Hosanna „wzniesionego”

 

hosanna

 

Ludzie, co by nie mówić, nawet ci dorośli są mentalnie jak dzieci i tak jak dzieci wyczekujące gwiazdki dla prezentów czy cukierków tak oni wyczekują dzień w dzień, rok w rok psikusów jakie odmienią ich życie.

 Jedną z dziedzin świata materialnego jaka powstałą dokładnie po to, by zaspokajać tę infantylną potrzebę bycia zadziwianym każdego dnia o każdej porze jest polityka.

Polityka która obiecuje i obiecuje i obiecuje …. ale czy spełnia?

Nie bo na tym polega psikus. Ludzie wolą być oszukiwani niż uwierzyć, iż dzieci nie rodzą się z kapusty bo bociany tamtędy chadzają, prezentów nie podrzuca „Niewidzialna Ręka Gospodarczego Dobrobytu” jak uwłaszczona na ” komuszym wspólnym „nowobogacka elita z telewizora prawi tylko coraz bardziej zaharowywani i wpędzani czynami i „psikusami” tejże elity w biedę rodzice. I tak dalej i tak dalej …

 

 

Inną bardzo obecnie popularną dziedziną „wiedzy” jest ezoteryka. Normalnie jest wysyp wróżek i czarodziejów oferujących za jedyne x99.99 złociszy przepis na magiczne życie w Raju przy którym Zielona Wyspa Cudacznego Pinokia wprost wymięka w przedbiegach. Jest prosta zależność:

IM WIĘKSZA BIEDA W SPOŁECZEŃSTWIE TYM WIĘKSZY WYSYP MAGIKÓW, SZARLATANÓW, POLITYKÓW CZY KAZNODZIEJÓW

 

jacy wprost aż pilą się by z „dobroci serca” wyjawiać głodującym współplemieńcom sekrety nieziemskiego szczęścia. Wyjawiać za magiczne „co łaska” co najczęściej oznacza zwyczajowe „oddawaj wszystko co masz bo jak tylko kupisz nasz magiczny przepis na życie’ będziesz miał takie bogactwa jakie tylko zamarzysz”. A ludzie, dorośli o mentalności marzących dzieci, dają się łapać na te wciskane im mrzonki.

Na tę „nieuczciwą i celowo kłamliwą” ofertę bo nikt w świecie gdzie panuje kult bogaczy nie chce uchodzić za pariasa i odszczepieńca czyli wytykanego palcami prostego biedaka. Bo „zastaw się ale postaw się” jest naczelną zasadą głoszoną z każdej ambony. „Zastaw się” czyli „ODDAJ W NIEWOLE” za długi bo to oznacza to przysłowie.

I ludzie mamieni kolorowymi błyskotkami mającymi intencjonalnie przeciążyć ich percepcje, wznoszeni w ego kolejnymi kolorowymi kartami-przepustkami do bogactwa (ich wystawicieli) odzierają się, wraz z każdą ratą kredytu, z własnej wolności na końcu płacząc, iż nawet „ojcowiznę żyd zabrał za długi”.

Ale się „stawiają” jak chociażby jeden pijaczek ze śląska co tak wesoło balował z kumplami z ulicy, iż w przeciągu tygodnia przebalował kilka milionów złotych wygrane w Totolotka.

A co, miał kasę to miał gest …. Normalnie jak wielki telewizorowy PAN, prawda ?

A tak naprawdę to kolejny zindokrynowany antypolską propagandą głupek bo przejadając zapasy a nie oszczędzając ich na zaś sami wystawiamy się nieszczęściu na widelec czy wrogom na podbicie. Im większe „życie na kredyt” tym im łatwiej potem wziąć jasyr „zastawioną” gawiedź. I przecież o to chodzi by podbijać i podbijać wciąż nowe „ziemie obiecane” najlepiej rękami „marzącego o bogactwach” motłochu. Bo to zawsze mniej wrogów do podbijania. Bo tak nawet, wkurzeni, jak poznają prawdę o swoim wykorzystywaniu to nie mają prawdziwego wroga przed oczami tylko cienie.

 

 

EZOTERYKA – współczesne połączenie bajkopisarstwa religijnego z bajkopisarstwem politycznym. Istna kopalnia skarbów, istna cudowna studnia do zarabiania na „marzących głupcach” bo o ile polityk musi się czasem w czasie wyborów „rozliczać” ze swoich bajek (niespełnionych wyborczych obietnic), o ile księdza można sprawdzić po „dokonaniach” wyznawanego bożka to jak sprawdzić

ezogawędziarza oferującego „przepis na cudowną przyszłość” jak robi to w tak pokrętny i prawniczy sposób iż czasem nawet on sam nie wie co przekazał dojonemu z mamony petentowi.

