Krym a “sprawa Polska” cz. 4

 

049135bb356984d21278a7cf44282713,14,0

Rys. 1 Europejska Nibylandia czyli Państwo Lecha (Lachów – Polska)
o jakim na lekcjach historii za żadne skarby nie usłyszycie.
(http://argo.neon24.pl/post/105099,jeszcze-o-granicach)

Link do części pierwszej

– – – – – – – – – – – – –

3. Opowieść o Lachu co wypatroszył bestię yahwe – ciąg dalszy

UWAGA: Tekst 3 stronicowy, na dole tekstu możliwość zmiany stron.

– – – – – – – – – – – – –

Ja wiem, że wy myślicie iż ja zwariować jak ja pisać taka straszliwa rzecz na Naród Wybrany iż ich cała kultura, ta opierająca się na czymś innym niż wyobrażaniu sobie goja w maksymalna sadystyczna cierpienia, być kradziona Słowianom. Ale to co ja wam pisać jest dostępne publicznie na Wiki, nie ma żadna ściema czy kłamstwa w tym co pisze. To wam się nie chcieć czytać prawda o historii w tym historii Słowian bo propaganda nazi, ashkeNAZI, tak już wyżarła ludziom mózgi iż traktują słowo zażydzone jak relikwie kościelne. A oni używają „faktów”, tych tworzonych z doraźnych potrzeb „faktów historycznych”, do prowadzenia medialna i psychologiczna wojna z goja. Do robienia im kisiel ze mózga by goj, jak wierny psiak, zawsze na kolanach. Zawsze z wypiętą dupą czy to na razy czy „boskie mleczko” żył jak podły, grzeszny niewolnik cierpiąc wieczne katusze iż „stwórca umiłować jego a nie żyda z Rasa Pana”. Bo na tym polega wojna Asurów (demonów) z Dewami (aniołami) jakich Słowianie są ziemską reprezentacją. Na skręcającej kiszki i pejsy zawiści iż to Słowianie są tymi DZIEĆMI BOŻYMI i że to NAM i na NASZYM TERENIE Dewowie prowadzili swoje nauczanie. A reszta to propaganda. Dlatego czytajcie i zachowujcie sobie wiedzę póki jeszcze możecie bo niedługo dojdzie do takich czasów iż polska goja będzie się mogła uczyć tylko „o wieczna martyrologia naroda żydowskiego (jaki musi się poniżać i sam kraść od goja pamiątka po Aniołach zamiast głupia goja przynieść mu to w zębach), o wiodąca rola Łunia Gejopedalska w budowaniu światowego dobrobytu czy :zdrowotnych korzyściach pedofilii dziecięcej: tak polecanej przez „świętobliwych ojców kościoła judejskiego”. Czytajcie i myślcie póki możecie bo myśli i uczucia czynią z dwunożnej gołej małpy zwanej homo sapiens CZŁOWIEKA. Współczucie, empatia, szlachetność … i tak dalej a nie te wszystkie miłe bestii yahwe zapisane w żydowskich księgach poafrykańskie zezwięrzęcenia. Tyle tytułem wstępa, teraz wróćmy do historii Słowian. Prawdziwej historii ich upadku.

– – – – – – – – – – – – –

Pod koniec VI wieku naszej ery Imperium Słowian wyglądało jak na rysunku 1 z początku tego eseju. Nie było to państwo tak rozległe jak w szczycie swoich terytorialnych możliwości gdzie sięgało południowymi granicami Średniego Nilu. Było to państwo już po przejściach i po ponad 2.000 letniej wojnie z żydostwem nieustannie wkraczającym na tereny Słowian, w nieustannym Drang Nach Slave, w nieustannym poszukiwaniu Wiedzy przekazanej Słowianom przez Bogów. Tego opisanego w Wedach pożądania dręczącego Asurów, pożądania pozostawionej Słowianom wiedzy Dewów (Aniołów) jakich złota stolica była na rzeczonym Krymie.

Końcówka VI wieku była też końcem Kaganatu Słowian. W tamtym czasie dokonano śmiertelnego dla niego posunięcia. Tym posunięciem było:

* 561 – Osiedlenie Awarów przez Bizantyńczyków na północ od Dolnego Dunaju, jako kordonu przed najazdami słowiańskimi na Cesarstwo.”
(http://pl.wikipedia.org/wiki/Awarowie)

dokonanie, wespół z pomagającymi im Bizantyńczykami, osiedlenia się „NAZI” na terenach Słowian na ich „miękkim podbrzuszu”. Nie wiem czemu ta wroga i śmiertelnie groźna kolonia nie została od razu zniszczona przez Słowian. Może przespali moment desantu. Może się uwikłali w wojnę w innym miejscu i nie mieli kim tam wojować. Może lokalny plemienny kacyk został wcześniej namówiony do zdrady swojej nacji bizantyjskim złotem i obiecywaną mu koroną i „ringiem sauronowej władzy”. Nie wiem. Wiem tylko iż dopuszczenie do osadnictwa Awarskiego (Chazarskiego) w tamtym miejscu doprowadziło do końca Imperium Słowian. Oczywiście nie od razu bo „umieranie” zajęło od tamtego momentu jeszcze 500 lat i możliwe iż dałoby się zapobiec jeszcze tym wszystkim późniejszym nieszczęściom przy zdecydowanym militarnym odporze udzielonym semickim agresorom wdzierającym się w dwóch zapalnych miejscach na terytorium Słowian mając w pamięci trzecie brytolsko-duńskie.

Może, ale postanowiono inaczej. Czy może sprzedajni królowie prowincji „zwietrzyli szansę na swoje zbawienie po prawicy yahwe”. Może tylko „ich doradcy” sączyli im pełne nienawiści słowa skierowane przeciwko swoim plemiennym sojusznikom nawracając ich umysły i dusze na talmudyczny nazizm bo pamiętajmy iż oprócz działań militarnych przeciwko słowiańskim Bożym Dzieciom podejmowano także nieustanne próby wynaradawiania Słowian na zmanipulowaną, zażydzoną i zsatanizowaną religię nauczaną zarówno przez Cesarstwo Zachodniorzymskie jak i przez wschodniorzymskie Bizancjum. Że nieustannie po terytorium słowiańskiego Kaganatu krążyli szpiedzy w habitach kłamstwami i skrytobójstwami „zbawiać dusze Słowian” tak jak ich „amerykańscy pobratymcy zbawiali dusze Indian z jednej strony podpisując z nimi pokojowe pakty a z drugiej, za ich plecami, ciągle je łamiąc i stawiając Indian w obliczu niekorzystnych faktów dokonanych”.

