dziennikarze żydowskich mediów, starannie przemilczają ten fakt, że większość grup tego samego „PRAWEGO SEKTORU” opowiada się za zjednoczeniem Rosjan i Ukraińców!

  A propos, rodzina Jarosza od dawna mieszka w Londynie, a o czym to mówi – pomyślcie sami.

  Dmitrija Jarosza nie uznają i nie uznawali za lidera większość ugrupowań Prawego Sektora.

  On po prostu mianował się sam. „Тризуб” i Jarosz zasadniczo pojawili się po to, aby uspokoić umysły radykałów i zgnieść “PRAWY SEKTOR”, oddając pod opozycję żydowską.

  W samym „Sektorze” Dmitrija Jarosza można spotkać rzadko, również w działaniach bojowych ten człowiek nie brał udziału. Gdy trwały walki, to zarówno on jak i całe kierownictwo „Тризуба” wyłączyli telefony i przepadli bez wieści.

  Ich żołnierze szybko zużyli zapasy amunicji i pod przykryciem BIAŁEGO MŁOTA I PATRIOTY UKRAINY wycofali się … Natomiast wszyscy liderzy UNSO (z wyjątkiem fałszywych zwolenników Jarosza typu Topoli), BIAŁEGO MŁOTA I PATRIOTY UKRAINY walczyli osobiście z poplecznikami byłej władzy, kładąc dziesiątki zabitych.

  Żołnierze Тризуба (Trójzębu) – to dobre chłopaki, ale władza jest tam przechwycona i awansować powyżej żołnierza jest nierealne, wszystko zostało przechwycone. Kontakty i wszystkie media Sektora są w rękach Jarosza, dlatego będzie bardzo trudno …

  Liderów Prawego Sektora w tej chwili wabi się mandatami poselskimi i kobietami, a radykalnych aktywistów zabija się lub wsadza do więzienia.

  Mandaty poselskie i decyzje partyjne – nic nie znaczą. W żydowskim systemie politycznym będziemy do końca życia klaunami, i ostatecznie, za pomocą prowokacji i mediów, zostaniemy jako siła wyeliminowani całkowicie.

  Opozycja nigdy nie odbierała poważnie Prawego Sektora, odnoszą się oni do prawych jak do nabojów w automacie.

  W rzeczywistości pozwolili zrobić nam tę rewolucję, chociaż mogli zdławić wszystko w zarodku, za pomocą wtyczek, uruchamiając do pracy kanały medialne i tak dalej.

  Opozycja żydowska pozwalała nam żyć, ponieważ bez nas, tatarskiego klanu – Janukowycza – Achmetowa oni nie zwyciężyliby w ciągu godziny. Zalali oni go naszą krwią …

  Naszymi rękami Żydzi zrobili rewolucję i teraz NA CAŁEGO POLEWAJĄ NAS BŁOTEM Z MEDIÓW. Setkami sprowadza się k…wy (ros. бляди), aby wprowadzać zamęt i osłabiać dyscyplinę żołnierzy Prawego Sektora. Chłopcy – trusie z wydziału antyterrorystycznego, SBU (Służby Bezpieczeństwa Ukrainy – od tłum.) i inne męty, również – tak myślę – nasyciły nasze szeregi wzdłuż i wszerz, ale u nich panuje panika i bałagan, mają czas, a przychodzące panienki i przypadkowi dziwacy mogą łatwo zainstalować urządzenia mikroelektroniczne („pluskwy”) i pisać kupy materiałów kompromitujących.

  Telefony komórkowe, stójkowi i operatorzy sieci pomogą ustalić nasze dane personalne.

  I jak tylko zainteresowanie i miłość narodu do nas ucichnie z powodu prania mediów itp., zdyskredytują nas, podkupią liderów i ukoją na wieki.

  Przypomnijcie historię: wszystkich aktywistów, wszystkich rewolucji zawsze zabijano. Takich esserów – lewakow w ZSRR, czy na przykład członków SA w Niemczech w latach 30-ch.

  My – Prawy Sektor, jesteśmy dziećmi rewolucji i nas, jeśli nadal będziemy tępi, szybko zlikwidują.

  Przy czym wszyscy umrą jak zawsze z powodu przypadkowych przyczyn, koledzy z SBU i prywatni zbiry metod mają dużo.

  Plan Dniepropietrowskiego żydowskiego klanu Kolomojskiego jest prosty – przekupić i pozyskać skorumpowanych przywódców prawicowych z Sektora pieniędzmi i mandatami posłów, nagle rzucić na nas kompromitujące materiały i obrzucić niepokornych błotem z mediów!

  „Swoboda” jak i cała Opozycja – to żydowska podściółka i to jest jasne dla wszystkich zdrowo myślących ludzi .

  Dmitrij Jarosz – to taka sama marionetka, on „łączy” Prawy Sektor”, podobnie do Żyda po matce Putina, siejąc niezgodę i szczując na siebie braterskie narody Rosji i Ukrainy, które są naszą jedyną nadzieją na prawdziwą przyszłość i wielkie odrodzenie naszej EUROPY – RUSI!!!

  To wszystko są sieci żydowskie i są one plecione już od dawna. Zrozum Słowianinie – jest to twoja ostatnia nadzieja!

  Jeżeli nie nastąpi zjednoczenie braterskich narodów Rosji i Ukrainy, a posiane między nimi przez żydowski kapitał nasiona wrogości wzrosną, to będzie twój koniec. Po dziesięciu – dwudziestu latach, liberalizm i inna, wroga naszemu duchowi tolerastia, zadusi nas na zawsze .

  Po tych wydarzeniach posiadający władzę tego nam nie przebaczą, zostaną na nas skierowane tysiące, szpecących świadomość strumieni, zrobią oni wszystko, aby Europejczyk więcej nie stał przy swojej twierdzy i my, poróżnieni, na pewno upadniemy i już nigdy nie będziemy umieć się podnieść.

  Możesz być pewien, że to będzie nasz koniec, nie będzie więcej żadnych Majdanów, padniemy na kolana ostatecznie.

  Nikt nam nie pomoże, powinniście sami to rozumieć, Europa w większości – to zbiór osobników ogólnoludzkich, pederastów i półpederastów, ŻADNI BOGOWIE DO WAS Z POMOCĄ NIE PRZYLECĄ, Żyd zagarnie tę planetę, realizując tysiącletni testament żydowskich ojców i to będzie koniec.

  NASI LIDERZY OBECNIE:

  – Andrij Bіleckij (PATRIOT UKRAINY)

  – Olesandr Muzyczko. ZABITY W NOCY 24 MARCA PRZEZ ODDZIAŁ SPECJALNY SOKÓŁ.

  (Biłyj – (pol. – Biały), UNSO). Chociaż walczył on w Czeczenii, jego rusofobia jest przesadzona. Jest on mniejszym terrorystą, aniżeli bohater Rosji – Kadyrow i mniejszym bandytą niż Putin. My jego nie wybielamy, nie jest on święty, ale na pewno nie jest pod kontrolą Żydów i nie tak łatwo jest go kupić.

  – Uwięziony Goran (Biały Młot)

  Są oni obecnie osobami, najbliższymi naszym nastrojom i jedynie kierując się nimi, możemy pokonać zasiane przez naszego nieprzyjaciela nastroje, zjednoczyć braterskie narody i zwyciężyć wspólnego wroga, którym bez wątpliwości jest – ŻYDOWSKI KAPITAŁ!!!

  Teraz zobaczmy, kto naprawdę doszedł do władzy na Ukrainie …

  OBECNY RZĄD KRAJU:

  – Pełniący obowiązki Prezydenta – Turczynow – Żyd

  – Premier – Arsenij Jaceniuk – Żyd

  – Minister Finansów – Aleksandr Szlapak – Żyd

  – Wicepremier – Władimir Grojsman – Żyd

  – Minister Spraw Wewnętrznych – Arsen Awakow – ormiański Żyd ,homoseksualista .

  – Minister Kultury – Siergiej Niszczuk – pół-Żyd, Mason i jawny homoseksualistą .

  – Dyrektor Narodowego Banku – Stepan Kubiw – Żyd

  Główni kandydaci na prezydenta z opozycji:

  – Poroszenko – Żyd

  – Julia Katelman (Tymoszenko) – Żydówka

  – Witalij Kliczko (Etinzon) – Żyd po ojcu

  – Oleg Frotman (Tiahnybok) – Żyd po matce

  Żydowscy oligarchowie Ukrainy:

  8 – ka miliarderów. WSZYSCY ŻYDZI

  Oligarchowie Ukrainy – 95 procent Żydów.

  A pozostali albo maja żony Żydówki, albo kręcą się z Żydami

  Oligarchowie Rosji – 90 procent Żydów.

  A pozostali albo maja żony Żydówki, albo kręcą się z Żydami

  JAK WIDZIMY CAŁA WŁADZA – USA, ROSJI I UKRAINY ZNAJDUJE SIĘ W RĘKACH ŻYDÓW I SZCZUCIE NA SIEBIE NARODÓW BIAŁEJ RASY – TO DZIEŁO ICH RĄK

  Być może potrzebna będzie niejedna „sotnia”, a nawet „PÓŁKI NIEBIAŃSKIE”, aby zwyciężyć!

  W odsyłaczu podany jest dokładny opis, jak tworzyć oddziały do walki, produkować bomby, trucizny i odbić od Żydów naszą ziemię!

  (link został usunięty)

  Armia, śmiecie i SBU-iści teraz sami rozumieją, co się dzieje i dlatego walczyć za nich teraz nie będą, obawiając się powtórki z wydarzeń ich poprzedników, którzy po usunięciu Janukowycza zostali skazani i nazywani są teraz wrogami. Setki ludzi jest gotowych stanąć na śmierć i moglibyśmy obalić te kreatury i pluć na Putinowską Rosję i USA z ich tolerancją społeczną … HASŁEM I CELEM PRAWDZIWEJ REWOLUCJI POWINNA BYĆ – „NACJONALIZACJA MAJĄTKU OLIGARCHÓW I CAŁEGO PRZEMYSŁU NA RZECZ NARODU”.

  Tłumaczył Janusz Sielicki

  19.5.2014 r.

  ==========================================

  Tekst artykułu w wersji rosyjskiej:

  Одесский “Правый сектор” фактически объявил Яроша “врагом нации”.

  http://www.pravda-tv.ru/2014/03/27/45971

  —————

  Murzyn zrobił swoje, murzyn nie ma sukcesów w walce z separatystami to murzyna mozna spuścic wraz z wodą w klozecie dokładnie z poprzednio cytowanymi punktami czyli obarczając go odpowiedzialnością za wszelkie dokonane do tej pory przez bandytów w myckach zwyrodnienia… klasyka…

  • Ktoś pisze:

   Podpowiedź do tła tamtejszych aktualnych wydarzeń:

   „Ta odezwa była z końca marca.

   Chcę tylko zaznaczyć że o wszystkich tych wydarzeniach które nas czekają już pisałem i ostrzegam jeszcze raz wszystkich Polaków przed popieraniem puczystów w Kijowie.

   Ta idiotyczna zabawa sprowokowana przez polityków-idiotów nie mających pojęcia na co się odważają skończy się tragicznie dla Polski i Polaków.

   W Kijowie nie ma legalnego rządu – nikt ich nie wybrał

   – nie ma legalnego parlamentu – nikt ich nie wybrał a stołki dostali na polecenie CIA i według kryteriów: kto potrafi najlepiej kłamać oszukiwać i mordować (jak to w polityce zwykle bywa)

   – nie ma nikogo kto miałby moc ustawodawczą, ponieważ nikt z RADY nie jest wybrany

   – nie ma więc żadnych demokratycznych systemów władzy

   – panuje anarchia i chaos

   – w tej chwili każdy morduje każdego

   – USrael i Unia Gejropejska zapewniły sobie już 60 % udziałów w przemyśle ukraińskim, tym samym władza oligarchów się kończy, Każdy z nich ma jednak swoją armię -Kołomojksi, Tymoszenko, itd postawili prawdziwą armię – i mam na myśli rzeczywiście prawdziwą armię z ciężkim sprzętem – na nogi i zapowiadają kolejną rewolucję

   – pola nie są uprawiane, nikt nic nie zasiał bo każdy się boi

   – prawy sektor morduje żołnierzy ukraińskich i odwrotnie, nikt nikomu już nie wierzy

   – rannym wyciągane są organy jeszcze za życia – te znikają jeszcze niewiadomymi kanałami

   – setki zabitych leży na polach – nikt ich nie szuka, nikt się nie intersuje. Kijów wypuścił więźniów i posłał na front. Kto zginął miał pecha, musi leżeć aż zgnije.

   http://nostradamus.blog.pl/ukraina/

   Opamiętajcie się. Tam miesza teraz prawdziwy Antychryst.