 

No nie ma jak bo kto się odważy wkroczyć w „świat demonów”, „świat krwiożerczych reptylian”, „świat ‚mrocznych’ energii” … tylko czyhających na życie i … kohones…. śmiałka. I tak jak małe dzieci w tym momencie uciekają z piskiem pod mamusiną spódnicę byle tylko ktoś ich wspomógł w trudach znoszenia wujkowej opowieści tak ezopetent jakiemu z racji niewiedzy można na fali POPULARNOŚCI ezoteryki wmówić DOSŁOWNIE WSZYSTKO z podobnymi wypiekami na twarzy skwapliwie chwyta za mieszek byle tylko sypnąć „dukatami swojemu czarownemu wybawicielowi” który tylko za jedyne x999.99 złociszy stawi czoła wszelkiemu niebezpieczeństwu w tym samemu Belzebubowi. Oczywiście tylko podczas „prezentowania oferty” bo szarlatani tak popularni w tym zawodzie jak tylko poczują pustkę na dnie mieszka szybko zmieniają „branże” (szukają kolejnego frajera do oskubania). Tak funkcjonował cały średniowieczny i funkcjonuje obecny „rynek”. Mamienie bajkami frajerów by niekorzystnie dla siebie rozporządzali swoim majątkiem czy życiem.

Ezobajki mają także inny cel, są podobnie jak wielomiesięczna „ballada o Madzi” czy „zbój Trynkiewicz na wolności” klasycznymi odwracaczami uwagi wyborczego pospólstwa od patrzenia rządowi na „ręce” tak by mógł coś tam w zaciszu gabinetu przepchnąć i by się ktoś mógł na czymś „wspólnym” uwłaszczyć bez zawracania sobie głowy publicznymi protestami. Tak jak teraz rząd opchnął „kanadyjskiej” spółce polskie złoża miedzi szacowane na kilka miliardów złotych i ponad 100 ton złota za 10% wartości (a co politycy też mają gest jak kradną, cudze, dla siebie). Kolejną usłyszymy już niedługo jak rząd zacznie ponowną kradzież środków z OFE by „wspomóc walczących z Moskalami braci” czyli zwyrodniałych semickich bandytów, bestialskich rezunów Polaków z UON/UPA z 1943 roku dziś robiących w propagandzie jako „demokratyczni” „Wolni Ludzie” a w świecie jako chazarzy czy syjoniści.

 

 

Każda propaganda, każde robienie prostych ludzi w konia ma swojego trybuna jaki udając bycie „członkiem gnębionej wspólnoty” nakierowuje „prostaków na miłe ich wyzyskiwaczom działania”. I tak jak u towarzysza Białczyńskiego strzelający, do oponujących syjonistycznemu Zamachowi Stanu cywili, lokalni banderowscy bandyci wsparci agentami obcych mocarstw to „Wolni Słowiańscy Ludzie” tak w lansującej się na opozycyjną Niezależnej Telewizji bryluje niejaki Tadeusz Owsianko.

 

 

Programy tego, kolejnego udającego żarliwego Słowianina, pana można scharakteryzować krótkim „wodolejstwo”. Jest to klasyczny przykład jak z „popytu robi się podaż” wmawiając „marzącym lemingom potrzeby” (tu zbawienie przez jakiegoś bliżej nieokreślonego „ojca” możliwe iż i katolickiego). Dokonania tego bajarza można podsumować krótkim cytatem:

„syriuszA-nin pisze:      Witam

Odnoszę się do wykładu Pana Owsianko

 

Panie Tadeuszu – może pokrótce przypomnę co Pan mówił przez ostatni rok.

– już raz pił Pan szampana – bo witał Pan nowy wszechświat – nic się takiego nie zdarzyło

– potem mówił Pan o cudownych dźwiękach które przemienią nasz świat – (to samo mówiła o tym galaktyczna kawiarenka (http://wolnaplaneta.pl/terra/)) – nic się takiego nie stało.

– potem Pan mówił o komecie I-SON – która miał dokonać wiele zmian informacyjnych na naszej ziemi i jej mieszkańców – nic się takiego nie zdarzyło – Ison dzięki naszym kosmicznym braciom została przesunięta – tak by jej kurs kolizyjny nie zagrażał Ziemi

– o nowych rzeczywistościach mówił Pan już wiele razy – nic takiego się nie zdarzyło

– a teraz jeszcze końcówka lutego – i znów nic z tego nie będzie. Jeśli ktoś by jeszcze dał Panu szanse to niech poczeka ten tydzień – ale jeśli nic się nie stanie – to w zasadzie ze wstydu powinien już Pan nic nie przekazywać, gdyż przypomina mi Pan naszego premiera – który obiecuje a fakty mówią same za siebie.

Ja nie wiem skąd Pan ma takie informację – ale gwarantuje Panu że nic pod koniec lutego się nie stanie. No chyba, że wybuchnie III wojna światowa do której koniecznie chcą doprowadzić globalne elity. Wtedy faktycznie – pozostanie z Nas tylko pustynia o której Pan mówił.

Jedyną rzeczą jaka naprawdę nastała i w której mogę Panu jedynie przyznać rację to fakt, że wszyscy wróżbici, jasnowidzący, ezoterycy ze swoimi naukami (również Pan) tracą jakąkolwiek możliwość wpływania na cokolwiek i kogokolwiek. Wszyscy bowiem zaczynamy od początku – i to jest jedyna zmiana. Dlatego tak wiele osób zaczyna się budzić i widzieć iluzję tego świata. Nikt nie będzie już prowadził nikogo za rączkę (żaden polityk, przywódca- to wszystko stopniowo się wypala, oczywiście – rozpaczliwie starają się utrzymać ten stan, jednak zwiększone wibracje powodują że proces jest nie odwracalny, gdyż wszystko we wszechświecie ulega nieustannymi zmianom. Od grudnia 2012 roku wszyscy muszą zrozumieć 1 fakt, nikt poza samym sobą nie zadba o twoje życie i ze musisz polegać wyłącznie na sobie – starając się stopniowo rozwijać zdolności (dziś nazwane paranormalnymi) – rozwijać się duchowo, starać nawiązać kontakt intuicyjny ze swoją podświadomością lub nadświadomością. Wiele jednak będzie się dziać by odwrócić twoja uwagę – coraz to nowe konflikty, wojny domowe, itd.