Ale ta kolonia, ta manifestująca się i coraz bardziej krystalizująca w ostateczną zagładę Kaganatu przyczyna była tylko owocem wcześniejszych zaniedbań. Tych na poziomie i religii i duszy. Starzy ludzie powiadają iż:

„Człowiek jest mocarny kontaktem z Bogiem”

dlatego też przywódcy Słowian byli, oprócz wybitnych zdolności przywódczych czy militarnych, także praktykującymi Rodzimowiercami. I to nie praktykującymi bo jakieś święto religijne nadeszło i trza się okazać ludowi iż się jest „pobożny” i w nim uczestniczy jak teraz ateistyczne warchoły mają w zwyczaju paradować po kościołach tym częściej im bliżej do wyborów. Oni praktykowali SAMI Z SIEBIE o czym są często zapiski jak „władca widząc mistrza duchowego jaki zawitał do jego miasta zaprasza go do swojego pałacu by „podjąć go ucztą, obdarować kosztownościami i wypytać o dręczące umysł władcy religijne problemy” i tak dalej. TAO władcy przekłada się na bezpieczeństwo i szczęście poddanego mu ludu. Rolą władcy, zwłaszcza takiego jaki zamierza zyskać przychylność Nieba i być do niego zabrany, jest sprawienie by wszyscy w jego królestwie byli nakarmieni, obuci i mieli własne schronienie. Ale to „chrześcijańskie” czasy bo dziś za „pouczeniami żydowskiej bestii yahwe” i sączonego władcom do uszu „jadu jej kapłanów” króluje niewolniczy wyzysk.

I sączona z bluźnic, jako otrzymana od Stwórcy, religijna, „objawiona”, obłuda bo kapłani, czyli ci wszyscy którzy mieli trzymać świat utrzymując go przy Świetle, zeszmacili się w pożądaniu boskiej władzy i mocy o jakiej w Świętych Księgach czytali. Jacy zatracili się w poszukiwaniu kolejnych magicznych zaklęć jakimi łatwiej im będzie terroryzować lud zmuszając go do oddawania im a nie Stwórcy boskiej czci i chwały. Kapłani jacy sami bali się wojować we własnym imieniu ale za to z pełną, sadystyczną premedytacją nie bali się na te wojny wysyłać innych motywując to wysyłanie:

– „okazywaniem, takim religijnym wojowaniem, właściwej pobożności przez władców”,
– „nakazami pism świętych” w większości przez siebie spisanymi (tj. swoje oczekiwania w nich),
– „głosem boga” jaki poprzez kapłanów na dyżurnych kuglarskich pokazach ku zastraszaniu plebsu był okazywany i tym sposobem na wymuszaniu, poprzez zagrożenie rewoltą przez podburzaną przez kapłanów tłuszczę, na władcach miłych świątynnym bluźniercom zachowań.

Kapłani, ci zaprzedani już bestii yahwe i własnemu pomnażaniu bogactw obłąkańcy, jacy dla utrzymywania się wiecznie u władzy hodowali sobie bezmyślne golemy zwane królami których poprzez sączenie im do uszu „świątynnego religijnego jadu” nasyłali wzajemnie dla siebie by tak miłe yahwe zło i występek „królowało wszędzie”, by się wiecznie krew lała „karmić matkę ziemię” (patrz wierzenia Azteków), by się trupy walały dając pożywienie judaistycznym aniołom, by wszędzie było jak w żydowskim niebie czyli chrześcijańskim piekle.

Królowie siłą rzeczy też nie zamierzali sami umierać pozbawiając się wykwintnego pałacowego przepychu wiec religijne ogłupianie szło w dół na spotkanie kolejnych warstw coraz biedniejszego i mniej utytułowanego motłochu. Królowie już nie szli, wraz ze swoimi armiami, do boju tracąc w wyniku „złej polityki” swoje „życia i głowy”. Oni kryli się już za murami zamków i plecami innych. Powstał kolejny szereg śliniących się tym razem do „królewskich zaszczytów” bezmózgich golemów. Powstali urzędnicy państwowi terroryzujący prosty lud podatkami by było za co, w zamkowym przepychu, celebrować kolejne religijne święta. Powstali generałowie jacy wprost marzyli by „wykazywać się w boju” to znaczy będąc samemu na tyłach daleko, daleko hen od linii frontu posyłać rzesze wiejskiej i miejskiej biedoty wzajemnie na siebie by się krew lała, trupy gęsto ścieliły a oni za te ofiary, za te bezrozumne i nikomu niepotrzebne rzezie od „króla z bożej łaski” otrzymywali medale. Bo małe dzieci mami się lizakami by były grzeczne a duże dzieci mami się tytułami czy medalami by były użyteczne w krzewieniu nazizmów yahwe. Czyli się bezrefleksyjnie mordowały o cudzą władzę czy interesy wierząc w astralne i niesprawdzalne, wirtualne korzyści im wmówione bo:

(Brzeziński): „żołnierz jest tylko bezmyślnym narzędziem prowadzonej geopolityki”

Bo w każdej wojnie „to trupy prostych Jasiów” zalegają na cmentarzach mimo iż to „królowie chadzają na wojny” i to „królom wojenne surmy grają” i to królów i podległych im oficerów za te wojny obsypuje się medalami mimo iż to „prości Jasiowie na tych wojnach dokonują heroicznych czynów”. Obsypuje się „medalami” bo to takie wabiki dla umysłu i rozgrzeszyciele sumienia takich wojennych rzeźników iż postępują zgodnie z prawem i ludzkim i boskim bo przecież jakby postępowali niegodnie to MEDALI BY NIE DOSTAWALI, nie? Ot takie małe celowo wprowadzone zakłamanie by ich zwieść i tak namówić do łamania przykazań i czynienia, miłego świątynnym satanistom yahwe, Złego.

I ponieważ najazd frankońsko-słowiański z końca VIII wieku nie wymordował tych wszelkich satanistycznych bezbożników, tego chodzącego po ziemi plugastwa chazarskie (awarskie) zło się odrodziło już bardziej na zachód i jako Imperium Karolingów i jako Austria i jako Anglia i jako „wiecznie germańskie” Niemcy czy wyhodowane i tresowane jak robotnice w obronie satanistycznego ula szwajcarskie społeczeństwo. ZŁO, religijne zło, sączące zmanipulowane „słowo boga” by nim, tym wiecznym kłamstwem rugować z serc i umysłów OBRAZ tego PRAWDZIWEGO z jakim kościelnym kapłanom, zupełnie nie po drodze bo by stracili i zamki biskupstwami zwane, i skarbczyki pełne wdowich grosików wyłudzonych na wiarę i tłumy prostych i naiwnych ludzi w tym dzieci które tak kochają namaszczać „wonnymi olejkami” w każdy otwór w ciele.