   Przestańcie wspierać Kijów – ja tylko mogę apelować.


   (http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/naukowcy-proponuja-budowe-urzadzenia-produkcji-sztuczngo-miesa#comment-200848)

   Prywatne armie to NAJEMNICY w tym ci polskiego ministra od sił zbrojnych….

   • Ozyrys pisze:

    to straszne…to wszystko to skurwysyństwo !!!

   • Ozyrys pisze:

    U nas to samo wszyscy u władzy to żydzi ,jak nie żyd to żona żydówka ,jak u Sikorskiego.
    A pisałeś o tym wszystkim Ktosiu…pisałeś .i w Najnowszej historii i w kolejnych częściach Krymu !!!

    • Ktoś pisze:

     To wciąż ta sama nieustająca wojna miedzy Dewami (aniołami – chrześcijaństwem ) i Słowianami a Asurami, Danawami (judaizm, katolicyzm, islam i reszta satanistycznych sekt) murzynami i zydami. Tyle iż Danawowie zdominowali Asurów więc ciapate majta czarnym jedno i drugie wprost niemiłosiernie sliniąc się by zostać wreście świetlistym białym.

     Tylko głupia goja nie sa w stanie zrozumiec tego prosta fakta iż działania mają zawsze jakąś MOTYWACJE. Tu nia jest dręcząca te bioroboty ZEMSTA za doznaną w czasie poprzedniej wyrzynanki druzgocąca porażkę.

   • Ktoś pisze:

    I cos historyczno-statystycznego:

    „UNY srają w gacie, boją się.
    Putin nie jest aniołkiem, stosuje brutalne metody, to ich przeraża, bo dotąd mieli na to monopol, a przynajmniej tak myśleli.
    Tym razem Polacy nie będą ich ratować i przechowywać po piwnicach i innych schowkach jak za Adolfa.
    Naród Polski po raz drugi już nie popełni tego błędu.
    Tym razem już nie.

    W numerach PESEL jest zakodowane kto jest koczownikiem a kto gojem, w numerach ID innych krajów też. Wystarczy program komputerowy do przetwarzania numerów PESEL z bazą odpowiednich algorytmów i wiadomo kto koczownik a kto goj.

    Ten system PESEL stworzono w PRL (lata 70-te) na polecenie Rotszyldów.
    Tak więc po numerach PESEL ich poznacie, są tak skonstruowane, że dzielą ludzi na 2 kategorie: na koczowniów i na gojów.

    Przed wojną w Niemczech (również na polecenie Rotszyldów zanim niejaki Adolf doszedł do władzy) też system numerów identyfikacyjnych dzielił ludzi na 2 kategorie gojów i koczowników.

    Dlatego na początku II wojny zanim USA wypowiedziało wojnę Niemcom to koczownicy – banksterzy z USA przez swoją firmę, produkującą maszyny liczące, kasy fiskalne… IBM DAŁ HITLEROWI TAKIE MASZYNY PO TO BY UŁATWIĆ MU ROZPOZNAWANIE , który z koczowników ma iść do gazu a który nie.(na karty perforowane , wkładali pret w odpowiednie pole i wychodziły kartoteki tych do ….- dop)

    To były pierwowzory komputerów i w oparciu o algorytmy ustalały stopień pokrewieństwa i pochodzenie koczownicze właśnie na podstawie numerów identyfikacyjnych (odpowiednik polskiego PESEL).
    Dali mu też do ręki Cyklon B i kredyty na budowę obozów koncentracyjnych przez szwajcarskie filie swych banków.

    W ten sposób bogata koczownicza banksteria z Rotszyldami na czele pozbyła się swych rodaków – biedoty, którymi gardzili, a na śmierci których do dziś robią geszeft o nazwie „przedsiębiorstwo holokaust” z wymuszaniem od różnych krajów rozmaitych wyimaginowanych „odszkodowań”, szantażowaniem itp…

    PS. Polscy goje skapowali się na jakich zasadach matematycznych funkcjonuje w numerach PESEL podział ludzi na 2 kategorie – goj lub koczownik i rządząca w Polsce polskojęzyczna sitwa narobiła paniki do tego stopni że wstrzymali prace nad systemem PESEL II, który mieli wprowadzić już w 2013 roku chyba.

    UNY wiedzą, że polscy goje wiedzą, inni też wiedzą, i z pewnością wiedzą putinowskie służby, w ZSRR też był taki podział na gojów i koczowników w numerach identyfikacyjnych ludności.
    W polskim internecie 2 lub 3 lata temu pojawiły się opracowania co do numerów PESEL i jakie matematyczne algorytmy stosować by rozpoznać kto goj a kto koczownik – większość (ok 90% numerów PESEL) posłów okazała się koczownikami.

    Jakaś polska lekarka na to wpadła. W bazie danych miała w pracy numery PESEL i rozpracowała ten system.
    Po 2 tygodniach wszystkie te strony w internecie „zniknęły”, pozostały tylko komentarze na innych forach o tym fakcie.
    Wpisz w GOOGLE „numer PESEL pochodzenie ydowskie” itp… a sam zobaczysz…

    W każdym razie maszyny liczące IBM – pierwowzory komputerów przydały się Hitlerowi do ustalenia kto z terenów Niemiec, Holandii, Danii, Norwegii, Belgii i Francji miał iść do gazu a kto nie. Maszyny liczące IBM decydowały na podstawie numerów identyfikacyjnych ludności, które były tak skonstruowane jak dziś – dzieliły ludzi na 2 kategorie – koczowników i gojów.
    Żaden bogaty koczownik nie poszedł tylko biedota. Bogaci zawczasu wyjechali” do Ameryki , Szwajcarii. Hiszpanii i Portugalii bo wiedzieli co się święci.”

    (http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rosja-nie-wyklucza-aneksji-obwodow-donieckiego-luganskiego?page=1)

    • Free pisze:

     mam pytanie, nie ma cos gorszego niz piekło???

    • siola pisze:

     Spytaj tych co nawet na miejsce w piekle nie zasluzyli,ONI juz wiedza co ich czeka za niedlugo.

    • Ktoś pisze:

     Też nad tym główkuje ….

    • Ozyrys pisze:

     spalić wszystkich Ogniem Stwórcy tylko czy aby Stwórca nie jest zbyt litościwy?
     to wszystko w głowie się nie mieści.
     Sagana mówiła mi parę lat temu ,że w swoich lotach bardzo dokładnie zobaczyła …czerwony szyld ,który już nie pamiętam jak mi to opowiedziała ,ale sugerował zagładę ..po jakimś czasie wpadła na to ,że chodzi o Roth- szyldów !

    • Ozyrys pisze:

     „Wnuk komendanta obozu koncentracyjnego Auschwitz-Birkenau Rainer Hoess ostrzega przed możliwością powtórzenia się najczarniejszych kart historii Europy i wskazuje na to, że skrajna prawica cieszy się obecnie dużym poparciem, a rządy europejskie uspokajają, że ekstremiści i populiści są marginesem na politycznej mapie Europy.
     „Uważam, że politycy mydlą nam oczy, aby nie siać zamętu w społeczeństwie. Europejskie ugrupowania populistyczne i skrajnie prawicowe liczą ponad 378 tys. członków, trudno zatem mówić o ruchu niszowym” – podkreśla Hoess. Mówiąc o swoich przodkach, przyznaje m.in., że przeszłość dziadka jest „piętnem, które będzie nosił przez całe życie”.
     http://wiadomosci.onet.pl/prasa/nigdy-nie-zapomnij-glosuj/7x80t
     Czyżby się na coś szykowali ,taka inf. podana jako główna na onecie ? !

    • Free pisze:

     PANIKA!!!

 23. Ozyrys pisze:

  „Mapa Europy, na której terytorium Polski opatrzono napisem „Izrael”. Urzędników zajmujących pokój to nie raziło. Zdjęli mapę dopiero po naszej interwencji.”

  http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=%2F20100515%2FLUBLIN%2F803666180

  Wiedzą jaka jest prawda !

 24. Free pisze:

  Upewniłam sie że KNP nie ma nic wspólnego z elytą , chcą go skompromitować za wszelką cenę, jedna gupole nie mają pojęcia że ludzie się budzą. JKM ma moje poparcie ,

 25. normalny pisze:

  @Free
  brawo, jesteś taki inteligentny. Nie ma to jak zagłosować na inną marionetkę tego samego lalkarza

  • Free pisze:

   a skąd taki pomysł, że to ten sam lalkarz? Czas pokaże kogo i jak pokarze…tak że nie bój dupy jak mawia Ktoś na Madagaskar: fora ze dwora…

   • siola pisze:

    Po pierwsze mysle ze wybory do parlamentu europejskiego beda jeszcze jedna sciemna jaka nam oferuja ,jezeli w wyborach weznie udzial mniej niz 50 procent spoleczenstwa powinny byc niewarzne.Swiadczy to tylko o braku poparcia spoleczenstwa dla polityki i politykow .Nie potrzebne sa nam nowe prawice lewice ale potrzebny jest nam Zloty srodek ktury nie funkcjonowal by na pasorzytnictwie na innych .Kto pytal niemcow o to czy chca Euro ,dziwne pytanie przecierz nie mamy demokracji a dyktature proletariatu .Nikt tez nie bedzie pytal polakow czy chca byc w europie i czy chca euro przecierz to tez dyktatura proletow.Przecierz ta cala wladza dzisiaj oparta jest na strachu.Nasi przodkowie mawiali ze partia to zwiazek grupy ludzi o jednakowych interesach najczesciej rozbujnikow i tu mieli racje od wiekow nic sie nie zmienilo.

    • Free pisze:

     Zeby coś zmienić trzeba coś robić, kropla do kropli, Te wybory mogą pokażać ze te zmiany są mozliwe,
     Podarowanie WOLNOŚCI– jest zwyczajną NIEWOLĄ . / Karol Bunsch /

    • Free pisze:

     JKM mówi 80 % posłów to kryminalisci, czyli ma poglądy podobne do twoich 🙂

    • siola pisze:

     tylko 80 ja bym byl za wiecej bo tych co nie pasowali juz sprzatniento tzw samobujcy ,a ukrywanie zbrodni jak sie o niej wie to tez przestepstwo

 26. siola pisze:

  Przecierz dostep do koryta juz dawno podzielony nie Lodz sie ze wybory cos zmienia ,ja bym karzdego pasorzyta najlepiej wsadzil na te ich rakiety i wyslal do gory niech patrza na ziemie z gory bo na dole juz ich za duzo i pasorzytnictwo podpada jest za bardzo widoczne wszedzie.

 27. siola pisze:

  Na ich miejscu bym sie pospieszyl bo wiele czasu im nie zostalo ,mam nadzieje ze sie wszyscy zmieszcza.

 28. Ozyrys pisze:

  Free …popatrz na datę !!!
  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/podejrzane-manipulacje-rynku-metali-szlachetnych
  jaka zbiezność …połowa sierpnia !
  cos im sie pali grunt pod nogami?
  zupełnie abstrahując od racjonalnych dowodów.Akurat wtedy?