Ludzkość stoi w obliczu największego zwiedzenia jakie kiedykolwiek nastąpi – czyli fałszywy 1 kontakt z obcą cywilizacją w celu ustanowienia światowego rządu z jednym centrum dowodzenia, armią, pieniądzem itd.

Tylko wyłącznie wspólnoty działające jak jeden mechanizm mogą się temu przeciwstawić – niestety będzie wiele ofiar zanim ludzie zrozumieją że ponownie dali się nabić w butelkę. Jeśli ludzie nie będą potrafili się zjednoczyć przeciwko złu – zostaną najzwyczajniej unicestwieni (już następuje masowe wymieranie gatunków) a na ich miejsce pojawi się kolejna cywilizacja która na gruzach starej będzie budować swoją przyszłość.

I tak mamy zachowany cykl życia i śmierci. A całej tej bajcie chodzi oto by jak największa liczba populacji – dokonała skoku kwantowego na wyższe wibracje – reszta powróci do źródła by od nowa zacząć swoją przygodę jako inkarnacja wielu wcieleń.

Chyba, że Pan Owsianko ma rację i Pan Bóg przygotował Nam zupełnie inny scenariusz – będąc znudzony ciągłym powtarzaniem koła samsary.”

(http://niezaleznatelewizja.pl/2014/02/oblicza-duchowosci-20-02-2014/comment-page-1/#comment-20716)

Ale czy ta „niska sprawdzalność” przeszkadza w czymś „zatrudniającej” go telewizji przy dalszym lansie wmawianymi frajerom bredniami?

Nie, bo ludzie przecież poszukują „tricków” a jak jest popyt na okłamywanie to są i kłamcy mamiący „zbawieniem, „wzniesieniem”, „rajem z 72-oma ‚dziewiczymi’ grodzkimi”, „Nesarą” czy innym mirażem.

A „ogłupiony tłum” jak zwierzyna oświetlona reflektorem w nocy – bezmyślnie stoi i czeka na własny odstrzał nawet nie myśląc z tego „ziluminowania” o własnym bezpieczeństwie. I to – OGŁUPIANIE – jest tym podstawowym celem dla którego teraz „dorosłej” gawiedzi wciąż i wciąż wciska się bajki o złych Reptylianach kiedy prawdziwe bestie siedzą na świecznikach międzynarodowych organizacji globalistycznych.

Czemuś biedny? Bom głupi. Czemuś głupi? Bom „ziluminowany”.

KTOŚ.

 

 

 

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii mistyka, rozwój duchowy, umysł i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

16 odpowiedzi na „Hosanna „wzniesionego”

 1. siola pisze:

  Ktos dzieki za to co pisales i co piszesz o malo bym wpadl w ich lapy wiem ze widzialem w snach flote na niebie i ze uderzylem w twarz kogos kto skrzywdzil moja druga polowe ,z natury jestem spokojny wiec sie zdziwilem ze to zrobilem w snie,drugie to dobrze ze nie podzielilem sie z tymi okultami tym co widzialem w pewnym zamku ,dzieki takrze A58 za to ze potwierdzil moje przypuszczenia sam juz myslalem ze to co widze w nocy i to co znajduje w internecie po snie to chyba nie dotyczy mnie .Byly noce gdzie podruzoalem sam z wlasnej woli ale zdarzaly sie tez ataki dawniej zwali to zmora ale jakos przeszlo ,mysle ze to i dzieki waszej pracy ,dla Ozyrys nie daj sobie w matryce wprowadzic jakiegos trojana ja sie na tym nie znam ale bardzo uwazaj prosze.

  • Ozyrys pisze:

   Moje matryce próbował rozbić taki jeden…mag nad magami….potężny był
   Jednak mając już wcześniej sygnał ,że chce porozbijać moje matryce pozabezpieczałam je..
   Nie udało mu sie tego dokonać, …zaczął tworzyć nowe,a moje unieruchomił potężną otchłanią .
   Niemniej dostałam te informacje, w związku z tym zrobiłam matrycę automatycznie rozpuszczającą wszystkie matryce niezgodne z planem Prawem Boskim, odsyłającą wszystkie śmieci energetyczne powstałe z nich.
   „zabawy” energetyczne sa bardzo niebezpieczne.
   Ludzie nie maja pojecia jak to działa, a ile osób bawi się w woodoo.
   Rozmawiałam zosobą mieszkajacą na stałe w UK., mowiła mi że szkół woodoo tylko w samym jest Londynietyle, że nam się w głowach nie mieści.

