Krymski węzeł. 2 cz.

 

myśl

 

Nie możemy nie zauważyć, że wszyscy wiemy czym się zakończy III wojna światowa? Zarówno my te szare myszki jak i również osoby na górze których wiedza jest zdecydowanie szersza. Skończy się ona totalnym upadkem ludzkości i w najlepszym przypadku wrócimy do czasów w których będziemy musieli wrócić do praw natury, w których to nie technologia będzie decydować o przetrwaniu a instynkt, spryt i umiejętności przetrwania. Co więcej okazuje się, że dużo naszych przodków sugerowało nam to, że przyjdzie armagedon. Począwszy od bibli św. kalendarza Majów, przemyśleniach Inków po Nostradamusa i na babie Vanga kończąc. Niektórzy zaczną się śmiać w tym momencie twierdząc, że przecież żadna z tych przepowiedni się nie sprawdziła? Ale czy rzeczywiście?

 

Data końcowa roku 2012 i początek roku 2013 były datami w których początek końca był najczęściej wymieniany. Ta data wychodziła nawet z numerologi. Końca jednak nie było. Jednak czy faktycznie od tej daty jesteśmy już tak daleko, że by się z tego śmiać? Moim zdaniem jeżeli ktoś myślał, że koniec nastąpi w jeden dzień był bardzo naiwny. Załóżmy że początek roku 2013 jest początkiem zmian na ziemi, które w dłuższym wymiarze czasowym doprowadzą ludzkość do końca. Musimy więc wrócić do najważniejszych negatywnych, globalnych wydarzeń zeszłego roku, żeby zobaczyć czy faktycznie historia ostatniego roku nie uświadomi nas, że faktycznie dążymy do dni ostatecznych:

 

Ja wymienię 5 najważniejszych, które mogą zmusić nas do przemyślenia tego, czy przepowiednie się nie sprawdza?

 

1. Abdykacja Benedykta XVI z tronu papieskiego i przejęcie go przez „czarne bractwo” Franciszkanów z papieżem Franciszkiem jako głowa kościoła. Oficjalnie mówi się o nim w Watykanie, że jest to papież na ciężkie czasy i tak samo się wypowiadają o nim Biskupi. Czemu Biskupi używają stwierdzenia papież na ciężkie czasy? Widocznie mają one być faktycznie ciężkie i kościół o tym wie.

 

2. Afera Snowdena i afera podsłuchowa. Wielu z nas już zapomniało o tym wydarzeniu a jest to bezprecedensowe wydarzenie, którego w takiej skali w tej dziedzinie nie było do tej pory. Snowden uciekł do Rosji a raptem 4-6 miesięcy później Rosja wchodzi na Krym. Co Snowden przekazał Putinowi? Najwyraźniej plany USA dotyczące właśnie Rosji skoro Putin szybciej zareagował na sytuację w Ukrainie niż cały zachód. Czy wiedział, że zachód chce ropodajnego Krymu?

 

3. 15 kwietnia podczas Maratonu w Bostonie wybuchły po sobie dwie bomby. Zginęły 3 osoby, a ponad 200 zostało rannych. Mimo wstępnych podejrzeń, że za zamachami stoi organizacja terrorystyczna, do zamachu przyznali się Tamerlan i Dżochar Carnajewowie – dwóch czeczeńskich braci niepowiązanych z żadnym ugrupowaniem. Zamachy znów rozbudziły strach przed zamachami terrorystycznymi w amerykańskim społeczeństwie, które zdążyło już zapomnieć o zagrożeniu. Zamachy w Bostonie nazwano również pierwszymi zamachami w erze mediów społecznościowych, bowiem wiadomości spływały za pośrednictwem Twittera, Facebooka i Instagramu.

 

4. Zamach stanu w Egipcie i wojna w Syrii czyli kontynuacja „wiosny ludów” w krajach arabskich zaplanowanych skrupulatnie przez MOSAD wraz z służbami bezpieczeństwa syjonistów z innych państw.

 

5. Demonstracje na Ukrainie rozpoczęły się 21 listopada po niepodpisaniu umowy stowarzyszeniowej z UE przez prezydenta Janukowycza. W praktyce oznaczało to związanie się w gospodarce i polityce z Rosją. Po brutalnej pacyfikacji demonstrantów na Majdanie Niepodległości – głównym placu w Kijowie, przez wyspecjalizowane jednostki milicji Berkut, 1 grudnia na Majdan wyszło od 200 tysięcy do pół miliona osób.

 

To są tylko wydarzenia społeczno-polityczne, których zresztą jest dużo więcej ale już po tych można zauważyć, że każde z nich jest czymś nowym, przełomowym nie odbywającym się na świecie wcześniej (oprócz okresu przed i w czasie II wojny światowej) a najbardziej dziwi okres czasowy w jakim doszło do tych wszystkich zdarzeń. Jest to nie cały rok.

 

Świat przyspiesza i widać to nie tylko po natężeniu wydarzeń politycznych ale i zmianach klimatu. Tzn. zwiększyła się znacząco ilość erupcji wulkanów, trzęsień ziemi, anomalii pogodowych a lasy w Amazonii przekroczyły w zeszłym roku „czerwoną linie” czyli stan w którym nie ma możliwości żeby kiedykolwiek w przyszłości same mogły by się odbudować.

 

Zresztą ostatnie 10 lat to okres stopniowego  „przyspieszenia”. Wiadomo, że osiągnie ono punkt krytyczny tzn takie miejsce gdzie natężenie i natłok tych wszystkich wydarzeń będzie tak gwałtowne, że zaczniemy wszyscy uważać je za okres ewolucji ziemi i gatunku ludzkiego. Dokładnie o tym mówią nam przepowiednie o końcu świata. Mówi nam o tym również numerologia.  Stoimy dziś w dniach w których wystarczy jeden błąd zwykłego człowieka ( np. żołnierza na Ukrainie, który naciśnie spust) i jest koniec świata jaki znamy. Czy to właśnie nie jest punkt krytyczny? Chyba raczej jest! Więc wydarzenia nie z przyszłych lat, nie miesięcy nawet nie tygodni ale następnych dni będą miały wpływ na to czy przetrwamy. Jeżeli ktoś tego nie widzi to jest ślepy albo tak pochłonięty pogonią za kasą, że nie potrafi tego zauważyć. Dokładnie tak jak ślepe są owieczki idące na rzeż co było też przepowiedziane.

 

Wiem, że część z was na pewno tego nie chce ale to musi się wydarzyć. Dlaczego? Wszystkiemu jest winna kultura społeczna i wychowanie. Przekładając to na język młodzieżowy nie jest trendy dziś okazywać miłość, pomagać innym, szanować innych. Dziś cool jest wszystko to co według Bibli, starych księg, przepowiedni doprowadzi ludzkość do zagłady. Chęć posiadania jest tu głównym najgorszym grzechem, który składa się z trzech członów: zazdrość, chciwość, okazja. My niestety wybraliśmy tą drogę a dobry handlarz wie, że właśnie te trzy człony są podstawą istnienia kapitalistycznego społeczeństwa.

Moim osobistym zdaniem nie pierwszy raz popełniliśmy ten sam błąd.

Mam wrażenie, że już czwarty lub piąty raz doszliśmy do podobnego rozwoju technologicznego, w którym świat duchowy przestał istnieć. Mówi nam o tym biblia, i zakazana archeologia. Myślę również, że wiedza o  poprzednich cywilizacjach jest specjalnie utajniana, żeby ludzie nie kojarzyli tego co robią z przeszłością. Żeby nie zdawali sobie sprawy z tego, że może znowu to się skończyć fatalnie.

http://zmianynaziemi.pl/uzytkownik/mojeimie44
(http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/bron-jadrowa-karabin-w-kazdym-domu-jedyna-szansa-dla-bezpieczenstwa-polski#comment-185830)

Bardzo wartościowy wpis i szkoda ,by przeszedł niezauważony ,w związku z tym ,ze pod „Krymskim węzłem” Ktosia  jest już nadto wpisów,zrobiłam część 2 .

 

Ozyrys.

 

 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, polityka, Ziemia i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

160 odpowiedzi na „Krymski węzeł. 2 cz.

 1. Ktoś pisze:

  Niewtajemniczonych chcę poinformować, w związku z datą wymienioną w tytule artykułu, że w najbliższą niedzielę i poniedziałek, czyli 16 i 17 marca przypada żydowskie “święto” Purim…

  “Purim to żydowskie święto morderstwa perskiego premiera, Hamana za rzekomy spisek przeciwko Żydom. Hamana powieszono wraz ze wszystkimi jego dziesięcioma synami i zamordowano 75 tys. nieszczęsnych Persów.

  …Jak na ironię, święto Purim 2003 r. wybrano do rozpoczęcia wojny w Iraku, wojny zaaranżowanej przez ekstremistów żydowskich i izraelskich zwolenników w administracji USA i mediach wobec narodu, który nie zagrażał Stanom Zjednoczonym.””

  (https://miziaforum.wordpress.com/2014/03/14/16-marca-ukraina-inwazja-z-ladu-morza-i-powietrza-rozkazy-wydane/#comment-110885)

  – naczelny nazista ukrainy gratulujac „wygranej” szefostwu „majdanu” publicznie swierdził „iż teraz nadszedł czas Purim” i rezania gojów i żeby ….. poszli w ślady przodków

  • siola pisze:

   Jak sie nie myle to Chrzescijanie oglosili ze Bog Pan nie zyje tzn jest jedynym Bogiem ktury nie zyje .Ciekawe kiedy oglosza ze zmartwychstal.Chrzescijanie a moze Czesc Ci Janie.Komus bardzo zalerzy zeby ludzie uwazali sie za grzesznkow ,ze to co sie dzieje to ich winna .Dlaczego jezeli nie oszukujesz i mowisz prawde uwazaja Cie za durnia,sa niby przyzania ale wielcy tego swiata robia wlasnie odwrotnie.Uwazaja nas za parafian proletariuszy ogolnie mowiac za durni.Jezeli masz czyste sumienie staniesz sie dla nich wrogiem nr.1.

  • Ozyrys pisze:

   Marysiu..dobrze napisałaś …cały czas to widać i..słychać…

 2. Ozyrys pisze:

  Maryś przeczytałam teraz u Mukiego…:
  „…Więc najwyższy czas jak mawiają, ostatnie już dzwonki u bram, bo rorat nie będzie, zabrać się porządnie za swoje gospodarstwa…”
  http://muki.salon24.pl/570664,ahura-mazda-czyli-ja-sam-przeciw-calej-nauce-starozytnosci#comment_8840920
  roraty są przed Bożym Narodzeniem…

  „…pije tą samą wodę ,oddycha tym samym powietrzem i spożywa takie same posiłki…”
  http://muki.salon24.pl/570664,ahura-mazda-czyli-ja-sam-przeciw-calej-nauce-starozytnosci#comment_8842547

  • siola pisze:

   Szatan szatän szaten -cien czyszby mielismy sie bac wlasnego cienia znacie ta zabawe z cieniem zucanym przez palce na sciane .Ale co ja bredze to przecierz tylko dziecinna zabawa.

   • siola pisze:

    A58 TAK SIE ZAGLEBIL W SKRYPTACH ZE CHYBA JUZ SIE NIE ODEZWIE I NIE ZASPIEW NIC A FENIKS SIE BUDZI POWOLI JAK MYSLE.

    • siola pisze:

     mysle ze jego mial Ktos na mysli mowiac o Polskim godle ale moze sie myle

    • A58 pisze:

     A pewnie ,że manuskrypty.Feniks jak najbardziej.Byłem niedawno w Książu.Przy wejściu do parku jest brama a po obu stronach dwa Feniksy.Głowy mają raczej kobiece z nakryciem.Jest jeszcze coś – zrobiłem telefonem zdjęcie przy wejściu na główny dziedziniec.Są tam herby Hochbergów ,ale trochę inne niż można znaleźć w Internecie.Po przekątnej Lwy z podwójnym ogonem ale po przeciwnej stronie Ibisy z łapą położoną na kuli.Ibisy mają charakterystyczny czub na głowach.To odniesienie do Thota.Innego znaczenia nabierają wtedy te trzy pagórki z herbu.Jak nic taki sam symbol jak w moich manuskryptach.Odwołanie się do Egiptu i czarnych piramidy.Trzy pagórki jak trzy piramidy.Feniks po 500 latach powracał w postaci orła ,gdzie składał siebie na stosie i po trzech dniach powracał do życia.

    • A58 pisze:

     Nie czarne piramidy a czarni piramidy.To ci ,których siła ze świątyni Anubisa pochodzi.Dziwne jak wyszedł związek zamczyska z Egiptem.

    • siola pisze:

     Podobno Maciag podarowala na Slezy serce Anubisowi

    • A58 pisze:

     W końcu to ta sama grupa.Ślęża to też góra horyzontu.
     Sam feniks to mityczny ptak.Zauważyłem zbieżność wieku zapisanego w jednym z manuskryptów z okresem życia feniksa.

    • siola pisze:

     Powoli u mnie w miescie postawiono feniksa stajacego z popiolow ma rondzie jest tez Firma feniks zobatrz Blomberg herb miasta ale mysle ze jest tylko w niemieckiej wiki

    • A58 pisze:

     Co za zbieg okoliczności – zamczysko z trzema wieżami a w nim kwiat z czerwonymi płatkami .W środku żółty jak stokrotka..
     Czy góra ma coś wspólnego z Bałtykiem?- myślę ,że tak.Nad Bałtykiem rosną róże a „kwiaty będą przygrywać”jak mówi manuskrypt.

    • siola pisze:

     herb hobergow popatrz to poczatek rodu tam tez roza pozniejsze to powinowatztwo z piastami i innymi rodami

    • siola pisze:

     ale znowu w niemieckiej lepiej

    • A58 pisze:

     Ten kwiat między rybami to róża .Przypomina lilie.Są też te pagórki nad biało czerwoną szachownicą.

    • A58 pisze:

     W niemieckiej rzeczywiście wyraźniej widać różę.

    • siola pisze:

     BLOMBERG dawniej gora kwiatow ,przysiulek KAMERUN-kame dom schowek run Eschenbruch zlamane przymierze Sikholz-drzewo zwyciestwa ciekawe nazwy i jezyk jakim sie tu posluguja starsi podobny do Holenderskiego i ta legenda o Pustekoke irejestracja jaka ma Chmielowa na samochodzie NZ88 mnie sie to kojarzylo z nazionalizmem

    • siola pisze:

     Mama mowila ze wojek ALOIS zginal pod Szczecinem w 1945 zona ma braci w Szczecinie

    • Ktoś pisze:

     Śmieszny ten herb jest i taki kobiecy.

     Wiecie, że ich „herby” to kradziejstwa z Piastów?

    • Ktoś pisze:

     Dla mnie to Lech Rus i Czech

     Pająk to od pajęczyny zycia – pajęczyny losów

     a samochodziki to strażnicy czy 2 zasady.

    • Free pisze:

     Mario czy Feniks , Gryf i Mar Ra God nie mają coś ze sobą wspólnego? Jak wspomniałaś o Bałtyku przyszło mi na myśl Gyf i Sedina legenda związana ze Szczecinem. A jak wiecie tam zaczęły się protesty rolników które przybierają na sile..???

    • Free pisze:

     Szczecin położony chyba jest na trzech pagórkach?

    • siola pisze:

     A58 popatrz w niemieckiej pagorki sa niebieskie miedzy rybami roza teraz cos ciekawego dziadek Koschutzki -Larisch babcia Stolberg dlatego Kamieniec Stolberg i Hochberg byli tez spokrewniwni jednego nie rozumie po co te Cale tajemnice morderstwa szantarze ataki energetyczne przecierz i tak znalazlem mordercow tylko na razie sa pewni swego.

 3. Ktoś pisze:

  Pewnie odnalazł tetragona i teraz się uczy pilotarzu by cichem zwiać w kosmos. ;p

 4. Ktoś pisze:

  Też macie odczucia, od jakiś 4 dni, zmasowanych frontów, żydowskiej saatanistycznej energii, wędrującycyh z zachodu na wschód, na Kijów?

  Normalnie nie nadążam czyścić.

  • Ktoś pisze:

   Normalnie jak wały burzowe, dobrze iż strzeliłem „małą pieczęć” w Polsce bo pewnie juz byśmy już utoneli w tej mazistej czerni a tak wiekszość mur spala.

  • Ktoś pisze:

   „Czerwona zaraza” – tak kiedyś zwano bolszewików jak szli „nawracać” Europę za Lenina.

   Pewnie mu o Rosjan chodzi tylko czemu wpółczesnych jak ci źli, „bolszewicy”, to żydzi a ci teraz z zachodu szturmują Rosję?

   Ja nie kumać tej nowomowa bo GOG to zydostwo a nie Putin czy Rosja.

   • Ktoś pisze:

    Dlatego ja ich nie słucham bo żydostwo jest znane z projekcji swoich urojeń na innych i przypisywanie innym swoich dokonań.

   • zuzka pisze:

    Ktosiu , komentarze Mukiego są dla mnie takie dziwne i niejasne no i i poczułam wielki nie smak. I tak jak Marysia pisze idzie się pogubić z tym wszystkim. Dlaczego MU KI ?, coś tam wyjaśniał w sprawie swojego nicka ale to mnie nie przekonało.

    • Ktoś pisze:

     Mnie od tego pana też odrzuca i to zarówno bełkotliwy język jak i maniera pisania jak i nielogiczność wypowiedzi.

     Poza tym wedle jego „bambulców” świat już powinien nieistnieć a jakoś żaden z 10 wyliczonych nie przyleciał.

    • Ktoś pisze:

     Powiadają, że jak kogoś Bozia chce ukarać to zsyła na niego obłęd, to co opisujesz to znak iż jeszcze trzeba podnieść wibracje. 😉

     Lusterka opadają. Nie ma końca świata, nie ma katastrof to się demoniczne inkludy robią głodne i na siebie wzajem warczą. ;p

    • Ktoś pisze:

     W sensie?