 29. Ozyrys pisze:

  Ela Grad :
  „..Ten facet co czytał wyrok to biologiczna maszyna ,,robot,,
  Robotom wydaje się polecenia i one to wykonują w/.g zainstalowanego programu.Możemy ,jak chcemy wydać im SWOJE POLECENIE ,,,,,FACET,ZMIENIASZ SWOJE OPROGRAMOWANIE NA DEMOKRACJĘ RZETELNĄ I UMARZASZ CAŁĄ SPRAWĘ BAUMANOWSKĄ………WYKONAĆ!!!!!!!!!!!!!! ?
  Ta wypowiedź odnośnie tego :
  http://vod.gazetapolska.pl/7130-ten-wyrok-hanba-naplucie-nam-wszystkim-w-twarz

  Ja to nazywam biorobotami ,bowiem taką nazwę usłyszałam w niedzielę po południu.
  Większość tzw. naukowców to bioroboty ,.
  Ci którzy pracują przy spektakularnych odkryciach ,szczególnie w specjalistycznych placówkach naukowych np. USA – to bioroboty.
  Idealnie wykonują swoje zadania ,nie szemrają tylko…liczą …wyniki na wszystkie strony.
  Adrian podesłał niedawno fragment filmu ” Oni żyją „i tam pokazana jest prawda.
  Do obejrzenia tego filmu przymierzałam się w zeszłym roku chyba z 15 razy,miałam go cały czas w zakładce,w końcu nie obejrzałam .I dobrze się stało ,bowiem ta wiadomość dzięki Adrianowi dotarła do mnie teraz ,ponieważ mimo ,że film stary ,ale dopiero teraz byłam gotowa obejrzeć go w taki sposób ,by nie odebrać tego jako SF ,ale najprawdziwszą prawdę,którą jest.

  Już od wczoraj mam sygnały ,że mnóstwo takich osób jest wśród nas.
  Jednak taka informacja jak tą ,którą przeczytałam ze 2 dni temu ,że facet zabił bliskich ,bo myślał ,że to bioroboty ,to zupełna porażka.
  Nikt z tych biorobotów w środku nie wygląda jak mechaniczna zabawka,absolutnie !
  Jak takiego człowieka rozkroić – wygląda jak każdy z nas!!!
  To się dzieje w warstwie energetycznej !
  Ostanio dowiedziałam się ,że prawdziwych ludzi na Ziemi jest około 3-4 miliardów ,reszta to : obcy ,jaszczury i bioroboty.
  Tak jak Free mówi ,to co widzimy to jedynie 5 % tego co się dzieje.
  Poprzez transpondery odebrano nam widzenie ,a przez to ludzie nie wierzą ,że ttak się dzieje.
  Jak nie widzą to nie wierzą ,jak nie wierzą to uważają ,że tego nie ma ,jak uważają ,że tego nie ma to nic z tym nie robią .
  I o to chodzi !

 30. Free pisze:

  Najpierw zniknął z Facebooka przerywając swoją działalność, potem odnalazł się w szpitalu. Zbigniew Stonoga przeszedł zawał.

  Stonoga miał ujawnić dane na temat licznych afer, na które rzekomo miał dowody. Trzygodzinny film miał postawić polską scenę polityczną w stan jednego, wielkiego oskarżenia.

  http://wgospodarce.pl/informacje/13328-zbigniew-stonoga-przeszedl-zawal

 31. mały budda pisze:

  Pora aby odsłonić, lepiej zerwać kurtynę politycznej gry.
  Tak się składa, że książki dają informacje w odpowiednim czasie.
  Pisałem, iż w 1814r. odbył się Kongres Wiedeński. Więc 2014r. przypada 200 lat od tego w/wym. zdarzenia.
  Polska, Rosja, Ukraina- obecne wydarzenia.
  Aby wyjaśnić arkana historii. Cofnijmy się do Pana- załączam link.

  • mały budda pisze:

   Kochanek Katarzyny Wielkiej Polski Król ,,tragiczny króliczek,, ,jak go szlachta zwała Stanisław August Poniatowski. Po razy pierwszy pojawił się na petersburskim dworze w styczniu 1757 roku, w charakterze sekretarza angielskiego posła Charlsa Williams’a, który ponoć darzył swojego przyjaciela homoseksualnym uczuciem.
   Ile w tym prawdy, ile plotek trudno powiedzieć.
   Prawdą natomiast jest to, iż wielka księżna Katarzyna Aleksiejewna po odejściu swego kochanka, Sergiusza Sałtykowa, czując się samotną i nieszczęśliwą, zainteresowała się olśniewającym Polakiem.
   Młody,przystojny młodzieniec o nienagannych manierach, ze śniadą cerą i pięknymi czarnymi oczyma, wykształcony, znający pięć języków i o wolnościowych , ,WOLTEROWSKICH,,poglądach, zrobił na księżniczce piorunujące wrażenie. Zakochała się. On również.
   W 1764 roku Katarzyna II, po śmierci Augusta III Mocnego, robi swego ekskochanka Poniatowskiego polskim królem, wychodząc ze słusznego założenia, że jego słaby charakter pozwoli kierować nim tak jak ona mu zagra.
   Za czasów Pawła I Stanisław August Poniatowski na zawsze przyjedzie do Petersburga jako honorowy jeniec. Umrze tu bezosobowe królestwa i korony.

   Słaby polski król. Słabi polscy politycy, gdyż w mieszali matkę Polskę w sprawy Ukrainy.
   Chcieli sprowokować Rosję do inwazji nie tylko na Ukrainę ale także matkę Polskę.
   Wynik jest prosty spłacają swoje długi służąc panu ciemności. Po znakach ich poznacie.

   • mały budda pisze:

    4 lipca 1776 roku.
    Upadek- jakby zamek będzie w gruzach.
    Runą mury Babilonu.

    • mały budda pisze:

     Czy aby polski król nie wspierał masonerii. Co doprowadziło go, do ogromnego zadłużenia. Wiadomym jest, iż masoneria potrzebowała mnóstwo pieniędzy aby oderwać się od korony Brytyjskiej.

    • mały budda pisze:

     Ja się zastanawiałem skąd wzięły znaki masonerii w Polsce.
     Jest ich mnóstwo w architekturze miejskiej. Domy zawierają symbolikę masonerii. Ostatnio zauważyłem, iż symbole masonerii odmawiają po przez remont kamienic, które zawierają elementarne znaki masonerii.
     Zabawne nie jedną konstytucje zapisali dla siebie.
     Niby demokracja a jak się spojrzy z innego wymiaru. Widzi się pseudodemokracje.
     Pozory wolności. Wolność to ułuda mamiąca nadzieją.
     Mam nadzieje,że zrozumieliście, że wybory to ułuda gry ciemnych sił.

 32. mały budda pisze:

  http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Stanis%C5%82aw_August_Poniatowski

  Herby,Symboli,,Znaki.
  Wszystko co skryte musi być ujawnione.
  Początek i Koniec. Dobiega koniec historii ludzi. Więc niech czas obecny ukazuje ludzi, którzy kryją się pod symbolami i znakami.

 33. mały budda pisze:

  Mam nadzieje, iż zabawy dostarczę pisząc, iż masońską konstytucję mamy.
  Dlatego politycy polscy słuchają masonów, którzy swoją trzodę karmią pieniążkami. Mówią potocznie pieniądz nie śmierdzi. Tylko, że pieniądz to chciwość i przywiązanie do materii.
  Tylko, iż materia będzie zanikać a swojego Ducha nie nakarmią pieniędzy.

 34. mały budda pisze:

  Zastanawiałem jaki okres powinien być adekwatny do mojego wspomnienia karmicznego.
  Jakiś czas temu pisałem na mistyce u Dawida, iż byłem żołnierzem i zabito mnie w okopie. Nie potrafiłem zabijać więc swoje życie oddałem. Przerażające są oblicza wojny. Nie wiedziałem, czy była to I czy II w.ś.
  Zdałem sobie sprawę, iż zginąłem w I w.ś. Natomiast działania strachu, lęku, objawy przed utratą życia. Wyniku widzenia ukrywania przed żołnierzami. Odebrałem poprzez przeżycia wojenne moich dziadków. Którzy doświadczyli II w.ś.
  Więc ginąć jako żołnierz w I w.ś. byłem zapewne bardzo.młody. Pewnie urodziłem się w 17 wieku.
  Więc wydarzenia obecne dotyczą od 17 do 21 wieku.
  Jakby przedział wydarzeń dotyczył zmiany biegu historii ludzi i ziemi.
  Zaburzyli czasoprzestrzeń. Więc nie odnajdą się w nowej rzeczywistości.
  Stąd początek i koniec. Koło zostało zakręcone i przygotowanie się do powrotu naszych przodków. Czytając wszystkie mitologie świata, iż one mówią o powrocie ludzi z Gwiazd.
  Wszystko zrobiono w historii ludzi aby nie dopuścić do spotkania Niebiańskimi Ludźmi.
  Zabawne powinni przybyć na tarczy słonecznej.

  Może mnie nie rozumiecie. Doskonale was rozumiem.

 35. siola pisze:

  Niebieska Matka i jej dar .Ci co buduja Dresz Den (Dzien Oczyszczenia ) Spadek bo God Ula Babcia Rokkita Gora i na jej szczycie dom nasz dom .Dar Matki jezeli jest nia statek Matka przodkow to czyrzby to podarowane dziecko to maly statek dla mnie i wybranych .Ciekawe to stalem na dole i przepuszczalem ludzi do domu na gorze ,chwilowa ewakuacja przed oczyszczeniem z wirusow.Musze Zajac sie pisaniem SF.3iPOL ROKU OD GRUDNIA 2012 TO WYCHODZILO BY NA 6:06:16:Pytanie kto da rady zabrac ze soba to co nakradl ,trza sie bedzie z kradzinym porzegnac albo sttracic to co najcenniejsze.Zona rybaka sie klania.

  • mały budda pisze:

   Statek może przyciągnąć drugi statek.
   To samo dotyczy Słońca.
   Słońce przyciąga drugie Słońce.
   Kiedy już przybędzie drugiej Słońce.
   Wówczas będą przy matce ziemi dwa Słońca.
   Na ziemi były kiedyś dwa słońca. Macie to w swojej pamięci. Niektórzy mają pamięć zapisaną w swoich herbach. Pamięć o słonecznych ludziach przetrwała dzięki białym krukom.

 36. mały budda pisze:

  W trakcie latania zobaczyłem Byka.
  Byk pomiędzy rogami miał w środku prawdziwe Świetliste Słońce które ma mega Moc.
  Czułem się jakbym był Bykiem.
  Lew też jest mega słońcem i ma grzywę wielkości korony słońca. Równi sobie.
  Lew ma mądrość Słońca stąd jest królem wśród zwierząt.
  Wiecie skąd mowa zwierząt się wzięła w chorej religii.
  To bardzo jest proste. Wynika to z komunikacji telepatycznej jaka kiedyś była na matce ziemi.
  Pomiędzy ludźmi i zwierzętami. Potoczna mowa ludzi i zwierząt w wykorzystaniu przesyłanych myśli. Zwierzątko czuje i kocha tak samo jak człowiek.
  Jestem Bykiem a widzę jak mordują Byki na arenie dla zabawy i podniety głupców. Żądnych krwi ludzie, niewinnych mordowanych Byków.
  W środku Gwiazd żyje prawdziwy Niebiański Bykiem, który pamięta krzywdę mordowanych Solarnych Byków.

  • siola pisze:

   Dzieki Maly za Lwa w polaczeniu z Herbem Kietrza daje duzo do myslenia .Wszyscy wiedza o mnie wiecej niz ja sam o sobie.Moze musze czekac na wlasciwa chwile by sie obudzic ze snu i zawolac spiacych rycerzy.A moze Oni juz wstali a ja tylko jeszcze spie.

 37. siola pisze:

  HERR DES WALDES

  • mały budda pisze:

   Byk kłania się Plejadom.
   Plejady to Niebiańskie Damy.
   Zaproszenie Plejady przyjęły z ochotą na koncert gry dźwięków wydobywających się z chęci współpracy oraz ogarniającej chęci pracy Gwiazdy.
   Żyć wśród Gwiazd. Zapracować sobie należycie aby żyć wśród Gwiazd.

