Bajka o „miłości”

inkwizycja

Wczoraj w niedzielę 16.02  w TVP1 był film, o dziwo był to wartościowy film na tle tej całej propagandowej szmiry w niej serwowanej jak „Sąsiedzi”, „Nasze matki, nasi ojcowie” i inne pronazistowskie badziewia byśmy, jako wynaradawiani od tysiącleci Polnishe Banditen, zginali te karki do samej ziemi przed Rasą Panów czy ich „krzyżowymi” kapłanami. Dzisiejszy film był wartościowy choć pewnie stada rozmodlonych fanatyków „miłości” będą jazgotać, że jest zupełnie inaczej. Mowa jest o filmie……

„Duchy Goi” (ang. Goya’s Ghosts)
filmie w reżyserii Miloša Formana z roku 2006
(http://pl.wikipedia.org/wiki/Duchy_Goi),

… czyli o filmie o królach, kościele, Inkwizycji, rewolucji i wszelkich „miłosnych” kolorach tęczy. Takiej tęczy LGBT symbolizującej czasy zakłamania wartości „naukami” Bestii yahwe. Tęczy wypaczonej i splugawionej bo kiedyś jak mówią księgi stanowiła ona „Przymierze”. Ale nie takie jakie to sobie sadystyczni schizofrenicy ubzdurali. Przymierze było ze wszelkimi podążającymi drogą Dharmy a nie żydowskiego satanizmu zwanego judaizmem yahwe. Przymierze jakiego strażnikiem było 7 Marutów, 7 Bodhisattwów Mahajany czy po bandyckiej kradzieży cudzego na potrzeby „wynaradawiania Słowian z własnej wiary” 7 Archaniołów.

To o czym jest cały film można przeczytać choćby w podanym wyżej linku a w poniższej recenzji skupmy się na jednym z wielu filmowych „wątków”.

Na wątku w którym decydującą role odgrywało „przesłuchanie”, a które było typowym „faryzeuszowskim” eufemizmem maskującym miłą dla ucha nazwą zwyczajne, okrutne, sadystyczne katowaniem więźniów, by wymusić na nich oczekiwane przez oficjeli Inkwizycji zeznania.

Nawet jest scena, jedna z najważniejszych scen w filmie, jak najpierw jakiś duchowny zarzeka się publicznie iż „przesłuchiwany” w obliczu przejmującego bólu zadawanego w trakcie „kościelnych pieszczot” rozżarzonym żelazem natchniony „Duchem Bożym” wytrzyma te męki i będzie trwać w „prawdzie” cokolwiek ona znaczy.

Scena w której ten sam duchowny po zaledwie chwilowym, delikatnym powieszeniu za wykręcone do tyłu ręce pod powałą sam z nieprzymuszonej woli dla oszczędzenia sobie dalszych cierpień podpisał dokument iż „jest potomkiem goryla i świni”, przecząc tym samym własnym wypowiadanym tuż przed chwilą słowom o „bożym natchnieniu do zniesienia przejmującego bólu” jakiego sam, mimo noszenia mnisiego habitu, znieść nie potrafił.

Scena jaka wprost uwidaczniała KOŚCIELNE ZAKŁAMANIE, które do dzisiaj nie jest w stanie wyrzec choć najmarniejszego PRZEPRASZAM duchom milionów zakatowanych czy tylko „naznaczonych bożą miłością” (okrutnie okaleczonych) nieszczęśników.

„Kościół”, który w swej pysze i zaprzedaniu zwala swe winy, tak jak żydzi na Piłata, na cywilne władze które tylko wykonywały zlecone przez Inkwizycje „boskie wyroki”. Bo semitom, począwszy od pokonania żydowskiej Bestii yahwe przez Zbawiciela Marduka w 1400 p.n.e., nie wolno było przelewać krwi BOŻYCH DZIECI (Indoeuropejczyków). Więc wymyślono „objawione podłości” przez wymuszanie na innych wykonywanie żydowskich czy katoobłudniczych wyroków czy też palenie na stosach, wewnątrz pomników czy przypiekanie rozżarzonym żelazem, bo pod wpływem gorąca krew odparowywała nie „wyciekając” więc w oczach faryzeuszy „nie łamiąc tak zakazu nakazanego żydom przez Zbawiciela”. Czy też poprzez szczucie „brata na brata” by się Indoeuropejczycy wzajemnie, dla żydowskich korzyści, wymordowywali sami własną krew przelewając.

