Krym a “sprawa Polska” cz. 3

 

049135bb356984d21278a7cf44282713,14,0

Rys. 1 Europejska Nibylandia czyli Państwo Lecha (Lachów – Polska)
o jakim na lekcjach historii za żadne skarby nie usłyszycie.
(http://argo.neon24.pl/post/105099,jeszcze-o-granicach)

Link do części pierwszej

– – – – – – – – – – – – –

3. Opowieść o Lachu co wypatroszył bestię yahwe – ciąg dalszy

UWAGA: Tekst 3 stronicowy, na dole tekstu możliwość zmiany stron.

– – – – – – – – – – – – –

W 722 p.n.e. roku stworzone na gruzach indoeuropejskiego państwa Fenicjan bandyckie i łupieżcze Królestwo Izraela zostało najechane i zniszczone przez Asyrię a ludność tego kraju rozproszona i siłą przesiedlona na kaukaskie podgórze (tereny po byłym państwie Mitanni). Rozproszeni po terenach Asyrii a później Kalifatu Arabskiego żydzi nie mieli wiele miejsca do „wykazywania” się swoją „pobożnością” (poza ukochaną lichwą) bo w czynieniu bluźnierstw, bezeceństw i złorzeczeństw Stwórcy Wszechrzeczy zastąpili ich młodsi bracia w satanizmie – Arabowie (islam) – których jak wiemy „sam duch święty poprzez Mahometa” nakłonił do rezania innowierców czy oddawaniu się miłej żydowskim rabe pedofilii czy sodomii. W każdym razie przesiedleni żydzi nie mogąc się wykazać okrucieństwami pod własnym szyldem migrowali na północne stoki kaukaskich gór gdzie żyły pokojowe plemiona indoeuropejskie (słowiańskie) w tym plemię Alanów.

Rys. 7 Imperium Nowoasyryjskie
(http://pl.wikipedia.org/wiki/Tereny_królestwa_Izraela_anektowane_przez_Asyrię)

Trudno powiedzieć jak długo i z jaką intensywnością trwałą migracja na tamte tereny uchodzących z utworzonego na gruzach Asyrii Arabskiego Kalifatu rzezimieszków, bandytów, sodomitów, zaprzedańców (judaizm dla islamu to herezja) czy rzesz zjudaizowanych niewolników. W każdym razie migracja ta była na tyle skuteczna, że po drugiej stronie gór, na terenach plemion indoeuropejskich, powstała, w 557 roku, podległa Kalifatowi, żydowska satrapia zwana Awarią (pozostałość ich osadnictwa to „górscy żydzi” czyli Czeczeni do dziś zarabiający na swoje utrzymanie miłym yahwe „handlem żywym towarem”). Skąd wiadomo iż Awarowie mieli związek z żydami? Nie, na pewno nie z oficjalnych badań. To niepolityczne. Związek ten jest poszlakowy niestety ale jak to mówią prawie pewny. Pierwszą poszlaką są powyższe deportacje żydów czynione za panowania Asyrii, drugą żydowskie osadnictwo kaukaskie w osobach Czeczenów, trzecią przesłanką są Chazarzy którzy wyraźnie zgłaszali aspiracje do bycia żydami (odwoływali się do tej religii) a bajka o nawróceniu „kagana” to klasyczne Urban Legend o jakiej będzie później wspomniane. Czwartą przesłanką ich związku jest:

Pierwszą informację o Awarach podaje w swej Kronice Menander. Pisze on o pojawieniu się w Konstantynopolu poselstwa awarskiego na przełomie 557 i 558 roku. Awarzy byli wedle Menandra zupełnie nieznani Bizantyjczykom. Sensację wzbudził ich wygląd – długie splecione warkocze noszone przez mężczyzn. (http://pl.wikipedia.org/wiki/Awarowie)

Ich zwyczaj zaplatania włosów dokładnie taki sam jak u pochodzącego z plemienia Dana żyda Samsona. Zwyczaj nie spotykany u okolicznych plemion. Czy obecne „pejsy” są pamiątką po tamtych warkoczykach? – Ajwaj, ajwaj, niepoprawne politycznie pytanie.

———————————–>

Wtręt numer 5 dla konusów:

Na widocznym powyżej rysunku numer 7 można dostrzec dwa interesujące państwa o indoeuropejskich korzeniach.

Jedno stworzone przez lud zwany w polskiej nomenklaturze Kimerowie (nie ma w Wiki nazwy ich państwa) który w 8 wieku p.n.e. dokonał migracji z północnych wybrzeży Morza Czarnego. Migracja ta spowodowana była (tego też nie ma w Wiki bo to niepoprawne niepolitycznie) chęcią pomocy, wyrażonej przez Kaganat Słowian, oblężonemu i podbijanemu w tym samym czasie przez Asyrię Królestwu Urartu. Pomoc niestety się spóźniła a posiłki z braku możliwości osiedlenia się na terytorium upadłego królestwa rozdzieliły się na dwa zgrupowania z których to bardziej znane i widoczne na mapie prowadziło zażarte walki z mordercami Frygii (państwa założonego przez słowiańskie Amazonki). Sama zaś nazwa Kimerowe w oryginale brzmi Cimmerians i dziwnie koresponduje z możliwie iż celowo przekręconą nazwą SIBERIANS (Syberyjczycy). Ale to taka dygresja pozanaukowa bo przecież „germańska nauka” nie kłamie. (http://pl.wikipedia.org/wiki/Kimerowie)

Drugim, ważniejszym królestwem jest samo królestwo Urartu które, jak głoszą Asyryjskie Tabliczki Handlowe, zostało założone na terenach na których odbyła się „BITWA NA POLACH KURUKSZETRY” (Mahabharata) która jak wiemy odbyła się około 1350 p.n.e. i była powodem całkowitego wyludnienia Mezopotamii z ludzi z uwagi na używane w niej „astralne bronie”. To zwieńczeniem tej wojny jest znane z Biblii „objawienie na górze Ararat”.

Drugą ciekawostką odnośnie tego królestwa jest ich PANTEON w którym można dostrzec hinduistycznych bogów mimo, iż wedle tej samej Wiki hinduizm powstał w Indiach jakieś 200 lat później (od założenia tego królestwa). Jest to kolejny dowód iż Ariowie idąc do Indii mieli już spisane wcześniej Wedy i te Wedy pochodzą z terenów zajmowanych przez Słowian (Polan) a nie, jak się w „nauce” leszczom wmawia, Ariowie przybyli z Indii do Europy ją zasiedlać.

Główny panteon mieszkańców królestwa Urartu to:

– (hinduistyczne Trimurti czyli) – bogowie Chaldi, Tejszeba i Sziwini,
(?! Brahma, Wisznu, Śhiva)

– ( hinduistyczne Tridewi czyli ich małżonki) – boginie Arubaini, Chuba i Tuszpuea,

– co razem tworzą znany z kradziejstwa intelektualnego HEKSAGRAM (tzw. Gwiazdę Dawida) którego najstarsza żydowska wersja pochodzi dopiero z VII w p.n.e. czyli już po upadku tego królestwa. (http://pl.wikipedia.org/wiki/Urartu i http://pl.wikipedia.org/wiki/Religia_Urartu)

———————————–<

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, historia, marduk i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

69 odpowiedzi na „Krym a “sprawa Polska” cz. 3

 1. Ozyrys pisze:

  Ktosiu Tekst powala na łopatki !
  Napracowałeś się jak zwykle.Ile dokładnych map i zdjęć umieściłeś .
  Muszę się w to wczytać jeszcze raz.
  Chazarowie to właściwie główna część obecnej Rosji !

  • Ktoś pisze:

   Powiem tyle UFF.

   Teraz ostatnia 4 ale ta już powinna być łatwiejsza choć jeszcze dłuższa pewnie wyjdzie bo obrazków będzie od „metra”.

   Nie wiem czemu nie chce pokazywać 12 obrazka. Pokazywał i przestał. ;/

 2. Ozyrys pisze:

  Wedrussa Polska – autorka cyklu audycji „Pobudka Wedrussów” nagrała piosenkę o Telegonii! Jest to pierwsza na świecie piosenka o tym ważnym temacie. Jesteśmy dumni, że to właśnie słowianka chce spopularyzować ten ważny temat wśród ludzi. Ania – jak sama mówi – musi przemówić głosem młodych, wybrała więc styl klubowy do tej produkcji aby dotrzeć do jak największej rzeszy młodych ludzi uprawiających seks po dyskotekach a nie mających pojęcia o tym, jaki skutek i kodowanie niesie za sobą ten pierwszy raz.
  Tomasz Nakonieczny bardzo trafnie ujął obraz w teledysku: „Na czarnym szalu zobaczyłem napis Wedrussa, i nie chodziło Ci o Jej pseudonim, ale o pradawną nazwę naszych przodków. Kolor wolności połączony z kolorem czystości to jest to zieleń. Kolorem czystości jest biel. Dziewczyna z chłopakiem w lesie, symbolizujący razem prawdziwą miłość, jest przepasana zielonym paskiem. Otwierają księgę, na której leżał szal z napisem Wedrussa – chodzi tu, tak domniemam, o Księgę Rodu- młodzi chcą stworzyć Ród, w odróżnieniu od tego drugiego młodego, rzygającego do sedesu – on zabierał się do aktu płciowego z dziewczyną-dziewicą po pijaku – destruktywny stan świadomości iciała.
  Pojawił się też symbol sowy, tak samo na Jej pierścieniu, ale sowa kojarzy mi się jedynie z mądrością. Jest też symbolem bogini Ateny. Chociaż już się domyślam! Jest to symbol ciemności.
  Na globusie -Oceanus Tartaricus – nawiązuje do istnienia Wielkiej Tartarii – państwa naszych przodków – symbolu naszej dawnej świetności i potęgi.
  W lasku Anna siedzi obok swojego dolmenu – symbolu więzi z mądrością przodków.”
  Zobacz teledysk i pokaż córce, synowi – uświadom. Osoba bez odpowiednio utrzymanej telegonii nigdy nie osiągnie odpowiedniej prędkości myślenia