 5. Ktoś pisze:

  „~sarna531 :

  Wydaje mi się ,że ten cały majdan nie jest przypadkowy. Nic Ukraińcom nie wychodzi. Nawet kiedy piewcy OUN-UPA czy SS galizien zostali teraz wybrani do władzy to chyba po to aby zostały ujawnione rzezie na Polakach torturowanych dzieci w niewyobrażalny sposób .nawet najgorsza gadzina takich tortur by nie wymyśliła co ci zbrodniarze ,którzy mają swoje pomniki na każdym placu,zachód to przyklasnął. IM nic nie wychodzi. Nawet kiedy mili możliwość przejąć władzę na mocy porozumienia z 21 , też IM Bóg pomieszał rozum podarli umowę , która była jedyną okazją do legalnego sprawowania władzy . A tak Krym utracony,bo tak to trzeba nazwać .Przekleństwo torturowanych dzieci bez osądu będzie ciągło się za nimi niczym jakaś zaraza. Te organizacje nigdy nie powinny mieć swoich przedstawicieli na Ukrainie. Ten cały brud wylazł na powierzchnię. IM raczej należy się Trybunał Międzynarodowy , zburzenie pomników Hańby dla Ukrainy ,zakaz promowania takich zachowań ,potępienie społeczności Międzynarodowych. I wtedy budować na nowo państwowość Ukrainy.AMEN ”

  (http://wiadomosci.onet.pl/forum/sondaz-70-proc-mieszkancow-krymu-za-przylaczeniem-,0,1109906,0,czytaj.html)

  Bo kto z Bogiem wojuje ten w piekle waletuje, niach, niach, niach.
  Co poniektórzy, jak widać, w swej samozajebistości o tym zapomnieli. ;p

  • Ktoś pisze:

   Wtórny Analfabetyzm. Po co samodzielnie myśleć jak idol, pan z telewizora, gadająca głowa z reklamy, satanista z ambony – ktoś zawsze powie „jak żyć”. Więc żyją jak swinie w swińskim gównie dziwując się iż im smierdzi i że nieba nie widać.

 6. Free pisze:

  Dariusz D, Pisze

  Putin wykonał właśnie arcygenialny ruch. W ciągu jednego dnia zarobił 20 miliardów dolarów, odzyskując przy tym rosyjskie przedsiębiorstwa, które w wyniku pieriestrojki w połowie zostały przejęte przez amerykańskich i europejskich „inwestorów”! Konfrontacyjnym podejściem względem Ukrainy spowodował gwałtowny spadek cen akcji rosyjskich spółek energetycznych, naftowych i gazowych. Zachodni potentaci zaczęli lekko panikować. Zdenerwowanie narastało dzięki wojennej nagonce w mediach korporacyjnych. Rubel leciał na łeb, na szyję a wraz z nim ceny akcji, osiągając głębokie dno. Dramat rozegrał się na przestrzeni jednego tygodnia. Zaczęło panować przekonanie, że Moskwa kierowana przez szaleńca zmierza ku ekonomicznej katastrofie. W decydującym momencie nasz bohater dał sygnał do wykupienia wszystkiego, co było dostępne na giełdach. Gdy kapitaliści się połapali, było za późno. Zyski z działalności firm rosyjskich będą od tej pory spływały do kasy państwowej a nie do kieszeni zachodnich pasożytów. Rubel samoistnie odzyskał swoją wartość. Tym sposobem Putin użył histerycznej propagandy wojennej i nagonki skierowanej w jego osobę dla wzmocnienia Rosji!

  niah niah niah 🙂

 7. Ktoś pisze:

  „~Premier samozwaniec :

  Arszenik jaceniuk dąży do wojny, bo co maja oznaczać jego słowa cyt. ” ziemia pod stopami bedzie płonąć”
  już zapalili majdan i zgineli ludzie jest mnóstwo rannych którymi opiekuja sie też w polskich szpitalach chociaz polacy na miejsca musza czekać miesiacami, kogo wyzwalali na kijowskim majdanie nasi politycy,
  bandytów i wichrzycieli wojennych, premier samozwaniec nie ukrywa swoich intencji, polscy politycy
  którzy sie zaangazowali w ten konflikt to skończeni durnie niestety,
  Unia europejska powinna zrewidować woją sympatie i pomoc dla ukrainy po występach tego samozwańca. ”

  (http://wiadomosci.onet.pl/forum/ukraina-wladze-zapowiadaja-ze-nie-beda-tolerowac-s,0,1110076,128368801,czytaj.html)

  Gdzieś u kogoś była mowa w przepowiedni o PIOŁUNIE co zatruje ziemię, Arszenik Jaceniuk się nadaje na te role.

  • Ktoś pisze:

   „~patriot 111 :

   Chiny, a raczej Żydzi którzy uciekli wraz ze swoim kapitałem z USA po zamachach na WTC to ci sami zydzi którzy chceli sie tu osiedlic gdy wywolali pomaranczowa rewolucje iale im sie nie udalo obalic wladz. wykupiły mnóstwo ziemi na wschodzie Ukrainy w zamian za pożyczkę wiec nie na rękę im teraz by Rosja tam była .Europa tez chce tej ziemi tych czarnoziemów i bogatych w minerały i rudy złóż ,oczywiscie dostep do morza czanego,zeby stare Zydki z Francji na Wycieczki mogly jezdzic bo juz im sie hiszpania i portugalia znudziła Unia musi rozszerzyć się o Ukrainę a później dalej żeby kraje takie jak Francja Niemcy miały nowe rynki zbytu,bo ile można postawić jeszcze w Polsce magazynów i marketów .Światem Żądzą Żydzi tak jak Przed II Wojną .Putin doskonale o tym wie i niechce ich u siebie .Polacy juz zapomnieli jak było przed wojna…Kto rzadził w polsce!!! Napewno Polska wydzie na tym najgorzej za to popieranie Żydoskiego majdanu…Na tym Majdanie moze i zgineli ukraincy ale byli oplaceni przez zachod i chiny bo kto majacy rodzine stal by na placu 3 miesiace ,banda najemników dolaczyla normalna ludnosc porwana tym sztucznym zrywem o wolnosc….A kto im wolnosci bronił unia i Zydzi im ta ciemnote wciskali….Tak jak w Polsce nam Tusk wciska zielona wyspę moze sobie kupił jaks bo ja Tu nie Widze jej…jest bieda a bedzie coraz gozej, gdyby wybuchła wojna to Polska stanie sie jedym wielkim poligonem….a polskie Zydki wywioza cały swoj kapital jednej nocy do kanady ,usa australi tak jak podczas IIw. ś…. kto sledzi to co sie dzieje na swiecie ten wie o czym mówie ”

   (jw.)

  • Ktoś pisze:

   „~politycy antypolscy to szambo :

   Wyrachowane zachodnie s….yny oraz antypolscy politycy i dziennikarze chcą wystawić Polskę na pierwszy ogień i nas poświęcić we własnej obronie i szaleństwie. Co zrobi przyparta do muru Rosja otoczona okrętami i samolotami bateriami żołnierzami NATO?….Bedzie chciał uderzyć na USA, UK, Francję, Niemcy, Holandię, Belgię, Włochy (wszystkie te kraje mają amerykańskie bazy i atomówki)! Wówczas Rosja, będzie blokowana przez amerykańskie baterie stacjonujące w Polsce oraz radary NATO wczesnego ostrzegania. A wtedy Rosja w obliczu ataku lub kontrataku ze strony Zachodu będzie zmuszona wystrzeli w Polskę setki rakiet nuklearnych i rozbroi baterie Patriot, a wraz z nimi unicestwi dziesiątkami milionów Polaków [bezsensowna śmierć] a nasz kraj uczyni nuklearną promieniującą atomem pustynią.

   Na własne życzenie stanęliśmy pomiędzy młotem (Zachodem) a kowadłem (Rosją)! Szczekaliśmy najmocniej na Rosję w imieniu zachodu jak podwórkowy burek i prosiliśmy Zachód o ochronę.

   Na 100% historia z 1939 roku się powtórzy i zostaniemy przez Zachód wystawieni na odstrzał!
   Pakty z Zachodem podpisane. Wojska zachodnie rozstawione w Polsce a jak przyjdzie, co, do czego Zachód poświęci Polskę wraz ze swoimi śmiesznymi oddziałami i bateriami Patriotów w Polsce. A Rosja wyładuje swoją wściekłość na blokującej Rosję do zachodu – Polsce!
   Żarty się skończyły!”

   (http://wiadomosci.onet.pl/swiat/mon-beda-rozmowy-ws-powolania-polsko-ukrainsko-litewskiej-brygady/sn4kx)

   • Ktoś pisze:

    „~Wołyń :

    AMERYKANIE CHCĄ POLSKĘ WROBIĆ W WOJNĘ. Jeśli w Polsce komuś się marzy żeby Polskę wciągnąć w ten gnój to jest zdrajcą i zasługuje tylko pod ścianę i pluton egzekucyjny. Polacy za banderowców walczyć i ginąc nie będą, to jest kompletnie sprzeczne z naszymi interesami. A jeśli amerykański pies Kerry przywiózł taki pomysłem z Waszyngtonu to niech jankesi to zrobią sami a nie czyimś rękami i życiem. Z jednej strony amerykanie chcą wyglądać cacy a z drugiej mącić chcą i inne kraje takie jak Polske i Litwe żucić pod ruski czołg to bez mrugnięcia okiem. NIE DAJMY SIĘ!!!!!!!!!! Piszmy e-maile, dzwońmy, protestujmy na ulicach, róbmy coś póki nie jest za późno, niech osrani politycy wiedzą że ludzie wiedzą o co chodzi. ”

    (jw)

   • Ktoś pisze:

    „gazda110 :

    POLSKI RZAD POPELNIA SAMOBÓJSTWO NA NASZYM NARODZIE WAS opętało koniecznie chcecie wojny z ROSJA. Macie ochote by nasze miasta obracać w kupe gruzu….To SZALENSTWO to powinno się leczyc w szpitalu ..

    Jak przy­po­mniał rzecz­nik MON Jacek Sońta, do­ku­men­ty do­ty­czą­ce po­wo­ła­nia bry­ga­dy pol­sko-ukra­iń­sko-li­tew­skiej zo­sta­ły uzgod­nio­ne w 2013 r. – Stro­na ukra­iń­ska zo­bo­wią­za­ła się do ak­cep­ta­cji po­ro­zu­mie­nia w tej spra­wie do końca 2013 roku, jed­nak to nie na­stą­pi­ło – pod­kre­ślił. Za­po­wie­dział, że spra­wy po­wo­ła­nia bry­ga­dy będą przed­mio­tem spo­tka­nia MON Pol­ski i Litwy w nad­cho­dzą­cym ty­go­dniu.

    Jak za­zna­czył Kowal, wszyst­kie for­mal­no­ści są go­to­we i jego zda­niem obec­ny mo­ment – czyli de­kla­ra­cja rządu o fi­nan­so­wa­niu armii, sy­tu­acja mi­li­tar­na na Ukra­inie i kie­ru­nek po­li­tycz­ny, jaki ob­ra­ły nowe wła­dze na Ukra­inie – po­wo­du­je, że „wszyst­kie formy współ­pra­cy NA­TO-Ukra­ina po­win­ny być przez nas pre­fe­ro­wa­ne”.

    SZALENSTWO PANIE KOWAL OPAMIETANIA LUDZIE WYCHDZIOC NA ULICE NIE DLA TYCH DEBILNYCH POMYSŁOW”

    (jw)

  • Ktoś pisze:

   „~. :

   Właśnie słuchałem przemówienia Szmula Jaceniuka w Perlamencie UPA-iny. Stwierdził, że wszystkie środki jakie posiadają pójdą na armię, której budżet należy zwiększyć 10 x. Niewątpliwi po to by kupować amerykańską broń ( właśnie wrócił z USA gdzie dostał dyrektywy). Teraz debatują nad wprowadzeniem specjalnego podatku na obronność. Wszystkie programy socjalne maja mieć fundusze zredukowane o 50%. Z pewnoscia właśnie o to chodziło zwykłym ludziom, właśnie o to …

   (http://wiadomosci.onet.pl/ukraina-niepokoje-na-wschodzie-kraju-protest-przed-polskim-konsulatem/fzxvd)

 8. Free pisze:

  Wszyscy wiedzą że dzieje się źle, nie przez normalnie chcących cieszyć się życiem ludzi ale grupę oprawców sprowadzających nasz świat na krawędź wojny , ten kto czuwa na ziemią na to nie pozwoli. Wypowiedź Dalajlamy, jego odwiedziny w USA wkrótce potem są warte przemyślenia.

  http://innemedium.pl/wideo/dalajlama-wezwal-aby-sie-przygotowac-spotkanie-obcymi?page=1

 9. Ktoś pisze:

  „~janek

  Jaceniuk namaszczony premier przez prawy sektor (OUN-UPA i inna maść nacjonalistyczną) przekazał rezerwy złota Ukrainy, w tym legendarnego scytyjskiego złota w USA pod zastaw. Domniemane wartości kulturowe powinny być kluczem do uzyskania kredytu MFW o miliard dolarów. Rezerwy złota na Ukrainie, w tym biżuterii i Scytów złota wyceniono na 20.000.000.000 dolarów (mi 20 miliardów wychodzi, wartość kulturowa jest pewnie zdecydowanie większa bo to perełki rzemieślnicze z 5 tyś pne czynione w czasach jak semici jeszcze w słonich kupach się w nocy grzali po nocach).

  Wszystko to -. Ramach gwarancji kredytowych MFW, które obiecują tak zwane nowe władze w Kijowie.” Człowiek który podzielił tę informację, widziałem na własne oczy wartości zamówień eksportowych. Informacja wyciekła Ukraińskiego MSW. ”

  (http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosja-stawia-ukrainie-warunki-dotyczace-rozmow-na-temat-mienia-b-zsrr/q9e00)

  Złoto Scytów to Złoto Wanów przyczyna wojny z mitologii nordyckiej. O to złoto wielokrotnie była wojna i jak pamiętam, zawsze je żydostwo pożądało. – JEST PRZEKLĘTE. 😉

  I tylko Polanie mogą nim rozporządzać.

 10. Ktoś pisze:

  „~Andrzej M., lubelskie

  Przyjrzyjcie się Polacy uważnie. To dokładnie tak samo będzie wyglądało, kiedy rozpadnie się Unia Europejska! Polska wyjdzie z „opcją zero”, czyli NIC nie otrzyma po upadku Unii, poza tym, że na polskiej ziemi będą postunijne korporacje. I będziemy mieć długi. Mnóstwo długów.

  Dodam jeszcze: nasze media nie prezentują pełnej prawdy ani o Unii, anii o roli i wkładzie Polski do Unii. Stąd jedni są przekonani, że my, Polska, nic innego nie robimy tylko czeszemy kasę z UE, a drudzy tylko narzekają. Niestety wydaje się, że prawda nie leży pośrodku. Unia nam daje kasę na inwestycje, które w efekcie przekładają się na … zyski Niemiec, Francji i innych krajów starej UE.

  Ostatecznie jednak zlikwiodwano u nas wszystkie kluczowe gałęzie gospodarki a w najlepszym razie je kupiono za bezcen i przerobiono na swoje kopyto. Polska budowała jedne z najlepszych autostrad na świecie, a teraz sobie nie potrafi ich budować? Polska miała świetne helikoptery, a teraz w Świdniku montuje amerykańskie? Polska produkowała dobrej jakości cukier, a teraz wmawia się nam że kubański i w ogóle zagraniczny jest lepszy? I zatrzymam się na cukrze. Bo Lubelszczyzna stała polskim cukrem! Likwidacja cukrowni, to mały pryszcz. W „komplecie” do rozwalenia polskich cukrowni padł transport, skupy, i tysiące gospodarstw rolnych. Podobnie jest (ja nie palę!) z polskim tytoniem. Lubelski tytoń kupowano tonami za granicę! A teraz Polacy palą zagraniczny tytoń, jakby w Polsce nie było warunków do jego uprawiania. Pakuje się pieniądze w rolników, ale nie w rolnictwo. Nie mamy przetwórstwa (ogórki z Terespola na samej granicy sprzedawano do USA i Kanady!) nie mamy upraw, a w nasze świnie PSLowcy włożyli swój ryj i teraz rozkładają do reszty polską hodowlę wieprzowiny. TO SĄ prawdziwe SKUTKI polskiej obecności w Unii. ”

  (http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosja-stawia-ukrainie-warunki-dotyczace-rozmow-na-temat-mienia-b-zsrr/q9e00)

 11. Ozyrys pisze:

  Ela Grad
  Opcje dotyczące zdarzenia

  ………………………..kochani, doszła wczoraj około 22 00 i 1 oo informacja,że skończył się definitywnie STARY CZASOMIERZ i ,,, gdzie jedno ,,,ego,, decydowało o losach ziemi, ludzi,zwierząt roślin wody,wiatru ,wszystkiego co dawało oznaki żywotności..Wieczorem piękny biały obrus delikatny pokrył całą Ukrainę.
  Wszystko było delikatnie pokryte, spokój pod białym obrusem zapanował i uspokoił rozgorączkowane istoty.

 12. siola pisze:

  A58 slupsk-malgorzata krolowa sniegu -gerda Kosciol w Kamiencu i Bychawie ten sam Patron zamek i kosciol w Kamiencu wybudowany przez tempelriaruszy skarb ukryty przez mistrza H.vonSalza

 13. siola pisze:

  Czerwony Ahorn blat na herbie von Hoberg

  • siola pisze:

   Ale ataki sa teraz na odleglość, oj boli w klatce piersiowej i to o2 .00 w nocy Ekg w porzadku lekarz mówi ze to nie serce widać ta zła M się stara jak może.

