Wielkie Zwiedzenie czyli na co naprawde czekają ludzie.

Tytułem wprowadzenia warto się zaznajomić z treścią tego artykułu o satanistycznym święcie Jom Kippur. Ważne jest zwłaszcza zapamiętanie motywu “przeniesienia win na kurczaka” zabijanego w ramach takiego święta bo on będzie ważny w wywodach poniżej.

“To nazywa się kaparot. To nie pasuje do mglistego, lekkiego jak mgiełka, spielbergowskiego wizerunku ortodoksyjnego judaizmu, prawda? Talmudyści kręcą kurę nad swoimi głowami wierząc, że poprzez odmawianie w tym czasie modlitw Mahzor, przenoszą na nią swoje grzechy!”

(http://wolna-polska.pl/wiadomosci/kaparot-kol-nidre-voodoo-krzywoprzysiestwo-w-jom-kippur-2-2014-01)

1. Jak wiadomo bo to już nie raz  wspominałem ok 1400 pne na polach Krukutszery (Turcja a nie wmawiane lemingom Indie) rozegrała się wielka bitwa pomiędzy demonicznym złem ”rzeźnika Hetytów” zwanym także (od strony) Tiamat a Mardukiem.

Wojna ta jaka dotknęła swoim przebiegiem cały świat, bo na całym świecie są mitologiczne wzmianki o niej. Spowodowała uwolnienie świata od żydowskiej zarazy (na jakiś czas oczywiście bo zło się odbiło z tebańskiej nory – świątyni Amona w afrykańskich Tebach).

Wojnę będącą zakończeniem akcji Mahabharaty.

 1. Marduk jako bóg indoeuropejczyków miał wiele imion własnych.

Poprzez “7 pomagających mu wiatrów” zwanych Marutami można go powiązać z Indrą. Poprzez tytuły Indry z Śhivą czy Odynem znanymi i w naszej kulturze bóstwami lunarnymi.

 1. Ale Marduka można także poprzez przydomek “pan wszelkiej magii” ze znanym w naszym klimacie Twardowskim (Swar-dowski z uwagi na wymienność głosek), magiem z Księżyca dosiadającym koguta. Kogut Twardowskiego to feniks a jego samego można poprzez niego powiązać ze Swarogiem którego chyba nie trzeba przedstawiać.
 2. Marduk walcząc z Tiamat oprócz 7 marutów do pomocy miał także “4 wichry”.

One wraz z nim tworzą znany z wielu kultur “krzyż solarny” uwidaczniany często nad głowa Jezusa w prawosławnych ikonach (nie mylić z demonem jezusem – jozue bo to ktoś inny). Marduk jest synem Ea (Ra) (kult solarny).

 1. Marduka poprzez wymienione w punkcie 4 “4 wichry” można powiązać z Wirakoczą, i jego braćmi – znanymi z kultur indiańskich JEŹDŹCAMI TARCZY WENUS.
 • Marduka poprzez przypisane Śhivie (mitologia chińska) atrybuty można uważać za ojca Wolnomularstwa czy wszelakiego Masoństwa. Wykorzystują pamiątki po Marduku śliniąc się w czarnych rytuałach do jego “przychylności”.

 • Marduk także, o czym gawiedź nie wie, jest posiadaczem 4 literowego synonimu (hinduizm) opisującego jego istotę. Te 4 litery to słynny TETRAGRAM jaki został “przysposobiony przez judeosatanistów z myślą iż tak oszukają Marduka za następnym jego pojawieniem i on ich za ich zwyrodnienie tym razem nie “spali”.

 • I Marduk jest tym co w ramach “odpuszczania grzechów” katolicy pod postacią “ciała i krwi Zbawiciela” radośnie pożerają w kościele czy żydzi w ramach wymienionego na wstępie satanistycznego obrzędu Jom Kippur “wywijają nad głowami” (magiczne zastępstwa osoby boga w rytuałach).

 • Tak, tak, Jezus na obrazach to Marduk Zbawiciel .

  A kult Marduka jako kult Ra znany też jako kult Świętowita pochodzi niefartownie dla wszelkich klęczonów z Polski o czym też mówi Przepowiednia tym razem buddyjska.

