Częstotliwość Schumanna, czyli „Puls Serca Ziemi” nieoczekiwanie wzrasta

dodam :

Rezonans Schumanna

Schumann resonance 01 en.png
Schumann resonance 02.png

Rezonans Schumannazjawisko powodujące występowanie w naturalnym ziemskim spektrum częstotliwości fal elektromagnetycznych grupy maksimów w zakresie skrajnie niskich częstotliwości (ELF).

Opis

Występowanie zjawiska ziemskich fal stojących zostało przewidziane matematycznie przez niemieckiego fizyka, Winfrieda Otto Schumanna w 1952 r.[1]. Zauważył on, że jonosfera i powierzchnia Ziemi tworzą układ dwóch przewodzących sfer, który zachowuje się jak wnęka rezonansowa lub falowód. Rozwiązując równania Maxwella dla takiego układu określił jego częstotliwości rezonansowe. Maksymalne amplitudy fal (maksima) występują dla częstotliwości 7,83 Hz oraz dla harmonicznych 14,1; 20,3; 26, 33, 39, 45 Hz (częstotliwości Schumanna), z niewielkimi odchyłkami w zależności od pory dnia. Najwyższe zarejestrowane harmoniczne (ich amplituda maleje wraz z wzrostem częstotliwości) sięgają do zakresu ULF.

Ustalono, że głównym źródłem energii zasilającej rezonans Schumanna są wyładowania elektryczne, powstające w atmosferze ziemskiej[2][3]. Na kuli ziemskiej występuje średnio około 100 wyładowań (piorunów) w ciągu sekundy. Ponadto takimi źródłami mogą być aktywność Słońca, a także sieć energetyczna, której częstotliwość według standardów amerykańskich (60 Hz) pokrywa się z jedną z harmonicznych.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Rezonans_Schumanna

Zmiany częstotliwości rezonansu Schumanna mogą wpływać na pracę ludzkiego mózgu.

W roku 1952 Otto Schumann zauważył, że jonosfera i powierzchnia Ziemi tworzą układ dwóch przewodzących sfer, które zachowują się jak falowód. Zmieniające się pole elektryczne wytwarza pole magnetyczne a zmieniające się pole magnetyczne wytwarza pole elektryczne. Źródłem pola EM jest drgający albo przyśpieszony ładunek elektryczny.

Promieniowanie elektromagnetyczne rozchodząc się objawia właściwości falowe, zachowuje się jak fala. Rozchodząca się fala pobudza do drgań cząsteczki: atomy i elektrony zawarte w ośrodku, które są źródłami fal wtórnych. Naukowcy zauważyli podobieństwo częstotliwości fal wytwarzanych w wyniku rezonansu Schumanna do spektrum uzyskiwanego w badaniu fal ludzkiego mózgu za pomocą elektroencefalografu (EEG). Człowiek jest bardzo wrażliwy na odbiór fal radiowych o niskich częstotliwościach. Naukowcy, aczkolwiek nie zostało to naukowo udowodnione nie zaprzeczają, że rezonans Schumanna może mieć wpływ na ewolucję człowieka.

Naturalne wibracje mózgu:

1. Delta – od O do 3Hz
2. Theta – 3 – 7,5 Hz
3. Alpha – 7,5 – 13 Hz
4. Beta – 13 – 30 HZ
5. Gamma – 30 – 40 Hz

Już w 1986 roku, naukowcy zaobserwowali wzrost częstotliwości drgań otaczającego nas świata. Od tego czasu częstotliwość ta wciąż wzrasta od trochę ponad 7 Hz poprzez stany pośrednie aż do 40 Hz uważanych za limit. Naukowcy twierdzą, że aby przetrwać w tym zmieniającym się środowisku ludzie muszą się nauczyć jak dostosować swój mózg do pracy przy wyższych częstotliwościach.

Większość nowonarodzonych dzieci pojawia sie na tym świecie ze zdolnością dostosowania. To tak zwane dzieci nowej cywilizacji. W języku medycyny, ich inność często bywa brana za oznaki schizofrenii. Począwszy od lat 80-tych, liczba narodzin dzieci indygo na Ziemi wzrasta i dziś prawie 100% noworodków to indygo lub tak zwane dzieci kryształowe. Ponadto, różne źródła wskazują, że większość z nich rodzi się z małą dysfunkcją mózgu. Nie mają praktycznie żadnych fal alfa o niskiej częstotliwości. Rytm mózg funkcjonuje u nich za to przy wyższych częstotliwościach.

Rosnąca częstotliwość rezonansu Schumanna oznacza stały wpływ wywierany na ludzki mózg. Obecnie wynosi ona podobno już 14-15 Hz. W związku z tym, większość ludzi miewa zawroty głowy, ponieważ mózg jest zmuszony do pracy z coraz większą prędkością. Przypomina to trochę overclocking procesorów. Wraz z dalszym wzrostem częstotliwości, mózg osiągnie 30 Hz lub więcej i dojdzie do rytmu, który jest odpowiedzialny za inspirację i kreatywność. Częstotliwość drgań 50 Hz to mózg zen, poziom oświecenia dostępny ponoć tylko dla buddystów.

Zwiększenie „częstotliwości Ziemi” powoduje, że nasz mózg wychodzi z trybu hibernacji i pracuje bardziej wydajnie. Być moze dlatego konieczne jest wprowadzenie chemicznych substancji, które stopują nowe postrzeganie świata. Ponadto, wzrost pulsu Ziemi prowadzi również do przyspieszenia procesów zachodzących w niej samej, co może powodować globalne klęski żywiołowe. Czy nie to właśnie obserwujemy w ostatniej dekadzie pełnej spektakularnych katastrof i globalnych zmian?

A jeśli chcecie aktualny pomiar rezonansu Schumana na każdy dzień to wrzucam ten link
http://www.glcoherence.org/monitoring-system/live-data.html

za http://forum.przebudzenie.net/parapsychologia/rezonans-schumanna-oddech-ziemi-t4671.html

 

 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

104 odpowiedzi na „Częstotliwość Schumanna, czyli „Puls Serca Ziemi” nieoczekiwanie wzrasta

 1. A58 pisze:

  Coś mi tu nie pasje.Zjawisko rezonansu Schumanna odkryte w połowie dwudziestego wieku ,to skąd wiadomo jakie wartości miało wieki temu?.Co to jest rezonans? ano oscylowanie energii w postaci elektromagnetycznej lub np akustycznej(stąd pudła rezonansowe instrumentów muzycznych).Z doświadczenia wiem ,że najlepsze warunki do odbijania fal elektromagnetycznych występują w nocy.Jonosfera wtedy najlepiej odbija te fale.Przy ekspozycji na Słońce ta zdolność spada.Tak naprawdę to ostatnio mamy nieprawdopodobnie duży przyrost różnego rodzaju emiterów fal elektromagnetycznych.Fale w odpowiedniej fazie mogą nakładać się na siebie lub znosić wzajemnie.Daje to jakieś wypadkowe pole ,które może powodować wzrost rezonansu Schumanna.Jest jeszcze jedna możliwość .Jonosfera utrzymuje swoje właściwości propagacyjne z powodu czynnika podtrzymującego duży stopień jonizacji.Wtedy jakieś ogromne źródło o ogromnej wartości potencjału i wysokiej częstotliwości powoduje jonizację z zewnątrz.Cząsteczki powietrza elektryzują się pozostając w stanie zjonizowanym.Jak wartość rezonansu wzrasta może to oznaczać ,że źródło pola jonizującego przybliża się.Ale nic to – radioamatorzy będą mieli lepsze warunki do łączności.

  • siola pisze:

   Mamusie

  • A58 pisze:

   Jak Marysiu zjawisko zależne jest od stopnia jonizacji i ma charakter oscylacji między źródłem znajdującym się na Ziemi to jeśli następuje wzrost częstotliwości muszą zachodzić jakieś zmiany w układzie..Kosmos pełny jest źródeł emitujących fale EM.Wszystko co o kosmosie wiemy pochodzi z badania różnych zakresów widma EM.Od ciepła do ultrafioletu .Zmiana częstotliwości może pochodzić np z promieniowania nadajników wszelkiej maści ,ale także gdyby Ziemia znalazła się w sąsiedztwie ciała emitującego EM.Częstotliwość rzędu 7,8 Hz czy 12 Hz to jak nic częstotliwości wpływające na pracę mózgu.Oscylują w zakresie snu.Znany projekt MK ultra bazował na takich mniej więcej częstotliwościach.To bardzo długie fale o dużej energii.Jak wzrasta częstotliwość to bardzo dobrze.Wskazuje na sprawniejszą pracę mózgu.Fale tego zakresu mają bardzo duży zasięg.Dlatego są dwie możliwości- Albo na ziemi podnoszona jest częstotliwość pozwalająca otumaniać ludzi ,albo źródło ,które jest stosunkowo daleko oddziaływuje nadając fale o podwyższonej częstotliwości z daleka,co odbijając się od powierzchni i jonosfery powoduje wzrost rezonansu Schumana..Istotne w tym jest to ,że Fale elektromagnetyczne powstają poprzez zmiany pola elektrycznego.Związane to jest z Prawem Maxwella.Tak więc naturalne źródło nie wchodzi w grę.A jak nie to ,to mamy sztuczne źródło.Nasi lecą lub na Ziemi ogłupiacze zmieniają częstotliwości.Coś mi mówi ,że idą duże zmiany.Marysiu zajrzyj do pudełka Nesny.Tam jest coś podobnego zobrazowane.