  • siola pisze:

   Ano poslalem prosbe klucz wiolinowy i …/—/… mysle ze nie zawioda i zagraja Polke i Oberka nam.Tak Marys o Faunie i niebieskim ptaku ,poslanie granie spiewanie o wolnosci .

 38. A58 pisze:

  Mówisz Marysiu i mnie masz

 39. siola pisze:

  Postaraj sie Andrzejku bo nam dziewczyna z tesknoty jeszcze zemrze,a szkoda by bylo karzdego dobrego stracic bo niewielu zostalo.

  • A58 pisze:

   Wiesz Siolu jak wiele można opowiadać w sprawach , którymi zajmujemy się od bardzo dawna.Z Marysią wiąże się ten przekaz o przełamywaniu lodu i różach.Pisze tu też nasza Gerda.Nie jest prostą sprawą opisywanie zdarzeń ,które z pozoru nie są związane ze sobą.Napisałeś niedawno „rokkita”.Tak się składa ,że ta polana w lesie związana jest z pewną relacją , którą niedawno usłyszałem od synowej mojej zmarłej dawno sąsiadki.Tu wkraczamy w nieznaną historię związaną z Riese(olbrzymem).To Z kolei wiąże się z historią pewnego Essesmana , który zakopał otrzymany w końcu wojny motocykl.To z kolei związane jest z informacjami , które ja otrzymałem od pewnego Niemca i zapadnięciem się ziemi.Sęk w tym ,że wykrywacze metalu w tym miejscu nie wykazały metalu.Z kolei pojawia się indukcja ,którą miałem wiele lat temu a potwierdzona przez osobę , którą też znasz (Stokrotka).Ten essesman schował tam dokumentację związaną z tym co działo się w miejscu opisywanym kiedyś przeze mnie , a które związane jest z Saitendorfem i indukcją o fotografie i zamkiem Książ.I tak wszystkie te historie łączą się ze sobą.Jest w tym też nietypowe tłumaczenie Nostradamusa i kody z manuskryptów..Powiedzcie jak to wszystko zawrzeć w kilku zdaniach pisząc na forum ?

 40. A58 pisze:

  Napisałem przed chwilą odpowiedź Marysiu ,ale przy wysyłaniu rozłączyło mi połączenie.Nie To nie Kwiecień.Kwietnia rejon to te dziury dla zmylenia w górach Sowich.Najważniejszy ośrodek znajdował się w Saitendorfie..Znajdował się wieki wcześniej niż Niemcy zaczęli budować Riese.

  • siola pisze:

   To by wyjasnialo wiele ,slowa wojka ze Oni za niedlugo dostana za wszystko odpowiednio wyplacone ,zgadzalo by sie z tym Oni wruca Kwietnia ,ale jak to mowia kwiecien plecien wciarz przeplata troche zimy troche lata,wie ze gdzies dzwonia ale nie wie w kturym Kosciele .Pytanie dlaczego zalerzalo komus zebym poszedl na straznice w Kietrzu a pozniej tez w Boboluszkach i z tego czasu ten adres Jitki .Dlaczego sie tak uwzieli na mnie przecierz co materialne to wszystko juz ukradli ,czemu te ataki po nocach i co ciekawe te nazwiska zwiazane z projektem Cheops i Ntv,co Oni chca odemnie finasowac ich ekologicznych wiosek nie bede bo swoje juz ukradli,Mam ale takie uczucie ze to co uczynili Danusi i wielu innym osobom cierpienia tych osob ze smiercia wlacznie bedzie Onym z nawiazka wyplacone.Mozna byc zlodziejem klamcom i morderca ale najgorsze jest to ze swoje zbrodnie przypisuja innym i karza im za to cierpiec.Za niedlugo beda mnie cieli i nie wiem jak wyjdzie ,za duzo zaufania do lekarzy nie mam ale jak nie beda cieli teraz to beda musieli uciac noge tak mi powiedzieli.Babcia miala z domu Rokkita ciekawe jak podzielisz rok Kita skaczacy rok albo skaczacy god ,GOD Ulla .Ciotka Klara jej Matka to Joanna Kopciuszek z Zabrza ,pytanie dlaczego spalono zamek Schafgotschow po wojnie i sprofanowano zwloki prawie tak jak z stokrotka.Jak by co pokrec o polnocy figurami nad woda a wejdziesz do Tartari oby Niebieski Ptaszek niusl zawsze wszystkim zdrowie i szczescie.Skradli sztylet i popelnili wiele zbrodni przeciw ludzkosci oby za to nigdy nie znalezli wyjscia z labiryntu w ktury weszli bezprawnie.Juz ukradli prawie wszystko ale jak z tym uciec kiedy wejscie zawalone a kopac sie diabelkom nie chce a kto za nich to ma zrobic oj biada biada gdy Chimlische zagra.Jak op dobrze wyjdzie to czeka mnie i tak 2 tygodnie lerzenia w Lemgo.Za niedlugo urodziny Matki i w tym dniu Dzien Dziecka oby mi w tych dniach czerwcowych pomogla .Lew wychodzacy za muru .2 Slonce zle dla zmory nie ma nocy i jak tu latac po nocach jak ich nie ma.

   • siola pisze:

    Marys 2.06 o 9.00

    • siola pisze:

     laurenty wawrzyniec Klaudiusz (Paulina-prababcia)Koniec- klau diusz -kradzenia dusz-laurrenty -laurowy,-wawrzyniec-wieniec,.zwyciestwo Wiktoria 6.6.6 nies wiec nies ogien wiedze nies wici mors anu sum Jan sie klania.

    • siola pisze:

     przesuneli o 2 tygodnie op

   • A58 pisze:

    Trafialiśmy Siolu tam , gdzie powinniśmy trafić..Związane jest to z tym projektem , w którym uczestniczymy.To ,że jesteśmy cały czas obserwowani i starają się na nas wpływać , to dla mnie oczywistość.Za dużo tego , żeby to był przypadek.Gdy fotograf został złapany , to zapowiedzieli mu piekło na ziemi.Ta zapowiedź została zrealizowana.Myślę ,że nie spodziewali się wsparcia ze strony „Strażników”.i tego kogo do boju wystawią.Żołnierz Pana z wiedzą o przeszłości.To pomogło wytrzymać te ataki..Pytasz jak rozumię „rokkitę.”.Ano rok jako Rock- kamień a kita związana z lisem..Mam kręcić figurką jak by co .Z Ptakami związane jest tylko jedno miejsce na to pozwalające..Zgadza się też ,że tajemnica labiryntu została zawłaszczona.Tych dwunastu z dziedzińca zamkowego zajmowali się maskowaniem.Marnie skończyli..

 41. Ktoś pisze:

  „Państwo nie powinno uczestniczyć w budowie obiektów energetyki jądrowej i kształtowaniu polityki energetycznej kraju, powiedział agencji ISBnews prezes Kongresu Nowej Prawicy Janusz Korwin-Mikke podczas wieczoru wyborczego. Polityk uważa, że sprawy energetyczne powinny pozostać w rękach prywatnych przedsiębiorców.

  „Przedsiębiorca się dwa razy zastanowi, zanim wybuduje elektrownię jądrową, węglową, wodną itd. Państwu nie wolno się mieszać w sprawy energetyczne, a powinni robić to kapitaliści” – powiedział ISBnews Korwin-Mikke.”

  – energetyka to podstawa gospodarki jak serce w organizmie, prywatyzacja Energetyki, kluczowego działu gospodarki, to jak zaprzedanie się obcym w wieczną niewolę a osoby wyrażające takie „postulaty” to dla mnie ZDRAJCY i tyle. A korwinek pokazuje teraz swoje parchate nószki – „postulatami” jak ostatecznie zajechać polską gospodarkę.

  (cyt z http://biznes.pl/magazyny/energetyka/atomowa/korwin-mikke-nalezy-zlikwidowac-panstwowe-spolki-e,5639253,magazyn-detal.html)

  • Ktoś pisze:

   „1.~Hanys : skonczy sie jak w Niemczech gdzie tak zwane „prywatne firmy” oferuja ceny na tak zwanym „wolnym rynku” i te ceny sa z roku na rok wyzsze niz byly jak energia byla panstwowa i nikt sie nie buntuje bo sa prywatne i jest rynek. Prywatyzacja obejmie tylko ceny pradu a nie linii elektrycznych ktore w dalszym ciagu beda nalezec do panstwa ani tez nie elektrowni. Wtedy panstwo bedzie moglo podwyzszac ceny pradu dowolnie pod plaszczykiem „prywatyzacji”. Ja np. place 36 centow za kwh brutto i to jest tu tanio ale co roku musze zmieniac dostawce zeby wykorzystac „oferty” wazne tylko na pierwszy rok. JKM pokazal swoje oblicze eurokraty.

   2.~fi fi : I tu się z Panem nie zgadzam Panie Mikke. Przemysł energetyczny powinien zostać w Polskich rękach, ponieważ tu chodzi o bezpieczeństwo kraju. Przypuśćmy, że największą spółkę energetyczną kupuje rosyjski inwestor. Nagle wyłącza nam prąd i jesteśmy zajęci przez ich wojska w jakieś 2-3 dni. Po 2 nie ma pewności jakich cen ten inwestor sobie zażyczy a cena energii zależy od rozwoju państwa i poszczególnych firm. ”

   (jw)

   i bonus

   „~miki : Może zacznijmy od sprywatyzowania sejmu. Dlaczego my was mamy utrzymywać, panie Korwin ?

 42. Ozyrys pisze:

  Z podesłanych wieści :
  „- Dokumentaliści podejmują temat lobbystów wywierających ogromny wpływ na brukselskich parlamentarzystów oraz elity rządzące. W stolicy Unii Europejskiej podejmowanych jest wiele niejasnych decyzji. Twórcy filmu zwracają uwagę widzów na poważny problem nieprzejrzystości europejskiej polityki.”

  • Ktoś pisze:

   Kiedyś, parę lat temu dziennikarze brytyjskiej TV, zalobbowali za jakąś całkowicie odjechaną inicjatywą,przepchnęli to (zasponsorowali przepchnięcie) przez PE i nakręcili o tym film jaki wyemitowano.

   Produkcja ta spotkała się z żywiołowym ajwajowaniem posłów narodowosocjalistycznych ugrupowań brukselskich wrzeszczących o zdradzie i wywlekaniu na światło dzienne sposobów ich „pracy”. Słowo „przepraszam jesteśmy zwykłymi nazistowskimi skorumpowanymi łotrami” nie padło. Padały za to groźby uziemienia tej telewizji jak się nie pozbędzie tych dziennikarzy. Ot demo(n)kracja w jUdE.

 43. Ozyrys pisze:

  ” Nie wiele jest ludzi mogących z zewnątrz objąć umysłem sygnalizowane sytuacje. Naprawdę niewielu. Putin to mądry gość i wydaje się ze doskonale kumał zagrożenie hazarskich żydów, a zagrał jak cajmer, stad przegrał pierwsze rozdanie i stracił cenne lewa..

  Teraz 10 000 amerykańskich patałachów będzie ćwiczyć w zabijaniu afgańską ”armię”, która ma się wyszkolić aby tym samym Amerykańcom strzelać w plecy z tej samej oddanej im frajersko broni.
  No geniusz strategii. Albo poducha jak cholera.

  Putin Tworzy Euroazjatycką Unie gospodarczą. Zrozumiał nauczkę i zamiast kija wyciąga ciacho. Ale to ciacho ma sporo w sobie dziegcia. Jednak jest jak przewidziałem w rozmowach domowych ze Putin ruchem początkowym jak pajac zagra za Hitlera ale paluszki sobie poparzył. Zrozumiał mimo swych głupawych podpowiadaczy ze zagrożenie jego nie z Europy , bo Europa mu nie grozi tyko chazaria żydowska która będzie eksterimować ludność Ukrainy. Kiedy Ukraina będzie mieć dość tak euprpy pokrętnej jak i chazarów zwróci się do Putina, i ten ją przyjmie ale w zamian straci swoje stanowisko. Hazarzy u niego dobiorą się w zemście za niego. Ale świetnie zagra z Europą. Nie zamknie jej gazu ani ropy, I tym odetnie argument ataku armiami zespolonymi i sprzymierzonymi, które organizują chazarzy na jutro.

