Rękopis Vojnicha ( Muki )

Coś dla Ciebie Andrzeju.

rękopis woj

Zebrałam tutaj wszystkie ostatnie wypowiedzi Mukiego ,na ten temat,który jest fascynującym i interesującym od lat wszystkich kryptologów i znawców manuskryptu.

http://muki.salon24.pl/570664,ahura-mazda-czyli-ja-sam-przeciw-calej-nauce-starozytnosci#comment_8936471

„Księga Henocha to arcydzieło i nie ma sobie równego w niczym

Biblia to raczej nieudana kompensacja zrzynek.

niema żadnego porównania – w niczym. – Żadnego.
Księgi Henocha nie rozumiesz, tak jak nie rozumieją Rękopisu Wojnicza.

Wyjątek z księgi Henocha:
18.
1 Ujrzałem spichlerze wszystkich wiatrów. Zobaczyłem, jak nimi ozdobione jest całe stworzenie oraz [zobaczyłem] fundamenty ziemi.
2 Ujrzałem kamień węgielny ziemi i zobaczyłem cztery wiatry, które podtrzymują ziemię i firmament nieba.
3 Zobaczyłem, jak wiatry nadymają wysokość nieba i jak ustawiają się pomiędzy niebem a ziemią. Są one kolumnami nieba.
4 Zobaczyłem wiatry, które obracają niebem i powodują, że okrąg słońca i wszelkie gwiazdy zachodzą.
5 Zobaczyłem wiatry na ziemi, które podtrzymują obłoki, i ujrzałem drogi aniołów. Na krańcu ziemi ujrzałem u góry firmament nieba.

6 Udałem się w kierunku południowym – a był palący dzień i noc – gdzie było siedem gór z drogocennych kamieni, trzy po stronie wschodniej i trzy po stronie południowej.

7 Te po stronie wschodniej były z kolorowego kamienia, te ze strony południowej z kamienia czerwonego.

8 Środkowa [góra] sięgała, tak jak tron Pana, nieba. Była ona z antymonu, a szczyt tronu był z szafiru.

9 Ujrzałem płonący ogień i to, co było we wszystkich górach.

Oto najoczywistsza oczywistość. Prawda jakiej nie znacie. Nieco sfałszowana i naciągnięta, ponieważ kopista treści i narrator tłumaczenia pojąć i objąć niektórych segmentów nie był w stanie swym umysłem.
Wyjaśnij mi jak najlepiej umiesz i jak rozumiesz ten urywek tekstu.
szczególnie te wytłuszczone fragmenty.

tu zawarta jest najszersza prawda jaka może być nic nie skłamana chociaż nieco zwichrowana. Te fragmenty znajdują się w 3 cześć manuskryptu Wojnicza = te same………dokładnie jota w jotę te same.

a pozatym sporo już z tego można zrozumieć, z resztą poważni amatorzy-naukowcy i naukowcy trochę rozgryźli.
Ten manuskrypt skład się z 3 części i jednego dodatku.
w części 3 dziej jest to o czym wspomniałem.
cz-1 to ziołolecznictwo,
cz2-to widoki i opisy mikroskopowe.
cz3 to astronomia.
dodatek – to cacko…….

czemu zapisałem dodatek to cacko?

Ponieważ praktycznie wszystkie rośliny poza 2-ma nie pochodzą z tego świata.

Są dla nas abstrakcyjne i dalece odmienne.
Struktury mikroskopowe też nie mają w pełni uzasadnienia tutejszego.
Ten manuskrypt musiał być kopią czegoś znacznie starszego dużo bardziej starszego niż można sobie dośpiewywać.
Są tam rzeczy o nieba przerastające współczesne wyobrażenia i ruchome obrazy wieku 20 go czyli proste ruchome filmy z poruszającym się firmamentem zodiaku.

W cz1. jest 3 kwiatostany, jakie ukazują przekroje na naszym globie roślin i to zdumiewające przekroje, bo rurkowe. Wykonane na poziomie dużego szkła powiększającego a wiec w szczegółach, jakie nie widzi oko.
Ta cześć to rodzaj zielnika i opisy dotyczą zapewne hodowli i opisów rozwoju roślin leczniczych. Jak i ich stosowania.

Część 2 to rarytas. Widać na niej szczegóły dostępne tylko pod mikroskopem i to, co najmniej 3 soczewkowym, więc powiększenia na poziomie 500x i wyżej.
Ukazywana jest przede wszystkim doskonały przekrój i budowa wewnętrzna z opisem i wskazaniem na połączenia i powiązania ścianek wewnątrz komórkowych.
Część 3 zaś to Astronomia i o dziwo nie naszego wycinka przestrzeni.
Tego nie widać znów gołym okiem. Trzeba, co najmniej Teleskop Hubble’a. Kilka pozycji rysunkowych jest nie jednoznacznych. Ukazują przekroje narządów kobiecych a jednocześnie niesamowicie podobny jest układ do Ahura Mazda. Drzewa życia i Tronu Boga.
I wcale nie żartuje z tym opisem a daleki jestem od jakiejkolwiek formy konfabulacji.

Moim zdaniem to nie lipa.
To wygląda na kopię zapisu roślin innego świata skąd pochodziły i czym ubyły a do czego się nadawały zasiane na tej planecie i ich własności hodowlano lecznicze.
To jakby zapis historii transferu pomiędzy światami. Rodzaj zasiewu czy transferu. Kopia wycinkowa czegoś znacznie większego.
Bo zaczyna się nie halo i tak samo się kończy.Jeśli rysunki w jakiś sposób odzwierciedlają treść to jest to moim zdaniem całość jako rozdział .

Może być, czym się chce ale nie lipą………..

A 3 filmiki ruchome szokują mnie nawet dziś jak sobie oglądam kopie tego cudeńka. Ktoś kto rozumiał jak się przedstawia ruch na obrazie po klatkowym z przesunięciem akcji w fazie nie tylko wywijał włócznią ……..i nie z lewa na prawo ale z prawa na lewo.

Źle wyjaśniłem:

Jeśli uruchomimy filmik a jest t rysunkowy filmik to górne obrazy będą się zmieniać i przesuwać zlewa na prawo zgodnie z kierunkiem zegara czyli niejako do przodu, to dolne jednoczesne przesuwają się z prawa na lewo czyli wstecznie ruchem wstecznym.

Tworząc złudzenie skomplikowanej sekwencji ruchowej.
Twórca musiał doskonale rozumieć fotkę poklatkowo złożonego obrazu fazowe jego przesuniecie w obrębie kadru.

kto od 100o roku do 1800 wiedział w ogóle o takiej możliwości czy właściwości oka ludzkiego?
Ta wiedza dawno została zapomniana.
Fałszerz co nie był fałszerzem?
Łatwizna głupotę napisać i bzdurę zasugerować że to lipa że dno ze bez wartości że kant.
nawet nie siląc się na wyjaśnienie i wyłożenia takiej kwestii.
A sugestia ze za lichy kant chcieli wydrzeć kasę jest bardzo prymitywna.

Wielu oczekuje fenomenu wielu niebywałych technik czy technologii w przekazach będąc zawiedzionym niby zawartym banałem.
Fałszują, dlatego żeby mieć posłuszeństwo w społeczeństwie głupi ogłupiały naród z wyobraźnią o swej mocy jest odpowiednim do powożenia lejcami
Ale taka społeczność nie ma pojęcia jak bardzo jest ograniczona swą wielkością tylko i wyłącznie na papierze lub w wyobraźni.

Dla mnie to nie banał, ale dalece doświadczalna retrospekcja poprzedniej zagłady, błędów i głupot, jakie poczyniono i co zmarniono dopuszczając do takiej czystki.
Przyroda w swej twórczości lubi się powtarzać, kto poprawnie odrobi swą lekcję zawsze jest doceniony.

rękopis W.

Ozyrys.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, historia, rękopis Vojnicha i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

276 odpowiedzi na „Rękopis Vojnicha ( Muki )

 1. Ozyrys pisze:

  Mam nadzieje ,że Andrzej napisze nam coś więcej na ten temat 🙂

  • JMM53 pisze:

   To bardzo trudne. Ale może napisze? Obyśmy potrafili to zrozumieć. Raczej nie da rady. difficult and terrible……?

   • Free pisze:

    You can do this 🙂

   • Ozyrys pisze:

    JMM53 – damy rade 🙂
    zauważyłam ,że kiedy na coś,co mamy poznać, przychodzi pora ,to to co jeszcze przed chwilą okazywało się zupełnie niezrozumiałe ,nagle trafia do nas zupełnie bez wysiłku ,z lekkością i łatwością .
    Tak się dzieje.
    Nagłe zrozumienie.Inaczej mówiąc: oświecenie lub olśnienie.
    Wielu z nas – tak czuję ,jest gotowa na poznanie zakrytego 🙂

 2. A58 pisze:

  Ach ten Wojnicz.Często przy różnych sytuacjach wspominacie swoje sny.Bardzo dawno temu też miałem taki sen ,który w miarę upływu czasu nabierał sensu.Taki sen nazywam indukcją zewnętrzną.Wszystko widziałem z pozycji kogoś bardzo ważnego.Sprawa dotyczyła układu między państwowego.Chodziło o unię Polski i Litwy.Negocjatorzy nie bardzo chcieli do tego doprowadzić.Dlatego nawet spisanie dokumentu było utrudniane.Wtedy jako ta najważniejsza osoba w tym gronie wziąłem pióro i pergamin i zacząłem pisać osobiście.Rozpocząłem od słowa „Ja.” Zreflektowałem się ,że tak nie powinien się zaczynać dokument ,który powinien być pisany po łacinie a nie po rusińsku, który był moim ojczystym językiem.Dlatego postawiłem kropkę i znów rozpocząłem błędnie – od „Ja Jogailo”.Wyszedł tekst z wieloma błędami.Dlaczego o tym wspominam.Ten tekst istnieje do dziś .Wystarczy tylko dokładnie przyjrzeć się literom zawartym w Wojniczu i dokumencie krewskim:
  /commons.wikimedia.org/wiki/Voynich_manuscript
  http://oszmianszczyzna.pl/krewo_foto/unia_w_krewie_tekst_lacinski_i_polski.pdf
  żeby zauważyć ,że autorem obu manuskryptów jest ta sama osoba.To król Jagiełło..To wspomniane wcześniej „Ja” rusińskie Wcześniejsza forma późniejszego Ja .Pisane osiem z dziewięć jedno nad drugim .”Cz” w daszkiem jako skrót .Osiem .V pisane w identyczny sposób w obu dokumentach.Według specjalistów pierwotny tekst jest tak wypełniony błędami ,że późniejsze kopie musiały zawierać poprawki.Te błędy jednak wskazują ,że autor nie był kancelistą,co potwierdza wersję o osobistym spisaniu dokumentu przez króla.Potem przekazano mi ,że król spotkał się z kimś ,kto dał mu pióro wieczne i w tajemnicy tym piórem król dokonywał zapisów w księdze.Dla kamuflażu wykonywał te rysunki , pozorując wszystko na tajemną księgę leczniczą.To określane jest jako część botaniczna. Zwróćcie uwagę na rysunek 57v.To już opis zdarzenia .Rysunek przedstawia kogoś wezwanego ,gdzie po wszystkim osoba wzywająca trzyma w ręku jajo.W prawym dolnym rogu widać cyfrę 5.To bardzo ważne dla całości.Na 57v rysunku człowiek leżący ma na szyi zgrubienie.A 5 to często występujący kod w innych manuskryptach.W tzw zaginionej księdze Nostradamusa jest znany rysunek Nr 67 (ten gdzie po angielsku napisane jest- „jeden człowiek”).Przedstawia króla ,który po zaroście i włosach wskazuje na długi upływ czasu .Król trzyma księgę otwartą na stronie przedstawiającej człowieka.Charakterystyczna jest tam nieproporcjonalnie długa szyja.Znów wskazanie na szyję..W centuriach jest zapis mówiący ,że będzie ukłuty w szyję .Szyja to wskazówka do identyfikacji piątego..Wracając do Manuskryptu Wojnicza.- Jaki cel miało jego stworzenie.O ile Centurie pełnią przede wszystkim rolę informacyjną , to Wojnicz po odczytaniu wskazanych fragmentów ,jest już instrukcją postępowania dla piątego.Żeby to odczytać ,potrzebne są instrukcje z centurii i sposób zapisu wskazany przez zapis najdłuższego nazwiska świata(staroniemiecki).Wszystkie teksty się uzupełniają.Mowa jest o przyczynach takiego postępowania.Wskazane są źródła.Min księga Henocha.Jest odniesienie się do Homera i jego dzieł odnoszących się do roli snów.Jest też o Mickiewiczu.Tu mamy do czynienia z życiorysem Piątego.Najważniejszy fragment znajduje się na stronie 58r.Jest tam taki trzywersowy akapit.Jak zauważycie ilość znaków tam używanych jest ograniczona.Tyle wystarczy ,żeby poprzez dokonanie podziału zapisu pisanego łącznie stworzyć tekst kompletny.Właśnie tam jest mowa o centuriach i odniesienie do Mickiewicza.Są informacje , skierowane do tego , który ma działać i w jakim czasie ma się zmieścić.Jeśli przyjrzeć się numeracji stron , to okaże się ,że po stronach 58 pojawi się nr 65.Przypadek? napewno nie to tylko zewnętrzna informacja o terminie przewidywanych zdarzeń.Tych kart nie brakuje – to było celowe.Potem mamy harmonogramy.Strony nr 67 są podwójne.Stanowią całość .Podział wykonany jest w dwunasto -częściowych zestawach.Napisy na jednej stronie są czerwone.A co przedstawiają te buźki.Po wyrazach Twarzy wszystko powinno być jasne.Następnie zodiak.Zaczyna się od ryb.Tak zaczynał się zodiak w czasach obowiązywania kalendarza juliańskiego.Dziwny to zodiak.Ryby łowione są przez siedmioramienną gwiazdę.Potem baran- podzielony na dwie części.W pierwszej piętnaście kobitek w okręgach trzymają gwiazdy na sznurkach.W drugiej już w rękach.Przechodzimy do byka i kobitki są kolorowe a a byk jakiś blady.W miarę upływu czasu byk nabiera kolorów a babeczki bledną.Dlaczego byk ma rogi namalowane odwrotnie a zamiast pyska twarz człowieka.W tym samym zestawie są bliźnięta.Jakoś nie podobni do siebie.Wygląda to tak , jakby się witali.Na zewnątrz kół z kobitkami pojawiają się dodatkowe postacie.No i rak.Dlaczego podwójny i różniący się wypełnieniem barw.Obydwa raki narysowane są w przeciwnych kierunkach..W zaginionej księdze Nostradamusa jest podobnie.W raku ma nastąpić zmiana.W samych centuriach jest powiedziane wprost – „największe emocje będą w czerwcu.”W raku nie ma już postaci zewnętrznych.Są w środku w trzecim kręgu.Pierwszy raz pojawia się postać królowej.Dziwnie trzyma gwiazdę.W ręku i jednocześnie na sznurku wychodzącym z okolicy nóg..Lew- a w zasadzie lwica.Ma ranną nogę i nad jej grzbietem pojawia się coś w rodzaju fontanny.Królowa trzyma już gwiazdę w ręku .Korona ma ślady czerwieni.Panna- królowa znika a siedmioramienną gwiazdę trzyma na sznurku.Ma barwy niebieskie.To według centurii kolor siódmego.U jej stóp widać kwiat.i nad nim napis.Potem waga.Pojawia się inna królowa.Ma koronę typową (z zaznaczonym krzyżem).Znajduje się na zewnątrz kręgu postaci.Listopad to już jakiś dziwny stwór na zielono ukrywający w sobie kogoś z ludzką twarzą.Pojawia się dodatkowy krąg z kobitkami.na zewnątrz.Smok uwiązany przez ośmioramienną gwiazdę koniec misji..I na koniec strzelec.Na zewnątrz kobitki a strzelec celuje do tej ,która siedmioramienną gwiazdę trzyma nisko.Nowe prawo i nowe czasy.Dalej to już mamy przekazaną wiedzę jak uzyskuje się nieśmiertelność.i gdzie będzie znajdować centrum kontroli(największa rozkładówka Wojnicza).

  • A58 pisze:

   Adres do manuskryptu Wojnicza jakoś się nie wkleił prawidłowo ,to powtórzę;
   http://commons.wikimedia.org/wiki/Voynich_manuscript

   • Ozyrys pisze:

    Andrzeju ,piękne dzięki ,za rozwiniecie tematu 🙂
    A jak myślisz ,których lat to dotyczy?
    Wklejam coś – co wczoraj napisał mi Krzyś ,jakoś mi się nasunęło ,że to obraz z Twojego opisu.:
    „..Następnie trochę to dziwne ale dwie kobiety dały sobie całusa i pojęcia nie mam co to może znaczyć. Kolejny raz widziałem też koronę , tyle że tym razem została położona na głowie króla obok którego siedziała królowa.”

    „U jej stóp widać kwiat.i nad nim napis.”
    Jaki napis tam widnieje?

    • A58 pisze:

     Rys f72v 3( te obrazki dają się bardzo powiększać- wystarczy kliknąć ponowie).W sumie mało czytelne , ale ta kreska nad kropką mocno podkreśla .Wiem ,że Marysia i JMM53 zaraz skojarzą to ,ze znaną im osobą.Te dwie kobiety .Może chodzić o te ,które aktualnie bardzo mają ze sobą na pieńku a tak faktycznie są sobie bardzo bliskie..Jedna niczym baśniowa Gerda podążyła do krainy śniegu za lekkomyślnym Kajem(ją) . Te całuski wskazywałyby ,że wszystko idzie ku dobremu.Zaginiona księga Nostradamusa na ostatniej stronie wyobraża trzy kobiety razem.Co do koronacji króla ,to często manuskrypty to opisują i pokazują.Jest to symboliczne wyobrażenie.W nowym czasie nie przewiduje się królów.