   • siola pisze:

    Ostatni sen Jurandowny byl o zmianie kurtek i o 4 palcach u reki co ja bardzo zdziwilo ze tylko 4

    • A58 pisze:

     Danusia ma tą samą przypadłość co ja.Kurtek u mnie dostatek ,ale jak jedną sobie upodobam to chodzę w niej do upadłego.Jak sen o czterech palcach ,to zmiana kurtki już całkiem blisko.

   • Free pisze:

    z Andromedy?

    • A58 pisze:

     Chyba nie Freejko.Do tego powrotu bardziej pasuje Perseusz.Mąż Andromedy .A tak swoją drogą to jak piszemy o tych rezonansach i Freejko wspomniałaś (gwiazdozbiór Andromedy)jest pewien obraz Giorgio Vasariego pokazujący ciekawą sytuację związaną z tym mitem i co istotne ma to związek z mind control (a to już techniczne zastosowanie technik elektromagnetycznych.)
     Zagadka – co tu jest fikuśne?
     http://www.windows2universe.org/mythology/andromeda.html
     Obrazek trzeba powiększyć

    • Free pisze:

     nie mam pojęcia, nie pasują czerwone „gałązki”???

    • A58 pisze:

     Podpowiem Wam dziewczyny- co leży u stóp Perseusza?Co w nim widać?
     Vasari to jeden z demaskatorów manipulacji.Takich numerów w jego twórczości można znaleźć więcej.

    • Free pisze:

     to jakiś klejnot?

    • Free pisze:

     chyba lustro + mind control, możesz trochę o tym opowiedzieć?

    • A58 pisze:

     Ale się porobiło ,napisałem wczoraj odpowiedź ,ale miałem kłopot z połączeniem.
     Rzeczywiście chodzi o lustro.Położenie jest takie ,że to co widać na obrazie powinno się odbijać w lustrze.Tak jednak nie jest.W lustrze nie ma nic.Obraz jest iluzją.Trochę dalej Vasari poszedł portretując Lorenzo Medici.

     To już całkiem czytelny przekaz.Te napisy na naczyniach mówią o wirtualnym świecie,który uderza ze stokrotną mocą.Iluzje doradzają decydentom.

    • Free pisze:

     Iluzja czyli Maja? manifestacja boskiej energii, która zakrywa prawdę na nasz temat i związek z Bogiem, absorbuje nasze działania….można sie wyzwolić z jej wpływu osiągając wyzwolenie, tylko jak???

    • Ozyrys pisze:

     Free..można uwolnić się od tego..to dosyć trudna i żmudna droga ,należy mieć wiele odwagi ,by spojrzeć w przeszłość,która bajką nie jest ,jest po wielokroc okrutna żaden z horrorów nie umywa się do niej .
     Należy zaufać sobie i zaufać Stwórcy,pracować nie poddawać się ,słuchając podpowiedzi.
     Robiąc to wszystko tak żmudnie jak kołnierzyk koronkowy na szydełku,jesteś w stanie dotrzeć do wszystkich warstw ,które zabraniają Ci i ochraniają przed wejściem przez Ciebie w to miejsce.
     Potrzebna jest całkowita determinacja ,brak spolegliwości ..ot chociażby przed…próbami zablokowania Twojego działania ,a taka blokadą jest:…zrobię to później
     ..lenistwo..
     Krok po kroku wyzwolisz się …dzisiaj usłyszałam ..jesteś wolna i nic ,żadne moje słowo nie odda trudu ,które włożyłam w to ,żadna moja powieść nie zostanie zrozumiana i dobrze przyjęta,bo nikt nie uwierzy w to co widziałam i to z czym musiałam się zmierzyć .
     Jeszcze zostało ..owszem..ale najważniejsze w tej chwili..odrobiłam.
     To co zobaczyłam i to co poczułam było straszne.
     Nikt nie jest przygotowany na takie obrazy i informacje.
     Bajki o babie jadze pożerającej małe dzieci.?…
     najprawdziwsza prawda…tylko ,że to nie była baba jaga tylko ludzie z krwi i kości ..i nie małe dzieci ..tylko wyciągane z brzucha matki przed porodem.
     Onasiss czym się żywił ,by pozyskać moc?
     wyciąganymi z brzucha owcy małymi owieczkami …na 2 tygodnie przed porodem.
     Potem jak to się zobaczy należy jeszcze zrobić porządek z takimi energiami..i to na kilka sposobów ,by nie było żadnej luki ani możliwości powrotu do tego typu zachowań .
     naziści w obozach nic sobie nie wymyślili ,oni korzystali z ustalonych…nawet nie tak dawno…wzorców.
     Zaczynałam od bardzo drobnych porządków ,byłam zdeterminowana,nic nie miałam do stracenia ,bowiem wszystko straciłam ,więc rzuciłam się na głęboka wodę ,nie wiedząc co mnie czeka.
     I im więcej widziałam …tym mniej pisałam ,bo tego nie można opublikować .
     Dlatego znikam na kilka dni…bo jak zaczyna się kluć …to ciągnę ,aż do końca ,aż problem uważam i słyszę ,że jest opanowany.
     Opowieści o wykasowaniu programów …tak pod warunkiem ,że się przelecisz po wszystkich ważniejszych wcieleniach i zobaczysz co się zapętliło ,jak nie zobaczysz przyczyny ,rozpuszczanie takiego programu na nic się zdaje ,bo należy zlikwidować przyczynę .
     Zmienimy siebie …zmienimy przyszłość .
     dlatego wszystkie przepowiednie o tym co będzie przestały mnie interesować ,bo wiem ,że potrafię to porozpuszczać i jak przyjdzie taki moment pożegnam się godnie.
     Najprawdopodobniej będę organizowała w maju takie warsztaty dla początkujących ,by wyjaśnić wiele aspektów,wszystko w oparciu o wiedzę ,którą sama zdobyłam.słuchając i ogladając …pracując nad tym czasami dzień i noc.

    • A58 pisze:

     Trudno w kilku zdaniach wytłumaczyć tak ogromny zakres zagadnienia.Nie jest to problem ,nad którego rozwiązaniem ludzie pracują od niedawna.Ludzie tacy jak Vasari i wielu innych w swoich dziełach przenosili informacje o prawdziwych zdarzeniach w czasie.Sposób czasem był tajemniczy .Wielu zapłaciło za to wielką cenę.Wszystko podporządkowane było jednemu celowi – wyzwolenie ludzi z pęt , o których nie mają pojęcia ,że istnieją.Manipulatorzy stworzyli przy pomocy iluzji i technik religie i porządek społeczny dla swoich potrzeb.Podam jeszcze jeden przykład zakamuflowanej informacji.Jest to złożenie do grobu.Z jednej złożenie a z drugiej- sami zobaczcie
     http://www.canvasreplicas.com/Vasari115.htm

    • Ktoś pisze:

     Nie wspominając oczywiście o kilku balansach na krawedzi bo to przecież nic nie znaczące drobiazgi przy wszechobecnej zalewie świetlistości, krystaliczności, promienistości płynącej z polecancyh przez anglosaskich szarlatanów nwowskich portali. I tego morza uśmiechnietycyh , szczęśliwych, wzniesionych, zrealizowanych oblicz ludzików z nich wyzierających, każde kuszące rajem za jedyne 9,99 $ oferowanym na danym portalu – wejściówce w otchłań kolejnego piekła. Na kolejne tysiąclecia.

    • Free pisze:

     Ktosiu co masz na myśli, jakie raje za 9,99?

    • Ktoś pisze:

     Takie nawiązanie do ofert ” daj nam swoje pieniądze a my cię zbawimy, pewny deal”.