   To jest niewiarygodne co ludziom przychodzi do głowy,a potem jest płacz.
   Z tego powodu dzisiaj mi opadły ręce czytajac wpisy na ZnZ, teraz czekaja na jakis kataklizm …co on zrobi???
   Wybawi ich…nie…
   Potem będa płakać i przeklinać dzień w którym to nastapi.
   A nastąpi…jak tak dalej pójdzie.

  • siola pisze:

   Pierwszy sen byl o zamku w ktorym otwieralem wejscie do podziemi nie wiedzialem co to za zamek ale mialem podejrzenie ze to Ksiaz ;Kamieniec lub Kochcice;w drugim snie bylem znowu na jakims zamku na balustradzie byla ciotka ja szedlem do pewnych drzwi ale poprzez kwiaty powiedziala do mnie alois nie po kwiatach obejdz kwiaty za nimi sa schody do tych drzwi ,w tym momencie wyszla druga kobieta i ciotka powiedziala do niej czemu nie nauczyliscie go jezyka ,dziwilo mnie to ze tak mowi bo przecierz zrozumialem jej rady,caly czas po tym snie zadawalem sobie pytanie co to za zamek .Nastepny sen byl ze bylem na rajdzie samochodowym i zatrzymalem sie u Chohberga zapamietalem tylko z rozmowy ze nie mam sie spieszyc.Zapytalem sie w ten dziem mojej polowy czy ona nie miala czasami jakiegos snu opowiedziala o tych dwu stolach z delfinami i kwiatami poszedlem do internetu i jakie bylo moje zdziwienie jak zobaczylem na zdjeciach z ksieza te dwa stoly a moja tak sie zdziwiala ze dlugo nie mogla skojarzyc co to bylo i jak to mozliwe.Do dzis ja to denerwuje. Jednego razu siedzialem dosyc dlugo przy komputerze poszedlem gdzies o 3.00 spac tyle co sie polorzylem widze swiatlo przechodzace przez drzwi pomyslalem co teraz znowu bedzie a ze przedtem mialem ataki zmor wizyty pana nie czulem strachu przeszlo to swiatlo po mnie a ja czulem tylko jaby ktos niskim pradem przechodzil moje cialo po skonczeniu swiatlo odplynelo na zewnatrz .Jak juz mowilem nie zajmuje sie medytacja czy joga .Dyskusje z A58 moglem prowadzic tylko dlatego ze mam pewne informacje ze snow.Np.ten adres Jitki Czechowej mialem w glowie juz od 1973 a ona sie urodzila w 1971 wczesniej myslalem ze moze spotkalem jakas dziewczyne na granicy ze nie byl to sen ale dziwilo mnie ze pamietam ten adres az moja zona byla zasdrosna o nia ,tlumaczylem sie nie wiem skad ten adres.Najdziwniejszy byl sen jak bylem z zona na jakims zamku wiem ze ja na wuzku zostawilem innym pod opieke a sam udalem sie do pojazdu wsiadlem do srodka i gdzies sie udalem wiem tylko ze na niebie bylo duzo talerzy a ja sterowalem tym pojazdem w kturym siedzialem swoimi myslami wszastko kierunek predkosc bylo do ladne ,dziwilo mnie tylko ze skad wiedzialem jak sie steruje talerzem.Najdziwniejsze w tym ze mam jaby uczucie jak bym udawal sie czasami do kogos i informowal go co tu sie dzieje ,juz od dzieciaka mialem w glowie pytanie „kto wymordowal Piastow?”W do innych co opisuja spotkania z obcymi i uprowdzenia u mnie sa to podruze z wlasnej woli.Ataki jezeli nastepuja na jawie bo wyczowam w pomieszczeniu cos obcego i sie od razu budze i nie udaje sie im mnie sparalizowac dlatego wiem ze paraliz zaczynaja od piety ale jak powiem zeby sie wynosili bo nie wruca juz wiecej do swojego ciala przestaja .Na razie mam spokoj z ich strony Dziwilo mnie zawsze czego lekarz spowodu bialego znamienia na brzuchu pyta mnie do jakiej rodziny krolewskiej naleze ,W tedy naprawde nie wiedzialem i nie musialem klamac .Gdyby Chmielowa nie byla taka chytra i glupia moze bym sie nie dowiedzial i ta wizyta Matki w nocy przed jej pogrzebem i te jej slowa Alois zanies bron z powrotem ,Prawda i tak wyjdzie na jaw.Widzialem wtedy jej postac ale jakby ze swiatla.

   • siola pisze:

    Z tego co pisal A58 i to spotkanie to mocne biale swiatlo jakby bialy swietlisty ptak i ten moj placz ze szczescia i slowa O Niebieska Matko ,i ten podarunek niemowlecia dla mnie ,co Prawda nie calkiem rozumie jak to mozliwe ale wydaje sie mi ze czas przybycia przodkow jest bliski pierwsze co przyszlo mi po tym snie na mysl to Hoppi I ICH LEGENDA

    • siola pisze:

     To juz bedzie ze 2 miesiace a nastepny jaki byl to ten z budowaniem Drezna jaby nie Ojca nazwisko jakie mi pokazal na kartce to byl sie nie domyslil wiedzialem ze bylo napisane w czeskim albo luzyckim dlatego sprawdzilem jak mowi sie na saksoni i Bingo dresz den dzien oczyszczenia.