    • A58 pisze:

     Róża ,Gerda, Stokrotka.Wszystkie na co dzień używają imion na M.

    • A58 pisze:

     Odwrócone plecami?.Takie pionowe z kółkami u góry na zewnątrz i miedzy tymi pętelkami połączone?.Jeśli dobrze zrozumiałem opis ,to chodzi o „P”.Taki podobny ,tylko ,że z jedną pętlą ,to „H”.Takie stylizowane P- oznacza -„R” a stylizowane T oznacza -G.

   • JMM53 pisze:

    Dzisiaj niechcący odkryłam, że elementy zawarte w księdze Vojnicha („zielarstwo”) musiały być znane rdzennej ludności dzisiejszej Małopolski od wielu pokoleń. Prawie to samo odzwierciedlają ich rękodzieła ludowo-artystyczne. Głównie hafciarstwo.
    Czyli….? Jagiełło mógł być twórcą tego dzieła.

    • JMM53 pisze:

     Kobitek się nie dopatrzyłam. Kobitki widać nie poznane były gawiedzi..

    • A58 pisze:

     A wielce groźnego smoka w ziołach znalazłyście?

    • Ozyrys pisze:

     I co ten wąż w tych ziołach oznacza?
     czy to jakieś przesłanie ?czy wskazanie na jakąś osobę ?

    • A58 pisze:

     Najpierw Ozyrysku tego smoka obejrzyj.Jest na stronie 25v.

    • A58 pisze:

     Do końca nie wiadomo ,ale roślinożerny smok to jakby wskazówka ,że smoki to bajka a te pożerające barany i ludzi to czarna propaganda.Fałszywe rośliny i smok wegetarianin.

    • Ozyrys pisze:

     Dla mnie ten smok to konkretna osoba ,która posiadła ogromna moc ,był Magiem ,posiadł ogromna wiedze n/t ziół i wykorzystywał tą wiedzę w niecny sposób.
     Potrafił zmieniać struktury boskich cząstek zawartych w ziołach ,dzięki czemu miał coraz większy wpływ na władzę,o którą mu chodziło.

    • A58 pisze:

     Może to być też wskazówka co do miejsca powstania manuskryptu.Jeśli Jagiełło ,to Kraków a Wawel związany jest z legendą o smoku.Spróbuję coś odczytać z tekstu ,ale są tam znaki maskujące .Wynik w takiej sytuacji jest niepewny.

    • Free pisze:

     ja znam tylko smoka wawelskiego, który ponoć wcale nie był zły, i jak czytano bajkę w szkole że pękł to płakałam

    • A58 pisze:

     Głowy nie dam (słabo czytelne znaki) .Początek (tego jestem pewny zaczyna się tak:
     „Mam kare i mi snij nie to sam tam….”Celowo nie poprawiłem s na ś.Te teksty takich znaków nie zawierają.

    • Ozyrys pisze:

     No i zgadzałoby się …ten Mag pochodzi z Krakowa,a smok ..zawsze mi się źle kojarzy.

    • Free pisze:

     Maryś, możesz mieć rację…

  • siola pisze:

   Oj Andrzeju a juz sie balem ze sklamalem ,obiecujac Danusi ze znowu bedzie biegac jak jak kozica po lace.A powiedziala ze bierze mnie na slowo ,dzieki za slowa otuchy ,widocznie stanie sie jak mowilem ze kara za zbrodnie i wysylanie chorob na niewinne osoby bedzie dla prawdziwych zbrodniarzy juz niedlugo.Czytajac Krzyzakow zachcialo mi sie jako zyw Danusi i mam com chcial ,a i Oni zasi sie uwzieli na biedule.Oj banda banda.

  • JMM53 pisze:

   1987r. – Jadwigo idź na wschód……………?

 3. Free pisze:

  Niesamowite…

  • LECH pisze:

   Czytając HENOCHA stwierdziłem ,że odbył z bardzo udochowionymi istotami podróż kosmiczną, które od eonów kontrolują nasz rozwój materialny ,a przede wszystkim duchowy….

   • A58 pisze:

    Przeczytaj Lechu jeszcze raz Henocha i zwróć uwagę na te fragmenty ,gdzie te uduchowione istoty rozmawiają ze sobą w trakcie mycia.Henoch ,to najważniejszy tekst ponieważ podaje przyczynę występowania tego zła na Ziemi.Wskazuje jednego winnego i obiecuje nieniszczycielskie zakończenie tej epoki.Do tego celu został powołany właśnie ten:”syn człowieczy”.Nieprawdą jest ,że Henoch został zabrany do nieba i nikt go nie widział.Został umieszczony między północą i zachodem w miejscu , które anioły po przypięciu sobie skrzydeł polecieli wytyczyć sznurami mierniczymi.Ten tajemniczy „syn człowieczy” , to właśnie „piąty” z księgi Wojnicza.To on ma przygotować grunt do połączenia się braci bliźniaków.

 4. A58 pisze:

  85v1, f86v2, r3, r4, r5, r6 – strona określona w Manuskrypcie Wojnicza ,jako folio specjalne.Prawa strona tego największego elementu ,to mapa terenu..Miast tzw bogów Marysiu było na świecie wiele, ale ostatnio wyszło ,że większość została zamieniona w kupę ruin.Sami bogowie też jakość gdzieś znikli a w ich imieniu działają pośrednicy kapłani wszelkich religii.

 5. Ozyrys pisze:

  „”Znaczące wydarzenie astronomiczne zapowiada się na 23 kwietnia br. kiedy cztery planety naszego układu słonecznego
  utworzą kwadrat: Mars, Jowisz, Uran, Neptun.
  Z punktu widzenia przedstawionej interpretacji wynikającej z nałożenia Enneagramu na fresk Przebudzenie srebrnego Węża (w narożniku Kaplicy Sykstyńskiej) jest to niewątpliwie wydarzenie znaczące.
  Wpływy planetarne utrzymują ludzkość w okowach wolnej woli. 9 planet wzmacnia oddziaływanie typów osobowości i charakteru globalnych zjawisk. Księżyc nr 10 (zgodnie z ustaleniami G.Gurdżijewa) pełni rolę soczewki skupiającej energię psychiczną (srebrną) wygenerowaną przez ludzkość w procesach zbiorowych i indywidualnych akcji-reakcji (KUNDABUFOR).
  Następnie energia ta zasila ciała Mistrzów Skrajności sterujących procesem z Hebry.
  Słońce ukazane na fresku przez złotego węża przestraja budowę energetyczną człowieka oraz oddziałuje na trzy mózgi człowieka.
  Z analizy fresków można wnioskować, że do tego czasu nastąpi kolejna faza ekspansji terytorialnej Rosji opierająca się o oddziały wojskowe (4 Mars) działające w tajemnicy lub w ukryciu (5 Jowisz), wymianę dóbr, wartości lub zazdrość o dawną Imperialną pozycję USA (7 Uran), pozorne porozumienie z Unią Europejską, Nato i USA. Podobnie można w kontekście nadchodzącego kwadratu 4 planet zinterpretować kanonizację JPII.”
  http://kundabufor.pl/ukraina-rosja-wzorzec-myslowy-znak-czasu-w-kaplicy-sykstynskiej/

  • Free pisze:

   Albo chce uciec do lasu zachowując twarz?

  • Ozyrys pisze:

   chodzi o władzę ,a tą zdobywa się energiami.Wiele pisałam o matrycach.
   Tutaj jest bardzo dobrze napisane o co chodzi z tymi matrycami czyli wzorcami energetycznymi:
   ” Obecny wzorzec energetyczny zdarzeń jest odbierana przez każdego człowieka i naród zgodnie z zakodowanym w mózgu programem myślowym wywołującym określone reakcje i interpretacje.
   Odbywa się to na zasadzie rezonansu podobnych częstotliwości. Najczęstszym odruchem jest ocena -doszukiwanie się manipulacji osób i państw trzecich (ponieważ z takimi wzorcami najczęściej się stykamy), odmawianie ludziom (Słowianom, Ukraińcom) wolnej woli.
   Ludzie osądzają nowe wydarzenia odwołując się do tego co stare: psychologii, uwarunkowań geograficznych i politycznych, negatywnych doświadczeń historycznych. Ideologiczne slogany zastępują samodzielne myślenie.
   Tymczasem każdy naród jest zbiorem genetycznych cech pełniących funkcję wykonawcza w stosunku do programu myślowego ( zapisanego w duszy). ”
   http://kundabufor.pl/ukraina-rosja-wzorzec-myslowy-znak-czasu-w-kaplicy-sykstynskiej/

   To samo dotyczy poszczególnych osób ,rodzin ,społeczności ,wsi ,gmin ,miast….itd.
   Dlatego jeżeli raz powstanie już jakaś matryca ,z mojego rozeznania i wiedzy wynika ,że powstaje np. w wyniku klątwy,to dopóki nie rozprawimy się z taką klątwą ,a następnie z powstałą przez nią matrycą ,dopóty ten wzorzec będzie powielany przez następne pokolenia.
   Dotyczy to np. schematów….takie same zdarzenia pojawiają się u prababki ,babki ,matki,córki.

  • Ktoś pisze:

   Gra jest o

   BYCIE KRÓLEM CAŁEGO ŚWIATA.

   Grają o rolę wyznaczoną przepowiednią dla Polski nie biorąc jej pod uwage.

   • pawlo pisze:

    masz racje Ktoś

   • A58 pisze:

    A wcale ,że nie.Chodzi o zniesienie niewolnictwa i dokonanie zmian w skali Świata.Życie nie może być ciągłą walką o przetrwanie ,gdzie system zniewala.Empatia i zrozumienie dla innych to podstawa.

    • Ktoś pisze:

     Jak chcesz je „znieść”?

     – czekając pod stołem aż się „samo zniesie”?

     – ukrywając wiedzę jaka mogłaby w tym „znoszeniu” pomóc innym?

     PS.
     Białe połączyło się z Czerwonym. Unia została przypięczętowana. Takie było „zadanie 5”?

     To możesz być z siebie dumny bo on „skorzystał” z wiedzy z przypadkowo obejrzanego filmu jak zawsze mogąc liczyć na zajebiaszczą pomoc wypatrującego „raju” rozwalonego na kanapie tłumu.

     PS.
     Smok nie jest uwięziony przez 8 ramienną gwiazdę. Smok jest 8-ramienną gwiazdą. „Jagiellończyk” by to wiedział bo ma to wyrysowane na swojej herbowej tarczy.

     Smoka wskazuje też niedawna SUPERNOWA co „wybuchła” w styczniu.

    • A58 pisze:

     Po primo ,to nie ja będę znosił system..Samo się nic nie zrobi..Ludzie sami się wyzwolą- wystarczy do tego pokazanie prawdy o historii i przyczynach stworzenia religii.Pomyślisz ,że to niemożliwe?.Skąd wiesz , kto jest piątym?Jaka supernowa.? to to ciało ,które już wpływa na dane astrofizyczne.O jakim filmiku mówisz?To co piszę możesz sprawdzić,ale musisz się kilku elementów nauczyć i poznać kilka osób , które w tym uczestniczą.

    • Ozyrys pisze:

     Maryś i ja mam takie zdanie jak Ty.
     Jak możemy poznać prawdę,kiedy jest ona przed nami zakryta?
     Wielu z nas pracuje,bo słyszy i czuje przekazy,czasami widzi.
     Dobrze by było,gdybyś Andrzeju przybliżył nam konieczne informacje,byłoby nam łatwiej pracować, mielibyśmy potwierdzenie lub zaprzeczenie tego co robimy.

    • Ktoś pisze:

     „Zakazane królestwo – (The Forbidden Kingdom)” – rozwiązanie (spodziewane) sekretu KIJA

     „Ostatni władca wiatru – (The Last Airbender)” – „zagadka 5”

     „Super 8 – (Super 8)” – kolejna cześć „zagadki 5”

     W dniu „supernowej” 5 się przebudził. Tak jak to było SPODZIEWANE. ;p

    • Ktoś pisze:

     „Super 8” – jako nazwa systemu nagrywania video na taśmach 8 mm.

     To taki tytuł nawiązujący do treści a nie 8 cześć czegoś.

    • Ktoś pisze:

     Si, Andrzej naprawdę jest ślepy ale to już nie ma znaczenia bo misja spełniona.

    • Ktoś pisze:

     Przynajmniej moja. 😉

    • A58 pisze:

     No to jesteśmy w domu.Ktosiu nie masz bladego pojęcia o tym ,kto jest piątym jak i o co w jego misji chodzi.Za dużo filmów i nie przejmuj się rolą.Sprawy idą jak trzeba.

    • Ktoś pisze:

     Spoko, czyli mam wolne. Juppi. Wreszcie nie będę się musiał bić z hydrami, żmijami i innymi czarnymi stworami. Wreszcie się spokojnie wyśpię nie myśląc o balansowaniu na krawędzi życia i śmierci.

     Rozumiem iż jutrzejszy rytuał sam przerwiesz „stukając Vojniczem w obelisk”. Nawet w rytm morsa?

     O wybawco.

    • A58 pisze:

     A co Ktosiu jutrzejszy rytuał ma wspólnego z przekazem Wojnicza.Zrób sobie wolne i spokojnie poczekaj.W międzyczasie powysyłaj kilka worków tej twojej karmy i zostaw hydry w spokoju.Widziałeś kiedyś hydrę? bo ja nie.

    • Ktoś pisze:

     Co ma wspólnego? Bardzo duzo ale trza mieć wiedze (chociaz przeczytać opisy) tego co nawyprawiano po takich „misteriach” we wcześniejszych lokalizacjach. Bo „ten nic nie znaczący rytuał to czarnomagiczna „opcja Samsona”. Taki wóz za wszelką cenę. Ale co ja będe gadał, przecież w Vojniczu nie narysowali hydry więc jej pewnie nie ma a to iż Ozyrys po musnięciu od niej prawie zeszła to urojenia „starej baby” pewnie, nie?

     Wszystko się przecież SAMO ZROBI czy PRZYLECI JEZUSIK NA BIAŁYM KONIKU I WSZYSTKICH WYZWOLI…

     …. a teraz po co się stresować, wszak „w Biedronce nowa promocja” ….

    • mały budda pisze:

     Dajcie sobie całusy miłości.
     Lepiej się martwcie tym, że polscy politycy chcą Polskę wprowadzi w wojnę.
     Nie mogę iść do wojska aby zabijać.
     Pewnie stanę przed sądem wojennym. Egzekucja- rozstrzelanie. Przynajmniej jestem gotowy na opuszczenie ciała.
     Wujek Kryszna pewnie zniszczy ziemię. Ziemi pozostanie pył kosmiczny.

    • A58 pisze:

     Dlaczego tak pesymistycznie podchodzicie chłopaki do przyszłości.

    • Ozyrys pisze:

     Wszystkie stare manuskrypty i rękopisy to pewnego rodzaju alternatywa …co by było gdyby.
     Bez znajomości kodów szkoda się w to zagłębiać,ponieważ te zakodowane treści zawsze można różnie interpretować w zależności od przygotowania energetycznego i mentalnego dekodera:)
     Kolejnym powodem przeciwko babraniu się w tych zakodowanych tekstach jest to,że one zniewalają umysł,ponieważ wielokrotnie powtarzają o jakiś katastrofach,które źle odczytane ,mogą wówczas zaistnieć.
     Poza tym odkodowywanie,bez umiejętności zapobieżenia ewentualnym skutkom i naprawienie ich powoduje energetyczne zniewolenie podporządkowane starym tekstom,które zostały napisane być może pod dyktando Istot …niekoniecznie będących Światłem.
     Jeżeli za odkodowywaniem nie idzie żadna praca,która pomogłaby w opanowaniu tego typu przepowiedni,to jest to strata czasu i energii.
     Wszystko zadziewa sie najpierw na poziomie energetycznym,a moim zdaniem te zakodowane informacje są jedynie pewnego rodzaju alternatywą .

 6. Free pisze:

  ciekawy ten manuskrypt, ale i tak nic nie kumam ?:)

 7. Ktoś pisze:

  Odczuwacie drastyczną zmianę w powietrzu?

  Takie wielkie uspokojenie wszystkiego?

 8. Free pisze:

  A 58Kiedy pokażą sie Plejady w tym roku?
  Amba – bogini wojownica w Indii utożsamiana z Durgą oraz gwiazda Alcyone, centralna gwiazda Plejad, która znajduje się 30 stopniu gwiazdozbioru Byka niedaleko Aldebarana. Amba czyli Alcyone w Byku, reprezentuje Boginię Ziemi. W astrologii Wschodu najjaśniejsza gwiazda Plejad, Amba to po prostu Matka, Macierz. W sanskrycie znana jako Amba oraz Arundhati. Plejady w dawnej astrologii uważane były za Strażników Nieba. W Babilonii astrologowie nazywali Plejady terminem Temmenu, co oznacza Kamień Węgielny. Lekcje ezoteryki i gnozy z Alcyone czyli Ambą są związane ze współczuciem, większą mądrość i wizją i świadomością Ziemi, z szamanizmem, magią, huną oraz w szczególności z tantrą mocy. Dżagadamba (dźagadamba, trl. jagadamba) to matka świata czy matka wszechświata, bogini wszechrzeczy, kosmiczna bogini, strażniczka światów stworzonych przez bogów.
  http://himalaya-wiki.org/index.php?title=Amba

  • A58 pisze:

   We wszystkich manuskryptach związanych z przekazem dotyczącym min Wojnicza nie ma ani słowa o Plejadach.Jest za to sporo na temat zaniku religii ,szamanizmu iluzji tworzących świat paranormalny .Co do smoka(jest taka wersja w apokalipsie ) ,to ten smoczek jest bliższy prawdy.Tym Janowym straszą ludzi od tysięcy lat.Tego z Wojnicza wypada raczej traktować jako przytulankę.Świat Freejko zmieni się nie do poznania.