  Ten plan ataku nie wypali Po wpadce na Ukrainie przeniosą się na tereniy polski, a w Krakowie zaczną organizować i panoszyć się swoje dziwadła.
  Ludzi zobaczą co się stanie na Ukrainie i przez jakie potworności biedzie ona przechodzić i wszyscy po koleji zaczną przepędzać chazarów ze swych terenów. Od wsi, miasteczek po miasta i państwa. Co do jednego. – wszyscy. Nie pomogą zmiany nazwisk czy dowodów z numerami ukrywania się czy stanowiska.

  Źle na tym wyjdą,. Zapomnieli ze to polska ziemia i nic i m nie pomorze, Tu nie będzie kolejnej Jerozolimy. Marzenie o następnych 1000 lat ssania Słowian czkawką się im odbije.
  Wypędzenie Chazarów z polski zacznie się od starego miasta w Krakowie, a iskrą będzie fakt kiedy zechcą zmienić nazwę ulicy równoległej do Dieta. Chociaż być może tylko o tym będą mówić.

  Putin swą słodką Unią sam sobie zaszkodzi. Teraz gra słodkością, ale kiedy się tylko obrócisz to ciacho ugryzie. Zresztą nie ma wyjścia zagrożeniem dla niego i całego bloku nadal Rad jest Mandzuria. Tam są tereny kompletnie nie opanowane przez Putina.
  I pozostałości zabawek po Japończykach i II wojnie światowej.”
  http://muki.salon24.pl/580985,wiec-niechaj-sie-stanie-ahura-mazda-2-i-henoch#comment_9088156

 44. Ktoś pisze:


  No i sprawdza się opisywane przeze mnie od jakiegoś czasu czarny scenariusz!!!! Zaoceaniczny reżim z tzw. ameryki dąży do przejęcia CAŁKOWITEJ hegemonii nad współczesnym światem … nawet za cenę wojny!!! To nie Rosja jest zagrożeniem, to reżim z tzw. ameryki kóremu jest podporządkowana cała UE i NATO sukcesywnie wdraża swój imperialny plan. Plan opracowany w latach 50tych, który zakłada:
  1). Sprawienie, aby świat stał się bezpiecznym miejscem dla działania amerykańskich korporacji;
  2). Poprawienie bilansu księgowego firm krajowych, które podpisały kontrakty obronne i wspaniałomyślnie wspierają członków kongresu;
  3). Zapobieżenie pojawieniu się jakiegokolwiek społeczeństwa, które mogłoby stać się udanym przykładem modelu alternatywnego w stosunku do kapitalizmu;
  4). Rozszerzenie politycznej i ekonomicznej dominacji na tak wielkim obszarze, jak to tylko możliwe, jak przystało na „wielkie mocarstwo”.

  Wszelkie meNdia – będące w całkowitej zależności od euro-atlantyckiej bandy cwaniaków – szczekają tylko na Rosję i jej imperialne dążenie do „odbudowy imperium sowieckiego”. Ale nie podają ANI JEDNEGO konkretu, który uzasadniałby to szczekanie. przez ostatnie miesiące indoktrynowano was „atakami”, „szturmami”, ‚porwaniami”, „zakładnikami” i czym tam jeszcze ale NIE POKAZANO ANI JEDNEGO MATERIAŁU, KTÓRY PRZEDSTAWIAŁBY TO ZDARZENIE!!! W XXI wieku, w dobie cywilizacji informacyjnej, przy tak rozwiniętej multimedialnej rzeczywistości NIKT nie wpadł na pomysł aby cokolwiek z tego nagrać!!! Jak głupim trzeba być, żeby w to uwierzyć!!!???

  Kiedy okazało się, że ukraińcy „opozycjoniści” to neofaszyści i banderowcy, kiedy okazało się, że „nowe władze” żyją nawet lepiej niż stare, kiedy okazało się, że snajperzy są z Prawego Sektora, kiedy okazało się, że to Krymczanie chcą do Rosji, kiedy okazało się, że reżim z tzw. ameryki nie zrobi z Krymu bazy atomowej na granicy z Rosją, kiedy okazało się, że ‚rewolucja sponsorowana’ nie wypaliła przyjęto inna taktykę. Co i raz to kolejne GRANICZĄCE Z ROSJĄ państwa zaczęły być ZAGROŻONE!!! A to państwa bałtyckie, a to rzeczPOPiSpolita, a to Bułgaria!!! Co prawda, nie wiadomo na czym to „zagrożenie” polega ale jest ‚zagrożeniem’. No i dochodzimy do momentu, w którym zaoceaniczny reżim z tzw. ameryki tak czy siak na granicy z Rosją umieści swoje pociski rakietowe!!! Tyle, że Rosja to nie kraje nadbałtyckie, to nie rzeczPOPiSpolita, to nie Bułgaria – też wystawi swoje pociski rakietowe skierowane na wyrzutnie amerykanckych rakiet!!! Z tą różnicą, że na te wyrzutnie TU a nie w tzw. ameryce!!! I, jak zawsze, idioci euro-kołchozu sprowadzą na nasze rodziny i domy śmierć i zniszczenie. Sami zaś, na ten czas, przeniosą się gdzieś daleko, w bezpieczne miejsce (jak ci z 1939 roku).

  Ludzie, do cholery, obudźcie się bo w przeciwny razie solidaruchowe matołectwo i ich euro-atlantyckie zbiry nie pozwolą wam nawet dzieci wychować!!!”
  (http://wiadomosci.onet.pl/swiat/lukaszenka-niektore-sily-polityczne-probuja-wybielic-nazizm/vvm7g)

  • Ktoś pisze:


   Panie Prezydencie Łukaszenko, nie dość że „niektórzy” politycy wybielają nazizm to nawet prowadzą politykę zagraniczną w przepięknej narodowo-socjalistycznej fryzurce. Tak zwana UE przy okazji ukraińskiej zawieruchy pokazała swoje prawdziwe narodowo-socjalistyczne oblicze. Wystarczy wziąć głębszy oddech aby zacząć dusić się swądem IV rzeszy Brukselskiej. Zaczyna być coraz weselej, jest mowa o jednym narodzie europejskim, jednej armii europejskiej, jednym rządzie europejskim czyli hasło „Jeden Naród, Jedna Rzesza, Jeden Wódz” jest dzisiaj dokładnie tak samo aktualne jak 70 lat temu. Czekamy jeszcze na zniesienie hymnów narodowych i wprowadzenie jednego hymnu europejskiego (są takie propozycje!). Towarzysze Hitler i Himmler siedzą w Walhalli i machają niebieską chorągiewką w żółte gwiazdki.

   FB „Protest przeciw wspieraniu przez władze Polski ukraińskiego nacjonalizmu.” Forum (ostatni.bialas.prv.pl). ”

   (jw)

 45. Ktoś pisze:

  „Co kilkanaście lat ONZ organizuje wielka konferencje światową na temat RASIZMU na świecie na której potępia się kraje RASISTOWSKIE. Ostania taka konferencja odbyła w Durbanie (RPA) i trwała dwa tygodnie. Przyjechało na tą konferencje 6000 tysięcy delegatów ze 159 państw świata. (http://www.starwon.com.au )

  Konferencja zakończyła się 8 września 2001 roku ogłoszeniem GŁÓWNEJ rezolucji przegłosowanej pozytywnie większością głosów, która uznała że: IZRAEL to AWANTURNICZY RASISTOWSKI kraj, a żydzi to RASIŚCI, ktorzy zostali porownani do hitlerowskich niemców, a gwaizdzę Dawida porównywano do faszystowskiej sfastyki.

  Od tego momentu rząd USA przestał teoretycznie uznawać organizację ONZ, a żydzi ją bojkotują.

  Kilka dni po uchwaleniu tej rezolucji przez ONZ, czyli 11 września 2001 roku „ktoś” podjął decyzje aby zburzyć wieżowce World Trade Center w New Yorku, aby ODWRÓCIĆ UWAGĘ całej opinii światowej od uchwalenia powyższej rezolucji ONZ ukazującej otwarcie RASIZM ŻYDOWSKI bandycko-rozbójniczego apartheidu Izraela i żydów rasistów, którzy DEMORALIZUJĄ życie kulturalne i polityczne na całym świecie. ”

  (http://wiadomosci.onet.pl/forum/poroszenko-chce-rozejmu-na-wschodzie-w-nadchodzacy,0,1175140,0,czytaj.html)

 46. Ktoś pisze:

  „USA przygotowuje się na pogrążenie europy w wojnie z Rosją w celu zachowania hegemoni Waszyngtonu na osi transatlantyckiej„ napisał Fininan Cunninghan na stronie Press TV. Stwierdził, że wojna ma na celu zapobiegnięcie bliższej współpracy handlowej i politycznej między Rosją a Europą jak i zachowanie amerykańskiego dolara jako światowej waluty rezerwowej.

  „Waszyngton nie chce widzieć integracji rosyjskiej i europejskiej ekonomi w ważnych kwestiach takich jak ropa czy gaz, które są podstawami ekonomicznego i społecznego rozwoju” zauważył komentator.

  Stwierdził, że ogromne ilości ropy i gazu dostarczane przez Moskwę doprowadziły do znacznego dostosowania się ekonomi Rosji i Europy w ciągu dwóch dekad po zakończeniu zimnej wojny między USA a byłym związkiem radzieckim.

  Roczna wartość europejsko-rosyjskiej wymiany handlowej wynosi około 1 biliona dolarów, co stanowi dziesięciokrotność handlu miedzy USA a Rosją, dodał.

  Geostrategia USA. Wywiad z Websterem G. Tarpleyem.

  Zauważył, że strategiczne zagrożenie dla USA jest dwojakie. Pierwsze to zmniejszenie roli USA w Europie przez bliższe więzi miedzy Rosją a Europą. „Drugie to, że europejsko-rosyjski handel energetyczny podkopuje rolę dolara jako światowej waluty rezerwowej. Wymiana na tak kluczowym rynku pomiędzy tymi krajami nieuchronnie brnie w kierunku wymiany euro-rubel. Będzie to oznaczać koniec globalnej, finansowej hegemoni Ameryki i koniec potwornie zadłużonego ekonomicznie USA” tłumaczy komentator.

  Podkreślił, że USA odegrały kluczową rolę w tworzeniu kryzysu na Ukrainie podżegając do zmiany reżimu „który jest obecnie pod rządami niewybranych, faszystowskich junt w Kijowie będących realnym zagrożeniem dla Rosji”.

  „Rzeczywistość jest taka, że Waszyngton dla swoich własnych, strategicznych interesów zrobi wszystko dla eskalacji konfliktu pomiędzy Rosją a Europą, włączając w to rozpętanie wojny w całej Europie wywołanej przez piromanów z Waszyngtonu”.

  Tłumaczenie: Niezależny Serwis Informacyjny NSI ”

  (jw)

  • Ktoś pisze:

   a cywile:

   „”Ukraińskie władze informowały w ubiegłym tygodniu, że w walkach zginęło dotychczas 180 osób ” I to jest to bezczelne kłamstwo jakim posługuje się władza wszędzie tam gdzie panuje jarmułkowy porządek świata. Połowa tej ilości osób,jeśli nie więcej to nie zginęła w żadnej walce,bo to zwykli mieszkańcy,cywile którzy zginęli od ostrzałów rakietowych bądź moździeżowych demokratycznej gwardii majdaniarskiej !