   • Ozyrys pisze:

    między 1 -3 rano – to wątroba,
    Jest takie powiedzenie-” leży Ci coś na wątrobie ”
    „bokiem mi wychodzi”
    to sie wiąże z SERCEM…
    to niezałatwione sprawy rodzinne,być może uruchomiła się pamięć tych ciężkich wcieleń .
    i to teraz wyłazi bokiem…
    Siola..robisz to Ci pisałam…wszystko to wyciągaj ,rozpuszczaj w Świetle Stwórcy i odsyłaj do Stwórcy.
    A na noc zabezpieczaj sie pieczęciami,gdzieś to chyba opisałam.
    Jak ktoś znajdzie niech wklei Sioli tutaj link do tej wypowiedzi ,a jak nie ma to napiszcie ,że nie ma ,to napiszę .

    Teraz się dzieją takie rzeczy .

   • Ktoś pisze:

    Zamawia pan piekielnego ochroniarza?

    Pasuje model z kapturem i kosą? Dobry model. Sprawdzony.

    A może jakis egzorcyzm, wykwalifikowana kadra Jakszas czeka. Wymasują każdy kawałek ciała, nawet te podobno niedostępne dla masarzu. 😉

    W ofercie jest jeszcze potworna pieczęć za 9.99% duszy, prywatny bodyguard – nazgul, amulety i takie tam drobiazgi.

    Polecamy. ;D

 14. Ktoś pisze:

  „Żyjemy w okupowanym kraju w którym ludzie nie tylko nie mają nic do powiedzenia, ale są lekceważonym bydłem roboczym w trakcie eksterminacji. Oczywiście to, że jesteśmy pod okupacją było wiadome od lat do tej pory jednak naiwnie myślałem, że robi nam się tylko wodę z mózgu za pomocą sterowania przes masmedia aby nas okraść. W naiwności swojej myślałem, że rząd okupacyjny steruje społeczeństewm aby wybierało na przemian dwie odnogi okupanta POPISU by nic nie zakłucało szabru. Jednak w zwiazku z ukrainą wszelkie moje iluzje prysły. Rządu okupacyjnego absolutnie nie interesuje co myśli społeczeństwo i wcale nie zabiega o jego poparcie to rzekome zabieganie o głosy to tylko szsopka aby niewolnicy myśleli, że oni cokolwiek wybierają. Tak nie jest rząd okupacyjny POPISu wybiera się sam a szopka wyborcza ma nam tylko wmówić, że to my cokolwiek wybieramy głosując na cokolwiek. Możemy sobie głosowaqć nawet na marsjan a po podliczeniu wyjdzie, ze zgodnie z sądazami PO czy Pis wygrał tam jakimś procentem głosów i dla zmyłki jeszcze się wpisze po kilka procent na inne drobne partie. Gdyby komukolwiek zależało na tym aby ktokolwiek głosował na jakąs partię to partie musiały by się liczyć z wyborcami i zabiegać o ich głosy a tak absolutnie nie jest i wyraźnie pokazuje to sytuacja z ukrainą. W zwiazku z tym staje się teraz wszystko jasne dlaczego eksterminuje się naród przez “reformy służby zdrowia” zatruwajac jedzenie solą drogową i innymi świństwami i tysiacem innych rzeczy za co nikt nie ponosi żadnych konsekwencji. Nie musimy się bać, że wprowadzą NWO, depopulację itd. bo to już zostało zrobione przynajmniej u nas. Nie sądzę a by w innych tzw. “demokratycznych krajach” było inaczej róznica jest tylko taka jak to powiedział pewien ekspert od manipulacji, że “polskie społeczeństwo jest dziwaczne i podręcznikowe sposoby manipulacji spreawdzajace się w całym cywilizowanym świecie u nas nie działają jak nalezy”. Nie działają jak należy i dlatego nie jesteśmy zadowolonym bydłem jak np w usa wirzącym, ze żyją w najdoskonalszym systemie, w najlepszym państwie swiata. Tyle, że zbrodniczy światowy reżim ma to w d… Nie jesteśmy szczęśliwi z tego, ze jesteśmy eksterminowanymi niewolnikami to nie ich problem ważne, ze sterowanie działa na tyle, że utrzymuje nas w rozbiciu i niezdolności do jakiegokolwiek oporu więc spokojnie eksterminacja posuwa się dalej zgodnie z planem.

  Nie podoba mi się też to, ze Rosja od razu nie zareagowała na aneksję przez zachód ukrainy wysyłajac specnaz by zlikwidując puczystów. Obrona Krymu to jest nic i tak propaganda uznała ją za zbrodniarza i zrobiła przeciwko Rosji wszystko co mogła nic wiecej nie mogła by zrobić gdyby Rosja wysłala specnaz i spacyfikowała cała Ukrainę – co wiecej wówczas nie mogła miała by czasu aby rozwinac nagonkę a Rosja miała by wszystkie atuty by negocjować a tak straciła i tak wszystko co mogla stracić nie powstrzymujac bangsterów jest to więc totalna klęska Rosji nawet gdyby teraz przyłaczyła całą zachodnią Ukrainę. Gdyby od razu anektowała całą Ukrainę wywiązala by się ze zobowiązania zachowania jej integralności, przeprowadziuła by wybory i mogła by się wycofać. Oczywiscie po wycofaniu media zachodnie wyły by o zwyciestwie nad Rosją, ale była by to klęska bo Ukraina nie wpadła by w ich łapy tak mają cała Ukrainę z wyjątkiem maleńskiego Krymu i otwarli sobie wrota do Rosji. Teraz pokrzyczą, pokrzyczą i wszystko się uspokoi, ale nie zmieni to faktu, ze otwarli sobie drogę do podboju Rosji. Mam oczywiscie nadzieję, ze Rosja jeszcze coś zrobi – przynajmniej przyłaczy wschodnią Ukrainę minimalizując klęskę bo nie sądzę aby teraz mogła obronić całą Ukrainę – za późno – niestety Rosja przespała swoja szansę – przekombinowała. ”

  (http://opolczykpl.wordpress.com/2014/03/16/krym-jest-rosja-brawo-krymie-bakstersko-banderowska-swolocz-juz-krymu-nie-zgnoi-nie-zniewoli-i-nie-rozszabruje/#comment-75709)

  • Ktoś pisze:

   Będzie wielki błysk, potem ciemność, a potem „ludzie” się obudzą w nowym świecie jako owady, zwierzęta, rosliny ….

   … bo na człowieczą czy człekokształtnę forme swoimi postępkami nie zasłużyli.

   I znowu bedzie Uuk, Uuk, Uuk w poszukiwaniu kija czy banana. ;p

 15. Ktoś pisze:

  „~lis :

  Jakoś słabo przebijały się wczoraj w mediach mętnego nurtu słowa Bidena, który nawoływał min. Polskę „aby nie żałować pieniędzy na obronność” (czytaj: ostatnimi groszami wesprzeć zakupami amerykański przemysł zbrojeniowy)
  Dość dwuznacznie zabrzmiały także słowa o dywersyfikacji gazowej Europy…. te inne źródła to USA. ”

  „~hipp

  bo to o to tylko chodzi, po to amerykance podpuszczaja durnych polskich politykow, zeby zaogniali konflikt, aby spoleczenstwo zaczelo sie bac,i dalo przyzwolenie na zakupy uzbrojenia, usa podobno zainwestowalo w przewrot na ukrainie 5 mld, a tuska zapowiadal ze polska ma sie zbroić (nie wiadomo po co , na co , na kogo )ostatnimi miesiacami nawiedzaja nas z wizytami amerykanscy poitycy, jedne nagle poczul zew krwi i szukal gdzies korzeni na wsi w polsce, drugi przylecial niby to bulke zjesc w piekarni w warszawie i polazic troche po rynku, a tak naprawde oni chca nam wcisnac swoj sprzet, ponaglaja ich widocznie producenci zabojczych zabawek z usa, bo wczoraj jeszcze biden przylecial, posluchac bronka gawedziarza, wczesniej tuskacza idiota pochwalil sie w mediach ze polsza wyda na zbrojenia 100 mld, wiec zlatuja sie muchy jak do goo, szczegolnie tluste i wiecznie glodne muchy z usa, czym ze jest kilka wycieczek do polski i 5 mld zainwestowane w zamarache ukrainska majaca nastraszyc polakow i przekonac ich ze zagrozenie istnieje (przekonac do zakupu broni w usa) przy 100 mld jakie sa do zarobienai na sojusznikach w wojowniczej polszy, moim zdaniem, powinnismy wstrzymac jakie kolwiek zakupy broni, a te sto mld przeznaczyc na rozwoj polskiej nauki i technologii, za kilka kilkanascie lat bedziemy sami wszystko produkowac dla wojska i nie tylko ”

  (http://wiadomosci.onet.pl/forum/h-clinton-inne-kraje-zagrozone-jesli-putin-uniknie,0,1111488,0,czytaj.html)

 16. Ktoś pisze:

  „LIKANTROP powiedział/a

  W CZESKIEJ TELEWIZJI pojawiła się KOSZERNA „UKRAINKA” ze Lwowa, WALIENTINA LIULIA i podkablowała swoich WSPÓŁPLEMIEŃCÓW. Krótkie TŁUMACZENIE, żeby DOBRZE ZORIENTOWAĆ się w kwestii „UKRAIŃSKIEJ” OPOZYCJI.

  link Posłuchajmy WALIENTINĘ LIULIA ze STOWARZYSZENIA SPRAW MIĘDZYNARODOWYCH, która na filmie video (0:31) mówi, że: „CZŁONKOWIE „PRAWEGO SEKTORA” to UKRAIŃSCY ŻYDZI, którzy MIESZKALI w IZRAELU, OTRZYMALI OBYWATELSTWO, PRZESZLI SZKOLENIE WOJSKOWE w ARMII IZRAELSKIEJ (CAHAL), a następnie WRÓCILI na UKRAINĘ.”

  Innymi słowy CZŁONKOWIE „PRAWEGO SEKTORA” są BANDEROWCAMI, ale jednocześnie są ŻYDOWSKIMI BOJÓWKARZAMI wyszkolonymi w IZRAELU. To jest ulga (dla Czechów?).

  MATERIAŁ AV CZESKIEJ TELEWIZJI

  https:// http://www.youtube.com/watch?v=doKQBUXZ51g

  https:// http://www.youtube.com/watch?v=doKQBUXZ51g

 17. Ktoś pisze:

  Ten pan może być dezinformatorem co do stron ale ogólnie podaje to co się dzieje więc wklejam by był jakiś punkt odniesienia do wizji.

  „kabała” to ci od genu Cohena.

  „Fulford: Kabała się poddaje

  Dawno nie sięgałem do „opracowań” tego autora, ale teraz sądzę, że warto by się zapoznać z tym co do powiedzenia ma rzecznik prasowy Bractwa Białego Smoka, Benjamin Fulford. Poniższy tekst należy traktować z dużą rezerwą, ponieważ Fulford już wiele razy pomylił się w swoich przewidywaniach. Być może jest to produkt jego chorej wyobraźni, która łączy fakty układając je w logiczną całość. Niewykluczone, że jest agentem dezinformacyjnym. Ale należy też uwzględnić możliwość, że jeśli chodzi o podział sił ma rację, szczególnie, że to co się obecnie dzieje potwierdzało by tezę o poważnych zmianach dokonujących się na świecie.

  Wg. Fulforda, to nie „zachód” („kabała” jak to określa Fulford) wprowadził sankcje dla Rosji, ale kraje BRICS (Rosja, Chiny, Brazylia, Indie i Płd. Afryka) dały ultimatom USA i krajom NATO, że przestaną eksportować ropę, gaz, żywność i inne surowce, jeśli nie wycofają się z ofensywy na Ukrainie. Fulford powołuje się tu na jakieś „źródło rządowe” z Rosji. Zagrożono też zniszczeniem sieci elektrycznej USA za pomocą impulsu elektromagentycznego, o czym wspomniał Dick Cheney. Sieć elektryczna może być też celem ataków jednostek dywersyjnych. „Kabała” odgraża się z kolei atakiem bronią biologiczną, zniszczeniem transportu powietrznego na całym świecie i innymi działaniami.

  W tym momencie z obu stron zaczynają przeważajać głosy rozsądku i osiągnięto już np. kompromis w zakresie ratowania petro-dolara oraz Euro. Negocjacje te wywołały falę ataków, takich m.in. jak na Ukrainie, zagrożenie wojną pomiędzy Arabią Saudyjską i Katarem czy też zniknięciem malezyjskiego samolotu.

  W przypadku Ukrainy, ONZ zatwierdziły międzynarodową uchwałę podpisaną przez ROsję, USA i kraje NATO, że jeśli jakiekolwiek kraje naruszą suwerenność Ukrainy, to ONZ zobowiąże kraje członkowskie do zawieszenia handlu z agresorami.

  Ponieważ Rosja ma niepodważalne dowody na to, że legalnie działający rząd Ukrainy został obalony przez najemników opłacanych przez prywatną instytucję jaką jest FED (Rezerwa Federalna), to całkowite embargo obejmuje korporacje jakie są własnością FED-u, tzn USA i kraje NATO.

  Próby uczynienia z Rosji agresora przez media kontolowane przez „kabałę” nie dają więszego skutku, gdyż nikt już im nie wierzy. Media próbują odciągnąć obecnie uwagę od sytuacji na Ukrainie m.in. sprawą zniknięcia samolotu malezyjskiego, jednocześnie ignorując jakże ważny fakt odejścia od bloku „kabały” krajów Zatoki Perskiej z Arabią Saudyjską na czele.

  Kraje te zagroziły Katarowi całkowitą blokadą wymiany handlowej, jeśli telewizja Al Jazeera nie zostanie zawieszona, a organizacje takie jak Rand Corporation czy Brooking Institute nie zostaną usunięte. O tym fakcie podała jedynie agencja francuska AFP. Katar jest także bazą dla dronów, które stamtąd prowadzą zabójcze działania.

  Rand Corporation, to grupa psychopatów, którzy jako sposób na wyjście USA z impasu ekonomicznego, proponują wojnę ze średniej wielkości państwem tkim jak Japonia czy Brazylia. Fulford podaje przykład interesujący działania tejże kabały, jak sztuczne wywołanie trzęsienia ziemi w Christchurch w Nowej Zelandii, zaraz po tym jak rząd tego kraju odmówił przekazania Wyspy Południowej milionowi członków „kabały” pod wodzą Thada Allena z Rand Corporation oraz kilku kongresmenów.

  W zeszłym tygodniu saudyjski następca tronu był z wizytą w Chinach, co może oznaczać, że „kabała” zostanie odcięta od dostaw ropy zarówno z Rosji jak i Bliskiego Wschodu. To dlatego USA sięgnęła do swoich rezerw strategicznych ropy naftowej, które jednak wystarczą zaledwie na 58 dni, przy obecnej konsumpcji.

  Innym znakiem świadczącym o słabnięciu „kabały” jest odmowa rządu brytyjskiego uczestnictwa w sankcjach wobec Rosji. Podobnie Niemcy nie chcą się przyłączyć do sankcji mimo, że głośno krzyczą przeciwko Rosji. Rosjanie z kolei wycofali swoje finanse z kontrolowanych przez „kabałę” instytucji. Biznesmenów pracujących dla „kabły” wyrzucono z kraju, a ich mienie zostało skonfiskowane.

  Chiny pozwoliły w poniedziałek na utratę 1% wartości swojej waluty Renminbi, co ma być sygnałem dla „kabały”, że unilateralne próby obniżenia wartości dolara nie będą tolerowane. Oznacza to, że zarówno FED, jak i jego siostrzna instytucja w UE, Europjski Bank Centralny, są odizolowane od świata.

  Rozmowy z Ukrainą na temat finansowania przez MFW są bezzasadne, ponieważ Fundusz nie ma pieniędzy. Jakiekolwiek ziałania ze strony MFW w.s. Ukrainy nie będą akceptowane, jeśli nie zostanie przeprowadzona weryfikacja praw do głosowania, która powinna być zgodna z rzeczywistością globalnej ekonomii i demografii. Innymi słowy Europa i USA tracą 50% głosów nie tylko w MFW, ale także Banku światowym oraz ONZ. Utrata kontroli nad ONZ oznacza, że skończą się pieniądze do finansowania tajnych projektów i armii najemników. „Kabaliści” wiedzą, że w ten sposób utracą kontrolę nad światem, a to oznacza, że już niedługo świat się dowie o ich realizowanej eugenice i planach depopulacji. Informacje o zbrodniach takich jak sterylizacja za pomocą szczepień, systematycznych porwaniach czy też niewolniczym wykorzystywaniu seksualnym dzieci, ujrzą światło dzienne, co spowoduje morderczą wściekłość wielu ludzi.

  Ogólna sytuacja jest jednak nadal napięta, niewykluczone jest że dojdzie do spektakularnego wydarzenia, jeszcze bardziej dramatycznego od zamachu na WTC czy Fukushimy. Istnieje możliwość zapadnięcia się skały La Palma na El Hierro na Wyspach Kanaryjskich, co może spowodować 100 metrowe tsunami, które zaleje południową Europę i Wschodnie Wybrzeże USA.

  Są też i pozytywne doniesienia, jak na temat pierwszych urządzeń komercyjnych darmowej energii, jak to:

  http://www.earth-heal.com/news/news/112-inventions/1472-brazil-free-energy-device.html

  Na koniec Fulford, na podstawie informacji z „tajemniczego” źródła, ostrzegł, że w Europie Wschodniej może dojść do „zawirowań”, oraz że realizowane są plany ataku na Chiny. Jednak próbuje się temu przeszkodzić. ONZ np. potwierdziła, że „Niebo weszło w znak Wodnika, z Ziemia Panny”. Ta ezoteryczna wiadomość ma potwierdzać, że „kabała” jest gotowa poddać się i współpracować w realizacji „Złotego Wieku”. To by nam wszystkim pasowało.”