 3. Ozyrys pisze:

  Jakiś czas temu,zastanawiając się dlaczego Żydzi zawłaszczyli sobie Gwiazdę Dawida ,olśniło mnie ,że zrobili to z premedytacją ,bowiem jak napisałeś : „symbol o silnym działaniu ochronnym „.
  Tak potwierdzam to .
  Gwiazda Dawida ma ogromna moc sprawcza ,ogromna moc ochrony.
  Wielokrotnie stosujac zabezpieczenia np. swojego domu lub innych osób „wodziałam” jak pojawia się ten symbol.
  Pisałam z Minerałkiem i Krzysiem ,Krzysiu napisał ,że zobaczył na moim czole ten znak ,a ja się ucieszyłam ,że Krzyś go zobaczył ,bo zupełnie zapomniałam o tym ,że ten znak dostałam jakiś czas wcześniej od Chrystusa ,widać na znak ochrony.
  Podzieliłam sie ta wypowiedzią z Minerałkiem ,która mi napisała ,że też dostała kilka miesięcy wcześniej ta Gwiazdę też od Chrystusa ( ci ,którzy „widzą”- zobaczą ją na naszych czołach).
  Do czego zmierzam…ano do tego ,że żydzi wiedząc jaka jest moc sprawcza tego symbolu ,ustanowili go swoim ,by ochraniał ich niecne postępowania.
  Tacy przebiegli,zabezpieczyli wszystko co robią jednym z najsilniejszych symboli ochronnych ,chroniąc tym samych siebie i cały swój naród oraz Ziemie ,które tym znakiem pieczętują .
  Z tego powodu ich sprzeczne z Prawem Boskim postępowanie ,tak długo,mimo iż tak okrutne,uchodzi im płazem.
  Ich bezczelność nie zna granic .
  Spisanie Protokołów Mędrców Syjonu jest jednym z najbardziej przerażających pism ,napisanych z ogromna pychą i wprost niewiarygodną butą .
  Protokoły powstały na początku XX wieku,kiedy Gwiazda Dawida już ochraniała to żmijowe plemię .

  • Ktoś pisze:

   Na tej samej zasadzie te dranie pokradły słowiańskie pentagramy czy swastyki i rysowały je na swoich „armatach” by w ten sposób wmanewrowywać w swoją wojnę boga odpowiedzialnego za dany znak (zasilający go swoim autorytetem i mocą) (w mahabharacie jest opis jak to działa).

 4. mały budda pisze:

  Symbol Gwiazdy Dawida namalowany na materiale nie ma mocy mistycznej, gdyż bazuje na myśli materialnej. Prawdziwa Gwiazda jest w wnętrzu antymaterii tj. natury wiecznego życia.
  Wewnętrzna Gwiazda złamie kręgosłupy religiom.

  • Ktoś pisze:

   Moc symbolu nie wynika z kształtu tylko z MOCY Tego jaki go swoją mocą uszlachetnia.

  • Ozyrys pisze:

   Mały Buddo ,nie zgodzę się z Tobą ,ze G.D na materiale nie ma mocy mistycznej.
   Jak najbardziej ma ,dlatego ,ze zanim została namalowana na materiale najpierw sie do tego bardzo skrupulatnie przygotowano.
   W tym celu są robione specjalne obrzędy ,które po zaistnieniu fizycznego kształtu danego symbolu np.na materiale posiadają jego moc energetyczną .
   Tak się dzieje we wszystkich przypadkach używania symboli mocy.
   Każda nacja ,która się posługuje takimi uniwersalnymi symbolami czy znakami doskonale zdawała sobie sprawę z wagi i mocy takiego znaku i by skutecznie ą wykorzystać ,bardzo skutecznie to zostało przygotowane.
   To poprzez zastosowanie wielu takich znaków „na co dzień” jesteśmy tak opatrzeni ,że nam się to wydaje tak naturalne ,że niemożliwe by miało moc.
   To błąd .

 5. Pingback: Linki do stron o naszej historii | Nasza historia

 6. Ktoś pisze:

  „~Agni :

  Adolf i cała jego propaganda aryjska to pomyłka. Ci ludzie mylili się i nawet nie wiedzieli jak bardzo ! Gdyby Adolf dowiedział się, że najnowsze badania genetyków pokazują jasno że haplogrupa R1A1 jest najliczniejsza u Polaków (Słowian) ok 60% – to najwięcej na świecie zaraz po braminach hinduskich ( którzy w systemie kastowym świata hinduskiego są najbliżej spokrewnieni z Ariami) to by się załamał i wpadł w ciężka depresję. Zaś Gebels to by sobie z miejsca w łeb strzelił 😀 Germanie mają bardzo mało w dna tej haplogrupy. Poczytajcie o tym fachowa literaturę a będziecie w szoku. Nawet rdzenie wyrazowe słów w języku polskim są bardzo podobne do tych hinduskich np. vadavagni – woda w ogniu. Są bardzo silne dowody genetyczne, językowe, kulturowe i religijne, że tymi sławionymi obsesyjnie i zresztą omyłkowo przez Hitlera i jego szajkę Ariami byli właśnie Słowianie nie Germanie. ”

  (http://technowinki.onet.pl/forum/cold-response-2014-podsumowanie-manewrow,0,1119554,129569766,czytaj.html)

  • Ktoś pisze:

   Zapomniałem dopisać

   Żydów ciągnie na Krym, do Judeopolonii, bo obsesyjnie wierzą we wmówione im kłamstwo iż są tymi pochazarskimi Arianami.

   To jest ich MESJANIZM nauczany przez Cwi Sabataja i resztę oszołomów.

   Bo z Hitlerem i z jego „aryjczykami” Władcy Semickich Marionetek nie wyszło w działaniu i podbijaniu Rosji (Hitler też był chazarem, ashkenazi jude).

   Ale jak to mówią starzy, prości ludzie:

   JAK KOGOŚ BOZIA CHCE POKARAĆ TO MU ROZUM ODBIERA.

   Jak na załączonym przykładzie.

   W Europie są tylko jedni Ariowe == POLANIE. ;p

   Taki MEYERS nawet to im ładnie rozrysował ale chyba nie chcieli mu w to uwierzyć. I dlategoż też mapka Meyersa na polskim Wiki jest wielkości mikrofotografii by się nie dało dostrzec napisu ARIOWIE na terenie POLSKI.

  • Ozyrys pisze:

   Wg mnie ziemie germańskie sa zakodowane na niszczenie ,wczoraj tak mnie natchnęło w tym kierunku ,kiedy dotarły do mnie bulwersujące informacje n/t. Ratzingera.

   Tam ,chyba i w języku i w ziemiach i całej energetyce narodu niemieckiego ,jest zakamuflowany kod ,który powoduje pewne zachowania .które są bardzo sprzeczne z prawem Boskim.
   Musze tylko pogrzebać i doszukać sedno sprawy.

   • Grażyna pisze:

    Coś w tym jest,gdyż zawsze się zastanawiałam dlaczego tak nie mogę słuchać niemieckiego języka.Jak już coś muszę oglądać,a jest w języku niemieckim to wyciszam zupełnie fonię.Wewnętrzna wiedza się kłania.Dzięki Ozyrysku za potwierdzenie.Klocki zaczynają się układać.Pozdrawiam!

 7. Ktoś pisze:

  To co wiem opisze w 4 części co by nie psuć tematu.

  Nie ma Rasy Panów, Narodu Wybranego etc. Oni są tylko głupcami co juz na starcie oblali egzamin.

  A co Panu Kotu chodzi po głowie? Pewnie myszy i drapanie po plecach jak każdemu kotu. ;p

 8. Ktoś pisze:

  „Nasza młodzież jest zdegenerowana i brakuje jej dyscypliny. Młodzi ludzie już nie słuchają swoich rodziców, koniec świata jest blisko. – zapis z tabliczek klinowych z miasta Ur – 2000 r. p.n.e.”

  – z linku Free ;p

  A egzamin będzie bardzo ale to b ardzo surowy. Bo to w sumie 5 semestr i zupełnie nieprzekupny egzaminator, niach, niach, niach.

  • Ktoś pisze:

   To będzie, dla bardzo wielu, ostatnie Słońce jakie będą oglądać w swoim jakimkolwiek życiu. Ale cóż „widziały gały co brały” jak się buntowały przeciwko Stwórcy i jego Prawu.