Ale pomińmy spór o liczbę ofiar i to w imię jakiej „religii” naprawdę dokonywano tego zorganizowanego i iście gestapowskiego czy bolszewickiego pastwienia się nad gojami.

Można powiedzieć, iż w imię „katolicyzmu” Inkwizycja działała ale to będzie kłamstwo bo rzeczą powszechnie znaną jest nadreprezentacja żydowskich przechrzt w jej władzach jak i metody żywcem wyjęte z „nauk” Talmudu – najbardziej rasistowskiej książki pod słońcem. Istnego „Mein Kampf” dla wszelkich sadystów, psychopatów czy innych wykolejeńców. Książki pełnej „objawionych słów” yahwe.

Inkwizycja w oficjalnej propagandzie zajmowała się zwalczaniem herezji. Zajmowała się przestrzeganiem zapisanego w Biblii Bożego Słowa. A jaka jest prawda o Inkwizycji, ta prawda nie znana, głośno nie wymawiana, ściśle ukrywana przed potomkami poszlachtowanych, jak bydło halal, w kazamatach inkwizycyjnych lochów, ofiar?

Prawda jest prosta i zupełnie brutalna. Herezja to bajka dla kościelnych oszołomów by mieli się z czym identyfikować i by byli dumni z tej antyhumanitarnej rzezi dokonywanej, o ironio, w Bożym Imieniu. Prawda leży we WŁADZY jaką w ten sposób swingowanymi oskarżeniami o czary i późniejszym bestialskim katowaniem niepokornych i nie śliniących się do słowa Bestii yahwe ofiar przejmowano wywłaszczając z niej królów. Było to BESTIALSTWO. CZYSTE, SADYSTYCZNE BESTIALSTWO DLA ZDOBYWANIA CORAZ WIĘKSZEJ POLITYCZNEJ WŁADZY KOŚCIOŁA. WŁADZY I MAJĄTKÓW po zakatowanych.

Kojarzy to ktoś z czymś?

No jasne, iż mądry szybko skojarzy z dokonaniami pedofila Mojrzesza czy zwyrodnialca Jozue jacy wyrzynali całe mezopotamskie miasta dla yahwe. WYRZYNALI BY ZASTRASZAĆ MIESZKAŃCÓW KOLEJNYCH, BY SIĘ BALI NADCIĄGAJĄCEJ ŻYDOWSKIEJ SZARAŃCZY. BY SIĘ NIE BRONILI. BY SIĘ DAWALI ŁATWO WYMORDOWYWAĆ i przy okazji OKRADAĆ. BY UCIEKALI W STRACHU PRZED ŻYDAMI ZE SWEJ OJCZYSTEJ ZIEMI.

Taką samą technikę zastraszania poprzez okrucieństwo ludności cywilnej stosowali bolszewicy, taką samą technikę stosowali niemieccy bolszewicy zwani nazistami, taką samą technikę na Wołyniu czynili ukraińscy żydzi – banderowcami zwani, taką samą technikę stosują syjoniści, ateistyczni żydzi dla odmiany, w stosunku do wymordowywanych i wyrzucanych z własnej ziemi Palestyńczyków. Taką samą technikę ZASTRASZANIA LUDNOŚCI CYWILNEJ stosują wszelcy mili „kulturze zachodu” demokryzatorzy jak chociażby ci z jakimi „brata” się tak oddana interesom Polski lokalna polityczna „śmietanka” „na Majdanie”.

I tę prawdę, o ofiarach zakatowanych nie w imię wiary jak głosi kościelna propaganda a w imię podporządkowywania sobie władzy świeckiej pod watykańskie rozkazy niniejszym wpisem chciałbym przekazać.

By ofiary, mimo zaprzedania i zaparcia się w inkwizycyjnym kłamstwie kolejnych papieży, biskupów, kleryków czy samych wiernych w imieniu których jako Ogół (Kościół) te potworności czyniono, ze strony swoich „bogobojnych katów”, tym wpisem, tą pamięcią o nich, w przeciwieństwie do ich przeklętych na wieki katów, znalazły swoje ukojenie w Niebie.