 18. Ktoś pisze:

  „Zatrzymano snajpiera, ktory zamordowal dwoch ludzi, zolnierza samoobrony Kryma i ukrianskiego wojskowego, oraz dwoch ranil. Zatrzymali wspolnie krymska milicja, rosyjscy wojskowi, samoobrona Kryma i… ukrainskie wojskowi. Zablokowali dzielnice i nie dali uczec mordercy. Okazal sie nim 17!!! letni mieszkaniec Lwowa, nalerzacy do krajnie nacionalistycznej organizacji (ma tatuarze charakterystyczne), wchodzacej do Prawogo sektora.

  środa, 19 marca 2014, kacap_z_moskwy”

  (http://kacap.blox.pl/2014/03/Zatrzymano-snajpiera-ktory-zamordowal-dwoch-ludzi.html)

  Ze dwa dni temu jak „ruskie szturmowały ukraińską bazę na Krymie” to miało miejsce. Miał to być DOWÓD na łamanie zobowiązań przez Rosjam a tu banderowski żyd mordercą. No co to się porobiło w tym świecie.

 19. Ktoś pisze:

  „~Jarek

  ”Po kompromitującej klęsce w Iraku i bez widoków na przyszłość w Afganistanie Stany Zjednoczone zwiększają swoje zainteresowanie Eurazją, a w szczególności Rosją. I to, co dotąd było robione nieraz dyskretnie, teraz wystąpi z ostentacją. Amerykanie będą przeszkadzać wszystkiemu, co mogłoby Rosję wzmocnić politycznie lub gospodarczo. Kreml niezależnie od tego, co zrobi, będzie stale pod obstrzałem propagandowym…Polska prasa umiarkowana miedzy wierszami a normalna expressis verbis nie pozwala zapomnieć, że Putin morduje dziennikarzy, truje widzów na Dubrowce, strzela do dzieci w Biesłanie i wysadza w powietrze bloki mieszkalne w Moskwie…..Nasili swoją aktywność międzynarodówka obrońców praw człowieka, jak w okresie poprzedzającym wojnę z Serbią. Ten stan będzie stałym balansowaniem na granicy wojen lokalnych, a może jeszcze czegoś gorszego. Nie inaczej przecież można toczyć „walkę o światową hegemonię” i nie inaczej zapobiegać aby nie pojawił się żaden współzawodnik zdolny zdominować ten kontynent i rzucić wyzwanie Ameryce…Podział ideowy będzie przebiegał miedzy prymitywną i ślepą rusofobią „Naszego Dziennika” a poprawną, jadowitą i świadomą swojego celu rusofobią „Gazety Wyborczej”– op.cit. – Prof. Łagowski”

  (http://fakty.interia.pl/raport-zamieszki-na-ukrainie/aktualnosci/news-posiedzenie-rb-onz-ws-krymu-rosja-broni-swych-dzialan-usa-os,nId,1360075)

 20. Ktoś pisze:

  „~gaz nie potanieje :

  Wyrachowane zachodnie s….yny oraz antypolscy politycy i dziennikarze chcą wystawić Polskę na pierwszy ogień i nas poświęcić we własnej obronie i szaleństwie. Co zrobi przyparta do muru Rosja otoczona okrętami i samolotami bateriami żołnierzami NATO?….Bedzie chciał uderzyć na USA, UK, Francję, Niemcy, Holandię, Belgię, Włochy (wszystkie te kraje mają amerykańskie bazy i atomówki)! Wówczas Rosja, będzie blokowana przez amerykańskie baterie stacjonujące w Polsce oraz radary NATO wczesnego ostrzegania. A wtedy Rosja w obliczu ataku lub kontrataku ze strony Zachodu będzie zmuszona wystrzeli w Polskę setki rakiet nuklearnych i rozbroi baterie Patriot, a wraz z nimi unicestwi dziesiątkami milionów Polaków [bezsensowna śmierć] a nasz kraj uczyni nuklearną promieniującą atomem pustynią.

  Na własne życzenie stanęliśmy pomiędzy młotem (Zachodem) a kowadłem (Rosją)! Szczekaliśmy najmocniej na Rosję w imieniu zachodu jak podwórkowy burek i prosiliśmy Zachód o ochronę.

  Na 100% historia z 1939 roku się powtórzy i zostaniemy przez Zachód wystawieni na odstrzał!

  Pakty z Zachodem podpisane. Wojska zachodnie rozstawione w Polsce a jak przyjdzie, co, do czego Zachód poświęci Polskę wraz ze swoimi śmiesznymi oddziałami i bateriami Patriotów w Polsce. A Rosja wyładuje swoją wściekłość na blokującej Rosję do zachodu – Polsce!

  Husseinie sunnicki islamisto Al-Kaidy Obamo. Za twoim islamskim przewodem umrzemy za pod-UPA-dającą ekonomicznie i moralnie UPA-dłą Ukrainę!

  Politycy zachodni i antypolski PO-d-UPA-dający reżim upadł na swoją chorą głowę!

  Za banderowskim UPA-dłym przewodem, złączym się jeszcze mocniej ze złodziejskim ZACHODEM! Przejmą banki, przejmą przemysł, przejmą łupki i ziemię. Dla Zachodu ratowania zamienimy się w okradanego tr-UPA. Wyżeranego przez zachodnie sępy i hieny!

  Ludu ogłupiały Polski nie UPA-daj na duchu, reżim zachodni Husseina O. niedługo cię uwolni od własnego życia!

  UPA-dliśmy a macki Husseina O. Który rozkłada karty!

  No i d-UPA z dalszego życia, za PO-dlizywanie się bandzie UPA. Nie nasi rzekomo polscy politycy już się UPA-jają wojną. Mają martwe mózgi, oczy, są ciałem tr-UPA nie UPA-miętniły rzezi wołyńskiej band OUN-u ani UPA. Oni UPA-trują życia w śmierci jak Al-Kaida Husseina Obamy!

  PO-tr-UPA-ch do celu, UPA-dek całkowity. Apokalipsa zombie jest faktem!

  Żarty się skończyły!”

  (http://wiadomosci.onet.pl/swiat/portnikow-dla-gpc-polska-w-takiej-samej-strefie-niebezpieczenstwa-jak-ukraina/qexkg)

  • Ktoś pisze:

   „~JarKo. :

   Panie Brzeziński,
   Zaczęło się od Majdanu. KTO uczynił Majdan? Ten, co zyskał. Kto zyskał? Popatrzmy:

   Za pół roku prorosyjski Janukowycz mógł być znowu wybrany demokratycznie przy urnach. Wszak już raz pokonał Juszczenkę, bez zastrzeżeń ze strony zagranicznych, unijnych obserwatorów.

   Co to oznacza?
   Ano, że skoro w październiku zeszłego roku odmówił brania dalszych kredytów z MFW, to można było spokojnie założyć, że nie weźmie ich także w przyszłości. Więc trzeba wykreować lepszego przywódcę. Czas nagli. Na scenie występuje Trzech Tenorów: Jaceniuk, Tiahnybok i Kliczko.

   Czary-mary, reguły wyborcze idą do kosza. „Ulica” (1% ogółu Ukraińców) ogłasza wybór Janukowycza nieważnym. Nowy premier Jaceniuk, wybrany „głosami Majdanu” (demokracja???), skwapliwie prosi MFW o 35 mld USD…

   I tak przy okazji, aby uspokoić sytuację w kraju zakazuje używania języka rosyjskiego w urzędach. We wschodniej części Ukrainy językiem tym mówi przeszło 80% mieszkańców. Ale pewnie „premier” Jaceniuk o tym nie wie. Bo wszyscy doskonale wiemy, że nic tak nie wpływa kojąco na nastroje, jak restrykcje.

   Julia Tymoszenko za miliardowe przewały siedzi w kiciu, wsadzona tam przez Janukowycza. Marzy o wolności, za którą skłonna jest wiele zapłacić. Organizacja Majdanu kosztuje. Trzeba utrzymać przez wiele miesięcy tysiące ludzi, którzy przecież nie chodzą do pracy, ale w tym 3-krotnie biedniejszym od Polski kraju pieniądze na utrzymanie swoje i swoich rodzin jakoś znajdują. Trzeba zapewnić im zaopatrzenie w żywność, środki medyczne, dostawy opon do palenia, zorganizwać łączność, doradzić w akcjach.
   Może więc Julcia dołoży się do interesu – i skorzysta?

   Majdan dymi i gardłuje za sprawiedliwością, co to ma rozliczyć wszystkich złodziei majątku narodowego. Piękna Julia wychodzi z tiurmy. Ona, złodziejka miliardów dolarów państwowej kasy, pierwsze kroki kieruje do demonstrantów, i staje oko w oko z majdańskim tłumem. I odjeżdża wolno, za granicę. Nikomu z demonstrantów jakoś nie przeszkadza, że właśnie jeden z czołowych złodziei narodowej kasy, ulatnia się za granicę. Cud prawdziwy.

   Dla Polaków Partia Regionów, delegalizująca kult Bandery, nie była złym rozwiązaniem. W nowym państwie Jaceniuka na tę partię nie ma już miejsca. Rozwiązuje się ją jako organizację przestępczą, zaś nową demokratyczną organizację partyjną będą odtąd tworzyć ludzie spod znaku tryzuba, miłujący pokój i wszystkich ludzi, ze szczególnym uwzględnieniem Polaków. Na dobry początek Prawy Sektor ustami swojego rzecznika zażycza sobie zwrotu Przemyśla i kilku okolicznych powiatów. W brytyjskiej TV zaś występuje sędziwy banderowiec, kreśląc śmiało w studiu na mapie granice Wielkiej Ukrainy oparte o Wisłę.

   Oddajmy głos przewodniczącemu Lwowskiej Rady Obwodowej Ołehowi Pańkewyczowi: „we Lwowie będzie i lotnisko imienia Bandery, i stadion imienia Bandery, i cały Lwów będzie imienia Bandery, gdyż jest on naszym najżywszym symbolem”.
   Nowe władze wiedzą, jak ucieszyć serca majdanowskich „polaków” w zamian za ich poparcie 🙂
   Zróbmy może cały Oświęcim imienia Adolfa Hitlera…

   Unia Europejska wita białych murzynów z Ukrainy w progach swoich koncernów. Herzlich Willkommen! Arbeit macht frei.
   (Polacy na zmywakach, budowach i gdzie indziej: czuwaj! nadchodzą tańsi pracownicy).

   Jaceniuk rozpoczyna wojaże po świecie. Znajduje pełne zrozumienie w USA, bo ten wyrosły na demokracji wielki kraj docenia demokratyczne uliczne wybory Majdanu, choć sam staroświecko polega na tradycyjnym, „urnowym” głosowaniu i u siebie nie toleruje żadnych objawów społecznego niezadowolenia godzących w stróżów prawa, czy budynki państwowe (por. akcje policji przy pacyfikacji piknikowego ruchu Occupy Wall Street). Ale co wolno wojewodzie, to nie tobie… itd.

   Potencjalna oferta „Wolnej Ukrainy” pod wodzą Jaceniuka, jako przyszłego członka NATO, przyprawia amerykańskich wojskowych o szybsze bicie serca: kolejny kraj z byłego ZSRR w sojuszu północnoatlantyckim, kolejne przybliżenie się z instalacjami rakietowymi do Moskwy, kolejny element pierścienia okrążającego Rosję.

   I wisienka na torcie: Krym z bazą marynarki wojennej Rosji, przez który tyle napsuła krwi USmanom w Syrii, stanowiącej element niezbędny do usunięcia, aby zaatakować ten cholerny Iran, z jego cholerną ropą dla Rosji i Chin, i z ich cholernymi rozliczeniami w złocie, zamiast w boskim dollarze (który możemy dewaluować – i na tym zarabiać).

   Może wreszcie sprawy ruszą z kopyta, zanim Iran uzyska broń jądrową – i stanie się przez to nie do ruszenia. Bo póki co, pozostaje nam jedynie Mossasd mordujący irańskich fizyków atomowych.

   Życzę szerszego spojrzenia na świat – nie tylko w kontekście „złej Rosji”. ”

   (http://wiadomosci.onet.pl/forum/brzezinski-putin-musi-wiedziec-ze-ukraincy-nie-zos,0,1112249,128678711,czytaj.html)

  • Ktoś pisze:

   69 to jak znak ryb i 3 odchowane pokolenia. Odchowane w jeszcze głebszym naziźmie (judaiźmie) czy nienawiści do Słowian.

   • Ktoś pisze:

    Ta wredne a udające niewiniątka kanalie. Idealne NARYBKI na damskich bokserów.

    Co to pięściami i psychicznym terrorem niewolą.

    • Ktoś pisze:

     Moja siostra ma taką kanalię za mężą to znam jej „słodkość i przebiegłość”.

     Co Astro napisała?

 21. Ktoś pisze:

  „~smutna :

  Stanisław Michalkiewicz w swoim ostatnim felietonie tak pisze: Obecna administracja prezydenta Obamy traktuje Ukrainę, podobnie zresztą jak i Polskę, jako rodzaj skarbonki dla rozmaitych grandziarzy i żydowskich organizacji przemysłu holokaustu i Ukraina, podobnie jak nasz nieszczęśliwy kraj, interesuje tamtejszych dygnitarzy przede wszystkim jako rodzaj kija, którym można by walnąć po głowie zimnego ruskiego czekistę Putina za karę za upokorzenie sprawione amerykańskiego prezydentowi w Syrii. Jeśli nawet przy tej egzekucji kije się połamią, to mała szkoda – krótki żal – bo przecież prestiż jest ważniejszy. Zatem nie chodzi o Ukrainę, a o podreperowanie prestiżu. ”

  Po przeczytaniu tego tekstu, przypomniał mi się taki fragment tekstu z Kabaretu starszych panów:
  Więc ją biję laską po głowie
  Kociubińską Hermenegildę.
  Ona: cy psyjdzies jutro? powiedz!
  Ja: ze prawdopodobnie psyjdę. ”

  (http://wiadomosci.onet.pl/forum/amerykanska-prasa-grozby-kremla-nalezy-traktowac-p,0,1112360,0,czytaj.html)

  • Ktoś pisze:

   „~Ojciec :
   Kompletny bełkot – Zachód został całkowicie zaskoczony akcją Rosji, CIA przyznała to publicznie. Nie ma żadnego planu, nic nie da się zrobić, Krym został stracony – zarówno prawnie jak i faktycznie.

   Soros poniósł ciężką porażkę. Tak zdruzgotanego staruszka nie widziałem nigdy – dał wywiad niemieckiej telewizji ARD w poniedziałek rano. Nie spodziewałem się. Myślałem, że po fiasku planu A (przystąpieniu Ukrainy w listopadzie ub. r. do reform w celu wejścia do Unii), Soros sięgnie po plan B i posługując się faszystowskim przewrotem w Kijowie doprowadzi Ukrainę do uzależnienia od MFW, a co za tym idzie – wyprzedaży majątku ukraińskiego (który nota bene do Ukraińców nie należy, bo został zagrabiony).

   Tymczasem Rosja wchłonęła Krym i pokazała, że nierząd w Kijowie miota się, nie ma planu i nie jest w stanie zapanować nad sytuacją. Pamiętamy wystąpienie pseudo premiera Aksjonowa – jeszcze jako kandydata i kilka minut później już jako niby premiera – najważniejsze dla niego nie było przystąpienie Ukrainy do Unii, czy zabezpieczenie zewnętrznego bezpieczeństwa i integracji terytorialnej, nie! Najważniejszym, pierwszym punktem – a faktycznie żądaniem w stosunku do Unii – było natychmiastowe zniesienie wiz do Unii dla Ukraińców. Drugim żądaniem było udzielenie natychmiastowej pomocy w wys. 35 mld $, dopiero w 3. punkcie człowieczek zapowiedział chęć przystąpienia do Unii. ”

   (jw)

 22. Ktoś pisze:

  „Czołem mister Miziak ! , powiadasz proponuje ???????? kto Rosja? , czy Unia Europejska ???????

  Przypominam wam że tak zwane zawieszenie ” broni ” pomiędzy Rosją a Ukrainą jest tylko do jutra to jest 21 Marca ! a potem ????????? , prawdziwy świat fantastyki i także nagłych niespodzianek w polityce !!!!!

  Masz kraj gra dzisiaj główne skrzypce w tej obłkanej polityce , czyli krutko mówiąc daliśmu się wpędzić w newąskie gówno !

  Do czego zmierzam ! nastaje sobota i niedziela ! i następują ruchy wojsk rosji i ukrainy , i teraz bajka dla dorosłych dzieci !
  W piątek nastąpi nagła zmiana na scenie politycznej ukrainy w postaci nagłego zaaneksowanie ukrainy przez polskę ! , ciąg dalszy bajki , to wszystko dzieje się za cichą namową NATO ! i USA ! . Cel !!!! WYTRĄCIĆ ARGUMENTY ROSJI W PRZETARGU O UKRAINĘ I STWORZENIE PRESEDENSU NA SKALĘ ŚWIATA W POLITYCE !!!! , Bajka ???????? owszem , ale jak w bajce są elementy prawdziwe kture modą zostać zrealizowane , tylko jest potrzebny warjat di realizacji tych celów ! a takim warjatem może byś Polska !!!! .