    • Free pisze:

     ok

   • Ozyrys pisze:

    Bardzo dokładnie przeczytałam Twój wpis Andrzeju 🙂
    Napisałeś :
    „…Częstotliwość rzędu 7,8 Hz czy 12 Hz to jak nic częstotliwości wpływające na pracę mózgu.Oscylują w zakresie snu(….)Wskazuje na sprawniejszą pracę mózgu.(…)
    podnoszona jest częstotliwość pozwalająca otumaniać ludzi..”
    Czy to w takim razie ma wpływ na naszą senność ? tak zrozumiałam.
    Wiele osób ostatnio mówi ,że ma większą potrzebę snu.
    Czy wtedy jest ta większa sprawność mózgu?Czy sen ma nas otumanić ?
    Pozdrawiam Cię serdecznie 🙂

  • mały budda pisze:

   Stać się drzewem wszechświata aby wejść do domu światła. Leonardo da Vinci tworząc człowieka Witruwiusza. Stworzył głębię kosmicznego drzewa, która przejawia się formie fizycznej człowieka. Czasami obserwacja przestrzeni daje mi odczucie jakby materia składała się z nakładających obrazów, które są zbudowane sztucznie. Sztuczności tych obrazów jakby doświadczały natury falowania. Obrazy falujące będą ulegały rozpadowi. Więc niskie stare energie muszą się rozpaść aby dać miejsce wysokiej energii światła. Przyspieszony czas będzie uwidaczniał zachodząc duże zmiany właściwości materii.
   Zastanawiam się co może się do ziemi od strony wschodniej zbliżyć. Odnoszę wrażenie jakby coś do nas leciało. Albo czasoprzestrzeń ulegała ugięciu. Chodź czuje to jak dobry znak.

   • Ozyrys pisze:

    Bardzo dużo osób pracuje nad zmiana wibracji ,która od kilku tygodni zawędrowała i usadowiła się we wschodniej Europie – Ukraina i obok.
    Zapewne odczuwasz te zmiany energii ,które tam były i tam się teraz dzieją .
    Jednak najważniejsze jest Mały Buddo ,że odczuwasz je i to pozytywnie ,to oznacza ,że praca tych ludzi jest już widoczna,namacalna .energie zmieniły swoja wartość.
    Osobiście niewiele zajmuje się Ukraina ,bo wiem ,że inni pracują ,natomiast raz na kilka dni mam sygnał ,by wspomóc te działania ,co też czynimy razem z Panią X.
    Napisałeś ..:
    „..odczucie jakby materia składała się z nakładających obrazów, które są zbudowane sztucznie…”
    to jest Marcinie ta ułuda o której tyle razy pisałam.
    To sa sztucznie stworzone obrazy ,które wpojono w nasze jestestwa i otaczającą nas przestrzeń.
    Kilka miesięcy temu dużo pracowałam nad tym ,by te ułudy zostały rozpuszczone ,aby ludzie widzieli rzeczywistość taką jaką ona jest,w związku z tym stworzyłam odpowiednią matrycę ,która jest zgodna z Prawem Boskim i od razu wpoiłam we wszystkich.
    Mam nadzieję ,że te fałszywe obrazy przeszłości ,teraźniejszości i przyszłości powoli się rozmywają ,co niejako potwierdzasz swoim stwierdzeniem.

 2. mały budda pisze:

  Witam serdecznie.
  Moim zdaniem częstotliwość Schumanna rośnie od listopada 2005r. Przedtem to była częstotliwość Schumanna w agonii.
  2014r. Dziewiąta czakra realizacji mocy wewnętrznego ducha.
  Trzeba bardziej przystosować ciało fizyczne do zwiększonej mocy energii Kundalini.

 3. mineralek pisze:

  Ja też cieszę się, że tu zawitałęś, mam nadzieję, że zostaniesz z nami dłużej.

 4. mały budda pisze:

  Witajcie 🙂
  Wzrost -Częstotliwość Schumanna- pasuje tu przepowiednia indiańskiego wizjonera Denee’a, przedstawiciela plemienia Żółtych Noży, zamieszkujących tereny środkowej Kanady. Przepowiednia ta została podana do publicznej wiadomości w 1988r.
  „Wiele tych snów i wizji nie oznacza bezwzględne, że nadchodzi koniec. Mogą one tylko wskazać na potrzebę zmiany. Indianie mówią, że ludzie, którzy nie są duchowo dostrojeni, nie mogą się dostosować do tych zmian. Nie będą mieli niezbędnej siły fizycznej, umysłowej i duchowej, żeby zmienić samych siebie. Mówi się, że ludzkość oszaleje.
  Pojawi się energia lub coś podobnego, co wywrze swój wpływ na atmosferę. W rezultacie ciśnienie w naszych mózgach zwiększy się o 35 procent. Mimo to ludzie, którzy stali się czyści duchowo i zaakceptują energie nadchodzące z kosmosu, będą mogli przyswoić je i wykorzystać z pożytkiem dla siebie. Odnajdą też chronione obszary, gdzie ów proces oczyszczania ludzi nie zrobi im krzywdy.
  Siedemdziesiąt albo nawet osiemdziesiąt procent ludzkości nie jest nastawione do życia duchowego, ale materialistycznie. To dlatego nie będą oni mogli znieść tej przemiany; ogarnie ich szaleństwo”.

  Moim zdaniem wzrost energii Schumanna jest tą energią, o której mówi Indianin z plemienia Żółtych Noży.
  Żeby zwiększyć częstotliwości Schumanna trzeba zagrać na instrumencie wszechświata.

 5. A58 pisze:

  Mały Buddo.Wzrost częstotliwości rezonansu ,to nie zwiększenie energii.Nic nie z tego powodu nikomu nie ma prawa się stać najwyżej wpłynie to na bystrzejsze odbieranie świata.

  • mały budda pisze:

   Częstotliwość- fizyczna liczba zdarzeń lub cyklów zjawiska okresowego w jednostce czasu.
   Tony niskie mają c. małą, tony wysokie- dużą.
   Rezonans- zjawisko związane z ruchem drgającym lub falowym; współdrganie; potocznie: dobra słyszalność dźwięków w pomieszczeniu zależna od powierzchni odbijającej je; pogłos, oddźwięk, odgłos.
   🙂
   Przepraszam jeśli źle napisałem.
   Napisałem intuicyjnie. Pomimo iż działają zagłuszacze na ziemi.

   • A58 pisze:

    Dobrze napisałeś Mały Buddo.Z tym ,że częstotliwość opisuje się jako (f)/Związane jest to z ruchem po okręgu.Można do tego zastosować zmianę opisaną jako małe omega.Często stosuje się ten zapis do opisu warunków związanych z rezonansem ,ale nie tylko .Przydatna w tym jest zasada superpozycji .Wtedy wiadomo jak w zależności od fazy wektorowo będzie się kształtować pole.To jest istotne dla rezonasu Schumanna.

 6. Ktoś pisze:

  Nowy, tajemniczy obiekt w Układzie Słonecznym

  Jest małe, zimne i właśnie stało się najmłodszym znanym ciałem niebieskim w Układzie Słonecznym. Tajemniczy, podobny do planety karłowatej obiekt, odkryli badacze z USA. Piszą o nim w tygodniku „Nature”.

  – Ma ponad 400 kilometrów średnicy. Krąży wokół naszej gwiazdy znacznie dalej niż Pluton. Poruszając się po orbicie zbliża się do Słońca na 80 jednostek astronomicznych. To 80 razy więcej niż odległość Ziemi od Słońca. Potrafi się jednak oddalić na ponad 450 jednostek astronomicznych. Znajduje się więc w rejonie wewnętrznego obłoku Oorta – tłumaczył w rozmowie z tygodnikiem „Nature” jeden z odkrywców – Scott Sheppard z waszyngtońskiego instytutu Carnegie.

  – Nie wiemy – powiedział – jak dokładnie wygląda, jest chyba lekko czerwonawy. Ponieważ krąży daleko od Słońca, zakładamy, że jest na nim sporo lodu – dodał.

  Odkryty dzięki teleskopom w Chile obiekt nazywa się roboczo 2012 VP113 i naukowcy zgadzają się, że trzeba mu nadać jakąś atrakcyjniejszą nazwę.”