I by pamiętać o ZAKŁAMANIU doskonale ujętym w tym filmie. Zakłamaniu władzy świeckiej (król), kościelnej (Inkwizycja) i tej „ludu” (rewolucjoniści francuscy). Zakłamaniu, gdzie każdy „gdakał tak jak siedział” dopasowując do tego swoje „widzenie świata” i „normy moralne”. Bo STOŁEK i MAMONA. To zawsze było tym co przeważało GOŁĄ i NIESKALANĄ, MORALNĄ PRAWDĘ. Tak jak to jest i w obecnym „demokratycznym” na wskroś świecie judeopedalskiej, zachodniej „cywilizacji”.

Bo zbliża się „Czerwona Kahina” …… Czas Wynagrodzenia …..

inkw

KTOŚ.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, inkwizycja, mistyka i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

74 odpowiedzi na „Bajka o „miłości”

 1. Ozyrys pisze:

  No i tym sposobem …Ktoś widać ma venę nieziemską
  i jak widzimy pisze nam artykuł za artykułem 🙂
  dziękuję Ktosiu 🙂

  • Ktoś pisze:

   A tak mnie jakoś naszło po filmie i tych pełnych „miłości” kościelnych twarzach.

   • zuza pisze:

    A tu następne Watykańskie cuda,czyli jak wyciągnąć kasę od stada. – czyli „szał na polski lek duchowy” „Miserikordyna to lek duchowy, który sprawia, że dusza otrzymuje miłosierdzie. Objawia się to poprzez pokój serca, wewnętrzną radość i pragnienie czynienia dobra. Jego skuteczność jest gwarantowana słowami Jezusa”, czytamy w opisie na stronie internetowej krakowskiego Wydawnictwa św. Stanisława BM. Zestaw, którego opakowanie przypomina lekarstwo zapisane przez kardiologa, zawiera różaniec, obrazek z Jezusem Miłosiernym oraz ulotkę informacyjną. Pomysłodawcą miserikordyny jest gdański seminarzysta Błażej Kwiatkowski. więcej tu … http://wiadomosci.onet.pl/trojmiasto/szal-na-polski-lek-duchowy-po-apelu-papieza-franciszka/8725z Ze względu na tajemnicę handlową nie mogę podać liczby złożonych zamówień, ale ona ciągle rośnie – przyznaje Onetowi Agata Olejarz-Białko. – Dzwonią i mailują do nas zarówno osoby fizyczne, jak i księgarnie i wydawnictwa katolickie z całego świata – z obu Ameryk, z Hiszpanii, z katolickiej Irlandii, no i oczywiście z Włoch i Polski.

 2. siola pisze:

  Ktos te miasta z bibli moze to religie jak u jana podaje miasto : sod Oma go Mora

 3. siola pisze:

  moje przypuszczenie jest ze pan mowil w jednym z tych jezykow a moze Jakis hologram wyslany z polski ten polski akcent

  • Ktoś pisze:

   Nie podpowiem na podstawie wyrywaych z kontekstu fagmentów.

  • A58 pisze:

   Jak najbardziej Marysiu.Alois tą grą słów przekazuje informacje zbieżne z innymi źródłami.To ma głęboki sens..Ten czeski przekaz przekładałem zgodnie z tym co wcześniej zrobiłem kierując się wskazówkami z tego tajemniczego pierścienia .Wyszedł tekst w identycznej formie jak z Woynicza.Ten sam autor..Nawet tu powyżej znajduje się jeden z elementów tekstu odkodowanego.Nie mogę go opublikować ponieważ jest to związane z symbolicznym uwalnianiem mówiącego ptaka..To jak z przestrogą mamy Aloisa.”Uważaj co mówisz” bo ktoś urwie papudze łeb a plan zakłada zagonienie ptaka do roboty.Dlatego trzeba dbać o jego anonimowość..Istotę czeskiego adresu zawarłem rymując słowa zawarte w odkodowanym tekście.

   • A58 pisze:

    Zlodej Marysiu nic nie odczytał.Nie jest historia żadnej rodziny.Trzeba było odnaleźć te fragmenty, na które wskazują odnośniki.Sam projekt manuskryptu jest nieudany z prostej przyczyny – król ,który go wykonał nie trzymał się jednolitego zapisu.Tylko pewne fragmenty są istotne.Zacytuję jedno zdanie:
    „Chodzi o waszą przyszlosc a ja knoce.”
    .Już wiesz dlaczego taką uwagę przywiązuję do pisania bez altu.