  Teraz skutki !!! , stalo się i zaaneksowaliśmy Ukrainę ,a prawe skrzydło to zaakceptowali i mamy cyrk jakiego dawno świat nie oglądał !!!!! , śmieszne prawda ?.
  Wiem że to bajka ,,,,,,,, ale czy w życiu nie zdażają się cuda !!!!! hahahahahahahahahahahaha
  Ale na poważnie robi się coraz ciekawiej i wcale nie śmiesznie , tylko niebezpiecznie ,a jak to się rozwinie to okażą najbliższe tygodnie !!!!
  A teraz idę do sklepu kupić sobie cztery puszki piwa marki ” Zielony Bosman ” i na wieczór sobie je wypiję na zdrowie nasze i wasze ! hahahahahahaha
  J.M.H

  Dzisiaj odbyła się szopka PO i PIS , ale przede wszystkim PO .
  Gościem PO jest Kliczko ! i przeczytaj to co wkleiłem powyżej i wszystko zacznie robić się jasne , ultimatum wczoraj się skończyło , mamy sobotę i jutro niedzielę ,,,, a potem Poniedziałek i dalszy ciąg niespodzianek Ukraińskich !!!!!
  Zapowiada się gorący tydzień dla polaków , ukraińców i dla europy !!!!!!
  J.M.H”

  (http://miziaforum.wordpress.com/2014/03/22/sejm-polski-psychopaci-i-sukinsyny-z-immunitetami/#comment-112881)

 23. Ktoś pisze:

  ROSYJSKIE MEDIA I NIEKTÓRE NIEMIECKIE PODAJĄ JUŻ ŻE OD 1 KWIETNIA 2014 ROKU ROSJA POSTANOWIŁA UDERZYĆ W POLSKĄ GOSPODARKĘ W RAMACH ODWETU ZA SANKCJE KTÓRE NAŁOŻONO NA ROSJĘ A ZA INICJATORA I KRAJ WIODĄCY UZNANO POLSKĘ

  W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM WSZYSTKIE UMOWY HANDLOWE Z POLSKA ZOSTANĄ ALBO ZAWIESZONE ALBO ZERWANE NATOMIAST DOSTAWY ROPY I GAZU STANA SIĘ NIEMOŻLIWE ZE WZGLĘDU NA PODWYŻKĘ 400% OBOWIĄZUJĄCĄ OD 1 KWIETNIA NOWE CENY DLA POLSKI BĘDĄ ZAPOROWE CO UNIEMOŻLIWI ZAKUP PRZEZ POLSKĘ SUROWCÓW …

  🙂 TYLE KOSZTUJĄ SŁOWA WYPOWIEDZIANE NA MAJDANIE “SŁAWA BOHATEROM – CHIEROJOM SŁAWA “

  ORAZ POSTAWA OFENSYWNA PREMIERA TUSKA

  (http://miziaforum.wordpress.com/2014/03/23/1-kwietnia-rosja-dla-polski-stop-import-stop-gaz-stop-ropa/)

 24. Ktoś pisze:

  Ciekawostka a może wstęp do czegośo czym nie wiemy zwanego JUDEOPOLONIA:

  „Rosyjska Duma Państwowa przesłała do polskiego MSZ niecodzienne pismo. Oferuje w nim udział w podziale terytorium Ukrainy. Autorem tego dokumentu jest wiceprzewodniczący Dumy i lider Liberalno-Demokratycznej Partii Rosji, Władimir Żyrinowski. Do treści pisma dotarli dziennikarze „Wiadomości” TVP1.

  Podobną propozycję, oprócz Polski dostały także Węgry i Rumunia – w sprawie obwodów zakarpackiego i czerniowieckiego. W granicach Ukrainy miałaby pozostać tylko jej środkowa część.

  Żyrinowski proponuje, by Polska domagała się referendum w sprawie przyłączenia do naszego kraju w pięciu zachodnich obwodach Ukrainy: wołyńskim, lwowskim, iwanofrankowskim, tarnopolskim i rówieńskim.

  (http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosyjska-duma-oferuje-polsce-podzial-ukrainy-msz-to-kuriozalne/n9pyl)

  Dziwnie to koresponduje z
  https://mistykabb.wordpress.com/2014/02/22/piastowie-do-boju/

 25. Ktoś pisze:

  „Rosja – zachód gotuje się do wojny z Rosją

  Ciekawe, że cały ten zachodni „jądrowy boom” zachodzi na tle rozmów o „zerze jądrowym”. Co to może oznaczać? Całkiem możliwe, że te wydarzenia są oznaką nowego zwrotu w amerykańskiej polityce. Fiasko „strategii peryferyjnej”, ruchu wzdłuż łuku przejmującego z południa Eurazję może popchnąć zachodnią elitę, będącą pod presją braku czasu, do bardziej radykalnego działania, do bezpośredniego ataku na Rosję jako najbardziej niebezpieczną i jednocześnie stanowiącą systemowe ogniwo w bloku niezachodnich cywilizacji, BRICS. W tym kontekście wzrost potencjału taktycznej broni jądrowej w Europie jest całkowicie zrozumiałe. To osiągnięcie przewagi w tego rodzaju broni nad Rosją. Jeżeli Stanom Zjednoczonym uda się tego dokonać to wtedy całkowicie będzie możliwa agresja przeciwko Rosji wszystkimi siłami NATO. Takiego ataku osłabiona Armia Rosyjska nie przetrzyma. Przejście Rosji do użycia taktycznej broni jądrowej będzie bardzo utrudnione ze względu na zagrożenie atakiem odwetowym. Ponadto w przypadku użycia tej broni teatrem wojny jądrowej będzie Europa a nie USA. Prawdopodobnie amerykańskie kierownictwo zakłada, że Rosja walcząc przeciwko NATO na europejskim teatrze wojennym nie zdecyduje się na użycie strategicznych sił jądrowych przeciwko USA obawiając się uderzenia odwetowego. Jest całkowicie możliwe, że USA liczą na wyprzedzającą neutralizację rosyjskiego potencjału jądrowego. W każdym przypadku decyzja o radykalnym wzmocnieniu potencjału taktycznej broni jądrowej w Europie jest oznaką rozpoczęcia przygotowań USA do wojny z Rosją. Możliwość takiego rozwoju sytuacji jest potwierdzona wnioskami o niepełnej adekwatności zachodnich elit i o ich zdolności do pójścia na najbardziej barbarzyńskie działania w przypadku takiej konieczności. I Rosja powinna być na to przygotowana.

  całość
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/zachod-gotuje-sie-wojny-rosja-2014-03

  Po to lokalny reżim tuskowy w trybie pilnych chce przeznaczyć ponad 100 mld złotych na „doposażenie armii”.

 26. Ktoś pisze:

  Rezanie w stylu PURIM czyli o co naprawdę (o prawo do czego) walczy tak zwana „demokracja zachodnia” na Ukrainie. (drastyczne).

  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/bolszewickie-zbrodnie-2014-03

 27. Ktoś pisze:

  Dlatego obojętność i czekanie na „mesjasza” skończy się twardym resetem wszystkiego co żywe właśnie po to by wyeliminować gen cohena z obiegu.

  Bo inaczej widać się nie da skoro ludzie nie potrafia odmawiać szatanowi jak im macha talonem na talon na talon na talon na talon ….. bezwarościowa i niespełnialną obietnice.

 28. Ktoś pisze:

  W naturze każdy pasożet wytwarza neuroprzekaźniki jakie każą zaatakowanemu organizmowi nie zwracac uwagi iż jest wyjadany od środka.

  U „człowieka” to są wrzaski o antysemityźmie i chowanie się za etykietkami i ciałami gojów w czynieniu potworosci jak w tamtym linku.

  • Ktoś pisze:

   1. Krok to wżenianie się w „rody panujące” czy w „niezbędny garnitur urzędników państwowych” bądź sponsoring „korzyści finansowych” by się wkupić powyższym osobom w łaski.

   2. Przejęcie władzy, czystka etniczna w państwie (polityczne mordy wszystkich co mogliby zagrozić przewłaszczeniu władzy w Państwie), terror w stosunku do ludu.

   3. Zarzynanie ekonomią podbitego państwa, szpiclowanie wszystkich, tworzenie fałszywego „ruchu oporu”. etc

   4. Szukanie kolejnej „ofiary” do przejęcia, napadnięcia, …

   • Ozyrys pisze:

    To zdesperowana dewotka ,szkoda czasu na jej czytanie..
    judzi…cały czas judzi…Maryś …zostaw ..nie poświęcaj jej ani jednej sekundy,
    wszystkich poobrażała w sposób tak szokujący ,a Dawid..tylko jej przyklaskuje…
    rzuca się przecież na wszystkich jak wściekły pies..bez opamiętania …
    słownictwo coraz bogatsze ,za to wnętrze czarne…bardzo czarne…
    cienia pokory ,cienia szerokich horyzontów…

   • Ozyrys pisze:

    żeby pielęgnować w sobie miłość …należy ją najpierw w sobie odnaleźć ..z pokorą,z wdzięcznością,odrzucając uprzedzenia ,odrzucając fałszywe dogmaty wciśnięte nam w głowy w celu zniewolenia .
    Stanąć z boku..popatrzeć na siebie i zapytać się Stwórcy…kim jestem???
    Czy jestem miłością …nie ma jej we mnie…pomóż mi Stwórco odnaleźć siebie,odnaleźć Ciebie..pomóż ..potrzebuje tego …wyciągam rękę …proszę …jestem gotowa zmierzyć się ..sama ze sobą ..pokaż mi tą drogę …ufam sobie…kocham Siebie..
    ufam Tobie,pragnę, otocz mnie opieką ,potrzebuję tego ,by móc mieć siłę by wyzwolić siebie.

   • Ozyrys pisze:

    „Głupcy łapią za noże i wbijają je ludziom w plecy.
    Mędrcy biorą noże, przecinają sznur, i uwalniają się od głupców.”

   • Free pisze:

    Maryś pamiętaj że ciemność nienawidzi światła….przechodzi obok nie widząc cierpienia i wszystko usprawiedliwia wiarą , tylko jaką?

 29. Free pisze:

  Argentyna wyraziła zgodę na umieszczenie na jej terytorium baz FR. Sytuacja robi się coraz ciekawsza…:)

  http://warsonline.info/geostrategiya/argentina-dala-soglasie-na-razmeschenie-rossiyskich-voennich-baz.html

 30. Free pisze:

  Lider Upaiński nie żyje, czyżby przyszła kryska na matyska?

  http://xportal.pl/?p=13214

  • Ktoś pisze:

   Tak go ostatnio ośmieszyli w necie iz zapewne swoi go odstrzelili żeby potem móc zwalać „winę na ruskich”.

   Ciekawe co dalej i czy to skłoni pozostałych „działaczy” tego ruchu do zemsty na „majdanowych kamratach”.

  • zuzka pisze:

   Kim był Żyd „Saszko Biały”, zabity lider Prawego Sektora?

   W Równem na Wołyniu nieznani sprawcy zastrzelili lidera Prawego Sektora na zachodniej Ukrainie Żyda Ołeksandra Muzyczko,
   znanego jako „Saszko Biały”.
   Według doniesień ukraińskiego MSZ Ołeksandr Muzyczko, działacz UNA-UNSO (skrajnie nacjonalistycznej partii ukraińskiej) i Prawego Sektora, zmarł od ran postrzałowych, które otrzymał podczas zatrzymywania go przez wydział zwalczania przestępczości zorganizowanej i milicyjny oddział specjalny „Sokił”.
   Według przedstawiciela MSW Władimira Jewdokimowa „Saszko Biały” wyskoczył przez okno kawiarni, gdzie próbowano go zatrzymać i próbował uciekać ostrzeliwując się.
   W czasie strzelaniny Muzyczkę postrzelono w nogę, ale strzały nie ucichły.
   Ostatecznie, wskutek wymiany ognia, Biłyj został śmiertelnie raniony. Według doniesień agencji Interfax ranny zmarł w areszcie.
   Polityczny gangster
   O urodzonym w żydowskiej rodzinie w 1962 roku Muzyczko pierwszy zrobiło się głośno w 1995 roku, gdy będąc liderem nacjonalistycznej młodzieżówki ciężko pobił innego mężczyznę.
   Jednak już wcześniej, w roku 1994 brał udział jako płatny najemnik w pierwszej wojnie czeczeńskiej, dowodząc oddziałem UNA-UNSO „Wiking”.
   W tym czasie był także m.in. osobistym ochroniarzem prezydenta Czeczenii Żyda gen. Dżochara Dudajewa.
   Za wojenne zasługi został nagrodzony najwyższym odznaczeniem Czeczeńskiej Republiki Iczkerii, orderem „Bohater Narodu”, którym własnoręcznie udekorował go Dudajew.
   Mimo że Muzyczko przyrzekł walczyć z Rosjanami tak długo, jak długo płynie krew w jego żyłach”, nie miał też oporów eliminować swoich ukraińskich konkurentów politycznych i dystrybutorów Czeczeńskich narkotyków.
   W 1997 roku urządził w Kijowie zamach na Oleha Bisa, członka UNA-UNSO.
   Wtedy sprawę zamknięto bez wyroku, ale w 2003 roku udowodniono mu, że w 1999 roku jako członek grupy przestępczej porwał w Równem miejscowego biznesmena, domagając się od niego 1000 dolarów okupu.
   Muzyczko został skazany na 3,5 roku więzienia.
   Po wyjściu z więzienia znów próbował swoich sił w polityce.
   W 2012 roku został kandydatem do Rady Najwyższej Ukrainy w Równem, ale zajął szóste miejsce i nie dostał się do parlamentu.
   Porażka nie wypaliła w nim jednak politycznych ambicji i w 2013 roku zajął się koordynacją nacjonalistycznego Prawego Sektora.
   Zawsze chciał brać przykład z Mossadu.
   Wraz z wybuchem protestów na Ukrainie znów nasilił swoją działalność jednak tym razem przy silnym wsparciu Fundacji Batorego
   ( Żyd Soros i MOSSAD ) oraz weteranów armii Izraelskiej.
   27 lutego 2014 roku zaatakował prokuratora Obwodu Rowieńskiego w jego biurze i groził ministrowi spraw wewnętrznych Ukrainy że „zabije go jak psa”.
   Dwa dni wcześniej, 25 lutego, w skradzionym wojskowym uniformie i z kałasznikowem w dłoni zakłócił sesję rady miejskiej w Równem.
   28 lutego 2014 ukraińskie służby wystawiły za nim list gończy.
   http://forum.suwerennosc.com/viewtopic.php?f=35&t=545&sid=6f485993b4b015118f59a98aa8cc1f39&start=1030

  • zuzka pisze:

   Kim był Żyd „Saszko Biały”, zabity lider Prawego Sektora?
   W Równem na Wołyniu nieznani sprawcy zastrzelili lidera Prawego Sektora na zachodniej Ukrainie Żyda Ołeksandra Muzyczko,
   znanego jako „Saszko Biały”.
   Według doniesień ukraińskiego MSZ Ołeksandr Muzyczko, działacz UNA-UNSO (skrajnie nacjonalistycznej partii ukraińskiej) i Prawego Sektora, zmarł od ran postrzałowych, które otrzymał podczas zatrzymywania go przez wydział zwalczania przestępczości zorganizowanej i milicyjny oddział specjalny „Sokił”.
   Według przedstawiciela MSW Władimira Jewdokimowa „Saszko Biały” wyskoczył przez okno kawiarni, gdzie próbowano go zatrzymać i próbował uciekać ostrzeliwując się.
   W czasie strzelaniny Muzyczkę postrzelono w nogę, ale strzały nie ucichły.
   Ostatecznie, wskutek wymiany ognia, Biłyj został śmiertelnie raniony. Według doniesień agencji Interfax ranny zmarł w areszcie.
   Polityczny gangster
   O urodzonym w żydowskiej rodzinie w 1962 roku Muzyczko pierwszy zrobiło się głośno w 1995 roku, gdy będąc liderem nacjonalistycznej młodzieżówki ciężko pobił innego mężczyznę… Dalej tu : http://forum.suwerennosc.com/viewtopic.php?f=35&t=545&sid=6f485993b4b015118f59a98aa8cc1f39&start=1030

  • zuzka pisze:

   Kim był Żyd „Saszko Biały”, zabity lider Prawego Sektora? Wojska rosyjskie przypuściły szturm i zajęły w poniedziałek nad ranem bazę ukraińskiego batalionu piechoty morskiej w Teodozji na południowo-wschodnim Krymie.
   Odbywających tam służbę żołnierzy zatrzymano. Przed południem Rada Bezpieczeństwa zaleciła wycofanie ukraińskich wojsk z Krymu.
   Ukraina wycofuje wojska z Krymu .
   Do ataku na bazę w Teodozji doszło około godz. 4 czasu ukraińskiego (godz. 3 w Polsce).
   Dwie godziny po ataku przedstawiciel ministerstwa obrony Ukrainy na Krymie Władysław Selezniow napisał na swoim profilu na Facebooku: „Z jednostki wyjechały trzy Urale (ciężarówki).
   Są na nich żołnierze ukraińskiej piechoty morskiej. Mają związane ręce i nogi”.
   Przed godziną 8 czasu lokalnego (godz. 7 w Polsce) Selezniow poinformował, że Rosjanie zatrzymali od 60 do 80 Ukraińców.
   „Są oni przetrzymywani w teodozyjskim porcie.
   Według mediów ukraiński batalion w Teodozji zaatakowano z lądu z użyciem transporterów opancerzonych oraz z powietrza.
   Podczas akcji nad bazą ukraińskiej piechoty morskiej krążyły helikoptery Mi-24 i Mi-8.
   Z tych ostatnich wysadzono rosyjski desant. W trakcie szturmu słychać było wystrzały i eksplozje.
   Ukraińska piechota morska z Teodozji od kilku dni prowadziła z Rosjanami negocjacje o opuszczeniu jednostki i wyjeździe z Krymu. Ukraińcy stawiali jednak warunek, że wezmą ze sobą cały sprzęt i amunicję.
   Strona rosyjska nie godziła się na takie rozwiązanie.
   Po błyskawicznym ataku Rosjan, Ukraina wycofuje się z Krymu.
   W sobotę Ukraińcy stracili kontrolę nad swoją bazą wojsk lotniczych w Belbeku koło Sewastopola oraz w Nowofedoriwce w zachodniej części półwyspu.
   W sobotę wieczorem Rosjanie przejęli także ukraiński okręt „Sławutycz”, który znajduje się na odciętym od morza przez zatopione rosyjskie jednostki jeziorem Donuzław.
   Rosjanie przetrzymują trzech dowódców wojsk ukraińskich na Krymie.
   Jest to m.in. dowódca Sewastopolskiej Brygady Lotnictwa Taktycznego pułkownik Julij Mamczur.