  ( http://fakty.interia.pl/nauka/news-nowy-tajemniczy-obiekt-w-ukladzie-slonecznym,nId,1392283)

 7. JMM53 pisze:

  A58
  Niesamowity jesteś. Zaczynam kumać z Vasarim i innymi z jego czasu. A na drugim obrazie z tyłu pojawia się mordka z wąsikiem jak u hitlera. Nie wiem tylko co oznacza klamra od oka do czubka głowy. Chyba już wiem.
  Pozdrawiam

 8. Ozyrys pisze:

  https://mistykabb.wordpress.com/2014/03/25/czestotliwosc-schumanna-czyli-puls-serca-ziemi-nieoczekiwanie-wzrasta/comment-page-1/#comment-2365
  samo złożenie do grobu to pryszcz w porównaniu z tym co wtajemniczeni robili z ciałem i Duszą takiej osoby .
  Jeżeli na dodatek taka osoba przedstawiała dla nich wielka wartość energetyczną .
  Ta natomiast była uzależniona od siły i mocy ,którą ta osoba w sobie posiadała ,mimo wielu cierpień jakie przyszło jej przejść poprzez poprzednie wcielenia.
  Taka Dusza ..jest numizmatykiem ,o który wielu się bije.
  Dlatego to wyzwolenie z pęt niewolnictwa jest tak ciężkie ,bowiem niewielu udało się zobaczyć co tak naprawdę działo się z ich Duszą po śmierci ,jakimi pieczęciami taka Dusza została obłożona i w jakim celu.
  Natomiast klątwy na ciało bardzo często uwidaczniają się w postaci jakiejś choroby – niby dziedzicznej..tylko ,że jest to ..powielanie matrycy pokoleniowej.
  „..Manipulatorzy stworzyli przy pomocy iluzji i technik religie i porządek społeczny dla swoich potrzeb.”
  tak właśnie się działo ,i często jeszcze dzieje ,chociaż mam nadzieję ,że to wcielenie będzie ostatnim ,w którym te praktyki są stosowane.
  Tacy manipulatorzy w ten sposób podporządkowywali sobie taka osobę na wieki…tysiąclecia.na wieczność.
  Tak ,to wszystko to prawdziwe zdarzenia.Potwierdzam A58.

 9. Ozyrys pisze:

  Zawsze taka Dusza wcielana była często wbrew swojej woli ,dzięki tym pieczęciom ,w pobliżu swoich oprawców.
  Prędzej czy później następowało w kolejnym wcieleniu spotkanie się kata i ofiary..i zapętlało się to coraz bardziej.
  Ludzie szukają wyzwolenia ,bo wiedzą ,że są omotani ,lecz nie wiedza jak z tego wyjść ,bowiem na przestrzeni dziejów tych pętli tyle narosło wraz z klątwami czy pieczęciami ,że sięgając od środka ,jest to wprost niewyobrażalne ,przez co staje się nierealne – staje się ułudą i dogmatem z piekła rodem ,który jest całkowitą abstrakcją ,co powoduje ,że …mamy zaniechanie…

  • Free pisze:

   Przerażające… chociaż nie rozumiem chyba w 100 % o co chodzi….

   • Ktoś pisze:

    Takie związane dusze zawsze odradzające się w swojej bliskości, zawsze się poszukujące i zawsze się nawzajem krywdzace by się ponownie odrodzić koło siebie we kolejnych wcieleniach .

    • Free pisze:

     no ale w jakim celu? czy to zależy od nich samych?

    • Ktoś pisze:

     Różnie najczęściej celowo pasożytniczym jak jedna strona pilnuje i wykorzystuje drugą i chce by ta wykorzystywana zawsze sie odradzałą w jej zasięgu by była mozliwość dalej ją wykorzystywać. Takie splątanie. Jak sie odradza jedna osoba zaraz pojawia się druga i odgrywają zaprogramowany teotrzyk w wykorzystywanie … i smierć… odrodzenie i znowu wykorzstywanie

    • Free pisze:

     i czemu to służy?

    • Ozyrys pisze:

     Free -pisałam już to nie mieści się w normalnym ludzkim rozumieniu.
     To ciąganie za sobą prawie we wszystkich wcieleniach tej ofiary służyło do celów energetycznych .
     Taka ofiara była dostawcą energii ,której potrzebowali ,by posiadać coraz to większą moc.
     Moc im potrzebna była ,by rządzić ,by mieć władzę ,by czerpać korzyści i profity z każdej swojej działalności.
     Potrzebowali tego z powodu pychy ,chciwości i próżności .
     Pobierali tą energię z takiej osoby w najróżniejszy sposób.

    • Free pisze:

     Tak kombinowałam ale wierzyłam że to nie jest prawdą….

   • Ozyrys pisze:

    Możesz Maryś nie dostrzegać takich niuansów z prostego powodu ,Twoja Dusza zapamiętała to czego Twoja podświadomość nie chce dopuścić byś pamiętała .
    Dusza wszystko pamięta ,nawet co się działo po naszej śmierci ,jak zachowywała się rodzina czy ewentualni oprawcy.
    To podświadomość blokuje pewne informacje ,kiedy uznaje ,że świadomość jeszcze sobie nie poradzi z taką wiedzą .
    Natomiast Dusza ,czyli Nasze wyższe Ja – czyli nasza Boskość ,mówi zobacz ,uporaj się z tym rozwiążesz ten supeł dalej będzie Ci łatwiej.
    Tylko ,że supłów na przestrzeni dziejów powstały tysiące i teraz to już nic nie widzimy …tylko zajmujemy się ” gwiazdami” układami kosmicznymi ,co kiedy i jak zamiast sobą .
    Zaglądając teraz w galaktyki ,nie uwolnimy się od tego…to tylko ułuda ,która zwodzi naszą świadomość ,byśmy zajmowali się tym co w tej chwili jest najmniej istotne dla naszego rozwoju ,a tym samym uwolnienia ,to kolejna pułapka .
    Niby rozwój ,ale co Ci po tej wiedzy.?
    ..co Ona daje Tobie ? jaką wolność? czy jest 12 czy 13 galaktyk?

 10. A58 pisze:

  A co Marysiu oficjalne źródła mówią na temat składania do grobu i dlaczego był pusty.Przypadek zrządził ,że człowiek związany z twórczością Leonarda ,Michała Anioła ,w swoich dziełach zawierał takie rodzynki.

 11. Free pisze:

  stąd komunia sw…..????

  • Ozyrys pisze:

   komunia święta ma swój jeszcze inny wymiar.
   Należy pamiętać ,że Stwórca zsyła i zsyłał wiele aspektów mocy w najróżniejszy sposób.
   Są to np. szczególne dni w roku, są to pewne misteria ,które mają służyć dobru człowieka ,by się rozwijał w zgodzie z Planem i Prawdą Boską .
   Dał nam wiele narzędzi i atrybutów ,by nam ułatwić nasze życie i byśmy w harmonii pięli się na drodze rozwoju w obfitości łask Stwórcy.
   Już przed eonami lat ludzie doskonale zdawali sobie sprawę z takiej istoty rzeczy,żyli w zgodzie z Prawem Boskim.
   To był…Raj…
   Jednak….pamiętajmy ,że Ziemia nie bez powodu jest na skraju wszechświata,mieliśmy być oddzieleni od złowrogich nam sił ciemności ,by nas nie znaleźli.
   Znaleźli.
   Posługując się metodami nam zupełnie obcymi ,zawładnęli umysłami i Duszami osób najbardziej podatnych na ich podszepty.
   Wzbudzili w nich namiętności i wszelkie negatywne wibracje podjudzając do zatwierdzenia i ustanowienia ich pełnomocnikami na Ziemi.
   Bez zgody władców panujących wówczas na Ziemi ,nie mieli praw ,by osiedlić tutaj swoje energie.
   W ten sposób …zafundowano nam raj utracony…to symboliczne jabłko z drzewa pokusy ,które Ewa podała Adamowi.Oczywiście ,że to nie było jabłko ,tylko specjalne misteria,o których już wiele napisałam.
   To przypieczętowało okres panowania wszetecznego zła na Ziemi.
   A to z kolei spowodowało ,że wszelkie energie Stwórcy schodzące w określonych okresach i porach roku na Ziemię ,by ułatwiać ludziom połączenie się z Bogiem .zaczęły być krok po kroku manipulowane we wszelkiego rodzaju misteriach i rytuałach,z nakładaniem bardzo silnych pieczęci ,które zupełnie i coraz bardziej odzierały nas z możliwości bezpośredniego korzystania z łask Stwórcy.
   To wszystko przetrwało w coraz „lepszym” stanie do dnia dzisiejszego.
   Dlaczego lepszym ?
   Ponieważ kolejne wcielenia i setki lat obfitowały w coraz to nowsze , wymyślniejsze i silniejsze blokady zakładane nam jak postronek na szyję .