   • Free pisze:

    To wiem 🙂 Wiem też ze wszystko będzie dobrze, w czerwcu zaczną się te widoczne zmiany, pytam o Plejady bo czy one czasem w czerwcu nie będą gdzieś w pobliżu? Ja się nie znam tylko tak sobie kombinuje….

  • Free pisze:

   ciekawe …
   _”Na obszarze Tatr znane jest prawdopodobnie smocze wcielenie Wołosa – Wołoszyn, a „tam gdzie padł (smok), wyrosła góra Wołoszyn”[2].

   Gromada otwarta Plejad zwana jest w mitologii słowiańskiej Wołosożarami, Vlašici (Wołoszycy, po serbsku „synowie Velesa”). Echem bydlęcego kultu Welesa może być Turoń.”

  • Ktoś pisze:

   Dzieci Warsa i Sawy zwane były Plejadami. Zwano je także „plagami egipskimi”. Podobno było ich 7 ale dziś po małym kocim co nieco przybędą ich tysiące.

   Będzie imprezka na całego. 😉

   • mały budda pisze:

    Plejady- rodzice- dom.
    Zabawne, że głupcy walczą o Tron.

    • siola pisze:

     Daj im powalczyc przynajmiej Maja zajecie i nie narobia jeszcze wiekszych glupstw.

    • Ktoś pisze:

     Metą jest „spotkanie bliźniaków” i mimo czynionych trudności udało się nie popełnić błędu rozpętując miedzygalaktyczną wojnę. ;p

     PS. Głupcy wybrali mnie na „ojca chrzesnego”, niach, niach, niach.

     Czy to znak iż jestem za mało POTWORNY? (drapie się po łysince) ;p

    • Ktoś pisze:

     Samce alfa tak mają iż szybko łysieją. ;p

     Poza tym co chwila ktoś mnie chce „rwac za kudły” to i one same „wyszły”. 😀

    • Free pisze:

     nie jesteś wcale a wcale potworny 🙂

    • Free pisze:

     e tam nie wierze

    • mały budda pisze:

     Znak bestii ma być wyniesiony na ołtarzu. Bestie się pokazuje. Bestia z narodu wybranego. Bestia jest czarna jak smoła. Bestii białą szatę nałożyli aby czarny kolor smoły zakryć. Ponownie chcą zaznaczyć znakami bestii dusze. Staną stracone dusze po stronie bestii- pana ciemności czyli mroku.
     Później może dojść do wybuchu wulkanu, trzęsienia ziemi, powodzi. Żywioły uderzą. Któregoś dnia poznają moc duchowego ognia.

    • mały budda pisze:

     Maria_st tak czuje.
     Jeśli przekombinują w energetyce. To musi być pęknięcie.
     Potrzebują głupcy energii ludzi aby obelisk w Watykanie wzmocnił bestii energie.
     Wysysają z ludzkich dusz energie dla pana mroku.
     Żywioły matki ziemi rosną. Mają coraz większą moc niszczenia energii bestii.

    • Ktoś pisze:

     W niedziele ma być w Watykanie msza kanonizacyjna i to naraz 2 papieży. Msza odprawiana przez kolejnych 2 papieży. Słowem inscenizowana będzie wielka „uczta” duchowa dla wiernych.

     Wiele osób i tu i na starej Mistyce pisało o uczestnictwie, czesto przymusowym uczestnictwie w rytuale jaki z pozoru, wedle zapowiedzi organizatorów miał byś „światły i wzniosły” a jaki miał na celu podstępne wyłudzenie energii duchowych z uczestników by przy pomocy tej samej energii ich zniewolić na wieki.

     To co ma być „odprawione” w Watykanie w świetle przepowiedni o końcu papiestwa (ten jest podobno ostatnim z listy) jako żywo przypomina kolejną wersję „misteriów z MU”, „rytuału z Atlantydy” …. etc … czyli ma zapewnić klechom dalszą możliwość pasożydowania na ludzkości jak już wszelka „przemiana” przeminie a oni się tu ponownie odrodzą.

     Otwartym pozostaje jak to zamierzają dokonać, czy się będą w coś wprogramowywali, czy będą sobie nadawać nieśmiertelność czy też przyzwą szatana by go wcielić w 5 uczestnika tej kanonizacji (5 papieża, możliwe iż w „czarnego papieża”).

     Do tych celów na pewno potrzebują ogromnej ilości duchowej energii, energii czerpanej wprost ze wszelkich wiernych jacy będą świadomie i często nieświadomie w tym uczestniczyć. Jest wiele warunków powodzenia tego rytuału, jednym z nich jest ENERGIA DUCHOWA więc w interesie Ludzkości i jej uwolnienia z kłopotów jest niszczenie wszelkich zauważonych instalacji służących do gromadzenia czy przechowywania tejże, do uwalniania wszelkich bateryjek z jakich oni czerpią „życie”. Im więcej się uwolni tym szybciej zaczną sami siebie zjadać z głodu.

     Czekanie i patrzenie aż „się samo wykona” jest postępowaniem głupca oglądającego pożar z wnętrza płonącego domu.

     A w niedziele im więcej „mocy” zgromadzą, im silniejszy rytuał stworzą tym potem mocniej tąpnie Ziemią i więcej osób później zginie. To myśle wystarczy by pomyśleć co robić…. Czy czekać dłubiąc w nosie czy wziąć się do roboty …..

    • Free pisze:

     zaczynaj a w sobotę o 21-ej

    • mały budda pisze:

     http://pl.wikipedia.org/wiki/Obelisk
     Poczytajcie na temat znaczenia Obelisku.
     Czuję, iż jak będą wysysać z wiernych energie to skierują tą energie do Obeliska. Odbędzie się to przez rytuał zamknięcia tzw. krąg energii bestii.
     Wyznawcy bestii będą umierać w cierpieniu- w mękach. Przecież chodzi bestii utrzymywać kult cierpienia ludzi.

    • mały budda pisze:

     http://www.tsering.wroclaw.pl
     Na linku załączonym wyżej. Jest zdjęcie papież w środku a po bokach dwóch księży. Nad nimi czarne smoliste energie. Tak to będzie wyglądać. Chcą skoncentrować czarną smolistą energie.

    • Ktoś pisze:

     Zaczną to pewnie w piątek czy nawet dzisiaj by sobie zrobić rytuał podobny temu który był udziałem jezusa i wielkanocy – zmartwychwstanie po 3 dniach w grobie. Tu zrobią „intronizację” po 3 dniach modłów. Jak na MU zostawiając frajerów i bez życia i z ogłupionymi minami.

     Czyli dzis ostatni dzień na sprzątanie…

     … zajebiście.

   • siola pisze:

    Hm wyglada na to ze chyba spotkamy sie w realu

   • Ktoś pisze:

    Nie wiem kiedy dolecą ale wiem iż będzie ich DUUUUUŻO. ;p

    Same złote stwory.

   • Free pisze:

    to ci goście….?

 9. siola pisze:

  U mnie jakos nic sie nie dzieje zadnych nowych wiadomosci chyba juz zostalo powiedziane co mialo byc powiedziane.Odrowaz -Weles :Hiazynt-Jacek Wodospad i Ksiaz =WEJSCIE a moze jednak sobie troche polatamy dla zabawy w kotka i myszke .Prawa i lewa ,sloma i siano,Alfa i Omega zakrec kolem w lewo.PIAST pi ast kola dziejow os kola dziejow .Dzien Dziecka to tez dzien urodzin Matki czyzby spodkanie Niebieskiej Matki z swoimi dziecmi.A diabelki w Gliwicach dalej sobie tancza a teraz powoli i na nas pora do tanca .Oj napil bym sie dobrego Budziejowickiego moze by Jitka z butelke podrzucila i piekna melodie w swiat wyrzucila.

  • A58 pisze:

   Dobrze siolu ,że jesteś- strasznie mnie dziewczyny molestują.Ogromnie mnie klawiatura korci ,żeby coś więcej podać , ale wiem ,że nie mogę.Jak mamy sobie polatać dla zabawy , to musiałbym wskazać to źródło z osią a to z Wojniczem nie koresponduje choć tak naprawdę jest to jeszcze jeden puzzel układanki..

   • Free pisze:

    Andrzeju no niechże ta klawiatura wreszcie przemówi nie daj się prosić 🙂

   • siola pisze:

    Marys za duzo chetnych na to latanie a nie kazdemu to pisane.Dali by duzo by to miec Na wszystko jest wlasciwy czas sam nie wiem jak to sie dzieje ze cos wiem i akurat w danym czasie.

   • siola pisze:

    Jak widze chodziles sobie tez Kolo wody i kreciles figurkami,z lataniem poczekamy na lepsze warunki na razie „Czarne chmury”.Niech dziewczyny troche mowe ptakow poznaja .

   • Ktoś pisze:

    O tak, moja sierść bardzo cenna być. Ozyrys potwierdzi. 😉

    • Ozyrys pisze:

     W każdym razie…to piątka – to teraz mnie olśniło.
     Otóż …4- to dwaj żyjący papieże ,którzy będą uczestniczyć w największym energetycznym wydarzeniu w dziejach jakim jest kanonizacja JPII i J XII,to juz 4-ej papieże w jednym miejscu ,
     ale…jest jeszcze piąty- to szykujący się na następcę Fr.I ,kardynał który chce przybrać imię JP III.
     Tak że 5 papieży w jednym miejscu. dwóch żyjących ,2 kanonizowanych i jeden szykujący się .

   • A58 pisze:

    Nikt nie zabrania Dziewczyny.Nie jesteśmy iluminatami.Zachowanie danych pewnych osób wynika z konieczności .Trzeba ich chronić. siola ma rację – spotkamy się w realu.Będzie okazja Marysiu podarować Ci róże.A ośkę bym wstawił tylko nie ma jak.W sieci była strona z kompletem rysunków ,,ale znikła.Mam to skopiowane na swoim komputerze.Wyślę to Basi jak , ktoś zainteresowany to myślę ,że prześle to dalej.Z Marysią nie ma problemu – od dawna mamy łączność bezpośrednią.

    • Ktoś pisze:

     Nikomu nie są potrzebne imiona ale to co trzeba zrobić by było dobrze.

     PS. Oni i tak je znają chociażby z RV.

    • A58 pisze:

     Doskonale to Marysiu wiem dlatego nigdy nie używam nazwisk choć je znam.Zresztą Ci co szpiegują też nie zdają sobie sprawy ,że Te osoby używają zupełnie innych technik (bezpośrednich).Sami siebie przecież nie wydadzą.a to właśnie oni mają działać.

 10. siola pisze:

  hiazynt to jacek herb odrowaz albo luk odwrucone rogi moj spadek mial cos z Odrowazem wspolnego takie mam podswiadome przeczucie.

 11. siola pisze:

  wodospad -wejscie

 12. Ozyrys pisze:

  Coraz bardziej jestem przychylny do faktu, że to jest księga skopiowana ze starego martwego już języka, moim zdaniem ma sporo cech trwałych na to wskazujących.
  Nie wiem czy to literowy zapis czy sylabowy, bo tym się nie interesuję zbytnio. Jednak zdumiewa mnie zasób części astronomicznej przedstawianej w sposób zgoła fantastyczny.
  Jeśli wiec przyjąć ze karta zwiera opis albo przybliżenie czy charakterystykę skróconą fotki n a tej karcie, lub poszerzenie opisowe scenografii obrazka to nie jest możliwe tego zmyślanie czy fałszowanie. Ponieważ można nałożyć fotki wycinków dalekiego kosmosu na rysunki tych kart i nie ma najmniejszej możliwości błędu, wskazują to samo.
  Zadziwia mnie jedno a mianowicie to, dlaczego twórczość astronomiczną przedstawiono w podstacji fantastycznych form i kształtów. Poważne treści w rysunkach w swej wymowie w tak nie poważny sposób?
  Wielokrotnie szukałem odpowiedzi, ale żadna z nich, jakie są mym udziałem mnie nie zadowala satysfakcjonująco.

  Buszując po karach starożytnej historii można rzec jedno. Wszystkie znaki, historie i opowiadania, jakich by nie miały autorów i twórców oraz bohaterów wynikają z tego samego jednego punktu. Indie, Chiny, Japonia Azja, wyspy, Pacyfiku, Ameryki Północna i Południowa, ale stare wydania kultur, i Europa i opisują to samo w różny sposób.

  Najgorsze nie jest to, co zawiera manuskrypt Wojnicza, ale to, że wyleniały ponad stan car grozi światu wojną.
  Nie długo ten pan wraz ze swą bezrozumną świtą przejdzie do realizacji wizji wszech Rusi na złoto oralnym tronie niczym cezar.
  Na razie sobie kpicie i bimbacie z tego powodu i tematu. Ale to zła i bardzo zła ścieżka. Kiedy się wam okaże ze już taplacie się w bagnie będzie dawno za późno.
  Wtedy świat w mecenas finansowy zwieje za granice na uchodźstwie a ty zostanie samo mięcho do podziału pomiędzy zwyrodnialców.

  http://muki.salon24.pl/570664,ahura-mazda-czyli-ja-sam-przeciw-calej-nauce-starozytnosci#comment_8961545

  • Ozyrys pisze:


   Rosja ma ogromny potencjał. Rosja – nie moskale. Moskale to uzurpatorzy, których naród Rosyjski nie cierpi będąc pod pręgierzem, ale to ich sprawy mnie nic do tego, kogo gnębi ze swoich.
   Ten potencjał jest totalnie zmarniony i zmarnowany. Na ogromnych przestrzeniach na i po obiad idzie się do lasu. Bo nie ma nic innego i żadnej innej alternatywy. Mnustwo ziemi w perz zamienionej a uprawnej.
   Cywilizacja tam zagląda jak dziad do dziury. Rosja poza Niemcami i Izraelem to trzecia siła do boskości przed wszystkimi
   Ogólnie?
   Głód i ubustwo.

   Amerykanie osiągnęli szczyt swych możliwości. Teraz dla nich zaczyna się z górki. Ich cywilizacja eko techniczna zaczyna podupadać. Zaczynają butą i pogardą dla inncyh nadrabiać to, co tracą. Hanbureger i mikrofala zjada ich ośrodka, Stają się opaśli zarośnięci w tłuszcz i coraz ciężsi opaśli i leniwi, a po zatem są coraz głupsi, jako społeczeństwo i nie należy mylić to z jednostkami. Reszta doprowadzi do brudu a za nim idą szczury i malaria ospa i dur brzuszny. A zamyka ten pochód holera.

   Niemcy to drugi po Żydach naród wybrany, Też, zachłyśnięty swą Boskością. Prowadząc woję II światową szukali Arki przymierza a właściwie tego, co było w środku czyli On później zwane świadectwem. Przegrali, bo wiedzieli ze przegrają. Wydaje się ze wojna była tylko przykrywką tego, aby zamaskować znikniecie 40 milionów ludzi, których kości nigdzie nie ma.
   Czyli czystych Aryjczyków.
   Żydzi jak i reszta aspirujących do tego statusu naznaczonego wśród szarzyzny nie maja jednego dowodu na to ze są narodem wybranym.
   Żadnego.
   Cała ta zbieranina przekazów opowieści i przypowieści to jedynie domniemania jak u innych.
   Jeśli już wybierać naród wybrany to ja bym stawiał na Chiny w połączeniu z częścią Indii. Moim zdaniem nie ma drugiego narodu, który w tradycji miał by i nosiłby i prezentował tyle znaków i dowodów z dalekiego wszechświata. Jako dowód swego wyróżnienia jak Chiny.

   Każdy Ufol i wysłannik wszechświata innych galaktyk, doglądałby Sumer,
   zatrzymałby się na Egipcie,
   ale wskazałby bez wahania na Chiny.

   Pewnie jesteś w szoku, ale jeśli tak to zapewne nie jedyny.

   Rosja jest zagrożona ekonomicznie i militarnie. Indie, Chiny Japonia a przede wszystkim Mandżuria, Są szalonym zagrożeniem.
   Od południa Turcja jest takim mocarstwem ze moim zdaniem może samodzielnie stanąć do walki z Ameryką czy Rosją bez żadnego wsparcia czy sojuszników. To potęga lekceważona przez lata. Ale tylko przez głupców.

   To wszystko ma na celu jedno, światowy rząd i zmuszenie ogromnej rzeszy ludzi do niewolniczej pracy dla wybrańców, którzy odejdą stąd w orbitalnym projekcie Prometeusz
   Reszta mięcha zostanie na zatracenie i upieczenia.
   Ten proces się już zaczął został uruchomiony. Czas ziemi i jej losy już są przesądzone. Jedni głupcy nic nie robią inni się modlą bezużytecznie, spora cześć z nich jęczy bezowocnie sądząc ze coś wysmrodzą.
   Ci naiwni spłoną z swym projektem nie zdoławszy ujść.