 4. siola pisze:

  marsiu „ARAS” MOWIACA PAPUGA MOZE WAWEL CHYBA ZE GO JUZ TAM NIE MA

  • A58 pisze:

   No znowu się zgadza.Arras jest wskazane w centuriach jako stolica ‚Brodów”.Jest też mowa o królowej Arras..Samo Arras nigdy nie było stolicą,ale za to istnieje historia związana z projektem Ludwika IX.Wymyślił on ,że stworzy miasto idealne.Arras znane jest z gobelinów.Projekt króla zakończył się fiaskiem.Dawna świetność nigdy nie wróciła a arrasy wawelskie zostały wykonane w Belgii.
   Alois ,czy arra nie kojarzy Ci się z inwazją oliwkowych ludzi i plażą?

  • A58 pisze:

   Są Aloisie
   http://www.papugi.dt.pl/PCI/sztuka/SZarrasy.asp
   Mówiący dywan to przekaz na nim pokazany.

 5. siola pisze:

  mowiacy dywan ?

 6. siola pisze:

  oj jestem chyba chory skradziony sztylet szczerbiec o to chodzilo Ojcu chyba mial mi przekazac wraz z dokumentami Dziadka po smierci Matki mowil zagadkami zawsze jak by sie bal podsluchu dlatego mialem ksiazke tartaria w rekach

 7. siola pisze:

  plaza nie ale spadajace kule ognia z nieba zona mowila do mnie alek kazalem im chronic krolowa na koniec powiedzialem jak to sie wszystko skonczy zjem arbuza” korzenie arbuza zapuszczaja gleboko w ziemie szukajac wody „

 8. siola pisze:

  nie przeczytalem tartari bo akurat skoczylem z bitwa pod Legnica a tam byly opisywane tereny gdzies w azji jako 10 letni chlopak zglupialem calkiem inne nazwiska od mongolskich po drugie za duzo bylo tam spiskow a ja do dzis nie lubie politykowania .chyba altaj i kaukaz

 9. siola pisze:

  masz na mysli lemuriana ? Jest jeszcze jedno glos kobiety wolajacy we snie i raz na jawie ze wschodu na wprost lezy pare kilometrow dalej schwalenberg stara nazwa Schwalbenberg jaskolcza gora

 10. siola pisze:

  ja mysle ze to juz zrobione pozniej za lokietka zakrzywiony mam na mysli cos jak ten u tego zbuja z denwer i ten jastrzab na niebie zawsze jak cos bylo zle na krutko przed wypadkiem jak sruby byly w oponach po cmentarzu byly 2 na niebie jak jechalem do pracy .

 11. Ktoś pisze:

  Może kogoś skłoni do zastanowienia się w jakim głównie siedzi
  Ksiądz jak polityk zawsze się dogada w ramach tej samej satanistycznej wspólnoty:

  „zaczynam powoli dostrzgać pewną prawidłowość
  możecie mnie poprawić jeśli się mylę ale moje rozumowanie wyglada tak:

  skoro

  – jeden klecha twierdzi że można jeść trawę
  – drugi że potrafi chodzic po wodzie,
  – trzeci że pora już na nagie msze w kośiołach
  – czwarty ze go uleczy wiara w jakąś książkę z jadowitego ukąszenia

  to wniosek może być tylko jeden – komuś bardzo tu zależy aby maksymalnie ośmieszyć (zniszczyć)… chrześcijaństwo, pokazując jego oczywiste absurdy

  bo niestety ale nie ma podobnych doniesień na temat innych religi. no ni ma…

  skoro to tak to rodzi się pytanie dlaczego akurat chrześcijaństwo?

  odpowiedż jest logiczna – otóż dlatego bo chrześcijaństwo, owszem jest to prześmieszna i idiotyczna religia ale jako jedyna jest… chrześcijańska, ok?

  czyli odająca kult Chrystusowi -kolesiowi który oczywiście nie był żadnym bogiem tylko kimś kto się postawił żydom – odwiecznym ciemiężycielom ludzkości… dał wzór, pokazał przykład, znalazł naśladowców i tak dalej… dzisiaj bez cienia wątpliwości nazywał by się antysemita albo terrorysta 🙂

  postawił się tak skutecznie że go pokazowo i publicznie zakatowali – to nie było zabicie, bo zabić to można zderzakiem jakąś babcię na przejściu dla pieszych – żydzi go zakatowali – bili kolesia tak aż mu ciało odpadło od kości – sa na to rzymskie papiery, dokumenty więc to fakt historyczny, udokumentowany – to że był bogiem jest tylko nieudokumentowane a zatem to tylk plotki, niewazne, bo wazne jest to co się działo dalej.