ZŁO. WYROSŁE NA BAZIE „RELIGII” I SKRADZIONYCH SŁOWIANOM WED UŻYTYCH PÓŹNIEJ, JUŻ PO MODYFIKACJI I ZSATANIZOWANIU ICH TREŚCI, JAKO BROŃ. IDEOLOGICZNA BROŃ BY TYCH SAMYCH, ZNIENAWIDZONYCH OD POKOLEŃ, SŁOWIAN PRZY POMOCY ICH WŁASNEJ ZMANIPULOWANEJ RELIGII W OPARCIU O SPREPAROWANE KŁAMSTWA JUŻ W NIEJ ZAWARTE (BIBLIA) ODDALAĆ OD BOGA, BY WYWŁASZCZAĆ GO Z ICH SERC BO:

„człowiek Bogiem mocny”

A „mocny” jest niewrażliwy na satanistyczną, religijną, propagandę każącą mu nienawidzić swoich krajan bo „yahwe” czy czczący go satanistyczny, świątynny kacyk domaga się od niego wciąż i wciąż większego świętopietrza by mieć na kasę na uczty pełne wyuzdania, na satanistyczne obrzędy czynione by urągać Stwórcy i tak dalej i tak dalej. I dlatego tak ważny jest powrót Polaków do przedkatolickich a CHRZEŚCIJAŃSKICH WIERZEŃ bo bez tego, zawsze w oddaleniu od Stwórcy, Polacy jako Naród wymrze w nazistowskich intrygach nieustannie mu czynionych a wmawianych jako „akty bożej wiary”.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, historia, marduk i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

121 odpowiedzi na „Krym a “sprawa Polska” cz. 4

 1. Ktoś pisze:

  Uff, jeszcze tylko 2, chyba 2 i emerytura. ;p

  • Ktoś pisze:

   W Polsce popularne jest powiedzonko

   „Polak Węgier dwa bratanki i do bitki i do szklanki”

   powiedzenie to pochodzi z czasów kiedy Awarzy/ Chazarzy wykorzystywali bezwzględnie Słowian w … i tak dalej. Innymi słowy jest gadką pasożyda by ofiara nie bacząc na straty wynikające z tej współpracy nadal ufnie dawała się mu robić w balona wierząc w korzyści jakie osiągnie z tej współpracy.

   Czyli to co mamy i teraz w Polsce czy jak to niektórrzy łągniej nazywaja Polszewii, Judeopolonii czy Pollin.

 2. Ozyrys pisze:

  Kurczę ,ale się postarałeś 🙂
  Ktosiu…piszemy historie na nowo? coś mi to tak wygląda 🙂
  Zaraz przeczytam ,zobaczyłam tylko ,że wrzuciłeś spory kawał nowej historii:)

  • Ktoś pisze:

   E tam zaraz „pisanie na nowo historii”. Ja tylko uwypuklam te jej istotne fragmenty o jakich się celowo nie mówi w „podręcznikowej, propagandowej” jej wersji.

   Bo niestety historia to taka nauka iż bez znajomości jej korzeni potem ludzie pieprzą o jakiś zydowskich jezusikach.

   5 odcinek będzie jeszcze historyczny a 6 o MAGII , słowiańskiej magii. No chyba, że 5 jak przedtem 4 znowu mi spuchnie. ;p

 3. Ktoś pisze:

  „To juz nie Polska. to juz nie nasz kraj. jesli tego jeszcze nie zrozumieliście to poczytajcie wiecej odpowiednich stron an necie. żyjemy w Judeopoloni, choć jeszcze wielu o tym nie wie….. jesteśmy unicestwiani w welutowych rękawiczkach.. wszystko zgodnie z planem: najpierw stworzenie warunków nie stwarzających zadnej mozliwości spokojnego godnego zycia i rozwoju, programy szkolne wyrzucone, historia narodu wyrzucona ze szkół, poziom nauczania że pozal sie boże, manipulacja poprzez media, obniżenie liczebności mieszkańców naszego kraju.. ograbenie go ze wszystliego co było mozliwe,, wszystko po to żeby obywatele narodu wybranego mogli wreszcie posiąść nasza ziemię, nie tylko to co na niej i pod nią sie znajduje, , po uprzednim nas z niej wypedzeniu, i obnizeniu do jak najniższego poziomu liczebności obywateli naszego kraju.. wszystko przebiegało do tej pory wg planu.. A TU NAGLE PUTIN I ROSJA STANĘŁY NA DRODZE DO REALIZAJI TEGO PLANU. nowe godło, nowa flaga, nowy język dla narodu który zamieszka nasze ziemie, sa juz gotowe.. A TU NAGLE ROSJA STANĘŁA NA DRODZE DO DEFINITYWNEJ REALIZAJI TEGO PLANU.. Będzie wojna i bardzo prawdopodobnym jest ze Rosja bedzie chciała wejść do Polski… i może i wejdzie… a może siły obce rzadzące w naszym państwe zrobia coś żeby jej w tym przeszkodzic….. skoro tyle już tu zainwestowały… jedynie chyba tylko dzieki tym niszczącym nas do tej pory siłom, uda się nam przezyc, choć pod niewidzialną (a może juz niedługo widzialną) okupacją. uczmy nasze dzieci jhistroi, tej prawdziwej, aby kiedys odzyskały to co nasze pokolenie straciło: wolnosć i bogactwo narodowe

  (http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rosyjski-samolot-zwiadowczy-nad-polska#comment-191232)

 4. Piszcie, piszcie 🙂 To co ma się stać i tak się stanie. Trzeba było uważać w jaki sposób kieruje się młodym człowiekiem… Widać znowu hajs okazał się klęską…

 5. To zastanów się od początku, w jaki sposób ktoś się bawił pewnym chłopcem…

 6. Ktoś pisze:

  To co BĘDZIE zależy od 2 osób: jednej w niebie i drugiej na ziemi.

  A ruskie to się mogą spakować ze swoim panslawizmem bo jedno życzenie i ich wiochy ni ma. Futrzak nie takie karki łamał i kolejny Hołd Ruski ich nie ominie. ;p

  A Sally to faktycznie bredzi. Ale przynajmniej pokazuje znaleziska.

 7. Fajnie jest się „znęcać” nad biedotą i „tresować” biedniejszych ludzi od siebie, tylko ze względu na to, że ładniej wyglądają, lepiej sobie radzą w kontaktach z ludźmi? Z zazdrości?

  • Ktoś pisze:

   Jeśli to test to złego wyboru dokonujesz. Kotów się nie wkurza.

   Jeśli szukasz sciemniaczy idź do białczyńskiego. Anglosaksońskiej wersji trehlebova.

   Jak szukasz odpowiedzi czekaj na część ostatnią, prawdopodobnie 6 ale może się wszystko wydłuży bo nie wiem jak mi wyjdzie to wszysko w praniu bo wole zachować ślady nim je znowu wytnie nazi propaganda.

   • O pisze:

    „Jeśli szukasz sciemniaczy idź do białczyńskiego. Anglosaksońskiej wersji trehlebova.” – czyli co? Białczyński pisze bzdury? Trexlebov opowiada bzdury? To komu wierzyć? Bo rozumiem, że oficjalnej żydogermańskiej propagandzie wierzyć nie można

  • Ktoś pisze:

   Jak chcesz pogadać normalnie to mail masz po prawej.

  • Ozyrys pisze:

   @Nasza Historia ….proszę nie wyżywaj się na ludziach ,którzy nic nie wiedzą o Twojej ciężkiej historii.
   Jednak- ta stronka jest właśnie od takich …powiedziałabym dosyć nietypowych historii.
   Mam propozycje ,opisz ją ,jeżeli uznasz to za stosowne ,jednak nie w komentarzach pod tym artykułem ,tylko pod np. Modlitwami.
   Jeżeli jednak ,dalej Twoje komentarze ,będą oderwane od merytoryki artykułu z kąśliwymi złośliwościami ,pożegnamy Cię .
   Uważam jednak ,że to nie jest potrzebne .
   Widzę ,że cierpisz ,bo ktoś Cie mocno skrzywdził ,nie jest to powód do atakowania Marii.