  I taka jest wasz wiedza odnośnie tego w co wierzycie a co naprawdę ze swoją wiarą wyprawiacie.

  Ktoś.

  Reklamy
  Ten wpis został opublikowany w kategorii marduk, mistyka, rozwój duchowy i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

  18 odpowiedzi na „Wielkie Zwiedzenie czyli na co naprawde czekają ludzie.

  1. Ktoś pisze:

   „Zarzynanie kurczaka” w ramach kaparot jest takim samym intencjonalnym zarzynaniem Zbawiciela jak dokonywana w czasie „mszy świetej” Eucharystia. I tu i tu „wiernii” przenoszą swoje winy na Boga jakiego później przykładnie mordują wierząc iż trup ma moc sprawczą choć tak naprawdę celem „rytuału” jest wykształcenie w nich odruchu Pawłowa by przy kolejnym (przepowiedzianym zresztą te 3500 lat temu) zstąpieniu Zbawiciela na Ziemię „wierni” bez zastanowienia go zamordowali w ten spsoób ratując okupujące planetę satanistyczne stwory ciemności (Asury) przed kolejną klęską z ręki Pana Marduka.

   • Ozyrys pisze:

    Tak…w tych ławkach jest pwoew śmierci.
    A ja paręnaście dni temu miałam wizję …i usłyszałam ..święci KK..
    i tak zaczęłam się zastanawiać o co chodzi z tymi świętymi ,którzy mi się pokazali w rządkach…?
    Olsniło mnie…zdecydowana większość z nich to czarne owce…po to zostali świętymi ,by ludzie wzmacniali to zło ,które prowadziło ich przez doczesne życie …np.Cyryl z Aleksandrii…jako jeden z pierwszych i tak stworzono precedens ,że mordercy w imie KK zostawali świętymi.
    ……można ich wymieniać bez liku,naprawdę niewiele jest – czystych świętych w KK.
    Musiałam z tym zrobić porządek.

    • Ozyrys pisze:

     Maryś …też to przed chwila zrobiłam ,nie dość ,ze dawid mnóstwo poprzekręcał to na dodatek…teraz tylko ołtarzyk i ..koniec
     Religia…zamiast poszukać w sobie ….tak jak Zuza …i inni ,
     Dawid szuka przedstawiciela ,Zbawiciela,za którym będzie podążał i koniecznie musi być …materialny…trudno…jego wybór.

     • zuza pisze:

      Dlatego też Ozyrysku, nazwałam Dawida księżulkiem, ponieważ w jego komentarzach wyczułam to, że, kieruje nas na chrześcijańskie przekonania. Nie źle się na początku kamuflował, ale w końcu wyszło szydło z wora.

     • Ozyrys pisze:

      ,,Odnowienie się oznacza, że zyskasz nowe zrozumienie, będziesz inaczej patrzył, inaczej mówił i mówił inne rzeczy, spotkasz ludzi na innym poziomie i otrzymasz nowe siły prowadzące”.
      – Mistrz Morya
      Dlatego Zuziu…pora była się przenieść 🙂

    • Ozyrys pisze:

     Maryś ,ta energia tego co się zadziało przez te tysiąclecia jest wszędzie,dlatego teraz na początku zmian jest tyle pracy.
     Pisałam: nawet imiona są ubrane w te energie…wszystko…dosłownie wszystko…gdzie nie spojrzeć ,tam dziwy…odwrotności na rzecz Upadłych aniołów i ich klonów.

  2. Ktoś pisze:

   (http://www.oamweb.com/religious/iclg/LORDIESU/)

   ” „IESU” (pronounced [yesu] or [i-e-s-u] i as in bin, e as in set, u as oo in root) is the holy name above every name. This name has been used in the Bible for more than 1900 years. „Iesou” (pronounced [yesu] or [i-e-s-u]) was used in the original Greek New Testament. The Authorized Bible has the name „Iesus” from 1611 to 1628; year 1629 version has „Jesus” (letter I changed to J. ”

   IESU skrót imienia Zbawiciela to skrót imon 4 Wichrów Marduka (5 braci Pandawów to Marduk i jegoWichry) przenazwano później na Jezus by dopasować do legend o żydzie jozue zwyrodnialczym „rzeźniku kaanitów” (Kingu z tej samej zresztą legendy) .