    • siola pisze:

     Marysiu najwazniejsze jest czyste sumienie pamietasz legende z Lubowic jedno brzydkie slowo i miasto znowu sie zapadlo mysle ze rozumiesz o co mi chodzi ,mysle ze troche nas jeszcze beda meczyc i straszyc ale z czystym kontem nie ma co bac sie smierci .Pamietasz slowa P Michala do Baski przed kapitulacja Kamienca ,najgorsze w tym ze ten kto przyjmowal od niego przsiege przed Bogiem ,juz knul zdrade i poddanie twierdzy.

    • siola pisze:

     Marysiu ja sam nie moge jeszcze uwierzyc w to co odkrylem wiem ze ma to cos wspolnego Lubowicami Eichendorfem Ksiazem Hochbergami rodzina krolewska Holandi Angli i Piastami slaskimi najazdem tatarow i przekretami histori i jak bym nie patrzyl wszyskie drogowskazy wskazuja na mySz

    • Ktoś pisze:

     Bo „mysz” to taki „żarcik” tłumaczy.

     Bo słowo oryginalne można było przetłumaczyć jako MONK albo (kolejny żarcik) MONKY z których później celowo zrobiono MOUSE.

     Jak sie przesledszi wariacje pisowni w róznych językach pewnie wyjdzie „czemu to uczyniono”.

    • siola pisze:

     a moze wystarczy odwrucic i slychyc jak w pszenicy

   • siola pisze:

    po lewej stronie od pepka okraglawe o wiele bielsze niz reszta skury.

   • siola pisze:

    Ach teraz musze przyznac zanim mialem sen z NIEBIESKA MATKA to robilem cos co mozna nazwac medytacja czy modlitwa pamietam ze w myslach mowilem o sumiemi ze w walce nie ma zwyciezcow i nawet dobry czlowiek jak wygra bedzie mial wyzuty sumienia i ze do tej pory ludzie walczyli w imie Boga i teraz nadszedl by juz czas by Oni walczyli w imiemiu dobra.

 2. Ktoś pisze:

  Czyżby o take NTV chodziło? Kolejne szczujmedia?

  „Oscar pisze:

  Smoleńsk.
  Panie Zagórski teoria wybuchu przed upadkiem jest idiotyczna.
  Każdy wie że wybuch to fala ciśnienia czyli hałas, huk i to bardzo głośny nadto wybuchowi towarzysze silny wstrząs.

  Taki wybuch musiałby zostać zarejestrowany przez mikrofony, przez czarne skrzynki.
  Wybuchowi towarzyszy silne osadzanie się na przedmiotach pozostałości chemicznych po wybuchu, osmolenia (wysoka temperatura), charakterystyczne dla wybuchu uszkodzenia lokalne struktur.

  Tego nie da się ani zamaskować ani nie dostrzec.
  Niczego takiego nie znaleziono, niczego takiego nie zarejestrowano.

  Pan Zagórski to zakonspirowany a właściwie zdekonspirowany agencik PISu.
  A PIS z jego Jarkiem to agentura „przyjaciół spod góry Synaj” podobnie jak PO (PO to inna frakcja tych samych przyjaciół). PO i PIS są jak republikanie i demokracji w USA.

  Kogo byś nie wybrał wybierasz koszerne i wielki koszerny kapitał.
  Jarek sam kiedyś deklarował w TV że jest republikaninem.
  To przejrzysta gra.
  Zagórski po prostu gra w drużynie Jarka.
  I to wiele tłumaczy na temat jego wypowiedzi.”

  (http://niezaleznatelewizja.pl/2014/02/alternews-25-02-2014/comment-page-1/#comment-21010)

  • Ktoś pisze:

   „Jerzy Truchlewski pisze:

   LIST OTWARTY DO WSZYSTKICH POLITYKÓW I DZIENNIKARZY W POLSCE.

   W związku z haniebną i złowrogą dla Polski postawą polityków wszystkich opcji oraz dziennikarzy relacjonujących rewolucję na Ukrainie apeluję, ażeby politycy nigdy nie powoływali się, że reprezentują Naród Polski a dziennikarze, że jesteście dziennikarzami polskimi. Nie jesteście godni, aby reprezentować nas gdziekolwiek, nie mówiąc już o arenie międzynarodowej. Waszą postawą okryliście hańbą Polaków oraz Rzeczpospolitą Polską, której rozumna część Narodu Polskiego Wam nie wybaczy.