 9. Ktoś pisze:

  Prawda o Smoleńsku kłamczyńskiego też zmiecie podobnie jak czerstwe towarzystwo udające polską inteligiencje. 😉

  Jak już w komentach wojacy piszą „iż umierać za polszewizm zamiaru nie mają” to to co tam jest w jednostkach można określić jednym słowem …. wrzenie. 😉

  A Polacy to NAROD – DEMOLKA i dlatego je sobie Pan Kot upodobał. 😉

  I zdaje mi się i ż rozszarpie wszelkich winnych ich obecnego upodlenia. ;D
  Będą pejsy latały na prawo i lewo. Oj będą. Marsjanie już się nauczyli nie podskakiwac do niego. Po jednym ostrzegawczym miałknięciu. 😉

  Bo nie wystarczy osiąść na polskiej ziemi, zdobyć polskie obywatelstwo, ustroić się w polską flagę, gadać jak polak, pisać jak polak, jeść polskie potrawy by dla Pana Kota uchodzić za POLAKÓW. Potrzeba jeszcze coś czego nawet masoni 666.666.666.666.666.666 lewela NIE ZNAJĄ. Trza mieć Duszę Polaka. Taki mały niezaplanowany peszek, niach, niach, niach. ;p

  • Ktoś pisze:

   Po jednym ostrzegawczym miałknięciu … … które im zdjęło z planety całą atmosfere. I trochę gruntu przy okazji niwelacji terenu zamieszkałego prze tez Rasę Panów jak o sobie marsjanie gadali. ;p

   Drugie „miałkniecie” pewnie by im wyjęło jądro planety na widok publiczny, niach niach niach. Do trzeciego jeszcze żadna zbuntowana planeta nie doszła. Sam nie wiem dlaczego.

  • Ktoś pisze:

   Kotka w sumie też gdzieś tu jest, też czuć jej aure.

   • Ktoś pisze:

    Wybacz ale kotka jest w 300% naturalna i się Au sprycować nie musi w przeciwieństwie do wielu „wybrańców”. 😉

  • siola pisze:

   Stokrotki i niezapominajki zakwitna w Pszczynie .A w Szczebrzeszynie chrzaszcz brzmi w trzcinie.Slonce swieci a na ziemie niebieskie gwiazdki leca.Cyganie do tanca nam graja a co niekturzy tylko ajwaja.Ktos zdrajcow napietnuje a Ojciec ich zmunifikuje.I nikt po raz drugi nad nimi sie nie zmiluje.Znowu na ziemi pola i lasy nabiora swojej krasy .A czlowiek zrozumie ze to wazne co sie ma w sobie a nie na sobie.

   • Ktoś pisze:

    Tak będzie, wielkie grzybobranie. Do kociołka, do yahwe. 😉

   • Ktoś pisze:

    jak reszta spraw, ok?

    • siola pisze:

     Zobatrzymy co powie sercowiec o moim serduszku 10 tego ale powoli sie normuje ,mam nadzieje ze obejdzie sie bez operacji ,nie wierze za bardzo po tym wszystkim lekarzom. Dziekuje wam za pomoc czuje sie o wiele lepiej .

    • Ktoś pisze:

     Spoko, nie umżesz, wiedział bym o tym.

     A bypassy się wrednie zakłada bo ci rozpruwają żyłe na udzie i przez cały organizm pchają balonik i potem ponad tydzień lezysz na łuxku na trupa by wszystko się zagoiło. A ty nie możesz sie ruszać bo …. krzyczą.

   • siola pisze:

    Mowilem juz Ozyrys ze bylem gdzies i pilotowalem Jakis pojazd a na niebie bylo pelno statkow.

   • siola pisze:

    Wiem tylko ze pilotowalem ten pojazd swoimi myslami tj wysokosc lotu predkosc ale co dziwne drugiej strony nigdy nie widzialem .

   • Ozyrys pisze:

    Siola —słowa – przekaz…bardzo ładnie to zostało napisane…to zgodne z prawdą !

 10. Ktoś pisze:

  Dobra, stuknęła 50 tka hitsów pora na

  KANPAI ;p

 11. Free pisze:

  Podobno Tjagnibok nie żyje! Kolejny faszysta został posłany do piachu. Ukrainie zmieniany jest wizerunek. Ten na potrzeby majdanu się zdezaktualizował. Teraz rządzić będą nie naziści, a balcerowicze i im podobne syjomendy… Scenariusz made in USA, of course successfully tested in Poland…

  http://top-lap.livejournal.com/883786.html

 12. Free pisze:

  Chazarska konspiracja

 13. Ktoś pisze:

  Trochę gospodarczobankowych rozważań około krymskich

  „Putin pionkiem Rothschildów”

  http://ussus.wordpress.com/2014/03/30/putin-pionkiem-rothschildow/

 14. siola pisze:

  Oj jak ja nie lubie psychopatow prubujacych wmawiac ludziom glupote ,ONI caly czas mysla ze Bog jest slepy i gluchy .Ale sie zdziwia po przebudzeniu.Jak mialem 19lat to chcialem wracac do domu ,teraz chcialbym zobatrzyc miny tej bandy po zobaczeniu swojego losu.Oj bedzie wesolo.

 15. Ktoś pisze:

  „Robson Hanys26 marca 2014 23:44

  Czy to prawda …?

  Kontekst Von Brauna – „…Kolejne doniesienie, które ukazało się tydzień temu na stronach irańskiej agencji informacyjnej Fars. Według tych doniesień amerykański dysydent, Edward Snowden ujawnił niedawno, że Stanami Zjednoczonymi rządzą „tajemniczy reżim” będący pod kontrolą istot pozaziemskich. Według tych informacji, to obcy w latach 30-tych XX wieku stali za niezwykłym wzrostem potęgi III Rzeszy Adolfa Hitlera. Dzięki ich pomocy Niemcy były choćby w stanie zbudować flotę zaawansowanych technologicznie łodzi podwodnych.

  Pomimo wsparcia obcej rasy i pozaziemskiej technologii III Rzeszy nie udało się pokonać siłom aliantów dysponującym jedynie „ludzką” techniką. Wkrótce jednak obcy znaleźli kolejne imperium, z którym zdecydowali się nawiązać kontakt. Wybór padł na Stany Zjednoczone. Jak podaje raport w 1954 doszło do pierwsze roboczego spotkania, podczas którego ówczesny prezydent USA, Dwight D. Eisenhower poznał rasę wysokich białych obcych, przypominających tzw. Nordyków z różnorakich doniesień o UFO…””

  (http://moje-riese.blogspot.com/2014/03/tylko-nie-politycy-oraz-przywodcy.html)

  • Ktoś pisze:

   „być równym Bogu .

   Od wielu lat obracam się w kręgach ludzi związanych z okultyzmem . Większość trzyma się na uboczu i nie obnosi się ze swymi przeżyciami jednak kilka ostatnich spotkań z nimi było nacechowanych strachem . Żaden z nas nie przypuszczał iż dożyjemy tzw Otwarcia Wrót lub Wielkiego Powrotu ja osobiście uważałem iż te wszystkie nasze przeżycia i doznania to fanaberie naszego umysłu .

   To co teraz dzieje się z naturą bezpośrednio wpływa na ludzkie zachowania . Tak było przed II WS jak i przed każdym pogromem ludzkości . Ukraina , szybkie przestawianie się Europy na tor wojenny to nic innego jak przygotowania do wielkiego zniszczenia o którym rządy wielu państw wiedzą od dawna . Nowe typy broni masowej zagłady są gotowe do użycia . Bunt islamistów jest w Niemczech i Anglii przygotowany i czekają tylko na sygnał do realizacji planu .

   Jednak to co dzieje się z naszą planetą będzie miało decydujący wpływ na nasz los . Od niepamiętnych czasów ludzkość bynajmniej ta część oświecona szukała drogi , aby zrównać się z bogami . Miały miedzy innymi służyć temu celowi eksperymenty medyczne , czarna magia , okultyzm .

   Prastare miejsca kultu znane tylko kilkunastu osobom w Polsce , przeżywają teraz swój renesans . Prastare bóstwa żądne krwi zostały po raz kolejny powołane do życia za sprawą robaków zwanych ludźmi , którym marzy się być równym Bogu .. ”

   (http://moje-riese.blogspot.com/2014/03/byc-rownym-bogu.html)

   • Ktoś pisze:

    „Owi „bogowie” to upadli aniołowie.

    Szatan mistrz kłamstwa, zwodzi ludzi tworząc masonerie, iluminatów, i inne tajemne organizacje, za wędkę dając im „tajemną wiedze”. Ludzie wchodzą na coraz wyższe stopnie „wtajemniczenia” tych organizacji, poznają więcej „wiedzy tajemnej”. Jednak stają się oni coraz słabsi moralnie, zdemoralizowani pyszni jak ich „ojciec” diabeł.

    A na końcu dowiadują się, że ich „Bogowie” są od dwóch tysięcy lat pokonani i czekają na wyrok od Boga i jego Syna który oddał życie za świat. Czyli dowiadują się to co zwykły człowiek może się dowiedzieć za pomocą Biblii.

    Owi „bogowie” pokazali swoją niemoc w Egipcie, gdy Bóg przy pomocy Mojżesza i plag ich osądził i wsadził do otchłani.

    Naziści oczywiście nawiązali kontakty z „mieszkańcami otchłani” i co zyskali???? Wybity naród obecnie z niżem demograficznym i mgliste obietnice Himlera, że „oni” (nie wiadomo o kogo chodzi i komu naziole służyli) powrócą.
    Dobre przecież w Apokalipsie pisze, że Bestia powróci i jej panowanie będzie krótkie i szybko upadnie.

    Obecnie wszelkie władze państw służą „mieszkańcom otchłani” za wysoką technologie i „wiedzę tajemną” (nawet nasi politycy to masoni czy jezuici). Mają z nimi „układy”.
    A tak naprawdę owych „mieszkańców otchłani” upadłych aniołów, i ludzi z nimi kolaborujących czeka ten sam koniec śmierć druga czyli jezioro ognia i siarki.