   Ot taka małą satanistyczna sztuczka by „pomieszać bardziej ludziom języki” i by dziś się o „wartości judeochrześcijańskie” BARDZIEJ mordowali nawzajem.

   (http://pl.wikipedia.org/wiki/Mahabharata)
   „Po tym jak zabita została cała armia Durjodhany, odbył się pojedynek na maczugi między nim a Bhimą. Bhima, łamiąc zasady, uderzył jego udo maczugą, zabijając go. Aśwatthama w akcie zemsty wkradł się nocą do obozu Pandawów, zabijając większość wojska z wyjątkiem nielicznych osób takich jak sami bracia Pandawowie albo Kryszna. Potem Aśwatthama użył Brahmastry przeciwko dziecku w łonie Uttary. Dziecko zostało spalone, jednak Kryszna dał mu życie na nowo. Dziecko Uttary zostało później znane jako maharadźa Parikszit. Na Aśwatthamie natomiast rzucono klątwę wiecznego tułania się po ziemi.” – dlatego też zydzi za te zbrodnię zostali wygnani z własnej ziemi.

  3. końcówka -us, dodana do imienia znaczyła mężczyzna,/z greckiego/

   • Ozyrys pisze:

    Witaj Elu 🙂
    Mam nadzieje ,że nie będę musiała kopiować Twoich wpisów ,lecz sama będziesz je tutaj zamieszczać 🙂
    …bo już chciałam to robić 🙂
    Dzisiaj umieściłaś ten wpis:
    „kiedy się dziś czyta wszystkie informacje to człowieka ,,krew może zalać,,
    Te tragiczne elity bez skrupułów celowo i z zaplanowaną premedytacją likwidują rody,odbierając dzieci pod byle jakim pretekstem a sądami stwarzają sytuację parszywą rodzinom.
    Ci co takie wyroki wydają ,sędziowie, urzędnicy i byle jaka fałszywa pomoc rodzinie na was warto wysłaĆ POMÓR..byście sami doświadczyli …biedy i rozłąki,takiej jaką robicie.
    Jesteście fałszywi i do was wszystka celowa zadana krzywda wróci i już jej nikt od was nie odwróci.Nasze dzieci te najbiedniejsze maja czyste kochające serduszka i was to kole .
    Was nikt nie kocha i nie kochał i nie będzie kochał.
    Zostaniecie samotni do końca swoich dni i nikt nie będzie współczuł. Nad tymin urzędnikami i sędziami nie warto się użalać i ich żałować, są bezwartościowi.
    Dzieci kochane, rodzice kochający wspieramy was całym sercem w tym trudnym doświadczeniu losu..
    Nas także serce boli ,gdy czytamy o takich bezprawiach..”

    niesamowita zbieżność..bowiem wczoraj mniej więcej o tej porze wieczorem zadzwoniła do mnie przyjaciółka ,mówiąc ,że widzi około 3 letnie dziecko,które woła :mama…mama…

    Dzieci pragną miłości ,czy z biednych rodzin czy z bogatych…miłości…

    I zaczęłyśmy dochodzenie…okazało się ,że to dziecko przyszło do niej prosić o pomoc ,bo…matka owszem urodziła …ojciec owszem jest…ale…na dziecko nie maja czasu…zajmuje sie nim niańka ,a to dziecko…pragnie matczynej miłości…a nie blichtru….nianiek,drogich ubranek…pragnie miłości…
    jak juz zdefiniowałyśmy problem…dziecko uśmiechnęło się od ucha do ucha…pomachało nam rączka i…przyjaciółka zajęła się tym problemem.

    Często słyszę ,zajmij się dziećmi….wpajaj w nie miłość…wczoraj zrozumiałam te nawoływania…jaka to skala ,
    a dzisiaj Twój wpis.