   • Ozyrys pisze:

    Andrzeju i ten obraz ,który nam podesłałeś :

    doskonale obrazuje ,to o czym napisałam wcześniej.
    Lorenzo…jest osoba wysoko urodzoną i bogata co widać po obszyciu sobolami jego niby skromnej ,ale jedwabnej lub atłasowej szaty w kolorze przydymionego nieba.
    Jego czakra splotu słonecznego – brzuch jest zapieczętowany pasem ,zamkniętym na kłódkę ,która jest ukryta.
    Jak wiemy ze splotu słonecznego wychodzi z naszego biała astralnego sznur ,który nas wiąże z naszym przeznaczeniem .jest to nić życia…- jest zamknięta na kłódkę.
    Nie jest w stanie jej ściągnąć ,wie ,że jest to jego decyzja ,dlatego ukrywa ją pod tkaniną -chustką ,w kolorze białym – to zmyłka dla odbiorców ,którzy go widzą – biały kolor- niewinność,czyli jest ,ale ma być niewidoczne to czemu sam dał się zapieczętować.
    Obok, na pasie ma przywieszoną sakwę z pieniędzmi ,bogatą ,napchaną ,w kolorze czerwonym.Kolor czerwony- krew / władza,tak zdobył te pieniądze.
    Potwierdzeniem tego jest ukrywany zwitek papieru, na który spogląda …diabeł…- oznacza to ,że zaprzedał się ciemnym siłom ,podpisał pakt z diabłem i dlatego ma władzę i pieniądze.
    Zewsząd otaczają go byty demoniczne ,na które nie chce spoglądać ,a one ,ubrane w piękną maskę -ułuda,szepczą mu do ucha swoje pomysły.
    Dzieje się w to ciemnym pomieszczeniu…alegoria …nie poszedł po porady do Światła ,ale do ..piwnicy z naczyniami pełnymi złych demonów.
    Tam szuka podpowiedzi dla dalszego postępowania…w ciemnościach.
    Jego dłonie są smukłe – nie skalał się ciężką pracą ,ale …wyglądają jak u kościotrupa,bez krwi i ciała…paznokcie są prawie czarne- szare z ciemnymi obwódkami…ten człowiek nie żyje ..to chodząca ,wychudzona powłoka człowieka..zaprzedana ciemnym siłom.
    Szczęka wysunięta do przodu- uparty w dążeniu do swoich celów ,warga dolna większa niż górna- lubi luksusy ,komfort.
    Maska.która mu podpowiada…z czakry korony wychodzi cienki…wąż ,którego ciało w chodzi w oko…widzi tylko to co ten wąż chce żeby zobaczył.
    Brak połączenia ze Światłem .niskie żądze.

    • A58 pisze:

     Oj Ozyrysku coś mi mówi ,że za szybko wyciągasz wnioski.Muszę troszeczkę rozszerzyć pole interpretacji.
     Lorenzo Medici ,był jak na swoje czasy kimś wyjątkowym.Za jego rządów Florencja przeżywała rozkwit..Lorenzo wydawał ogromne kwoty na działalność charytatywną i budowę dóbr służących powszechnemu pożytkowi.Ogólnie rzecz biorąc to bardzo pozytywna postać .Nieprzypadkowo Vasari wybrał go do swojego tajemniczego przekazu.Vasari nie mógł znać Lorenzo ponieważ urodził się blisko dwadzieścia lat po jego śmierci.Dlaczego więc Lorenzo?
     Leonardo powiedział kiedyś takie słowa:
     „Stworzyli mnie Medyceusze i oni mnie zniszczyli.”
     Giorgio znał Michała Anioła.Co ciekawe ,że wszyscy oni w swoich dziełach zawierali jakieś przekazy.To wygląda na coś zaplanowanego i sterowanego przez przekazy ,które ja nazywam indukcjami.Wiele postaci jest ze sobą powiązanych.Wszyscy pracowali na rzecz pokazania prawdy i byli łącznikami przeszłości z przyszłością..Napewno nie mogli działać otwarcie , dlatego taka zakamuflowana postać przekazów..Jeśli Michał Anioł w Sykstynie w sposób bardzo widoczny na namalowanych zwojach sybili namalował duże litery.W 1978 roku prowadzone były prace renowatorskie a odkrycie było wielką sensacją.Niemcy nawet nakręcili film o tym zdarzeniu.Dziś ten dokument znikł tak samo jak zamalowano litery.Dopatrzono się bowiem ,że czytając je w kolejności zgodnej z pojawianiem się postaci z manuskryptami wychodzi nazwisko znanego kabalisty(Abulafia)z czasów papieża Mikołaja III.Miał on spisać „Traktat o milczeniu”..Zawartość była groźna dla kościoła ,ponieważ zawierała informacje o tym , co stało się z ciałem ukrzyżowanego po śmierci i dlaczego zostało przeniesione i w czyim grobie pochowane.Teraz o „Bitwie po Anghiari.”.Podobno nie ukończona i taki fresk tyle lat znajdował się w pałacu Vecchio????.Nagle Vasari dostaje zlecenie na zamalowanie dzieła Leonarda i co robi.Buduje nową ścianę w w pewnej odległości od dzieła Leonarda.Maluje swój fresk.Robił wszystko ,żeby wyszedł mu kicz a do tego wysoko zrobił napis:”szukajcie a znajdziecie”.Uchronił zbyt oczywisty przekaz Leonarda przed zniszczeniem zakładając ,że jego bohomaz zostanie usunięty w przyszłości..Nie przypadkiem w centuriach znalazł się zapis:”Murarz ma rację”.Michel to kolejny zorientowany w tym o co chodzi.No , ale skoro we Florencji sprawa się wydała , to Leonardo opracował nowy sposób przekazania wiedzy o tym ,kto steruje i jak tym światem.Nie robił tego sam.Zapis z centurii :”Dwóch praży gips”.Tak część fresku w Mediolanie wykonana jest na przepalonym gipsie ,który w założeniu miał po pewnym czasie odpaść.W centuriach wielokrotne jest odniesienie do tego dzieła.Tu znów przydatne jest lustro..Takich przypadków można podać wiele z twórczości chłopaków renesansu.Podam Wam kolejny przykład zakamuflowanego przekazu.To bitwa pod Lepanto Vasariego.Ciekawe czy znajdziecie te perełki?

    • Ozyrys pisze:

     Pamiętaj Andrzeju ,że w związku z tym ,że nie mogli bezpośrednio przekazać swoich informacji…tak jak napisałeś ,musiał kamuflować swoje przesłanie.
     Być może dlatego wybrał Lorenzo gdyż inna postać z Medyceuszy ubrana w to wszystko dookoła co Lorenzo ,miałaby zbyt jasny przekaz.
     Skorzystał tylko z fizjonomii,a reszta …
     Poza tym wszyscy władcy i arystokraci byli ze sobą połączeni..w szczególny sposób.
     To oni zostali wybrani ,a jak wiem nic wówczas nie było tym czym jest .Zresztą tak jest do tej pory.
     Być może Lorenzo był również ofiara z przedwiecznych obrzędów i zdawał sobie sprawę z wagi odkryć i Leonarda i Michała Anioła ,dlatego posłużył Visari za model ,by przekazał pod jego postacią jak spętani są ludzie.
     Tak jak najbardziej byli łącznikami między tym co ukazało im się w indukcjach a tym co dzięki temu sami odkryli.

    • Ozyrys pisze:

     Najbardziej z tego obrazu .zwróciłam uwagę na odbicie w lustrze..Grecja i morze Egejskie i morze Jońskie.A tam ..spokój ,okręt ale..raczej pasażerski a nie wojenny.
     Po prawej stronie lustra widzimy śmierć i jej wszystkie atrybuty oraz lęk ,strach .
     Po Prawej trzy niewiasty zawierające pokój…Greczynka ,Turczynka a trzecia??? Rzymianka ?
     aniołowie – czyli zwiastuni Stwórcy lecą nałożyć im złote korony ,które symbolizują powagę sytuacji – wmieszały się w to całe zajście Istoty Światła ,Stwórca -koronuje je dając znak ,że sytuacja podąża zgodnie z Prawem Boskim ,czyli…następuje pokój?
     Nie umiem tylko dokładnie przyjrzeć się czerwonemu stworkowi ,który towarzyszy aniołowi ,niosącemu koronę rzymiance…to jakiś podstęp ?
     Co greczynka trzyma w ręku spoczywającej na plecach turczynki?…tak za plecami?

    • Ktoś pisze:

     „przyjrzeć się czerwonemu stworkowi ,który towarzyszy aniołowi ,niosącemu koronę rzymiance”

     – to piuropusz od hełmu. Rzymianie tak mieli, że nosili na głowach „szczoteczki do polerowania zbroi”.

     To co nosi „środkowa” zostało przywłaszczone przez miedzy innymi papieży.

    • Ktoś pisze:

     Ja myśle iż oni zwyczajnie piją do pewnej postaci znanej z posiadania zwierciadła w przydomku.

     Postaci znanej, lubianej, mającej zajebiste wibracje i czasami samokreślanej jako GEHENNA.