    Zobaczcie że taki Izaak Newton, głównie studiował Biblie i proroctwa Biblijne. A w międzyczasie ruszył dziedziny nauki matematyki i fizyki do przodu. Zobaczcie Tesle, tez wierzył w Biblie (jego matką była inteligenta i pobożna a ojciec to pop) a ile wynalazł. Oczywiście ludzkość skupia się na sukcesach technologicznych nazistów. Pomyślicie Newton, Tesla dali ludzkości zdobycze nauki wcześniej, zatem upadli musieli dać wysoką technologie, aby ludzkość odeszła od Boga. Boga który:
    „Tak bowiem Bóg umiłował świat, że Syna swego Jednorodzonego dał, aby każdy, kto w niego wierzy, nie zginął, ale miał życie wieczne. Albowiem Bóg nie posłał swego Syna na świat po to, aby świat potępił, ale po to, by świat został przez niego zbawiony (J3, 16-17).”

    Ocalenie nasze jest proste, wystarczy słuchać Syna Bożego i przyjąć ewangelie. ”

    (jw)

    Z tym że to „nie mojrzesz z bogiem” tylko „mojrzesza za pychę Bóg w pył i wielbładzie gówna wrzucił”.

   • Ktoś pisze:

    „Czy to prawda .

    Od wielu lat moim przewodnikiem po ścieżkach tajnych towarzystw jest William T . Still . Od zawsze broniłem się przed pewnymi teoriami spiskowymi , lecz teraz analizując całą posiadaną wiedzę mam wrażenie więcej jetem przekonany iż Wielki Plan to fakt . To co słyszałem od Jareckiego , to co wyczytałem na temat Rewolucji Francuskiej -poligon anarchistyczny , oraz jak National City Bank Rockefellera inicjuje holokaust już w 1928 , finansując i w zasadzie tworząc I.G Farben bez , której to korporacji prowadzenie wojny przez niemcy było by nie możliwe . To co nas otacza czyli świat stworzony przez ludzi to część wielkiego planu o nazwie Nowy Porządek Świata . Mają rację ci którzy od lat starają się nam otworzyć oczy niestety bez skutecznie . To co wydarzy się niebawem w Europie to część to kolejny element na drodze ku Boskości pewnej grupy ludzi – Cel Uświęca Środki”

    (http://moje-riese.blogspot.com/2014/03/czy-to-prawda.html)

 16. Ktoś pisze:

  „Szanowni czytelnicy za czasów PRLu mieliśmy zapewnione części zamienne do czołgów z ZSRR, teraz mamy latające skutery F16 z avioniką dla uczniów – zakup od izraelskiej spółki, zardzewiałe kałachy, skorumpowaną klikę polityków i sprzedajnych żołnierzy. Weszliśmy w układ zamknięty obrony interesów bankierów – kreatorów losów świata gdzie ustawiane są konflikty a potem wojny stanowiące dochód dla tej gromady szatanów.

  Dlaczego Obywatel Polski nie ma prawa do obrony własnej nieruchomości ( terytorium Państwa Polskiego ), rzeczy ruchomej oraz dobra najwyższego własnego życia. Dlaczego za obronę przed bandytą polski wymiar wypatrzonej sprawiedliwości kara ofiarę a wybiela sprawcę? Kto ma w tym interes ? Dlaczego Polak nie może mieć prawa do posiadania broni osobistej ? W Texasie gdzie każdy ma prawo do zakupu broni odsetek przestępstw z jej użyciem jest znikomo mały. Napastnik ma tą świadomość, że za wtargnięcie na cudze dostanie kulkę w czółko a koroner zdezynfekuje miejsce po jego płynach ustrojowych i nikt nie będzie rozpaczał po bandycie. W Texasie obowiązuje daleko idące prawo do posiadania broni palnej i święte prawo własności, m.in. można zabić osobę, która wtargnęła na prywatną posesję, obowiązuje kara śmierci za gwałty i rozboje.

  Prawo panujące w Texasie jest daleko nie na rękę oprawcom i ewentualnym najeźdźcom.
  Dlaczego pasożytniczy system ( nie polski ) z „asymilowany” z narodem mąci w Narodzie Polskim czerpiąc z tego korzyści ? Kto stanowi o przepisach prawa w Polsce ? Jaka nacja zasiada w togach i sądzi obywateli polskich, kto dał im te przywilej? Kiedy Polak otworzy oczy i zauważy, że Tu jest MOJA OJCZYZNA – ziemia ojców tu jest moje miejsce i przestanie płacić oprawcom podatki, datki opłaty. Polaku otwórz OCZY !!! Czas się wybudzić z hipnotycznego transu manipulacji. Zadaj sobie Polaku pytanie ilu rodowitych Polaków zasiada w knesecie a ilu delegatów z knesetu zasiada w sejmie „polskim” ? Polaku otwórz oczy na Watykan – gniazdo szatańskich interesów kupczących prawem do Boga? Na dzień dzisiejszy Polska wymaga oczyszczenia z pasożydów i zdradzieckich szabesgojów. Nie jestem nazistą ale Polska ma być dla Polaków a nie stanowić kolonię interesów dla pasożydów. To w interesie właścicieli bankierów i banków cały blok wschodni został oddany pod okupację sowietom, to banki zachodu sponsorowały tą okupację dając pożyczki politykom okupanta. A my jako Polacy mamy czuć się zobowiązani do spłaty długu ??? za sponsorowaną OKUPACJĘ. ( obecnie gospodarczą ) A Rwać Wasza Mać Polska to terytorium Polaków a nie ziemia obiecana dla przekrętów kupczących naszym losem. Polaku ocknij się System prawny panującego nam bezprawia selektywnie chroniącego interesy oszustów, system, który skazuje własnych żołnierzy, system zmataczony do takiego stopnia jak dzisiaj wymaga, gruntownej zmiany. Wszyscy z togach służący okupantom Polski, wspierający przestępczość winni stanąć przed trybunałem Narodowym i za zdradę zawisnąć na latarniach Warszawy. ”

  (http://moje-riese.blogspot.com/2014/03/obrona-cywilna.html)

  • Ktoś pisze:

   „… cdn

   PRLowska konstytucja bardzo ładnie traktowała i określała zdradę jaką współpracę z każdym innym po za PRLem Państwem !!! . Na dzień dzisiejszy Polska wymaga naprawy a Polak winien liczyć na siebie historia pokazała, że na innych można liczyć ( tylko na papierze ) tylko wtedy gdy mają krypto interesy w ograbianiu Nas. Np. sprawdzonym system prawnym najbliższym Polsce jest system Norweski nie unijny, Kolejne pytanie dlaczego nie pisze się o Islandii a była tak zadłużona ??? Co zrobili Islandczycy z pasożytniczymi Bankami dlaczego milczy się na ten temat? A może należy iść za ich przykładem w tym kierunku !!! I Opracować nową konstytucję broniącą obywateli i kraju ? Może nacjonalizacja Banków ale bez obcych nacji w rządzie? A kwestia obronności w stanie dzisiejszym przyjąć system Szwajcarski, ukonstytuować prawo do obrony własności ( TEXAS) !!! Jak to podnosi morale obywatelskie „to moje nie dam dam obcemu” ! Chcieli mnie zgwałcić w moim domu zabiłam ich !!! Napadł na mnie zbir z nożem dostał kulkę w czambuł, zadzwoniłem aby sprzątnięto ścierwo z ulicy.

   Dlaczego omamieni jakimś offsetem kupujemy latający złom od spółek izraelskich (F16) a nie od Szwedów pełnowartościowe Grippeny. Taka Brazylia kupuje od Szwedów a my będziemy po śruby latać do USA albo układy scalone z innymi wyprowadzeniami niż normalnie dostępne.

   A podatki – dlaczego mam płacić za eksploatację własnej własności ??? Czy przez to się bogacę wiadomo bogaty obywatel bogaty kraj. A my Co jako kraj sobą reprezentujemy, polityczne szambo ? Kupiłem ziemię zapłaciłem podatek !!! to moje jest ! a nie dzierżawa dlaczego mam płacić za „manie” ogródka, domu, ziemi ? Dlaczego system prawny może mi zabrać moje nabyte z zapłaconym podatkiem dlatego, że chwilowo nie mam kasy? To moje ma iść pod młotek bo chore prawo tak stanowi ? i kto w tedy przejmuje moje JAK NIE BANKI I CZYJA JEST TA ZIEMIA JAK NIE OBCYCH ! ? Polsce potrzebna jest oczyszczenie z pasożytów, nacjonalizacja i przebudzenie. Polaku obudź się !!! Robaki Cię zjedzą żywcem !!!

   Kozik”

   (jw)

  • Ktoś pisze:

   „#

   O obronie cywilnej kiedyś….

   Mało kto wie, że w średniowieczu Europa była twierdzą, którą zadna armia z Azji nie mogła zdobyć.

   Po pierwsze, najazd Hunów spowodował, że ludnosć Europy zamiast skupiać się w dużych miastach rozproszyła się po wsiach. Do ochrony, tychże wsi był pan, feudał rycerz którego celem nie było gnębienie chłopów ale zabijanie innych wojowników:

   http://awaris.salon24.pl/487199,samuraj-pogromca-chlopow-rycerz-pogromca-wojownikow.