   W Mariumpolu na przykład zostało postrzelonych kilkanaście osób na ulicy przez oddział ukraińskiej armii. Do niedawna można było to zobaczyć na YT z różnych ujęć różnych uczestników protestów,ale oczywiście ich konta zostały szybko zablokowane. Jak jednak ktoś będzie wytrwały to znajdzie,bo film krąży w internecie. Tu jest kiepskiej jakości,może dlatego przetrwał. ”

   som rezane tak jak to jarmułkowy nazizm świątynny kocha najbardziej czyli bestialsko i krwawo A o Ukrainę wojują ci którzy w mediach są przestawiani jako najbardziej z najbardziej pacyfistycznych żydów czyli chabadczycy. To ci ubierający się na czarno, podobnie jak elitarne wśród nazistów gestapo czy równie elitarni jezuici równie mocno kochający gwałcić i rezać dzieci dla władzy i diabelskiej łaskawości besti yahwe.

   (jw)

 47. Ktoś pisze:

  „SZANOWNI DYSKUTANCI. Nic się nie dzieje przypadkowo, a wszystko jest dokładnie sterowane. Wybory prezydentów Ukrainy: Leonida Krawczuka i Leonida Kuczmy przebiegały spokojnie i nikt nie żądał ich ustąpienia przed upływem kadencji. Dlaczego?. Bo OUN i UPA były rozbite i nie było komu mieszać. Ale w tych spokojnych latach, powróciło tysiące nacjonalistów OUN z zagranicy. Jak w 2004 r. wybory wygrał Wiktor Janukowycz, to właśnie Kwaśniewski, pierwszy nie uznał tych wyborów (otrzymał od zięcia Kuczmy milion dolarów), a za nim Unia nie uznała tych wyborów. By nie doszło do takiej rozróby jak dziś, Wiktor Janukowycz ustąpił, a w powtórzonych wyborach wygrał Wiktor Juszcenko. Jak to się odbyło. Ano, postawiono na tym samym Majdanie 200 namiotów, darmowe jedzenie, zablokowano prace urzędów i premiera, płacono za dobę każdemu z Majdanu po 200 hrywien za udział, a USA i diaspora dały na to 400 milionów dolarów.. Jeździli tam i Kaczyńscy, Geremek, Tusk, Wałęsa i Kwaśniewski, który swoim samolotem zawiózł na Ukrainę 30 tysięcy Gazety Wyborczej z artykułem Michnika o poparciu dla Juszczenki. Z Polski pojechało 10 tysięcy rzekomych wolontariuszy, a faktycznie Ukraińcy mieszkający w Polsce, by agitować na rzecz Juszczenki. No i zrobiono tak, że Juszczenko wygrał. I to miała być DEMOKRATYCZNA – „pomarańczowa” Ukraina. I co się okazało. Juszczenko szybko odrodził na nowo OUN i UPA, Dał im przywileje, manifestowali kilka lat w Kijowie i we Lwowie z pochodniami płonącymi i umacniali powrót UPA na scenę. W takich województwach jak: Lwów, Tarnopol, Stanisławów (Iwano-Frank), Łuck i w Równo i Chmielnicki, wszystkie funkcje we władzach wojewódzkich, powiatowych i miejskich obsadził nacjonalistami z OUN,UPA, policji z okresu okupacji i bojownikami dywizji SS „Galizien”. Co gorsze, z bandytów Bandery, Szuchewycza i jego syna Jurija, zrobił „bohaterów ” narodowych Ukrainy. Postawiono setki pomników ku chwale UPA, nazwano ich imieniem ulice, place, szkoły i uczono o „bohaterstwie” UPA – pomijając całkowicie ludobójstwo UPA na Wołyniu i całych Kresach wschodnich.. W wyborach w 2011 r. Wiktor Juszczenko za swa banderowska politykę dostał tylko 4% głosów, a wybrano ponownie Wiktora Janukowycza, w sposób demokratyczny – uznany przez wszystkich, tylko nie przez OUN i UPA. Oni dalej mobilizowali się, byli finansowani przez CIA i Unię Europejską. Wiedząc, ze wyborów w 2015 roku nie wygrają, postanowili (w cichej zmowie z USA i Unią) zrobić pucz, czyli rebelię na Majdanie i to jest właśnie wynik ich działań, za które zrzucają winę na Rosję. Jak faszyści z OUN i UPA defilowali jawnie w Kijowie i głosili hasła faszystowskie, to Unia i USA były ślepe i nie widzieli nic. Nic więc nie było przypadkowe co dzieje się na Majdanie, a świadome i starannie zaplanowane działania. Nasi politycy, na polecenie Unii, jak ślepe kocięta bronili Juliji Tymoszenko i cały czas popierali banderowskie działania na Ukrainie i w Polsce, chociaż by na przykładzie Ukraińca Myrona Sycza, który chciał przeforsować uchwałę Sejmu o potępieniu naszych żołnierzy za operacje wojskową :Wisła: przeciw bandytom z UPA. Teraz leje się krew, ale kamienie, butelki z benzyną, kije bejsbolowe i siekiery, to nie miała w rękach Milicja, tylko „pokojowi” manifestanci, a de facto wyszkolone bojówki UPA. Taka jest prawda i nie ulegajmy fałszywej propagandzie, że to naród ukraiński za tym stoi. Ukraina liczy około 45 milionów mieszkańców, a na Majdanie to są faszyści z OUN i opłaceni przez nich bojówki oraz zastraszona ludność terrorem bojówek Ołeha Tiahnyboka – faszystowskiej partii „Swoboda”..

  . Zaczęło się od uchwalenia przez polski Sejm 22 czerwca 1990 r. uchwały o potępieniu operacji wojskowej „Wisła”, która rozgromiła UPA. Potem A. Kwaśniewski nazwał w 2002 r. operację „Wisła” haniebną. W 2004 r. pierwszy w Europie nie uznał wyboru Wiktora Janukowycza, a poparł Juliję Tymoszenko i syna banderowca Wiktora Juszczenkę. Nie był to więc przypadek, bo W. Juszcenko porzucił poprzednią swoją żonę, a ożenił się z podstawiona mu Kateryną Czumaczenko – aktywistką OUN w USA w organizacji „Plast”. Jako aktywistka OUN, została starannie przeszkolona przez CIA, a następnie zatrudniona w Departamencie Stanu. Dla CIA stanowiła więc doskonałą „agentkę wpływu”- po wyborze W. Juszczenki na prezydenta. Przyznani więc tytułów bohatera Ukrainy dla zbrodniarzy Romana Szuchewycza i Stepana Bandery, jest większa zasługą jego żony p- agentki CIA – niż W. Juszczenki.

  Antyrosyjska choroba Lecha i Jarosława Kaczyńskich zaowocowała w Polsce tym, że w kancelarii prezydenta Lecha Kaczyńskiego prym wodziła Ukrainka – uchodząca za Polkę – Bogumiła Berdychowska. Jej koleżanka, również Ukrainka, prof. Aleksandra Hnatiuk, była I doradcą Ambasadora III RP w Kijowie i organizowała konkursy dla uczniów gimnazjum o polityce Gedroycia. W PiS wiceprezesem został Marek Kuchciński – Ukrainiec z Przemyśla, uchodzący za Polaka, który w 2004 r. osobiście woził na Ukrainę bele płótna pomarańczowego z Polski, bo zabrakło go na Ukrainie. PiS obsadził wiele stanowisk w IPN Ukraińcami – zwolennikami bandery – by broń Boże nie prowadzono spraw przeciwko UPA. Nic dziwnego, że od 1990 r. olbrzymia kadra pionu śledczego IPN w Polsce, nie osądziła ANI JEDNEGO zbrodniarza z UPA za dokonane mordy. Nie tylko, że nie osądziła, to wszystkich bandytów z OUN – UPA, skazanych przez Wojskowe Sądy za popełnione zbrodnie, IPN – bez wyroków sadowych -zrehabilitował i zaliczył ich w poczet osób „Represjonowanych przez PRL ze względów politycznych”. Uznał więc de facto ich działalność na terenie Polski od 1944 r. za legalną. W kancelarii prezydenta B. Komorowskiego podobnie. Znaleźli się na czołowych miejscach zwolennicy Bandery: Henryk Wujec – doradca prezydenta, Władysław Berdychowski – brat Bogumiły, który „prywatnie” założył w Krynicy Forum Europy Wschodniej, by pod tym szyldem umożliwiać V Kolumnie w Polsce lepsze działanie. Przykładem wywrotowej działalności OUN w Polsce – pod patronatem prezydenta RP – jest działalność posła Myrona Sycza w parlamencie, odmowa Kresowianom realizacji ich postulatów związanych z obchodami 70 rocznicy upamiętnienia ofiar ludobójstwa na Wołyniu. Brak potępienia przez Sejm RP OUN – UPA, SS „Galizien”, jako organizacji zbrodniczych i zakwalifikowania zbrodni na Wołyniu jako ludobójstwa. Uwieńczeniem tych haniebnych działań w popieraniu barderyzmu, był aktywny udział w poparciu bandytów z UPA na Majdanie: Jarosława Kaczyńskiego, Donalda Tuska, Radosława Sikorskiego i innych polityków.

  I Niech nikogo, co dzieje się w sprawie Ukrainy ze strony polskich politków nie dziwi , bo to jest agentura amerykańska. Oni muszą robić to, co im CIA nakazuje. Białoruś na razie porzucili, bo tam się nie udało, a jak opanują Ukrainę, to do Białorusi szybko powrócą i znajdą znów jakąś Engelikę BORYS, jako bohaterkę i opozycjonistkę. To jest polityczna wojna przeciw Rosji i nasze straty czy Ukrainy- finansowe czy ludzkie – nie wchodzą w rachubę , tak jak było w Iraku czy w Afganistanie. ,,
  Nie chcą zrozumieć, że Ukraina , jako suwerenne państwo, nie może istnieć. Gdyby teraz odłączyła się od Rosji, z bohaterami Stepanem Banderą i Romanem Szuchewyczem, to będzie prowadzić nieustanne wojny przeciwko wszystkim sąsiadom, by utworzyć „Soborną Ukrainę”. Jej granice zostały przez OUN wyraźnie nakreślone, a faszyści ze „Swobody” już teraz domagają się przyłączenia Przemyśla do Ukrainy..

  Nasze miasta od Chełma do Sanoka, czyli tzw. „Zakierzoński” kraj, zostały włączone w granice tej „Sobornej” Ukrainy. Tereny sąsiadów też.

  Jeżeli Ukraina rozpadnie się i Zachodnia Ukraina odłączy się od reszty Ukrainy, to tym bardziej, będzie to siedlisko zgrai „wściekłych psów”, które na długie lata, Polsce i Europie przyniosą destabilizację pokojowego życia.

  Po to, by Ukraina stała się prawdziwie demokratycznym i pokojowym państwem wobec sąsiadów, najpierw trzeba wypalić z korzeniami wszelkie ideologie OUN, rozebrać pomniki postawione bandytom i zdelegalizować na zawsze wszystkie przybudówki faszystowskie typu „Swoboda”. Takiej dezynfekcji ounowskiej swołoczy Unia Europejska nie przeprowadzi.

  Może to jest na dzisiaj nie modne, ale tylko Rosja jest w stanie tego dokonać, pod warunkiem, że pomoże jej Polska i nie będzie wtrącać się w te sprawy Unia Europejska. Pomoc Polski dla Rosji polegałaby na tym, by Sejm RP uznał OUN – UPA i SS „Galizjen” oraz policję ukraińską z okresu okupacji, za organizacje zbrodnicze, potępił dokonane na Polakach ludobójstwo i zakazał działalności OUN – UPA w Polsce. Przy obecnych włodarzach Polską, jest to niemożliwe i Polska sama, swoimi rękami, szykuje Polakom następną rzeź wołyńską.

  Przykre to, co piszę, ale taka jest realnie sytuacja.