   Wasze zaangażowanie w rewolucję na Ukrainie odbieramy jako wrogie mieszanie się w wewnętrzne sprawy innego państwa. Mając na względzie, że głównymi uczestnikami tych zajść są potomkowie bandytów UPA, kultywujący ich tradycje i identycznie jak tamci zbrodniarze są wrogo nastawieni do Polaków oraz roszczą sobie pretensje do 20 polskich powiatów, prześladujący Polaków na zagarniętych ziemiach polskich w wyniku zdrady przedstawicieli Wielkich Mocarstw w Jałcie (m.in. dzisiejszych, Waszych mocodawców), wyklucza Was z grona Polaków, którym można oddawać jakikolwiek szacunek. Ponadto wspieranie obecnych bandytów UPA na zleconej, przygotowanej wcześniej i finansowanej przez środowiska światowej mafii rewolucji, stawia Was w szeregu kolaborantów tejże mafii. Nie waham się użyć słowa „mafia” ponieważ związek polityków z pospolitymi przestępcami nie można nazwać inaczej. Pisząc „pospolici przestępcy” mam na myśli całe towarzystwo bankierskie, okradające ludzkość z jego pracy poprzez emitowanie pustego pieniądza odsetkowego i zagarnianie przez wąską grupę ludzi, całego bogactwa ziemi. Wspólnikami z bandytami bankowymi są mafiosi będący właścicielami przeróżnych korporacji (często ci sami ludzie). Dobrze wiecie, że to oni pociągają za sznurki i wybierają rządy (jesteście tego przykładem), przedstawicieli we wszystkich międzynarodowych organizacjach oraz znaczących przedstawicieli UE, że nie kto inny jak oni wzniecają wojny, rewolucje, są autorami zamachów i morderstw (Irak, Libia, Syria, Afganistan a teraz Ukraina) . Wy natomiast, nie zważając na los narodu podporządkowujecie się im na każde skinienie, uchwalając wszystko, co Wam każą, wykonując każde nawet najbardziej odrażające zadania. Taka postawa jest niegodna człowieka a polityka w szczególności, reprezentanta milionów ludzi, co godzi w człowieczeństwo, co godzi w egzystencję społeczeństw. Dla dobra Waszych mocodawców zniszczyliście przemysł polski, pozbawiliście milionów Polaków środków do życia, ogromną ilość obywateli polskich (często z dziećmi) wyrzuciliście na bruk, z wielu rodzin odbieracie dzieci z powodu biedy,( którą sami im zafundowaliście) płacąc innym za wzięcie tych dzieci na wychowanie. To jest metoda barbarzyńska. Barbarzyństwem jest również przedłużanie wieku emerytalnego, kiedy młodzi ludzie nie mają pracy i wyjeżdżają za granicę. Wasza antypolska działalność sprawiła, że miliony Polaków tuła się za chlebem po całym świecie, bez perspektyw powrotu. Fundujecie Polakom sztuczne kolejki do służby zdrowia w ramach zakamuflowanej eutanazji. Pozbywacie Polaków całego majątku narodowego włącznie z ziemią, lasami i wszelkimi bogactwami nie licząc się w ogóle z protestującymi mieszkańcami tej ziemi, którzy żyją tu z dziada, pradziada. Komu służycie poza wymienioną wyżej międzynarodową mafią? Czy zmierzacie do wywołania wojny domowej, aby zlikwidować niepotrzebną część polskiego społeczeństwa? Czy chcecie przygotować miejsce dla Izraelitów, którzy siedzą na walizkach w związku ze swoją nazistowską działalnością? Czy nie po to właśnie, wprowadziliście Ustawę o „bratniej” pomocy obcych sił, gdyż dobrze zdajecie sobie sprawę ze zdrady Narodu Polskiego? Oskarżacie prezydenta Janukowycza o wiele przewinień na Ukrainie, gdy tymczasem sami jesteście hienami żerującymi na Narodzie Polskim. Jak trzeba być perfidnym człowiekiem żeby buntować innych w obcym kraju przeciwko legalnie wybranej władzy, kiedy sami jesteście zbrodniarzami likwidującymi możliwości egzystencji „własnego” narodu. Jak trzeba być bardzo zakłamanym, żeby Ukraińcom wmawiać farmazony o demokracji, gdy we własnym kraju nie respektujecie woli społeczeństwa, popartej MILIONAMI PODPISÓW. Jakim trzeba być obłudnikiem, żeby bandytów z Majdanu nazywać pokojowymi manifestantami, którzy byli uzbrojeni po zęby, wcześniej szkoleni i dowodzeni przez profesjonalistów, którzy nie zawahali się strzelać do przedstawicieli prawa z zaciętością podobną do banderowców mordujących w okrutny sposób Polaków, Rosjan, Ukraińców i Żydów. Przypomnijcie sobie co mówiliście na manifestujących w Warszawie w kolejnych latach w dniu Święta Niepodległości. Czy Wy jesteście NORMALNI? Czy może uważacie społeczeństwo za nienormalne? Pytam się Was, ZDRAJCY NARODU POLSKIEGO, dlaczego nie powiedzieliście na Majdanie: kim faktycznie jesteście, co robicie z Narodem Polskim, jak wygląda Wasza demokracja, jak niszczycie Naród Polski, komu służycie, komu służą pajace unijni zainstalowani przez bandytów światowych. Dlaczego nie poinformowaliście „majdanowców” jaki los czeka Ukraińców po wejściu do zniewalającej, odbierającej suwerenność, dżenderowej, zdegenerowanej pod każdym względem unii, narzucającej przepisy prawne niezgodne z logiką i polską racją stanu? Należało powiedzieć prawdę co ich czeka. Należało również powiedzieć prawdę, kto za tą ich rewolucją stoi oraz to, że konstytucyjnym obowiązkiem prezydenta Wiktora Janukowycza jest chronić i bronić Naród Ukraiński i Ukrainę przed światową mafią i rodzimymi bandytami. Wy tego nie powiecie, bo tkwicie w tym bagnie po uszy. Wy tego nie powiecie, bo zostaliście oddelegowani przez bandę unijną i światową do przejęcia Ukrainy dla dobra światowych bandytów. Wy tego nie powiecie, bo macie zadanie od tych samych bandytów, OSŁABIĆ ROSJĘ przez wyeliminowanie Ukrainy z rosyjskiej strefy wpływów. Wy wreszcie tego nie powiecie, bo dla Was najważniejsza jest władza i niesłuszne obdarowywanie się pieniędzmi z pracy Polaków.