   Jedyny ratunek jest jak kiedyś schowanie się w słońcu.
   Pamiętaj i powtarzaj to innych nawet wówczas, kiedy rżą i nic nie rozumieją. Przez swą nieudolną paplaninę zaniosą info do umysłu mądrego a światłego.
   W Słońcu można się schować i wcale nie panują tam takie warunki jak bredzi nauka (Muki)”
   http://muki.salon24.pl/570664,ahura-mazda-czyli-ja-sam-przeciw-calej-nauce-starozytnosci#comment_8963138

  • Ozyrys pisze:

   …chodzi o to,że w zapisach mamy jedno lecz zawsze jest wersja zapasowa i teraz …moim zdaniem zadziewa się alternatywna historia

 13. Free pisze:

  Na zakończenie kolejnego pięknego dnia z pozdrowieniami dla wszystkich 🙂
  „piękny dzień”

 14. Free pisze:

  „JAK – jak nie jesteś przebudzona to i tak nie zadziała”, to zdanie zmusiło mnie do refleksji , czy ja jestem przebudzona? Mhm a cóż to znaczy. Przebudzony lepszy bo coś zadziała czy jak? Czym jest przebudzenie? Ludzie często nie potrafią czegoś zdefiniować gdyż nie znają slow, aby tego dokonać… Każdy wszystko rozumie inaczej , jak wobec tego ja rozumiem siebie w kwestii przebudzenia?
  Nie stoję z tłumem i nie wołam „moja wina, moja bardzo wielka wina” no bo wina z jakiego powodu z tego iż potrafię nazwać wszystko po imieniu , kazde k-….two wytknąć palcem? To, że uważam ze tylko idiota przyznaje się do tego iż nie „jest godzien”, jestem godna wszystkiego co najlepsze, zamiast drogi krzyżowej wolę leśne ścieżki i towarzystwo wiatru. Jestem świadoma siebie, świata który mnie otacza, jego piękna . jestem tym w co wierzę , tym co kocham i tym co mnie inspiruje, nie szukam sensu życia a ono o mnie dba najlepiej jak potrafi i co dzień jestem wdzięczna za opiekę, miłość bo modę oddychać , czuć ciepło słońca i widzieć to wszystko co mi ofiarował ten któremu zawdzięczam istnienie, bo byłam tego warta. Nie składam obietnic których nie mogę dotrzymać.
  Ludzie tak mają tylko po prostu nie potrafią tego nazwać…..maja osobistą wolność. Mam w nosie konwenanse wolę równowagę i czy coś zadziała czy nie ma znaczenia . Tak jestem przebudzona . Jestem wolna.

  • Ktoś pisze:

   Naukę matematyki w podstawówce też zaczynasz od nauki „rachunku różniczkowego”?

   Ja nie mówię „niegodna” tylko „nie czas na to”. Nie ten etap nauki. Praktyka duchowa Buddów, jak się poczyta teksty buddyjskie, zajmowała im miliardy lat a teraz każdy chce „pstryk” i mieć. To tak nie działa, jak nie masz własnej „budzącej grozy postawy” wiele z tych mudr ZWYCZAJNIE NIE ZADZIAŁA. Ale tą postawę WYPRACOWYWUJESZ WŁASNĄ PRAKTYKĄ a nie kupujesz w „Biedronce”.

   Jak uważasz sie za gotową to poproś Stwórcę o inicjację. Wiesz jak się łączyć.

   • Free pisze:

    Ktosiu, ja nie neguje tego co mówisz ok, to tylko moja refleksja a może przyda się i innym, któż wie? Natomiast z drugiej strony teraz mamy studia nieco przyspieszone, nie sądzisz?

    • Ktoś pisze:

     Jesteście w sposób przyspieszony wybudzani z letargu w jaki sie wplątaliście ulegając żmijowej iluzji i oczyszczani z klątw i innych więzów.

     To co umiecie jest w was z dawnych czasów, z poprzednich reinkarnacji.

  • mały budda pisze:

   Kiedy utworzą krąg. Wówczas popłynie czarna smolista energia do obeliska. Obelisk ma służyć jako przekaźnik transmisji energii do góry. Wiadomym jest, iż wysłana energia powróci.
   Zniszczyć krąg i obelisk.

   • Ktoś pisze:

    Właśnie, „zniszczyć”, tylko kto to zrobi ?

    Dziś bo jutro może być za późno.

   • Free pisze:

    MB to na pewno ten obelisk? tam jest ich chyba z 20…

    • mały budda pisze:

     Być może chcą zainscenizować rytuał wojenny. Co potwierdzają wydarzenia na Ukrainie.
     Ten właściwy Obelisk być może jest tak ustawiony aby ludzie nieświadomie się wokół niego skupiali.
     Główny Obelisk przekazuje sygnał czarnej smolistej energii pozostałym obeliskom.

   • Ozyrys pisze:

    Z tym obeliskiem jest tak jak MB napisał,męczę się z nim od października,co tylko zneutralizuję jego moce to stawiam tam w zamian co innego jednak gnojki co rusz odkręcają mi tą robotę .
    MB ten egipski Obelisk ma wielką moc zakodowaną przez faraonów i kapłanów pod postacią symboli..
    On posiada ogromną,bardzo ciemną moc.
    Kiedyś mnie chciało nabić na tą czarną energię,którą zaczęłam utylizować,a która wypływa z niego w górę .

    Ten niedzielny rytuał jest wielce niebezpieczny.
    Chcą namaścić na następce FI,kolejnego „czarnego” papieża.

    Miliardy ludzi wzruszając się przed TV z chusteczkami w ręku, modląc się za JPII,będzie wspierało energetycznie cały rytuał .
    Teraz te 3 dni do niedzieli sa bardzo ważne.

    Nie wiem Andrzeju nad czym pracujecie ,ale w tej chwili nie odczuwam z Waszej strony żadnych energii pomagajacych pozbyć się sił ciemności z planety Ziemia. A od tego należy zacząć,by mógł nastąpić nowy ład,porządek i wyzwolenie.
    Wielokrotnie widziałam hydry,wczoraj taką jedną usunęłam z ciała koleżanki …opowiedziała mi sen,a ma zawsze prorocze.
    Czarny robal wszedł w jej ciało w sobotę wielkanocna.
    Do wczoraj ta hydra zdążyła zainfekować jej narządy rodne,osłabić wzrok,uszkodzić śledzionę .
    Po zabiegu,pojechała do domu,spała 4 godziny,a wszystkie dolegliwości związane z bólem dołu brzucha,bólem lewego boku,osłabionym widzeniem zniknęły.
    To wszystko istnieje i naprawdę się dzieje.

    • Ozyrys pisze:

     „zapobiegniecie wielkiej katastrofie”
     Ta katastrofa to nie wydarzenie fizyczne…tylko energetyczne!
     to byłoby przypieczętowanie panowania Bestii ,jak to nazywa MB ,a ja to nazywam wszetecznym złem …bo tak ciągle słyszę ..
     To byłoby przypieczętowanie całkowicie naszego zniewolenia .

    • Ktoś pisze:

     Ale „po co”, przecież „jest dobrze”, przecież „samo się zrobi”.

     A jak się nie zrobi będzie okazja znowu powydzierać się na Stwórcę iż „królewicza z gówna nie wyciągnął”, że mu „dupy nie podtarł”, „nosa nie wysmarkał” itd ….

     Nie uda sie dziś to za 3600 + lat pojawi się na ziemii kolejny frajer z sieczką w głowie wojującyc z hydrami których przecież nie ma bo ich w gównojenie nie pokazali…

     …. po co się starać…

     … jest dobrze ….

     … nowe ipody po 9,99 w supermarkecie rzucili…

     …. to przecież WAŻNIEJSZE bo takie ŻYCIOWE.

     Trza po nie lecieć bo wykupią i nie będzie jak się cieszyć życiem.

     I wtedy „będzie źle”, dopiero wtedy …..

    • mały budda pisze:

     Ptak Garuda zatoczy krąg ognia.
     Może być Ktoś. Mistyczny ptak Garuda.

 15. mały budda pisze:

  Nie bez kozery mamy u nas burzę z błyskawicami, piorunami. Kolory błyskawic mówią o mocy.
  Budowie wiedzą jak użyć błyskawicy,pioruna mocy.
  Skąd Ktoś widziałeś o kalce z Mahabharaty.

 16. JMM53 pisze:

  Czytam Was i obeliski mnie zainteresowały. Gadacie o obeliskach, a nikt tu nie wspomniał, że najważniejszy dla „”diaboła”” obelisk znajduje się w centrum Europy i to on dopóki istnieje będzie nam i nie tylko mieszał w głowach. To pałac kultury i nauki w Warszawie. Tamte watykańskie czy wileńskie to „pikuś”!

  • Ozyrys pisze:

   W trakcie tonięcia Atlantydy,większość z uratowanych to kapłani lub osoby bardzo wysoko urodzone.
   W znacznej większości przypłynęli najpierw do Egiptu,część z nich popłynęła w odwrotnym kierunku i zasiedliła Amerykę południową .
   Stąd tak wielką moc posiadały różnego rodzaju rytuały i obrzędy majańskie ,azteckie – posiadali pamięć i posiadali namaszczenia,które dały im przeogromną moc.
   Jednak największym zagrożeniem i problemem dla świata są dalej istniejące klątwy i kody założone w czasie początkowego Egiptu,kiedy pamięć i moc z Atlantydy była bardzo świeża.
   Dopiero następnie z Egiptu udano się na ówczesne południe czyli Chiny.
   Zajmuję się tymi sprawami od dawna .Nie ma nic silniejszego i trudniejszego do odkodowania niż klątwy i kody egipskie.
   Jeżeli wszystkie stelle,które są w europie, pochodzące z Egiptu zostaną unicestwione energetycznie,dopiero wówczas zostanie do rozbrojenia Pałac Kultury.Tam zakodowano zupełnie inne przesłanie,dotyczy ono unicestwienia narodów słowiańskich a przede wszystkim Polski.
   To jest pryszcz w porównaniu z przyciągniętą do siedliska zła stellą egipską, wspomagającą energetycznie całe zło na Ziemi,korzystając z mocy kapłanów i korzystając z energii zaślepionych kodami wiernych KK. !

 17. Ozyrys pisze:

  Vrota Bogo Slovena – Veddana

  [CB] Cytuję:
  “…
  Ze zgliszcz wyłoni się NOVE. Tak jak feniks – z popiołów powstanie na zgliszczach świata, co sam się do rozpadu doprowadził. Wydobyte i wytopione zostanie ze starych form, co choć są już zmurszałe, zatrzymują w sobie drobiny do całości dzieła niezwykle potrzebne. A każdy różne NOVEGO niesie ilości. W momencie powołania do zaistnienia, który już był i jest, i będzie, zostanie pewien blask z Ziemi – co znaczy: “gotowość”.
  Rozpocznie się wszystkiego niewyobrażalna wprost wrzawa. A uczynią to ludzie. I nadejdzie sąd. A każdy sam sobie sędzią i katem będzie. Wszystkie rachunki wyrównane zostaną i nic w tym strasznego nie ma.
  Takie bowiem jest prawo, choć te dni dniami strachu coraz większego będą.
  Rzecz cała od rodu słowiańskiego zacząć się powinna. Są bowiem – bo być muszą – ludzie, którzy przygotowani będą.
  Oni w sobie Słowo niosą, które rozpoczyna wszystko na nowo.
  Zabrzmi ono, gdy wszelkie elementy scalą się w jedno. Dlatego też szarpać będzie ludzi okrutnie – to, co w nich jak perły,ciągnąć ich ku Novemu zacznie.
  Stare, choć coraz słabsze, w drugą stronę zaś wieść będzie. Ci, co nie zechcą ku całości dążyć, samoczynnie się oderwą.
  A dziury w ich ciałach tak ogromne powstaną, że schodzić będą.
  Z Polski rzecz cała musi wypłynąć, a praca czeka ogromna tych, których do niej przeznaczono. Są oni dla ludzi kierunkiem i drogowskazem.
  Do nich lgnąć będą choćby i na moment.
  Przez nich jak przez bramę docierać będą do całości, gdy wszyscy skierują się ku jedności.
  Dla wielu niewidzialne będzie to zjawisko, bo Całość bez bogactw materialnych będzie się tworzyła.
  Gromadzić z ludzi to, co czyste jest, żadną skazą ni kłamstwem nie naruszone.
  Tak jak ognie wśród ciemności, światło spójnych praw jasne i czyste widocznym stawać się będzie i zawezwie prawych.
  Nic, co potrzebne, nie może zostać zapomniane ani poniechane.
  Wszystko zmierza teraz do jedności, która jest niepodzielna.
  Ogarnia wszystko.
  Niewidoczna czas jakiś, przenikała wszystko i była zawsze obecna – teraz zaś budzi się jako nowa siła.
  Zawiera ona dorobek wszystkich istot, a ostatni jej ziemski aspekt właśnie dołącza do Całości.
  Wiekami odciągano myśl człowieka od człowieka, kierując ją na boga. Istota ludzka miała zapomnieć, że tylko w porozumieniu z drugą istotą ludzką dochodzi do całościowego rozwoju człowieka.
  Ale nie masz w całym Wszechświecie nikogo, kto mógłby być pierwszy przed człowiekiem. I nie masz nic ważniejszego dla człowieka niż drugi człowiek, który wskazówką, książką życia jest.

  Czas teraz taki, że nie pomogą kapłańskie zapory. Jeśliś kiedykolwiek pracował dla zgody z prawami, masz tę prawdę w sobie. Sama wypłynie z ciebie i rozumienie faktów trudnych do rozpoznania przyniesie. Bo czas rozliczenia pozoru i fałszu, uprawianego przez wieki na Ziemi, już przyszedł, a żadna jednostka przed nim nie umknie.

  Przez tych, co zdolni są, by owego ducha wszechrzeczy przejawiać- będzie się moc wielka pokazywać, nigdy nie znana wcześniej.

  Przyjście Novego zapowiedziane było wielokrotnie, ale słowom prostym zawiły sens nadano i obrócono zapowiedź w groźbę, by fakty mogły być przeinaczane.
  Wszystkie stare słowa jednak są martwe wobec Słowa Novego, a zabrzmi ono, gdy wszystkie elementy stare zdatne do nowego przez bramę przepłyną i stopią się w całość.
  Nove Słowo wtedy wybrzmi i nie z ust ono padnie, a właśnie zabrzmi mocą przeogromną. Dźwięk jego jak fala się rozejdzie, by poruszyć nowe tryby życia.
  Jakbyś kamień w wodę rzucił, który kręgi tworzy i rozprzestrzenia, tak też nowy duch ogarniać pocznie wszystko. A słowa i ludzie, co częściami tego ducha wypełnieni będą, sobą Nove poniosą. Bo oni są Słowa przejawem. Słowem zaś żywym tylko takie, które w sobie ma moc zdolną pustkę wypełnić.
  Zadanie to Słowianom jest przeznaczone, między nimi światła najwięcej.
  Tam też w pierwszym momencie wszystko się zacznie.
  Stamtąd rozprzestrzeni się na świat cały przyzwanie dla wszystkich, co jak w śnie lunatycznym zamknięci są, by otworzyli oczy.
  A tego ci, co władzę sprawują, boją się najbardziej i myślą w naiwności i próżności swej głupi, że bieg i porządek rzeczy uda im się odwrócić.
  Nikt jednak władzy nie ma, aby zmienić to, co już jest dawno rozpoczęte.
  Żadna istota takiej siły nie ma.
  Ani jej nawet sobie wyobrazić nie umie.
  Nigdy wcześniej rzecz taka nie miała miejsca.
  Dla tych, którzy się prawdy boją, będzie strachem.
  Dla tych, co jej poszukują – drogowskazem.
  Wielu nie zdoła znieść widoku siebie.
  Lustrem staną się oczy drugiego człowieka.
  Nikt śmierci nieść nie będzie ani też pożogi.
  Bez katów i mścicieli rzecz się rozliczy.
  Prawa, co tak stare, że najstarsze, przypominane będą. I tylko ci, co wedle nich żyć potrafią, zostaną.
  Wszelkie istnienie kiedyś z jednego wywiedzione spójną całością zacznie się czynić.
  I wzrastać zacznie nowy świat, w którym nic, co w poprzednim było, nie może zaistnieć.
  Między ludźmi granic żadnych nie będzie, a każdy na swoją miarę wszystko otrzyma.
  By jednak zaistnieć w czasie i miejscu tym – wpierw trzeba sen przerwać i ułudę, i kłamstwo, co mocno okowami świat cały spowija.
  Odsłonić to, co zasłonięte przed oczyma i uszami.…”

  Te słowa nie są odkryciem ostatnich lat – to słowa znane od dawna, mam nadzieję, że przypomną sobie je dzisiaj wszyscy, którzy już je zapomnieli, a także poznają je ci, którzy dotychczas ich nie znali. SŁOWA TE NIE UTRACIŁY MOCY ANI WAŻNOŚCI, LECZ NICZYM STARE WINO NABRAŁY JEJ.

  Nieprawdą były te wszystkie poglądy, które głoszą iż Słowianie nie znali boga, przed chrześcijaństwem.
  Wymysłem to było i niezrozumieniem a też i celowym zakłamywaniem Prawdy. Wielu dało się zwieść tej kuszącej myśli, która człowieka stawia ponad wszystkim.
  Złudna to myśl, ale tylko w części.
  W tej części, która przypisuje Pełną Moc Wolnej Woli. Wnikliwe umysły studiujące Lekcje, wnikliwi obserwatorzy Życia, wnikliwi uczniowie Świadomości, wiedzą o ograniczeniach owej Woli Wolnej pod rządami Przeznaczenia i Wyroków płynących z Praw RzeczyIstności. Wolna Wola nie ma Mocy Pełnej, lecz jest ograniczona Klatką Przeznaczenia i Wyroków.
  Jest wręcz Niewidzialna i Niedotykalna.
  Lecz Człowiek jest równy Bogom, bo Najwyższy jest w Nim i On jest Częścią Najwyższego. Jesteśmy Świadomością Nieskończoną, która nie potrzebuje zwierzchnictwa i pośrednictwa. Jesteśmy Światłem Świata i odpowiadamy przez Naszą Wiarę i Naszą Wiedę za Naszą Matkę Rodzicielkę, która nas z Siebie wydała i za Ojca, który zamieszkuje w naszych Materialnych Ciałach.

  Odpowiadamy za Ziemię i za Przyrodę, za Ród Nasz Słowiański, za Słowo i za Czyn.
  Otwarły się WROTA SŁAWY – dla Słowa i Czci Słowian Odrodzonych!
  Otwarły dla Braty-Słavii – Braterstwa Słowa!
  Rada Brati Slova – VRota Slovena – Veddana Sloviana.

  SŁAWA! SŁAWA! SŁAWA!!! Slovianskie Slovo – Slovianska Sprava – Slava! Slavija! Slavja!

  http://bialczynski.wordpress.com/2014/04/24/39513/

  Jakże się wzruszyłam czytając ten tekst…to tak jakby o naszej pracy !!!!