 8. Ktoś pisze:

  Cichaj bo czytelników płoszysz. ;p

 9. Ktoś pisze:

  „„quis fecit cui prodest”
  ……Nie bądź nigdy niewolnikiem motłochu pod żadną postacią: ani motłochu ulicznego, ani eleganckiego, ani umysłowego, ani rządzącego motłochu władców. …. P. Mulford”

  „Są takie dwie proste zasady, tam gdzie jest cisza i brak jakichkolwiek komentarzy lub gdzie po publikacji następuje furiański atak, tam znajdują się cenne fakty.”

 10. Ktoś pisze:

  Ostrzeżenie przed prowokacjami nazistowskimi z uwagi na wyczekiwany przez nich „czerwony księżyc”.

  „http://wolna-polska.pl/wiadomosci/as-ostrzega-2014-04”

 11. Ktoś pisze:

  Nie wiem o co biega ale podpinanie odpowiedzi czy sortowanie po dacie w tym temacie się powaliło.

 12. 789333,56 PLN jedno mieszkanie leci , 4566,23 PLN rachunek za gaz, 888 888 888 PLN – nieruchomość w drugim miejscu, 762 222 PLN – nieruchomość w trzecim miejscu na wynajem… 🙂 macie tu trochę wiedzy, którą warto się dzielić. 1500 PLN netto dla ciecia… a ludzie się na to zgodzą 🙂

  • To sobie wyobraź siebie z tymi liczbami napisanymi na papierze, będąc w sytuacji posiadania tych liczb w rzeczywistości w formie materialnej, bo to jest tylko wstęp do wyobraźni… Oczywiście mając uprzednio Szczęście dookoła siebie.

 13. Dobra, znikam stąd 🙂 pozdrawiam ! Wasz trud niech zaprocentuje w przyszłości !

 14. Ktoś pisze:

  Jak nie „pójdzie przez uszy” to „pójdzie za pomocą żelaznej rózgi przez tyłek”.

  Mi to rybka. Naprawdę. 😉

  • Ktoś pisze:

   To IM BIJE DZWON na wyginięcie.

   Jeśli „ludzkość” woli powtarzać znowu kolejne miliardy lat od „glonów pływających w protozawiesinie” to dla mnie BOMBA. ;D

   Stwórca ma naprawdę MNÓSTWO CZASU i ciekawsze zajęcia niż doglądanie rozwydrzonych satanistów yahwe siedzących po uszy we własnym g….

   A jak nie pójdzie uszami to Ziemią zaopiekuje się Czerwona Kahina – Azrael.

   Ale wtedy już nie będzie rozmów tylko lecące zewsząd drzazgi. 😀

   I 100% depopulacji.

 15. No dobra, tamten ostatni tekst co wam przesłałem to jest „przeróbka” tej piosenki a raczej ktoś tworzący ten tekst bazował na tym co pewien jeden Polak propagował:
  http://www.eska.pl/news/eurowizja_2014_donatan_i_cleo_wykonaja_my_slowianie_-_we_are_slavic_szczegoly_na_eska_pl_video/96727

  Wytłumaczę wam pokrótce dlaczego powstało coś takiego jak My Słowianie. Otóż przeczytajcie dokładnie tekst tego artykułu. To wszystko jest misternie przygotowane, aby człowiek miał zawrót głowy od pomieszania polskiego z angielskim, ponadto w Polsce rzekomo nazywa się tą piosenkę Slavic Girls, a na Eurowizji zostanie przedstawiona jako We are Slavic, więc znowu pomieszanie dla Polaka, szczególnie jednego, aby zagrać na jego emocjach. Wiedzcie, że tego Polaka, który miał obwieścić „do „koniec świata” i trzy dni dłużej”, nie ujrzą…. Miało to przyćmić odradzający się stan wiedzy w polskim społeczeństwie na temat tego co się aktualnie dzieje, jakie są plany itp.

 16. Czy dostaliście na email linki i teksty?

 17. Ktoś pisze:

  Na mail bloga wyslal.

  • Free pisze:

   też chętnie poczytam…

  • thot27 pisze:

   Witam,

   ciekawa stronę stworzyliście. 🙂
   Super, ze tak dobrze Wam idzie.

   Pewien wpis od Ktoś bardzo mnie zainteresował:

   „…czy wyhodowane i tresowane jak robotnice w obronie satanistycznego ula szwajcarskie społeczeństwo.”

   Moze mógł byś Ktoś trochę więcej napisać na mojego E-Mail: Albert197@gmx.de

   Za parę dni wybieram się do centrum tego ula i fajnie by było wiedzieć gdzie zapukać…

   Toth27

   • Ktoś pisze:

    1. jak chcesz popisać poza forum, po prawej jest mail bloga

    2 co do ula – to jak nie masz wsadu (w milionach) pszczoły cię nie przyjmą (szwajcarskie banki)

    3 co do robotnic :

    – położenie
    – pakty
    – instytucje
    – kanały i kulty w nich czynione
    – i mnóstwo szwajcarów jacy jako jedyni w Europie maja broń w domu, myslisz iż to dla ich „urody” zrobiono?

    A moze do tego by ich w razie zagrożenia szybko zmobilizować by bronili skarbczyka? Bezpiecznego bo w górach i to dość wysokich.

    Zobacz sobie którędy szli Awarowie i „germanili” „germanów”, gdzie ci germanie osiedli i się wkorzenili.

    Tu masz co czego needasz, reszta, mail bloga po prawej.

   • Ich verstehe nicht… Я не понимаю, что вы пишете. A po z tym to tylko język polski…

   • Dlaczego komentarze na tym blogu mają zwyczaj wędrowania? Czy ktoś może przy nich majstrować???? Chyba Panowie lub Panie od WordPressa…

    • Ozyrys pisze:

     Marysiu ,wykasowałam wczoraj rano komentarze ,które były mało ok.
     Dlatego drzewko się posypało.
     Nie będę tolerować takich wpisów jakie miały miejsce w pierwszym podejściu Naszej Historii.

 18. Free pisze:

  mail mój, jeszcze nie dostałam

 19. Jak chcecie wiedzieć, to ten nasz dzisiejszy ruch na tej stronie jest weryfikowany i badany przez wiele agencji, korporacji itp. za ogromne pieniądze 🙂 to tak na marginesie… Oni myślą, że my niczego się nie domyślamy… Dla nich to tylko czyste dane aby nimi handlować…

  • Ale ich błąd polega na tym, że nie przewidzą jak to się rozwinie, mogą tylko tworzyć swoje wyimaginowane iluzje i stawiać na bukmacherce lub gdzie indziej… 🙂

   • Bo mają tyle hajsu, iż wolą oddawać „kult szatanowi” w postaci pieniądza, niż wziąć odpowiedzialność za swoje życie i wrócić do źródeł.