   • zuzka pisze:

    Tu podaje link, bo inaczej mi wyrzucało.Kim był Żyd “Saszko Biały” http://forum.suwerennosc.com/viewtopic.php?f=35&t=545&sid=6f485993b4b015118f59a98aa8cc1f39&start=1030

   • zuzka pisze:

    Tu podaje link , to jest w tytule temat tygodnia inaczej nie wrzuca mi : Kim był Żyd „Saszko Biały”, zabity lider Prawego Sektora? http://forum.suwerennosc.com/viewforum.php?f=35

   • zuzka pisze:

    Nie chce mi wrzucić linka więc napiszę od ręki : forum.suwerennosc.com. jako temat tygodnia 25.03.2014

   • zuzka pisze:

    Nie chce mi wrzucić linka do tego komentarza, już próbuję ostatni raz napisać ręcznie : forum.suwerennośc com

    • zuzka pisze:

     Nic nie rozumiem co dziś sie na tej stronce dzieje, kurcze nie ten komentarz mi wrzuciło, ha ha ha ..może teraz przejdzie . Kim był Żyd „Saszko Biały”, zabity lider Prawego Sektora?
     W Równem na Wołyniu nieznani sprawcy zastrzelili lidera Prawego Sektora na zachodniej Ukrainie Żyda Ołeksandra Muzyczko,
     znanego jako „Saszko Biały”.
     Według doniesień ukraińskiego MSZ Ołeksandr Muzyczko, działacz UNA-UNSO (skrajnie nacjonalistycznej partii ukraińskiej) i Prawego Sektora, zmarł od ran postrzałowych, które otrzymał podczas zatrzymywania go przez wydział zwalczania przestępczości zorganizowanej i milicyjny oddział specjalny „Sokił”.
     Według przedstawiciela MSW Władimira Jewdokimowa „Saszko Biały” wyskoczył przez okno kawiarni, gdzie próbowano go zatrzymać i próbował uciekać ostrzeliwując się.
     W czasie strzelaniny Muzyczkę postrzelono w nogę, ale strzały nie ucichły.
     Ostatecznie, wskutek wymiany ognia, Biłyj został śmiertelnie raniony. Według doniesień agencji Interfax ranny zmarł w areszcie.
     Polityczny gangster
     O urodzonym w żydowskiej rodzinie w 1962 roku Muzyczko pierwszy zrobiło się głośno w 1995 roku, gdy będąc liderem nacjonalistycznej młodzieżówki ciężko pobił innego mężczyznę.
     Jednak już wcześniej, w roku 1994 brał udział jako płatny najemnik w pierwszej wojnie czeczeńskiej, dowodząc oddziałem UNA-UNSO „Wiking”.
     W tym czasie był także m.in. osobistym ochroniarzem prezydenta Czeczenii Żyda gen. Dżochara Dudajewa.
     Za wojenne zasługi został nagrodzony najwyższym odznaczeniem Czeczeńskiej Republiki Iczkerii, orderem „Bohater Narodu”, którym własnoręcznie udekorował go Dudajew.
     Mimo że Muzyczko przyrzekł walczyć z Rosjanami tak długo, jak długo płynie krew w jego żyłach”, nie miał też oporów eliminować swoich ukraińskich konkurentów politycznych i dystrybutorów Czeczeńskich narkotyków.
     W 1997 roku urządził w Kijowie zamach na Oleha Bisa, członka UNA-UNSO.
     Wtedy sprawę zamknięto bez wyroku, ale w 2003 roku udowodniono mu, że w 1999 roku jako członek grupy przestępczej porwał w Równem miejscowego biznesmena, domagając się od niego 1000 dolarów okupu.
     Muzyczko został skazany na 3,5 roku więzienia.
     Po wyjściu z więzienia znów próbował swoich sił w polityce.
     W 2012 roku został kandydatem do Rady Najwyższej Ukrainy w Równem, ale zajął szóste miejsce i nie dostał się do parlamentu.
     Porażka nie wypaliła w nim jednak politycznych ambicji i w 2013 roku zajął się koordynacją nacjonalistycznego Prawego Sektora.
     Zawsze chciał brać przykład z Mossadu.
     Wraz z wybuchem protestów na Ukrainie znów nasilił swoją działalność jednak tym razem przy silnym wsparciu Fundacji Batorego
     ( Żyd Soros i MOSSAD ) oraz weteranów armii Izraelskiej.
     27 lutego 2014 roku zaatakował prokuratora Obwodu Rowieńskiego w jego biurze i groził ministrowi spraw wewnętrznych Ukrainy że „zabije go jak psa”.
     Dwa dni wcześniej, 25 lutego, w skradzionym wojskowym uniformie i z kałasznikowem w dłoni zakłócił sesję rady miejskiej w Równem.
     28 lutego 2014 ukraińskie służby wystawiły za nim list gończy.
     http://forum.suwerennosc.com/viewtopic.php?f=35&t=545&sid=6f485993b4b015118f59a98aa8cc1f39&start=1030

    • Ktoś pisze:

     forum.suwerennosc.com

    • zuzka pisze:

     Nie wiem co to się dziś ze mną dzieje ha ha ha, ni jak nie mogę wrzucić linka do tego komentarza a do tego nie ten wkleiłam co należało ale ten drugi już poprawny. Dzięki ktosiu za podanie linka.

    • Ktoś pisze:

     „Zastrzeliły go ukraińskie służby to fakt. Czy było to wynikiem roboty rosyjskiego kreta czy nie – nie wiem. I nikt z was nie wie.

     SBU (Służba Bezpieczeństwa Ukrainy) miała go aresztować i wydać Rosjanom – był list gończy. A ON DUŻO WIEDZIAŁ (powiązania w światku banderowców, inne) – komuś z miejscowych bardziej opłacało się go sprzątnąć niż przekazywać Rosjanom.

     Tak uważam. Mogę się mylić.
     W każdym razie ten banderowiec (krzyczał SMERT PALIJAKOM, REZAT LACHIV) został zlikwidowany i jako trup będzie milczał bezwzględnie.

     Być może za jego śmiercią stoi MOSSAD – liderzy i bojówkarze Majdanu – aktyw kierowniczy banderowców i prawego sektora – to obywatele Izraela – tam się szkolili zanim przyjechali na Ukrainę robić zadymę.

     Mógłby przekazać Moskwie (z torturami, specjalnymi środkami narkotycznymi) NIEBEZPIECZNĄ WIEDZĘ o ORGANIZATORACH Majdanu i bojówek – jednocześnie OBYWATELACH IZRAELA – dlatego sami go uciszyli.

     Jedno jest pewne – trup zawsze będzie milczał i niczego, nikomu nie powie.”

     http://miziaforum.wordpress.com/2014/03/25/ukraina-zabito-lidera-prawego-sektora-jaroslawie-kaczynski-czas-zaplaty-za-majdan/#comment-113486

    • Free pisze:

     Masz rację, zaczęły się bandyckie porachunki między „bohaterami”. A niech się wyrżną nawzajem co nam to ….

 31. Ktoś pisze:

  Julia Tymoszenko nawołuje do eksterminacji 8 milionów Rosjan żyjących na Ukrainie?

  W rosyjskojęzycznych mediach pojawiło się wczoraj szokujące nagranie rozmowy telefonicznej jaką odbyła 18 marca 2014 roku była premier Ukrainy, Julia Tymoszenko z byłym Sekretarzem Bezpieczeństwa Narodowego Nestorem Szufryczem. Wynika z niej, że „piękna Julia” nawołuje wręcz do eksterminacji ośmiomilionowej mniejszości rosyjskiej na terenie tego kraju.

  Rozmowa prowadzona jest w bardzo emocjonalnym tonie, ponieważ było to tego samego dnia, kiedy Władimir Putin ogłosił, że Krym jest już częścią Rosji. W czasie rozmowy Szufrycz mówi, że jest w szoku po tym co się stało. Tymoszenko stwierdza, że czas chwycić za karabin i strzelać tym „gnidom w głowę”.

  Szufrycz odpowiedział, że ma nadzieje, iż to nie przerodzi się w konflikt zbrojny na co Tymoszenko powiedziała, że to już zbyt wiele i „trzeba chwycić za broń i zabić pier*nych kacapów wraz z ich przywódcą”. Jej rozmówca odpowiedział na to mówiąc, że nie mieli możliwości użycia siły na Krymie. Zwrócił też uwagę na fakt, że Ukrainę zamieszkuje 8 milionów Rosjan, na co Tymoszenko oświadczyła, że „trzeba na nich spuścić ogień broni nuklearnej”

  Ikona Pomarańczowego Przekrętu – „piękna” Julia przyznała się do przeprowadzenia takiej rozmowy i słów jakie zostały zacytowane.

  PS. W obozie Oświęcimskim też była „piękna” żydówka – czyli najbardziej zwyrodniała sadystka pod słońcem (stracona w Norymberdze). Ta dla odmiany „zbawiała kobiety” zwłaszcza te ładniejsze od niej ( a było ich 99,99999999999999%). To już widać genetyczne u nich ta tęsknota za rezaniem miłych Stwórcy gojów.

 32. Free pisze:

  żydostwo się panoszy…ludzie walczą….

 33. Ktoś pisze:

  „Ukraina – Bitwę o Ukrainę zaplanowano w 1997 roku…lub wcześniej

  Neokonserwatyści zaplanowali zmianę reżimów od Bliskiego Wschodu do Północnej Afryki 20 lat temu. Robert Parry prawidłowo wykazuje, że neokoni pomyślnie „przetrwali burzę” pogardy po fiasku wojny w Iraku. Ale prawda jest taka, że Obama od dawna robił co mógł aby wcielić w życie plany neokonów. Podobnie od kiedy upadł Związek Sowiecki w 1991 roku, USA zaczęły realizację strategii otaczania Rosji. W 1997 roku, były doradca Obamy ds. zagranicznych i doradca prezydenta Jimmy Cartera ds. bezpieczeństwa narodowego, Zbigniew Brzezinski, napisał książkę zatytułowaną „The Great Chessboard” (Wielka szachownica) w której argumentował, że USA muszą przejąć kontrolę nad Ukrainą (tak jak i nad Azerbajdżanem, Południową Koreą, Turcją i Iranem) ponieważ są one „krytycznie ważnymi osiami geopolitycznymi”. ”

  całość
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-bitwe-ukraine-zaplanowano-1997-wczesniej-2014-03

  • Ktoś pisze:

   Strajk pracowników Ministerstwa Spraw Zagranicznych mają od tygodnia czy dwóch to pewnie dlatego co nie oczywiście zmienia faktu iż to dobry powód do opróżnienia swoich ambasad przed spodziewaną czy organizowaną samodzielnie prowokacją by potem wrzeszczeć o antysemityźmie czy terroryźmie wybranego celu.

 34. Ktoś pisze:

  Rafał Gawroński: Żydowski faszyzm

  Zawsze tłumaczono mi, iż faszyzm to wymysł Adolfa Hitlera. Gdy dorosłem wmawiano, że ojcem założycielem faszyzmu był Benito Mussolini. Jednak zasłyszane wśród rodziny pogłoski, iż ojcami wszczynającymi II wojnę światową byli sami żydzi, nabrały prawdziwego sensu po opublikowanych badaniach genetycznych bliskich krewnych Hitlera przez dwóch dziennikarzy flamandzkich w 2009 roku. W wyniku przeprowadzonych badań genetycznych przez niezależne ośrodki badawcze okazało się bowiem, iż Adolf Hitler był żydem berberyjsko-aszkenazyjskim (link).

  Czyli pierwsza teza o niemieckim faszyzmie i Adolfie Hitlerze upadła dając równocześnie nowe podstawy prawne dla Polaków i Słowian ubiegania się o odszkodowania z tytułu wielopokoleniowego ludobójstwa Polaków / Słowian trwającego do dnia dzisiejszego.

  Dlaczego trwającego ? zapytacie Państwo uświadamiając mnie jednocześnie o panującej demokracji na świecie oraz powszechnym dobrobycie cywilizacyjnym.

  Muszę jednak Państwa poprosić o podanie nazwiska chociaż jednego ze zbrodniarzy, który dokonał ludobójstwa na Polakach lub innych Słowianach, a który poniósł odpowiedzialność w wymordowaniu przeszło 100 mln. Słowian tj: od czasu rewolucji żydowskiej w Rosji oraz tej oficjalnej daty ludobójstwa zadeklarowanego przez Berię i zaakceptowanego przez władzę żydów, rzekomo ateistycznych, w Rosji ?

  Nie znalazłem nazwisk oraz wyroków, a Państwo ? Więc nie możemy pisać i deklarować iż sprawy są zakończone, a kara wykonana lub odbyta zwłaszcza w kontekście orzeczenia Wielkiej Izby bezprawia Trybunału Strasburskiego w sprawie Katynia, ale także obecnych wydarzeń na Ukrainie.


  całość
  http://www.monitor-polski.pl/rafal-gawronski-zydowski-faszyzm

  Ciekawy tekst i jaki „krymski”. ;p

 35. zuzka pisze:

  Ozyrysku czy mogłabyś wyrzucić te linki z komentarzami „Kim był Żyd “Saszko Biały”a zostawić tylko jeden?, bo wyjdzie na to, że spamuję a dziś miałam problem z wrzuceniem tego komentarza a teraz widzę, że się ich namnożyło co nie miara. Będę wdzięczna.

 36. Ktoś pisze:

  Bestie w ludzkich skórach czyli prawdziwi sponsorzy majdanu chcący po trupach gojów, po ich kolejnym wielkim rezaniu dla jezusika i yahwe, po kolejnym purimowym holokauście Dzieci Bożych chcą dojść do władzy nad całym światem (-> https://mistykabb.wordpress.com/2014/03/21/hyde-park/comment-page-1/#comment-2303)”

  Ukraina- żydo-banderowski Chabad ogłasza Putinowi „jihad”

  Jeliena Mazur, przedstawiciel Wszechukraińskiego Zjednoczenia „ZUBR” i Edward Hodos, autor książki „Jewriejskij faszizm ili Chabad-doroga w ad” (Żydowski faszyzm albo Chabad-droga do piekła), ujawniają organizatorów kijowskiego „euromajdanu”, żydowskich faszystów radykalnej żydowskiej sekty „Chabad”: Szmula Kaminieckiego, Rubena Asmana, Jurija Kołomojskiego, Arsienija Jaceniuka i innych aktywnych budowniczych nowej Chazarii (pod przywództwem Julii Tymoszenko) na terytorium Ukrainy.”

  całość
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/ukraina-zydobanderowski-chabad-oglasza-putinowi-dzichad-2014-03

 37. Ktoś pisze:

  „~ehe

  Są fakty wskazujące na to, że już przedwojenna polska „dwójka” (2 RP – dop) mogła hodować sobie bojówki OUN-u na terenach sowieckich. W ramach polityki tzw. „prometeizmu” (piłsudczyków – dop). To, że Dmytro Doncow w 1939 r. dostał bodaj w Rumunii polski paszport (Giedrojć) też o czymś świadczy. A że potem za to zapłaciły setki tysięcy Polaków na Wołyniu – już się nie łączy w całość (bo i po co nie? to polskie goje były rezane przez rase panów od judeopolonii dziś domagającej się „kolejnego polaczków rezania” – dop).

  Podobnie zresztą jak i teraz. Wygląda na to, że podobnie jak w Gruzji, nasi polscy politykierzy poszli o jeden most za daleko. I teraz nie ma jak się wycofać, bo będzie międzynarodowy skandal. Bo to z pieniędzy polskich podatników sfinansowano tamecznych banderowców, plując na groby ofiar Rzezi Wołyńskiej. A USA nas wystawi, jak z Kiejkutami. To pewne. Za wyprawę kijowską Radka Sikorskiego przyjdzie Polsce jeszcze zapłacić.

  Ale Polska została wciągnięta w to chyba tak głęboko, jak w wypadku sławetnej katowni w Kiejkutach. ”

  http://wiadomosci.onet.pl/forum/ukraina-wyjazd-zolnierzy-z-krymu-jeszcze-nie-uzgod,0,1115796,0,czytaj.html

  A anglosaksońskie ścierwa, tak jak Hitlera w 1939 tak Polskę w 2014, usilnie wmanewrowywują w wyniszczającą wojnę z Rosją jaka wedle ich nazistowskich planów ma ostatecznie ROZWIĄZAĆ KWESTIĘ POLSKĄ i ostatecznie wyludnić nasz kraj czyniąć z niego postatomową pustynię. A prące do nuklearnej wojny bezmyślne małpy w krawatach wraz ze swoimi eunuchami w mundurach się cieszą iż im obiecali szubienicę w Londynie to jest stosy judaszowych szekli i medale z kału jej królewskiej kupy. Normalnie bezmuzgi.

  • Ktoś pisze:

   Tak jak „Doncowi w 39 dali polski paszport co się skończyło holokaustem Polaków” tak dzisiaj „władza” polskie paszporty rozdaje dowolnym nazistowskim bandytom byle tylko im dali za niego szekle łapówki. Jakim kolejnym holokaustem się to skończy dowiemy się niebawem, tylko się uda lokalnemu rezimowi sprowokować Rosję do prawdziwie militarnej akcji na Ukrainie i co za tym idzie panicznego odcinania przez NATO szlaków teransportowych na zachód czyli nukowania polskich miast o co już i Kuklińslki prosił zachód.