   Rycerstwo, powstało na wartościach chrzescijańskich, czyli celem rycerza była ochrona słabszych przed bandytami. Tutaj rycerze wzorował się na Chrystusie, który jako pasterz owiec, pilnował ich przed wilkami i był oddać za nie życie.

   Rycerz był maszyną do zabijania. Szkolony w walce wręcz, każdą bronią, konno, pieszo, w pancerzu i bez, w walce czym popadnie. Ponadto był wykształocny, obeznany w poezji. Rycerz atakował bezpośrednio w walce wręcz czy na broń białą innych wojowników, strzelanie z kuszy z luków, czy wsparcie uderzenia rycerstwa zostawiano chłopom, czy najemnym żołdakom (czyli zadanie=a mniej ryzykowne).

   Rycerz dodatkowo chronił wsie za pomocą twierdzy, zamków, z dobrze wyszkoloną załogą. Zamek w razie ataku znacznych sił worga, był ochroną dla chłopów , bazą wypadową, twierdzą w której ochronę potrzeba było relatynie mało sił a w jej zdobycie potrzeba było większych sił i więcej czasu. Cała Europa w tamtym czasie była pokryta sęcią zamków i rozmaitych twierdz. Miasta były słabo zaludnione, na korzyść licznych wsi i osad oraz dobrze ufortyfikowane. W średniowieczu, żadko dochodziło do walnych bitew raczej bitwy to były oblężenia zamków, miast czy wojny podjazdowe.
   Także chłopi, miszczaństwo i duchowieństwo było dobrze uzbrojone i wyszkolone.

   Mówi się o zagrożeniu ze strony mongołów, turków, tatarów, tylko zastanówmy się czy aby taktyka wschdnia, polegająca na przechytrzeniu przeciwnika i zniszczeniu jego armii w walnej bitwie by się sprawdziła???

   tutaj podaje link:
   http://www.historycy.org/index.php?showtopic=29033

   Wynika z niego, ze mongołowie ponosili znaczne straty z ciężkozbrojnym rycerstwem (które potem w XV wieku miało jeszcze lepsze pancerze a nawet konie opancerzone). Aby wygrać mongołowie musieli mieć kilkakrotna przewagę. Samej Legnicy nie mogli zdobyć ani żadnego znacznego średniowiecznego miasta. A Polska w tamtym okresie była rozbita dzielnicowo. O dziwo potomkowie mongołów tatarzy, stracili walory skutecznej kawalerii przez Rzeczpospolitą, która jako ostatni kraj w swoim wojsku zachowała etos i morale rycerskie. W XVI wieku, cięzkozbrojni kopiejnicy stali sie fundamentem staropolskiej doktryny wojennej. W myśl którejciężka jazda przełamywała a jeśli nie to skupiała na sobie atak głównych sił wroga, podczas gdy lżejsza jazda czy inne jednostki oskrzydlały wroga i niszczyły go. W bitwie pod Orszą w 1514, Rosjanie zobaczyli co znaczy cięzka jazda, 30 tysięcy Litwónów i Polaków rozgromiło 80 tysięcy Moskali. Potem rolę rycerstwa, cęzkich kopiejników, przjeła mniej opancerzona, ale szybsza i bardziej manewrowa husaria. Od tej pory Tatarzy, Rosjanie, Turcy cłkowicie stracili przewagę w wojnie na otwartym Polu.

   Tatarzy, w zasadzie unikali bitew z husarią czy jazdą Polską. turcy jak nie mieli przewagi liczebnej, to chowali się pod obozem, jak podczas drugiej bitwy Chocimskiej. Rosjanie no cóż, podobnie jak Turcy. A i tak Polacy czy to pod Chocimem czy Kłuszynem i tak obóz zdobywali. Szwedzki król Gustaw II Adolf, zawsze dążący do walki w otwrtym Polu, z Polakami chował się pod obozem. Jednak jego doskonała piechota potrafiła obronić ów obóż. Gdy zechciał bitwy kawaleryjskiej to pod Trzcianą, Polacy wybili połowę jego jazdy. Ci co przezyli odmówili wraz z piechotą walki w otwartym Polu z Polakami. Potop Szwecki, to w sumie wynik walk o władze rodów magnackich, i brak reform w panstwie.

   Jednak podsumowując, to rycerz jako osoba która jest elitą państwa, i która za państwo i obywateli chce oddawać życie i przyjmować główny ciężar wojny, jest fundamentem Europejskiej tożsamości.

   Co dziś mamy??? Dziś mamy polityków, którzy wysyłają prostych ludzi na wojny (wojsko poborowe) lub wysyłają na wojny najemników (za pieniadze), sami zaś chowają się za cywilami. Kiedyś to król i szlachta sama szła na wojnę chroniąc ludność przed najazdem sąsiiedniego państwa, mongołów, tatarów. Sam Sobieski, szedł na czele szarży i w jednej bitwie otarł się o śmierć.

   Machiavelli ubolewał, gdy rycerstwo wyparło najmne żołdactwo. Kpił, że podczas jednej bitwe najemnicy walczacy po obydwu stronach, stararli się siebie nie zabijać tak, że mało który z nich zginął. Głosił że patryjotyzm jest podstawą moralną kazdego wojska a nie pieniądź. Machiavelli w zasadzie ubolewał nad upadkiem rycerskości wśród zachodniej a zwłaszcza włoskiej szlachty, która zamiast zajęciem rycerskim zajeła się handlem.
   To dlatego Rzeczpospolita, ze swoim naiwnym przywiazaniem do etosu rycerskiego, była w XVI i XVII wieku potęgą militarną, pomimo małej armii.

   Dziś żyjemy w czasach gdy, kpi się z wartości które zapewniły przetrwanie Europie, czyli chrześcijaństwa, rycerskości, patryjotyzmu, więzi społecznych. Hetman Chodkiewicz sprzedawał własne dobra rodowe by opłacić wojsko, husarz służył dla ojczyzny i rycerskiej sławy (sam zapewniał swobie drogi ekwidpunek, zbrojenie, konia i poczet).
   Obecnie politycy biorą pieniądze publiczne do swojej kiesy.

   Zacznijmy zatem tworzyć Obronę cywiliną od podstaw od moralności naszych przodków ,,,”

   (jw)

   W sumie to się wzorował na Chrystusie, prawde gada. Tylko Chrystus to nie żydowski obwieś jakiego propaganda satanistyczna gojom wpiera. ;p

 17. Pingback: W ślad za bizonami teraz łosie uciekają z Yellowstone | Mistyka

 18. Ktoś pisze:

  Izraelski rabin : Putin przybliża nadejście moshiacha

  Izraelski rabin : Putin przybliża nadejście moshiacha. Duchowy przywódca „Eda haredit”, wiceprzewodniczący sądu rabinackiego i bezpośredni potomek wileńskiego gaona, rabin Moshe Sternbach, powiedział swoim uczniom, że rosyjska aneksja Krymu jest bezpośrednią zapowiedzią szybkiego końca świata i nadejścia moshiacha. Rabin Sternbach powiedział, że sam wileński gaon przed śmiercią ujawnił swoim uczniom niezawodne oznaki zbliżającego się końca świata: „Kiedy usłyszycie, że Rosjanie zdobyli miasto na Krymie to powinniście wiedzieć, że czasy moshiacha już się zaczęły a jego kroki są już słyszalne. A kiedy usłyszycie, że doszli do Konstantynopola (dzisiejszego Stambułu) to powinniście ubrać się w odzież sabatową i nie zdejmować jej ponieważ będzie to oznaczać, że moshiach może przyjść w każdej minucie”.”

  całość
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/izraelski-rabin-putin-przybliza-nadejscie-moshiacha-2014-04

  Nie to nie OBŁĘD, to POBOŻNOŚĆ.

  • Free pisze:

   I wszystko jest dobrze, zawsze i wszędzie wszystko nam sprzyja.Wszystko obraca się na naszą korzyść.

  • Ktoś pisze:

   Niekojarze. Obecnie „przepowiednie” mają wartość papieru toaetowego bo są tworzone na bierząco by poprzez nie wymuszać akceptację „polityki faktów dokonanych”.

   Pytia blog – ona grzebie w przepowiedniach Nostradamusa ostro.

  • JMM53 pisze:

   W końcu sprawdziłam o co chodzi z tym felernym genem cohena i dziwnym zbiegiem okoliczności wysłuchałam na wiarygodnym filmiku m/więcej taką treść,choć o genie Cochena autor wypowiedzi nic nie wspomina. Filmik z 7.04.2014 r. A58 będzie wiedział jak znaleźć ten filmik.
   ” 24 kapłańskie rody…….Rzymianie wymordowali wszystkich członków tych rodów, żeby się nic nie odrodziło (z plemienia żmijowego). Do dziś badają stare szczątki, przeszukując groby arcykapłanów i sprawdzają DNA. Szukają też wśród żywych, czy ktoś nie ma idealnie takiego DNA, aby reaktywować ród Aarona i przynajmniej jeden ród arcykapłański.”.
   Guzik draniom z tego wyjdzie!

   • JMM53 pisze:

    PS Nostra – Dam – User

   • Ktoś pisze:

    Problem to nie DNA ale demonia dusza w kolejnym żywicielu jaka wczepiają ofiarom (zwłaszcza tym umagicznionym) w satanistycznych, kabalistycznych rytuałach. To jak z hitlerem, przez całą młodość i 1 wojnę światową był CIAPĄ i to zostało publicznie zakonotowane. Wystarczyło by pojechał do Austrii gdzie go tam podjęto takim rytuałem i wrócił jako „przebojowy mąż Europy”. Co się w nim zmieniło? Dostał Cohena (i rozszczepienie jaźni).