     Lepszy jest obraz Anioła jaki kiedyś MB wkleił. Czytelniejszy od tych bohomazów.

     Jak dla mnie interpretacja Ozyrys tego http://en.wikipedia.org/wiki/File:Vasari-Lorenzo.jpg jest OK.

     I tak ich „Rudy” rozliczy, niach, niach, niach.;D

    • Ktoś pisze:

     „Stworzyli mnie Medyceusze i oni mnie zniszczyli”

     Ich herb jest perełką o jakiej będzie pewnie w 5 cześci (bo się w 4 nie załapie) ;p

     Wszystko co ważne w tych zagadkach napisałem w 2 pierwszych. 😉

     http://pl.wikipedia.org/wiki/Medyceusze

    • Ktoś pisze:

     Gołąbek nie pasuje, powinien być łąbędź.

     Niewatpliwie „lew z judy” pokazany jest jako przegrany.

     A Śmierć z wyrazem triumfu powinna spoglądać w przeciwną stronę. 🙂

     I było by fajniejsze dzieło.

     Niezły obrazek ale tylko kawałek jest naprawdę ważny.

 12. mineralek pisze:

  Dla mnie ten obraz ma kilka symboli.Troche jak z Apokalipsy św.Jana.Po prawej stronie zło, które zostaje zniszczone, ,,aniołki,, u góry wylewaja czarę węży, ale dziwne, maja one głowy psa, lwa? generalnie upadek.Prawa strona dobro, zwycięstwo nad złem i symbolem tego złote korony oraz postać srodkowa trzyma klucz i w prawej dłoni dwuramienny krzyż-co on oznacza nie wiem,Ciekawy jest też środek z mapą, na której na morzu jest punkt, w którym namalowany jest krzyż.Może w tym miejscu ma wpaść ,,coś,, co zmieni oblicze Ziemi i świadomość ludzi? No takie moje pierwsze skojarzenia, sporo symboli, bo i gołab, symbol czystości i pokoju.

 13. mineralek pisze:

  Ach , i jeszcze dziwne te zwierzęta na chełmach upadających ludzi a po lewej stronie , tuż przy stopach leży lew, który w swych łapach trzyma ewengelię, po lewej zaś stronie leżący baranek trzymający chorągiew, taki baranek to symbol zwycięstwa, odnowienia do nowego życia.

 14. A58 pisze:

  Oj Marysiu – poddałaś się po piętnastu minutach .Dobrze podpowiem
  Czy ten obraz przedstawia bitwę????.Napewno nie.Jak powiększysz ,to widać bandery.Półksiężyc i gwiazdę a po drugiej stronie różnie.Obraz przedstawiający bitwę morską powinien wyglądać mniej więcej tak:

  U Vasariego okręty stoją równiutko w szeregach z opuszczonymi żaglami.To wskazanie na brak walki.Na pierwszym planie są zobrazowane postacie w wersjach starożytnych.Po lewej stronie dwie postacie trzymają się za ręce i obejmują kogoś w środku ,kto ma na głowie coś przypominające tiarę a w rękach trzyma dziwny krzyż i klucze.Taki sam krzyż zobrazowany jest w tzw zaginionej księdze Nostradamusa.Tam krzyż płonie od spodu a gra w kości (sześć oczek na kostkach) dobiega końca.
  Jak widać na dole jest księga z napisem.:
  „X Tibi” i „marce”
  Co słownik tłumaczy- X ty -znak.
  Na drugiej karcie jest napis :
  „Evangelisti mevs”
  Ewangeliści płacą.
  Po przeciwnej stronie tragedia.Przerażenie Patrzą w górę z przerażeniem.Nawet śmierć jest w strachu.???.Są tam aniołkowie ,którzy sypią z góry wunderwaffe.Postacie jednak na nie nie patrzą ,coś innego widzą na niebie.Czy muzułmanie modlą się jak ta kobieta z myszą na głowie?Kogo więc dotyczy przekaz.
  Jak już tak zagadkuję ,to jeszcze jeden numer Giorgio(tu to już łatwe)

  • Ozyrys pisze:

   Andrzeju…no to teraz…poproszę o czytelny przekaz..co ten obraz przedstawia 🙂
   ..i czego się boją, dlaczego greczynka trzyma klucz i krzyż ..
   nie zauważyłam tego krzyża w jej ręce wcześniej.

  • Ktoś pisze:

   Krzyż nie jest „dziwny” ale nasz „słowiański”.

   • A58 pisze:

    Ani nie słowiański (Ręce boga) ani prawosławny..Z wyglądu przypomina Krzyż z Caravaca..Legenda o cudownym wniesieniu takiego krzyża w czasie mszy.Krzyż ten został spopularyzowany przez Jezuitów.To wiąże go z przekazem graficznym z Tzw zaginionej księgi.Tam gość w tiarze trzyma palący się krzyż z Caravaca.To jezuita.A kto stoi dziś na czele Krk?

    • Ktoś pisze:

     „Ani nie słowiański (Ręce boga) ani prawosławny..Z wyglądu przypomina Krzyż z Caravaca”

     – ha ha ha, to co jest na patyku to rysunek z tarczy herbu Pogoń.

     Patyk tylko dokleili by im to było łatwiej nosić.

    • siola pisze:

     3 cyganow Gobi altaj Mama Lucja ksiega (zloto-wiedza)i ja biedny zebrak.Ten bol w klatce piersiowej od tygodnia po 20 min ataku jestem mokry jak szczur ,moze to ten wzrost rezonansu.Balenstern

    • siola pisze:

     Ballemstrem-Gliwice

    • Ozyrys pisze:

     postaram się pomóc..zaraz 🙂

    • siola pisze:

     serce przepisal isoket spray troche pomaga i 10 kwietnia musze do kardiologa zobaczymy ,dobrze ze to nie polska jakbym mial czekac na wizyte u specjalisty rok to nie wiem.

    • Ozyrys pisze:

     Siola ..ponaprawiałam Ciebie i trochę Twoją żonę 🙂
     jutro powinieneś odczuć ulgę.Miałeś takie stalowe obręcze nałożone na wszystkie czakry,Jedna znich przechodziła przez środek serca i opasywała Twoje ciało po prawej stronie ,jedna przechodziła centralnie przez 3 oko i opasywała głowę jak gdyby wzdłuż poprzez czakrę korony .
     Na głowie miałeś opaskę ,która wyglądała jak korona ,to była zmyłka ,bo była brudno-stalowa i opasywała Ci czakrę korony – te 3 opaski ściągnęłam .Nie mogłam więcej ,bo bys mógł sie źle poczuć…za dużo operacji na raz nie wolno robić .
     Zmieni Ci się teraz ..powoli energetyka i świadomość ..postrzeganie,więc zaczniesz pewne sprawy odbierać inaczej.
     za 2 dni zdejmę kolejne 2 obręcze .
     Oprócz tego wyczyściłam dokumentnie i Ciebie i Danusię ,powinna dzisiaj spać spokojniej ,bo pozabezpieczałam Was 🙂

    • siola pisze:

     DZIEKI

  • Ktoś pisze:

   Zwierzątka na głowach to pokazanie graficzne „totemu rodu albo nacji”.

  • Free pisze:

   Lewa strona coś mało wesoła, czyżby game over?

   • Ktoś pisze:

    No nie to korner „luzaków” patrzących w przyszłość z optymizmem. 😉

    Nawet udawanie Słowian im w niczym juz nie pomoże.

 15. Ktoś pisze:

  „Skarga na agresję na Polskę, debelację terytorium, ludobójstwo na Narodzie Polskim

  W celu zapobieżenia mataczeniu, ucieczce sprawców do Izraela, USA czy też innych krajów, które nie są sygnatariuszami Statutu Rzymskiego a nade wszystko powstrzymania ludobójczych działań, agresji i zawojowywania Polski występujemy o :

  – likwidację Unii Europejskiej i innych globalnych organizacji i agend

  – niezwłoczne wydanie nakazu aresztowania dla sprawców

  – zablokowanie kont bankowych sprawców i ich rodzin.

  – konfiskata mienia sprawców na rzecz roszczeń Polski i Narodu Polskiego.

  – niezwłocznego skierowania aktu oskarżenia do Trybunału Karnego

  – ścigania innych sprawców działań na szkodę Narodu Polskiego.

  – zwrotu zagrabionego mienia narodowego wypracowanego przez wiele pokoleń Polaków oraz bogactw zgromadzonych w skarbcu państwa w postaci złota, srebra,

  – odszkodowania dla każdego rodowitego Polaka w Polsce za cierpienia, za utratę zdrowia i życia, krzywdy moralne i straty finansowe jak też za wyzysk kolonialny, niewolniczą pracę, rozbicie rodzin ( masowa emigracja za chlebem).