  • Ktoś pisze:

   Białczyński to wiesz

   właśnie robią u niego wielkie OOOO bo naukowcy potwierdzają to co mu pisałem ponad 5 lat temu w komentarzach a co było przez tych troglodytów uważane za „herezje”. A tu bach NAUKOWCY w pracach doktorskich potwierdzają to co profan z ulicy im mówił. Peszek.

   Poza tym on nie buduje SŁOWIAŃSTWA tylko

   na bazie, znoju i trupach Słowian

   JUDEOPOLONIE.

   Białczyński to piewca BANDEROWCÓW czemu nie raz dał przykład.

   • siola pisze:

    Psychopata teraz i mnie wykropkowal widac jak sie prawde pisze to gnojow bardzo boli a ja i tak mam jego kropkowanie gdzies ,za niedlugo bedzie niebo pelne talerzykow to dopiero zacznie sie prawdziwe kropkowanie pasorzytow.

    • siola pisze:

     Niebo było pełne tego w czasie ostatniej podróży we śnie wiem ,że było to na jakimś zamku i ze zostawiłem Danusie pod czyjąś opieka, a sam poleciałem jeszcze gdzieś,chyba zdać raport lub coś podobnego ,ale już dokładnie nie pamiętam .
     Ale na niebie widziałem tylko statki ,bardzo bardzo dużo tego było.

    • siola pisze:

     Ach i ten dziwne zdanie Wir bauen Dresden My budujemy Drezno wzialem po staremu jak z moim nazwiskiem i wyszlo dresz den dreszen -oczyscic den -dzien od tylu dzien oczyszczenia

    • Ozyrys pisze:

     Pisałam Siola: jesteś Strażnikiem ! 😀
     Na niebie ..pełno ich…no tak …widziałam była bitwa o przestworza w poniedziałek w wielkim tygodniu,zastanawiałam się dlaczego?
     co takiego,ważnego ma się stać,że nagle biją się o przestrzeń nad Ziemią ..
     już wiem ..
     Ta Niedziela…27.04- to spektakularne wydarzenie na skalę naszego Wszechświata.

    • siola pisze:

     Dla mnie juz zdalas egzamin !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! HM Ozyrysku mily przecierz ty sie caly czas uczysz czyszbys tego nie zauwazyla zycie to ciagla nauka.

    • Ozyrys pisze:

     Siola ,ale ja mam egzaminy z medycyny chińskiej w czerwcu ,nawet nie wiesz ile mam nauki ,a ja tu zamiast wkuwać terminy chińskie i syndromy chorobowe oraz zapamiętać charakterystykę jakiś 300 punktów oraz kombinacje w jakich najlepiej je użyć …pracuję dla uzdrowienia tylko w innym wymiarze :):):)
     Dzięki Siola za dobre słowo 🙂

   • Ozyrys pisze:

    wolną wolę posiadaliśmy …ale tylko na początku…później sukcesywnie nam ją odbierano mętląc różnymi misteriami,jak chociażby ten nadchodzący.

 18. Ozyrys pisze:

  „..Oni w sobie Słowo niosą, które rozpoczyna wszystko na nowo…
  mówiłam ,że będziemy pisać historię od nowa 🙂
  „..Stare, choć coraz słabsze, w drugą stronę zaś wieść będzie...”
  wczoraj usłyszałam ,że będzie mnóstwo zmyłek ,żeby uważać na nie…no to porobiłam dla wszystkich ,których znam i wiem ,że odbierają przekazy i pracują …zabezpieczenia,ale…i tak należy bardzo uważnie oddzielać ziarno od plew.
  „…Z Polski rzecz cała musi wypłynąć, a praca czeka ogromna tych, których do niej przeznaczono. Są oni dla ludzi kierunkiem i drogowskazem.…”
  tyle już tutaj się nabiadoczyłam ,że ciężko,wręcz tytanicznie harujemy 🙂
  „..Przyjście Novego zapowiedziane było wielokrotnie, ale słowom prostym zawiły sens nadano i obrócono zapowiedź w groźbę, by fakty mogły być przeinaczane.
  a o tym napisałam dosłownie 40 minut wcześniej…
  https://mistykabb.wordpress.com/2014/04/21/rekopis-vojnicha-muki/comment-page-1/#comment-3633

  „..Lecz Człowiek jest równy Bogom, bo Najwyższy jest w Nim i On jest Częścią Najwyższego.

  i o tym napisałam ostatnio w przekazie ,który dostałam w czasie świąt ,naw notce pt Radujmy się ,,wcześniej również opisywałam ,jak poobrażałam się na Bogów ,że chcą bym zniszczyła Isona ,a obraziłam się ,że zaprzęgają mnie do roboty na ,której się w ogóle nie znam ,a dla nich taka praca to pryszcz.
  Po miesiącu dostałam informację ,że to MY mamy uwierzyć w siebie ,uwierzyć ,ze mamy moce sprawcze.
  No i zabralismy sie z Ktosiem z werwą do pracy ,kazde z nas tak jak potrafi najlepiej…i wbrew zapowiedziom …było po ISONie
  Teraz już wiem ,bo się o tym przekonałam ,ale ten brak wiary w siebie w wielu tkwi po same uszy,ponieważ …odebrano nam wolność …czyli samostanowienie o sobie…
  Nawet wiem kogo przedstawia obraz – relief ,umieszczony u CB pod tym artykułem 🙂

  • Ktoś pisze:

   Posprawdzaj wszystko, to ostatnia noc na akcje. Potem będzie tylko czekanie.

   • Ozyrys pisze:

    tak jak pisałam bodajże w poniedziałek lub wtorek…..wysyp informacji…
    na razie nie nadążam z ich zbieraniem..cały czas coś się dzieje…
    Jeszcze mam trochę pracy z Duszami, dostałam nowe info n/t temat

  • siola pisze:

   dlatego Mama mowila ze mam uwazac na slowa jakie wypowiadam to dla tego by sie nic zlego czasami nie stalo ,to dlatego dziwna sprawa z tym lipieniem ,potem rzyczenie by zlapac wegorza o 12.00 w poludnie i stalo sie a byl tak duzy ze zniszczyl slimacznice i zebatki w kolowrotku ,ostatni raz na rybach przed wyjazdem do niemiec ,mialem rzyczenie by zlapac jeszcze swinke i co zlapalem i to ponad dwukilowa a jak pojechalem wczesniej na Rabe SPECJALNIE NA NIE ;NIE BYLO ANI BRANIA.Na Opie nikt nie widzial ani nie zlapal nigdy swinki,jak sie teraz zastanawiam to wydaje sie bardzo ciekawe.

   • siola pisze:

    Ryba zyjaca w rzekach gorskich ma dziwnie ulożony otwór gębowy bardziej od spodu bo odżywia sie na kamieniach na dnie rzeki.

 19. Ozyrys pisze:

  http://www.andrzejstruski.com/articles_131_CZARNA-MAGIA-WATYKANU.html
  proszę bardzo…właśnie dostałam tego linka od Pani Y.
  My tutaj doszliśmy do tego ,co ten Pan już wcześniej odkrył .
  Dlatego zawsze powtarzam ,informacje spływają do wielu osób .
  Dzisiaj spływają do mnie same potwierdzenia tego wszystkiego czym się zajmujemy..
  .co za zbieg okoliczności 😀

  • Ozyrys pisze:

   o tym dowiedziałam się z …przekazu jakieś 3 tygodnie temu,dlatego B XVI ,był szantażowany i musiał odejść .
   Mieli na niego haka ,ponieważ odprawiał takie msze z wykorzystaniem dzieci ,to były czarne msze odprawiane po zmroku około północy,jeszcze wtedy był biskupem .
   http://www.andrzejstruski.com/blog_view_48_Ks–Piotr-Natanek-oskarza-Watykan.html

   • Ozyrys pisze:

    Teraz w sobotę chcą zrobić powtórkę .
    Dlatego 4 papieży i jeden – reinkarnacja ,jako Lucek – ten piąty ,ma nosić imię JPIII
    Zaczynają wieczorem w sobotę .
    O północy -rytuał wieczerzy pańskiej…krew..małoletniej -około 7 lat (Patrycji).
    To nie żarty.

   • Free pisze:

    Maryś, a może to robienie z siebie ofiary przez kk? Tacy biedni, inwigilowani itd itp potrzebują wsparcia ? To i ludzie ich wspierają…

   • Free pisze:

    Jest obraz ale nie pamiętam autora, pewnie A58 zna, za czasów Konstantyna , gdzie na niebie widać talerzyki, byli i co? Potopu nie było…., zagłady nie było, ludzie mieli się zmienić… a przez kogo coraz gorzej?

    • Free pisze:

     Maryś już wkrótce umrze śmiercią naturalną każde kłamstwo, kończy się imperium panowania zła.

   • Free pisze:

    Polecam film Undergrand , ciekawa symbolika 🙂

    • Ozyrys pisze:

     Barbarzyńco
     powoli wszystkie kłamstwa wyjdą na jaw.
     Marys napisała :” ..W mojej głowie sie to nie mieści ”

     kiedyś napisałam: są to tak drastyczne wydarzenia,że nie będę ich opisywać .
     Po pierwsze: wyzwoliłabym tylko ogromna energię nienawiści – a tego chcę uniknąć,ponieważ nie jest to droga do celu.
     po drugie: takie nieukierunkowanie energii nie przynosi żadnych konkretnych działań.
     po trzecie: chciałam zaoszczędzić ludziom bólu i cierpienia,wystarczy,ze ja się naryczałam,.
     po czwarte: wielu i tak by nie uwierzyło,wiec …po co pisać .
     Jednak myślę ,że przyszedł czas by odsłonić co nie co.
     Sami to sprowokowali,przygotowując sobie” zaślubiny w piekle ” – jak wczoraj usłyszałam.
     Ta dziewczynka jest już bezpieczna .
     Pracowaliśmy do rana .
     Nawet jeżeli przypłaci życiem,jej Dusza będzie wolna,a oni ….zobaczycie ,jak zaczną być inf. w necie o jakiś dziwnych zgonach tych drani,tak jak nagła śmieć przedwczoraj,brata księżnej Camili.
     I to nie dlatego,że życzymy im śmierci ,ale…ich zasilanie się właśnie zakończyło.
     Te wszystkie hydry, jaszczury i ich gniazda -zostały zniszczone.W tej chwili,te najważniejsze :pod Watykanem i w Anglii.

     Rytuały czarnych mszy odprawiane prze kapłanów -hierarchów KK,wygladają tak jak zostało to opisane u struskiego,jednak posuwają sie dalej…najpierw gwałcą wybrana ofiarę,każdy po kolei…pisałam kiedyś, krew dziewicza ma ogromna moc .
     Następnie rozcinają powłoki,wyrywają serce,piją krew i wzywają najczarniejsze byty demoniczne,swoich opiekunów.
     Stąd coraz większa moc tych klechów i coraz więcej na Ziemi tego wszetecznego zła,bowiem każdy kolejny rytuał zwiększa ich potencjał.
     Po to również był odprawiany rytuał czarnomagiczny w Wielki czwartek, by odnowić namaszczenia i zaślubiny,co powoduje przywoływanie swojej potęgi,mocy, przywołanie pamięci.
     …klechy -wszystkie klechy mieli niewyobrażalną moc.
     Z tego powodu,wielokrotnie pisałam ,że obrazy i wszelkie informacje, odczucia i sny,które do Was przychodzą,nie przychodzą bez powodu.
     One domagają się jakiejkolwiek interwencji.
     Mówiąc inaczej – oczyszczenia.

     Po za tym nawet najdrobniejsza informacja,która komuś niezorientowanemu może wydawać się śmieszna lub nieistotna dla nas jest często cenną wskazówką i tropem.
     Jak ta,którą dzisiaj dostałam na swoją prywatną pocztę :
     „…czy związek z tym wszystkim, wirami, albo jakiś wpływ czy udział
     może mieć osoba, która przed wiekami zbierała poprzez takie wiry
     nad głowami ludzi energię i przekazywała jakiemuś stworowi w
     czymś rodzaju piramidy, choć niekoniecznie o Egipt tu chodzi,
     tylko inne miejsce, może Ameryka? Tak mi ktoś powiedział,
     osoba, którą znam, która takim kimś była. Choć z drugiej strony
     nie podejrzewałabym jej o to,chyba że ktoś za jej plecami
     wykorzystywałby ją do czegoś.
     Wam może to więcej powie, a może nie ma znaczenia dla tej
     sprawy i te wiry to tylko przypadek :), powiedziała mi o tym
     kilka tygodni temu, po wczorajszych wpisach mi się przypomniało…”

     tak odpowiedziałam :

     „..tak ,wprawdzie nie jest to w tej chwili połączone z tym co robimy z Watykanem ,ale jest połączone z Atlantydą .
     Część Atlantów ewakuowała się do Ameryki południowej.
     Tam działy się potworne rzeczy,wprawdzie nie tak silne jak to co wyprawiali kapłani z Atlantydy w Egipcie ale ciągnie się to za ludźmi do dziś ”
     Wszystko co widzę …powoduje we mnie tylko większą determinacje ,by to wszystko zakończyć.
     Chociaż często okraszam te wiadomości i wizje rzewnymi łzami,ale są one dla mnie tylko potwierdzeniem jak bardzo ważną i jak bolesna jest ukazana mi historia.
     Taka historia zadziała się naprawdę,bowiem w ten sposób odbieram jej energię,która dalej wibruje,nie została oczyszczona.

    • siola pisze:

     najciekawsze jest jeszcze w tym ze prawdopodobnie mieszkal na ulicy imieniem drugiego wyswiecanego papusia tak podano w niemieckich wiadomosciach

    • Free pisze:

     Sioła dla ciebie- cętkowany kontra słoneczny?

    • mały budda pisze:

     Znak bestii odrzucony. Niebo odrzuca energie bestii.
     Sklepienie Nieba zamknięte. Złoty klucz przypieczętował unię przymierza. Nie mają demony dostępu do bram Nieba.
     Będą próbowali po drabinie wejść do nieba.
     Spadną z hukiem nie przekraczając progu Nieba.
     Bestia ludzka zbierze wszystkie ofiary na rytuał jedzenia ludzkiego chrystusowego mięska. Strawa krwawa dla ducha. Oczywiście późnej po śmierci fizycznego ciała. Dla duszy męka.

 20. Free pisze:

  Papież Jan Paweł II powiedział do kapłanów Voodoo w Beninie w Afryce, że ich tradycje satanistyczne zawierają “ziarna Słowa”.

  Nieuchronna kanonizacja Jana Pawła II udowadnia, że Kościół rzymski jest drogą prowadzącą do potępienia dusz – mówi Michael Hoffman, znawca zagadnień judaizmu i demontażu Kościoła.

  W dniu 27 kwietnia 2014 roku w wyniku rzekomo “nieomylnego” procesu kanonizacyjnego, Kościół w Rzymie będzie wynosił na ołtarze papieży Jana XXIII i Jana Pawła II jako rzekomych przykładów pewnego zbawienia wiecznego i jako domniemanego modelu cudu życia i pracy heroicznej świętości – godnego do naśladowania przez każdego chrześcijanina.

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/katastrofalna-kanonizacja-zydowskiego-papieza-2014-04

 21. Free pisze:

  Mnożą się dzisiaj organizacje, partie, partyjki, ruchy, odwołujące się do wartości katolickich. Skąd to się bierze? Wyjaśnienie jest dość proste. Polacy nie dadzą się już nabrać na liberalizm z „wolnym rynkiem”, na lewicowość, na żydowski kapitalizm itp. Dwadzieścia lat monokulturowej uprawy wyjałowiło społeczną glebę skutecznie – trzeba wymyślić nowe polityczne geszefty, ale syjonistyczny koncept już się wyczerpał. Pozostaje mu tylko dzielić społeczeństwo, czyli elektorat, na możliwie najwięcej cząstek i w ten sposób eliminować z politycznego życia.

  Jedną z takich inicjatyw, o niewątpliwie syjonistycznej inspiracji, jest ruch na rzecz intronizacji Jezusa Chrystusa na króla Polski. Animatorzy ruchu przewidują, że Polak-katolik z pewnością znów da się wyprowadzić w pole.

  http://wiernipolsce.wordpress.com/2012/06/27/jpii-wielki-agent-syjonizmu/

  • Free pisze:

   Maryś, w tym roku mieliśmy zamarzać a jaka piękna wiosna była tej zimy, kołowrotek się kręci od grudnia 2012 i nic go nie zawróci jak to było? Daremne żale, próżny trud”?

  • Ktoś pisze:

   Zielonego pojęcia, może opryski są neutralizowane. Był kiedyś taki artytuł na zmianachnaziemi.

  • mały budda pisze:

   Dobry znak. Widzę wnętrze głębi symbolu słońca. Liczba osiem 8. Słońce matka ziemia.
   Serce słońca jest połączone sercem na ziemi. Nikt nie przejmie kontroli słońca na ziemi. Słońce weszło inny wymiar promieni energii. Trzy serca złączyły się w miłości. Trzy serca sądu dokonały na ludziach. Rozumiem czego chcą bestie poprzez rytuały. Bestia chce kontroli ludzi aby mieć wpływ na słońce. Obelisk reprezentuje słońce. Król- Ra. Słońce decyduje o życiu na ziemi. Słońce ma brata bliźniaka w przestrzeni. Wpływali na zaburzeniem kontaktu słońca ze słońcem.
   Spieszą się, gdyż władzę tracą.
   Z góry widać energie.
   Oddzielenie energii. Światło to Światło. Ciemność to ciemność. Znali to kapłani w Egipcie.
   Historia ziemi zatoczyła krąg.
   Plejady dały znaki. Znaki które zapoczątkowały zmiany.
   Przepraszam jeśli nie jestem zrozumiemy.

   • Ozyrys pisze:

    jesteś zrozumiały MB 🙂
    Potwierdzasz to co wczoraj usłyszałam…GEMINI..bliźniaki.