 19. mały budda pisze:

  Zastanawiam się dlaczego lubię czytać Fiodora Dostojewskiego. Biesy, Zbrodnia i kara, Bracia Karamazów.
  Lew Tołstoj- Zmartwychwstanie.
  Obecnie czytam Anna Karenina.
  Głębie duszy potrafili widzieć aby móc po sobie pozostawić wiedzę doświadczeń natury życia.
  Zabawne w książce Anna Karenina jest napisane Byk Berkut.
  Występuje także nazwa Panslawizm- reakcyjny kierunek polityczny powstały w XIXw., mający na celu zjednoczenie wszystkich Słowian pod władzą cara rosyjskiego
  Czy jest możliwe widzenie przyszłych zdarzeń przez treść czytanej książki.

  • Ozyrys pisze:

   Tak ..jest możliwe ,bowiem uruchamiają się specjalne kanały przekazu.
   Jednak…wszystkie wizje ,które dane jest nam ogladać ,przychodzą do nas w konkretnym celu.
   Jeżeli są to bardzo „złe” obrazy ,pod jakimkolwiek względem ,należy wówczas sprecyzować sedno sprawy..czyli np.polityka państwa idzie w złym kierunku..- tak ustalamy ..wówczas nazywamy te energie ..bardzo precyzyjnie ,wyciagamy je ..np. z Ukrainy ..rozpuszczamy w Świetle Stwórcy i odsyłamy do Stwórcy w celu dalszej transformacji.
   Jednak ,żeby praca była dobrze wykonana,prosimy Stwórcę o zesłanie np. praworządności w Ukrainie wg Praw Boskich.
   Nie ludzkich ,bo za chwilę będzie jeszcze gorzej…wszystko co wpajamy w Ziemie ,narody ,zwierzęta ,ludzi …robimy zgodnie z Prawem Boskim ,tylko w ten sposób możemy w końcu pozbyć się z Ziemi Wszetecznego zła .
   Nie ma innej drogi.

   • mały budda pisze:

    Wczoraj napisałem. ,,Czy jest możliwe widzenie przyszłych zdarzeń przez treść czytanej książki”.
    Ozyrys napisała ,,Ta ,,jest możliwe, bowiem uruchamiają się specjalne kanały przekazu.
    Jednak …wszystkie wizje które, dane ,jest nam oglądać , przychodzą do nas w konkretnymi celu.
    Ozyrys masz rację.
    Kocham książki. Moja miłość do książek była inspiracją poznania myśli ciekawych pisarzy oraz intelektu połączonego z niewidzialnym zapisem w książkach. Transcendentalny przekaz informacji.
    Wczoraj siedziałem w kanale medytacyjnym. Spokój cisza i Światło.
    Nagle słyszę potężny huk. Lecz zachowuję wewnętrznie spokój. Brak jakichkolwiek emocji strachu. Jedynie co czuję. To wewnętrzne odczucie ciekawości zaistniałego zjawiska. Pojawią się myśl to nie jest pękająca banka. Z mocnym impetem zamknięta jakby gruba książka.
    Nagle widzę wewnętrznie grubą starą książkę. Książka jakby była czarna lub odcieniem brązu. Może pomieszane kolory.
    Kartki w wnętrzu książki miały kolor biały a brzegi jakby żółtego koloru. Miała książką jakąś moc mistyczną. Może to jest zapis pamięci matki ziemi.
    Książka była bardzo gruba i duża. Wewnętrzna strona okładki była biała i zamknęła się z potężnym impetem tworząc mocy huk.
    Jakby był koniec przeczytanej księgi.
    Zabawne żadnych znaków nie widziałem na książce. Białe wewnętrzne kartki książka miała. Żadnego pisma. Jedynie wyczuwałem wiedzę w książce.
    Myślę książka może być materialna. Jakby książka matki przyrody.

    • Ozyrys pisze:

     sorki ,że dopiero teraz odpowiadam ,ale nie miałam netu,burza wyłączyła serwery w okolicy.
     Nie Mały Buddo,ta księga ,której wczoraj huki zamknięcia usłyszałeś ,to jedna z najważniejszych ksiąg naszej historii się zamknęła.
     Ale…zamknęła się dzisiaj 🙂
     Raz na zawsze!
     Pracujemy nad tym z Panią X od jakiegoś czasu.
     To księga …dokonań papiestwa…
     Stąd u niektórych wizje białych wilków.
     Więcej opiszę jutro na „Modlitwach…”
     Idę teraz dalej pracować 🙂
     To była bardzo ważna wizja MB !!!!
     To zmieni całkowicie KK ,takim jakim był do tej pory.

    • siola pisze:

     zew krwi Indiana i der weise wolf (indianski bialy wilk)Wilkowice -Koschützki-Larisch KRNOV-fabryka recznikow,Ziemiecice Ksierzy Las,Lariszow Przesklebie Kamieniec Hiacynt- i GRECJA. Bialy WILK cos z Wielkim Duchem zwiazane.

 20. Ktoś pisze:


  1.
  (MASAKRA),

  Mysle, ze zachod jednak poprosi Rosje o zrobienie porzadku na Ukrainie. Beda spoleczenstwu przekazywac falszywe informacje. Oni sie juz dogadaja. Innej opcji nie widze.

  Pozdrawiam.

  2.
  (Nostra Damus),

  @Masakra
  racja, nie ma innej opcji i od początku nie było.
  Było jasne że ta chwila nadejdzie.
  Zachód prosił nie będzie, ale pozwoli by wypadki potoczyły się swoim losem.

  Ten przewrót w Kijowie był największym błędem bombowego zachodu od czasu humanitarnego bombardowania Libii. Namieszali nieźle, wiedzą o tym, i dlatego sprawa ucichnie.
  Do końca tego roku wszystko się uciszy i będzie po bólu.

  Jaka jest alternatywa? Z jednej strony faszystowki Kijów z bojówkami typu SS i Gestapo, które wzywają do zniszczenia Ruskich, a za Dnieprem 8 000 000 obywateli rosyjskich.

  Wojna domowa nieunikniona.

  Ani Zachód, ani USrael, ani Unia Gejropejska nie mają planu na uciszenie tego konfliktu. Jedyna osoba z planem to Tymoszenko, która chce wszystkich Rosjan zlikwidować.

  Czy trzeba się dziwić, że jest tak jak jest? Wystarczy wstawić i wczuć się w sytuację Rosjan na wschodzie Ukrainy…
  Do władzy dochodzą (nielegalnie) siły zapowiadające czystki etniczne, zabraniają języka, grożą wymordowaniem. Jak zareagowłby każdy z nas? Czekał aż przyjdą zabić całą rodzinę? Zabraniają mowy ojczytej w rodzinnym domu… Tego świat już dawno nie widział.

  Dlatego Zachód już kilka tygodni wywiera nacisk na Kijów, by pogodzić wewnętrzne zatargi a do nowych władz dobrać przedstawicieli wszystkich terenów i mniejszości.

  A co zrobił w ostatnich dniach Kijów? Władzę na wschodzie Ukrainy przydzielił swoim Oligarchom.
  Pojechał tam Steimeier, by pokazać poparcie. To był następny błąd.

  Zachodowi wymknęła się sytuacja spod kontroli. Rosjanie na wschodzie Ukrainy wolą teraz zginąć niż poddać się uzurpatorom w Kijowie.

  Teraz mamy sytuację bez wyjścia.
  Albo poleje się wielka krew, albo narodzi się, z trochę może mniejszymi stratami, nowa autonomiczna republika na wschodzie Ukrainy.
  Kijów obiecał rozwiązać ten problem pokojowo, ale na to nie ma większych szans.

  To było do przewidzenia, że tak się właśnie stanie.
  8 000 000 Ruskich to strasznie duża liczba, nie da się ukryć, że ich głos jest mocny i silny. Ale także wielu Ukraińców mieszkający na wschodzie, nie chce mieć z Kijowem nic wspólnego.
  Można zagłuszyć głos jednego, dwóch, można wmówić komuś że Nostra Damus pisze głupstwa, ale nikomu nie da się wmówić, że 8 milionów Rosjan się myli i że nie posiada Praw Obywatelskich i Praw Człowieka. Bo jak te 8 000 000 ruszy na Brukselę, to ani Putin ich nie powstrzyma.

  Alternatywą jest wojna domowa typu Syria, ale wątpię czy NATO i Rosja taką wojnę akurat teraz potrzebują.
  Potrzebny jest spokój i realizacja pokojowych celów politycznych. Wschodnie tereny Ukrainy potrzebują autonomię, a tej im odmówiono.

  Wina Spada na Zachód, który ten przewrót w Kijowie planował.

  W porównaniu z tym co nas czeka, referendum na Krymie było zabawką.

  Jest inne, bardzo proste wyjście z tego kryzysu, które niestety nie pasuje Zachodowi i Kijowiańskiej klice.

  Gdyby mieli dobre zamiary, podali by się do dymisji, i przyspieszyli wybory, które są planowane na koniec Maja – na połowę kwietnia. Zwołali obrady okrągłego stołu. Zaprosili przedstawicieli Rosyjskiej mniejszości do Kijowa na rozmowy.
  Tak działa demokracja.
  Ale tego nie zrobią, ponieważ Zachód nie chce stracić twarzy (udają że ją jeszcze mają).