  – odszkodowania i ukarania winnych za niemiecko-żydowską kampanię szkalowania dobrego imienia Narodu Polskiego i Polski poprzez obarczanie winą i nazywanie “polskimi obozami” niemieckie obozy koncentracyjne z okresu II wojny światowej, podczas niemieckiej okupacji terenów polskich jak też haniebne przypisywanie winy Polakom za niemieckie zbrodnie wojenne na ludności żydowskiej np. w Jedwabnem.

  Dokonywanie agresji i zawojowania (debelacji) terytorium Państwa Rzeczypospolita Polska i równocześnie ludobójstwa na Narodzie Polskim przez wyżej wymienione osoby jak też osoby z nimi powiązane a nie wymienione z nazwiska w niniejszym powiadomieniu, jest czynem ciągłym, trwającym od ponad 25 lat. Ma to miejsce nie w trakcie jakichkolwiek działań wojennych ale w czasie pozornego pokoju.

  Sprawcy dokonali całkowitego zajęcia terytorium Rzeczypospolitej Polskiej i przejęcia kontroli nad państwem a dotychczasowy Suweren tj. Naród Polski pozbawiony został należnej mu władzy zwierzchniej, co jest złamaniem Konstytucji RP jak też prawa międzynarodowego, co wyczerpuje definicję debelacji.

  Przestępstwo ludobójstwa na Narodzie Polskim realizowane jest stopniowo i z premedytacją. Zmierza do wprowadzenia Nowego Porządku Światowego i depopulacji ludności świata pod złudnymi hasłami Zrównoważonego Rozwoju i Agendy 21.

  całość
  http://opolczykpl.wordpress.com/2014/03/28/skarga-na-agresje-na-polske-debelacje-terytorium-ludobojstwo-na-narodzie-polskim/

 16. Ktoś pisze:

  Sen o OBŁEDZIE?

  „Miałem ostatnio sen, w którym Występowały 3 mocarstwa, Jedno to na pewno Rosja a drugie To Anglo-Ameryka,a 3 nie wiem było dziwne,Jakby jacyś rebeliańci, Wszystko doszło do tego że te 3 mocarstwa były sciągane na wojne z każdy z każdym, I było to kierowane przez ducha świętego czy też moc Bożą, bo słyszałem w głowie taki jakby dzwiek i słowa że idzie duch boży a żołnież ktory chciał mnie zabić mówił że nie panuje nad sobą i nie wie co się z nim dzieje, na końcu tego widziałem broń atomową użyta conajmniej 2 razy potem sen się skończył gdy uderzenie bomby atomowej mnie rozbudziło bo mnie zabiła.”

  (http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/orbita-nowej-planety-odkrytej-w-ukladzie-slonecznym-wskazuje-istnienie-nieznanego-masywneg#comment-189008)

  • Ktoś pisze:

   „Tu zostają napychani ci co ich istnienie było niewygodne dla tych kttórym marzy się całkowita kontrola nad wszechświatem. Więźniowie to nie żadni złoczyńcy ani mordercy tylko ofiary kosmicznych krucjat, którym zdewastowano i rozgrabiono rodzime planety i wymordowano rodziny i kolegów.

   Mnie wrzucili tutaj elohimskie ścierwa a moją planetę zaatakowali z powodu zwyczajnego bólu dupska i zazdrości, że moja rasa jest dużo potężniejsza i ma technologię której te tępe jełopy nigdy by nie osiągneły. Przez ten atak oraz zniewalanie mnie i moich braci popełnili najgorszą głupotę w historii skazując swoją rasę na eksterminację w niewysłowionych męczarniach, którą im zgotujemy za to histeryczne cwaniakowanie do nas i obdzieranie nas z dumy i godności.

   Moi kumple z kosmosu już czekają z odsieczą u wrót czasoprzestrzennych do nas, niech tylko się tutaj portal otworzy to zobaczycie wszyscy jak wygląda zemsta w naszym wykonaniu. Te ścierwa które mnie tu uwięziły zapłacą za to i to one staną się bydłem pośmiewiskowo-rzeźno-eksperymentalnym i zabawkami do tortur oraz każdy kto ich popiera.

   (http://innemedium.pl/wiadomosc/naukowcy-stwierdzili-ze-nasze-sny-moga-byc-realne#comment-68247)

   Aż nie wiem jak to skomentować więc zatre raczki z zainteresowania. 🙂

   • Free pisze:

    Bardzo ciekawe, to tak jak czasem powtarzamy iz chyba nie jesteśmy z tego świata 🙂

    • Ozyrys pisze:

     Na Ziemię nie przychodzi się za karę tylko w uznaniu zasług.
     Tylko Ci ,którzy mają silną energię i zasłużyli się ,mają tutaj na Ziemi szansę tego dokonać .
     Tylko na Ziemi jest taka różnorodność ,której na innych planetach nie ma.
     Co z tego ,że są bardziej rozwinięte ,kiedy doprowadzało ich to do zguby…tutaj sa wybrani przez Boga ,by spełnić swoją misję .

 17. Ktoś pisze:

  „Początki religii żydowskiej w Polsce
  Broszura polskiego historyka dr Maksymiliana Gumplowicza (prawdopodobne korzenie żydowskie od strony matki), urodzonego w Krakowie w 1864 r. i wydana sześć lat po jego śmierci w 1903 r.

  To, co w broszurze poraża, to zgłębienie tematyki – historii chazarskiej, która dziś stanowi tabu, a jest nierozerwalna w zrozumieniu pochodzenia większości współczesnego żydostwa.

  całość
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/poczatki-religii-zydowskiej-polsce-2014-03

  PDF do ściągnięcia.

 18. Ozyrys pisze:

  Wszyscy ,którzy do mnie pisali i mam ich adresy mailowe na poczcie ,dostaną ode mnie książke ,którą 2 dni temu otrzymałam jako załącznik w pdf ,wydaje mi się być bardzo ciekawą lekturą dla nas wszystkich.
  Wprawdzie oprócz wstępu nic dalej nie przeczytałam…trudno..na razie nie mam czasu ,chyba ,że na raty ,zapowiada się ciekawie.
  Chciałam ją tutaj umieścić ,żeby każdy mógł sobie ją pobrać …ale nie wiem jak 😦

  • Ktoś pisze:

   Nie da się załadować jako pliku na mistyke i udostępnić linka przez znacznik ?

   • Ozyrys pisze:

    nie umiem 😦
    może Ty to zrób?

    • Ktoś pisze:

     Jak mi jutro naprawią modem od neta, to spróbuję pogrzebać za tą opcją.

    • Ktoś pisze:

     Ciekawe bo wszedzie piszą iż to „ci z Marsa są problemem na Ziemi” i ze Danawowie, ta najbardziej obżydliwa i plugawa forma istnienia zatruwająca Ziemię to oni.

    • Ktoś pisze:

     Może tak być jak piszesz a może Gracjana czyta kilka rozdziałów a potem „opowiada o własnych wizjach”. Teraz jest MODA NA TO.

    • zuzka pisze:

     A tu ciekawostka, w języku arabów celeutyckich słowo „Kair” oznacza „Mars”: http://pl.wikipedia.org/wiki/Kair W języku arabskim literackim Kair określa się mianem „al-Qahira”, które nawiązuje do arabskiej nazwy planety Mars– Qahir al-Falak, i dosłownie tłumaczy się „zwycięska” (trzeba tu zaznaczyć, że słowo „miasto” w języku arabskim jest rodzaju żeńskiego). Nazwa Al-Qahira została zniekształcona przez Wenecjan, którzy prowadzili tu w średniowieczu swoje interesy, i w takiej formie trafiła m.in. do języka polskiego. Natomiast w dialekcie kairskim „Masr”, podobnie jak cały kraj, Egipt. Nazywane jest również „Miastem tysiąca minaretów”, „Matką Świata”, „Wielkim Mango”. To daje mi dużo do myślenia, czyli można puścić wodze fantazji. 🙂

  • Ktoś pisze:

   Szatan udaje boga a kler udaje „kochających”. Jeden motyw. Ułuda.

   • Ktoś pisze:

    I to jest dobre pytanie ale nie spodoba się tym od „jezusika”,

    był taki żyd opisany w bibli co miał 9 synów z jakich 8 zabito.

    To on jest szatanem co robi wszystko żeby uważać Boga za szatana.

    Znaczy jego potomkowie, krzyzówki genetyczne z lokalnymi semitami.