    • Free pisze:

     Mały Buddo nastąpiło połączenie mocy Ziemi, Wody, Wiatru, Ognia i serca . Światło światłością , ciemność ciemnością 🙂

    • mały budda pisze:

     Mowa wiatru o tym mówi. Wirują energie żywioł. Powstań matko naturo z popiołów. Nowy porządek ogłoście światu. Wyzwolenie.

    • Free pisze:

     Ozyrys jest takie powiedzenie „każdy ma bliźniaka w swiecie” może dowcip polega na tym że chodzi o ludzkie klony??? Jesteśmy istotami boskimi można zrozumieć pracę naszego mózgu, jednak nikt nigdy nie zrozumie tego co najważniejsze – serca i jego emocji. Miej serce… i patrz w serce. Jako iskry wszechświata skrywamy jego moc, moc w sercu naszą duszę, sumienie…

   • Ktoś pisze:

    „Słońce ma brata bliźniaka w przestrzeni. Wpływali na zaburzeniem kontaktu słońca ze słońcem.”

    – od tego się zaczęło i na tym się skończy, watykan kaput.

    Tyko durnie tkwią w uporze czekając aż niebo się zaczerwieni od wściekłych smoków.

    UNIA została przywrócona. Uzurpatorom pozostała tylko kara i skomlenie o litość.

    • Free pisze:

     jeszcze ostatnie podskoki…..

    • Ozyrys pisze:

     ostatnie podrygi konającej ostrygi 🙂
     moje ulubione powiedzenie 🙂
     dostałam przekaz, a w nim min. była mowa o chęci zapanowania nad całym naszym Wszechświatem wszystkich kapłanów i sił ciemności.
     Ale …wydawało mi się to tak absurdalne…
     Bladego pojęcia nie miałam,że te chciwe bestie stwierdziły, mało im Ziemi ale jeszcze chcą zawładnąć i innymi częściami kosmosu.
     Poza tym dzisiaj mi się przypomniało jak wielokrotnie już pisałam : …w czerwcu 2012 roku widziałam 2 słońca i gapiłam się na nie…coś mi się kluło w głowie: ten widok to dla mnie ważna informacja …nie miałam pojęcia,że mamy 2 Słońca 🙂

     Dlatego tak ważne jest dzielenie się informacjami ,bowiem następnie komuś mogą się ułożyć puzzelki 🙂

    • Free pisze:

     Ja twierdzę że ziemia należy do ludzi….

     The interpretation of Rabbi Kaduri’s explosive note which indicates the Messiah
     Interpretacja wybuchowej notatki wskazujacej Mesjasza przez Rabina Kadurii
     ZOSTAWCIE W SPOKOJU WZGORZE SWIATYNNE – TO JEST MOJA ZIEMIA I NALEZY DO MNIE
     09.09.2012.A.D. M.MagdalenaStruska de Merowing

 22. mały budda pisze:

  Walka o Tron.
  Tron należy się królowi tzw. król słońce ma aurę promieniującą promieniami słońca. Żeby stać się królem słońce. Trzeba mieć wszelkie odczucie współczucia wobec Czujących Istot. Dawno temu była harmonia na ziemi. Na ziemi był król wszelkiego współczucia wobec królowej ziemi matki.
  To były czasy złotej nauki. Nie fizycznej , lecz duchowej emanacji króla słońce. Ten król słońce dał nauki i wiedzę.
  Tak sobie myślę, iż bestia chce zdobyć tron króla słońce aby jak przyjdzie pora udawać, iż się jest królem słońca. Zabawne nie trafili z datami. Jakby wszystko zrobili po terminie. Pewnie zapomnieli, iż czas się przesunął wyniku zakręcenia kołem. Skąd o tym wiedział Leonardo da Vici.
  Stare legendy. Wiedza mistyczna.
  Wydaje mi się, jak się spotkają dwa słońca. To zapłoną promieniami słonecznymi słońca.
  Chodzi o wewnętrzny blask słońca, który pojawia się w przestrzeni matki ziemi.

 23. Ktoś pisze:

  Wiernym się wydaje iż żydokatodwulicyzm powstał by uhonorować i ucelebrować powtórne, zapowiedziane zstąpienie Zbawiciela. Jednocześnie całe wcześniejsze dokonania żydokatodwulicyzmu świadczą o czymś zupełnie przeciwnym, o ciągłej jego walce z Chrześcijaństwem o opanowanie całego świata w tym także mitycznych „3 światów” – krain Stwórcy.

  Obecnie to co się rozgrywa jest „oczekiwaniem na powrót Króla Północy” (Południowy to żydokatodwulicowy uzurpator). Połówka Bliźniaka do Połówki Bliźniaka czy też inaczej Żólty Cesarz i Czerwony Cesarz z walki poprzedniego cyklu. Jeśli „ekumenizm” to zwyczajne zwieranie szeregów wojsk Bestii tkwiących w odstępstwie i zaprzedaniu oczywistym jest iż sposród siebie wytypują tego jaki ma rzucić powracającemu Zbawicielowi rękawice w twarz. Wybrać „CZERWONEGO PAPIEŻA”. Dowódcę wojsk Bestii.

  Kandydatami na osobe jaka jest tą spodziewaną reinkarnacją jest wiele. Cala Mahabharata zawiera odniesienia do dowódców wojsk Kaurawów jacy są kandydatami na tę rolę. Niestety zamiast pomóc w ich identyfikacji wiele osób woli czekać „aż się samo zrobi” bo po co sobie brudzić rączek i przypadku niepowodzenia narażać się starej, okrutnej, demonicznej władzy…

  … tak więc …..

 24. Ktoś pisze:

  „Otóż, wiemy powszechnie, że z jajka rodzą się m.in. ptaki, gady, i inne stworzenia wyżej na drabinie ewolucyjnej niż ryby. Właśnie odróżnienie płazów i innych zwierząt będących ewolucyjnie “ponad” nimi, od ryb, jest tutaj bardzo ważne.

  Ezoterycy i okultyści mówią, że ryba jest zwierzęciem, która nie ma tak rozwiniętej duszy jak stworzenia będące wyżej w rozwoju ewolucyjnym. Dodać też należy, że w naukach tajemnych symbol ryby jest symbolem.. duchowej śmierci. Jak wiemy, ryba jest też symbolem chrześcijan – a w kontekście bardziej globalnym – kultów monoteistycznych, jahwistycznych (judaizm, chrześcijaństwo, islam).”

  – w Watykanie jest pełno „ryb”, tylko kogo one reprezentowały? Egzorcyzmowanych kapłanów czy ich zniewolonych wiernych, hm…

  (http://kefir2010.wordpress.com/2014/04/24/wstrzasajace-oblicza-sztuki-szokujacy-akt-swiatecznego-wandalizmu-18)

 25. Free pisze:

  Uwielbiam tą piosenkę , szczególnie 2,55 min.

  Nie prosisz o wolność bo ją znasz
  To nie ja zakułem Cię w łańcuchy, uwięziłem Cię
  To uczucie przemija już samo z siebie
  Więc ile jeszcze potrafisz podarować miłości?
  W chwili gdy nie prosząc o nic w zamian
  w moich oczach stajesz się
  uosobieniem wierności i czystości

  Ale kim naprawdę jesteś?
  Myślisz, że brakuje mi słów?
  Jesteś Aniołem leżącym w słońcu
  Aniołem, który zstąpił na ziemie prosto ze słońca
  Jesteś jedyna, elementarną prawdą
  I nawet dusza nie potrafi pozostać obojętną miłości

  Ale kim ty jesteś tak naprawdę?
  To Niebo uwalniając sprowadziło Ciebie
  Aniołem leżącym w promieniach słonecznego blasku
  I pięknem samej natury, które objawia się w Tobie
  I we wszystkim co dotykasz

  itd itp

 26. barbarzyńca pisze:

  @Ozyrys:
  „”” “…Historia ziemi oraz ludzi została przejrzana. Wiem, że to koniec….”
  tak masz rację …historia Wszetecznego zła się właśnie kończy ,ponieważ : 666- zostały spacyfikowane na początku tego roku ,co spowodowało zrywanie się więzów zadzierżgniętych przez eonami lat. „””
  O co chodzi z tą pacyfikacją?

  @Ozyrys:
  „”” Teraz te 3 dni do niedzieli sa bardzo ważne ,kto żyw ,jak potrafi niech śle intencje ,by te wielkie energie Stwórcze ,które schodzą na kanonizację ,oraz wszystkie energie ludzi ,którzy będą zasilać myślami ,wzruszeniem ,modlitwami ,jakąkolwiek uwagą,by te wszystkie energie zostały przekierowane do Stwórcy Wszystkiego co Istnieje – do dalszej transformacji ,a następnie po transformacji ,by zeszły w bezpieczny sposób do Matki Ziemi ,która dzięki nim ma podnieść swoje wibracje i dzięki temu “otrzepać ” się z niskich.
  Natomiast te dobre czyste energie Stwórcy ,które już schodzą od co najmniej 3 tygodni ,by dostęp do tych energii ,był zablokowany przez pieczęcie Światłą Stwórcy oraz Istoty Światła -praworządne ,pracujące zgodnie z Prawem Boskim .
  Tak należy nazywać wszystkie Istoty Światła ,które przywołujemy ,ponieważ jak wielokrotnie się przekonałam ,ciemne potrafią udawać Światło. „”

  Czy tekst https://mistykabb.wordpress.com/2014/04/08/modlitwy-medytacje/ można uznać za mini przewodnik z gatunku ‚medytacja w 1h dla opornych’? To nie lenistwo z mojej strony, po prostu czasu jest mało więc mam nadzieje, że mnie zrozumiesz.

  @Ozyrys:
  „”” Z tym obeliskiem jest tak jak MB napisał ,męczę się z nim od października ,co tylko zneutralizuje jego moce ,ti stawiam tam w zamian co innego ,to gnojki odkręcają mi tą robotę .
  MB ten Obelisk egipski ,który posiada wielka moc zakodowana przez faraonów pod postacią symboli,należy całkowicie zniszczyć energetycznie.
  On posiada ogromna ,bardzo ciemna moc.
  Kiedyś mnie chciało nabić na tą czarną energie ,która zaczęłam pacyfikować ,a która wypływa z niego w górę .
  Podobną sytuację miała Pani X. „””

  Można prosić o opracowanie intencje w tej sprawie? Coś na kształt intencji zacytowanej powyżej. To nie lenistwo z mojej strony, po prostu czasu jest mało więc mam nadzieje, że mnie zrozumiesz. Z tym lenistwem mówię poważnie ;).

  @Ktoś:
  Jak na Ukrainie rozpoczeła się operacja „demokracja” to zacząłem zastanawiać się o co tak naprawdę chodzi w tej zadymie. Szukając odpowiedzi na nurtujące mnie pytania buszowałem po różnych blogach, jak trafiłem na ciekawy blog to w komentarzach wartościowe trzy grosze dorzucał niejaki Ktoś. W końcu trafiłem tutaj i historia się powtarza. Ciebie to wszędzie pełno ;).
  Koniec dygresji.
  Chciałbym poznać historię, wierzenia naszych przodków( odpowiedzi na pytania: kim jesteśmy, skąd pochodzimy, dokąd zmierzamy ) ale nie chcę rozpoczynać nauki alfabetu od litery M, wolę zacząć od litery A( solidne fundamenty przy budowie domu to podstawa ). Dlatego mam do Ciebie prośbę. Czy możesz opracować „program studiów”, który umożliwi rozpoczęcie nauki od litery A? np.: Zacznij od cywilizacji Sumeru(odpuść pracę X’a bo on się myli, skup się na tym i owym) potem na warsztat weź Ariów( wskazówki do wiedzy o cywilizacj Ariów ), itd. Wskazówki typu ‚Sitchin Is Wrong’ byłyby miłym dodatkiem ale bardziej zależy mi na chronologii( przy czytaniu o cywilizacj C widzę, że x skopiwali od cywilzacji A, y od B a z jest takie samo jak u A i B ). Do ‚wskazówek’ prędzej czy później dojdę sam – wkąńcu pocoś ten mózg mam – ale, jeżeli oszczędzisz mi błądzenia to nie pogardzę ;). Ale tak jak pisałem bardziej zależy mi na chronologii.

  • Ktoś pisze:

   Hmm, nie mam aż takiej wiedzy by napisać na nowo historię świata zwłaszcza iż twórczość X’a znam z cytatów. Od kilku lat staram się wydobyć czy tu czy w innych miejscach zakryte przed Polakami perełki o naszej kulturze i odnieść je do wydażeń dziejących się w równoległym im „cywilizowanym (he he) świecie” by pokazać kontekst wydażeń jako jeden wielki napierający na Słowian nazistowski motłoch wyznający/ zaprzedany yahwe. Napierający na nią już od 6 tysięcy lat z przerwą na „potop” jakieś 3500 temu. Dziś zamierzam dodać kolejną część opowieści „o sprawie Krymskiej” co mam nadzieje rozświetli co nieco sprawy naszej niedaleko przeszłej histori (Krak i te lata). Odcinek ten będzie w sumie fundamentalny by móc póść i w stronę Mieszka…. jak i w całkowitą prehistorie.

   Wszelkie odnośniki do ZŁOTA są bredniami. Pomyłka ta wynika z nieznajomości słowa SAMORODNY z jakiego zrobiono SAMORODEK (gruda złota). Celem pobytu ludzi na Ziemi jest kształtowanie się w cechach a nie gromadzenie minerałów. Nawet w wiki jest nawiązanie do „złota jako efektu ‚dobrych uczynków’ „. I takie „złoto da wstęp do Raju” a nie to ociekające krwią metaliczne. Ale gromadzony jest „metal” bo komuś jest potrzebny przy konstruowaniu broni.

  • Ozyrys pisze:

   Barbarzyńco:)tutaj też jest …historia pisana na nowo przez Ktosia :
   https://mistykabb.wordpress.com/2014/03/22/krym-a-sprawa-polska-2/
   w tej chwili Ktoś napisał już i opublikował 4 części.poszukaj sobie w archiwum pierwsze ,a kolejne sa w linkach po prawej stronie..

  • Ozyrys pisze:

   @ Barbarzyńco..po kolei… 🙂
   1. o co chodzi z tą pacyfikacją tych 666 ?
   zostały dosyć skutecznie zidentyfikowane i ich moce zostały pozrywane i popieczętowane i razem z ich ciałami energetycznymi zostały odesłane w silnych pieczęciach do transformacji do Stwórcy ,a to pozwoliło na dalsze działania energetyczne czego wynikiem jest dotarcie do informacji na temat prawdziwego przesłania kanonizacji i całego „posłannictwa” KK.

   1. tak można uznać za mini przewodnik,ponieważ bez rozmów ze Stwórcą czy jak inaczej nazwiesz sobie Boga – nie zdołasz wyrwać się z zakotwiczonych w Tobie zniewoleń.
    Po kolei ..powinno się zacząć przynajmniej od tego,to jest o tyle konieczne,bowiem posiadając w naszej przestrzeni energetycznej zaburzają nasz kontakt ze swoją świadomością i tym samym z dokładnym i prawdziwym odbiorem informacji .
    Każdy dzień zaczynam i kończę .. oczyszczaniem.Ten schemat jako narzędzie sprawdza się nawet sceptykom, jest prosty i działa.:
    https://mistykabb.wordpress.com/2014/02/12/moja-droga-do-rozwoj-duchowy/comment-page-1/#comment-72
    Kiedy już jesteśmy uwolnieni od wszelkiego rodzaju obciążeń naszej przestrzeni energetycznej,zabezpieczamy się poprze nałożenie pieczęci i tarcz ochronnych.
    Jeżeli nie „widzisz” nie przejmuj sie …zaczniesz odczuwać,będziesz czuł jak zsuwają się z Ciebie energie,a właściwie nie zsuwają tylko jak wędrują w górę,opuszczając Twoje ciało.
    Może ktoś znajdzie przepis jaki był kiedyś podany odnośnie omowania ,ono na początku bardzo pomaga zadzierżgnąć więź między Tobą a …Niebiosami.
    Na początek Barbarzyńco ,wystarczy tych wskazówek ,bo się pogubisz.
    Pamiętaj..krok po kroku:
    oczyszczanie,ochrona
    Widziałam ,że Ktoś właśnie umieścił już piątą część Krymu ,zapewne masz tam linki do poprzednich …więc życzę miłej lektury,a zatem..pracy masz sporo 🙂
 27. Ozyrys pisze:

  Od dzisiejszego popołudnia ,a właściwie wieczora ,słyszę cały czas słowo „absolutnie”.
  Oznacza ono ni mniej ni więcej ….absolutnie ma nie dojść do kanonizacji tych papieży.
  To wiem od jakiegoś czasu.
  Jednak,chyba tak stanowczo dzisiaj do mnie mówią,by jeszcze bardziej zagęścić ruchy w tej sprawie,tym bardziej że dowiedziałam się ,ku mojemu ogromnemu zdziwieniu,iż ten rytuał o którym wczoraj wspomniałam,ma odbyć się już dzisiaj,już się rozpoczął .