  Jezus nic z żydami nie wskórał ale zainspirował miliardy i to właśnie ten fakt jest dziś dla nich solą w oku i czymś nie do zniesienia i to jest ten powód dla którego chcą zniszczyć chrześcijaństwo – co samo w sobie nie jest oczywiście złe bo chrześcijaństwo to przecież pusty śmiech -to żadna religia to co najwyżej gruba pomyłka – u żadnego bowiem ateisty albo poganina nie uda się żadnemu katolikowi znaleść nawet śladu nienawiści tylko co najwyżej litościtwą szyderę – z nienawiści natomiast słyna chrześcijanie właśnie… bo o ich „starszych braciach” nawet nie trzeba wspominać… – katolicy nienawidza nie tylko inne wyznania ale także siebie nawzajem – jedyne co kochają chrześcijanie-katolicy to bądźmy szczerzy, to są kawałki drewna, figurki z tworzywa sztucznego, zacieki na ścianach lub betonowe pomniki jako że żywych bogów… nie mają.
  ateiści natomiast podobnie jak poganie lubią się i to niezależnie od rasy, geografi, edukacji lub wychowania…

  tak że ze zniszczeniem chrzescijaństwa wiążą się wyłącznie dobre sprawy – miliardy przejrzą na oczy, być może wrócą na łono zdrowej religii – Slowiańskiej na przyklad, skoro już mają potrzbę mieć jakąś, a ci którzy nie potrafią to cóż… przecież to tylko katolicy a więc jak sama nazwa wskazuje zakatują się nawzajem i wymrą z litanią do kawałka plastiku na ustach…
  wcześniej czy później ale raczej wcześniej wnosząc z ilości podobnych wiadomości „duszpasterskich” jak ten artykuł chrześcijaństwo upadnie – i to jest bardzo dobra wiadomość – po długich wiekach, tortur, gnębienia, polowań na czarownice i dręczenia niewinnych ludzi, wreszcie nadszedł czas na was – katolicy 🙂

  wytresowano was tą pseudo religią do maksymalnego posłuszeństwa, przebaczania i nadstawiania drugich policzków – więc już po was – jedyne co mogłoby was ocalić to niestety ale cud – cud polegający na tym, że się w końcu z tego letargu obudzicie i zaczniecie widzieć to co wokół was się dzieje a nie to co wam manipulanci obiecali – tylko wy sami możecie się postawić i uratować – żaden bożek was w tym nigdy nie wyręczy….

  to takie proste że dla katolików… niewykonalne, boją się piekła i tak dalej 🙂

  chcecie przepowiedni która was do szału doprowadzi?

  kiedy przyjdą was zarzynać i obcinać głowy wy nie będziecie się stawiać tylko klęczeć, klepiąc paciorki i błagać o miłosierdzie plastikowe posążki… na bank tak właśnie będzie – pobudka! dzwony na trwogę już dawno biją… w Afryce już od dawna szlachtują chrześcijan a jak skończą to wjadą do Europy…

  wasz proboszcz was jako pierwszy gorliwie sprzeda i pierwszy przejdzie na przyklad na islam – tamtejsi „księża” jako doczesną nagrode posiadają nie tylko pojedyncze gosposie ale także… haremy

  niestety ale to tylko wam w pewnej chwili zrobi się bardzo przykro na duszy – im na pewno nie i na pewno nie „przyjacielom innych religi” w Watykanie 🙂

  (http://innemedium.pl/wideo/kaznodzieja-tv-odmowil-leczenia-po-ukaszeniu-przez-grzechotnika-zmarl#comment-64565)

  • Free pisze:

   Przeczytałam artykuł i uważam że jest straszny a straszniejsze jest to ,że niestety to wszystko prawda. Katolicy , chrześcijanie niestety ludzie otumaniani od lat szukają pomocy bowiem czują że coś jest nie hallo, więc gdzie uciekać i prosić o schronienie? Ano właśnie do kościoła, a tu figa z makiem bo tam mają wszystkich w dupie… co kościół dał ludziom w przeszłości to wszyscy wiemy i smutna to prawda. Tak się jednak zastanawiam …. czy ci zidiociali barbarzyńcy są pozbawieni sumienia, bo przecież nie tylko chrześcijanie są mordowani i jedno zasadnicze pytanie -dlaczego się przede wszystkim tak na nas Słowian uparli? Mogę się domyślać… ale czy możemy tak naprawdę poznać prawdę ?