  Dlatego poleje się krew niewinnych.
  Bo wojna to taka rzecz, gdzie zabijają się ludzie którzy się wogóle nie znają, ku chwale i honorze tych, którzy się znają, ale nie chcą się zabijać.

  I pomyśleć, że kiedyś Napoleon wylczył na pierwszej linni. Dziś ludobójcy siedzą w bunkrach, a każą zabijać się innym. Najgorsze, że znajduje się dostateczna ilość durnych, którzy to robią.

  Teraz wcale już nie znaczy kto ma rację. Teraz trzeba myśleć, co zrobić, by zapobiec tragedii.

  (http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rozpoczyna-sie-odlaczenie-wschodniej-czesci-ukrainy#comment-190628)

  • Ktoś pisze:

   „~anna :

   Około 150 amerykańskich specjalistów wojskowych biorą udział w operacji stabilizacji na południowo-wschodzie Ukrainy-podaje Pres-służba MID Rosji-„W operacji bierze udział około 150 amerykańskich specjalistów wojskowych prywatnej organizacji wojskowej Greystone przebranych w formę bojową ukraińskiej jednostki „Sokoł”

   Co Amerykanie robią na Ukrainie-pewnie to samo co w Syrii i wielu innych krajach na świecie. ”

   (http://wiadomosci.onet.pl/forum/parlament-ukrainy-zaostrzyl-kary-za-separatyzm,0,1123347,0,czytaj.html)

   Pewnie wakacje, bo to „demokraci”.

   • Ktoś pisze:

    Amerykanie liczą na rozpętanie wojny, zdemolowanie Europy i Azji bombami i jak po 2 wojnie swiatowej kolejny program Odbudowy Świata ze Zniszczeń za kredyty z FED.

    A wschodnia ukraina to cześć rosyjskiego przemysłu zbrojeniowego więc pilnują by się nie scaliła z macierzą przy okazji dojąc makrelę i jUdE na konieczne pożyczki dla Ukrainy bo ona bankrut.

    Zresztą tu masz dużo info (także filmiki w komentarzach)

    http://argo.neon24.pl/post/108004,rugowanie-5-kolumny-w-rosji

 21. Ktoś pisze:

  „bukchonorojczysna

  rosja zajela Krym, czy odebrala go spowrotem?
  bo wydaje mi sie ze to delikatna roznica a wy piszecie pod wplywem wszechobecnej judeomasonskiej dezinformacji qrwa juz leb od tego boli

  odebrala to nam polsce unia pieniadze, godnosc i suwerennosc ale to juz jest ok,

  w szkole marnowane sa telenty

  w kosciolach ogranicza sie duchowosc

  w szpitalach ludzi sie zabija lub odklada na pozniej bo nie ma kasy albo czasu

  albo lekarz ma zajete rece i nie ma w ktora wziac

  ale najwazniejsze jest bylo i bedzie to czego od nas chce unia, rosja usa

  wiem ze to zjawisko moze zagozic nam a nawet reszcie swiata

  ale MOZE a ZAGRAZA to roznica
  bo tak samo maja sie nasze finanse, oswiata, system szkoleniowy, nfz

  kradnie sie nam jedzenie z talerzy i zagania do roboty a my wstawiamty obrazki do internetu jak nam smutno i ciagle gadamy o rosji

  1 nie obronimy sie nawet jakby kazdy ogorek kiszony w polskim gospodarstwie posiadal magiczna moc niszczenia bo wtedy sami siebie powyrzynamy i i tak do nas wejda
  2 nikt nam nie pomoze bo mamy wytxymac 3 miesiace a wiadomo ze wytrzymamy 3h bo kto nas bedzie bronil ? paru chlopakow z armii zawodowej? nasi nowi pol-geje z raybanami i fotkami na facebooku przpominajacymi japonska mange ?

  trzeba zajac sie polska i tym co u nas wazne

  dlaczego nikt nie mowil o tym?
  bo wszyscy byli zajeci mala madzia i jej mama ktorej nikt nigdy nie znal i na oczy nie widzial
  z reszta dalej nie chce mi sie gadac zaraz wpadnie jakis uczony i je*bnie trzy tezy poprze go jego blok z kampusu zydkiewek i tyle.

  pozdrawiam polacy.

  (http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/dziwna-wiosna-w-europie-rewolucje-zmiany-granic-wojna#comment-190893)

  • Ktoś pisze:

   „Nostra Damus

   heheh napisał:

   Putin dąży do decyzji, która w przypadku słabych kończyła się interwencją usraelczyków- odejście od dolara przy rozliczeniach w handlu ropą i gazem. Jak dojdą do tego Chiny i pozostali członkowie BRICS, eskimosi na manhattanie dostaną czerwonej gorączki.

   Przecież już dawno tak jest.

   Rosja rozliczają się z Chinami w swoich narodowych walutach. Teraz Rosja chce to wprowadzić we wszystkich transakcjach z zachodem.

   Rubel i Chińska waluta są bliskie tego by osiągnąć pokrycie w złocie. Rosja ma tylko około 10% zadłużenia i przez ostanie lata nadwyżkę exportu nad importem 15 miliardów szmat dolarowych – każdego roku.

   Ponadto Rosja redukuje sprzdaż swoich dóbr naturalnych na zachód, a zwiększa export do Chin (50 miliardów m/3 rocznie!!!) oraz innych krajów BRICS i Azji.

   Chiny zakupiły także Rosyjskie nowoczesne samoloty pasażerskie (100 sztuk), a ich produkcja ma być rozpoczęta także w Chinach.

   Ponadto Rosja staje się coraz większym exporterem broni, przede wszystkim myśliwców.

   W lipcu Putin jedzie z oficjalną wizytą do Chin, gdzie mają być podisane ważne umowy i traktaty – poczekajmy, bo mają być jeszcze jakieś niespodzianki.

   Ponadto Rosja staję się powoli wielkim kredytodawcą. Jest w trakcie nawiązania ważnych umów z Iranem i Węgrami. Szczególnie stosunki Rosja – Iran są bombowemu zachodowi solą w oku.

   Podczas kiedy USrael i Unia Gejropejska przez ostatnie dziesięciolecia zajęte były nielegalnymi wojnami, Rosja i niektóre inne kraje zbudowały sobie świat alternatywny, niezależny od pomylonych nierządów świata kapitalistycznego.

   (http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/dziwna-wiosna-w-europie-rewolucje-zmiany-granic-wojna#comment-190931)

  • Ktoś pisze:

   „Dr Piotr

   Popieram w 100% wypowiedzi bugchonorojczysna, Nostra Damusa i innych piszachych w tym tonie!

   Dodam tak od siebie, że w swojej naiwności i nieuzasadnionej wierze w dobro i słuszność działań „naszych” władz,

   Polacy dali się przewalić na max i ciągle dają, a kraj jest na granicy upadku, co jest zgrabnie maskowane przez żydopolitykierów i media do nich należące.

   Jak to ktoś kiedyś określił, nie ma już…
   Polskiego przemysłu – jest przemysł w Polsce
   Polskich banków – są banki w Polsce
   Polskich polityków – są politycy w Polsce
   A patrząc na to jak zachowują się Polacy, to u przytłaczającej większości dominuje konformizm i tzw. tumiwisizm.

   Każdy wmawia sobie, „…że póki co daje radę, że jakoś to będzie, że mi póki co jest dobrze, że przesadzacie, nie jest tak źle, dajcie mi spokój to nie moja sprawa, co ja mogę zrobić…”.

   Ludzie tak naprawdę mają w dupie swój kraj, póki nikt ich z domu nie wywleka i jakoś se tam wegetują, ważne, żeby było na pifko, TV gra i jest git.

   Ci lepiej sytuowani nie mają motywacji, żeby coś w swoim poukładanym życiu zmieniać.

   Klasa średnia jakoś jeszcze wegetuje zaorana kredytami, obawami o rodzinę i utrzymanie dzieci, więc strach ich paraliżuje i eliminuje z walki.

   Ci najbiedniejsi i cierpiący nie wiedzą co robić, bo reszta społeczeństwa ma ich w dupie, a jedyne narzędzie jakim dysponują, to wyjście na ulicę i bunt, rzucanie kamieniami itd.,poza tym nie ma nimi kto pokierować i ogarnąć w działaniu.

   Póki co Polakom jeszce daleko do otwartego buntu i wprowadzania zmian.

   Pamniętajcie, już tylko wyjście siłowe ma sens w coraz mniej naszym kraju!

   I WCALE NIE TRZEBA ANARCHII I BUNTU W CAŁYM KRAJU, TRZEBA TYLKO ZAJĄĆ SIĘ WARSZAWKĄ, WYŁAPAĆ POLITYKÓW (PREMIERA, SEJM, SENAT I PREZYDENTA) I ZAMKNĄĆ NA DOŻYWOCIE BEZ SĄDU I ROZLICZEŃ.

   W ICH MIEJSCE WPROWADZIĆ RADĘ EKSPERCKĄ INFORMUJĄC JĄ, ŻE MAJĄ 6-12 M-CY NA WPROWADZENIE ZMIAN UZDRAWIAJĄCYCH KRAJ, NIEWYKONANIE TEGO SKUTKUJE DOŻYWOCIEM BEZ SĄDU.

   TO JEST PROSTSZE NIŻ SIĘ WYDAJE, TYLKO BRAK NAM ODWAGI!