    • Ozyrys pisze:

     Tak Marysiu ,są głupi ,bo są chciwi ,żądni władzy,którą daje pieniądz.
     Oczywiście ,że wiedzą ,kto za tym stoi.Tylko jego się boją .
     Jemu zaprzedali Duszę .

  • Ktoś pisze:

   Wiem o tym ale niech lepiej myślą o swoim zyciu, swojej rodziny i o Kadafim.

   Bo łaska systemu na krzywej lichwie pomyka.

 20. ki.. net.. .na uj mi jechać na wyjazd… 🙂 na razie ! 🙂

 21. Grażyna pisze:

  Ja również poczytam

 22. Ozyrys pisze:

  To wszystko opisuje Ktoś ,już od dłuższego czasu we wszystkich swoich artykułach.

  • Ktoś pisze:

   Ha, Szydłowski w swoim najnowszym filmie potwierdził właśnie to co było pisane w Alternatywnej Historii Świata. Potwierdził na podstawie Kroniki Wielkopolskiej z XIII wieku a tyczącej czasów 2 tysiące pne. ;p

   Ale to i tak nie koniec dziwów. ;D

   PS. W Wielkopolsce rządzili ostatni Piastowie do tego czasu. „Do tego” bo ich do wtedy wymordowały, jako prawowitych Piastów, zakute pały z watykanu. Tak zwane „linie poboczne Piastów” a tak naprawdę wrogie bandytom fałszywca Mieszka I. On nie był Piastem bo Piast to TYTUŁ. A sam był zwyczajnym chazarskim szwabem mimo całej ideologicznej otoczki jaka jest wciskana polaczkom by uważali tego przybłedę, podobnie jak zdajcę syjoniste piłsudzkiego, za swojego idola.

   Warszawa = Wars i Sawa to Mars i Sawa (? Sława?) czyli …. odpowiedź w treści.

   • Ktoś pisze:

    „Nike (także Zwycięstwo; gr. Νίκη Níkē, łac. Victoria) – w mitologii greckiej bogini i uosobienie zwycięstwa, zdobiąca często pomniki upamiętniające słynne zwycięstwa odniesione w bitwach. Przedstawiano ją jako młodą kobietę ze skrzydłami i gałązką oliwną w dłoni. Jest opiekunką sportowców i wojowników.

    Należała do pierwszego, starszego od Olimpijczyków pokolenia bogów. Jest córką tytana Pallasa i bogini podziemnej rzeki Styks. Towarzyszyło jej w boju rodzeństwo: Zelos – współzawodnictwo, Kratos – siła i Bia – przemoc.

    Jej rzymską odpowiedniczką była Wiktoria.”

    (http://pl.wikipedia.org/wiki/Nike_(mitologia))

    Świat to jednak mały ogródek. NIKE czyli WARSZAWSKA SYRENKA. ;p

 23. Ktoś pisze:

  Jak „feniks z popiołow” pojawia się i znika pilnując czy Polakom nie dzieje się krzywda.

 24. Ktoś pisze:

  „~666

  A tłum zawołał: „Na krzyż z nim! Na krzyż z nim! Nich krew jego spadnie na nas i na nasze dzieci!” – No i spadła. Jak widać. Borys Fiłatow /PIŁATow?/ to tylko ciąg dalszy ewangielii.”

  (http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-ukraina-dniepropietrowsk-placi-lowcom-zielonych-ludzikow,nId,1411098)

  Dzieje się….

  • Ktoś pisze:

   „~oko

   A ja nie stanę w żadnym szeregu. Poczekam aż (nie)nasi politycy się nawojują. Potem spokojnie wypiję trzecią kawę…

   Jednym z głównych zadań NATO jest SIŁOWE NIEDOPUSZCZENIE do SAMOSTANOWIENIA.

   uSSa tego właśnie obawia się w krajach wschodniej Europy. Społeczeństwo pamięta że było lepiej a teraz jest gorzej i zdaje sobie sprawbę że będzie jeszcze gorzej. W każdej chwili może dojść do wniosku że po co nam ta „unia” i pieprzony kapitalizm-zniewolenie.

   Dlatego uSSa i NATO wprowadza wojsko do naszego kraju. NATO to gwarancja ZNIEWOLENIA przez międzynarodówkę banksterów.

   Historia zaczyna się wtedy gdy zachodnie media postanowią że się zaczyna…”

   (http://wiadomosci.onet.pl/swiat/ukraina-zaginal-obserwator-fundacji-otwarty-dialog/p5h6y)

 25. Free pisze:

  Bitwa pod grunwaldem.

 26. Ktoś pisze:

  „~a.
  ‚Majdan’ to 3-a akcja USRaela na Ukrainie. Po akcji ‚dioksyny we krwi Juszczenki’ (co pozwoliło wygrać Juszczence wybory prezydenckie – po przegranej z Janukowyczem.

  Oraz po akcji ‚wojna gazowa z Rosją – 2009’, którą wszczął Juszczenko- w porozumieniu z USRaelem. Ta akcja akurat się skończyła całkowitą klapą dla Ukrainy. Zamiast płacić ‚bratnie’ ceny za gaz (rocznie 11 mld $) płacili od 2009r ceny normalne (giełdowe) – co wyniosło 25 mld $ za rok (14 mld $ rocznie więcej !!!). Gdy Ukraina miala gaz po 180$ za 1000m3 – nie dość, że płaciła 2 razy mniej od Niemców i prawie 3 razy mniej niż my – to jeszcze sporą część gazu ludzie przy władzy mogli odsprzedać (skąd w branży gazowej tylu się pojawiło ‚oligarchów’ – gdy na giełdzie europejskiej gaz jest po ok. 480$ za 1000m3 a się ma gaz za 180$ za 1000m3 – to sprawa jest oczywista, że to czysta żyła złota). Janukowycz wygrań wybory prezydenckie dzięki wkurzeniu społeczeństwa oraz wkur…u oligarchów – w tym gazowych, którzy stracili ‚kurę znoszącą złote jajka’).

  Janukowycz to spokojny gość, który prowadzi niezależną politykę zarówno wobec Rosji (posadził Tymoszenko – mimo protestów Putina) – ale i niestety niezależną wobec USRaela. I to przeważyło o 3 akcji USRaela – o ‚Majdanie’. Niepodpisanie umowy stowarzyszeniowej (umowy mało istotnej) – było tylko pretekstem.