   Narracja i manipulacje jakie prowadzicie wraz z agenturalnymi mediami są żenujące. Natomiast w ostatnich dniach, kiedy byliśmy świadkami najboleśniejszych dni dla Ukrainy, przeszliście samych siebie. Tyle kłamstw, tyle nienawiści do rządzących Ukrainą, tyle wrogich i zakłamanych tekstów pod adresem Rosji i prezydenta FR Władimira Władimirowicza Putina nie mające nic wspólnego z prawdą, nie mówiąc już o Waszej kulturze i wyrobieniu politycznym, które jest na poziomie przedszkolaka, wprawia obywatela Polski nie tylko w ogromny niesmak ale stwarza obawy, że dążycie do otwartego zwarcia z sąsiadami, przez co narażacie Polaków i państwo polskie na niebezpieczeństwo. Świadomie przyczyniacie się do wybuchu wojny tuż przy naszej granicy i to Wy będziecie tymi, którzy będą najbardziej winni jeśli ona wybuchnie. Wasza nieodpowiedzialna działalność powinna być ścigana z urzędu przez organa sprawiedliwości z paragrafu, który mówi o świadomym narażaniu kraju i jego obywateli na niebezpieczeństwo. Tylko wróg Polski i osobnicy nienawidzący Polaków mogą w ten sposób prowadzić politykę państwa. Jestem ciekaw w ilu procentach wynika to ze służby obcym a w ilu z Waszej totalnej głupoty. Polski patriota, mający pięć klas szkoły podstawowej i będąc średnio rozgarnięty, lepiej reprezentowałby państwo polskie aniżeli Wasza cała kanciasto stołowa kasta polityczna. Nie sposób w tym momencie nie wspomnieć o wściekłej rusofobii wielu polityków i dziennikarzy, którzy tą rusofobią się kompromitują ale również przysparzają Narodowi Polskiemu wielkie zakłopotanie, ponieważ większość z nas uważa Rosjan za jednych z najbliższych Polakom nacji. Zarówno Rosjanie jak i Polacy są Słowianami i to sprawia, że jest między nami naturalna więź, którą za wszelką cenę chce się zniszczyć. W tej dziedzinie nie podejrzewam rusofobów o głupotę ale o działania z premedytacją zainspirowane potrzebą światowych graczy, którym niezwykle mocno zależy na skłóceniu naszych narodów. W związku z tym, wielu polityków i dziennikarzy powinno zostać prześwietlonych przez odpowiednie służby, dla jakich obcych sił działają (dla wielu Polaków nie ulega wątpliwości co to są za siły). Jest to niezbędne, aby wyeliminować bardzo groźne dla naszych narodów konsekwencje. Nie będę wskazywał personaliów tych osób, chociażby z tego względu, że robią to z wielkim oddaniem i jawnością i każdy może ich wytypować bez większych problemów.

   Gra na arenie międzynarodowej (na specyficznej scenie teatralnej) wymaga wielu umiejętności i znajomości reguł gry. Nie wszyscy mają do tego predyspozycje. Są jednak tacy aktorzy, którzy jeszcze nie wejdą na scenę a publika ma już ich dość. Wyjątkowym aktorem powinien być minister spraw zagranicznych. Problem w tym, że niektórzy mylą role aktorską z rolą błazna i myślą, że głupi widz to kupi. Doskonale wiadomo, że to nie aktor/błazen układa role a reżyser. Od talentu błazna/aktora zależy jak on to zagra. Ciekawi mnie, kto był tym reżyserem sztuki ostatniego błazna Rzeczypospolitej Polskiej. Sztuki, której nieco zmienioną treść można zastosować do polskiej rzeczywistości. A mianowicie:
   WSZYSCY POLITYCY I PSEUDODZIENNIKARZE, POWINNIŚCIE BYĆ JUŻ DAWNO MARTWI, ZA ZDRADĘ NARODU POLSKIEGO I NAJJAŚNIEJSZEJ RZECZYPOSPOLITEJ

   (http://niezaleznatelewizja.pl/2014/02/alternews-25-02-2014/comment-page-1/#comment-20988)

 3. Teresa Pulsatilla pisze:

  Poziomy świadomości

  Poziom 1
  Zwierzęca walka o byt o przetrwanie
  takie jest 20% społeczeństwa zadanie
  empatii brak
  niezdolność do okazywania uczuć wyższych o tak
  wrodzony brak sumienia
  psychopaci seryjni mordercy bo i serce z kamienia
  dresiarze pseudokibice skinhedzi
  nazizm rasizm w nich siedzi.