   • Ktoś pisze:

    „od lat szukają pomocy bowiem czują że coś jest nie hallo, więc gdzie uciekać i prosić o schronienie? Ano właśnie do kościoła”

    – błąd Free, w kościele czekają na nich kaci udający „przyjaciół”. Na tym polega wtresowywanie w ludzi SYSTEMOWEJ BEZRADNOŚCI, że jak sobie nie radzisz (bo masz sobie nieradzić z braku coraz bardziej ukrywanej czy przekłamywanej Wiedzy) gdzieś dzwonisz po pomoc. I nawet jak wyrwiesz się Systemowi z macek to i tak i tę pomoc „co dalej” zwrócisz się do systemowych siepaczy któzy już ci „pomogą” w drodze go grobu.

    Tak się tworzy SZCZELNY STYSTEM TOTALITARNY.

    • Free pisze:

     wiem….. niestety słucham ludzi i co ? Jak mówię że kościół to nic dobrego to się na mnie obrażają…

    • siola pisze:

     Nie martw sie jak powiedzialem tesciwej przed wyjazdem do niemiec 89 r ze sowieci wymordowali polakow w Katyniu powiedziala ze zwariowalem ,jak jej powiedzialem w 2012 ze Watykanska Maria to Mora smierc powiedziala to samo.

 12. siola pisze:

  hana i noa Alfa i Omega dlatego zona ratowala mlodsza corke ele z dolu pomylili sie Isa isa ra ela

 13. siola pisze:

  to samo z komunizmem ta sama szkola szwaicaria pisalem juz zalozenia dobre ale wykonanie takie by ludziom sie odechcialo pamietam jako dziecko 4 kl na histori byly zajecia o handlu wymiennym pamietam do dzis ze pomyslalem ze oni bli madrzejsi od nas

 14. siola pisze:

  dowudca brygady wop w gliwicach za moi czasow byl bon czar czego oni tam szukali katcher brody bagna do tego rzeka Troja gdzes Kolo kietrza musi byc stare miasto ostatnio jak bylem w kietrzu dziwny sen o wierzy i dokumentach

 15. siola pisze:

  isa slonce eli isabela elizabeta to te same imiona jak by napisal is ra eli niebieska matka kaczyna gwiazda prawa strona kula lewa strona pamietacie sen z dresnem budowniczy mowia ze budujemy dzien oczyszczenia miasto z grzechem pierworodnym Rom Mor bagno morawy bagnista ziemia rzym zawsze kradl technike i religie sasiadow a przypisywal nam jego grzech przy zalorzeniu Mowilem wam ze w dzien smierci Matki polala sie krew oni chcieli to zrobic to bezkrwawo za pomoca bakteri coli gdyby nie kot to bym sie tez nie domyslil pisalem wam .Teraz zawsze mnie dziwilo dlaczego zona brata chciala mieszkac na hamburga berg ,kto przedaje Cole;jak to sie stalo ze nieuk jej syn ledwo skonczyl podstawowke zostal kierownikiem w Mc Donald i pisal w internecie ze marzy mu sie kariera w Vw Audi.BRODY TO MORZE DZIS MORAWY DLATEGO KRNOV SLASK MORAWY LUZYCE TA SAMA KULTURA KRA KAU kos man kos tyra kos ytorz swo boda chmiel i pochodne urban i pochodne dyrektor zamku ksiarz Urbanski moj dowodca w Kietrzu Urbanski, ten co pomagal bratu w sosnicowicach Urbanek.teraz ile krwi musieli niemcy zmienic ludziom w hamburgu zararzonym ta bakteria jesli zatrujesz wode w wodociagu dostanie sie na warzywa kture myja ludzie.czyszby Hamburg to jaby test wiecie ze niemcom brakowalo krwi tyle musieli zmieniac bo nie wystarczy zabic bakterie ale trzeba pozbyc sie toksyny ze krwi tzn wymienic cala krew Wypowiedz liska chytruska w telewizji niemcy sa glupie bo nie wiedza skad bakterie coli sie biora wiecie ze ta wypowiedz publicznie to za duzo nie wierze rzeby niemieckie sluzby nie sledzily wypowiedzi przdstawicieli innych zadow to podstawa zbierania informacji .Brat ma bardzo krutka pamiec jako niemowle zatruta krew tzn ze zniszczony uklad nerwowy dlatego do dzis nie umie tabliczki mnozenia po prostu nie potrafi zapamietac