  (http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/opinie/news-putin-wzmacnia-idee-wielkiej-rusi-realizuje-plan,nId,1411440)

 27. Free pisze:

  Jest wielce prawdopodobne, że międzynarodowe żydostwo organizując i inicjując ukraińską rebelię uruchomiło lawinę, która zmiecie nie tylko żydo-banderowski rząd Ukrainy, ale także żydo-systemy władzy w państwach słowiańskich, okupowanych przez światową finansową mafię Zachodu. Czego należy życzyć wszystkim nam Polakom i wszystkim Słowianom i nie tylko z okazji świąt Wielkanocnych.

  http://wiernipolsce.wordpress.com/2014/04/17/perfekcja-skutecznosc-i-elegancja-rosyjskiej-polityki/

  • Ktoś pisze:

   „Cytat “Zatem pytanie czy Ławrow gra w drużynie banderowców – natowców?”
   Stosując analogię można zapytać, czy Jaceniuk i Turczyn grają w drużynie Putina-Miedwiediewa. Jakie państwo na tej planecie pozwoliłoby na oderwanie części swojego terytorium przez bandę przebierańców? Nie zrozumcie mnie źle, jestem po stronie Putina, ale zastanawia mnie niemoc władzy uzurpatorów i brak jakiejkolwiek zdecydowanej reakcji na prowokacje ze strony “nieznanych sprawców”? Wszyscy tylko gadają i gadają, grożą paluchami i chcą wypaść jak najlepiej w TV. Chyba taka już natura ruskich ludów. Przypomina mi to porwanie samolotu po rosyjsku:

   Poniedziałek
   Porwaliśmy samolot na lotnisku w Moskwie, pasażerowie jako zakładnicy.
   Żądamy miliona dolarów i lotu do Meksyku.

   Wtorek
   Czekamy na reakcję władz. Napiliśmy się z pilotami. Pasażerowie
   wyciągnęli zapasy. Napiliśmy się z pasażerami. Piloci napili się z
   pasażerami.

   Środa
   Przyjechał mediator. Przywiózł wódkę. Napiliśmy się z mediatorem,
   pilotami i pasażerami. Mediator prosił, żebyśmy wypuścili połowę
   pasażerów.
   Wypuściliśmy, a co tam.

   Czwartek
   Pasażerowie wrócili z zapasami wódki. Balanga do rana. Wypuściliśmy drugą
   połowę pasażerów. I pilotów.

   Piątek
   Druga połowa pasażerów i piloci wrócili z gorzałą. Przyprowadzili masę
   znajomych. Impreza do rana.

   Sobota
   Do samolotu wpadł SPECNAZ. Z wódką. Balanga do poniedziałku.

   Poniedziałek
   Do samolotu pakują się coraz to nowi ludzie z gorzałą. Jest milicja, są
   desantowcy, strażacy, nawet jacyś marynarze.

   Wtorek
   Nie mamy sił. Chcemy się poddać i uwolnić samolot. SPECNAZ się nie zgadza.
   Do pilotów przyleciała na imprezę rodzina z Władywostoku. Z wódką.

   Środa
   Pertraktujemy. Pasażerowie zgadzają się nas wypuścić, jeśli załatwimy
   wódkę.

   (jw)

   • Free pisze:

    „KTOŚ_ Nie zrozumcie mnie źle, jestem po stronie Putina, ale zastanawia mnie niemoc władzy uzurpatorów i brak jakiejkolwiek zdecydowanej reakcji na prowokacje ze strony “nieznanych sprawców”? ”
    Na prosty rozum -być może chłopcy się już sami pogubili i cierpią na tzw. niemoc, z jednej strony wojsko „oddaje” się bez walki w ręce rosjan , zginęło już około 20 Blackwaters i kilkudziesięciu zaginęło czyli zaczęło się sprzątanie (pytanie kto zamiata? ) , z drugie strony ludzie chcą spokoju a obecna władza wprowadzając cudowne ustawy nie zaskarbiła sobie wielbicieli .
    Putin o Kijowie: „Czołgi i myśliwce przeciwko własnym obywatelom? Czy oni postradali zmysły?”
    Tylko że być może to nie ich obywatele.Ich obywatele są daleko na granicy z Syrią i Palestyną.

    • Ktoś pisze:

     Znaczy wiesz, zakładając iz Putin jest po dobrej stronie mocy, bo różnie gadają, to on nie może sobie ot tak wjechać z armią na Ukrainę bo taki wjazd to zaraz nasze pacanowo podskakujące nad granica czy wysyłające polską armię do obrony nazistowskich, żydowskich interesów.

     Teraz trwa walka i polityczna i propagandowa i realna za plecami obywateli. To nie jest sztuka wparować, zbombardować pare miast, narobić kilkaset tysięcy uchodźców i się chełpić „zaprowadzeniem demokracji” jak to mają amerykanie w zwyczaju.

     Putin próbuje zająć Ukrainę bez wystrzału niejako spychając syjonistów na zachód i wypychając ich z terenu Ukrainy. Rosja jest zależna od przemysłu wschodniej Ukrainy, także przemysłu zbrojeniowego tam połozonego. Wojna to ruiny, na to sobie Putin nie może pozwolić bo co kupi do swojej armii.

     Na ile to co pisze jest tym co on planuje to nie wiem, w głowie mu nie siedze. Na ile jest realne niespodziewane „tąpnięcie” bo jakiemuś szajbusowi pojawi się meshiach w głowie też nie wiem. Nikt z Ukraińcóaw poza oszołomami od bluźnic się z nowymi władzani nie identyfikuje i za nazizm i kolejny „wielki głód” umierać nie ma zamiaru. Oni wiedzą jak było, jak jest i co może być w przyszłości jak oszołomy z majdanu okrzepną. Boją się tego wiec sabotują jak mogą bo za otwarty szprzeciw reżim hitlerowsko-banderowski by ich pozabijał.

     Czas gra na korzyść Rosji bo to zachód tonie w długach jakie miał nadzieję wyzerować wraz z pojawieniem się Zbawiciela ( o tym Nasza Historia pisał). Jego nie ma, długi są, państwa zachodnie są już niewypłacalne i sobie sztucznie kreują mamonę i lada chwila i w nich tąpną „Majdany”. Ale nie takie sponsorowane przez globalstów ale spontaniczne bo ludzie mają już dość wyzysku i zaciskania pasa by garstka obwiesi żyła w luksusach…

     Co będzie się okaże, w tym roku tapnie bo już nie ma z czego, znaczym czym sztucznie podtrzymywać kurs petrodolara. I albo sam odejdzie w niebyt albo naziści sprawią światu holokaust ukochaną przez nich „opcja samsona”. Od ludzi i ich swiadomości zalezy czy poprą ich w niszczeniu swiata czy się odwrócą do nich plecami bo każdy dyktator jest silny tłumem mięśniaków śliniących się albo do zołdu, albo do medali albo ….

     I o tych mięśniaków jest teraz walka … o ich ZMĄDRZENIE.

    • Free pisze:

     Ja myślę że masz rację, właśnie Babilon upadł…już nic im nie wychodzi… 🙂 i oto chodzi, nieprawdaż? Teraz wola ludzi tu i teraz…Niech się dzieje wola Nieba, a jej zawsze słuchać trzeba 🙂

    • Ktoś pisze:

     Ta, Babilon upadł. Pora na budzenie otumanionych jego „wdziękami”.