   • Ktoś pisze:

    Za to mu piłsudczycy przyznali „polskie obywatelstwo”, za napisanie ukraińskiej wersji MAIN KAMPF?

    „~DONCOW

    Głównym ideologiem tego ruchu stał się urodzony na Zaporożu Dmytro Doncow, który najpierw przetłumaczył na język ukraiński „Mein Kampf” Adolfa Hitlera, a następnie, zafascynowany niemieckim nazizmem, napisał dzieło pt. „Nacjonalizm”. Zawarł w nim tezę, że aby powstała „samostijna”, czyli niepodległa Ukraina, trzeba zastosować „twórczą przemoc”, tak wobec „cużeńców”, czyli obcoplemieńców, jak wobec tych Ukraińców, którzy nie popierają ruchu nacjonalistycznego.

    Tezę tę w życie wcielił wspomniany Bandera, który już w okresie międzywojennym dokonał szeregu aktów terroru, korzystając przy tym ze wsparcia niemieckiego wywiadu. Równocześnie jego podwładni przeprowadzili szeroką agitację wśród ludności ukraińskiej, często bardzo słabo wykształconej. Wpajali jej prymitywne, ale chwytliwa hasła: „Smert Lacham – sława Ukrajinu”; „Lachiw wyriżem, Żydiw wydusym, a Ukrajinu stworyty musym”; „Bude lacka krow po kolina – bude wilna Ukrajina”, czyli „Śmierć Polakom – sława Ukrainie”, „Polaków wyrżniemy, Żydów wydusimy – a Ukrainę stworzyć musimy” i „Będzie polska krew po kolana – będzie wolna Ukraina”. ”

    http://wiadomosci.onet.pl/forum/ukraina-wyjazd-zolnierzy-z-krymu-jeszcze-nie-uzgod,0,1115796,129127828,czytaj.html

    To „za co” Polska daje dziś swoje paszporty nazistowskim bandziorom?

    • Ktoś pisze:

     „~bez porównania

     Rzeź Wołyńska, której 71 rocznicę obchodzimy w tym roku to fragment większej całości, jakim było ludobójstwa dokonane na Polakach i obywatelach polskich innych narodowości przez nacjonalistów ukraińskich.

     Objęła ono nie tylko Wołyń, ale i Lubelszczyznę i południowe Polesie oraz Małopolskę Wschodnia, obejmującą województwa: stanisławowskie, tarnopolskie i lwowskie.

     Ludobójstwa dokonywali członkowie Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów i Ukraińskiej Armii Powstańczej. Wspierali ich w tym tzw. siekiernicy, czyli podburzeni chłopi ukraińscy, uzbrojeni w siekiery, widły i inne narzędzia rolnicze.

     Pierwsze mordy miały miejsce już we wrześniu 1939 r., gdy wojsko polskie wycofywało się do Rumunii przed wkraczającą Armią Czerwoną, a kolejne w lipcu 1941 r., gdy wkraczała tutaj armia niemiecka. Na ziemiach zabużańskich trwały one do końca 1945 r., czyli do chwili wypędzenia stamtąd większości Polaków, a na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie aż do 1947 r. Ostateczny kres położyła im akcja „Wisła”, która doprowadziła do ostatecznego rozbicia podziemia ukraińskiego w Polsce. Ofiarami ludobójstwa byli głównie chłopi, często bardzo biedni, ale i księża rzymskokatoliccy, nauczyciele i leśnicy. ”

     I zero pomnika bo „niewygodny propagandowo, bo „niewygodny politycznie”, bo świadczyłby o Męczeństwie Polaków. Przecież lepiej żyć „tańcami z fiutami” czy kłamstwami łąchudr grossowopodobnych. Naród – to już powoli brzmi jak przekleństwo. ;/

  • Ktoś pisze:

   POLSKA JAKO JEDYNY KRAJ NA ŚWIECIE BĘDZIE BRAŁ CZYNNY UDZIAŁ W EWENTUALNEJ WOJNIE ROSYJSKO UKRAIŃSKIEJ – NAWET USA ODMAWIA !!!!!!

   więcej
   http://miziaforum.wordpress.com/2014/03/26/polska-jako-jedyny-kraj-na-swiecie-bedzie-bral-czynny-udzial-w-ewetualnej-wojnie-rosyjsko-ukrainskiej-nawet-usa-odmawia/

   To elity, sprzedajne elity jakie już mają w Londynie metę, szykują Narodowi wcześniej chcąc go jeszcze wydmuchać z kasy na „modernizację armii” czy „żydowskie odszkodowania” jakich niedawno zapłacenia domagał się, „cudownie odnaleziony”, żyd cameroon, jak wyznał,.

   Osdzkodowań zapłaconych za Gomółki i Gierka.

 38. Free pisze:

  „Czy żydzi przejęli już całkowitą władzę nad Polakami w Polsce?

  Żydzi: goje żyją po to, by nam usługiwać… Ups!!!”

  http://socjologiakrytyczna.blog.onet.pl/2010/10/22/czy-zydzi-przejeli-juz-calkowita-wladze-nad-polakami-w-polsce/comment-page-1/#comment-428

 39. Ktoś pisze:

  „1.~tu i tam :

  Jedynym gwarantem istnienia Polski jest Putin!!. To co wskazuje autor w swoim artykule, jest kolejnym, ujawniającym prawdziwe intencje „zachodnich braci”.

  Według kilku Japońskich historyków badających od kilkunastu lat dostępne jeszcze dokumenty, Amerykanie zrzucili na Japońskie miasta bomby atomowe (grzebiąc kilkaset tysięcy cywilów) w obawie przed powiększeniem przez Rosję strefy wpływów. USA tłumaczyły ten barbarzyński i bezprecedensowy atak tym, że podczas operacji „tradycyjnej” ,straty w żołnierzach były by ogromne. Jednak krótko przedtem Stalin spotkał się z Roosveltem i zaproponował mu pomoc w pokonaniu Japonii atakując ją od drugiej strony i zmuszając do walki na dwóch frontach równocześnie, przez co straty USA były by o wiele mniejsze. Roosvelt przystał na ten plan, ale na kilka dni przed wspólnie ustalonym atakiem nakazał odparować kilkaset tysięcy Japończyków, i ta podpisała kapitulację.

  2. ~sab

  Panowie w USA juz naszych ustami J.Bidena namascili- zyczac odwagi i powodzenia polskim zolnierzom Roznie byc moze – wojna USA jest potrzebna, oslabienie UE i Rosji, no i jako alibi do siadania petrodolara, ktory juz za chwile moze stac sie petroyuanem, czy rublem. Jakie to bedzie mialo skutki dla przecietnego amerykanskiego obywatela nie chce gdybac. ”

  3. ~Arek

  Bo tu chodzi o zo zeby wyeliminowac slowian, czyli nas wszystkich. Dlatego tez jest taka propaganda antyrosyjska w Polsce, oni chca zebysmy sie nawzajem powybijali, a jak ktos nie wierzy to policzcie sobie ilu slowian zginelo podczas 2 wojny i gdzie byly najciezsze dzialania wijenne. Ale my sie i tak im nie damy i wiary chrystusowej nie opuscimy.

  (http://wiadomosci.onet.pl/forum/tajny-plan-iii-wojny-swiatowej-kluczowa-rola-polsk,0,1114511,129191026,czytaj.html)

  Dzień bez szczucia Polaków na Rosjan to u nazistowskiego ścierwa „dzień stracony”. „Artykuł” prykładem jak sie teraz po latach, po poprzekręcaniu faktów historycznych i po napisaniu paru „grossopodobnych pamiętników na „faktach ” robi się politykę nadal udając „polskiego anioła” mimo, iż są zwyczajnymi pronazistowskimi sprzedajnymi anglosakksońskimi szujami.

  No ale Syberia czeka i Pollin jaki trza wyludnić z Polaków bo nie chcą ani wymierać po reformach „służby zdrowia” ani emigrować.
  Cel uświęca środki przecież a większe sterty trupów gojów to tylko chucznijsze Purim w angielskim knesecie.

  • Ktoś pisze:

   „~Bęc Walski :
   A więc , jak zwykle Polska miała zapłacić najwyższą cenę za rozpętanie lll wojny światowej, to polska krew ma najniższą cenę u zachodnich handlowców trupami. Wuj Sam i jego zachodni partnerzy oraz ci z podziemia mieli rozpętać krwawą jatkę. Ciekaw jestem jak w takiej sytuacji czują się „bohaterowie” Akowscy. ”

   A polaczki włażą im w dupę bez mydełka i włażą dziwując się „wysokiego” kursu ceny za życie „polskiego żołnierza”. No ale natowska blaszka z kupy jej królewskiej mości to przecież największe marzenie kazdego „polskiego” oficera. Marzenie dla którego poświecił by cały 38 milionowy naród pomagając go anglosaksońskim nazistom wymordowywać.

   (jw)

 40. Ktoś pisze:

  „~Alan :

  Jeszcze nie tak dawno, pare miesięcy temu, jak jeszcze na Ukrainie nic się nie działo, jedna z kobiet pisała tu w komentarzach na onecie, że na kwiecień przygotowana jest wojna, która ma zmienić oblicze świata, a także Polski. Ona pisała, że to jest zaplanowane przez jakąś tam „elite”, do której i ona nalezy i cieszy się z nadjeścia nowych czasów. Myślałem wtedy, że wariatka, ale wpis zpamiętałem. Być może wariatka, kto wie. Wpis zapewne jeszcze gdzieś jest w archiwach, może komuś uda się go znaleźć…. ”

  (http://wiadomosci.onet.pl/swiat/cnn-atak-rosji-na-wschodnia-ukraine-coraz-bardziej-prawdopodobny/b9f6q)

 41. Ktoś pisze:

  Bojówkarze z Majdanu przeszli szkolenie w Polsce.Według niepotwierdzonych informacji 86 bojówkarzy przeszło 4-tygodniowe szkolenie w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. We wrześniu 2013 roku zostali oni zaproszeni do Legionowa przez polskie MSZ.

  (http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/orbita-nowej-planety-odkrytej-w-ukladzie-slonecznym-wskazuje-istnienie-nieznanego-masywneg#comment-189058)

  Jest fajnie, jest fajnie, proszę nie sięgać po …. waleriane bo to pewnie nie koniec sensacji dla polska goja co mu lokalny reżim szykuje wołyńska szubienica. ;p

 42. Free pisze:

  Dziś Polacy na Wschodzie, gdy ubiegają się o polskie obywatelstwo, często są odprawiani z kwitkiem pomimo spełniania wszystkich warunków. Rozdając jednocześnie Żydom paszporty jak ulotki, nasze państwo dzieli w ten sposób ludzi pochodzących znad Wisły na lepszych i gorszych, co nigdy nie powinno mieć miejsca.

  http://www.nowakonfederacja.pl/paszport-znaleziony-w-tel-awiwie/

 43. Ktoś pisze:


  „~bolek ty zdrajco

  A słyszeliscie że Izraelskie wojska sa w Odessie a najemnicy Black water czyli USA w Kijowie .

  a czy wiecie że USA wywiozło całe złoto Ukrainy na polecenie żyda Jacewicza tydzien temu do USA 43 tony 1,2 mld dol no iczy myslicie ze jak te wszystkie nasze oszołomy w rzadzie ujadaja na ruskich to dobrze dla nas czy zle. patrzcie jakie stonowane sa wypowiedzi innych krajów a co do złupionej kasy w łupionych krajach to kto by ją tam trzymał tylko raje POdatkowe i Szwajcaria ale tam nudno nic sie nie dzieje. wiem bo byłem a Rosji sie nie ma co lękać to nie oni chca wprowadzic NWO i totalne zniewolenie oni sa jedyną nadzieją że Kabała upadnie i nie zostaniecie oczipowani jak urzednicy w USA. tam juz sie zaczeło i stad taki atak żydowstwa na wolny kraj Rosje gdzie vat 6% a podatek liniowy 13% i to żydowstwu nie pasuje i tylko Rosja nas może od nich wyzwolić i nakazac płacić uczciwe podatki w POLSCE .sami jestesmy za słabi na to bo elity są masońckie lub skorumpowane np Rostowski to sługus Bilderbergów uczeń Sorosa masona 33 stopnia a reszta zobaczcie film Nocna Zmiana jak to agent Bolek zniszczył jednej nocy Polske i rzad Olszewskiego i oddał czosnkowym we wladanie a CIA to największy terrorysta na świecie odkąd są w Afganistanie ceny narkotyków na świecie zmalały kilka razy dzieki ich transportowcom bez kontroli

  ( http://fakty.interia.pl/raport-tajne-wiezienia-cia-w-polsce/aktualnosci/news-cia-klamala-w-sprawie-tajnych-wiezien,nId,1401892)

  • Ktoś pisze:

   Złoto jest gromadzone bo niektórym to wmówiono i w to wierzą iż jak powrócą Bogowie to się złotem (fizycznym) wykupią od win.

  • Free pisze:

   Czy złoto jest gromadzone? Wiadomo że znika, pytanie gdzie? Czy to zapłata za tu i teraz, za władzę i bogactwo a może i za później? Tego nie wiemy. Natomiast z pewnością komuś jest potrzebne, pytanie komu? Czym jest złoty pył? Kto go potrzebuje najbardziej i w jakim celu ? Ci co o tym wiedzą i tak się nie wykupią, nic im nie pomoże…

   • Ozyrys pisze:

    Wiem czym jest Złoty Pył ,bo go widziałam.
    Ludzie niestety są durni ,myślą ,że złoty pył jest materialny!
    Jest to energetyczna postać drobinek złota,zostają nią obdarowani Ci ,którzy na to zasługują .
    I mogą się obstawiać i obsypywać tym nagromadzonym złotem i mogą mielić ile tylko wejdzie ,by otrzymać złoty pył …tylko ,że ten materialny nie posiada Mocy,bo przecież o to chodzi.
    Złoty Pył jest nagrodą ..która przychodzi ,kiedy Stwórca uzna za stosowne zamanifestować Tobie swoją wdzięczność i aprobatę uczynków,a tym samym doładować swoją mocą ,która przejawia się w najróżniejszy sposób.
    Tego nie można kupić za żadne pieniądze,bo to prezent od Stwórcy i rozdzielany jest wg jego uznania.

    • Ktoś pisze:

     Mogę potwierdzić, TEN ZŁOTY PYŁ nie jest materialny. To dar ŚHIVY. ;p

    • Free pisze:

     ano nie jest materialny, ale nie wszyscy o tym wiedzą i tworza substytuty, nie wiedziałam ze to dar Shivy,

    • mały budda pisze:

     Faktycznie złoty pył jest świetlisty ale nie materialny.
     Złoty pył świetlisty jest inspiracją natury duszy, która doświadcza własnej wewnętrznej istoty natury światła. Złotym świetlistym pyłem można oddychać jak praną.
     Jesteśmy stworzeni z istoty natury światła. Więc samemu można dojść do stworzenia Złotego Pyłu Światła wokół własnej aury aby następnie podzielić aby uwolnić od cierpienia wszelkie czujące istoty.
     Złoty Pył Świetlisty jest w wnętrzu każdej żyjącej czującej istoty. Tzw. początek idei i sensu stworzenia wszelkiego życia. Pierwotny zapis doskonałości idei stworzenia życia. Jako formy poszerzania światła w procesie rozwoju samoświadomości na ziemi i wszechświecie.
     Najciekawszy jest moment wewnętrznego odczucia. Kiedy dusza odzyskuje samoświadomość samej siebie. Wówczas zrozumie, iż materia przestaje być dla duszy barierą ograniczeń. Świadoma wewnętrzna energia wiecznego drzewa życia.

 44. Free pisze:

  Ofiary w Kijowie to dzieło USA…

  http://xportal.pl/?p=13396

 45. Ktoś pisze:

  „~PH

  Oj Putin, dlaczego ty tak postępujesz, cały zachód liczył na wojnę, nie mogli się doczekać, już, już, lada dzień mówili zaatakuje. No i gdzie twoja agresja?? Media wszystkie koszerne na świecie pogrążone są w żałobie! oni tak na pana wszyscy liczyli i nadal liczą, że wywoła pan III wojnę światową, nazywając pana Hitlerem naszych czasów.

  Oj Putin, dlaczego tam u pana nie zwiększa się zadłużenie kraju? tak jak to robi klika premiera Tuska, na tej naszej zielonej wyspie DLACZEGO? dlaczego pan nie uśmierca kalekich dzieci? tak jak premier Tusk. Jakby tak w pańskim parlamencie matki z dzieciakami błagały o pieniądze, to wszystkie media na świecie razem z politykami nazwałyby pana Największym Ludobójcą dzieci na świecie, takim Mengele XXI wieku, nakręcili by o tym serial pismaki usraelskie na czele z naszymi podjudzającymi sępami zawierającymi więcej odcinków od serialu: ”Moda na sukces” Prześcigałyby się w tematach opisujących tragiczną sytuacje w pańskim kraju! a pan nic i nic! i NIC! Panie Putin, to jest niemoralne co pan wyprawia, mógłby pan chociaż wygonić młodych wykształconych pracowitych Rosjan na zmywaki za granice. Albo chociaż stworzyć w swoim kraju takie przepisy prawne, w którym afery typu Amber Gold byłby na porządku dziennym, a sądy w pańskim kraju nie wsadzałyby za kratki złodziei kradnących miliardy żerując na ludzkim nieszczęściu, tylko wsadzałyby do wiezienia babcie które kradną sałatki wartości 2.90zł. Panie Putin dlaczego w pańskim kraju nie czeka się do lekarza specjalisty kilka lat w kolejce??