  Polska już przed Majdanem przygotowała się na taki scenariusz. Były u nas wiece ukraińskiej młodzieży z poparciem banderowców. Sejm odmówił uznania ludobójstwa UPA za ludobójstwo, rząd nie poparł obchodów Kresowianom upamiętnienia ofiar UPA w 70 rocznicę ludobójstwa 11 lipca 2013 r. W Polsce już przyjęto na leczenie bandytów z Majdanu. W Hruszowicach w powiecie przemyskim stoi nielegalny pomnik gigant ku chwale wszystkich kureni i sotni, kore walczyły w Polsce, by oderwać od niej terytorium zwane „Zakierzońskim ” krajem Ukrainy i nikt go nie usuwa.. To nie są przypadki a jawne popieranie ze strony Polskiego Rządu V Kolumny OUN w Polsce i faszystów UPA na Ukrainie.
  Tymczasowo posiadający obywatelstwo polskie pan Radosław Sikorski ,nie martwi się tym, jakie zapalne ognisko rozkłada koło Polski w postaci enklawy OUN przy granicy z Polską, bo ma żonę amerykankę Elizabeth Applebaum i w każdej chwili spokojnie wyjedzie do USA lub Izraela.”

  (http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ukraina-silne-eksplozje-w-slowiansku-i-kramatorsku/r0m8t)

 48. Ozyrys pisze:

  Free to dla Ciebie …..szukałam …znalazłam 🙂
  ” Putin Tworzy Euroazjatycką Unie gospodarczą. Zrozumiał nauczkę i zamiast kija wyciąga ciacho. Ale to ciacho ma sporo w sobie dziegcia. Jednak jest jak przewidziałem w rozmowach domowych ze Putin ruchem początkowym jak pajac zagra za Hitlera ale paluszki sobie poparzył. Zrozumiał mimo swych głupawych podpowiadaczy ze zagrożenie jego nie z Europy , bo Europa mu nie grozi tyko chazaria żydowska która będzie eksterimować ludność Ukrainy. Kiedy Ukraina będzie mieć dość tak euprpy pokrętnej jak i chazarów zwróci się do Putina, i ten ją przyjmie ale w zamian straci swoje stanowisko. Hazarzy u niego dobiorą się w zemście za niego. Ale świetnie zagra z Europą. Nie zamknie jej gazu ani ropy, I tym odetnie argument ataku armiami zespolonymi i sprzymierzonymi, które organizują chazarzy na jutro.

  Ten plan ataku nie wypali Po wpadce na Ukrainie przeniosą się na tereniy polski, a w Krakowie zaczną organizować i panoszyć się swoje dziwadła.
  Ludzi zobaczą co się stanie na Ukrainie i przez jakie potworności biedzie ona przechodzić i wszyscy po koleji zaczną przepędzać chazarów ze swych terenów. Od wsi, miasteczek po miasta i państwa. Co do jednego. – wszyscy. Nie pomogą zmiany nazwisk czy dowodów z numerami ukrywania się czy stanowiska.

  Źle na tym wyjdą,. Zapomnieli ze to polska ziemia i nic i m nie pomorze, Tu nie będzie kolejnej Jerozolimy. Marzenie o następnych 1000 lat ssania Słowian czkawką się im odbije.
  Wypędzenie Chazarów z polski zacznie się od starego miasta w Krakowie, a iskrą będzie fakt kiedy zechcą zmienić nazwę ulicy równoległej do Dieta. Chociaż być może tylko o tym będą mówić.”

  http://muki.salon24.pl/580985,wiec-niechaj-sie-stanie-ahura-mazda-2-i-henoch#comment_9088156

 49. Ozyrys pisze:

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/polski-rzad-bedzie-wyplacac-zydom-w-izraelu-dodatki-po-100-euro-miesiecznie
  chyba wiecie ,jakimi słowami to opatrzyłam !
  Nędznicy…zostaną nędzarzami…za chciwość i wszeteczne zło jakie sobą prezentują !
  Cała energia ,która ukradli ludziom na przestrzeni dziejów ,ma zostać od nich odebrana ,wysłana do transformacji do Stwórcy i przywrócona wszystkim ludziom wg Prawa Stwórcy.!!!!!!

 50. Ktoś pisze:

  „Od kilu lat mamy kulminację różnych zdarzeń odnoszących się bezpośrednio do USA.

  1) Chiny zaczynają odchodzić od rozliczeń dolarowych nie tylko w przypadku ropy, ale również stopniowo odrzucają rozliczenia dolarowe w coraz szerszym zakresie wymiany handlowej z innymi krajami.

  2) Kraje BRICS otwarcie nawołują do odejścia od systemu petrodolara. Wytwarzają one ok. 20% globalnego PKB, a ich rezerwy finansowe stanowią ok. 55% światowego kapitału – zatem ich głos staje się coraz silniejszy i USA prędzej, czy później ulegnie temu naciskowi.

  3) sojusz USA z Arabią Saudyjską (liderem OPEC) rozsypał się. Arabia przechodzi pod protektorat Rosji jednocześnie gospodarczo zbliżając się do Chin. Powodem jest spór z USA o wojnę domową w Syrii oraz Palestyna. Gdy tylko Arabia poczuje się wystarczająco silnie związana z Rosją i Chinami nastąpi przejście na rozliczenia w juanach, złocie lub innych walutach. Pozostałe państwa OPEC w krótkim czasie pójdą ich śladem.

  4) Wszyscy pamiętamy ostatnio zawartą umowę gazową Rosji z Chinami. Wielu śmieje się, że to desperacka próba ratowania strat w wyniku kryzysu ukraińskiego. Tymczasem jest wręcz odwrotnie – ten gaz będzie sprzedawany z pominięciem dolara. Można sobie tylko wyobrazić jaka była biegunka w całym Waszyngtonie po zawarciu tej umowy.

  5) Rosja w sytuacji zaostrzenia kryzysu ukraińskiego może odpowiedzieć żądaniem (lub w skrajnym przypadku podjęciem jednostronnej decyzji) o rozliczeniu płatności za ropę lub gaz w dowolnej walucie z pominięciem dolara inicjując tym samym koniec hegemonii monetarnej USA. To byłaby straszna sankcja Rosji wobec Zachodu, gdyż taka decyzja uruchamia proces upadku dolara i wszystkie nawet najostrzejsze sankcje zachodnie przecie Rosji nie mogłyby już tego zatrzymać.

  6) FED drukuje rocznie ok. 1 bilion USD, żeby pokryć deficyt. Całe USA dosłownie topi się w długach. Świat zaczyna zdawać sobie z tego sprawę – w odróżnieniu od Polski, która jest zaczadzona propagandowym uwielbieniem dla całego Zachodu. Dni dolara są właściwie policzone. Pozostaje tylko otwarte pytanie – kiedy pęknie tama?

  7) Rentowność 10-letnich obligacji USA jest sztucznie utrzymywana na niskim poziomie dzięki manipulacjom na derywatach (interest rate swaps). Oczywiście m.in. po to, żeby „lichwiarska międzynarodówka” mogła jeszcze łapać chętnych na amerykańskie papiery dłużne.

  8) Szacuje się, że około 30 % PKB Stanów Zjednoczonych jest tworzone tylko dzięki temu, że dolar jest walutą światową i amerykański rynek finansowy jest w stanie na tym zarabiać. Nietrudno wyobrazić sobie, co się stanie, gdy dolar straci status waluty światowej.

  9) Przemysł USA topnieje wskutek coraz większego obciążenia podatkami przez amerykański rząd, co uniemożliwia konkurowanie z Chinami i innymi rynkami wschodzącymi. Jedyny rynek, którego USA nie muszą obawiać się to nasza Unia Europejska, ponieważ tutaj zamordyzm fiskalny jest jeszcze gorszy. Przykładowo – w Dolinie Krzemowej większość inżynierów i specjalistów to cudzoziemcy (głównie Hindusi i Chińczycy), którzy pracują tam nie dlatego, że są lepsi, tylko są to pracownicy zakontraktowani w Indiach lub Chinach. Natomiast interes jaki robią amerykańskie firmy na ich zatrudnianiu polega na tym, że projekty przy których pracują Hindusi lub Chińczycy uważane są za „zagraniczne” dzięki czemu te firmy nie płacą amerykańskich podatków. Wystarczyłoby więc obniżyć podatki, uprościć przepisy, ale to jest niemożliwe, ponieważ wydatki USA – głównie socjalne – powodują wzrost obciążeń wobec firm. Zatem z tego wszystkiego wniosek płynie taki – jeszcze niedawno prognozowano, że USA upadnie może za 2-3 pokolenia, ale w takim tempie to chyba rozleci się jeszcze w pierwszej połowie naszego XXI wieku.

  (http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-cios-dla-rosji-wstrzymalem-rozpoczecie-budowy,nId,1439792)

 51. Ktoś pisze:

  „zatrzymali polskich najemników, rzekomo walczących przeciwko zwolennikom rozpadu kraju.”

  – z tym iż TO PRAWDA jest iż tam walczą żydowscy najemnicy z polskimi paszportami. Kilkunastu już zresztą obrońcy doniecka ukatrupili.

  Firma się nazywa ASBS Othago i jest zarejestrowana na obecnego szefa MSW (kolejny inside bug)..

  http://www.siw.net.pl/historia

 52. barbarzynca pisze:

  Robi się ciekawie – Obwieszczenie mobilizacji: https://www.youtube.com/watch?v=d0GLNKylMUQ

 53. Ktoś pisze:

  „Brak zdjęcia ~kor Użytkownik anonimowy
  Pare lat temu na Ukrainie wybuchl potezny skandal – okazalo sie ze sierocince sprzedaly pare tysiecy dzieci do Izraela na czesci zamienne. W skandal byl zamieszany obecny gubernator Dniepropietrowska Kolomonsky. Sprawe wyciszono ale temat „handel dziecmi” jest tutaj nadal aktualny. Ukraincy mieszkajacy na wschodzie obawiaja sie, ze zachod nie bedzie mial najmniejszch skrupolow i dziciaki ze wschodu rozsprzeda. W Rosji obowiazuje prawo zabraniajace adopcji zagranicznych – a tym samym handel dziecmi jest tepiony. Wiec jesli faktycznie powstancy skierowali autobus z dzieciakami do Rosji zamiast na zachod, to po prostu ocalili im zycie. ”

  (http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ukrainskie-wladze-separatysci-porwali-grupe-dzieci-i-wioza-je-do-rosji/98dkt)

  kolomyjskij to żydowski sponsor nazistowskiej rewolucji banderowskiej na Ukrainie i ten jaki namawiał do palenia ludzi żywcem i płaci za głowy ukraińskich autochtonów.

 54. Ozyrys pisze:

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/panstwo-polskie-istnieje-jedynie-teoretycznie-twierdzi-minister-spraw-wewnetrznych-bartlom
  ” Znowu jakieś służby nagrały naszych polityków, którzy wygłaszają wiele kontrowersyjnych kwestii.

  W najnowszej aferze podsłuchowej główną rolę odgrywa warszawska restauracja „Sowa i Przyjaciele” gdzie miało dochodzić do interesujących spotkań ludzi z tak zwanego świecznika. Wśród osób, które mają się czego obawiać po ujawnionych przez tygodnik Wprost rewelacjach są między innymi minister spraw wewnętrznych Bartłomiej Sienkiewicz, czy były minister od transportu, główny zegarmistrz III RP, Sławomir Nowak.

  Sienkiewicz zdobył się na szczerość stwierdzając, że „państwo polskie istnieje teoretycznie, praktycznie nie istnieje”. Trudno się nie zgodzić, jak za czasów saskich rozgrabiają nas rozmaite koterie, tylko tym razem i z Berlina i z Moskwy, z Brukseli, z Waszyngtonu i z Tel Awiwu.

  Minister robił „polityczny deal” z Markiem Belką z NBP. Chodziło o wspomożenie budżetu w latach wyborczych. Belka zażądał w zamian za przysługę usunięcie szkodnika ze Świętokrzyskiej, Jacka Jana Vincenta Rostowskiego (vel Rothfelda), co rzeczywiście stało się w 4 miesiące po spotkaniu.

  Interesująco brzmi też rozmowa ministra od zegarków, Sławomira Nowaka z wiceministrem finansów, Andrzejem Parafianowiczem. Wynika z niej, że kontrola skarbowa zlecona względem żony Nowaka, ma zostać zatrzymana odgórnie. Pięknie wygląda nasza częściowa wolność po 25 latach od rzekomego upadku PRL.