  Na tym nie koniec….jutro i pojutrze ….powtórzą ten niecny proceder.
  Jest „przygotowanych” do tego bodajże 5 dziewczynek.
  pewnie te 2 w ‚zapasie”
  – parszywe gnoje !!!!!
  Tu nie chodzi o o nagłe odwołanie kanonizacji,nic takiego nie nastąpi,….energetycznie to wydarzenie nie będzie posiadało żadnej mocy sprawczej,by już nigdy więcej nie dochodziło do tak niecnych czynów.
  Świętość człowieka nie wynika z nadania jej w niecnych rytuałach tylko z boskiego tchnienia.
  Natomiast przytoczę tutaj dosyć znamienne słowa zaczerpnięte dzisiaj z netu :
  ” Watykan z największym trudem zdobył dwa potwierdzone cuda będące warunkiem wstępnym do kanonizacji papieża z Polski. A jednak największym „cudem” będzie to, że ta kanonizacja w ogóle dojdzie do skutku.
  Jan Paweł II był uroczym człowiekiem i kimś ważnym z wielu względów. A jednak biorąc pod uwagę, że przewodził Kościołowi katolickiemu przez blisko trzy dekady tuszowania potwornych pedofilskich skandali, żaden z niego święty.
  Jeśli Jan XXIII, sprawujący rządy w Watykanie od 1958 do 1963 roku, zostawił po sobie „czyste i pogodne niebo”, jak zauważa Briggs, to za pontyfikatu Jana Pawła II „niebo było ciężkie od chmur”. Jednym z najpoważniejszych przewinień papieża Polaka było uhonorowanie Bernarda Francisa Lawa, odpowiedzialnego za krzywdę dzieci z rąk księży-pedofilów, godnością kardynalską – z powodu złej sławy w 2002 roku Law zrezygnował z funkcji arcybiskupa Bostonu. Kolejnym niewybaczalnym błędem Jana Pawła II było niczym niewzruszone poparcie dla niegodziwego księdza z Meksyku Marciala Maciela Degollado, pedofila, kobieciarza i uzależnionego od narkotyków oszusta. Jak w ubiegłym roku napisał Jason Berry w „Newsweeku”, Maciel był „czołowym organizatorem zbiórek na rzecz powojennego Kościoła katolickiego, ale także czołowym w Kościele kryminalistą”.
  Biorąc pod uwagę zasięg skandalu, który zniszczył życia tak wielu ludziom, to racjonalizowanie postępowania papieża wydaje się tylko pobożnym życzeniem. Jan Paweł II powinien był uznać skalę procederu w szeregach księży i coś z nim zrobić, zamiast po raz kolejny objeżdżać świat wzdłuż i wszerz.

  A teraz Kościół nadaje najwyższe odznaczenie komuś, kto mógł w porę zapobiec powiększaniu się brzydkiej skazy, lecz wybrał całkowitą bezczynność. (…) Jest coś odrażającego i głęboko krzywdzącego w postępowaniu duchownych hierarchów, którzy skazują na niebyt te wszystkie zdradzone ofiary księży. Jan Paweł II mógł być wielkim rewolucjonistą w historii Kościoła, lecz jako człowiek, który zaniedbał tak poważny kryzys moralny, nie może być określany jako „święty”. Skoro Watykan wynosi kogoś takiego na ołtarze, to tak jakby potraktował z lekceważeniem te wszystkie dzieci i młodzież, które ucierpiały powierzone opiece duchownych. Z iście świętym lekceważeniem.”
  http://wiadomosci.onet.pl/religia/niepotrzebna-kanonizacja/r13zn

  To co wielu uważa za wielka zasługę JPII , ja uważam za niewybaczalny błąd.
  Jest nim…otwarcie KK dla ludzi…przywołanie do KK całych rzeszy młodych ludzi z całego świata.
  Jest to niewybaczalny błąd z prostego powodu.
  Jeżeli ja ,osoba bez namaszczeń ,bez rytuałów ,które spotęgowałyby moją moc ,bez potęgi dokładnej pamięci ,która pomogłaby mi w odświeżeniu informacji oraz bez posiłków energetycznych w postaci tzw. otchłani dusz,potrafiłam sie dowiedzieć na jakiej bazie powstał kult propagowany przez KK,to tym bardziej duchowny ,który jest najwyższym namiestnikiem i przedstawicielem Boga na Ziemi w tej religii,który przysięgał wierność Prawom Boskim ,doskonale znał prawdziwy cel i prawdziwe przesłanie KK.
  Doskonale wiedział do czego tak naprawdę służą rytuały mszalne,do czego służą i kiedy schodzą największe energie Stwórcy.
  Jak i czym to jeść ,by przyniosło pożytek.
  Ten sam kapłan,spowodował ,że ściągnięto do KK tłum młodych ludzi ,teraz już rośnie kolejne pokolenie -dzieci tamtych dzieci.
  Co jest w tym tak strasznego i oburzającego?
  Ten klecha…spowodował ,że zostały złowione i imię Boga ,w fałszywym mataczeniu prawdziwości intencji,miliony Dusz…które zostały pozbawione wolności.
  Pozbawione ,bowiem w trakcie egzaltowanych ,nieomalże spazmatycznych emocjach ,które towarzyszyły spotkaniom z JPII.wyzwalali ogromna energię ,którą zasilali demony rządzące KK ,a tym samym zakładali sobie powróz na szyję .
  Te osoby zostały zakodowane,ich dzieci…zostały zakodowane,ich wnuki zostały zakodowane..jako ofiary z których można czerpać energie i które maja służyć jako ofiary.
  W ten sposób w tych ludziach i ich potomkach powstał wzorzec energetyczny poddańczej ofiary KK ,która utraciła wolność samostanowienia o sobie.
  To jest bezeceństwo,które powinno być unicestwione,a nie wynoszone na ołtarze .

  W ten sposób zostały powołane do życia takie Michaelki czy D. ,które wręcz opętańczo trzymają się fałszywych dogmatów i żaden argument nie jest w stanie nawet zrobić niewielkiej szparki na rozszerzenie horyzontów.
  Są jak te konie ,które dobrze orzą ,pod warunkiem że mają klapki na oczach.

  Szkoda energii na ich nawracanie ,ponieważ są zakodowani ,a na dodatek te kody zostały na nich nałożone już kilkakrotnie ,w różnych rytuałach na przestrzeni dziejów,dlatego teraz tak łatwo poszło.
  Nie da się im teraz pomóc ,musieliby chcieć ,a i to gwarantuje ,że praca nad ich wyzwoleniem się z marazmu potrwałaby dosyć długo.
  Upatruje szanse tylko w jednym.
  Takie osoby przejrzą na oczy pewnie w kolejnym wcieleniu.Matka Ziemia już wznosi swe wibracje ,dzięki którym każdy otrzyma tyle energii ile jest w stanie łagodnie i spokojnie przyjąć ,by nie przepalić sobie zwojów.
  To z kolei podniesie świadomość ,a to z kolei zaowocuje rozszerzaniem się nowych i prawidłowych wzorców w polu morfogenetycznym dzięki fraktalom .
  To z kolei spowoduje ,ze takie dobre osoby ,ale spętane kodami łatwiej dojrzą prawidłową ścieżkę i mając przez innych utorowana drogę ,podążą nią .

  • mały budda pisze:

   http://www.opracowanie.eu/radek.htm

   Zabawne. Płakałem, ze śmiechu.
   Wyjaśnię na czym obłęd kościoła katolickiego polega. Kultywują rytuały kapłanów egipskich. Kapłani egipscy tez manipulowali świadomością ludzi.
   Jezus Chrystus – Kościół Katolicki.
   Kościół Katolicki- Jezus Chrystus.
   W/wym. To myślenie kapłanów egipskich tj. 0 -1
   1-0
   Jezus Chrystus to organizacja czyli prywatna firma kościoła katolickiego plus inne religie. Dobrze zarabiającej na braku wiedzy.
   Ten kto nie ma wiedzy jest ubogi w pojmowaniu rzeczy subtelnych.
   Koniec końców czeka ich obłęd.
   Czuję, iż bestia zgromadzi jutro wszystkich karmicznych Kaurawów.
   Koniec końców czeka ich wszystkich obłęd energetyczny. Oni to nazywają ucztą. Tak się dotychczas odradzali po przez wieki- misterny obiadek z mięska.
   Jest dobra nowina, już się nie-odrodzą.

   • Ozyrys pisze:

    Masz rację MB,ani się nie odrodzą.
    Wczoraj usłyszałam,że noc ,która nadejdzie,będzie bardzo ciężka ze względu na ogromną burzę energetyczną,trzeba uważać na energie,by się nie wymknęły spod kontroli.

    Odnośnie jeszcze KK: tak wzięło się to z Egiptu ,a to co mieli w Egipcie zawdzięczają kapłanom z Atlantydy .
    Z tego powodu postawili sobie tą egipska stellę -zakodowaną przed oknami bazyliki!

    • mały budda pisze:

     Jest dobrze. Słońca nie można pokonać. Jedynie trzeba słońce kochać.
     W medytacji dostałem podarunek.
     Przyszły do mnie dwa kotki. Usiadły na przeciwko mnie. Ja patrzę na oczy dusz kotków. One patrzą w moją duszę. Pięknie majestatycznie siedziały na przeciwko.
     Następnie wstały i przeszły na lewą i prawą stronę mojej osoby w medytacji.
     Poczułem się jak sfinks. Widziałem lwa w koronie. Następnie skojarzyłem koronę z koroną słońca.
     Rozumiem mowę lwa. Lew to słońce.

    • Ozyrys pisze:

     Też widziałam koronę – ogromną

    • mały budda pisze:

     Czas prawdy.
     Znając myśli ludzi. Pewnie to co napiszę przyczyni się do wydania sądu na mnie tj. tzw. ostracyzm.
     Nie ma boga i nigdy boga nie było. Ludzie wymyśli na bazie rozumu boga, gdyż zapomnieli Króla Słońce..
     Ludzie tworząc bogów przyczynili się do stworzenia ciemnych energii smolistych.
     Ludzie swoje okrucieństwa przypisywali bogom i bogu.
     Więc bóg i bogowie to natura ludzka.

    • Ozyrys pisze:

     Fajne stwierdzenie 🙂

    • mały budda pisze:

     dworzec zachodni poznań- KOŁO DRAHMY.
     Mam nadzieje, iż Ktoś w logo starej kolei żelaznej zobaczysz koło Drahmy.
     Ten pomysłodawca tego loga jest żartowniś taki sam jak Adam Mickiewicz.

    • Ozyrys pisze:

     Dobrze,że o tym napisałeś MB. W zeszłym tygodniu odkryłam,że cały Poznań jako centrum finansowe Polski zostało zakodowane przez Żydów.
     Jeżeli potrafisz- odkoduj to MB. Spal Światłem wszystkie fałszywe inskrypcje,które zostały umieszczone na tym kole. Nie daj sie zwieść tzw, świętym znakom czy symbolom.
     Oczyść dokładnie całe to koło jeżeli możesz.
     …”żartowniś” …tylko ,że ja w zeszłym tygodniu zobaczyłam te ‚żarciki’ w Poznaniu!

    • koliberek pisze:

     A w Poznaniu też takie dziwy 😉
     Sufit w Poznań City Center spadł w nocy 25 kwietnia
     http://www.mmpoznan.pl/479759/2014/4/29/tak-zawalil-sie-dach-w-poznan-city-center-zobacz-wideo-z-monitoringu?category=video

    • mały budda pisze:

     AHURA MAZDA- to nie bóg. On jest Królem Światła, Mądrości i Prawdy.
     Król- LEW, BYK.
     Lew- Ptak- Skrzydła.
     Lew powiedział Słowianie bogów nie mieli.
     Słowianie drzewo życia mieli. Do drzewa życia medytacje słali.
     Nasi przodkowie to słoneczni ludzie , którzy emanują blaskiem promieni słońca.
     Będzie godzien tylko ten, kto nie spłonie od ognia promieni Króla Słońca.

    • Ozyrys pisze:

     MB – jeżeli potrzebujesz manifestacji Stwórcy w konkretnej postaci to On taką postać przyjmie.

    • Free pisze:

     i teraz wracają do drzewa życia, to prawda

    • mały budda pisze:

     Dodam, iż stwórce też, nie wierzę.
     Stwórce ludzie wymyślili na bazie rozumu.
     Zabawne jak śmiesznie ludzie myślą.
     Do mojej mamy mam się, zwracać jak do stwór-czyni ( stwórca) bog- ini ( bogini czyli bóga )
     Do taty ojca jako stworzyciela ( stwórcy i boga).
     Więc stwórca i bóg to wymyślony bajer dla tłumu jako opium dla mas.
     Istnieje tylko Król Słońce, który jest przedstawiany w postaci atrybutów królewskich.

    • Ktoś pisze:

     „Dodam, iż stwórce też, nie wierzę.
     Stwórce ludzie wymyślili na bazie rozumu.”

     – dla tegoż też jest wiecznie poszukiwany. Wielu marzy by poznać jego transcendentalna naturę, marzy od miliardów eonów … Ale On jest jak kot z Cheshire, to co brane jest za jego Postać jest tylko zanikającą pozostałością po jego odbiciu …. Miauuuuuu …

 28. Free pisze:

  Dzisiaj wyjątkowo zapraszamy do krainy Słońca od godziny 13-tej 🙂 , piękna, słoneczna , niemalże wakacyjna pogoda w weekend powinna skłonić wszystkich do wyjścia z domów, wycieczek do lasu, w góry gdziekolwiek na bezpieczne łono przyrody . Odrywając się od tv, radia i internetu czujemy się zrelaksowani, odświeżeni, otuleni opiekuńczym ramieniem natury.

 29. Free pisze:

  „Czy ktoś może spętać słodki wpływ Plejad albo zrzucić więzy Oriona?”

  Patriarcha i Prorok Henoch kojarzył Plejady z Bogiem i Zbawieniem, a Oriona z siłami demonicznymi które powodują uwięzienie i spętanie świadomości.

  Według Ptolemeusza Plejady mają naturę Marsa i Księżyca, a raczej złączenia Marsa z Księżycem. Przynoszą powodzenie, dobrobyt, ale także walkę w słusznej sprawie aż do zwycięstwa i moc do zwyciężania w pracy na rzecz powszechnego dobra. Wizualnie Plejady niejako siedzą na plecach czy na ramionach Byka. Plejady uważane są za Centralne Słońce Wszechświata, za Centralną Istotę w Kosmogramie, za Kamień Węgielny, stąd aspekty z Plejadami nawet te trudne i przykre rozumiane są jako działanie Przeznaczenia, Woli Bożej lub Prawa Karmicznego, działanie Losu, wiążą się z Nieuniknionym. Światło Plejad to subtelna moc ochronna dla ludzkich istot i niebian.

  http://www.himavanti.org/pl/c/ezoteryka-serca/100-plejady-i-gwiazdy-stale-w-astrologii

 30. Ktoś pisze:

  Ktoś ma jakieś wizje co u „wcielonych bogów na ziemi słychać” w Watykanie. Poszli juz po rozum do głowy i zakończyli intronizacje Bestii na papieża?

  • Ozyrys pisze:

   Pamiętacie kiedy opisywałam moją wizję z pobytu na statku galaktycznym?
   Poproszono mnie wtedy do stołu , przedtem wszyscy łącznie ze mną założyli chełmy,jak zasiadłam przy ich „okrągłym” ,a właściwie owalnym stole i pokazali mi światełka…
   Było ich wówczas tak mało.
   Wówczas powiedzieli mi…”poznamy Was po Świetle..”.

   • Ktoś pisze:

    Na ich miejscu bym publicznie wyznał grzechy iż cały ekumenizm jp2 miał na celu Zwiedzenie Ludzkości by oddali pokłon Bestii – kolejnemu papieżowi.

    Iż cały judaizm, katodwulicyzm, protestantyzm i wszystko co „wyrosło” na żydowskich wierzeniach to brednie spisane za podszeptem Szatana, iz to samo wszeteczne zło jakie stworzono do manipulowania umysłami wiernych by robić z nich mentalnych niewolników.

    Iż to wszystko są wszeteczne brednie jakich się własnie publicznie wyrzekają i proszą Stwórcę, prawdziwego Stwórce Wszechrzeczy o wybaczenie…..

    … i przebaczenie za ZŁO jakie wyrzadzili trwając i wcielająć te satanistyczno-nazistowskie „religie” w życie.

    To będzie pierwszy krok do ich szczerej pokuty. A jak nie zechcą teraz tego zrobić (dziś i jutro) potem już tylko jakszasy będa słuchały ich wrzasków ….

    … już nie będzie ocalenia.

    „Naprawdę powiadam wam, nikt z was nie chce ujrzeć jak „tańczy” Czerwona Kahina. ”

    Zresztą mało kto dożywa do „2 akordu” nie mówiąc by dalej by te wizje móc później spisać.

 31. mały budda pisze:

  Proponuję książkę RADIESTEZJA, GEOTRONIKA ,BIOTRONIKA,PSYCHOTRONIKA.
  Maria Grodecka JOGA
  Wydawca -Centrala Usługowa-Wytwórcza ,,Różdżkarz”.
  Karma joga- prowadzi do zjednoczenia przez bezinteresownie służenie, jest jogą sprawiedliwego czynu. Rodzi się pragnienie uwolnienia wszystkich Czujących Istot.
  Bhakti joga- uzyskuje spełnienie przez miłości zmysłowej.
  Żarliwość religijna to trucizna dla ducha. Dlatego tak bardzo ważne jest pełne zrozumienie miłości jako zmysłowej mowy miłości serca.
  Lingam -Joni joga- to joga ,,we dwoje”, ścieżka miłości zmysłowej. Dla mnie to taniec żywiołów.
  Dżniani joga -prowadzi do zjednoczenia przez poznanie i wiedzę.
  Radża joga -czyli joga świadomości, do zjednoczenia prowadzi przez medytację.
  Mantra joga- związane jest ze słowem i dźwiękiem.
  Hatha joga- jest jogą fizycznego opanowania organizmu.
  Lata joga – jest techniką dochodzenia do wyższych stanów świadomości przez obudzenie czakramów.
  Po przerobieniu nauki. Na końcu jest strefa ducha zwaną planem Buddy.
  Budda żyje i zawsze żyć będzie. Budda to postać żyjąca pod postaciom małego chłopca Buddy, który jest tylko wówczas widziany jak się ma czyste serce i umysł.
  Później osiąga się postać dużego Buddy. Budda to słońce- stan energetyczny równy słońcu.

 32. Ozyrys pisze:

  Uriel…czyli Kapitan !
  A już myślałam,że to wymysły kabały żydowskiej.
  Teraz wiem jak to działa.