 28. Free pisze:

  W trakcie wczorajszej gorącej linii z Władimirem Putinem, do studia telewizyjnego dodzwonił się facet z Krymu. Pyta: „Panie Prezydencie. Wziąłem kredyt na zakup samochodu w prywatnym banku. Teraz ten bank się wyprowadził. Co mam zrobić?”
  Odpowiedź Putina: „Jeździj na zdrowie” 🙂

 29. Ktoś pisze:

  „~brenerassimus

  Ja jednak jestem genialny. Niestety. Bo to bardzo zły znak co się dzieje. Czekam na wydarzenia tego typu już 5 lat żeby przekonać brata do przygotowań. (3 dniowe ćwiczenia z ewakułacji darmozjadów przez Klewki na zachód)

  TEXT:

  Indie, Polska, Węgry, Rumunia widziały spadek inwestycji zagranicznych w latach 2012/2013 rzędu 60%+. Obama ogłosił sześć lat temu powrót kapitałów do USA.

  UE ogłosiła że do 2020 roku zamkną wszystkie reaktory jądrowe.

  Oni zamykają ekonomię. Po roku 2009 fala rezygnacji głów państw, w Polsce cały rząd zgładzono i wymieniono a WIĘKSZOSC państw islamskich ogarnęły rewolucje??? Mechanizm recesji 2008 nie miał podstaw logicznych. Banki po prostu przestały udzielać kredytów. Oficjalna wersja: nie ma pieniedzy. One zniknely jakby je wywieziono na Marsa. Patrz na sprawy nie jako oderwane ale synchroniczne i zgrane w czasie.

  Papież abdykuje, szef Rezerw Federalnych, premier Szwecji. W 2009 rozpoczyna sie nagonka na Majów i koniec świata 2012. Rusza program Doomsday Preppers w NatGeo. Świat się śmieje. Na YouTube eksplozja teorii spisku. Do 2012 ludzi z wykopanym bunkrem uzbrojonych preppersow w USA jest 10 milionów.

  Rząd zaczyna naciskać na kontrolę dostępu do broni. Amerykańska bezpieka organizuje dwa zamachy w szkole Sandy Hook i kinie w Colorado – napastnikiami w obu przypadkach są synowie wysokich urzędników finansistów zamieszanych w aferę Merryl Lynch będąca początkiem recesji 2008???!!!

  W 2009 powstaje FEMA i buduje olbrzymie ośrodki internowania na granicy z Meksykiem. Szwecja ogłasza zakończenie projektu banku nasion gdzie zgromadzono cały materiał genetyczny roślin świata. Bank DNA zwierząt i ludzi znajduje się w Colorado.

  W ćwiczeniach upadku sieci elektrycznej w 2013 bierze udział wojsko i Policja z Polski i Izraela. USA wycofuje się z Afganistanu i Iraku a zamówienia zbrojeniowe wzrastają niemal natychmiast trzykrotnie. USA zamyka kilkadziesiąt ambasad na świecie jak również UK.

  NASA potwierdza że dzieje się coś z grawitacja Słońca. Podająeże lata 2012-2013 widziały największą w historii gęstość opadów meteorytow. Liczba wzrasta dziesięciokrotnie. Aktywność sejsmiczna wzrasta adekwatnie.

  W 2013 wiosną w Rosji uderza olbrzymi bolid. Uszkadza 7tys domów. NASA zaczyna podawać rozbieżności w kwestii komet które wykryto jak reagują ze Słońcem i wychodzi kwestia Nibiru-planety która istnieje w hipotezie wnioskując po dewiacjach orbity Plutona. NASA wyśmiewa temat aż w 2013 przyznaje oficjalnieeże dewiacje są i to olbrzymie.

  W 2006-9 powstaje amerykańska stacja obserwacji kosmosu na Antarktydzie. Po środku recesji i bez dostępu do kredytu. W 2013 Indie wysyłają misję na Marsa. Świat puka się w czoło i pyta skąd fundusze i tak desperacka decyzja. Równocześnie Chiny ogłaszają lądowanie na Księżycu. NASA ogłasza miesiąc pozniejeże próbka wystrzelona dwadzieścia lat temu akurat ląduje na powierzchni jakiejś komety.

  W czerwcu 2013 umiera Mandela i podtrzymany na aparatach dogorewa do pogrzebu w grudniu. Kometa ISON dwa dni przed pogrzebem przelatuje obok Ziemii. Na pogrzebie są wszyscy przywódcy państw oprócz Kima z Korei. Wnuczka Mandeli mowi do zebranych: „Ty jesteś jak kometa na niebie… twój świetlny ogon jest jak nadzieja którą zostawiasz nam byśmy podążali za nim… ty wykradles ogień bogom. Jesteś wielki.” Tłumacz dla głuchoniemych miga w języku którego nikt nie zna i w wywiadzie dla BBC dwa dni potem przeprasza za zamieszanie. Mówi że widział anioły jak zeszły na stadion i stały między zalobnikami. Ostrzega że nikt nie jest bezpieczny.

  Potem ustawka ukraińska i akcja z Putinem. W ciagu trzech miesięcy wszyscy zapowiadają militaryzacje swych ziem. Włącznie z neutralna Szwecją i Irlandią??? Zimą południe Anglii zalała słona woda i oficjalnie podano że coś się dzieje z klimatem. W RTE w styczniu emisja programu gdzie udowodniono jak oś ziemii jest odchylona o siedem stopni. A teraz ta umowa z Niemcami… kto ma rozum niech liczy. A to szczypta faktów jedynie

  TEXT:

  ( http://fakty.interia.pl/polska/news-najwieksze-tego-typu-cwiczenia-w-polsce-od-ponad-40-lat,nId,1413131)”

  • Ktoś pisze:

   „1. Jasne to nie jest kwestia proroctwa jakiegoś to już było. Ja twierdze że 5 lat temu zobaczyłem konkretne ruchy oznaczające że elity wiedzą coś co zakłóci funkcjonowanie społeczeństw i przygotowania. To były małe symptomy których tłuki (to jest siedem osób na dziesięć) nie mogli nawet pojąć gdyby im narysować. Dzisiaj już się mało kto śmieje bo to już centralnie jest proste. Co dalej pytaj i szykuj się.. bo ja juz wiem co będzie. Od lat wszystko co myślę sprawdza się wiec muszę założyć że to co dalej to też. Pozdro

   2. W Polsce macie Putina za powód do militaryzacji. W Irlandii w styczniu ni z ch..ja ni z d..py ogłosili że uzbroją część Policji. Poraz pierwszy od 1923 roku. Bez referendum bez dialogu. W tym samym ogłoszeniu padł pomysł żeby armia patrolowała zachód kraju ze względu na bandyckie napady na farmerów. Myślałem że się udławię kawą jak to przeczytałem w gazecie.”

   (jw)

   • Free pisze:

    Kto broi ten się boi 🙂

   • Ktoś pisze:

    Skoro jak głoszą plotki wszelkie wojny przed rozpoczeciem sa autoryzowane u papieża to podział świata na 2 obozy jest czysto fikcyjny i ma wobec tłumów motywować militaryzację świata. To przeciwko komu sie tak zbroją i czy to nie jest gość z kosmosu to sprawa otwarta. Intresujące sa ponad roczne misje tego amerykańskiego x-35 jakby latał obserwować coś w Kosmosie. Pilnowac gdzie jest i jak bardzo się zblizył.