   (http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/dziwna-wiosna-w-europie-rewolucje-zmiany-granic-wojna#comment-190982)

 22. Free pisze:

  Demostracja w Brukseli z udziałem 40 tys osób a u nas cicho szaaa, media mają statutowy obowiązek bronić jewrosajuza do utraty tchu!

  „W Brukseli w starcia z policją przekształciła się demonstracja związków zawodowych, której uczestnicy protestowali przeciwko „ostrym środkom oszczędnościowym” wprowadzonym w UE. Według wstępnych informacji, rannych zostało dwóch demonstrantów i jeden funkcjonariusz policji.”
  Czytaj dalej: http://polish.ruvr.ru/news/2014_04_04/Policja-rozpedzila-demonstrantow-w-Brukseli-5690/

  http://polish.ruvr.ru/news/2014_04_04/Policja-rozpedzila-demonstrantow-w-Brukseli-5690/

 23. Ktoś pisze:

  „~poznajmy ją, wiedza nas uwolni :

  Wyrachowane zachodnie s….yny oraz antypolscy politycy i dziennikarze chcą wystawić Polskę na pierwszy ogień i nas poświęcić we własnym interesie {nie jest to interes Polski i Polaków a prywata tak jak kiedyś szlachta nas sprzedawała i arystokracja a dzisiaj elita} i szaleństwie. Co zrobi przyparta do muru Rosja otoczona okrętami, samolotami, bateriami i żołnierzami NATO?. Będzie chciała uderzyć na USA, UK, Francję, Niemcy, Holandię, Belgię, Włochy oraz bratnią Al-Kaidzie Turcję (wszystkie te kraje mają amerykańskie bazy i atomówki, np. Islamska Turcja ma ich aż 90)! Wówczas Rosja, będzie od strony zachodu blokowana przez amerykańskie baterie stacjonujące w Polsce oraz radary NATO wczesnego ostrzegania. A wtedy Rosja w obliczu ataku lub kontrataku ze strony Zachodu będzie zmuszona wystrzelić w Polskę setki rakiet nuklearnych, aby rozbroić baterie Patriot, a wraz z nimi unicestwi dziesiątki milionów Polaków [bezsensowna śmierć] a nasz kraj uczyni nuklearną promieniującą atomem pustynią na tysiące lat.

  Na własne życzenie stanęliśmy pomiędzy młotem (Zachodem) a kowadłem (Rosją)!
  Szczekaliśmy najmocniej na Rosję w imieniu zachodu jak podwórkowy burek i prosiliśmy złodziejski Zachód o ochronę.

  Na 100% historia z 1939 roku się powtórzy i zostaniemy przez Zachód wystawieni na odstrzał!

  Pakty z Zachodem podpisane. Wojska zachodnie rozstawione w Polsce a jak przyjdzie, co, do czego Zachód poświęci Polskę wraz ze swoimi śmiesznymi oddziałami, samolotami i bateriami Patriotów w Polsce. A Rosja z całą stanowczością i potęgą wyładuje swoją wściekłość na blokującej ją do zachodu – Polsce!

  Husseinie sunnicki islamisto Al-Kaidy Obamo. Za twoim islamskim przewodem umrzemy za pod-UPA-dającą ekonomicznie i moralnie UPA-dłą Ukrainę!

  Politycy zachodni i antypolskiego PO-d-UPA-dającego reżimu upadli na swoje chore głowy!
  Za banderowskim UPA-dłym przewodem, złączym się jeszcze mocniej ze złodziejskim ZACHODEM!
  Przejmą banki, przejmą przemysł, przejmą łupki i ziemię. Dla Zachodu ratowania zamienimy się w okradanego tr-UPA. Wyżeranego przez zachodnie sępy i hieny!

  Ludu ogłupiały Polski nie UPA-daj na duchu, reżim zachodni Husseina O. niedługo uwolni cię od własnego życia!
  Jak nisko UPA-dliśmy że daliśmy się omamić i omotać czarnemu diabłu – Hussein O. Karty rozkłada!
  No i d-UPA z dalszego życia, za PO-dlizywanie się bandzie UPA. Nie nasi rzekomo polscy politycy już się UPA-jają wojną. Mają martwe mózgi, oczy, są ciałem tr-UPA nie UPA-miętniły rzezi Wołyńskiej band OUN-u ani UPA. Oni UPA-trują życia w śmierci jak Al-Kaida Husseina Obamy!
  PO-tr-UPA-ch do celu, UPA-dek całkowity. Apokalipsa bezmózgich antypolskich zombie jest faktem!

  Po raz ostatni apeluję do wszystkich ludzi w Polsce, aby podziękować wojskom reżimów zachodnich w Polsce i odesłać je do diabła na zachód! Ciarki mnie po plecach przechodzą jak by sunnicka islamska Turcja jeszcze miała stacjonować w Polsce. Przecież to wszystko nie ma sensu i się kupy nie trzyma. Nie możemy jednocześnie trzymać z Bogiem – Jezusem Chrystusem i z zachodnią mamoną oraz islamskim diabłem Allahem!?

  Kraje chrześcijańskie powinny się trzymać z daleka od ukraińskich banderowskich bandytów, Islamu i terrorystów islamskich a w szczególności od gościa, który ma na imię Hussein i Barack i jest czarnym charakterem.

  Żarty się skończyły!”

  (http://wiadomosci.onet.pl/swiat/kerry-prowokacje-rosji-moga-byc-pretekstem-do-interwencji-wojskowej/lw08z)

 24. zuzka pisze:

  Umieścił w komentarzach Szy, pytania retoryczne, zasłużenie cieszą się uwagą. Takie proste, a tak trudno durniowi znaleźć odpowiedzi… No kurde nie ma w podręczniku.
  „Proste pytania dla tych którzy dostają piany na ustach kiedy pada słowo ROSJA.

  Które przedsiębiorstwa kupiła Rosja lub Rosjanie w Polsce za bezcen, a następnie zlikwidowała przez tzw. wrogie przejęcia? Może w Łodzi? Na Śląsku, w Starachowicach?
  Kto doprowadził armie Polskę do ruiny, tak że w tej chwili mamy zaledwie parę tysięcy żołnierzy zdolnych do walki?
  Czy to w Moskwie powstają prawa zakazujące w Polsce wędzenia mięsa?
  Kto limituje nam połowy ryb, produkcję mleka, cukru, etc.?
  Czy to Rosja kontroluje handel w Polsce przez 12 największych sieci handlowych?
  Ktoś może dać przykład kiedy Rosjanie przez podstawione osoby wykupują ziemie na zachodzie Polski?
  A może ktoś zna jakieś rosyjskie, lichwiarskie banki w kraju nad Wisłą?
  Kto zlikwidował całe nasze gałęzie przemysłu takie jak stocznie, elektronika, hutnictwo, zbrojeniówkę?
  A może Putin nałożył na nas haracz za emisję dwutlenku węgla, przez co prąd kosztuje Polaka dwa razy więcej tyle co wcześniej?
  Czy Rosja w Polsce propaguje demoralizację, niszczy rodzinę, patriotyzm młodzieży, gryzie katolików?
  Rosja nie pozwala budować dróg tak jak chcemy ze względu na dwa żółwie przechadzając się od sadzawki do sadzawki?
  Czy Rosjanie planują masowe osadnictwo na ziemiach polskich?
  Czy Rosjanie roszczą pretensje do 1/3 polskiego terytorium?
  Czy Rosja wspiera naszych wrogów takich jak banderowcy?
  Czy żąda od nas wysyłania kontyngentów wojskowych do Afganistanu, na Bliski Wschód czy ostatnio Afryki przy okazji niszcząc nasze interesy i powiązania handlowe?
  Czy Rosja narzuca nam swojego rubla, czy ktoś inny – euro?
  Czy Rosja zmusiła do emigracji około 4 milionów, głównie młodych ludzi po 1989 roku?
  Czy to Rosja kazała nam podpisach w 2006 roku traktat lizboński, który de facto zlikwidował suwerenność Polski?

  Pytań można mnożyć, bagaż historyczny stosunków Polsko-Rosyjskich jest ciężki jak cholera – ale każdy powinien zrozumieć proporcje. Los Ukrainy jest ważny, ale jeszcze ważniejsze jest to – co LEŻY w INTERESIE POLSKI a CO NIE!”

  Jesli ten caly cyrk nie jest mydleniem oczu Chinom, to trzeba przyznac ze nic dobrego nie wyniknie ze zmian. A przyprawianie rogów Putinowi nie wzmocni ani PL ani nie powstanie z tego jakakolwiek polityka międzynarodowa inicjowana przez PL.
  http://zezorro.blogspot.de/2014/04/proste-pytania.html

 25. Free pisze:

  kombinacji ciąg dalszy…

  • Ktoś pisze:

   Te „zapisy” są od dawna nieaktualne,

   „bestia z morza” przeminęła kilka tysięcy lat temu

   a ‚bestia z ziemii” nawołuje właśnie do nieustannego oddawania jej czci jako NWO, globalizm, ekumenizm etc – czyli do miłego yahwe żydowskiego sodomizmu głoszonego jako „ekumenizm”.

   Takie filmiki są na okrągło preparowane przez satanistów yahwe by armia bluźnierców, armia walczących o nazizm, o interesy rasy panów zawsze była pełna zwiedzionych frajerów. Jak się zaczynała Libia czy Syria rozpowszechniano podobnego kalibru biblijne kłamstwa.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s