  • Ktoś pisze:

   Nie, nie pod tymi imionami. Te „imiona” to wymysł żydowskiej kabały tak jak i wiara iż one są by służyć żydom.

 33. Ktoś pisze:

  Jak kto umie niech wymusi odwołanie jutrzejszej publicznej mszy kanonizacyjnej. Czyniąc to uratujecie wielu „wierzących” przed ostatecznym potępieniem i odrodzeniem w piekle. Ono naprawdę istnieje. Stwórca też choć watykan jeszcze nie dawno, za podszeptem żmij z sanhedrynu, bredził iż jest inaczej, niach, niach, niach.

 34. A58 pisze:

  To dla tych ,którzy jeszcze nie widzieli tego filmu.Opowieść jak walczono z tą tajemnicą.Na końcu jest o mapie..Połączenie północnych Włoch z tym tajemniczym miejscem zaznaczonym krzyżykiem..

  • mały budda pisze:

   Eureka.
   Moim zdaniem wygląda to na Ogród Rajski.
   Raj- ski. Był Król Słońce i był ogród rajski. Te rośliny są pamięciom dawnego raju na ziemi. Dzieci swoją niewinnością reprezentują matkę przyrodę. Dzieci są w roślinnym raju.
   Nie potrzebują złota aby być szczęśliwymi dziećmi.
   Dzieło mistrza. Równe mistrzowi Leonardo da Vici.
   Tyle mogę na temat napisać. Nie mam możliwości aby się oryginałowi przyjrzeć.
   Czuję początek i koniec. Tam droga jest do gwiazd.

  • siola pisze:

   A58 ta piekna dla kturej wszyscy inaczej myslacy sa demonami oczekuje twojej pomocy czyszby jej serce sie oczyscilo i odzyskala swoje sumienie .Szukajcie skarbow w sobie .Moze jestem glupcem bo zyje jak zebrak ale mam cos w sobie czego mi niekturzy zasdroszcza i za to dziekuje Ojcu .Dawid myli sie nie mowienie o zbrodni nie zmieni tego swiata tylko otwarte mowienie o zbrodniach ich boli i to strasznie ,mateusz zmij powiedzial do mnie ze nie powinienem mowic wszystkim o morderstwach szantarzu i fauszerstwach .Nie bolalo ich to ze ich oskarzam o zbrodnie ale to ze wszyscy wokol nich wiedza o ich zbrodniach.Czas rozdeptac zmijom glowy by juz wiecej nie kasaly niewinnych.Jezeli Stwurca jest jeden to jestesmy wszyscy bracmi i siostrami poniewarz kazdy z nas posiada czastke skarbu w sobie ,na dluzsza mete nie da sie oszukiwac Ojca i samego siebie .Czy nie bylo nam lepiej kiedy do osob starszych odnosilismy sie nie przez PAN a przez wy i mielismy wiecej szacunku dla starszych.Teraz wszyscy sa tzw PANY a zachowuja sie jak najgorsze chamy .Moze PAN-TO NAP NACJONALISTYCZNA ROBOTNICZA PARTIA.Urwac rog i koniec.

   • A58 pisze:

    Tak Siolu – masz to coś.Jesteśmy bardzo do siebie podobni.Wiesz ,że nie dzielę ludzi na wierzących i niewierzących a na oszukujących i oszukiwanych.Wiele krzywd z powodu tego podziału wynikło.Te okopy trzeba zasypać.Jak to zrobić ,żeby nie dopuścić do odwetu.Zemsta jest zakaźna jak dżuma.Wiesz ,że na prawo od Stokrotki jest już tylko ściana a jednak bez niej projekt nigdy nie miałby szans powodzenia.A Gerda – też teoretycznie po drugiej stronie , ale robi wszystko jak potrafi najlepiej.

    • siola pisze:

     Wiem to po tym jak wieczorem pomyslalem ze nie bede walczyl a jak Bogowie chca to niech teraz sami walcza w moim imieniu ,bo ja po walce nie widze zwyciescow sa tylko przegrani.Wtedy wlasnie zobaczylem Niebieska Matke i wtedy podala mi niemowlaka .Cale te klamstwa nie wiem komu sa potrzebne przecierz jest to chore myslec ze mozna swoje grzechy przypisywac innym i tak sie zbawic.Co najgorsze te osoby naduzywaja slowa Bog jak by byla to zabawka to najbardziej denerwuje ich brak szacunku nawet do stwurcy.

 35. mały budda pisze:

  Mowa Gwiazd. Więc moim zdaniem jest to dzieło mistrza, który rozmawia z Gwiazdami. Mistrzowie inspiracje czerpią z Gwiazd. Gadatliwe te Plejady.

 36. A58 pisze:

  Wojnicz ,to część pierścienia informacji .W tym przypadku jak nic chodzi o Florencję i Mediolan.To związane jest z Leonardem (MB ma nosa.)

  • Free pisze:

   Andrzeju , niesamowite te historie i odczucia, mam wrażenie tak jak MB gwiazdy mówią.

   • A58 pisze:

    Jest nawet Freejko taki tekst , który mówi o udziale „świateł na niebie „.To listy Nostradamusa.Manuskrypt Wojnicza zawiera odniesienie do centurii , Mickiewicza i wskazanie na północne Włochy.Centurie wskazują na Leonarda i jeszcze kilka innych osób.Centurie mówią o sposobie odczytu manuskryptu Wojnicza , a Mickiewicz potwierdza wskazanie z Wojnicza zapisem w „Sonecie”..Jest tam też o osobie , którą tajemniczo określamy jako Stokrotka.Tak się to wszystko zapętla.Dlatego śmiało można to określić długo terminowym planem ,gdzie te „światła na niebie” mówią”.

 37. Ktoś pisze:

  „Ciekawe czy bandyci z NATO planują terrorystyczną operację „fałszywej flagi” jutro w Rzymie, o którą obwinią Rosję. Wybuch w autokarze z pielgrzymami z Polski to byłby idealny pretekst.”

  ?????
  Pomyślał ktoś o tym? O prowokacjach?

  (http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/kolejne-media-pisza-o-udziale-polski-w-przygotowywaniu-zamachu-stanu-ukrainie#comment-194969)

 38. Free pisze:

  u mnie też cudny dzień, no koniec dnia popadało, powietrze przejrzyste i znowu tecza 🙂

 39. Free pisze:

  BÓG Stwórca wszystkiego co istnieje widzi i GRZMI !!!
  Moce Ziemi, Nieba, Wody, Wiatru, Ognia i Serca chronią Ziemię.

  „Burza z ulewnym deszczem i silnym wiatrem przeszła wczoraj wieczorem nad Rzymem, w momencie, gdy pielgrzymi zaczęli się gromadzić na nocne czuwanie. Tymczasem włoscy meteorolodzy ostrzegają.
  Niestety zaczynają się sprawdzać bardzo niepomyślne prognozy pogody na kanonizację papieża Jana Pawła II i Jana XXIII. 2 miliony pielgrzymów przybyło do Rzymu, a aura krzyżuje im plany. Sobota skończyła się burzą z obfitym deszczem i porywistym wiatrem.”

  http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/113537,burza-nad-rzymem-prognozy-na-dzis-sa-bardzo-niepomyslne

 40. A58 pisze:

  Nie Marysiu – w Lourdes nie byłem a wodę przywiozła ciotka mojej mamy.Chciała zobaczyć jak ten eliksir zadziała na moje rogate ciało.Dlatego napisałem ,że przeżyłem.Manuskrypty , o których wspomniałaś w żaden sposób nie odnoszą się do przepowiedni.Z prorokowaniem nie mają nic wspólnego.To ,że ludzie tak je traktują to wynik formy informacji kodowanej.Gdyby było inaczej – nigdy by nie dotrwałyby do czasu , w którym miały być odkodowane.

  • siola pisze:

   Oj widze biedaku masz niekture Ciotki jak ja widzialy by mnie lepiej jako trupa,teraz juz wiem dlaczego intuicyjnie nie chcialem jako dziecko u nich jesc.

   • siola pisze:

    Babka i jej corki chyba jedna zydowska krew ,dziwilo mnie zawsze glupie opowiadanie ze stara mogla chodzic z obozu w Myslowicach do dzieci teraz jest mi jasne ona nie siedziala a raczej pracowala (Bierut- Rutkowski).Od pasozydy dlatego Ojciec pokazal nazwisko na kartce i zaraz ja zniszczyl mysle ze to nazwisko bedzie mi jeszcze do czegos bardzo potrzebne.Skarb mistrza i zamek Kamieniec oraz pelny kosz a linow.

    • siola pisze:

     Marys rodowe to po Ojcu jest jak siedziba Radziwilow na Bialej Rusi,ale jako by nie patrzyc dziwne pokrewienstwa z prawie cala Europa,ma Andrzej chyba racje ktos sobie przywlaszczyl co nie jego bylo.Dlatego bedzie prosil jak w wizji Danusie o jedzenie nie dla siebie ale dla jednej osoby co o zbroniach nie wiedziala.

 41. Ktoś pisze:

  Jakieś ciekawe pointronizacyjne wizje ktoś ma i może zamieścić? Zna linki do nich?

  Tylko bez stokrotek i innych różyczek. ;p

  • A58 pisze:

   Widzisz Ktosiu – te stokrotki i różyczki z Wojniczem (i nie tylko) są związane a wizje z tego bez znaczenia dla przyszłości zdarzenia – nie.Nie zdajesz sobie nawet sprawy o jakich poważnych rzeczach mówimy.

   • Ktoś pisze:

    1. Napisałeś coś co trudno zrozumieć. Słowko NIE się nieco inaczej używa w zdaniach.

    2. Wizje to efekt zdażeń czy cudzej pracy. Wizja sama z siebie nie dokona cudów. Ktoś tę”wizję” musiał wcielić w życie. Gdyby nie dzisiejsza noc i wysiłek iluś tam osób wszelkie swoje wizje, bez względu na ich „fajność”, mógłbyś tylko wywalić do śmieci. To osoby pracujące nad nią są tymi ważnymi osobami, mułami tworzącymi raj mimo kłód im pod nogi rzucanych.

    Tak jak nie pozna się smaku ciasta nie kosztując go tak nic się samo nie wcieli w życie od samego glindzenia w stylu „POCZEKAJMY, POSIEDŹMY, SAMO SIĘ ZROBI”.

    A Vojnicz wedle linkowanego filmiku wygląda na „drukowany” a nie „pisany” i nie jest to dzieło z czasów „jagiełły” tylko znacznie starsze.

    • A58 pisze:

     Widzisz Ktosiu ,nigdy nie byłem orłem z języka polskiego,jeśli nie zrozumiałeś sensu pewnie źle sformułowałem myśli.Wygląda jednak na to ,że Ty też masz kłopoty z ortografią.” Zdarzeń ” pisze się chyba jednak przez „rz” Zobacz powyżej jak napisałeś.Masz ostatnio konika w stwierdzaniu , że „SAMO SIĘ ZROBI,ZROBIŁO”. Czy to nawiązanie do mojej wypowiedzi ,gdzie napisałem ,że ludzie sami się wyzwolą.Czy oznacza to ,że samo się coś zrobi?.Nie jesteś władny w tej sprawie zrobić nic.To w tej chwili leży po stronie kogoś , kto ma możliwość taki proces uruchomić.To związane jest zarówno z manuskryptami jak i działaniami dużo wcześniejszymi ludzi zaangażowanych w ten projekt.
     Co do Wojnicza i druku , to napewno pisane było ręcznie.Nie było to pisane gęsim piórem.Jako ciekawostkę powiem ,że na stronie 67(tam gdzie te buźki) w lewym górnym rogu jest taka mała strzałeczka.Najedź na powiększonym obrazie na tą strzałkę kursorem.I myśl co to oznacza.Może wpadniesz w jaki sposób został opracowany kod zapisu.

    • Free pisze:

     Kółka, bużki i dwa zwierzątka?? Słabo widać….

    • Free pisze:

     to ta….

    • A58 pisze:

     Strzałka w lewym górnym rogu Freejko.Zobacz jak idealnie pasuje do niej kursor.Na różnych stronach znajdują się różne rysunki i napisy.Na przykład strony nr 66.Na jednej jest ktoś jakby leżący i min napis :’ mvo” tak się składa ,że tak współcześnie określa się brak ruchu ,czyli bezwładność = 0.W przypadku tej osoby oznacza śmierć.Na następnej stronie (66) jest schematyczne przedstawienie kogoś siedzącego przed czymś przypominającym planszę czy też ekran..Tak się składa ,że to ostatnia karta przed częścią tzw astronomiczno zodiakalną.Przypadek?

    • Free pisze:

     nie sądzę, gra????

    • Free pisze:

     jakaś kara?

    • Free pisze:

     Maryś choć odszyfrujemy to same 🙂

    • Free pisze:

     to żadna przepowiednia, tylko opisanie zdarzenia w przeszłości i ciekawe czy nie chodzi o inny świat ?

    • Free pisze:

     jak by było wyrażniej można by pokombinować… 🙂

    • Free pisze:

     🙂

 42. siola pisze:

  Powachac konwalie a moze te dzwoneczki wesola melodie zagraja nam i swiatelka na niebie sie pojawia ,oj dzwonia dzwonia dzwoneczki radujcie sie zdrowe dzieci,nasza maciesz do mas leci.

  • Ktoś pisze:

   Spoko, ja poprosze kroplówke a może i dwie. ;p

   I kilka na zapas.

   • Ktoś pisze:

    Nie, nic z tych rzeczy. Po prostu „SAMO SIĘ ZROBI” mnie dopadło.

    • siola pisze:

     Ktos nie watpi w siebie jestes dobry wiesz gdzie szukac zlota a to najwarzniejsze.Ja potrafie latac jakby na miotle i nie wiem jako sie to dzieje ,jedno wiem ze musze sie wysilac myslami.Ty zas mozesz przypalic diablom piety.

   • Free pisze:

    obroty i wymioty 🙂 Aura się oczyściła

    • Ktoś pisze:

     Ta, dużo wymiotów.

     Na szczęście wszystko się „SAMO ZROBIŁO”.

    • Free pisze:

     Ta w Afryce i Grecji też…
     Pogoda w Grecji od jakiegoś czasu niewiele się różni od tej panującej w Polsce. Jest bardzo mokro i nie za gorąco. Turyści nie są więc zadowoleni. Jakby tego było mało, to wczoraj na Ateny spadło błoto.
     Silne wiatry wiejące znad północnej Afryki w kierunku Grecji, przyniosły ze sobą saharyjski piasek. Wymieszał się od z kroplami deszczu i zaczął opadać wczoraj nad ulice Aten, greckiej stolicy.
     Mieszkańcy ujrzeli prawdziwy błotny deszcz, który pozostawiał po sobie plamy na co tylko spadł. Brudne było rozwieszone pranie, karoserie samochodów, szyby w oknach i ściany zabudowań.
     http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/113534,bloto-spadlo-na-stolice-grecji-brudni-ludzie-i-samochody

    • Ktoś pisze:

     „Burza z ulewnym deszczem i silnym wiatrem przeszła wczoraj wieczorem nad Rzymem, w momencie, gdy pielgrzymi zaczęli się gromadzić na nocne czuwanie. Tymczasem włoscy meteorolodzy ostrzegają.

     Niestety zaczynają się sprawdzać bardzo niepomyślne prognozy pogody na kanonizację papieża Jana Pawła II i Jana XXIII. 2 miliony pielgrzymów przybyło do Rzymu, a aura krzyżuje im plany. Sobota skończyła się burzą z obfitym deszczem i porywistym wiatrem.

     Choć patrząc w niebo jeszcze w godzinach popołudniowych, nic nie wskazywało na załamanie pogody. Jednak na północ od Rzymu utworzyła się komórka burzowa, która błyskawicznie powędrowała na południe i około godziny 18:00 przyniosła nad Wiecznym Miastem „oberwanie chmury”.

     Pielgrzymi gromadzący się na Planu Św. Piotra na nocne czuwanie, zmuszeni byli ukryć się pod kolumnadą, niektórzy włożyli płaszcze przeciwdeszczowe, inni otworzyli parasole.

     Ulewa przepędziła z rzymskich uliczek drobnych sprzedawców z obrazami i innymi pamiątkami obu papieży, które niemal zaczęły się rozpływać w strugach deszczu.

     – ha ha, burza zmyła śmiecie.

     (http://www.twojapogoda.pl/wiadomosci/113537,burza-nad-rzymem-prognozy-na-dzis-sa-bardzo-niepomyslne)

  • siola pisze:

   Pradziadek powiadal ze Mistrz zakonu von Salza schowal skarby T-USZY na zamku w Kamiencu dlatego kopali w mysiej wierzy ksiezulki.

 43. Ktoś pisze:

  „Nikt nie zmuszał papieża Franciszka do jednoczesnej kanonizacji Jana XXIII i Jana Pawła II, ale obaj zostali tego samego dnia wpisani w poczet świętych Kościoła katolickiego.

  Uznani za świętych Jan Paweł II i Jan XXIII byli „wielkimi Europejczykami”, a także wzorem wiary. Obaj odcisnęli piętno na losach Kościoła i świata – ocenił w niedzielę przewodniczący Konferencji Episkopatu Niemiec kardynał Reinhard Marx. czytaj więcej

  To była słuszna i mądra decyzja. Dlatego, że Jan XXIII i Jan Paweł II symbolizują dwa bieguny watykańskiej polityki i dwie, przeciwstawne orientacje w łonie Kościoła katolickiego.

  Dwa bieguny, dwie opcje

  Stanowisko, zajmowane przez papieża Franciszka, leży gdzieś pomiędzy nimi. Co podkreślił dziś, ogłaszając Jana XXIII i Jana Pawła II świętymi. To wyjątkowo zręczne posunięcie dyplomatyczne i chyba coś więcej.

  (http://fakty.interia.pl/swiat/news-kanonizacja-jana-pawla-ii-i-jana-xxiii-genialnym-posunieciem,nId,1416051)

  BLIŹNIAKI?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s