  • A58 pisze:

   Chodzi o naród Brodów.Terytorialnie nie związani z żadnym rejonem.Jednym z ośrodków oporu przeciw „bogom’gór horyzontu była Lissa.(nazwa od rzeczki płynącej przez las.W czasach niemieckich Lissę określano jako Deutsch Lissa a odróżnieniu do polskiej Lissy czyli Leszna..Dziś to Leśnica.W trzynastym wieku ta wieś jedno uliczna miała wpaść w łapy cystersów ,ale Heniek zwany brodatym nie dopuścił do tego pod pozorem potrzeb własnych.Heniek był facet z kojones.O mały włos nie doprowadził do zjednoczenia ziem polskich z rozbicia dzielnicowego.Oprócz Śląska polegały mu Łużyce Rządził w Krakowie ,,Wielkopolsce a i Ziemie pomorza zachodniego mu podlegały.Gdyby nie zdrajczyk Konrad Mazowiecki stacjonujący na Ujazdowie , to sprawy wyglądałyby zupełnie inaczej..Ten rozdawał czarnym krzyżom ziemie za poparcie swoich partykularnych interesów.Jak widać do dziś w okolicach Ujazdowa tą tradycję się praktykuje.Z Leśnicą mam swoje osobiste doświadczenia.Dwa lata tam służyłem u Sasów.Tam poznałem historię książańskiego fotografa i Stokrotki.

 16. Ktoś pisze:

  (https://mistykabb.wordpress.com/2014/02/17/bajka-o-milosci/comment-page-1/#comment-347)

  A58:
  „.”Uważaj co mówisz” bo ktoś urwie papudze łeb a plan zakłada zagonienie ptaka do roboty.”

  – wiadomo chociaż co ta „papuga” ma wykonać?

  • A58 pisze:

   Pewnie ,że wie.Dostała też wszystkie potrzebne do tego materiały no i czas został określony na wykonanie zadania.Zna obie wersje.Optymistyczną i tą złą ,która musi zmienić.

   • Ktoś pisze:

    Ha, ha, ha, normalnie mnie rozczulacie. Jeszcze niedawno żebrałeś o imię i nazwisko tej papugi więc co ona dostała? Od kogo jak nawet nie wiecie KTO TO JEST?

    Hallo Hudson do kosmonauty, Hudson do kosmonauty Apollo juz wylądował, można wyjąć ręce z ……

    • A58 pisze:

     Ktosiu przestań się podniecać i zacznij myśleć.Gdzie to żebrałem o imię i nazwisko – może zacytujesz?Pieprzy Ci się pod deklem wszystko.Podałem ,że znam imię i nazwisko i nie można go upubliczniać.Co papuga dostała- kod stworzony pięćset lat temu.A jeśli chodzi o Lądowanie w ramach programu Apollo ,to go nie było.

 17. siola pisze:

  Adam Eva AVE MADE PAN-NAP NAC ARB PART sambor rob mas-lo

 18. siola pisze:

  neuschweinstein

 19. siola pisze:

  Legnica leg nic labirynt

 20. siola pisze:

  erdos ziemska os nie zapomni jana 21.06 dzien urodzin matki 1.06

  • A58 pisze:

   Aligator związany z Dreznem.
   Nie zapominam o Janie.
   21 06 Al i Al
   Dzień urodzin związany z Urbanem
   Matki – szczęśliwy i dzielny
   1 06 drugi pierwszym?

 21. siola pisze:

  al i ga tor

 22. siola pisze:

  al i hator

 23. siola pisze:

  wrati slaw herb miasta

 24. siola pisze:

  mila Marysiu CO ZA SWIETO MAMY 21:06 HANYS TAG

 25. siola pisze:

  marysiu jeszcze co rozpalanie ognia za pomoca kola i osi

 26. A58 pisze:

  Lew w koronie z Heńka orłem
  Dwóch Janów
  Jeden potem.

 27. siola pisze:

  rok Kita pszczoly god ula wierzba o kopciuszku z Zabrza legenda

 28. siola pisze:

  Marysiu a my pamietamy wszyscy co znaczy powiedziec –SLOWO!