  Panie Putin, dlaczego pan nas tym nie uszczęśliwia? dlaczego? Wszystkie media koszerne pogrążone są w żałobie! Udało im się jedynie z pańskiej bożej łaski i wielkiej dobrotliwości dostarczyć mediom judaszowskim temat o wstrząsającej sytuacji w pańskim kraju spowodowanym nadciągającą katastrofą demograficzną, (czy pan może z nas wszystkich śledzących uważnie każdy pański krok niczym detektyw Marlowe sobie zażartował?) oraz tym ze podczas wizyty Regana w pańskim kraju jako młody chłopak prawdopodobnie szpiegował pan prezydenta Reagana spacerującego po moskiewskim Placu Czerwonym wiosną 1988 roku mając wtedy bujną młodzieńczą czuprynę z aparatem fotograficznym zawieszonym na szyi w ręku trzymając lizak – o tym media koszerne na świecie napisały epopeje !!!

  Ufffff, Dziękujemy chociaż za to o czym możemy codziennie w naszej misji przeciwko panu pisać naszym rodakom, zastępując tym samym ciężkie tematy eurokołchozu takie jak np: Brak pracy, brak perspektyw, żywność chemiczna, coraz droższe życie, wydłużający się wiek emerytalny. Panie Putin, jesteśmy niezmiernie wdzięczni za ten malutki podarunek i prosimy o więcej, żeby nam nie wysychał atrament i ślina w gardle, a klawiatura od komputera, żeby nie pokryła się pajęczyną. Podpisują się pod tym wszyscy politycy i dziennikarze: USAraela, Ukrainy i całego Eurokołchozu. ”

  (http://wiadomosci.onet.pl/swiat/lawrow-chcemy-wyjasnien-w-sprawie-wojsk-nato-w-europie-wschodniej/qy8xe)

 46. Ktoś pisze:

  „~Bolek :

  Bardzo się posypał mit wielkiego europejskiego męża stanu Donalda Tuska. Mit stworzony na krajowy użytek, bo na Zachodzie polityczni przywódcy nie są może wybitni, ale dobrze wiedzą, kogo powinno się traktować poważnie. Tuska właśnie wystawili wszyscy ważni przywódcy państw UE, gdy odgrzał stary plan rządu PiS – unii energetycznej. Gdyby Merkel, Hollande, Cameron, Renzi czy Rajoy zamierzali i chcieli wesprzeć plan unii energetycznej, Tusk ogłosiłby go w towarzystwie kilku z nich, a przynajmniej kanclerz Niemiec. Podobnie Donald Tusk został wystawiony w kwestii mocnych sankcji oraz znaczącej obecności oddziałów NATO na terytorium Polski.

  Jeszcze bardziej posypał się mit Talleyranda, Metternicha i Kissingera w jednym, czyli Radosława Sikorskiego. Podczas gdy Sikorski ogłaszał, że trzeba w Polsce rozlokować „dwie ciężkie brygady” wojsk NATO, jego niemiecki „przyjaciel” Frank Walter Steinmeier stanowczo stwierdził, że nie ma takiej potrzeby. Jeszcze ostrzejsze stanowisko zajął szef MSZ Holandii Frans Timmermans, dając do zrozumienia, że to pomysł absolutnie „od czapy”. Czyli obaj ministrowie elegancko wysłali Talleyranda z Chobielina „na drzewo”.

  Podczas niedawnego Szczytu Bezpieczeństwa Nuklearnego w Hadze, Radosława Sikorskiego już całkiem brutalnie wysłał „na drzewo” szef MSZ Rosji Siergiej Ławrow. Nie chciał z polskim ministrem w ogóle rozmawiać, dając do zrozumienia, że Sikorski nie jest nikim ważnym w europejskich dyplomatycznych szachach. I zrobił mu to ten sam Ławrow, którego Sikorski zapraszał do Warszawy na konsultacje z polskimi ambasadorami. W świat poszedł komunikat, że szef MSZ Rosji nie chciał rozmawiać z ministrem spraw zagranicznych kraju, którego Moskwa nie uważa obecnie za wartego uwzględniania w ważnych celach i kierunkach swojej polityki. A jest tak m.in. wskutek bardzo solidnej pracy samego Sikorskiego, czyli dzięki pasmu jego klęsk w polityce wschodniej.

  O tym, że mit Tuska jako męża opatrznościowego Europy jest tylko propagandowym balonem na krajowy użytek, mogliśmy się przekonać podczas wyłaniania kandydata Europejskiej Partii Ludowej na nowego szefa Komisji Europejskiej. W UE jest tak, że gdy poważnie myśli się o jakimś ważnym europejskim stanowisku, po prostu się je dyskretnie komuś proponuje. Potem równie dyskretnie za tym kandydatem się lobbuje, a nazwisko ogłasza się wtedy, gdy sprawa jest już przesądzona.

  W wypadku Donalda Tuska mieliśmy do czynienia ze złamaniem wszystkich zasad wyłaniania poważnego kandydata, co oznacza, że go tylko we wzorcowy sposób podpuszczano. A jego zaprzeczenia, że o żadne ważne stanowisko się nie ubiega, choć bardzo go wszyscy o to proszą, były tylko próbą ratowania twarzy. I w wypadku wskazania kandydata na szefa Komisji Europejskiej, i w kwestii agresji Rosji na Krym oraz odpowiedzi UE na nią Donalda Tuska kompletnie wystawiła jego „przyjaciółka” Angela Merkel. Wystawił go też drugi partner z Trójkąta Weimarskiego, prezydent Francji Francois Hollande. Z kolei premier Wielkiej Brytanii David Cameron już od dawna nie traktuje Donalda Tuska jak poważnego partnera.

  To, że Władimir Putin uważa Donalda Tuska za polityka drugoligowego jest widoczne od lat. Dlatego polski premier nawet nie pomyślał o telefonie do rosyjskiego prezydenta, i to na długo przed napaścią na Krym. Żeby się np. dowiedzieć, czy można z Putinem porozmawiać choćby o pogodzie bądź o sporcie. Bo rozmowa Tuska z Putinem w kwestii zwrotu Polsce naszej własności, czyli wraku Tu-154M była mniej prawdopodobna niż wygrana w lotto. Podobnie jak ewentualne wezwanie Putina do respektowania prawa międzynarodowego, umów i traktatów w związku z aneksją części Ukrainy.

  Coś, co było i jest banalnie proste dla kanclerz Angeli Merkel czy prezydenta Francoisa Hollande’a, w Donaldzie Tusku zawsze budziło paniczny lęk. Tym bardziej po napaści na Krym. Tusk po prostu wie, że zostałby przez Putina zignorowany, a być może nawet ośmieszony w późniejszym komunikacie prasowym Kremla. Jest wielce prawdopodobne, że w takim komunikacie napisano by, iż Putin nie ma ani potrzeby, ani interesu w tym, żeby z polskim premierem rozmawiać. O prezydencie Komorowskim w kontekście telefonu do Putina nie warto wspominać, bo on nawet w zaprzyjaźnionych stolicach jest traktowany jak polityk trzecioligowy.

  Ostatnie dramatyczne wydarzenia pokazały, ile są warte przechwałki Tuska i Sikorskiego oraz legionów ich propagandystów, że politycy ci są „nadzieją Europy”, że dodają Unii witalności i są szansą na jej odrodzenie. Nie są, bo nikt tego od nich nie oczekuje i niczego się po nich nie spodziewa w czasie kryzysu. A gdy wszystko idzie gładko, są tanie pochlebstwa i tylko pochlebstwa, czyli rytualne, grzecznościowe formułki, które naiwniacy z Polski traktują bardzo serio. Ku uciesze politycznych wyg z Zachodu, którzy takich naiwniaków ograli w swojej karierze dziesiątki, jeśli nie setki.

  Rozgrywający się właśnie dramat pokazuje, że prawdziwa pozycja w Unii Tuska i Sikorskiego (Bronisław Komorowski jest zgodnie obsadzany w roli „strażnika żyrandola”) balansuje w okolicy kategorii polityczna „pomoc domowa”. Nikt nie traktuje ich jako znaczących i samodzielnych rozgrywających. Bo tak nie traktuje się „kapciowych” Angeli Merkel. Gdy liderzy UE i Zachodu chcieli rozmawiać o poważnych sprawach, zwracali się bezpośrednio do kanclerz Niemiec. Pomocnicy Merkel z Polski nie byli im do niczego potrzebni. I to się mści, gdy ostatnio i Tusk, i Sikorski z konieczności próbowali się odkleić od piersi totalnie ich ignorującej Angeli Merkel. Ich usamodzielnienie się uznano za ekstremizm czy swego rodzaju odlot.

  Nikt ważny nie wspiera polskiego premiera i szefa MSZ, a wręcz niektórzy przywódcy Zachodu uważają ich za niebezpiecznych oszołomów. Cóż z tego, że Tusk i Sikorski mają teraz rację, skoro nic z tego nie wynika. Zachód nie chce tej racji uznać, bo przez sześć i pół roku przyzwyczajono się, że Tusk i Sikorski to tylko grzeczni chłopcy na posyłki. ”

  (http://wiadomosci.onet.pl/forum/rosyjski-socjolog-bac-sie-rosji-to-absurd,0,1121140,129737256,czytaj.html)

  • Ktoś pisze:

   „rezolutek :

   Wojna Rosji z NATO na terenie Ukrainy z inicjatywy Rosji już się odbyła. Chodziło NATO o złapanie Krymu i wywalenie stamtąd Rosji baz okrętów wojennych i lotnisk strategicznych. Plan NATO zakładał zlikwidowanie wszystkich trzech zagranicznych baz Rosji. Na Morzu Śródziemnym Rosja miała dwie bazy dla okrętów. Jeden port Rosja dzierżawiła od Libii a drugi od Syrii (Tartus).

   No i cóż. Aby zająć te bazy to najpierw Libia okazała się reżimem a Kadafi dyktatorem. Libia zniszczona. Baza Rosji została przejęta. Następnie Syria okazała się reżimem a Asad dyktatorem. Rozpoczęto przygotowania do inwazji Syrii i przejęcia bazy okrętów w Tartus. Tylko, ze Rosjanie nie dali się złapć na stary numer z Libią. Wiedzieli, że zamieszki wywołują przysłani z zewnątrz, obładowani dolarami „pokojowi demonstranci”. Zaczęli Syryjczyków wspierać i bronić. Przekupieni milionami dolarów niektórzy generałowie Asada przeszli na stronę USA.

   Wkurzyło to straszni naszych braci w wierze w NATO. Jak śmie jakaś tam Rosja podskakiwać takiej potędze jak NATO i pomagać napadniętemu?

   Właśnie z portu na Krymie wypłynęły rosyjskie okręty osłaniające wybrzeże Syrii przed atakiem. Skutecznie już ponad rok. Obrona przeciwlotnicza floty czarnomorskiej pilnuje aby nad Syrię nie wleciał przypadkowo żaden wrogi samolot ani nie podpłynął żaden wrogi okręt.

   No to wykonano w NATO plan 2 x K. Kijów i Krym nasz…!!! Podburzyć idiotów na całym świecie i wyciągnąć ich na ulice jak stwierdzono to nie jest żaden problem. Sprawdzono to w wielu krajach. Potrzeba bardzo mało pieniędzy. Namioty, kiełbasa, wódzia, panienki. No hasła piękne: będzie wolność! Widząc te scenariusz, ze NATO przejmuje Kijów po przyjęciu umowy swojego specjalisty od talibów, ruscy natychmiast zaczęli blokować Krym przed wrogim przejęciem. Moim zdaniem Ukraina Rosji do niczego nie jest potrzebna. Nikt mądry nie bierze sobie na głowę karmienie 48.000.000 ludzi i walkę z 20.000.000 partyzantów po ukraińskich lasach… ”

   (http://wiadomosci.onet.pl/forum/gen-breedlove-inwazja-na-ukraine-moze-nastapic-w-c,0,1120529,129739854,czytaj.html)

   • Ktoś pisze:

    „rezolutek

    Masz rację. Dwie fabryki samolotów wojskowych, fabryki czołgów T-80, rozwiniętą produkcję poduszkowców desantowych, produkcję nowoczesnych zestawów przeciwlotniczych. produkcje silników do helikopterów na eksport do Rosji i Chin. Produkcję nowoczesnych celowników dla wojsk pancernych i lotniczych. Nad morzez czarnym była najlepsza stocznia okrętów podwodnych ZSRR. Powstawały tam najlepsze i najnowocześniejsze okręty podwodne ZSRR. No jest na Ukrainie kilkadziesiąt silosów po atomowych rakietach balistycznych ZSRR. Rakiety oddali Rosji. Jest tam setki innych strategicznych miejsc i zakładów. Trwa produkcja w kooperacij z Chinami naddźwiękowego myśliwca L-15 którą by chciało przejąć NATO razem z planami. Jest tam za dużo tematów, których nie wszystkie znamy…”

    (jw)

    A bałwany się MAMI DEMOKRACJĄ i hollywzudzkim mitem o „karierze od pucybuta do miliardera”. 🙂

 47. Ktoś pisze:

  „~bhu

  Zapomniales o innym zachodnim „wynalazku” – Edison i jego atrapa laboratorium – znany zlodziej pozyslow na uslugach zachodnich koncernow.

  Poza tym, ktos moze uwierzyc lub nie, ale rozbiory Polski mialy prawdopodobnie glownie na celu przejecie bogactw naturalnych oraz… wynalazkow i nowych odkryc, ktore w tych czasach na calym swiecie przezywaly swoisty bum, a Polska posiadala w tym czasie wiele uniwersytetow i znakomitych naukowcow. Dlatego tez, kiedy tylko sie dalo dopuszczano sie mordowania polskiej inteligencji (zarowno przez wschod jak i zachod). Dzieki temu posunieciu zachod pognal do przodu, a Polska zostala w tyle, pozbawiona calego dorobku z tego okresu, ktory dostal sie w lapy grup interesow okupantow. To byly straty, ktorych nie dalo sie wyrownac do dzis.

  Pamietajmy iz po trzech stronach, u trzech zaborc ów jak i chyba w Watykanie panowała 1 dynastia – ta wyrosła na chazarach.

  (http://technowinki.onet.pl/forum/prawdziwa-bron-laserowa-twardy-reset-105,0,1120095,129741545,czytaj.html)

  • Ktoś pisze:

   Bo jesteśmy skundlonym narodem co zamiast „dbać o swoje” woli „nadstawiać (na kopy) drugi półdupek”.

   • Free pisze:

    Niestety często było tak że jak zaczynano dbać o swoje to odbywał się dziwny wypadek samochodowy, dziwne choroby, samobójstwo czy niewyjaśnione zaginięcia. Kundli niestety wielu, otumanionych jeszcze więcej i do tego dochodzą zastraszeni, wykończeni psychicznie, ale wszystko ma swój kres, nieprawdaż? Kurtyna opada 🙂

 48. Ktoś pisze:

  ” Angelus Maximus Rex,

  Proszę by wszyscy zrozumieli ta prawdę i przepraszam wszystkich katolików na tym portalu ale rzymski kościół chrześcijański, wraz ze swym spdkobiercą Watykanem stał się gniazdem światowego syjonizmu.

  Własnie to gniazdo szerszeni ( wystarczy poczytac historię papieży) jest największym złem tego świata.

  Podboje Słówiańszczyzny odbyły sie pod mieczem Watykanu uzbrojoną ręką innych narodów.

  Pod tym mieczem Krzyżacy mordowali Słowian co trwa z potomnych rąk aż do dziś..

  To gniazdo zła tworzyło inkwizycję, która zabiła ludzi wolnych i niezaleznych umysłowo.

  To gangrena naszej cywilizacji.

  (http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/spotkanie-grupy-bilderberg-nieformalnego-rzadu-swiatowego-odbedzie-sie-w-danii#comment-190070)

  • Ktoś pisze:

   „HTX,

   Troche inaczej. To Watykan tworzy masonerie i ja ustawia… Watykan jest na samym szczycie piramidy. Nad nim jest juz tylko Czarny Papiez – General Jezuitow. Obecnie prawdopodobnie na tronie papieskim, choc nad frankiem moze byc jeszcze jedna szara eminencja:

   Adolf Nicolás – od 2008 r. General Zakonu Jezuitow

   Nie zauwazyles dziwnego zbiegu okolicznosci? To juz tlumacze. Przed kazdym, nowym konfliktem na swiecie – wladca, ktory ten konflikt chce wywolac ZAWSZE wizytuje u papieza i prosi o zgode… Przyklady?

   1) 2 tyg. przed atakiem USA na Iraq, J. W. Bush odwiedza papieza.

   2) 2 tyg. przed przejeciem Krymu, Putin odwiedza papieza.

   Martwi mnie tylko, ze w tym tygodniu krolowa Anglii wizytowala u papieza Jezuity a to sie bardzo rzadko zdarza…


   (http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/spotkanie-grupy-bilderberg-nieformalnego-rzadu-swiatowego-odbedzie-sie-w-danii#comment-190124)

  • Ktoś pisze:

   „Watykan droga Fanko jest gniazdem syjonizmu światowego, Powinnas o tym wiedzieć… Otóż urzędowe chrześcijaństwo rzymskie zapoczatkowane przez cesarza Konstantyna w spisku z rabinem żydowskim, który został pierwszym papieżem stało się tym gniazdem.

   Wszystkie masonerie i syjonizm to dziecko tej szatańskiej organizacji. watykański wilk w skórze chrzescijańskiej owcy.

   A Bóg? Bóg jest ponad tym i ponad nami…

   To my decydujemy jaki Bóg bedzie, swoim życiem.

   Bóg nie jset materialny ale i nie jest duchem. To Umysł sam w sobie. I nie jest mu potrzebny do tego materialny mózg.

   Stąd prawdą jest że był zawsze. Jedynie materia miała swój poczatek… Niemateria istniała zawsze…

   (http://innemedium.pl/wideo/bili-clinton-stwierdzil-ze-obcy-moga-odwiedzic-ziemie#comment-68945)”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s