  4. Konstanty Rokossowski pisze:

   Wśród świętych kościoła katolickiego jest wielu prototypów Adolfa Hitlera, przykładowo jest jeden święty apostoł Brazylii Jose De Anhieta który jak przystało na miłościwego katohola zarażał katolicką miłością tubylców i z nadmiaru miłości tubylcy umierali z powodu straty głowy za odmowę chrztu. Światła dewiza życiowa Jose De Anhiety brzmiała „miecz i żelazny pręt to najlepsi kaznodzieje”.Drugi baran akurat jest patronem Polski czyli fanatyk z Czech Wojciech Adalbert który nawracał Prusów na katoholizm wyzywając ich Bogów od bałwanów,chociaż katoholski Jahwe to demon bałwan jakich mało.Wojciech Adalbert jak na światłego katoholika przystało miłościwie ścinał w pruskim gaju święte dęby,ale kto ścina tego zetną. Wojciech stracił głowę z rąk przeznaczenia,demon Jahwe lubi krwawe ofiary więc nie obronił swego podnóżka,tylko dziwię się że byli idioci którzy płacili złotem za ścierwo tego Wojciecha Adalberta.Jaki kraj tacy patroni,witamy w Watypolsce, paporzeł ma w szponach klucze piotrowe

  5. Jacek pisze:

   Wystarczy ze ZROZUMIENIEM popatrzyć co wyprawiają klechy w ramach celibatu, życia w ubóstwie. Już na wsiach mają młode „służące” z dziećmi jednoznacznie podobnymi do „kapłana”, dużą rzeszą są homoseksualiści – grupy homoseksualne, sam Franek przyznał, że w watykanie istnieje lobby gejowskie – wypowiedź w programie Sekielskiego. A reszta to PEDOFILE. I takim elementom dajecie Wasze dzieci „chrzcić” = przyjmować do takiego grona.
   Jeszcze finansujecie te demony w tak trudnych czasach dla Was !!!
   Co jednak zaczarowany lud zobaczy skoro tego nie widzi ???
   Kto rozumny uderza się w każdą niedzielę podczas rytuału w splot ze słowami stanowiącymi o jego winie ??? I daje siebie na ofiarę ???
   Jakie inne prawdy, wartości mogą do takich dotrzeć, skoro własne dzieci oddają w szpony oprawcy ???
   Takie silne są kody, podporządkowanie prawie całkowite.
   Tylko jednostki potrafią czytać i słuchać ze zrozumieniem, a także odebrać samemu prawdę która jest, może tylko w tych jednostkach.
   Często słyszę, że w coś trzeba wierzyć = wyprane mózgi i jeszcze odciśnięte.
   Nasi prześladowcy są zjednoczeni, działają razem.
   Z tego co i tu widzę jest działanie w pojedynkę.
   Jakie więc szanse na wygranie ???

   • Oti pisze:

    Sam widzisz jak jest. Twoja frustracja nie jest odosobniona. Chcesz gotowej recepty ale to Ty jesteś autorytetem dla siebie. Każdy z nas czuje to samo. Nie dostaniesz gotowej odpowiedzi na deserowym talerzyku z herbatką do popicia. Możesz walić głową w mur i wyrywać włosy ale to wołanie na puszczy. Zaakceptuj to wreszcie. Jest tak jak piszesz i będzie jeszcze gorzej bo ten kraj ulegnie całkowitej zagładzie – zostanie podzielony na małe rewiry. Kler sprowadzi arabów i pierwsi zmienią religie na bardziej represyjną. Jesteś w mentalnym i wirtualnym więzieniu, jesteś więźniem i przestań rżnąć idiotę, że tego nie rozumiesz. Wszędzie to widać aż nazbyt jaskrawo. Możesz być frustratem do końca życia i miotać się do innych, którzy są w podobnej albo i gorszej sytuacji, bo nawet nie kapują w czym są i kim są. Pomyśl, co czuje świnia w rzeźni i odnieś to teraz do siebie. Prawda, że przykre ? Co może zrobić świnia w rzeźni albo w chlewie – spierdalać jak najdalej. Tylko stąd nie uciekniesz do lasu. Jest wiele zmiennych do przeanalizowania i przemyślenia. Jesteś spięty i nabity jak sztucer przed wystrzałem. Co chcesz w tym stanie osiągnąć. Nawet jak sobie strzelisz w łeb i tak ci to nic nie da. Zobacz 3 ostatnie linki, które wkleiłem i przestudiuj wnikliwie temat. Tyle na dzisiaj.