  Zapewne w najbliższych dniach dowiemy się jeszcze wielu interesujących rzeczy na temat naszych umiłowanych przywódców, bo wojna buldogów pod dywanem trwa w najlepsze i w grę wchodzi nawet upadek rządu…”

  a my mamy nic nie robić wg A58,bo jemu to na rękę ,macza w tym paluszki czy jak ?

  • Ktoś pisze:

   Ten „pan” Sienkiewicz sponsoruje terrorystów polszewickich walczących na Ukrainie. Najemnicy z ASBS Othago podlegają jemu.

 55. Ktoś pisze:

  Z jednym banderowskim parchem im nie wyszło to próbują z innym „idolem gołodupców”

 56. Ktoś pisze:

  „Szanowni Państwo. Nadszedł czas aby wziąć los w nasze ręce, o ile uświadomimy sobie sedna naszego problemu i go przepracujemy , zmieniając nasze postawy.:
  Problem Polaków…. tu jest sedno naszych zachowań i dopóki nie zmienimy postaw w naszych umysłach wciąż będziemy niewolnikami…

  „Z natur niewolniczych nie mogą powstać instytucje wolnościowe. Z rabusiów i pasożytów społecznych nie może powstać demokracja. Z ludzi goniących tylko za zyskiem lub zbytkami nie może narodzić się sprawiedliwość społeczna.”

  „Jeżeli lud szwajcarski z takim logicznym uporem broni swych urządzeń demokratycznych wobec różnych uroszczeń rządu centralnego, jeżeli potrafił rozszerzyć je do najdalszych granic wolności politycznej, to pamiętajmy o tym, że jego obrona demokracji była to obrona swego własnego życia. Konstytucja polityczna, którą stworzył, posiada swą przyrodzoną, szeroką podstawę: tysiące najrozmaitszych zrzeszeń, kół i związków; tysiące samorodnych organizacji gospodarskich, handlowych, robotniczych, kulturalnych; zwyczaje demokratyczne, zwyczaje równości i poszanowania człowieka, zakorzenione w całej cywilizacji tego ludu; przyzwyczajenie i zdolność do samodzielnego załatwiania swoich spraw i potrzeb zbiorowych; silnie rozwinięte sumienie obywatelskie i nierozłączna z tym nieufność do biurokracji. Wszystko to stanowi kulturę demokratyczną, pierwszy a niezbędny warunek demokracji i samodzielności politycznej.”

  „Lud Polski takiej kultury nie ma dotychczas. Nie jest to społeczeństwo nowoczesne, zorganizowane w różnorodne zrzeszenia i związki wolne, lecz, do niedawna jeszcze, zbiorowisko luźnych jednostek, wyczekujących, jakie reformy będą mu dane, w jakim nowym łożysku państwowym każą popłynąć jego życiu. Nie mając własnych instytucji społecznych, które by mógł dalej rozwijać i doskonalić, oczekiwał tylko na reformy policyjne. I ten zanik samodzielności tak głęboko wsiąknął w charakter narodu, że nawet umysły przodujące, programy partii i stronnictw, nie mogły zdobyć się na żadne inne postulaty społeczne, jak tylko takie, które zawierają się w formułce „czego żądać od państwa”.

  „Przyzwyczailiśmy się uważać siebie za materiał, z którego ktoś inny urabia rozmaite formy; przy każdej sposobności ofiarowaliśmy siebie: „zróbcie z nas to lub owo; zróbcie z nas społeczeństwo konstytucyjne, demokratyczne lub społeczno-demokratyczne; zreformujcie nam szkoły i szpitale; ochrońcie przed nędzą i wyzyskiem”. Cała mądrość polityczna zawierała się w tych prośbach czy żądaniach reformy. Wszystkie ideały chyliły się przed tym jednym: Państwa-Opatrzności. Ono miało za nas myśleć i działać, miało nas karmić, uzdrawiać, chronić. I to się nazywało u nas „demokracją”. Na drodze takiej polityki mogło jednak wytworzyć się wszystko inne, tylko nie demokracja. Demokracja wymaga przede wszystkim silnego poczucia i instynktu samopomocy społecznej. Wymaga ludzi umiejących nie tylko żądać reform od państwa, lecz przeprowadzać te reformy za pomocą swoich własnych instytucji. Wymaga umiejętności samodzielnego organizowania interesów społecznych.” ze zrodla http://nowyobywatel.pl/biblioteka-obywatela/braterstwo-solidarnosc-wspoldzialanie/

  JEŚLI ZDECYDUJESZ SIĘ WZIĄĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SWOJE ŻYCIE I DZIAŁAĆ TO MOŻESZ TO ZROBIĆ. DOŁĄCZ TUTAJ I ZAPROPONUJ COŚ: http://www.braterstwo.org/braterstwo-rwbp/127-polska-obywateli-program-i-plan-ratowania-i-rozowju-polski

  (http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/papiez-franciszek-ostrzega-ze-swiatowy-system-gospodarczy-jest-bliski-upadku#comment-205718)

 57. Ktoś pisze:

  „Witam Państwa podaję tekst, nie jest mój, jest naleziony w internecie. Bardzo trafniew nim jest ujęte wszystko co większość z nas już wie. Ja lepiej bym tego nie ujął, pozdrawiam.

  ” Poparcie dla PO prawdopodobnie nie spadnie albo zmniejszy się niewiele. Przyczyna jest prosta. Największą, zdyscyplinowaną grupą wyborców w Polsce są urzędnicy z rodzinami, co stanowi kilka milionów osób – to jest elektorat, który ogólnie chodzi na wybory. Oni niech chcą żadnych reform, dlatego obecny układ – PO jako władza i PIS jako opozycja – to gwarancja, że nie będzie zmian. Poza tym jest grupa biznesu, która żyje z tzw. partnerstwa publicznoprawnego, czyli dojenia państwowej kasy na poziomie centralnym i samorządowym. Do tego dochodzą środowiska takie jak korporacje zawodowe, media oraz związki zawodowe. To są wraz z rodzinami kolejne miliony wyborców, którzy boją się reform. Rząd PO jest gwarancją dla w/w grup społecznych, że nic się nie zmieni. Ważną rolę w utrzymaniu obecnego systemu odgrywa PIS, któremu nie zależy na wygrywaniu wyborów, ponieważ pasuje mu rola głównej opozycji – stołki są zapewnione, można nieustannie krytykować i nie ma odpowiedzialności za nic. PIS tylko dużo mówi, a mało robi. Platforma blokuje reformy odgórnie, ale to dzięki PIS blokowane są wszelkie oddolne inicjatywy reform państwa.

  Chcecie dowodu? Proszę bardzo. Wystarczy przyjrzeć się jaka była histeryczna reakcja pisowców na utworzenie Ruchu Narodowego oraz sukces Korwina-Mikkego – a przecież PIS teoretycznie powinien cieszyć się, że ma nowych sprzymierzeńców w celu przeprowadzenia reform. PIS posiada swój twardy elektorat, który też będzie głosował, co utrwala jego miejsce głównej opozycji i w ten sposób żadna nowa, reformatorska partia nie wskoczy wyżej. Mamy więc w Polsce de facto „układ zamknięty” PO-PIS, taka cicha koalicja. Do tego dochodzi przybudówka PSL z tzw. „stuprocentową zdolnością koalicyjną”. Ponadto jest jeszcze SLD i Palikociarnia jako dodatkowe zabezpieczenie „szczelności układu”. Taki mamy obraz „magdalenkowej elity”. Zmiana tego jest prawie niemożliwa, to funkcjonuje na zasadzie stada wilków – na co dzień magdalenkowe wilki gryzą się między sobą, ale kiedy pojawia się zagrożenie dla układu, to wtedy całe stado natychmiast jednoczy się w walce z wrogiem. Ale żeby było jeszcze trudniej – to stado ma nad sobą „opiekunów”, którzy rządzą tym stadem i pilnują, żeby nie naruszono układu okrągłego stołu. Obecnie „opiekunowie” pokłócili się o żerowisko nad Dnieprem, ale wszystko wróci do normy. Jeżeli pojawi się jakieś zagrożenie dla magdalenkowych eliciarzy to „opiekunowie” szybko udzielą niezbędnej pomocy w celu obrony „demokratycznego porządku prawnego” w III-ciej Rzeczpospolitej (podobnie jak robiła to kiedyś caryca Katarzyna).

  Jaki jest skuteczny sposób? Bankructwo. Podstawowa zasada dotycząca trwałości państwa jest taka – „Ustroje polityczne upadają nie dlatego, że są złe, okrutne, czy niesprawiedliwe, ale dlatego, że bankrutują” (prawo Parkinsona).

  Społeczeństwo polskie byłoby w stanie zmienić ten system, ponieważ już jest bankrutem – ale tego nie zrobi. Polacy kochają życie w kombinatorstwie. To jest właśnie klucz do sukcesu Platformy, która rządzi już drugą kadencję dlatego, że pozwala na prawie nieograniczone kombinowanie i łamanie prawa. Polacy wrzeszczą, że władza kradnie i trzeba naprawić państwo.

  Jeżeli jednak Polacy usłyszą, że nie będą mogli niczego załatwiać po znajomości, nie będą mogli wyłudzać rent i zasiłków albo nie będą mogli nagminnie łamać przepisów drogowych – to wtedy Polacy natychmiast sprzeciwią się jakimkolwiek próbom reformy państwa. Polska ma społeczną „kwadraturę koła” – spryciarze i kombinatorzy żyją dobrze, więc nie muszą niczego zmieniać, niezaradni nie stanowią zagrożenia dla władzy, skoro nawet własnego życia nie potrafią zmienić na lepsze, natomiast uczciwi nie mają samotnie szans w starciu z podłymi cwaniakami.

  Dlatego III-cia RP nadal będzie pół-zdechłym państwem jak w czasach saskich. Dziękuję za uwagę. Piszę jak jest – realistycznie. ”

  (http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/afera-podsluchowa-donald-tusk-udaje-ze-nic-sie-nie-stalo#comment-205732)

 58. Ktoś pisze:

  „Chorągwie prawosławnej wiary trój – jedynej Rusi podniesione nad blok -postami Noworosji

  To jest starożytna chorągiew kijowskiej i moskiewskiej Rusi. Pod tą chorągwią walczyły ruskie drużyny od czasów kijowskich kniaziów aż do pierwszych rosyjskich carów z dynastii Rurykowiczów i Romanowych. Łopotała ona na Kulikowym Polu podczas pierwszego, powszechnego boju o odrodzenie zjednoczonej Rusi. I dzisiaj ta chorągiew, tak jak dawniej, posłuży zjednoczeniu bratnich narodów prawosławnych. Naród Noworosji nie zgorzkniał, jego serce nie skamieniało w oporze i podniósł wszechruską, jednoczącą prawosławne narody, ideę. Jak to zawsze bywa w chwilach ciężkich doświadczeń, z głębiny narodowej pamięci powstał główny sens dzięki któremu naród żyje, walczy i zwycięża. Ten sens to Zbawiciel i jedność trzech narodów w Chrystusie, Rosjan, Ukraińców, Białorusinów. I wydobyły go nie bezpłodne protektoraty Zachodu w Kijowie i w Moskwie ale wydobyła go nasza Nowa Rosja-Noworosja.”

  (http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-noworosja-podniosla-choragiew-chrystusa-2014-06)

 59. BasiaB. pisze:

  http://tagen.tv/vod/2015/05/swiat-jest-inny-cz-14-trzecie-dno/
  ” Kolejny odcinek serii obnaża kulisy kłamstw historycznych. Poczynając od Mieszka I, władcy Polski byli poddawani manipulacjom zewnętrznym i ciągłym wpływom niekorzystnym dla społeczeństwa mieszkającego na naszym terenie. Nadszedł czas mówić o prawdzie.”

  Jerzy Jaśkowski

 60. O pisze:

  A gdzie zapowiadany „ciąg dalszy”? Części 6 niestety nie widzę. Wolę dokończyć jeden temat, aby mojej intuicji na manowce „tematów zastępczych” nie wyprowadzić.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s