 29. siola pisze:

  w slaskim mowa to godka a slowo to god wziac od tylu dog pies

  • Ktoś pisze:

   slowo to god a god to BÓG czyli

   SŁOWO = BÓG

   i po co z kundlami wyjeżdzać, komplikujecie sobie proste rzeczy.

   Tu POLSKI JĘZYK jest ważny a nie psie mowy.

 30. A58 pisze:

  Lis o brązowych włosach tajemniczo się uśmiecha
  Królową jest ,choć nie dowierza.
  Drzewo co płacze z powodu złej macochy
  Kocha Iris żołnierz niemłody.

 31. siola pisze:

  a slowo cialem sie stalo

 32. siola pisze:

  i zowu wracamy marysiu do poczatku czesc Boga to nasze sumienie Anu Sum Weles planowana operacja ladowania w angli see lew lew morski albo mors tlumaczac wales weles po polsku to po prostu ryba sum walka toczy sie o nasze dusze to proste zniszczyc w czlowieku czesc Boga sumienie. Na poczatku tez myslalem ze chodzi o Laska nebeska milosc.Dac komus slowo

 33. siola pisze:

  czlowiek w rzelaznej masce to nastepny przyklad

 34. siola pisze:

  Maria kochanka Magdalena tez to samo co Lena Helena promienijaca kochanka ,sloneczna kochanka ,piekna kochanka.

 35. Ktoś pisze:

  (http://kefir2010.wordpress.com/2014/02/18/cala-prawda-o-iphone-wyzszy-stopien-manipulacji-gadzety-nowa-religia-video/)

  „Cała prawda o iPhone: wyższy stopień manipulacji. Gadżety nową religią?

  “Nie da się stworzyć państwa bez religii” – głosi słynna, starożytna maksyma. Człowiek prosty, zlękniony, z niską samooceną to człowiek idealny do wyznawania czegoś. Obojętnie, czy będzie czcił ludobójcę jahwe, żydowskiego cieślę umarłego na krzyżu, arabskiego pedofila mahometa, współczesną “naukę” czy właśnie tytułowe i Phone’ y.

  Mechanizmy psychologiczne jakie zachodzą u osoby wyznającej jakikolwiek kult, są w zasadzie uniwersalne bez względu na przedmiot kultu, narodowość, język i szerokość geograficzną.

  W 2009 roku opisywałem ciekawy przykład kultu, jaki wyłonił się, gdy w ZOO w Berlinie urodził się niedźwiadek. Szybko stał się on przedmiotem niemal że boskiej czci. Zaś gdy tylko podrósł i stał się uciążliwy dla władz ZOO, został uśpiony.

  W istocie, każdy kult przechodzi taką metamorfozę. Od początku czyli objawienia, po intensywny zachwyt, by potem kończyć się na fali marazmu który poprzedza upadek – uśpienie kultu. Obecne kulty, np kult uczestników reality show’ ów zapoczątkowany w Polsce po 2001 roku, są niezwykle dynamiczne, niezwykle ekspresyjne, i niezwykle krótkie.

  To tak samo, jak z modelem iPhone. Co roku wydawany jest nowy model. Kupujesz go, wydajesz na niego mnóstwo kasy, by po 2 tygodniach się nim znudzić, a już po połowie roku pożądać nowy model, którego wyjście nastąpi za 6 miesięcy. Na tym działa to oszustwo – na tym, byś wiecznie czegoś pragnął i całe życie podporządkowywał tym pragnieniom – pragnieniom zaprogramowanym przez kogoś, z góry. Obojętnie czy tą “górą” jest jakiś bożek – ludobójca jahwe, umarły na krzyżu żydowski cieśla czy pedofil mahomet, czy też jest to oddział PR-u dużej korporacji.

  Ty, człowieku, masz pożądać, czegokolwiek – rozkoszy seksualnej, zbawienia w niebie, czy też 10 dziewic w niebie, przedtem obwiązując się bombami i wysadzając, czy też pożądać nowego iPhone’ a. Masz pożądać i broń Cię panie Boże nie reflektować się, nie zadawać pytań, że coś tu nie tak, że coś tu nie gra z tym wiecznym gonieniem króliczka, z wiecznym pożądaniem osób, idei, rzeczy.

  Religia przyszłości ma opierać się na oddawaniu czci zaawansowanej technologii. Coraz to bardziej wyrafinowane gadżety stają się wręcz obiektami kultu milionów ludzi na całym świecie. Zalicza się do nich również iPhone. Czy słusznie?

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s