    • Jacek pisze:

     Ja odbieram Twój wpis Oti jako kolejną mantrę na to że Ci co mają świadomość, wiedzę i wołają o więcej i tak są i będą karmą. Bez możliwości wyrwania się, odcięcia. Tak odbieram Twoje ostatnie wpisy. do tego są pisane jakby szyfrem, wiele niby technicznych słów, doprowadzanie do sprawienia wyższości poprzez doprowadzanie do braku możliwości zrozumienia poprzez czytającego …
     O co chodzi pytam ???
     Co za tym stoi i jak to ma wpłynąć na czytających.
     To jest wzbudzanie strachu, poczucia bezsilności,
     wołanie o zaprzestanie drążenia, wołania, pytań.
     Przecież słowo, myśl mają moc, im więcej zwłaszcza jednocześnie tym mocniej działa.
     Polecam temat „test mięśniowy”- kinezjologia i doświadczenie tego na sobie.
     Jaka jest sugestywność kierowanej grupy, kierowanej w stronę dowolną.

     • Oti pisze:

      To źle odbierasz albo masz kompleksy. Każdy odbiera treść przez własny filtr. Nic ponadto. Żadna filozofia wyższości mi nie przyświeca – skąd ten pomysł ? Skoncentruj się na treści a nie własnych kompleksach. W jednym to wzbudzi bezsilność a inny zacznie więcej odkrywać, z innej perspektywy spoglądając na własne pytania. Ty swój odbiór tej treści zdeterminowałeś strachem i poczuciem bezsilności. Mnie zależało abyś zapoznał się z dodatkowymi informacjami na powyższy temat. Więc skoryguj kurs w stronę informacji zamiast strachu i bezsilności. Bez informacji trudno odszukać rozwiązania na zadane przez ciebie pytania i wtedy nie będziesz narzekał na „brak zrozumienia przez czytającego” ani „szyfrowanie” tekstu. Dlatego podaję linki abyś mógł się dokształcić w temacie, który chcesz zrozumieć. Wtedy ujednolica się baza pojęciowa i zrozumienie. Bez tego drepczemy w miejscu. Jeśli w tobie rezonuje to strachem i bezsilnością to właśnie z powodu odmiennej interpretacji. Nic na to nie poradzę. Każdy i tak ma własne mapy, z których korzysta i doświadczenia, które tworzą pojecia myślowe i nawyki. Ale nie wiń o to innych. Twój odbiór jest subiektywny. To co piszę też jest subiektywne. Te same słowa rezonują u każdego człowieka w odmienny sposób. Na tym właśnie polega brak jedności spowodowany niejednolitą percepcją, różnymi doświadczeniami w pewnych sprawach życiowych. I o to właśnie chodzi – jeśli pytasz… odpowiedziałem. Mam nadzieję, że nie poczułeś się urażony, poniżony i zmaltretowany powyższym wyjaśnieniem.

     • Jacek pisze:

      A czy agresja też jest wynikiem kompleksów ???

     • Oti pisze:

      „A czy agresja też jest wynikiem kompleksów ???” <<<
      Agresja może mieć wiele powodów, kompleksy również.
      Można zadawać zaczepne pytania, a w tle tli się agresja i kompleksy jednocześnie, tak jak można zadawać pytanie: co było najpierw kura czy jajko ? Są takie pytania, których intencje są pomieszane, więc uzyskana odpowiedź może być adekwatna do konkretnej intencji zadającego pytania – stąd istnieje możliwość otrzymania różnych odpowiedzi na to samo pytanie dla różnych osób w podobnej sytuacji 😉

  6. Jacek pisze:

   KŁAMSTWO USZKADZA MÓZG to już zrozumiałem jak można twierdzić po złapaniu, że to nie ich ręka
   METODA Jak odróżnić PRAWDĘ od FAŁSZU

   http://forum.przebudzenie.net/psychologia/1metoda-jak-odroznic-prawde-od-falszu-klamstwo-uszkadza-mozg-t2128.html

  Skomentuj

  Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

  Logo WordPress.com

  Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

  Zdjęcie na Google+

  Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

  Zdjęcie z Twittera

  Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

  Zdjęcie na Facebooku

  Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

  w

  Connecting to %s