    • Free pisze:

     I jeszcze jedno pytanie dla kogo uszykowane obozy?

    • Ktoś pisze:

     W czasie 2 wojny swiatowej w podobnych obozach trzymano, jak zwierzeta, zamerykanizowanych Japończyków pod pozorem organizowania przez nich dywersji w USA mimo jakichkolwiek dowodów na taką ich działalność.

     Obecna 3 wojna światowa jest prowadzona przeciwko Chinom jako głownemu wierzycielowi USA. W USA mieszka bardzo dużo Chińczyków czy osób mających chińskie geny. Reszta może być nazistowską klasyką ….

     …. czyli powtórką z czasów 2 wojny światowej.

    • Free pisze:

     też, ale może chodzić o coś więcej… jacyś goście?

    • Ktoś pisze:

     O to pytaj A58, on dekoduje starożytne teksty.

    • Free pisze:

     Bruno Schulz powiedział kiedyś „Istotą rzeczywistości jest sens. Co nie ma sensu, nie jest dla nas rzeczywiste. Każdy fragment rzeczywistości żyje dzięki temu, że ma udział w jakimś sensie uniwersalnym. Stare kosmogonie wyrażały to sentencją, że na początku było słowo. Nienazwane nie istnieje dla nas. Nazwać coś – znaczy włączyć to w jakiś sens uniwersalny.”

 30. Free pisze:

  Profesjonalna Gra wojenna pt. Spadać USrańce.

  http://de.ria.ru/opinion/20140421/268324381.html

 31. Ktoś pisze:

  „To co robi aktualnie prezydent Rosji to w czystej, klasycznej, akademickiej postaci wojna informacyjna, którą do tej pory Rosja była ofiarą.

  http://russian.rt.com/article/27939

  Trzeba jednak obiektywnie powiedzieć, iż w ostatnich latach sytuacja na tym odcinku się diametralnie zmieniła i Rosja całkowicie przejęła inicjatywę w tej wymyślonej przez Zachód wojnie /między innymi Krym jest bardzo dobrym przykładem efektywności w tym względzie niezbrojnych -informacyjnych metod działań/. Patrząc w niedaleką przeszłość Rosji należy stwierdzić, iż obecny wysoki poziom wyszkolenia Rosjan w zakresie wojny informacyjnej jest zasługą byłych kadr rosyjskich wojskowych skupionych wobec przedsięwzięcia znanego pod nazwą Koncepcja Społecznego Bezpieczeństwa w skrócie KOB, w której na szczególne uznanie -moim zdaniem – zasługuje generał Konstanty Pietrow i jego naukowy i publicystyczny dorobek w tym zakresie.

  Wojna informacyjna jest współcześnie najbardziej popularną formą działań wojennych taką “wojną bez wojny”, nota bene, której my Polacy padliśmy ofiarą w 1989 r. /co charakterystyczne większość Polaków, którym fałszywie wmówiono, iż odzyskali wolność min. robił to JPII ,do dzisiaj nie zdaje sobie z tego sprawy i tego sobie nie uświadamia/

  W Polsce wśród wojskowych, w tym akademików /o ile się mylę proszę o sprostowanie mnie na zasadzie przeciwdowodu i antytezy/ też ta forma współczesnej wojny jest mało znana i traktowana marginesowo. Pewnie po to byśmy nie byli jak Rosjanie za mądrzy.
  W środowiskach wojskowych naukowców i dowódców nie ma wiedzy o Koncepcji Społecznego Bezpieczeństwa, tym samym nie ma tak niezbędnych na współczesnym polu walki umiejętności prowadzenia wojny informacyjnej. W ten sposób sami sobie i swojemu narodowi, który My wojskowi powinniśmy bronić , wyrządzamy krzywdę i sami sobie kopiemy grób do którego wrzuci nas w odpowiednim momencie nasz rzekomy “sojusznik” z Zachodu i z za Oceanu.

  Oj ! głupi my naród głupi, a przecież taki patriotyczny. Nie wyciągamy żadnych wniosków z historii. Nie uczymy się na własnych błędach. Kolejny raz robią nas w konia. Nasi “sojusznicy” chcą powtórzyć w Polsce ukraiński wariant i z Polaków zrobić banderowców, po to by ich później przy aplauzie światowej opinii publicznej wykończyć jako wrogi szowinistyczny, zagrażający światowemu pokojowi element. W tym kierunku zmierza zmanipulowany i sterowny w Polsce z zagranicy tzw. Ruch Narodowy opanowany i kierowany przez zdrajców Polski, którzy –tak naprawdę-niczym nie różnią się od obecnej menażerii politycznej w Polsce- są jego nową agenturalną odsłoną na naszym terytorium. Pamiętajmy o tym jak – jak barany- idziemy w patriotycznych marszach z okazji serwowanego nam raz do roku Dnia Niepodległości.

  Nie dajmy się zwieść przebierańcom!!! Stańmy chociaż raz w naszej tragicznej historii na wysokości zadania. Zacznijmy w końcu samodzielnie myśleć. Przez okno wyrzućmy lub wyłączmy telewizory przez które 24 godziny na dobę sączona jest nam obca , wroga propaganda i poprzez którą jesteśmy podprogowo świadomościowo negatywnie programowani.

  Uczmy się we własnym zakresie. Nie oczekujmy od naszych wrogów, iż oni nas wyszkolą w sumie przeciwko sobie. To absurd, a oni są pragmatyczni i co widać , zwłaszcza w ostatnim okresie z determinacją realizują swój plan nowego światowego porządku min. prowadzącego poprzez zatrucie żywności i jej opatentowanie /GMO/ do wielkiej depopulacji ludności na świecie.

  Są pierwsze oznaki, iż na naszym terenie zaczyna się coś dobrego dziać w zakresie podniesienia wiedzy społecznej. Do takich zdarzeń zaliczyłbym utworzenie tej strony, gdzie wśród Polaków popularyzowana jest Koncepcja Społecznego Bezpieczeństwa :

  https://www.facebook.com/kob.polska

  To pozytywny przykład, iż dojrzewa w Polsce świadomość.
  .
  Zwracam się do Polaków, w tym do polskich żołnierzy :

  Jako Polacy nie bądźmy głupsi od innych na świecie !!!

  (http://opolczykpl.wordpress.com/2014/04/15/bandyci-jewrosrajdaniarze-uzurpatorzy-lapska-precz-od-slowianska-i-republiki-donieckiej/#comment-78177)

 32. Free pisze:

  Ciekawostki ze świata, ponoć chcą sprowadzić 10 tys. wojsk NATO…….

  http://rafzen.wordpress.com/2014/04/25/judeo-satanists-of-all-countries-unite-in-poland/

 33. siola pisze:

  Marysiu chodzi o ciotke z klasztoru w Kietrzu ze strony Ojca pochodzila z polnocnych wloch rejon asti ,A58 mowil o rozy moze chodzilo mu o pi ast rozy 8.

 34. Ozyrys pisze:

  no i to się ziściło!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s