  Poziom 2
  Poczucia indywidualności w nich brak
  nie ma zdolności do wydawania samodzielnych sądów o tak
  do autorytetów i tradycji przywiązani
  prospołeczne zachowanie i nic ich nie rani
  czują spełnienie
  gdy emerytury dorobienie
  w małżeństwie przetrwanie
  dzieci wychowanie i telewizji oglądanie
  prawda leży w wychowaniu
  wnioskowanie oparte na własnym mniemaniu
  pytań po ci i dlaczego nie zadają
  w polityce ugrupowania konserwatywne religijne ich mają
  najliczniejsi są
  do pracy jako sposobu na uzyskanie bezpieczeństwa lgną.

  Poziom 3
  Mocne własne ego
  udowadnianie swojej wartości w społeczeństwie dlatego
  są pewni swoich racji
  i obejmują 30 % nacji
  to politycy naukowcy biznesmeni
  od tolerancji współczucia i litości oddzieleni
  za mało empatii i wrażliwości
  manipulacja z poziomu 2 gości
  żyje w przeświadczeniu że jest tyle wart co ma
  pieniędzy tytułów władzy znajomości i co się da
  węzły karmiczne zawiązują
  czasami chorują a nawet się załamują
  to autorzy stylu życia konsumpcyjnego
  jest to poziom niebezpieczny dla niego samego.

  Poziom 4
  Konflikt ega i nadświadomości
  umysł giętki i ma spore możliwości
  człowiek materialistyczny w uduchowionego przechodzi
  i właśnie o to chodzi
  prawdy dostrzeganie
  i na nic jej ukrywanie
  głębia ducha ponadczasowa wrażliwość
  rozumienie po prostu miłość
  intuicyjne przekonanie
  niedoskonałośći systemowych świata dostrzeganie
  idei tworzenia
  słyszenia głosów jasnowidzenia
  kłopoty w cywilizacji ma
  ale żyje tu i teraz najpiękniej jak się da
  tylko 5% społeczności
  ale serca i ducha wystarczy za wielu z poprzednich poziomów gości.

 4. Ktoś pisze:

  http://muki.salon24.pl/570664,ahura-mazda-czyli-ja-sam-przeciw-calej-nauce-starozytnosci

  No to sobie dziadek Muki pojechał po bandzie. Niestety wpisem tym przekreślił jakieś kilkanaście starożytnych manuskryptów o deko starszych niż sumeryjskie rupiecie. To iż „terminologia” jest wzięta z pupy by „lemingi się nie dopytywały DLACZEGO” nie oznacza ,iż wydarzenia jakie te -ta terminologia opisuje są także urojone.
  Ja wiem, iż wszyscy starają się być zajebiści, zwłaszcza jak chodzi o pamiątki po Niszczycielu Światów – Śhivie jaki w polskiej nomenklaturze był tylko członkiem a może i protoplastą POPIELIDÓW ale cały starożytny świat i to co o nim wiemy to taka sama WOJNA INFORMACYJNA jak obecny prożydowski, probanderowski, pronazistowski bełkot jaki jest zamieszczany w reżimowych, syjonistycznych polskojęzycznych szczekaczkach.
  I jeśli się nie będzie rozpatrywać starych dziejów ,jako uporczywego DRANG NACH SLAVE czy DRANG NACH CHRISTI w wykonaniu żydowskich, satanistycznych hord (wilkołaki, wampiry wzięły się dokładnie od nich w kulturze, ot tych hord i ich PANÓW twórców) to się nie zrozumie czym jest i jak jeść pamiątki po starożytnych.
  Bo wiedza jaką pozostawili jest wiedzą dla nas która im do funkcjonowania nie była zbytnio potrzebna. I rozpatrywanie WYGLĄDU BOGA po uwidocznionych jego charakterystycznych ATRYBUTACH jest ….. załamujące nieco.

  Naprawdę są rzeczy na Niebie i na Ziemi jakie i ureligijnionych i ateistów by wprasowały w grunt jakby tylko zechciało im się zamanifestować więcej niż ułamek swej MOCY, prawdziwej mocy wynikającej ze SŁOWA, a nie techniki.
  MOCY zresztą kiedyś współdzielonej przez Słowian i której poszukiwaniami się zajmują na naszym słowiańskim terenie różnego rodzaju pronazistowskie sekty satanistyczne myślące, iż w ten sposób po odnalezieniu tych „słów” przy ich pomocy pokonają Stwórcę.

  • Ktoś pisze:

   Jak w kulturze „szmaciarzy” – ubrania z tkanin narysować osobnika w zbroi płytowej, jak w niej narysować osobnika w zbroi kewlarowej (jak zołnierze imperium w gwiezdnych wojnach)?
   – to sie jeszcze da z uwagi na ich humainodalność.

   A teraz jak narysować czołg nie znając tego pojęcia, winamę, etc?
   – i tu wkraczamy w magiczny świat symboli i przyrównań do rzeczy malarzowi znanych. Czym są skarabeusze? Co moga sobą reprezentować? Jakie jest nawiązanie do „skarabeuszy” w innych równoległych kulturach? Pytania TABU oczywiście a odpowiedzi wykretne, wymijające, ośmieszające pytającego..

   Tak jak to skąd się wzięła „gorączka złota” u nazistów (semitów) na którą sieja już prawie dał odpowiedź. Kolejne TABU dla gojów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s