   • mały budda pisze:

    Szatan moim zdaniem to wymyślona forma czarnej ciemnej energii, która nie istnieje po śmierci ciała fizycznego. Lecz jeśli człowiek wiary tj. religijny za życia wierzy w szatana. Tworzy tą osobę jako mroczną. To wyniku strachu przed śmiercią uwidacznia jeszcze bardziej ten byt. Wierzy w religijnego szatana a po śmierci ciała fizycznego doświadcza samego przez siebie w pojonego szatana. Doświadcza samego własnego szatana.
    Religie są to kajdany zniewolenia ludzi aby się w nieskończoność odradzali w materii pod postacią ciała fizycznego. Więc nie chcą wolności tj. Nirwany.
    Dlatego religijni kapłani wiedzą o tym. Wiedzą także, iż kara ich spotka. Dlatego do końca ich czasu będą kłamać i oszukiwać. Przed upadkiem religii, będą następować upadki symboli religijnych. Ponieważ symbole religijne mają zapis energetyczny związany z swoim okrucieństwem na ziemi.
    Życie nie powstało dla religii ani manipulacji.
    Życie powstało z miłości dla doskonałości jako najważniejszej idei rozwoju samoświadomości jako formy życia.

    • Ozyrys pisze:

     Niestety nie mogę się z tym stwierdzeniem zgodzić .
     Szatan ,diabeł ,ciemny byt istnieje jak najbardziej …we Wszechświecie te byty nazywane są bytami demonicznymi i wszetecznym złem.Są i istnieją – są jak najbardziej namacalne.
     Strach przed śmiercią jest ułudą ,która mam nadzieje ,że się rozpuści ,pod warunkiem ,że ludzie będą nad sobą pracować ,bo samo się nic nie zrobi.
     Szatan jest areligijny ,czy wyznajesz jakąś religię czy nie, te byty istnieją i jeżeli dajesz im furtkę do wejścia do Twojego jestestwa ,to one po prostu wchodzą .

     Tak ..klechy wiedzą o wszystkim ,i to kapłani wszelkich religii ,nie tylko KK.
     Niestety ..kapłani nie wierza w to ,ze ich kara spotka ,absolutnie.
     Sa zadufani w swojej pysze i próżności ,ufajac ,że wiedząc o specjalnych dniach ,taki jak jutrzejsza niedziela ,kiedy to zsyłany jest AKT ŁaskI STWÓRCY w celu oczyszczenia wszystkich przewinień ,korzystają z tego Aktu Łaski …co roku.
     Jutrzejsza niedziela jest tzw.IV niedziela paschalną – LAETARE !
     „Wesel się, Jeruzalem! A wszyscy, którzy ją miłujecie, śpieszcie tu gromadnie. Cieszcie się i weselcie, którzyście się smucili, radujcie się i nasyćcie się z piersi pociechy waszej.

     Uradowałem się, gdy mi powiedziano: Pójdziemy do domu Pańskiego.”

     Tu jest napisane,ze wszystkie smutki zamienią się w radość .Czy ktokolwiek ,kto nie jest kapłanem lub nie studiował tajemnic mistycznych wiedział o tym ?
     NIE !!!!
     To jest min. ta manipulacja klechów różnych wyznań i religii,bo oni o tym dniu doskonale wiedzą .
     Przecież ten dzień …jeszcze jest kilka podobnych w roku ,zmienia możliwość odnowienia się Duszy w Akcie Łaski Pańskiej ,z której korzystali od wieków ,bo ten dzień nie nastał wraz z powstaniem religii KK.

     „Życie powstało z miłości dla doskonałości jako najważniejszej idei rozwoju samoświadomości jako formy życia.”
     I to jest Święta Prawda..dlatego Bóg zsyła takie energie ,jak te które zejda jutro na Ziemię ,by pomóc swoim umiłowanym dzieciom.
     Jednak nikt o niecnych intencjach sprzecznym z Prawem Boskim ,niech nie liczy na ten akt łaski- skończyło sie .
     Tylko osoby ,które z czystymi intencjami zwrócą się do Stwórcy o obdarowanie ich z wdzięcznością podziękują za otrzymane łaski ..dostąpią tego zaszczytu,bo tak można nazwać bezpośrednie obdarowanie przez Boga swoja miłością ,która niweluje wszelkie tzw.grzechy.

    • Free pisze:

     Odebrałam to jako przekaz „Otuchy”. Dzięki 🙂

    • Ozyrys pisze:

     no nie..niestety nie

    • mały budda pisze:

     Zgadzam się z tobą Maria_st.
     Powstaliśmy jako doładowanie dla Światła. Dodam od strony ziemi.
     Dlatego nie wszystkie co reinkarnuje na ziemi ma zdolność zainicjowania kontaktu z lustrem własnego odbicia.
     Według mnie zadaniem życia na ziemi, jest zwiększenie swojego potencjału energetycznego. Masz światło w sobie więc rozpal ogień w sobie aby światło wokół ciebie twoją przestrzeń oświetlało dla wszystkich Czujących Istot.

    • Ozyrys pisze:

     MB to MY jesteśmy doładowywani przez Światło ,na tyle na ile każdy z nas jest na to gotowy .
     Jeżeli wszyscy zwiększymy ten potencjał ,,może za setki lat to się uda ?
     …to reszta jak napisałeś 🙂

    • Ktoś pisze:

     Ta, Światło Świata.

  • jeśli mogę poprosić o przesłanie książki to podaję swój adres : bpodobas@gmail.com
   serdecznie dziękuję
   Basia

 19. Ozyrys pisze:

  siola ..napisz na adres mistyka@onet,eu Twój prawdziwy adres mailowy ,bym mogła Ci wysłać Tą książkę w pdf,chyba ,że nie chcesz .
  Proszę osoby ,które są zainteresowane o napisanie swoich adresów na ten adres to też otrzymają tą książkę
  Tytuł – „Misja „Michel Dismarquet

 20. Ktoś pisze:

  „Dostarczam Wam szokujące w swej wymowie przemówienie Szimona Peresa, prezydenta Izraela. Twierdzi on, że należy odciąć Polakom nauczanie historii, bo wystarczy nam przecież syjonistyczna interpretacja Holocaustu z naciskiem na syjonistyczną interpretację wydarzeń w Jedwabnym.

  Nie muszę chyba mówić, że tego typu strategia jest jedną z długofalowych strategii “pisania historii na nowo”. “Syjoniści chcieliby pisać historię na nowo tym atramentem, którym drukują te puste dolary”. ”

  (całość
  http://kefir2010.wordpress.com/2014/03/29/szimon-peres-odciac-polakom-nauczanie-historii-holocaust-i-jedwabne-wystarczy00/)

  Mądry Polak to …… hmmm ….. kto się boi i dlaczego WYKSZTAŁCONYCH POLSKICH PATRYJOTÓW?

  Zapachniało łąkami Kurukszetry, znowu będzie łomot do gołych żeber. „Rudy” już tu leci. 😀

 21. Ktoś pisze:

  „fara

  Są i tacy którzy przychodzą tu dobrowolnie, i wierzą że mogą jeszcze uratować ten świat i ludzi którzy się tu znaleźli, i nie odrzucają rzeczywistości tej która nas otacza, nie ma nas wielu ale rośniemy w siłę i wiarę wyścig trwa.

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/orbita-nowej-planety-odkrytej-w-ukladzie-slonecznym-wskazuje-istnienie-nieznanego-masywneg#comment-189176

  Żeby nie było „ze same dołujące wklejam”. ;p

 22. siola pisze:

  Dzieki Dziewczyny, jest już trochę lepiej staram się zabić złe myśli ,praca w ogrodzie ,trochę ciężko, musze uważac, by się nie przesilić, bo zaraz ściska ból .
  Dziś spróbuję posiać marchew ,pietruszkę ,rzodkiew i posadzić cebule.
  Jestem jedyny który za domem ma swój ogród przydomowy ,reszta ma tu tylko trawę,mówia ze się nie opłaca ,biedni nie znają smaku ,własnymi rekami wyhodowanych warzyw.
  Dzięki jeszcze raz Ktosiowi i Ozyrys i wszystkim którzy zajęli się moimi blokadami ,wiedziałem ,że coś jest nie tak po śnie z pasożytami.
  Nawet przypuszczam kiedy je zalożyli ,miałem wtedy Problem z wybudzeniem się ze snu ,wiem ze opierałem się, ale było ich więcej śmieszne ,że zapamiętałem nazwiska osób Rutkowski Russek .

 23. Iwona pisze:

  Witajcie
  jestem tu pierwszy raz i bardzo wasze rozmowy zainteresowaly mnie.Ja czytalam ta ksiażke jakiś czas temu-jest ciekawa i daje do myślenia…
  po za tym chcialabym sie skontaktować z nikiem Ozyrys (….)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s